XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2016

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Arsenal
London
3 : 0
Chelsea
London
Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
Liverpool
5 : 1
Hull
Hull
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Tottenham
London
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 1
WBA
West Bromwich
Sunderland
Sunderland
2 : 3
Crystal Palace
London
Swansea
Swansea
1 : 3
Manchester City
Manchester
Manchester Utd
Manchester
4 : 1
Leicester
Leicester
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
Mainz 05
Mainz
2 : 3
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Hamburger SV
Hamburg
0 : 1
Bayern
München
Augsburg
Augsburg
1 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 3
Hertha BSC
Berlin
Werder
Bremen
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Palermo
Palermo
0 : 1
Juventus
Torino
Napoli
Napoli
2 : 0
Chievo
Verona
Lorient
Lorient
1 : 0
Lyon
Lyon
Bordeaux
Bordeaux
0 : 0
Caen
Caen
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Bastia
Furiani
1 : 0
Guingamp
Guingamp
Dijon
Dijon
3 : 0
Rennes
Rennes
Monaco
Monaco
2 : 1
Angers
Angers
Eibar
Eibar
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Sporting Gijón
Gijón
0 : 5
Barcelona
Barcelona
Athletic Club
Bilbao
3 : 1
Sevilla
Sevilla
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
2 : 2
Real Madrid
Madrid
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Lovćen
Cetinje
Mladost
Podgorica
5 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Zeta
Golubovci
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Dečić
Tuzi
OFK Borac
Bijelo Polje
3 : 2
Napredak
Berane
Brskovo
Mojkovac
6 : 0
Polimlje
Murino
Vršac
Vršac
3 : 0
Sloga
Temerin
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Šapine
Šapine
0 : 1
Loznica
Loznica
FAP
Priboj
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Tabane 1970
Jagodina
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
BASK
Beograd
3 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
GSP Polet
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Rakovica
Rakovica
1 : 5
Sopot
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 0
Mladost APA
Apatin
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
2 : 2
Slavia
Kovačica
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Vršac united
Vršac
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Polet (N)
Nakovo
Sloga
Erdevik
5 : 1
Kabel
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac Vojka
Vojka
3 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
Borac
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Radnički (K)
Kovači
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Dragačevo
Guča
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Miokovci
Miokovci
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Morava
Velika Plana
0 : 3
Napredak
Markovac
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Radnički Gorenje
Valjevo
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Svrljig
Svrljig
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Rtanj
Boljevac
5 : 0
OFK Bor
Bor
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Kopaonik
Brus
0 : 1
Trajal
Kruševac
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Pusta reka
Bojnik
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Budućnost (O)
Orašje
Avala
Beli Potok
3 : 2
Torlak
Kumodraž
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Zvezdara
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Milutinac
Zemun
4 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 1
Čantavir
Čantavir
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Krivaja
Krivaja
Polet (S)
Sivac
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
Partizan (U)
Uljma
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Naftagas (E)
Elemir
0 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Banat
Čenta
Krajina
Krajišnik
7 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
OFK Futog
Futog
6 : 1
Bačka
Đurđevo
Jugović
Kać
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Rudar
Baljevac
0 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Partizan
Cerovac
4 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Budućnost
Resnik
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Sloboda
Grbice
Vodojaža
Grošnica
3 : 1
Sloga D
Desimirovac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 6
Jedinstvo
Petrovac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Jadran
Kragujevac
Borac
Drenovac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Parmenac
Parmenac
2 : 2
Prijevor
Prijevor
Lunjevica
Lunjevica
3 : 6
LFK Mladost
Lučani
