XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 585 utakmica za dan
Nedelja, 3 Jun 2018

Fudbal

Provo
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
FAP
Priboj
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Polet
Ljubić
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Tutin
Tutin
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Rtanj
Boljevac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Trajal
Kruševac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 3
Pukovac
Pukovac
Ozren
Sokobanja
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radan
Lebane
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Timok
Zaječar
0 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Tabane 1970
Jagodina
2 : 3
Dunav
Prahovo
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dragačevo
Guča
2 : 2
Slavija
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
LFK Mladost
Lučani
Orlovac
Mrčajevci
6 : 0
Ovčar
Markovica
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Radnički (K)
Kovači
Proleter 1976
Jelovik
2 : 1
Napredak
Markovac
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
RSK
Rabrovo
Šumadija
Toponica
6 : 5
Borac (Ž)
Žabari
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Gruža
Gruža
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Sevojno
Sevojno
6 : 3
Spartak
Ljig
Sovljak
Sovljak
0 : 3
Radnički Stobex
Klupci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
OFK Divci
Divci
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloga (S)
Sjenica
2 : 2
Budućnost
Arilje
Pusta Reka
Bojnik
5 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Polet 1980
Laplje Selo
3 : 5
Lužnica
Babušnica
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Niš
Niš
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Sloga (L)
Leskovac
3 : 2
Pčinja
Trgovište
Jablanica
Medveđa
5 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Naša krila
Belotinac
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Đerdap
Kladovo
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Malošište
Malošište
Sloga
Kobišnica
2 : 4
Šarbanovac
Šarbanovac
Moravica
Subotinac
5 : 4
Svrljig
Svrljig
Bukovik
Razanj
3 : 0
Kablovi
Zaječar
BSK
Bogovina
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Levač
Rekovac
3 : 2
Jastrebac
Blace
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 5
Župa
Aleksandrovac
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Kopaonik
Brus
Morava 1918
Ćuprija
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga (D)
Despotovac
4 : 2
Napredak
Drenovac
Hajduk (D)
Divoš
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Index
Novi Sad
0 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Sremac
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 3
Sloga (T)
Temerin
Jugović
Kać
5 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Podunavac
Belegiš
4 : 3
Hajduk (B)
Beška
OFK Slavija
Novi Sad
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Bačka (P)
Pačir
4 : 4
Tekstilac
Odžaci
Polet (K)
Karavukovo
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (G)
Gložan
3 : 3
Tisa
Adorjan
Mladost Apa
Apatin
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
BSK
Bački Brestovac
2 : 5
Srbobran
Srbobran
Rakovica
Beograd
1 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Napredak
Medoševac
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 0
Borac
Lazarevac
Hajduk
Beograd
5 : 1
Turbina
Vreoci
Srem
Jakovo
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Torlak
Kumodraž
0 : 0
Budućnost
Zvečka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas (B)
Boka
4 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Banat
Čenta
2 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
5 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 1
Rusanda
Melenci
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Borac
Aleksandrovo
Juhor
Glavinci
3 : 0
Hajduk
Čepure
Napredak
Zlatovo
2 : 1
Rembas
Resavica
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Bratstvo
Međureč
5 : 4
Resavac
Subotica
Partizan
Glogovac
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 3
Kolare
Kolare
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
Borac (St)
Starčevo
6 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
7 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
5 : 1
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Strela
Ivanovo
Jugoslavija
Jabuka
5 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dolina
Padina
5 : 1
Radnički (B)
Baranda
Borac (M)
Martinci
5 : 0
Železničar
Inđija
