XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 512 utakmica za dan
Subota, 15 April 2017

Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Dinamo
Vranje
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 3
Mačva
Šabac
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Sloboda
Užice
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Zemun
Zemun
Radnički
Pirot
3 : 0
Proleter
Novi Sad
Crystal Palace
London
2 : 2
Leicester
Leicester
Everton
Liverpool
3 : 1
Burnley
Burnley
Southampton
Southampton
0 : 3
Manchester City
Manchester
Stoke
Stoke-on-Trent
3 : 1
Hull
Hull
Sunderland
Sunderland
2 : 2
West Ham
London
Tottenham
London
4 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Watford
Watford
1 : 0
Swansea
Swansea
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Bayer Leverkusen
Leverkusen
0 : 0
Bayern
München
Mainz 05
Mainz
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Köln
Köln
Hoffenheim
Sinsheim
5 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Roma
Roma
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Palermo
Palermo
0 : 0
Bologna
Bologna
Cagliari
Cagliari
4 : 0
Chievo
Verona
Torino
Torino
1 : 1
Crotone
Crotone
Fiorentina
Firenze
1 : 2
Empoli
Empoli
Pescara
Pescara
0 : 2
Juventus
Torino
Genoa
Genova
2 : 2
Lazio
Roma
Internazionale
Milano
2 : 2
Milan
Milano
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 1
Sampdoria
Genova
Napoli
Napoli
3 : 0
Udinese
Udine
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Lorient
Lorient
Nice
Nice
3 : 1
Nancy
Nancy-Tomblaine
Rennes
Rennes
2 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Monaco
Monaco
2 : 1
Dijon
Dijon
Guingamp
Guingamp
2 : 1
Toulouse
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 2
Caen
Caen
Atlético Madrid
Madrid
3 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Sporting Gijón
Gijón
2 : 3
Real Madrid
Madrid
Barcelona
Barcelona
3 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
La Coruña
La Coruña
2 : 0
Málaga
Málaga
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 3
Bokelj
Kotor
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
3 : 2
Rudar
Pljevlja
Mladost
Podgorica
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Zeta
Golubovci
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Polimlje
Murino
1 : 6
Brskovo
Mojkovac
Drezga
Piperi
1 : 1
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Ribnica
Podgorica
6 : 4
Gorštak
Kolašin
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Cement
Beočin
Sloga
Temerin
0 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
1 : 2
Šapine
Šapine
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
FAP
Priboj
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Tabane 1970
Jagodina
Temnić 1924
Varvarin
3 : 2
Pukovac
Pukovac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Timok
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radan
Lebane
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Teleoptik
Zemun
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 0
Rakovica
Rakovica
IMT
Novi Beograd
1 : 4
Prva Iskra
Barič
Polet (K)
Karavukovo
2 : 0
Srbobran
Srbobran
Mladost APA
Apatin
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Subotica
Subotica
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Vršac united
Vršac
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Veternik
Veternik
1 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 2
Index
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Sofeks
Futog
Takovo
Gornji Milanovac
6 : 0
Karađorđe
Ribnica
Orlovac
Mrčajevci
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Radnički 1926
Požarevac
0 : 0
Morava
Velika Plana
Gruža
Gruža
2 : 3
RSK
Rabrovo
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 3
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
1 : 1
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Ub)
Ub
6 : 0
Spartak 1924
Ljig
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 2
OFK Divci
Divci
Sevojno
Sevojno
4 : 1
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Malošište
Malošište
3 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 4
Moravica
Subotinac
Bukovik
Razanj
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
OFK Bor
Bor
1 : 3
Rtanj
Boljevac
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Trajal
Kruševac
7 : 2
Kopaonik
Brus
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Sloga
Ćićevac
3 : 2
Levač
Rekovac
Juhor
Obrež
2 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Rembas
Resavica
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Sloga (L)
Leskovac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Lužnica
Babušnica
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Ropotovo
Ropotovo
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Pusta reka
Bojnik
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Budućnost (O)
Orašje
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Hajduk
Beograd
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 3
Budućnost
Zvečka
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Jadran (F)
Feketić
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Senta
Senta
