XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 452 utakmica za dan
Subota, 14 April 2018

Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 3
Radnički
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 0
Borac
Čačak
Mladost
Lučani
1 : 1
Rad
Beograd
Radnik
Surdulica
0 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Tutin
Tutin
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Timok
Zaječar
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Prahovo
0 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Trajal
Kruševac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 2
Dunav
Stari Banovci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Odžaci
Odžaci
1 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Cement
Beočin
3 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Sopot
Sopot
0 : 1
Grafičar
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Prva Iskra
Barič
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
BASK
Beograd
IMT
Novi Beograd
6 : 0
BSK Borča
Borča
Ovčar
Markovica
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Radnički (K)
Kovači
Rudar 2001
Kostolac
4 : 1
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Spartak
Ljig
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Ribnica
Mionica
1 : 2
Polimlje
Prijepolje
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Pčinja
Trgovište
2 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
BSK
Bogovina
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Svrljig
Svrljig
4 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Morava 1918
Ćuprija
6 : 4
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kopaonik
Brus
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
Radnički (K)
Kovin
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 0
Sloga
Plandište
Begej
Žitište
7 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Preporod
Novi Žednik
Polet (K)
Karavukovo
0 : 0
BSK
Bački Brestovac
Mladost Apa
Apatin
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Rakovica
Beograd
2 : 3
Hajduk
Beograd
Torlak
Kumodraž
0 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Balkan
Mirijevo
0 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Turbina
Vreoci
3 : 0
Borac
Lazarevac
Naftagas (E)
Elemir
0 : 2
Borac
Aleksandrovo
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Dunav
Banatska Palanka
7 : 0
Vojvodina (Cr)
Crepaja
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Borac (K)
Klenak
Rudar
Vrdnik
2 : 3
Železničar
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
10 : 1
Sloven
Ruma
ŽAK
Sombor
3 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Stanišić
Stanišić
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Lipar
Lipar
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 0
Napredak
Nadalj
Obilić
Novi Kneževac
5 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
BSK
Bukovče
Krivelj
Krivelj
4 : 2
Ključ
Podvrška
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Polom
Leskovo
PKB (PS)
Padinska Skela
1 : 0
Borac (P)
Progar
Mladenovac
Mladenovac
6 : 1
Vinča
Vinča
Jevremovac
Jevremovac
2 : 2
Cerić
Miokus
Radnički Šabački
Šabac
4 : 1
Mladi Borac
Dublje
Blagotin
Poljna
5 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Gnjilan
Gnjilan
0 : 4
Borac
Barje Čiflik
Zvezda
Blato
3 : 7
Jedinstvo
Pirot
Senjak
Pirot
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Omladinac
Novo Selo
4 : 3
Ribnica
Jovac
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Čajetina
Gostilje
Prvi partizan
Užice
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Vrelo Sport
Vrelo
6 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Palilulac
Niš
0 : 0
Vrtište
Vrtište
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Kosovac
Prokuplje
Trbunje
Trbunje
14.04.2018
16:00
Polet
Samarinovac
Ternoci
Trnovac
0 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Sloga
Ranilug
0 : 6
Glama
Koretište
Grdica
Grdica
2 : 2
Metalac
Kraljevo
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Rudar (St)
Stenjevac
5 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
0 : 0
Budućnost
Miliva
OFK Šabac
Šabac
0 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Rubribreza
Rubribreza
10 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Delija
Mokrin
1 : 2
2. Oktobar
Kumane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
5 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Gredetin
Gredetin
Rastina 1918
Rastina
2 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
Polet (V)
Voluja
0 : 3
Obilić (Ž)
Živica
Rade Milošević
Dubočka
2 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Obilić
Vilovo
Sloboda
Stara Moravica
3 : 1
Mladost
Radičević
Rongo Siti
Pirot
2 : 4
Napredak
Izvor
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 2
Nišavac
Staničenje
Zvezda
Konatice
2 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 3
Bistrica
Bistrica
Petka
Petka
1 : 2
Polet
Mirosaljci
Cepelin 026
Smederevo
0 : 5
Vučak
Vučak
AF Đokić
Velika Plana
0 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 6
Plana
Velika Plana
Bukovik
Vrbovac
3 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Napredak