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
Rudar 2001
Kostolac
2 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Majur
Majur
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Radnik
Ub
3 : 2
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Mladost
Dračić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Banjani
Banjani
Crnokosa
Kosjerić
6 : 1
Prvi partizan
Užice
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 3
Branik
Štubik
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 2
Orljane
Orljane
Midžor
Kalna
0 : 1
OFK Grlište
Grlište
Rudar (G)
Grljan
4 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Rgotina
Rgotina
1 : 2
ŠSK
Štipina
Juhor
Glavinci
2 : 3
Hajduk
Čepure
OFK Tekstilac
Paraćin
7 : 3
Resavac
Subotica
FUD
Brus
1 : 4
Čitluk
Čitluk
Jastrebac
Blace
7 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Veterani Jastrebac
Blace
4 : 3
Spartak
Gornja Trnava
Vulkan
Brenica
0 : 5
OFK Niš
Niš
Spartak
Pirot
1 : 0
Borac
Barje Čiflik
Tanasko Rajić
Pirot
9 : 1
Napredak
Izvor
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
Napredak
Medoševac
Burovo
Burovo
2 : 1
Barajevo
Barajevo
Vinča
Vinča
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Pudarci
Pudarci
Šumadija
Trešnjevica
1 : 2
Supska
Supska
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Radnički (T)
Tekija
2 : 2
Istok 63
Plana
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Moravac 2015
Krušar
2 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Zemljoradnik
Striža
1 : 0
Omladinski
Paraćin
Omladinac
Šaludovac
2 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
2 : 0
Javor
Sladaja
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Ursule
Ursule
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Morava
Kočino Selo
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Zenit
Oparić
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladost (K)
Končarevo
1 : 3
Mladost (D)
Dublje
Kolare
Kolare
1 : 0
Mladi radnik
Novo Lanište
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
Borac
Trnjane
3 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Jastrebac
Tešica
4 : 0
Napredak 2012
Krušje
Pobeda
Trubarevac
2 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Mladost
Resnik
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 0
Napredak
Bogojevce
Gradac
Konopnica
2 : 2
Real
Donja Jajina
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 5
AFK
Ada
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
Bačka
Begeč
Popovići
Popovići
4 : 3
Gruža
Vitanovac
Erdoglija
Kragujevac
5 : 1
Azbest
Stragari
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Korićani
Korićani
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Kremenac
Rogojevac
Zastava
Kragujevac
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Dobrava
Vukošić
Azbukovica
Crnča
3 : 1
Cerova
Cerova
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Mladost
Vračević
Crvena Jabuka
Ub
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Rudar
Radljevo
4 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Višesava
Bajina Bašta
24.09.2016
15:00
GP Zlatibor
Užice
Raketa
Užice
24.09.2016
15:00
Policajac 92
Užice
OFK Sikole
Sikole
0 : 6
Urovica
Urovica
Dedina
Dedina
4 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Borac
Bivolje
1 : 1
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Jugovići
Bogdanje
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Rudar 2012
Babe
Popović
Popovići
3 : 2
OFK Rogača
Rogača
Mladost
Mali Suvodol
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 3
Elid
Donji Dušnik
Knežica
Knežica
2 : 4
Toplica
Šarlinac
Blagotin
Belušić
3 : 0
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
1 : 3
Mladost
Tečić
Sport
Bezdan
3 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Rastina 1918
Rastina
4 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Rakac Stave
Stave
3 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Beloševac
Beloševac
2 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
5 : 0
Sloga Gorić
Gorić
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 3
Lukavac
Lukavac
Gradac Pričević
Valjevo
4 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
Paune
Paune
Dupljaj 2016
Dupljaj
0 : 2
Bujačić
Bujačić
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Globoder
Globoder
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Veternica
Leskovac
2 : 1
Mladost
Kutles
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 4
Todorovce
Todorovce
Burovac
Burovac
1 : 3
Omladinac (B)
Busur
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Radnik
Pankovo
1 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Napredak
Trnovče
2 : 4
Manastirica