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
ŽAK
Sombor
1 : 6
Hajduk Junior
Kula
Mladost (K)
Kruščić
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Naftagas (E)
Elemir
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Hajduk
Divoš
5 : 0
Rudar
Vrdnik
FK Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
Borac
Klenak
Napredak
Popinci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 2
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Jadran
Golubinci
1 : 1
Sloven
Ruma
Jugović
Kać
6 : 1
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Futog
Futog
3 : 1
Titel
Titel
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Đurđevo
Borac
Šajkaš
4 : 1
Miletić
Mošorin
TSK
Temerin
4 : 0
OFK Sirig
Sirig
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Rudar
Baljevac
1 : 2
Granit
Jošanička banja
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 2
Omladinac
Novo Selo
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Parmenac
Parmenac
0 : 3
Slatina
Slatina
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 1
Sloga
Miloševac
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 2
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Makce
Makce
3 : 2
Đerdap
Golubac
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Rudar 2001
Kostolac
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (V)
Vladimirci
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Radnik
Ub
1 : 1
Mladost
Dračić
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Čajetina
Gostilje
Železničar
Požega
2 : 3
Budućnost
Arilje
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Ježevica
Ježevica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Palilula
Aleksinac
Rgotina
Rgotina
2 : 3
Osnić
Osnić
Rudar (G)
Grljan
2 : 1
ŠSK
Štipina
Midžor
Kalna
2 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Malinik
Podgorac
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Trbunje
Trbunje
6 : 0
Veterani Jastrebac
Blace
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
Rudar
Jelašnica
Aluminijum
Niš
0 : 4
Mladost
Lalinac
OFK Niš
Niš
7 : 0
Sloga 1948
Malča
Palilulac
Niš
7 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 0
Brza
OFK Brza
Pavlovac
Pavlovac
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Levosoje
Levosoje
1 : 6
Vihor
Žbevac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
Biljači
Biljača
0 : 2
Lugina
Preševo
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
Ternoci
Trnovac
Crnotince
Crnotince
3 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
3 : 0
Morava
Parteš
Mineralac
Klokot
0 : 3
Izmornik
Pančelo - Tomance
Glama
Koretište
4 : 2
Sloga
Ranilug
Zmaj 1953
Zemun
11 : 2
Banja
Višnjička Banja
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 2
Lepušnica
Glogonjski Rit
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Napredak
Medoševac
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Šumadija
Šopić
0 : 2
Radnički
Rudovci
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 0
Polet
Grabovac
Leštane
Leštane
9 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
4 : 5
Supska
Supska
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Javor
Sladaja
Zemljoradnik
Striža
4 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Moravac 2015
Krušar
3 : 1
Omladinski
Paraćin
Mladost (S)
Sikirica
5 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Radnički (T)
Tekija
2 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 1
Istok 63
Plana
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 2
Sloga
Voljavče
Kolare
Kolare
7 : 0
Mladost (G)
Gložane
Mladost (K)
Končarevo
2 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
Zenit
Oparić
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
Ursule
Ursule
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Vinorača
Vinorača
6 : 0
Crni Vrh
Deonica
OFK Draževac
Draževac
3 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Jedinstvo
Bobovište
10 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (R)
Radevac
5 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Sloga (K)
Korman
0 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Napredak 1976
Jošanica
3 : 0
Pobeda
Trubarevac
Bukovik
Vrbovac
7 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Sparta Železnik
Železnik
0 : 3
BUSK
Novi Beograd
011
Beograd
4 : 0
Atakante
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Iskra
Kucura
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 0
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Pobeda
Pobeda
Sloga
Ostojićevo
3 : 2
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 3
Čoka
Čoka
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Borac
Obrovac
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 1
Ševac
Kusić
Napredak
Žarkovac
2 : 3
Mladost
Buđanovci
Hajduk
Višnjićevo
0 : 1
Sloga
Čalma
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Moskva
Budisava
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čenej
Čenej
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Obilić
Vilovo
0 : 1
Centar
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
7 : 0
Susek
Susek
Železničar
Novi Sad
3 : 2
Bačka
Begeč
21. oktobar
Kragujevac
2 : 2