Jošanica
1 : 2
Hajduk
Rujevica
Rtanj
Vrmdža
1 : 2
Sloga
Žučkovac
Kapedunum
Užice
3 : 1
Kriva Reka
Kriva Reka
Padina
Padina
5 : 1
Jugovići
Jug Bogdanovac
Polet 1959
Nikoličevo
1 : 2
Lovac
Mali Izvor
Šljivar
Šljivar
2 : 1
Borac
Vražogrnac
Mladost
Belo Blato
4 : 0
Tisa 1933
Taraš
KSK Konak 1926
Konak
5 : 1
Partizan
Tomaševac
Sloga
Jarkovac
3 : 0
Borac
Zrenjanin
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Torpedo
Lojanice
Jedinstvo 2014
Beljin
5 : 1
Sparta
Kaona
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 4
Todorovce
Todorovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
8 : 0
Rudar 1973
Rudare
Bojić
Bojić
4 : 0
Volujac
Volujac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 0
Maovi MH
Maovi
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 1
Budućnost (S)
Samaila
BSK 2014
Bukovica
1 : 7
Koštam Polje
Delimeđe
Planinac
Panjevac
7 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Viner DSV
Bukovac
3 : 3
Resavac
Veliki Popović
OFK Građanski
Požarevac
0 : 5
Mlava (B)
Bratinac
Proleter
Karađorđevo
0 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 5
Mladost
Velika Greda
Graničar
Miletićevo
3 : 5
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
1 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Borac
Kloka
1 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Napredak
Trnovče
3 : 0
Mlava Trgovački
Petrovac
Jedinstvo
Kamenovo
6 : 0
Melnica
Melnica
Vukan
Ždrelo
6 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Pobednik
Piroman
1 : 0
Trstenica
Trstenica
Mladi radnik
Junkovac
0 : 0
Borac (A)
Arapovac
BSK
Bošnjak
1 : 1
Soko
Krvije
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 2
Korman
Korman (Šabac)
Grivac
Grivac
0 : 4
Mladi Radnik
Dragušica
Mladost
Pretoke
14.04.2018
Beli Orlovi
Borac 1939
Ljuljaci
1 : 4
Sloga
Zabojnica
Borjak 2013
Okruglica
0 : 3
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac
Odžaci
1 : 3
Kamenorezac 76
Dublje
Kumane
Kumane
2 : 2
Mladi Borac
Majilovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Dragovo
Dragovo
2 : 4
Povratak otpisanih
Rekovac
Goša
Vukmanovac
1 : 2
Polet
Sekurič
Prosvetar
Belušić
3 : 1
Levač 2
Rekovac
Blagotin
Belušić
4 : 2
Šumadija
Prevešt
Pobeda 1953
Osanica
1 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
Borac
Vukovac
12 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Feniks
Rača
3 : 1
Mladost (CK)
Crni kao
Modrica
Modrica
5 : 0
Štitari
Štitari
Lomnica
Lomnica
4 : 0
Kruševica
Kruševica
Zmajevac
Belasica
2 : 1
Grkljane
Grkljane
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Kom
Podgorica
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Zeta
Golubovci
Dečić
Tuzi
1 : 4
Mladost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Gorštak
Kolašin
Polimlje
Murino
4 : 2
Gusinje
Gusinje
Petnjica
Petnjica
2 : 0
OFK Borac
Bijelo Polje
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
6 : 2
Željezničar
Banja Luka
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Kozara
Gradiška
Napredak
Donji Šepak
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Podrinje
Janja
0 : 1
Sloga
Doboj
Sutjeska
Foča
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Borac
Banja Luka
Čelik
Zenica
2 : 1
Mladost
Kakanj
Burnley
Burnley
2 : 1
Leicester
Leicester
Crystal Palace
London
3 : 2
Brighton
Brighton
Huddersfield
Huddersfield
1 : 0
Watford
Watford
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Southampton
Southampton
2 : 3
Chelsea
London
Swansea
Swansea
1 : 1
Everton
Liverpool
Tottenham
London
1 : 3
Manchester City
Manchester
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Valencia
Valencia
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Leganés
Leganés
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
2 : 3
La Coruña
La Coruña
Sevilla
Sevilla
2 : 2
Villarreal
Villarreal
Bayern
München
5 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Köln
Köln
Bayer Leverkusen
Leverkusen
4 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Hannover 96
Hannover
Genoa
Genova
1 : 0
Crotone
Crotone
Atalanta
Bergamo
0 : 0
Internazionale
Milano
Chievo
Verona
0 : 0
Torino
Torino
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Udinese
Udine
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 2
Guingamp
Guingamp
Lyon
Lyon
3 : 0
Amiens SC
Amiens
Nantes
Nantes
1 : 1
Dijon
Dijon
Rennes
Rennes
1 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
Strasbourg
Strasbourg
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Rad
Beograd
0 : 3
Mašinac
Niš
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Spartak
Subotica
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
3 : 4
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 0
Radnički (P)
Pirot
Voždovac
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
011
Beograd
BASK
Beograd
8 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Bežanija
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Šumadija (A)
Aranđelovac
7 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Proleter 1947
Vranovo
2 : 5
Mladi radnik 1940
Radinac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 7
Karadjordje
Topola
