XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 690 utakmica za dan
Nedelja, 6 Maj 2018

Fudbal

TSC
Bačka Topola
1 : 0
Inđija
Inđija
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Sloboda
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Sinđelić
Beograd
0 : 3
Proleter
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Dinamo
Vranje
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 5
Loznica
Loznica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Polet
Ljubić
Provo
Provo
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Trajal
Kruševac
3 : 1
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 6
IMT
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Jedinstvo
Surčin
5 : 4
Lokomotiva
Beograd
Dragačevo
Guča
5 : 2
Karađorđe (R)
Ribnica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Napredak
Markovac
2 : 2
Gruža
Gruža
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 1
Udarnik
Lozovik
Borac (Ž)
Žabari
1 : 4
Homoljac
Žagubica
RSK
Rabrovo
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
Mladi radnik (R)
Radinac
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radjevac
Krupanj
OFK Divci
Divci
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radnički Stobex
Klupci
1 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Borac
Lešnica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Kablovi
Zaječar
Malošište
Malošište
5 : 1
Timočanin
Knjaževac
Zaplanjac
Gadžin Han
7 : 1
BSK
Bogovina
Naša krila
Belotinac
4 : 3
Bukovik
Razanj
Majdanpek
Majdanpek
5 : 3
Sloga
Kobišnica
Jastrebac
Blace
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Levač
Rekovac
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Polet
Nakovo
1 : 7
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Index
Novi Sad
0 : 3
Jugović
Kać
Borac (Š)
Šajkaš
8 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
Tisa
Adorjan
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Mladost (T)
Turija
Tekstilac
Odžaci
7 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Rakovica
Beograd
Borac
Lazarevac
2 : 3
Balkan
Mirijevo
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Torlak
Kumodraž
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 1
Milutinac
Zemun
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 0
Banat
Čenta
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Lehel
Mužlja
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Rusanda
Melenci
0 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Resavac
Subotica
3 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Dragocvet
Dragocvet
7 : 1
Kolare
Kolare
Rembas
Resavica
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Juhor
Glavinci
3 : 3
Partizan
Glogovac
Napredak
Zlatovo
2 : 4
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Strela
Ivanovo
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vojvodina (Cr)
Crepaja
0 : 3
Dolina
Padina
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Borac (St)
Starčevo
5 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
Borac (M)
Martinci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Železničar
Inđija
1 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Napredak (P)
Popinci
Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
Borac (K)
Klenak
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Kula
Kula
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Slavija
Pivnice
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
7 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Napredak
Nadalj
0 : 6
Bajša
Bajša
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 5
Iskra
Kucura
Borac (P)
Progar
5 : 3
Institut
Zemun Polje
Komgrap
Beograd
6 : 0
Avala
Beli Potok
13. Maj
Zemun
0 : 0
Zmaj
Zemun
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Urovci
Urovci
0 : 10
BSK
Baćevac
Strelac
Mislođin
1 : 1
Šumadija
Šopić
Lisović
Lisović
2 : 2
Budućnost
Dudovica
Rušanj
Rušanj
0 : 6
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 8
Mladenovac
Mladenovac
Dunavac
Grocka
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Ropočevo
Ropočevo
3 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Kosmaj
Ralja
5 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
0 : 2
Sloga
Bogosavac
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 0
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
Bare
Bare
6 : 0
Junkovac
Junkovac
Banja
Banja
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Šumadinac
Natalinci
1 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
BSK
Belosavci
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 1
Borac
Pajsijevići
Šatornja
Šatornja
6 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Partizan
