XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 490 utakmica za dan
Subota, 11 Novembar 2017

Fudbal

Proleter
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Loznica
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Provo
Provo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
FAP
Priboj
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Karađorđe
Topola
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Polet
Ljubić
Tabane 1970
Jagodina
2 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Timok
Zaječar
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Ozren
Sokobanja
0 : 2
Pukovac
Pukovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Trajal
Kruševac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 5
Bečej 1918
Bečej
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 2
Odžaci
Odžaci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
BASK
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
BSK Borča
Borča
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (K)
Kovači
4 : 1
Slavija
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Ovčar
Markovica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Dragačevo
Guča
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
9 : 0
Borac (Ž)
Žabari
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
Budućnost
Arilje
2 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Spartak
Ljig
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Ribnica
Mionica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 1
Lužnica
Babušnica
BSK
Bogovina
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Naša krila
Belotinac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 2
Kopaonik
Brus
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Begej
Žitište
Radnički (K)
Kovin
4 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
8 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 3
Sloga
Plandište
Sloga (E)
Erdevik
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
8 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Mladost Apa
Apatin
Sloga (Č)
Čonoplja
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Napredak
Medoševac
3 : 0
Rakovica
Beograd
Leštane
Leštane
5 : 3
Hajduk
Beograd
Naftagas (E)
Elemir
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost (L)
Lukićevo
6 : 0
Lehel
Mužlja
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Sloven
Ruma
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Stanišić
Stanišić
5 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
Crvenka
Crvenka
4 : 0
ŽAK
Sombor
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Bajša
Bajša
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 2
Deli Jovan
Sikole
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Slatina
Slatina Bor
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Šumadija
Šopić
5 : 3
Budućnost
Dudovica
Lokomotiva
Lapovo
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Slatina
Slatina
4 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Čitluk
Čitluk
1 : 1
Naupare
Naupare
Sloga (D)
Dašnica
3 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
Blagotin
Poljna
3 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Đerdap
Golubac
3 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Železničar
Požarevac
Zadrugar
Krupac
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Dragoš
Pirot
3 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Lauš
Lopaš
Crnokosa
Kosjerić
6 : 0
Ježevica
Ježevica
Radnik
Ub
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
10 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Ćava
Grošnica
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Rasovača
Rasovača
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 1
Rudar
Jelašnica
ŽSK
Žabalj
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Futog
Futog
5 : 1
Veternik
Veternik
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Polet
Samarinovac
1 : 2
Borac
Držanovac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Gračanica
Gračanica
1 : 4
Gracko
Staro Gracko
Grdica
Grdica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Atakante
Rakovica
4 : 0
Sparta Železnik
Beograd
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Rubribreza
Rubribreza
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Rudar
Radljevo
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Trudbenik
Stalać
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
6 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Polet
Sivac
6 : 2
Partizan
Kupusina
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Sloga (M)
Mustapić
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Čoka
Čoka
3 : 0
AFK
Ada
Nišavac
Staničenje
2 : 4
Rongo Siti
Pirot
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Sloga (B)
Batočina
4 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Posavina
Stubline
0 : 1
Borac
Ušće
Krtinska
Krtinska
1 : 5
Zvezda
Konatice
Cepelin 026
Smederevo
1 : 2
Skobalj
Skobalj
Badljevica
Badljevica
2 : 5
Landol
Landol
Mladost
Resnik
2 : 2
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
3 : 4
Napredak
Jošanica
Hajduk
Rujevica
5 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 2
Rasina
Vitanovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Grlište
Grlište
3 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Mrovska
Mrovska