Hajduk
Jovanovac
Ozremica
Beršići
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
4 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Sparta
Grabovica
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Integral
Batuša
Dizel
Bare
2 : 0
Železničar
Požarevac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
4 : 0
Dunavac (P)
Petka
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Azbukovica
Crnča
1 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Prva Iskra
Runjani
Rudar
Radljevo
4 : 0
Mladost
Vračević
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 1
Kalenić
Kalenić
Glumač
Glumač
7 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
1 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Omladinac
Zdravčići
9 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 5
Sečica
Seča reka
Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Lauš
Lopaš
4 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Bakionica
Bakionica
Urovica
Urovica
4 : 0
OFK Sikole
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Malajnica
Malajnica
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 1
Dedina
Dedina
Rasina
Vitanovac
4 : 1
Čarapan
Kruševac
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost
Donji Katun
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Jugovići
Bogdanje
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Omladinac
Pojate
2 : 0
Sloga
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 2
Polet 57
Milutovac
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Trudbenik
Stalać
Popović
Popovići
1 : 4
Rudar 2012
Babe
Vis
Parcani
8 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Moravac
Čečina
2 : 2
Elid
Donji Dušnik
Mekiš
Mekiš
5 : 2
Knežica
Knežica
Rastina 1918
Rastina
1 : 0
Panonija
Lalić
Sport
Bezdan
0 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Turekovac
Turekovac
0 : 1
Moravac (G)
Guberevac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 3
Jašunja
Jašunja
Todorovce
Todorovce
4 : 3
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Soko
Krvije
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Brana Paunović 1933
Rašanac
Borac (A)
Arapovac
2 : 2
Polet
Mirosaljci
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 4
Rudar
Zeoke
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Planinac
Panjevac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
2 : 3
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
0 : 2
Janošik
Janošik
Graničar
Miletićevo
5 : 3
Mladost
Velika Greda
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Radnik
Davidovac
1 : 3
Sloboda
Krežbinac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Luk
Voćnjak
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Granit
Radalj
0 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Bane 1931
Raška
2 : 4
Progorelica
Progorelica
Borac
Kloka
2 : 4
Budućnost MI
Donja Trnava
Kralj Petar I
Topola
2 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Šumar
Ogar
3 : 0
Sloven
Sibač
Lovac
Karlovčić
3 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Hajduk
Šimanovci
5 : 1
Mladost
Prhovo
Kameni
Ašanja
7 : 2
Vitez
Subotište
Sremac
Deč
1 : 4
Donji Srem
Pećinci
Mladost(P)
Pretoke
2 : 9
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Bair
Bogatić
2 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Maovi MH
Maovi
3 : 0
Volujac
Volujac
Borac BTG
Batalage
5 : 0
Žabar
Žabar
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 3
Napredak
Ševarice
Culjković
Culjković
0 : 3
Metaloplastika
Šabac
Zviždic
Kučevo
3 : 0
Pobeda
Ševica
Ušće
Stalać
4 : 2
Mladost
Toljevac
Sloga DB
Donja Bukovica
15.04.2017
17:00
Crnča
Crnča
Žitkovica
Žitkovica
7 : 0
Borac 2016
Donja Kruševica
Feniks
Rača
1 : 4
Šumadija
Sipić
Oniks
Lozovik
3 : 9
Dobra Voda
Dobra Voda
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 7
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Tornado
Drazevac
1 : 0
Proleter
Jasenak
Munja
Baric
1 : 5
Rojkovac
Obrenovac
Skela
Skela
1 : 2
Trstenica
Trstenica
Mladi Radnik
Junkovac
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Spartak
Subotica
8 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 3
Požarevac
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Obilić
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Vršac
Vršac
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Železničar
Lajkovac
15.04.2017
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Jedinstvo
Ub
15.04.2017
14:00
Savacijum
Šabac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
15 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Morava
Velika Plana
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Radnički 1926
Požarevac
3 : 1
Šapine
Šapine
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Internacional
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 5
Zemun
Zemun
Proleter
Mramorak
3 : 8
BAK
Bela Crkva
Sloga
Plandište
1 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (Sa)
Sakule
1 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Strela
Ivanovo
3 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Sloga
Miloševac
Napredak
Markovac
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