Darosava
3 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Čekmin
Čekmin
2 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
2 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Brza
Brza
3 : 2
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
1 : 3
Vučje
Vučje
Mladost (V)
Vinarce
1 : 1
Sloga
Lipovica
Umac
Miroševce
0 : 3
Železničar
Brestovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 3
Mladi borac
Živkovo
7. Juli
Vodanj
1 : 3
Polet
Trnovče
Proleter 1947
Vranovo
2 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
Obilić
Staro Selo
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 8
Pobeda
Golobok
Borac
Ralja
3 : 0
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
8 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Podunavac
Udovice
2 : 0
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
2 : 1
Cerovac
Cerovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Spartak
Trnava
Omladinac (Z)
Zablaće
4 : 1
Slatina
Slatina
Polet (T)
Trbušani
6 : 0
Napredak
Svračkovci
Prijevor
Prijevor
6 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 3
Zadrugar
Donja Trepča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Rudar
Bresnica
Brezak 1936
Pranjani
0 : 6
Lunjevica
Lunjevica
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
Sloga (M)
Majdevo
2 : 1
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
6 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Šanac
Šanac
Mačkovac
Mačkovac
4 : 0
Kupci
Kupci
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Juhor
Obrež
4 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Radnik
Salakovac
Budućnost (V)
Vezičevo
4 : 0
Makce
Makce
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar (S)
Stamnica
2 : 3
Železničar
Požarevac
Zadrugar (T)
Tabanovac
4 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Padež
Petrovac
3 : 2
Zvezda
Blato
Jedinstvo
Pirot
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Spartak
Pirot
0 : 0
Zadrugar
Krupac
Borac
Barje Čiflik
0 : 5
Dragoš
Pirot
Stubal
Stubal
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Popovići
Popovići
3 : 0
Radnik
Ušće
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Polet
Ratina
Mataruge
Mataruge
5 : 4
Omladinac
Novo Selo
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Real
Podunavci
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Borac
Vraneši
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Ribnica
Jovac
Ježevica
Ježevica
0 : 6
Železničar
Požega
Ariljska rampa
Požega
3 : 1
Lauš
Lopaš
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Lazarica
Prilipac
Polet
Rasna
0 : 5
Zlatar
Nova Varoš
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 1
Mladost
Dračić
Tulari
Tulari
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Radnik
Ub
Brezovica
Brezovica
5 : 1
Ribnikar
Pecka
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Kačer
Belanovica
Partizan
Cerovac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Sloboda
Grbice
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Ćava
Grošnica
Erdoglija 1931
Kragujevac
4 : 0
Šumadija 1934
Drača
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Mladost
Pajazitovo
Borac (D)
Drenovac
2 : 0
Zastava
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
4 : 3
Budućnost
Resnik
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Sloga
Korman
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
3 : 2
Rasovača
Rasovača
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
9 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Vrtište
Vrtište
4 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
3 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 3
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 2
TSK
Temerin
Proleter
Banoštor
2 : 0
Veternik
Veternik
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
0 : 1
Sofeks
Futog
Tatra
Kisač
6 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Borac
Držanovac
3 : 2
Spartak
Gornja Trnava
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 4
Omladinac
Podina
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Partizanski put
Grudaš
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Polet
Samarinovac
NS Tatko
Stara Bozurna
06.05.2018
17:00
Real
Jasenica
OFK Rota
Bujanovac
4 : 6
Trešnjevka
Lopardince
Pavlovac
Pavlovac
0 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Jedinstvo (G)
Godačica
4 : 1
Mladost
Vrdila
Lazac
Lazac
6 : 3
Lasta
Vitkovac
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Magnohrom
Kraljevo
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
Partizan
Vrba
2 : 0
Grdica
Grdica
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Napredak