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Graničar 1924
Adaševci
1 : 5
Partizan
Vitojevci
Borac (K)
Klenak
2 : 3
Sloven
Ruma
Napredak (P)
Popinci
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1. Maj Ruma
Ruma
7 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
3 : 5
Jadran
Golubinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 4
Rudar
Vrdnik
Hercegovac
Gajdobra
1 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 1
ŽAK
Sombor
Crvenka
Crvenka
3 : 3
Budućnost (P)
Parage
Lipar
Lipar
5 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Slavija
Pivnice
Njegoš
Lovćenac
7 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Napredak
Nadalj
3 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Iskra
Kucura
6 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Bajša
Bajša
6 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Panonija IM Topola
Panonija
5 : 4
Senta
Senta
Čubra
Čubra
0 : 3
Ključ
Podvrška
Blizna
Blizna
1 : 0
Branik
Štubik
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Slatina
Slatina Bor
8 : 1
Krivelj
Krivelj
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 2
Poreč
Donji milanovac
Urovci
Urovci
2 : 0
Budućnost
Dudovica
Šumadija
Šopić
3 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
BSK
Baćevac
8 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Strelac
Mislođin
3 : 0
Radnički (D)
Dren
Lisović
Lisović
3 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Zabrežje
Zabrežje
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Vrčin
Vrčin
8 : 1
Pudarci
Pudarci
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Dunavac
Grocka
0 : 0
Boleč
Boleč
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Vinča
Vinča
3 : 0
Kosmaj
Ralja
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 2
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Duško
Klenje
3 : 4
Jevremovac
Jevremovac
Sloga
Bogosavac
4 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Radnički Šabački
Šabac
8 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 3
Cerić
Miokus
Mladi Borac
Dublje
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Majur
Majur
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Bare
Bare
4 : 0
Mladost MG
Saranovo
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Banja
Banja
5 : 1
Borac
Pajsijevići
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac
Natalinci
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
BSK
Belosavci
3 : 2
Partizan
Darosava
Omladinac (DR)
Donja Rača
5 : 1
Šatornja
Šatornja
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Umac
Miroševce
4 : 2
Bobište
Bobište
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
OFK Brza
Brza
Mladi borac
Živkovo
4 : 1
Polet
Stajkovce
Železničar
Brestovac
5 : 3
Čekmin
Čekmin
Sloga
Lipovica
4 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Vučje
Vučje
2 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Progres
Ladovica
1 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
7. Juli
Vodanj
0 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 0
Pobeda
Golobok
Polet
Trnovče
4 : 1
SASK
Saraorci
Proleter 1947
Vranovo
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Obilić
Staro Selo
3 : 2
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Cerovac
Cerovac
Borac
Ralja
4 : 0
Sloga
Miloševac
Sloboda
Lipe
3 : 2
Podunavac
Udovice
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
2 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 2
Rudar
Bresnica
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Lunjevica
Lunjevica
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Brezak 1936
Pranjani
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Naupare
Naupare
Blagotin
Poljna
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Juhor
Obrež
4 : 0
Parunovac
Parunovac
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
13. April
Lomnica
FUD
Brus
0 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Šanac
Šanac
5 : 0
Knez Lazar 2015
Kruševac
Sloga (D)
Dašnica
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Borac (K)
Klenovnik
2 : 0
Makce
Makce
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 3
Sloga (B)
Burovac
Radnik
Salakovac
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 2
Železničar
Požarevac
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Padež
Petrovac
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Mladost
Poljska Ržana
0 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
Jedinstvo
Pirot
5 : 1
Spartak
Pirot
Stubal
Stubal
1 : 3
Polet
Ratina
Radnik
Ušće
5 : 2
Omladinac
Novo Selo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 0