4 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Belpos
Belotić
2 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Radnički
Tekija
3 : 0
Popovac
Popovac
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Veternica
Leskovac
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Todorovce
Todorovce
OFK Građanski
Požarevac
1 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Mladost
Pretoke
0 : 3
Mladi Radnik
Dragušica
Grivac
Grivac
3 : 0
Bečevica
Bečevica
Jedinstvo
Oplanić
2 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 0
Borac
Vukovac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 1
Pobeda 1953
Osanica
Padež
Padež
3 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Crvena stijena
Podgorica
3 : 1
Gorštak
Kolašin
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 1
Arsenal
Tivat
Drina
Zvornik
0 : 0
Podrinje
Janja
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Napredak
Donji Šepak
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Tekstilac
Derventa
Sloga
Doboj
2 : 3
Željezničar
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Kozara
Gradiška
Radnički 2012
Niš
6 : 0
Mačva
Šabac
011
Beograd
2 : 2
Bežanija
Beograd
Sindjelć
Beograd
5 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 6
Proleter 1947
Vranovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
9 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Trudbenik
Trudbenik
Srem
Jakovo
5 : 3
Vinča
Vinča
BSK 1925
Beograd
5 : 0
Poštar 1930
Beograd
Borac (NS)
Novi Sad
7 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk junior
Kula
5 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 3
Bačka 1901
Subotica
Strela
Ivanovo
1 : 0
Ševac
Kusić
Internacional MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 3
Zemun MK
Zemun
Rad MK
Beograd
3 : 0
IMT MO
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
4 : 0
OFK Beograd MO
Beograd
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Partizan
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
0 : 2
Kiker
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
Sindjelić
Beograd
Žarkovo
Beograd
7 : 2
Beograd 1929
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 1
Poštar 1930
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
BASK
Beograd
DIF
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Tutin
Tutin
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnički (Š)
Šid
0 : 6
Borac (NS)
Novi Sad
Indeks
Novi sad
1 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Železničar
Pančevo
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Rudar
Vrdnik
11.11.2017
13:30
Radnički
Irig
Borac
Klenak
11.11.2017
13:30
Hrtkovci
Hrtkovci
Partizan
Vitojevci
11.11.2017
13:30
PSK Putinci
Putinci
Fruška Gora
Ruma
11.11.2017
13:30
Mladost
Buđanovci
1. Maj
Ruma
11.11.2017
13:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Napredak
Žarkovac
11.11.2017
13:30
Jedinstvo
Platičevo
Rad MK
Beograd
0 : 0
Zemun MK
Zemun
011 MK
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
Nord Star MK
Beograd
1 : 3
Brodarac B MK
Novi Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
11.11.2017
13:00
Sopot MK
Sopot
Sremčica MK
Sremčica
9 : 0
Zemun MK
Zemun
Jedinstvo MK
Dren
3 : 0
Kosmaj MK
Ralja
Petlić
Smederevo
3 : 0
AF Duljaj
Topola
Plana
Velika Plana
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
BSK 1925
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
011
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
OLE
Zemun
Lola
Beograd
2 : 7
Internacional
Beograd
Dunavac
Grocka
0 : 3
Boleč
Bolec
Tavankut
Tavankut
1 : 4
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
0 : 10
Spartak
Subotica
Indeks
Novi sad
0 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 9
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
7 : 0
CFK
Vrbas
Spartak
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Coerver junior FA
Vršac
Loznica
Loznica
12 : 0
Sinđelić
Lipnica
Radnički Stobeks
Klupci
7 : 0
Antimon
Zajača
Jadar 07 2
Loznica
9 : 1
Vidojevica
Lešnica
Jadar 07 1
Loznica
13 : 0
Sloga
Korenita
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 12
Pčelinjo
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
13. Maj
Zemun
2 : 0
Hajduk
Beograd
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Derbi 2017
Aranđelovac
0 : 8
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Venčani
Venčane
Partizan 1945
Darosava
6 : 0
Proleter 1976
Jelovik
Banja 1957
Banja
6 : 1
Mladi Rudar
Bukovik
Ada MK
Beograd
5 : 0
GSP Polet MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
3 : 0
Milutinac MK
Zemun
Srem MK
Jakovo
5 : 2
BASK MK
Beograd
Morava
Žitkovac
0 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Rad
Banjica
Sindjelić
Beograd
0 : 4
BSK 1925
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
BSK Borča
Borča
Subotica
Subotica
1 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
Dominus
Beograd
1 : 4
Olimpik
Beograd
Crveni orao
Beograd
27 : 1
Lola
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
Hajduk
Beograd
9 : 1
Banja
Beograd
Atakante
Beograd
1 : 3
Torlak
Beograd
Dunavac
Grocka
3 : 0
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Ada
Beograd
10 : 1
Grafičar
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 1
Zabrezje
Zabrezje
Rvati
Obrenovac
0 : 6
Radnički
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Posavina
Stubline