Gračac
Metalac
Kraljevo
4 : 1
Borac (A)
Adrani
15. Avgust 1950
Lomnica
6 : 4
Borac 1805
Ivankovac
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
Omladinski
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
2 : 0
Beljanica
Strmosten
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 3
Pomoravlje
Ostrikovac
Moravac
Krušar
1 : 0
Budućnost
Miliva
Istok 63
Plana
2 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Sloga
Voljavče
3 : 1
Zenit
Oparić
Sinđelić 1934
Vojska
5 : 4
Vinorača
Vinorača
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (G)
Gložane
2 : 3
Budućnost (Đ)
Đurinac
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 3
Mladost (D)
Dublje
Šantarovac
Šantarovac
3 : 2
Šumadinac
Dragovo
Mladost (T)
Tečić
2 : 2
Morava (R)
Ribare
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 2
Sloga
Čalma
Napredak
Žarkovac
6 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Graničar (O)
Obrež
3 : 1
Hajduk
Višnjićevo
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Polet
Novi Karlovci
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
OFK Brestač
Brestač
0 : 4
Fruška Gora
Ruma
Mladost (B)
Buđanovci
5 : 1
Sloboda
Šašinci
Ševac
Kusić
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Polet
Izbište
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 0
Dobrica
Dobrica
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Janošik
Janošik
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Ratar
Kruščica
Jedinstvo
Ečka
5 : 0
ASK
Aradac
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Zlatica
Zlatica
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
OFK Klek
Klek
2 : 0
MSK
Mihajlovo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Potisje
Knićanin
Tempo
Sefkerin
1 : 3
Slavia
Kovačica
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Pobeda
Samoš
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Polet
Idvor
3 : 0
Unirea
Uzdin
Mundial
Pančevo
4 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
6 : 4
Borac (P)
Pločica
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Dolovo
Dolovo
Proleter
Mramorak
3 : 3
Jedinstvo
Dubovac
Kolonija
Kovin
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 0
Stolice
Krupanj
Borac
Kozjak
0 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jadar
Stupnica
1 : 4
Mladost (BR)
Brezjak
011
Beograd
2 : 4
Mladi Proleter
Beograd
Atakante
Rakovica
2 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 0
Ajaks
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
Sparta Železnik
Beograd
Crvenka
Borča
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Hajduk
Kamendol
3 : 3
Pinosava
Pinosava
Podunavac
Ritopek
2 : 3
Mladost
Jabučki Rit
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Partizan
Kaluđerica
5 : 0
Umčari
Umčari
OFK Borac
Arnajevo
6 : 2
Guncate
Guncati
Barajevo
Barajevo
1 : 0
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 4
Beljina
Beljina
Gorki
Glušci
4 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Proleter
Šabac
1 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 0
Premijer
Badovinci
Sloga
Duvanište
1 : 3
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Provo 2015
Provo
Pocerina
Jevremovac
1 : 2
Sloga
Krnić
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Šipurske livade
Šabac
Šumadija
Razgojna
5 : 0
BSK
Belanovce
Lemind 1953
Leskovac
1 : 1
Real
Donja Jajina
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Milanovo
Milanovo
4 : 0
Gradac
Konopnica
Moravac (P)
Pečenjevce
0 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Radnički
Pertate
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Joševa
Joševa
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 0
Rudar
Radljevo
Polet (T)
Takovo
3 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Kolubara 2
Valjevo
3 : 1
Bujačić
Bujačić
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Mladost (L)
Latković
3 : 0
Borac
Rajković
Kotešica
Kotešica
3 : 3
Rakac Stave
Stave
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Jugovići
Bogdanje
0 : 3
Trudbenik
Stalać
Mladi Gorani
Dupci
1 : 8
Polet 57
Milutovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Sloga (L)
Lozna
7 : 0
Omladinac
Pojate
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 0
Borac
Gornji Katun
14. Oktobar
Izbenica
6 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Ušće
Grad Stalać
2 : 1
Gradina
Pejovac
Napredak Č
Čestereg
3 : 2
Napredak BT
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
4 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
4 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter
Međa
6 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Maršić