Real
Podunavci
Popovići
Popovići
1 : 0
Borac
Vraneši
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Proleter
Pečenog
Mataruge
Mataruge
2 : 2
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Granit
Jošanička banja
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Rudar
Baljevac
Železničar
Požega
1 : 1
Savinac
Visibaba
Čajetina
Gostilje
3 : 2
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
1 : 1
Ariljska rampa
Požega
Perućac
Perućac
4 : 0
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Lauš
Lopaš
Mladost
Dračić
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Iskra
Donja Bukovica
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Kačer
Belanovica
1 : 3
Tulari
Tulari
Trlić
Trlić
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
ZSK
Valjevo
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Vodojaža
Grošnica
11 : 1
Partizan
Cerovac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 5
Borac (D)
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Korićani
Korićani
4 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Budućnost
Resnik
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Mladost
Pajazitovo
0 : 1
Sloboda
Grbice
Sloga
Korman
5 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Radnički 1924
Kočane
4 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Palilula
Aleksinac
3 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Orljane
Orljane
2 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Rasovača
Rasovača
2 : 4
Morava (Ž)
Žitkovac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 2
Naisus 1977
Rožina
Rudar
Jelašnica
3 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Čegar 2013
Kamenica
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (M)
Medoševac
4 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 4
Proleter (DV)
Donja Vrežina
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Proleter
Banoštor
Tatra
Kisač
7 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Sofeks
Futog
2 : 1
OFK Futog
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Veternik
Veternik
2 : 1
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Šajkaš 1908
Kovilj
8 : 0
Vinogradar
Ledinci
Mladost
Sumrakovac
2 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
Sloga
Minićevo
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 3
Malinik
Podgorac
Trebič
Sokobanja
4 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
OFK 019
Zaječar
Midžor
Kalna
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Osnić
Osnić
1 : 2
Radnički (L)
Lubnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 2
Omladinac
Grezna
Omladinac
Podina
3 : 1
Spartak
Gornja Trnava
Kosovac
Prokuplje
4 : 0
Partizanski put
Grudaš
Borac
Držanovac
4 : 0
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 3
Real
Jasenica
Dundjerski
Voljcinac
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Čelik
Belo polje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Lugina
Aliđerce
10 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
1 : 0
Ternoci
Trnovac
Mladost
Vrdila
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
6 : 1
Partizan
Vrba
Metalac
Kraljevo
6 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
1 : 2
Gruža
Vitanovac
Napredak
Gračac
2 : 0
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
5 : 4
Jedinstvo (G)
Godačica
Moravac
Krušar
4 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
Istok 63
Plana
2 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 2
Omladinac
Šaludovac
Budućnost
Miliva
4 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Pomoravlje
Ostrikovac
5 : 0
Omladinski
Paraćin
Šumadija
Trešnjevica
0 : 3
Beljanica
Strmosten
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Sloga
Voljavče
Šantarovac
Šantarovac
2 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (T)
Tečić
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Morava (R)
Ribare
5 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Šumadinac
Dragovo
5 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Zenit
Oparić
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Ursule
Ursule
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Sloga
Čalma
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Fruška Gora
Ruma
Graničar (O)
Obrež
4 : 1
Sloboda
Šašinci
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Polet
Novi Karlovci
5 : 2
OFK Brestač
Brestač
Ševac
Kusić
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Polet
Izbište
2 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Potporanj
Potporanj
4 : 0
Janošik
Janošik
Jedinstvo