BASK MK
Beograd
0 : 4
Zemun MK
Zemun
Brodarac
Beograd
3 : 3
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
ŽAK junior
Sombor
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
Tutin
Tutin
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
15.04.2017
12:00
Savacium
Šabac
Loznica
Loznica
4 : 1
Mačva (Š)
Šabac
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Senjak
Valjevo
15.04.2017
11:00
Drina
Ljubovija
Šumadija
Azanja
15.04.2017
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velia Plana
15.04.2017
10:00
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Ratari
0 : 3
7.juli
Vodanj
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 2
1. Maj
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Mladost
Buđanovci
Borac
Klenak
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Polet
Izbište
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Borac
Pločica
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Radnički
Baranda
Slavia
Kovačica
3 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Strelac
Mislodjin
6 : 1
Jedinstvo
Dren
Buducnost
Zvecka
5 : 2
Posavina
Stubline
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 5
Borac
Lešnica
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
0 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
2 : 1
BSK Borča MK
Borča
Voždovac MK
Beograd
2 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
0 : 8
Rad MK
Beograd
011 MK
Beograd
3 : 0
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Brodarac MK
Novi Beograd
5 : 0
Internacional MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
1 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
FSFV MK
Beograd
6 : 4
Leštane MK
Leštane
011 V MK
Beograd
1 : 7
Zemun MK-V
Zemun
Radnički (K)
Kovin
0 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bečkerek 023
Zrenjanin
5 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
0 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 4
AS
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Drina
Ljubovija
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Savacijum
Šabac
6 : 0
Jedinstvo
Ub
Morava
Velika Plana
2 : 2
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
AF Djokić
Velika Plana
0 : 1
Petlić 2006
Smederevo
AF Duljaj
Topola
2 : 3
Presing
Požarevac
Bačinac
Bačinac
2 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 8
Cepelin 026
Smederevo
Plana
Velika Plana
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Zvižd
Kučevo
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Čukarički
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
BSK
Borča
2 : 6
011
Beograd
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Sloga
Miloševac
Proleter
Vranovo
11 : 2
Borac 1932
Ralja
Jadar 07 II
Loznica
3 : 1
Loznica
Loznica
Vidojevica
Lešnica
0 : 10
Borac
Lešnica
Borac
Starčevo
9 : 1
Omladinac
Deliblato
Sloga
Banatsko Novo Selo
8 : 4
Kolonija
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 15
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak 1911
Debeljača
5 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 15
Dolina
Padina
Slavia
Kovačica
1 : 6
Borac
Sakule
BAK
Bela Crkva
10 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 2
Buducnost
Zvecka
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Nord Star
Beograd
10 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Teleoptik MK
Zemun
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Dunav MK
Veliko Selo
2 : 8
Kosmaj MK
Ralja
Voždovac B MK
Beograd
2 : 1
BASK MK
Beograd
Dušanovac MK
Beograd
7 : 1
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Tempo MK
Beograd
3 : 6
Fer Plej 06 MK
Zemun
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 0
Borac MK
Progar
Zemun MK
Zemun
4 : 2
Sinđelić MK
Ugrinovci
Olimpik MK
Beograd
1 : 1
Mungosi MK
Zemun
Rosulja 2014
Vlasotince
2 : 6
Lavice Dubočica
Leskovac
BSK Borča
Borča
1 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Loznica II
Loznica
2 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Pčelinjo
Loznica
7 : 0
Jadar 07
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 8
Loznica I
Loznica
Zvezda
Konatice
3 : 9
Urovci
Urovci
Zabrezje
Zabrezje
5 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Pobeda
Piroman
3 : 1
Buducnost
Zvecka
Sloga
Ratari
0 : 10
Skela
Skela
Zadrugar
Orasac
6 : 3
Jedinstvo
Dren
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 2
Kosmet
Leposavić
FK Sloga 33
Petrovac
15.04.2017
FK Napredak
Markovac
FK Strai Grad
Petrovac
15.04.2017
FK Plana
Velika Plana
FK Trgovački
Petrovac
15.04.2017
FK Presing
Požarevac
FK Petlić
Smederevo
15.04.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
2 : 4
Dorcol
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
2 : 2
BSK 1925 B
Batajnica
Zemun B
Zemun
4 : 0
Lokomotiva V
Beograd
Skela
Skela
2 : 11
Feniks
Zabrezje
Buducnost
Zvecka
7 : 1
Radnicki
Obrenovac
Posavina
Stubline
2 : 0
Duboko
Mala Mostanica
FK Napredak
Markovac
15.04.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Presing
Požarevac
15.04.2017
FK Petlić
Smederevo
FK Plana
Velika Plana
15.04.2017
FK Trgovački
Petrovac
FK Sloga 33
Petrovac
15.04.2017
FK Stari Grad
Golubac