Maršić
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
3 : 2
Seljak
Cvetojevac
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 7
Napredak 2012
Krušje
Polet (V)
Vitoševac
0 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Škriljac
Bradarac
2 : 1
OFK Draževac
Draževac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 0
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Dinamo 1923
Bački Breg
4 : 2
Hajduk
Stapar
Plaskovac
Plaskovac
1 : 0
Jasenica
Božurnja
Brezovac
Brezovac
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
Šumadinac
Stojnik
4 : 1
B 2000
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
0 : 7
Sloga
Zagorica
Obilić (Ž)
Živica
7 : 1
Stig 1955
Beranje
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
Desine
Desine
Sloga (M)
Mustapić
4 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Dunavac (P)
Petka
2 : 2
Radnički (P)
Požeženo
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
BSK 1924
Boževac
0 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Integral
Batuša
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Manastirica
Manastirica
4 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 1
Palić
Palić
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Solid
Subotica
6 : 2
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
1 : 4
Đurđin
Đurđin
Elektrovojvodina
Subotica
9 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Nemenikuće
Nemenikuće
7 : 1
Stojnik
Stojnik
Popović
Popovići
1 : 2
Vojvoda
Dučina
Rudar 2012
Babe
2 : 8
OFK Rogača
Rogača
Borac
Rakovac
3 : 1
Moskva
Budisava
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Titel
Titel
Centar
Novi Sad
1 : 3
Železničar
Novi Sad
Dinamo
Budisava
2 : 4
Miletić
Mošorin
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Čenej
Čenej
Obilić
Vilovo
3 : 0
Bačka
Begeč
Sloga
Ostojićevo
10 : 1
Jadran
Sanad
Šampion
Orom
1 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Bačka
Mol
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
1 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
AFK
Ada
3 : 1
Tisa
Padej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 1
Krivaja
Krivaja
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 6
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Pobeda
Pobeda
3 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Temac
Temska
5 : 0
Rongo Siti
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 3
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
1 : 5
Jerma
Sukovo
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Kulpin
Kulpin
Borac 46
Obrovac
0 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Maglić
Bački Maglić
1 : 1
Borac
Vizić
Neštin
Neštin
1 : 1
Krivanj
Selenča
Bačka
Despotovo
5 : 0
Sloga
Plavna
Prilike
Prilike
1 : 0
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
5 : 2
Gradina
Rti
Radnički
Turica
4 : 2
Jelica
Goračići
Voćar
Kotraža
4 : 1
Brezova
Brezova
Malba
Žaočani
0 : 1
Kej
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 5
Mladost (A)
Atenica
Planinac
Vujetinci
2 : 2
Morava (K)
Katrga
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Vujan
Prislonica
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Marjan
Knić
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 1
Veteran 2015
Popović
Napredak (MK)
Malo Krčmare
3 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 2
Mladost (R)
Rašković
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
BSK
Borač
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 3
Sloga (B)
Batočina
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 10
Ozremica
Beršići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
3 : 11
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Omladinac
Vajuga
2 : 2
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
Dunavac
Velesnica
1 : 6
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
2 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
6 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 1
Napredak
Međulužje
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
OFK Student
Mladenovac
2 : 1
Markovac
Markovac
Dedinje
Mladenovac
1 : 3
Sloga
Granice
Borac
Amerić
1 : 5
Šepšin
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
3 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Partizan
Draževac
2 : 4
Posavina
Stubline
Rojkovac
Obrenovac
1 : 1
Borac
Ušće
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Rvati
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 3
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Sloga
Ratari
1 : 4
Krtinska
Krtinska
Duboko
Mala Moštanica
7 : 2
Jedinstvo
Dren
Bistrica
Bistrica
3 : 2
Mladi borac
Županjac
Rudar
Zeoke