Ečka
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zlatica
Zlatica
1 : 4
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Tamiš
Farkaždin
0 : 0
Potisje
Knićanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Klek
Klek
2 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Mladi Proleter
Beograd
3 : 0
BUSK
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
4 : 0
Ajaks
Beograd
011
Beograd
3 : 0
Sparta Železnik
Beograd
Busije
Zemun
0 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Crvenka
Borča
7 : 1
Hajduk
Kamendol
Minel
Ripanj
7 : 1
Podunavac
Ritopek
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 2
Pionir
Besni Fok
PKB (K)
Kovilovo
10 : 0
Umčari
Umčari
Mladost
Jabučki Rit
4 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Pinosava
Pinosava
8 : 0
Partizan
Kaluđerica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Beljina
Beljina
Velika Mostanica
Velika Mostanica
4 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Guncate
Guncati
1 : 1
Barajevo
Barajevo
Mladost
Mačvanski Metković
4 : 2
OFK Šabac
Šabac
Milicionar
Bogatić
1 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Omladinac 2013
Slepčević
7 : 1
Premijer
Badovinci
Hajduk Stanko
Crna Bara
9 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Gorki
Glušci
2 : 0
Cer
Petkovica
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
5 : 0
Sloga
Duvanište
Proleter
Šabac
4 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 3
Moravac (P)
Pečenjevce
Marjan MB
Mala Biljanica
5 : 2
Milanovo
Milanovo
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Radnički
Pertate
1 : 5
Lemind 1953
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gradac
Konopnica
6 : 2
BSK
Belanovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Real
Donja Jajina
Dimitrije Tucović
Ćelije
6 : 1
Rudar
Radljevo
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Gunjevac
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (T)
Takovo
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
0 : 1
Polet
Popučke
Bujačić
Bujačić
1 : 3
Rakac Stave
Stave
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Mladost (L)
Latković
0 : 1
Komanice
Komanice
Kotešica
Kotešica
3 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Ušće
Grad Stalać
5 : 4
Varvarin
Varvarin
Gradina
Pejovac
4 : 1
Sloga (L)
Lozna
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Borac
Gornji Katun
5 : 2
Mladi Gorani
Dupci
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 2
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Pojate
3 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Napredak Č
Čestereg
6 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bega
Novi Itebej
6 : 0
Roham
Nova Crnja
Napredak BT
Banatska Topola
6 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
2. Oktobar
Kumane
5 : 0
Proleter
Međa
Seljak
Cvetojevac
4 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
5 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
Šumadinac
Stojnik
2 : 5
Mladi rudar
Bukovik
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Brezovac
Brezovac
B 2000
Aranđelovac
0 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Kralj Petar I
Topola
Vrbica
Aranđelovac
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
Dizel
Bare
0 : 1
Desine
Desine
Napredak (P)
Poljana
2 : 4
Sirakovo
Sirakovo
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga (M)
Mustapić
3 : 2
Dunavac (P)
Petka
Bata Bulić
Bistrica
5 : 4
Integral
Batuša
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Krilaš
Ćovdin
3 : 4
Omladinac (B)
Busur
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Radnički (K)
Knežica
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
OFK Rogača
Rogača
9 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Vojvoda
Dučina
4 : 1
Stojnik
Stojnik
Moskva
Budisava
1 : 1
Železničar
Novi Sad
Susek
Susek
0 : 7
Miletić
Mošorin
Borac
Rakovac
4 : 0
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 3
Bačka
Begeč
Centar
Novi Sad
0 : 1
Obilić
Vilovo
Dinamo
Budisava
5 : 0
Hajduk
Gardinovci
Graničar
Đala
2 : 0
Jadran
Sanad
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Sloga
Ostojićevo
10 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
Bačka
Mol
1 : 2
AFK
Ada
Tromedja
Majdan
0 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Krivaja
Krivaja
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 0
Pobeda
Pobeda
Mladost
Radičević
2 : 3
Obilić
Zmajevo
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 2
Rongo Siti
Pirot
Temac
Temska
2 : 7
Napredak
Izvor
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 1
Jerma
Sukovo
Radnički
Turica
1 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Gorušica
Viča
3 : 1
Prilike
Prilike
Brezova
Brezova
2 : 2
Jelica
Goračići
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Gradina
Rti
Voćar
Kotraža
3 : 2
Sloga
Kaona
Kej
Čačak
2 : 2
Morava (K)
Katrga
Rakova
Rakova
5 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Malba
Žaočani
2 : 3
Lugovi
Čačak
Prijatelji
Čačak
1 : 4
Vujan
Prislonica
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Čačak 94
Čačak
2 : 3
Budućnost
Stančići
Marjan
Knić
2 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
BSK
Borač
3 : 4
Veteran 2015
Popović
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Ozrem
Ozrem
Napredak
Međulužje
3 : 0
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
0 : 2
Dedinje
Mladenovac
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 4
OFK Student
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
2 : 5
Rabrovac
Rabrovac
Sloga
Granice
2 : 5
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Markovac
Markovac
2 : 2
Kosmajac
Koraćica
Posavina
Stubline
5 : 2
Sloga
Ratari
Duboko
Mala Moštanica
7 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
0 : 5
Zvezda
Konatice
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Polet
Grabovac
8 : 0
Partizan
Draževac
Rvati
Obrenovac
4 : 2
Borac
Ušće
Bistrica
Bistrica
3 : 1
Petka
Petka
Mladi borac
Županjac
2 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
Rudar
Zeoke
5 : 3
Vreoci
Vreoci
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
5 : 5
Polet
Mirosaljci
Sloga
Lukavica
0 : 2
Sloboda
Stubica
Trešnjica
Tvrdići
2 : 7
Blagaja
Rupeljevo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
4 : 4
Bakionica
Bakionica
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 2
Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
9 : 2
Duškovci
Duškovci
Gol
Sokobanja
2 : 4
Jedinstvo
Mužinac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
2 : 4
Sebečevac
Sebečevac
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Meševo
Meševo
3 : 2
Rasina
Vitanovac
Borac
Bivolje
3 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Omladinac
Seone
1 : 1
Sloga
Lugavčina
Landol
Landol
1 : 2
Jezava
Smederevo
Sloga 1949
Matijevac
3 : 2
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Verko
Suvo Selo
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 6
Petrovac 74
Kujavica
Sloga (R)
Ridjake
3 : 2
Belpos
Belotić
Sloboda
Krežbinac
2 : 1
ISK Izvor
Izvor
BSK Buljane
Buljane
2 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Popovac
Popovac
0 : 1
Radnički
Tekija
Napredak (St)
Stubica
4 : 0
Heroj
Busilovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 2
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
3 : 0
Vihor
Golubovac
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 0
Jedinstvo
Ratare
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 1
Napredak
Bogojevce
Mladost (K)
Kutles
0 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Badince
Badince
3 : 2
Veternica
Leskovac
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Dupljaj 2016
Dupljaj
2 : 6
Beloševac
Beloševac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Lukavac
Lukavac
Brgule
Brgule
3 : 1
Omladinac
Kalinovac
Sloga
Vrhovine
5 : 3
Strelac 001
Kožuar
OFK Takovo
Takovo
4 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Vukona
Vukona
1 : 3
Kolubara
Liso Polje
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Dokmir
Dokmir
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Zgodačica
Godačica
6 : 2
Mladost 1981
Štulac
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 1
Stara čaršija
Kraljevo
Omladinac
Bunar
3 : 0
Belica
Belica
OFK Borac
Lovci
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
Trnava
Trnava
4 : 4
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Partizan
Majur
3 : 0
Mladost
Bukovče
Polet
Bikinje
2 : 1
Barič
Barič
Električar
Šuvajić
3 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
OFK Vinci
Vinci
3 : 0
Dobra
Dobra
Mladost (J)
Jelenac
3 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 2
Maskar
Maskar
Budućnost (B)
Blaznava
3 : 1
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Šumadinac
Kruševica
5 : 4
Mladi radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 3
Borac (A)
Arapovac
Kolubara
Jabučje
0 : 3
Mladost
Vračević
Mladi Borac
Majilovac
7 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Pek (K)
Kusiće
2 : 0
Kumane
Kumane
Ram
Ram
4 : 4
Sloga Top
Topolovnik
Baštovan 2015
Carevac
6 : 3
Dunavac 1929
Kisiljevo
Srednjevo
Srednjevo
6 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Banat (D)
