XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 Srbobran - Potisje 1:0
2 21.08.2016 17:00 Zadrugar - Srbobran 2:2
3 27.08.2016 16:30 Srbobran - Mladost (T) 2:1
4 03.09.2016 16:30 Sloga (Č) - Srbobran 1:0
5 10.09.2016 16:00 Srbobran - Mladost APA 3:0
6 18.09.2016 16:00 Bačka (P) - Srbobran 1:0
7 24.09.2016 15:30 Srbobran - Polet (K) 4:0
8 01.10.2016 15:30 Srbobran - Bečej 1918 0:0
9 08.10.2016 15:00 OFK Vrbas - Srbobran 2:3
10 15.10.2016 15:00 Srbobran - Tavankut 3:2
11 23.10.2016 14:00 Tisa (A) - Srbobran 4:0
12 29.10.2016 13:30 Srbobran - Radnički (S) 1:1
13 06.11.2016 13:00 Subotica - Srbobran 0:1
14 12.11.2016 13:00 Srbobran - Tekstilac 4:1
15 20.11.2016 13:00 Budućnost (G) - Srbobran 1:0
16 11.03.2017 14:30 Potisje - Srbobran 1:1
17 18.03.2017 14:30 Srbobran - Zadrugar 2:2
18 26.03.2017 15:00 Mladost (T) - Srbobran 1:3
19 01.04.2017 15:30 Srbobran - Sloga (Č) 0:1
20 08.04.2017 16:00 Mladost APA - Srbobran 3:1
21 12.04.2017 16:00 Srbobran - Bačka (P) 2:1
22 15.04.2017 16:00 Polet (K) - Srbobran 2:0
23 22.04.2017 16:00 Bečej 1918 - Srbobran 3:1
24 29.04.2017 16:30 Srbobran - OFK Vrbas 5:1
25 07.05.2017 16:30 Tavankut - Srbobran 1:2
26 13.05.2017 16:30 Srbobran - Tisa (A) 2:2
27 17.05.2017 16:30 Radnički (S) - Srbobran 2:4
28 20.05.2017 16:30 Srbobran - Subotica 9:0
29 27.05.2017 17:00 Tekstilac - Srbobran 2:3
30 03.06.2017 17:00 Srbobran - Budućnost (G) 4:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srpska liga Vojvodina Bečej 1918 30 26 2 2 80
2 Sloga (Č) 30 24 4 2 76
3 Budućnost (G) 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 6 8 54
5 Polet (K) 30 12 5 13 41
6 Mladost (T) 30 12 4 14 40
7 Bačka (P) 30 11 5 14 38
8 Tisa (A) 30 10 8 12 38
9 Radnički (S) 30 10 6 14 36
10 Tavankut 30 11 3 16 36
11 Potisje (-1) 30 9 9 12 35
12 Tekstilac 30 10 5 15 35
13 Zadrugar 30 10 5 15 35
14 Mladost APA 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica OFK Vrbas 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Subotica 30 5 0 25 15