3 : 5
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
6 : 3
Petka
Petka
Sloga
Lukavica
1 : 1
BSK
Brajkovac
Sloboda
Stubica
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Polet
Mirosaljci
7 : 4
Vreoci
Vreoci
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
1 : 3
Bakionica
Bakionica
Glumač
Glumač
2 : 1
Avijatičar
Vranjani
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 4
Hajduk
Rujevica
Slemen
Milušinac
4 : 1
Jedinstvo
Mužinac
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Slatina
Slatina
4 : 1
Malajnica
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
5 : 2
OFK Sikole
Sikole
Urovica
Urovica
4 : 1
Polet
Jabukovac
Zdravinje
Zdravinje
5 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Sebečevac
Sebečevac
6 : 1
Borac
Bivolje
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 1
Žabare
Žabare
Kapidžija
Kapidžija
8 : 2
Konjuh
Konjuh
Sloga
Jovanovac
1 : 4
Padina
Padina
Jugovići
Jug Bogdanovac
5 : 0
Koprijan
Gradište
Sloga
Lugavčina
1 : 0
Landol
Landol
Omladinac
Seone
2 : 1
Jezava
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
2 : 7
Kolarac
Kolari
OFK Slavija
Smederevo
2 : 2
Skobalj
Skobalj
Budućnost
Mala Krsna
5 : 2
Vučak
Vučak
Sloga 1949
Matijevac
5 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
2 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Hajduk
Debrc
Sloga (R)
Ridjake
1 : 5
Mrovska
Mrovska
Polet
Jalovik
2 : 7
Torpedo
Lojanice
Napredak (St)
Stubica
3 : 0
Vihor
Golubovac
Popovac
Popovac
3 : 0
Jedinstvo
Ratare
BSK Buljane
Buljane
2 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Sloboda
Krežbinac
0 : 4
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
8 : 1
Radnik
Davidovac
ISK Izvor
Izvor
1 : 2
Heroj
Busilovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 2
Radnički
Tekija
Tolić
Tolić
3 : 2
Proleter
Latković
Babajić
Babajić
4 : 2
Toplica
Donja Toplica
Moravac
Guberevac
0 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
Rudare
0 : 5
Veternica
Leskovac
Zadrugar
Lopatanj
0 : 4
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj 2016
Dupljaj
0 : 7
Sloga Gorić
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
6 : 1
OFK Povlen
Brezovice
OFK Takovo
Takovo
3 : 3
Brgule
Brgule
Vukona
Vukona
0 : 3
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
4 : 2
Strelac 001
Kožuar
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Jedinstvo
Milorci
4 : 4
Kolubara
Liso Polje
Morava (M)
Mrsać
1 : 1
BSK 2014
Bukovica
Studen Vitez
Studenica
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Koštam Polje
Delimeđe
4 : 2
Budućnost (S)
Samaila
Zgodačica
Godačica
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
Stara čaršija
Kraljevo
4 : 1
Miločajac
Miločaj
Mladost 1981
Štulac
0 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Trnava
Trnava
2 : 3
Belica
Belica
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
OFK Borac
Lovci
Partizan
Majur
7 : 2
Omladinac
Bunar
Mladost
Bukovče
2 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Mladi Borac
Trucevac
2 : 1
Zelenika
Vitance
Resava
Bukovac
1 : 10
Orlovi
Jasenovo
Batovac
Batovac
3 : 0
Proleter 1932
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
7 : 0
Morava 1932
Prugovo
Sloga (L)
Lučica
9 : 2
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
3 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
2 : 2
Napredak (Bu)
Bubušinac
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Vihor
Маljurevac
10 : 0
Metalac
Požarevac
Hajduk
Ribarica
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Granit
Radalj
2 : 7
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Banat
Ilandža
3 : 0
Graničar
Miletićevo
OFK Vinci
Vinci
0 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Dobra
Dobra
1 : 2
Barič
Barič
Mladost 1970
Radoševac
2 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Budućnost (B)
Blaznava
2 : 6
Borac
Kloka
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
0 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Maskar
Maskar
1 : 2
Krćevac 04
Krćevac
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
3 : 0
Napredak
Trnovče
Melnica
Melnica
6 : 1
Mlava Trgovački
Petrovac
Skela
Skela
0 : 3
Trstenica
Trstenica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 0
Proleter
Vrbovno
Korman
Korman (Šabac)
2 : 0
Galeb
Cerovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 2
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
3 : 4
OFK Jelen
Jelenča
Lovac
Karlovčić
4 : 2
Vitez
Subotište
Mladost
Prhovo
2 : 1
Kameni
Ašanja
Hajduk
Šimanovci
4 : 1
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
0 : 2
Šumar
Ogar
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Proleter
Bajevac
2 : 4