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
DIF
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
Trudbenik
Trudbenik
1 : 1
Poštar 1930
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
9 : 0
Vinča
Vinča
Posavina
Stubline
0 : 8
Zvezdara
Beograd
Avala
Beograd
7 : 4
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Budućnost
Zvečka
0 : 7
Minel
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Beograd 1929
Beograd
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Dolina
Padina
Jedinstvo Stević
Kačarevo
17 : 0
Glogonj
Glogonj
Partizan (G)
Gaj
5 : 2
Dolovo
Dolovo
Ševac
Kusić
4 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Grabovac
2 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Vrbovac
Vrbovac
1 : 6
Napredak
Markovac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Brodarac MK
Beograd
8 : 2
011 MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
OFK Beograd MO
Beograd
Rad 2 MO
Beograd
4 : 0
Torlak MK
Beograd
Lokomotiva 2 MO
Beograd
11 : 0
Borac MK
Lazarevac
Spartak
Subotica
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Kiker
Kraljevo
0 : 0
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 4
Brodarac
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
BSK 1925
Beograd
0 : 1
Borča
Borča
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
Rakovica
Rakovica
Prva Iskra
Barič
2 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Bane
Raška
0 : 3
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
1 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Polet
Idvor
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
14 : 2
Kolonija
Kovin
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Borac (Sa)
Sakule
Vojvodina
Seleuš
7 : 8
Crvena zvezda
Pavliš
Rvati
Obrenovac
2 : 4
Polet
Grabovac
Strelac
Mislodjin
7 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Rudar
Brasina
3 : 3
Mladost
Donji Dobrić
Senta
Senta
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
1 : 5
AFK
Ada
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Železničar (P)
Pančevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Hajduk Junior
Kula
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 6
Rad MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
6 : 1
Mladenovac MK
Mladenovac
Nord Star MK
Beograd
1 : 7
011 MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
Kolubara MK
Lazarevac
2 : 14
Rad B MK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
1 : 1
Voždovac B MK
Beograd
DIF MK
Beograd
4 : 0
IMT
Novi Beograd
Sremčica MK
Sremčica
6 : 0
Jedinstvo MK
Dren
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
2 : 3
OLE MK
Zemun
Zemun MK
Zemun
3 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Partizan
Beograd
7 : 0
011
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Udarnik
Lozovik
14.04.2018
Sloboda
Lipe
Jedinstvo
Krnjevo
5 : 1
Proleter
Vranovo
Obilić
Staro Selo
0 : 12
Soko 2015
Saraoci
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Dunavac
Grocka
2 : 4
Selo Mladenovac
Mladenovac
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Milutinac
Beograd
Rakovica
Beograd
4 : 0
Borac
Ostruznica
Arena Su
Subotica
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Coerver junior FA
Vršac
Potporanj
Potporanj
10 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 5
BSK
Bavanište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 3
Proleter
Mramorak
Pobeda
Samoš
1 : 12
Mladost (V)
Vojlovica
Buducnost
Zvecka
2 : 2
Zabrezje
Zabrezje
Belo Polje
Belo Polje
0 : 5
Zadrugar
Orasac
Zvižd
Kučevo
8 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
011 MK
Beograd
6 : 0
Internacional MK
Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 3
BSK Borča MK
Borča
Radnički (O) MK
Obrenovac
0 : 3
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Ada MK
Beograd
11 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
Brodarac MK-B
Novi Beograd
1 : 3
Rad MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 0
Srem MK
Jakovo
Lokomotiva MK
Beograd
4 : 0
Ole MK
Zemun
Žarkovo MK
Žarkovo
3 : 1
Rakovica MK
Rakovica
BSK 1926 MK
Baćevac
3 : 0
Jedinstvo MK
Surčin
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Rad
Banjica
0 : 1
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
TSC
Bačka Topola
0 : 5
Bajša
Bajša
Arena SU
Subotica
0 : 2
Spartak '06
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 9
Olimpik
Beograd
Lola
Beograd
0 : 11
Bežanija
Beograd
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Atakante
Beograd
Nord Star
Beograd
2 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Napredak
Medosevac
0 : 1
Munja Barič
Barič
Lokomotiva
Beograd
4 : 2
Heroj Polet
Beograd
Leštane
Leštane
1 : 0
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Lokomotiva
Beograd
2 : 4
Boleč
Boleč
Zemun
Zemun
3 : 0
Vinča
Vinča
Dunavac
Grocka
0 : 12
Vrčin
Vrčin
DIF
Beograd
8 : 2
Forza
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
4 : 3
Varga
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Ada
Beograd
Zabrezje
Zabrezje
2 : 0
Urovci
Urovci
Obrenovac 1905
Obrenovac
12 : 0
Rvati
Obrenovac
Zvezda
Konatice
0 : 5
Posavina
Stubline
Sloga
Ratari
1 : 4
Krtinska
Krtinska

