XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 116 utakmica za dan
Subota, 13 Avgust 2016

Fudbal

OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Inđija
Inđija
Sindjelić
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Radnički
Pirot
Mačva
Šabac
2 : 1
Sloboda
Užice
Manchester City
Manchester
2 : 1
Sunderland
Sunderland
Burnley
Burnley
0 : 1
Swansea
Swansea
Crystal Palace
London
0 : 1
WBA
West Bromwich
Everton
Liverpool
1 : 1
Tottenham
London
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Southampton
Southampton
1 : 1
Watford
Watford
Hull
Hull
2 : 1
Leicester
Leicester
Bordeaux
Bordeaux
3 : 2
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Montpellier
Montpellier
1 : 0
Angers
Angers
Dijon
Dijon
0 : 1
Nantes
Nantes
Caen
Caen
3 : 2
Lorient
Lorient
Metz
Longeville-lès-Metz
3 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Mladost
Podgorica
2 : 1
Sutjeska
Nikšić
Bokelj
Kotor
0 : 1
Zeta
Golubovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Sloga
Temerin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Loznica
Loznica
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Šapine
Šapine
2 : 1
FAP
Priboj
Dunav
Prahovo
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Ozren
Sokobanja
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Tabane 1970
Jagodina
3 : 2
Radan
Lebane
Sloga (D)
Despotovac
2 : 2
Timok
Zaječar
Sopot
Sopot
3 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Teleoptik
Zemun
0 : 1
IMT
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sloga (Č)
Čonoplja
4 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Mladost APA
Apatin
3 : 3
Mladost (T)
Turija
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Slavia
Kovačica
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Vršac united
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Polet (N)
Nakovo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Dolina
Padina
Sloga
Plandište
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Veternik
Veternik
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
ŽSK
Žabalj
2 : 6
Slavija
Novi Sad
Sremac Vojka
Vojka
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Dragačevo
Guča
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Tutin
Tutin
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Šumadija (T)
Toponica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Zvižd
Kučevo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 2
Radjevac
Krupanj
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
OFK Divci
Divci
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
BSK
Bogovina
0 : 2
Bukovik
Razanj
Napredak
Aleksinac
0 : 3
Rtanj
Boljevac
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
Sloga
Ćićevac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 0
Juhor
Obrež
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Rembas
Resavica
Lužnica
Babušnica
4 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Avala
Beli Potok
4 : 2
Vrčin
Vrčin
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Milutinac
Zemun
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Turbina
Vreoci
Obilić
Novi Kneževac
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Jadran (F)
Feketić
3 : 1
Krivaja
Krivaja
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Naftagas (E)
Elemir
5 : 0
Borac
Aleksandrovo
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloven
Ruma
1 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Hajduk
Divoš
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Majur
Majur
5 : 2
Mladi Borac
Dublje
Budućnost
Arilje
0 : 0
Prvi partizan
Užice
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Supska
Supska
Istok 63
Plana
1 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Napredak (S)
Svojnovo
3 : 2
Omladinski
Paraćin
Šumadija
Trešnjevica
4 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 5
Javor
Sladaja
Radnički (T)
Tekija
3 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
Moravac 2015
Krušar
6 : 4
Zemljoradnik
Striža
Napredak
Kruševac
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Crvena zvezda
Beograd
9 : 1
Jagodina
Jagodina

Vaterpolo

Spartak Prozivka
Subotica
19 : 10
Jezero
Bela Crkva
Požarevac
Požarevac
5 : 6
Senta
Senta
Jagodina
Jagodina
13 : 17
KVK Radnički
Kragujevac
Kraljevo
Kraljevo
10 : 10
Paraćin
Paraćin