Kolubara
Jabučje
Mladi Borac
Majilovac
2 : 2
Ram
Ram
Baštovan 2015
Carevac
2 : 0
Pek (K)
Kusiće
Srednjevo
Srednjevo
2 : 5
Stiški Kurjak
Kurjače
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 0
Kumane
Kumane
Dunavac 1929
Kisiljevo
0 : 0
Sloga Top
Topolovnik
Banat (D)
Dupljaja
0 : 3
Karaš
Jasenovo
Banat (V)
Vršac
0 : 2
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
4 : 2
Omladinac
Zagajica
Stig (C)
Crljenac
1 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 2
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Graničar
Riđica
1 : 3
OFK Metalac
Sombor
Panonija
Lalić
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
KFK Kula
Kula
4 : 5
Dinamo
Sonta
Jedinstvo
Oreovica
0 : 3
Polet
Aleksandrovac
Udarnik
Sibnica
2 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Proleter
Četereže
5 : 2
Budućnost
Kočetin
Polet
Senje
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Dobričevo
Dobričevo
0 : 4
Sloga
Isakovo
Karađorđe 2013
Viševac
4 : 1
Feniks
Rača
Mladost
Toljevac
5 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Orašje
Orašje
3 : 1
Parcane
Parcane
Štitari
Štitari
4 : 4
Lomnica
Lomnica
Grkljane
Grkljane
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Globoder
Globoder
0 : 1
Zmajevac
Belasica
Kruševica
Kruševica
2 : 4
Padež
Padež
Polet (Š)
Šavrane
3 : 3
Vratare
Vratare
Mladost 2015
Mala Reka
5 : 2
Polet (K)
Kobilje
Rankovac
Nakučani
6 : 0
Mladost
Slatina
OFK Dragoševac
Dragoševac
5 : 1
Lipar
Donji Račnik
Bokelj
Kotor
0 : 1
Mornar
Bar
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 3
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Lovćen
Cetinje
4 : 2
Berane
Berane
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
4 : 0
Čelik
Nikšić
Otrant
Ulcinj
4 : 0
Cetinje
Cetinje
Kom Eurozox 2
Podgorica
2 : 1
Ribnica
Podgorica
Bratstvo
Ljajkovići
1 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Gusinje
Gusinje
2 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
Napredak
Berane
1 : 5
OFK Borac
Bijelo Polje
Sloga (R)
Radovići
0 : 3
Arsenal
Tivat
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Arsenal
London
5 : 0
Burnley
Burnley
Chelsea
London
1 : 0
Liverpool
Liverpool
Manchester City
Manchester
0 : 0
Huddersfield
Huddersfield
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Atlético Madrid
Madrid
0 : 2
Espanyol
Barcelona
Málaga
Málaga
0 : 3
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Barcelona
Barcelona
2 : 2
Real Madrid
Madrid
Lazio
Roma
1 : 1
Atalanta
Bergamo
SPAL
Ferrara
2 : 0
Benevento
Benevento
Chievo
Verona
2 : 1
Crotone
Crotone
Genoa
Genova
2 : 3
Fiorentina
Firenze
Udinese
Udine
0 : 4
Internazionale
Milano
Cagliari
Cagliari
0 : 1
Roma
Roma
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 0
Sampdoria
Genova
Napoli
Napoli
2 : 2
Torino
Torino
Caen
Caen
1 : 2
Monaco
Monaco
Dijon
Dijon
3 : 1
Guingamp
Guingamp
Lyon
Lyon
3 : 0
Troyes
Troyes
Marseille
Marseille
2 : 1
Nice
Nice
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 2
Angers
Angers
Nantes
Nantes
0 : 2
Montpellier
Montpellier
Rennes
Rennes
2 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
Toulouse
Toulouse
2 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Spartak
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
8 : 0
Mačva
Šabac
Spartak
Subotica
1 : 3
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Moravac Orion
Mrštane
1 : 5
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
0 : 1
Rad
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Grafičar
Beograd
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
IMT
Beograd
BASK
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Sindjelć
Beograd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Poštar 1930
Beograd
6 : 0
Balkan
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Avala
Beograd
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 1
Spartak
Debeljača
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Hajduk junior
Kula
Radnički (Z)
Zrenjanin
9 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 6
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Voždovac MK
Beograd
5 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Lokomotiva 2 MO
Beograd
2 : 1
Zuce MK
Zuce
Spartak
Subotica
1 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
3 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Zemun
Zemun
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borča
Borča
1 : 2
Teleoptik
Zemun
OLE
Zemun
0 : 2
DIF
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 0
Rakovica
Rakovica
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Preporod
Novi Žednik
0 : 6
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Apolon
Kraljevo
AS
Novi Pazar
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
5 : 3
Radnički (B)
Baranda
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 6
Vulturul
Grebenac
Zabrezje
Zabrezje
8 : 0
Polet
Grabovac
AFK
Ada
7 : 0
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
0 : 10
Senta
Senta
Inđija
Inđija
4 : 2
Index
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 8
Petar Puača
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
DIF MK
Beograd
6 : 4
Kolubara MK
Lazarevac
IMT
Novi Beograd
1 : 2
OFK Beograd B MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
5 : 1
Lola MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Zemun MK
Zemun
3 : 1
Leštane MK
Leštane
Institut MK
Zemun Polje
0 : 12
Sopot MK
Sopot
Rakovica MK
Rakovica
4 : 2
Rad V MK
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Proleter
Vranovo
3 : 4
Napredak
Markovac
Vinča
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
Boleč
Bolec
5 : 1
Dunavac
Grocka
Beograd 1929
Beograd
0 : 10
Palilulac
Beograd
Prva Iskra
Baric
2 : 6
Napredak (M)
Medoševac
Spartak
Subotica
8 : 2
Čantavir
Čantavir
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Mundial
Pančevo
0 : 14
Coerver junior FA
Vršac
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
BAK
Bela Crkva
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 8
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 6
Sloga
Plandište
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 22
Partizan (U)
Uljma
Pobeda
Samoš
1 : 25
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Buducnost
Zvecka
Posavina
Stubline
0 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Zadrugar
Orasac
3 : 0
Zvezda
Konatice
Zabrezje
Zabrezje
13 : 0
Urovci
Urovci
Postar 1930
Beograd
0 : 2
Graficar
Beograd
Homoljac
Žagubica
1 : 5
Zvižd
Kučevo
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 1
Mladi Rudar
Bukovik
CFK
Vrbas
4 : 6
Arena SU
Subotica
Inđija
Inđija
5 : 2
Index
Novi sad
RFK NS1921
Novi Sad
5 : 2
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Radnički (O) MK
Obrenovac
1 : 0
011 MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
4 : 0
Voždovac MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
3 : 0
Internacional MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
1 : 0
Rad MK
Beograd
Voždovac B
Beograd
3 : 0
Vrčin MK
Vrčin
Milutinac MK
Zemun
0 : 4
GSP Polet MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 1
Studentski Grad MK
Beograd
BASK MK
Beograd
5 : 2
Žarkovo MK
Žarkovo
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 1
Zemun B MK
Zemun
Rakovica MK
Rakovica
1 : 3
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Ole MK
Zemun
0 : 2
Srem MK
Jakovo
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sloga Radnički
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 6
Čukarički
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 10
Spartak '05
Subotica
Spartak '06
Subotica
0 : 1
Bajša
Bajša
Fer Plej 06
Beograd
5 : 2
Srem
Jakovo
Karioke
Beograd
1 : 8
Lokomotiva
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 1
Nord Star
Beograd
Kormoran
Beograd
0 : 11
Zemun
Zemun
Grafičar
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Buducnost
Zvecka
4 : 0
Posavina
Stubline
Skela
Skela
3 : 1
Partizan
Drazevac

Košarka

Mega Basket
Beograd
76 : 74
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Beograd
57 : 52
Karaburma
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
25 : 25
Železničar 1949
Niš
Bane
Raška
24 : 18
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
34 : 29
Župa 54
Aleksandrovac
Smederevo
Smederevo
22 : 26
SC Voždovac 2012
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 30
BASK Soko
Beograd
Rekreativo
Beograd
24 : 24
Novi Beograd
Beograd
Aleksinac
Aleksinac
34 : 30
Paraćin
Paraćin
Pirot
Pirot
44 : 39
ORK Bor
Bor
Potisje Pleteks
Ada
39 : 20
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Hajduk Veljko 2
Negotin
31 : 25
Majdanpek
Majdanpek
Planinka PV - 2
Kuršumlija
51 : 31
Morava 84
Vladičin Han
Topličanin 2
Prokuplje
29 : 29
Dubočica 54 - 2
Leskovac
Vranje 1957
Vranje
31 : 25
Lokomotiva
Lapovo
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Vladimirovac
Vladimirovac
26 : 28
Radnički
Kovin
Radnički
Novi Sad
38 : 20
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Halas Jožef
Ada
27 : 15
Proleter
Zrenjanin
Železničar
Inđija
24 : 26
Požarevac
Požarevac
Radan
Lebane
23 : 27
Naisa 2
Niš
Jagodina 2
Jagodina
32 : 19
Vlasotince
Vlasotince
Beograd 2
Beograd
06.05.2018
19:30
Voždovac 1955 2
Voždovac

Ragbi 13

Partizan
Beograd
28 : 38
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Novi Beograd
66 : 6
Morava Gepardi
Leskovac