Dupljaja
2 : 1
Hajduk
Šušara
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
Napredak 1927
Toponica
2 : 2
Stig (C)
Crljenac
Polet
Senje
1 : 2
Sloga
Isakovo
Dobričevo
Dobričevo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Grkljane
Grkljane
6 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Globoder
Globoder
7 : 0
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
3 : 2
Kruševica
Kruševica
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Padež
Padež
Bojić
Bojić
3 : 0
Mladost
Slatina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 6
Rankovac
Nakučani
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 2
Lipar
Donji Račnik
Napredak
Staro Lanište
3 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
BSK Borča
Borča
0 : 1
Studentski Grad
Beograd
BASK
Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
0 : 7
DIF
Beograd
Poštar 1930
Beograd
5 : 4
BSK 1925
Beograd
ŽAK Junior
Sombor
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
Veternik
Veternik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
9 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
011 MK
Beograd
1 : 5
Internacional MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 1
Brodarac MK
Beograd
IMT MO
Beograd
0 : 6
Rad MK
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
1 : 5
Sinđelić MK
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Borča
Borča
4 : 2
IMT
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Bežanija
Beograd
Tutin
Tutin
2 : 3
Sloga
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
1 : 3
Sport Klub 99
Novi Pazar
Zabrezje
Zabrezje
6 : 0
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Strelac
Mislodjin
Polet
Grabovac
0 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
ŽAK
Kikinda
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 3
Bečkerek 023
Zrenjanin
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk Junior
Kula
1 : 4
Vrbas
Vrbas
OFK Bačka
Bačka Palanka
8 : 2
Bečej 1918
Bečej
Sinđelić MK
Beograd
4 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Rad MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 3
Čukarički MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
3 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
011 MK
Beograd
6 : 5
OFK Beograd B MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
0 : 3
Lola MK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
3 : 0
Nord Star MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
2 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
6 : 2
Sremčica MK
Sremčica
Institut MK
Zemun Polje
4 : 3
Rad V MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 1
OLE MK
Zemun
Banja MK
Beograd
2 : 8
Rakovica MK
Rakovica
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
OLE
Zemun
0 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dominus
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Čantavir
Čantavir
17 : 0
Tavankut
Tavankut
ŽAK
Kikinda
5 : 2
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 3
Bečkerek 023
Zrenjanin
Hajduk Junior
Kula
2 : 1
CFK
Vrbas
Tekstilac
Odžaci
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
Inđija
Inđija
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
RFK NS1921
Novi Sad
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
DIF MK
Beograd
0 : 2
011 MK
Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
1 : 2
Zemun MK
Zemun
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 2
Internacional MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 3
Rad MK
Beograd
GSP Polet MK
Beograd
0 : 6
Ada MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
2 : 3
Studentski Grad MK
Beograd
Milutinac MK
Zemun
0 : 4
Sinđelić MK
Beograd
Olimpik MK
Beograd
6 : 0
OFK Beograd B MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
BSK 1926 MK
Baćevac
0 : 10
Crvena zvezda MML MK
Beograd
BASK MK
Beograd
1 : 0
Srem MK
Jakovo
Rad
Beograd
3 : 0
Sloga Radnički
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
1 : 3
Zemun
Zemun
Spartak '05
Subotica
2 : 0
Bajša
Bajša
Olimpik
Beograd
4 : 2
Dominus
Beograd
Lola
Beograd
3 : 0
Crveni orao
Beograd
Dunav
Veliko Selo
4 : 0
Zvezdara
Beograd
Banja
Beograd
0 : 1
Hajduk
Beograd

Košarka

Dynamic VIP PAY
Beograd
90 : 80
Zlatibor
Čajetina
FMP
Železnik
77 : 56
Borac
Čačak

Rukomet

Metalac
Kraljevo
29 : 23
Bane
Raška
Unirea
Uzdin
33 : 25
Glogonj
Glogonj

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 2
Ekonomac
Kragujevac

Američki fudbal

Knights Klek
Klek
30 : 26
Angel Warriors Čačak
Čačak
Pirates Zemun
Zemun
43 : 14
Hawks Obrenovac
Obrenovac