Košarka

Železničar
Inđija
117 : 88
Crvenka
Crvenka
Hajduk
Kula
93 : 107
Jedinstvo
Novi Becej
Stara Pazova
Stara Pazova
89 : 82
Topola
Bačka Topola
Sokobanja
Sokobanja
86 : 72
Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
72 : 80
Kuršumlija
Kuršumlija
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
88 : 73
Velika Kikinda
Kikinda
Odžaci
Odžaci
49 : 105
Mladost Veternik
Veternik
SO Koš
Sombor
45 : 96
Star
Novi Sad
Gimnazijalac
Pirot
47 : 63
Ljubovija
Ljubovija
Radnički
Beograd
60 : 83
Beočin
Beočin

Odbojka

Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Timok
Zaječar
Zaslon
Šabac
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Inđija
Inđija
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Vest
Šid
3 : 2
Merkur
Bačka Palanka
Partizan
Bač
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Novi Sad 2
Novi Sad
2 : 3
Maglić 1953
Maglić
Sloven
Ruma
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Polufinale
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
TENT
Obrenovac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Vizura
Beograd
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Tutin
Tutin
0 : 3
Valjevo
Valjevo
Student
Niš
0 : 3
Sterija
Beograd
Ub
Ub
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Star
Novi Sad
Beočin Metal
Beočin
0 : 3
Grbić
Temerin
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
2 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Inđija
Inđija
Bečej
Bečej
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Banat
Vršac
3 : 0
Žitište
Žitište
Soko
Nova Gajdobra
3 : 2
Trijumf 2013
Šid
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Maks
Šid
Merkur
Bačka Palanka
2 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Hajduk
Kula
1 : 3
Blok aut
Temerin
CVS
Sombor
3 : 0
Gox-IN
Bački Gračac
Ozren
Sokobanja
15.04.2017
Timok
Zaječar
Đerdap
Kladovo
15.04.2017
Hajduk Veljko
Negotin
ŽOK 030
Bor
15.04.2017
Viner
Bor
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
1 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica

Vaterpolo

Šabac
Šabac
13 : 8
Valjevo Gorenje
Valjevo

Futsal

FON
Beograd
4 : 4
Kalča
Niš
Leteći Holandjanin
Vrbas
3 : 5
Jastrebac
Blace
Ekonomac
Kragujevac
9 : 4
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
7 : 1
Kopernikus SAS
Zrenjanin
Euro Motus
Beograd
11 : 2
Nova Pazova
Nova Pazova
Kragujevac 2011
Kragujevac
4 : 2
Raška
Raška
Mašinac
Kragujevac
3 : 2
Ekonomac 2
Kragujevac
Ivanjica
Ivanjica
2 : 6
Fontana
Čačak
Sopot
Sopot
7 : 2
Banjica
Beograd
Kosjerić
Kosjerić
6 : 2
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Bezbednost 192
Valjevo
3 : 0
Oplenac
Topola

Američki fudbal

Indians Inđija
Inđija
0 : 23
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad