XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 152 utakmica za dan
Sreda, 12 April 2017

Fudbal

Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Železničar
Pančevo
Borac (S)
Sakule
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Vršac
Vršac
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Cement
Beočin
0 : 0
Sloga
Temerin
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
FAP
Priboj
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Šapine
Šapine
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Loznica
Loznica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Radan
Lebane
Timok
Zaječar
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Dunav
Prahovo
Tabane 1970
Jagodina
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
IMT
Novi Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
5 : 1
Sopot
Sopot
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
BASK
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Subotica
Subotica
3 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Tisa (A)
Adorjan
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Mladost (T)
Turija
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Mladost APA
Apatin
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 4
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 2
Vršac united
Vršac
Sloga
Plandište
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Dolina
Padina
3 : 2
Slavia
Kovačica
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sofeks
Futog
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Mladost (BJ)
Bački Jarak
5 : 0
Slavija
Novi Sad
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 0
Borac
Novi Sad
Index
Novi Sad
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
Sremac Vojka
Vojka
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 1
Kupinovo
Kupinovo
ŽSK
Žabalj
4 : 2
Veternik
Veternik
Sloga
Erdevik
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Rtanj
Boljevac
6 : 0
Malošište
Malošište
Brodoremont
Kladovo
5 : 1
OFK Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Moravica
Subotinac
1 : 3
Bukovik
Razanj
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Napredak
Aleksinac
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 1
BSK
Bogovina
Rembas
Resavica
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Bošnjane
Bošnjane
3 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Levač
Rekovac
3 : 0
Juhor
Obrež
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Sloga
Ćićevac
Kopaonik
Brus
7 : 0
Žitorađa
Žitorađa
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
Trajal
Kruševac
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 2
Budućnost (O)
Orašje
Pusta reka
Bojnik
2 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Pčinja
Trgovište
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Real
Podunavci
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
2 : 2
Polet
Ratina
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Rudar
Baljevac
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Radnik
Ušće
Ribnica
Jovac
3 : 3
Stubal
Stubal
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Borac
Vraneši
Proleter
Pečenog
3 : 0
Mataruge
Mataruge
Partizan
Cerovac
1 : 2
Borac
Drenovac
Srbija
Ilićevo
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Jadran
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Šumadija 1934
Drača
0 : 4
Sloga D
Desimirovac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Sloboda
Grbice
Šumadinac
Kragujevac
4 : 3
Budućnost
Resnik
Omladinac
Donja Rača
2 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Trnava
Donja Trnava
2 : 3
Vinča
Vinča
Junkovac
Junkovac
2 : 5
Proleter 1976
Jelovik
Lokomotiva
Lapovo
6 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
BSK
Belosavci
1 : 0
Borac
Pajsijević
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 4
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
0 : 3
Sovljak
Sovljak
Kačer
Belanovica
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tulari
Tulari
3 : 2
ZSK
Valjevo
Mladost
Dračić
3 : 2
Joševa
Joševa
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Radnik
Ub
Banjani
Banjani
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Crvenka
Crvenka
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
Rad
Beograd
10 : 0
Jagodina
Jagodina
Savacijum
Šabac
12.04.2017
11:00
Železničar
Lajkovac
Radnički Stobex
Klupci
12.04.2017
10:00
Loznica
Loznica
Radnički Šabački
Šabac
12.04.2017
11:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Šapine
Šapine
1 : 3
Karadjordje
Topola
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Morava
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
3 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloga (K)
Kraljevo
10 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Žarkovo
Beograd
4 : 2
GSP Polet
Beograd
CFK
Vrbas
2 : 0
Spartak
Subotica
Vrbas
Vrbas
1 : 4
Radnički (S)
Sombor
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
4 : 2
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 3
Mačva (Š)
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
2 : 6
OFK Šabac
Šabac
Donjošorac Sunrise
Šabac
0 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Ribnica
Mionica
1 : 0
Drina
Ljubovija

Košarka

Spartak
Subotica
85 : 70
Napredak Rubin
Kruševac
Borac
Čačak
83 : 57
Sloga
Kraljevo
Konstantin
Niš
79 : 85
Smederevo 1953
Smederevo
Dynamic BG
Beograd
99 : 93
Beovuk 72
Beograd
Dunav
Stari Banovci
98 : 87
Metalac
Valjevo
Tamiš
Pančevo
69 : 80
Vršac
Vršac
Dunav 2014
Apatin
86 : 78
Kris Kros
Pančevo
Sveti Đorđe
Žitište
77 : 70
Radnički
Kovin
Student
Bajina Bašta
108 : 90
Crnokosa
Kosjerić
Eko Sport
Beograd
81 : 74
Zvezdara
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
68 : 33
Radivoj Korać
Beograd
Karaburma
Beograd
96 : 41
Srbobran
Srbobran

Odbojka

Polufinale
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
TENT
Obrenovac
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Vizura
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Jagodina
Jagodina

Rukomet

Dinamo
Pančevo
30 : 27
Šamot 65
Arenđelovac
Crvena zvezda
Beograd
32 : 32
Vojvodina
Novi Sad
Spartak Vojput
Subotica
31 : 25
Sloga
Požega
Metaloplastika
Šabac
30 : 24
Jugović
Kać
Požarevac
Požarevac
28 : 25
Morava
Velika Plana
Dalmatinac
Riđica
32 : 40
Apatin
Apatin
Kikinda
Kikinda
21 : 24
Bor RTB
Bor
Rtanj
Boljevac
31 : 36
Naisa 2
Niš