Košarka

Mega Bemax
Beograd
89 : 102
Partizan NIS
Beograd
Zlatibor
Čajetina
84 : 91
Vojvodina
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
75 : 87
OKK Beograd
Beograd
Beovuk 72
Beograd
74 : 94
Spartak
Subotica
Vršac
Vršac
88 : 79
KKK Radnički
Kragujevac
Sloboda
Užice
90 : 63
Smederevo 1953
Smederevo
Klik
Arilje
74 : 85
Pirot
Pirot
Konstantin
Niš
55 : 86
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Zdravlje Leskovac
Leskovac
107 : 86
Akademik
Srbobran
Žarkovo
Beograd
72 : 57
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Nova Pazova
Nova Pazova
80 : 70
Jedinstvo
Novi Becej
Omladinac
Novi Banovci
78 : 82
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički
Kovin
66 : 81
Topola
Bačka Topola
Hajduk
Kula
75 : 91
Vrbas
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
97 : 68
Mileševac
Prijepolje
Crnokosa
Kosjerić
91 : 99
Jagodina
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
102 : 58
Paraćin
Paraćin
Radan
Lebane
55 : 78
Junior
Niš
Mladost Vesna
Bela Palanka
59 : 60
Morava
Vladičin Han
Rtanj
Boljevac
83 : 61
Bor RTB
Bor
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
75 : 67
Jablanica
Medveđa
Sloboda (NS)
Novi Sad
74 : 61
Sivac
Sivac
Kadet
Novi Sad
85 : 59
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Velika Kikinda
Kikinda
89 : 67
Joker
Sombor
Bagljaš
Zrenjanin
63 : 106
Star
Novi Sad
Stara Pazova
Stara Pazova
89 : 84
Šimanovci
Šimanovci
RU Koš
Ruma
68 : 102
Dinamo
Pančevo
Lokomotiva 2016
Pećinci
55 : 69
Opovo 99
Opovo
Vojka
Vojka
70 : 75
Železničar
Inđija
Play off
Užice
81 : 75
Mladost
Čačak
Morava
Zablaće
76 : 66
GM-032
Gornji Milanovac
Zicer 2014
Gruža
61 : 75
Sloga Elite
Kraljevo
Stragari Šumadija
Aranđelovac
20 : 0
Despot
Smederevo
Fair Play
Niš
99 : 60
Hisar
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
68 : 66
Pusta Reka
Bojnik
Sava
Beograd
51 : 80
Borča 2
Beograd
LA Basket
Beograd
70 : 74
Mladost 2
Beograd
Vršac
Vršac
67 : 112
Partizan 1953
Beograd
Spartak
Subotica
69 : 93
Crvena zvezda
Beograd
Student
Niš
73 : 70
Beočin
Beočin
Kraljevo
Kraljevo
71 : 61
Bor
Bor
Lim
Priboj
40 : 64
Železničar
Lajkovac
Mileševka
Prijepolje
69 : 75
Loznica
Loznica
Gimnazijalac
Pirot
71 : 51
Paraćin
Paraćin
Topličanin 2012
Prokuplje
0 : 20
Actavis academy
Leskovac
Trstenik
Trstenik
82 : 75
Palanka 2012
Smederevska Palanka
Voša
Novi Sad
0 : 20
Banovci Dunav
Banovci Dunav
Proleter 023
Zrenjanin
72 : 63
Srbobran
Srbobran
Novosadska ŽKA
Novi Sad
105 : 42
Delfin
Bačka Palanka
Sivac
Sivac
52 : 107
Topolčanka
Bačka Topola
Železničar
Lajkovac
91 : 92
Metalac
Valjevo
Lazarevac
Lazarevac
66 : 75
Šuter
Sremčica
MIX
Šabac
11.11.2017
16:00
M 015
Šabac
Mladost 014
Ub
11.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
Radnički
Valjevo
11.11.2017
16:00
M 015
Šabac
MIX
Šabac
48 : 49
Inter Koš
Šabac
MIX 2
Šabac
11.11.2017
16:00
Student 2
Valjevo
OKK Šabac
Šabac
11.11.2017
16:00
Lazarevac
Lazarevac
Inter Koš
Šabac
26 : 3
Osečina
Osečina
Mionica
Mionica
43 : 36
Metalac
Valjevo
Student 1
Valjevo
44 : 10
Valjevski
Valjevo
Mladost 014
Ub
11.11.2017
16:00
LA Basket
Lazarevac
MIX 2
Šabac
11.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
Mionica
Mionica
40 : 53
Mladost 014
Ub
Mionica
Mionica
21 : 79
Šuter
Sremčica
Student
Valjevo
11.11.2017
16:00
MIX 2
Šabac
MIX 1
Šabac
31 : 70
LA Basket
Lazarevac
Student
Valjevo
38 : 7
Valjevski
Valjevo
Mladost 014
Ub
11.11.2017
00:00
Osečina
Osečina
MIX
Šabac
14 : 13
Mionica
Mionica

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Radnički
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Železničar (Bg)
Beograd
0 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Partizan
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Napredak 037
Kruševac
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Bečej
Bečej
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Loznica
Loznica
3 : 0
Banat
Vršac
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Partizan
Lipljan
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Gračac
Gračac
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Niš 2
Niš
Pirot
Pirot
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Šid
Šid
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Maglić 1953
Maglić
2 : 3
Partizan
Bač
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
As
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Roda
Beograd
Stig
Kurjače
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Drina
Bajina Bašta
3 : 0
Priboj
Priboj
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Sloven
Ruma
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Vest
Šid
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 3
Partizan
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
TENT
Obrenovac
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Beograd
Beograd
3 : 2
Valjevo
Valjevo
FOK
Novi Sad
3 : 1
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Roda
Beograd
1 : 3
Vranje
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Borac (Ča)
Čačak
2 : 3
Milenijum
Niš
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Sterija
Beograd
Bor
Bor
3 : 0
Student
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
1 : 3
Zaječar
Zaječar
Crnokosa Artos
Kosjerić
1 : 3
Sloboda S
Čačak
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Partizan
Sremski Karlovci
2 : 3
Maks
Šid
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Futog vest
Futog
3 : 1
Volejstars
Sombor
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Ribnica
Mionica
Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Fortuna Plus
Aranđelovac
Imlek
Beograd
2 : 3
Lucky Star
Beograd
AS Batajnica
Beograd
3 : 0
Zaslon
Šabac
Topličanin 2002
Prokuplje
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Brezovica
Štrpce
11.11.2017
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Sokolica
Zvečan
3 : 1
Vidovdan
Donja Gušterica
Gračanica
Gračanica
11.11.2017
Leposavić 2
Leposavić
Soko
Nova Gajdobra
1 : 3
Gox-IN Phibrows
Odžaci
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vršac
Vršac
3 : 0
Žitište
Žitište
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
2 : 3
Star
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
Spas
Beograd
1 : 3
Obilić
Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
1 : 3
Radnički 2
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
Železničar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma
Maks 2
Šid
1 : 3
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
Ruma 2
Ruma
0 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
3 : 0
Roda
Beograd
Avala
Beograd
0 : 3
Sterija
Novi Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
AS
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Roda
Beograd
0 : 3
TENT
Obrenovac
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Imlek
Padinska Skela
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Dunav
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički
Novi Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
BG Volley
Beograd

Rukomet

Jugović
Kać
26 : 27
Šamot 65
Arenđelovac
Metaloplastika
Šabac
26 : 27
Obilić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
29 : 28
Požarevac
Požarevac
Hercegovina
Sečanj
22 : 39
Lavovi BP
Bačka Palanka
Crvena zvezda
Mokrin
36 : 25
Dolovo
Dolovo
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
26 : 33
Sivac 69
Sivac
Prva Petoletka
Trstenik
38 : 33
Napredak
Kruševac
Bane
Raška
32 : 27
Omladinac
Gornji Milanovac
Partizan 2
Beograd
24 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
SC Voždovac 2012
Beograd
32 : 29
Beograd
Beograd
BASK Soko
Beograd
21 : 26
Rekreativo
Beograd
Novi Beograd
Beograd
28 : 25
Radnički
Obrenovac
Aleksinac
Aleksinac
28 : 27
BSK Heba
Bujanovac
Dalmatinac
Riđica
38 : 24
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
33 : 24
Metalac
Futog
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
42 : 34
Rudar
Majdanpek
Radan
Lebane
21 : 25
Planinka PV - 2
Kuršumlija
Morava 84
Vladičin Han
16 : 36
Železničar 1949 - 2
Niš
Sinđelić
Beograd
25 : 26
Jedinstvo
Novi Bečej
Inđija
Inđija
31 : 23
Crvenka
Crvenka
Topličanin
Prokuplje
26 : 28
Radnički 1964
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
23 : 26
Dubočica 54
Leskovac
Zlatar
Nova Varoš
31 : 27
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Vranje 1957
Vranje
33 : 27
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
38 : 26
Karađorđe
Topola
Sinđelić 2
Beograd
17 : 20
Partizan 3
Beograd
Bor RTB
Bor
29 : 32
Naisa
Niš
Mladost (NP)
Nova Pazova
38 : 17
Junior
Beograd
Kikinda
Kikinda
24 : 19
Bekament
Aranđelovac
Minaqua
Novi Sad
31 : 27
Zaječar 1949
Zaječar
Metalac
Kraljevo
24 : 25
Kučevo
Kučevo
Spartak
Debeljača
35 : 24
Petrovaradin
Petrovaradin
Sloven
Ruma
27 : 21
Jadran
Feketić
Župa
Aleksandrovac
35 : 8
Metalac 2
Kraljevo
Čačak
Čačak
33 : 28
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Napredak 12
Kruševac
28 : 15
Košutnjak
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
33 : 21
Metalac AD
Gornji Milanovac
Vranje
Vranje
27 : 25
Vlasotince
Vlasotince
Mladi radnik
Radinac
29 : 23
Mačva
Šabac
Apatin (Ž)
Apatin
27 : 15
Senta
Senta
Singidunum
Beograd
30 : 16
Beograd 2
Beograd
Dubočica 2
Dubočica
3 : 25
Bor - RTB 2
Bor
Morava
Vladičin Han
23 : 34
Bor - RTB 2
Bor

Vaterpolo

Primorac
Kotor
4 : 11
Jadran Carine
Herceg Novi
Primorje EB
Rijeka
6 : 14
Jug CO
Dubrovnik
Valjevo
Valjevo
12 : 10
Solaris
Šibenik
Vojvodina
Novi Sad
10 : 8
Šabac
Šabac
Nais
Niš
10 : 6
Zadar 1952
Zadar
BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 5
VA Cattaro
Kotor
Stari Grad
Beograd
11 : 13
Taš
Beograd
KVK Radnički
Kragujevac
7 : 4
Banjica
Beograd
Zemun
Zemun
9 : 7
Beograd
Beograd
Singidunum
Beograd
17 : 3
Banja Luka
Banja Luka
TENT
Obrenovac
11 : 8
Rasina
Kruševac
Novi Beograd 011
Beograd
11 : 4
Dorćol
Beograd
Bečej
Bečej
14 : 10
ŽAK
Kikinda
Dunav
Novi Sad
4 : 6
Spartak Prozivka
Subotica
Mladost
Pančevo
10 : 14
Valis
Valjevo

Futsal

Pirot
Pirot
3 : 7
Samo pravo
Beograd
International
Novi Sad
4 : 2
Smederevo
Smederevo
FON
Beograd
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Viking
Ruma
3 : 5
Forum
Vršac
Miners
Majdanpek
8 : 2
Niš 92
Niš
Radnički 2010
Niš
6 : 4
Akademac
Niš
Gurgusovac
Knjaževac
10 : 3
Dolap
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
3 : 6
Timok 2013
Zaječar
AS
Bujanovac
8 : 6
Radnik
Surdulica

FFA

Ada B
Ada
1 : 3
Bačka A
Mol
Bačka B
Mol
1 : 10
Bečej
Bečej
Bajša
Bajša
2 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bečej
Bečej
6 : 0
Bajša
Bajša
Bačka A
Mol
0 : 4
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Ada B
Ada
2 : 2
Bačka B
Mol
TSC A
Bačka Topola
5 : 0
Ada
Ada
TSC B
Bačka Topola
1 : 2
Bečej
Bečej
Bačka A
Mol
1 : 1
Kanjiža
Kanjiža
Bačka B
Mol
1 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
TSC B
Bačka Topola
1 : 3
Ada
Ada
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 0
TSC A
Bačka Topola
Kanjiža
Kanjiža
0 : 0
Bečej
Bečej
Bačka A
Mol
9 : 0
Bačka B
Mol