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
77 : 73
Crvena zvezda MTS
Beograd
Klik
Arilje
81 : 93
Sloboda
Užice
Smederevo 1953
Smederevo
70 : 89
Žarkovo
Beograd
Napredak Bosphorus
Aleksinac
87 : 102
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
82 : 76
Akademik
Srbobran
Pirot
Pirot
69 : 82
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Hajduk
Kula
81 : 80
Srem
Sremska Mitrovica
Kris Kros
Pančevo
89 : 67
Nova Pazova
Nova Pazova
Sveti Đorđe
Žitište
87 : 93
Mladost Veternik
Veternik
Zekas 75
Rača
66 : 95
Zlatar
Nova Varoš
Mileševac
Prijepolje
86 : 101
Priboj
Priboj
Radnički VA
Valjevo
103 : 87
Radnički 1950
Kragujevac
Morava
Vladičin Han
80 : 73
Jastrebac
Aleksinac
Rtanj
Boljevac
93 : 94
Niš
Niš
Torlak
Beograd
79 : 61
BKK Radnički
Beograd
Astra
Beograd
65 : 75
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
64 : 72
Beko
Beograd
Borča
Beograd
76 : 87
Slodes
Beograd
Zemun Fitofarmacija
Zemun
89 : 61
Borac
Zemun
Ivanjica
Ivanjica
96 : 88
Loznica
Loznica
Čačak 94
Čačak
68 : 62
Šabac
Šabac
Star
Novi Sad
83 : 51
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Kadet
Novi Sad
52 : 66
Sloboda (NS)
Novi Sad
Opovo 99
Opovo
79 : 69
Šimanovci
Šimanovci
Vojka
Vojka
52 : 87
Jedinstvo
Kačarevo
RU Koš
Ruma
76 : 67
Jadran
Golubinci
Stara Pazova
Stara Pazova
109 : 90
BNS
Banatsko Novo Selo
Barajevo Bambi
Barajevo
82 : 84
Borča 2
Beograd
LA Basket
Beograd
78 : 84
Sava
Beograd
Duga
Šabac
77 : 62
Paraćin
Paraćin
Čelarevo
Čelarevo
58 : 82
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Karaburma
Beograd
62 : 32
Stara Pazova
Stara Pazova
Proleter 023
Zrenjanin
76 : 61
Topolčanka
Bačka Topola
Srbobran
Srbobran
57 : 63
Radnički
Beograd
Radnički
Valjevo
14.04.2018
16:00
Inter Koš
Šabac
Mladost 014
Ub
14.04.2018
16:00
M 015
Šabac
Železničar
Lajkovac
14.04.2018
16:00
Šuter
Sremčica

Odbojka

BSK
Bujanovac
0 : 3
Vranje 2
Vranje
Apatin
Apatin
3 : 0
Gox-IN Phibrows
Odžaci
Dunav
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
AS
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 3
Partizan 2
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 1
Železničar
Beograd
BG Volley
Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 2
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
26 : 38
Partizan
Beograd
Metaloplastika
Šabac
34 : 29
Rudar
Kostolac
Jugović
Kać
24 : 25
Mokra Gora
Zubin Potok
Obilić
Beograd
28 : 30
Crvena zvezda
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
28 : 35
Železničar 1949
Niš
Sloga (P)
Požega
33 : 28
Požarevac
Požarevac
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
25 : 32
Jabuka
Jabuka
Crvena zvezda
Mokrin
31 : 30
Apatin
Apatin
Hercegovina
Sečanj
29 : 29
Mladost TSK
Bački Jarak
BASK Soko
Beograd
25 : 31
PKB
Padinska Skela
SC Voždovac 2012
Beograd
25 : 20
Rekreativo
Beograd
Smederevo
Smederevo
27 : 32
Sloga
Petrovac na Mlavi
BSK Heba
Bujanovac
31 : 28
Vlasotince
Vlasotince
Hisar
Leskovac
26 : 33
Rtanj
Boljevac
Radnički
Ćuprija
26 : 28
Aleksinac
Aleksinac
Budućnost
Alibunar
39 : 32
Potisje Pleteks
Ada
ORK Pančevo
Pančevo
40 : 19
Titel
Titel
Mladost 1949
Zaječar
32 : 22
Jagodina
Jagodina
Udarnik
Lozovik
20 : 36
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Prva Iskra Barič
Barič
29 : 33
Dorćol
Beograd
Mladost
Vranje
32 : 27
Železničar 1949 - 2
Niš
Kolubara
Lazarevac
34 : 24
Jedinstvo
Novi Bečej
Inđija
Inđija
25 : 22
Loznica
Loznica
Kikinda Grindex
Kikinda
36 : 18
Crvenka
Crvenka
Sinđelić
Beograd
31 : 28
Morava
Velika Plana
Proleter
Zrenjanin
26 : 23
Vrbas Petrol
Vrbas
Lokomotiva
Lapovo
26 : 27
Radnički 1964
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
37 : 34
Dubočica 54
Leskovac
Vranje 1957
Vranje
36 : 32
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 25
Borac
Bački Gračac
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
24 : 33
Hajduk
Čurug
Ruma
Ruma
23 : 26
Vojka
Vojka
Radnički
Novi Sad
44 : 24
Beočin
Beočin
Kolubara 2
Lazarevac
22 : 23
Studentski grad
Beograd
Mladost (NP)
Nova Pazova
27 : 23
Naisa
Niš
Voždovac 1955
Beograd
34 : 28
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Požarevac
Požarevac
24 : 30
Vrbas
Vrbas
Pančevo
Pančevo
31 : 28
Pirot
Pirot
Železničar
Inđija
25 : 22
Halas Jožef
Ada
Spartak
Debeljača
31 : 23
Laki
Crvenka
Napredak 12
Kruševac
28 : 18
Metalac 2
Kraljevo
Dubočica
Leskovac
22 : 25
Đerdap
Kladovo
Radnički (O)
Obrenovac
31 : 33
Beograd
Beograd
Metalac 2015
Valjevo
34 : 28
ORK Loznica
Loznica
Gradnulica
Zrenjanin
21 : 34
Naftagas (Ž)
Elemir
Lehel
Mužlja
19 : 34
Jabuka (Ž)
Jabuka
Sonta
Sonta
5 : 26
Klenak 09
Klenak
Srem
Sremska Mitrovica
25 : 22
Jugović (Ž)
Kać
Miletić
Mošorin
16 : 40
Apatin (Ž)
Apatin
Beograd 2
Beograd
14.04.2018
21:00
Singidunum
Beograd
Dubočica 2
Dubočica
6 : 30
Remesiana
Bela Palanka

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
12 : 3
Zemun Bosal
Zemun
KVK Radnički
Kragujevac
3 : 6
Šabac
Šabac
Jug CO
Dubrovnik
15 : 8
HAVK Mladost
Zagreb

Futsal

Kalča
Niš
0 : 5
Nova Pazova
Nova Pazova
Forum
Vršac
6 : 3
Put-inženjering
Niš
Mićko trend
Beočin
10 : 9
Kraljevićevo
Kačarevo
Ekonomist
Niš
1 : 6
Leskovac
Leskovac
Zufo
Bujanovac
7 : 3
Akademac
Niš
Radnički 2010
Niš
2 : 2
BSK
Bujanovac

Američki fudbal

Panthers Pančevo
Pančevo
20 : 24
Pirates Zemun
Zemun

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
40 : 12
GRK Vršac
Vršac