Manastirica
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
Sloga
Lukavica
Borac (A)
Arapovac
0 : 4
Rudar
Zeoke
Planinac
Panjevac
0 : 6
Beljanica
Strmosten
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Gaj
Veliki Gaj
4 : 0
Mladost
Velika Greda
Sloga
Margita
0 : 3
Janošik
Janošik
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Mladost (G)
Gradilište
2 : 6
Jelav
Jelav
Bane 1931
Raška
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
Budućnost MI
Donja Trnava
0 : 0
Borac
Kloka
Kotlenik
Guncati
0 : 4
Partizan
Bumbarevo Brdo
Bair
Bogatić
3 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Metlić
Metlić
0 : 3
Pocerina
Jevremovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Partizan
Drenovac
Napredak
Ševarice
0 : 4
OFK Šabac
Šabac
Metaloplastika
Šabac
3 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
BSK 2015
Velika Bresnica
6 : 2
Pobeda
Ševica
Zviždic
Kučevo
2 : 2
Radenka
Radenka
Neresnica
Neresnica
0 : 5
Sloga
Mustapić
Ušće
Stalać
5 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Kostrež
Ćićevac
0 : 4
OFK Marenovo
Marenovo
Polet
Aleksandrovac
6 : 3
Mladost
Svinjarevo
OFK Homolje
Žagubica
4 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Vrelo 1971
Milanovac
7 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Vrhpolje
Vrhpolje
1 : 2
Selanac
Selanac
Crnča
Crnča
4 : 4
Grabovica
Gornja Bukovica
Žitkovica
Žitkovica
7 : 0
Električar
Šuvajić
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Dobrača
Dobrača
Napredak
Malo Krčmare
2 : 0
Mladost
Bošnjane
Šumadija
Sipić
1 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Meteor
Lapovo
0 : 0
Karađorđe
Viševac
Veteran
Popović
3 : 0
Feniks
Rača
Sloga
Bogovađa
1 : 0
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
9 : 2
Lajkovac
Lajkovac
Oniks
Lozovik
2 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
4 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Proleter
Jasenak
3 : 5
Tornado
Drazevac
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Munja
Baric
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Skela
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 2
Petka
Petka
Požarevac
Požarevac
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 4
Radnički 2012
Niš
Levač
Rekovac
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 5
Metalmania
Kanjiža
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 3
Bačka Žabalj
Žabalj
Karađorđe
Topola
3 : 0
Požega
Požega
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 5
Unafortuna
Lužnice
Šabac
Šabac
1 : 0
Slatke male
Burovac
Mačva
Šabac
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Savacijum
Šabac
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Morava
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Radnički 1926
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Karadjordje
Topola
Šapine
Šapine
4 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
Studentski Grad
Beograd
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 3
Brodarac 2
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
IM Rakovica
Rakovica
BSK Borča
Borča
0 : 3
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 2
Hajduk junior
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
BSK
Bavanište
5 : 1
Proleter
Mramorak
Borac (Sa)
Sakule
0 : 4
Dolina
Padina
Omladinac 1927
Opovo
8 : 0
Glogonj
Glogonj
Strela
Ivanovo
4 : 5
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Idvor
2 : 5
Borac (St)
Starčevo
Mladi radnik 1940
Radinac
9 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
3 : 3
Sloga
Miloševac
PKB
Padinska skela
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 1
011
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Srem
Jakovo
Sremcica
Sremcica
5 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Minel
Beograd
0 : 3
Seceranac Ada
Beograd
DIF
Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
BSK Borča MK
Borča
2 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 4
Brodarac MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
11 : 3
BASK MK
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Palilulac MK
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
1 : 0
IMT MK
Novi Beograd
Zemun B MK
Zemun
2 : 3
Zuce MK
Zuce
Šumadinac MK
Bečmen
1 : 3
Brodarac 1947 MK
Beograd
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 0
Brodarac
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 7
Apolon 4
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
Loznica
Loznica
1 : 1
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Savacium
Šabac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 2
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Radnički 1926
Požarevac
1 : 4
Petlić 2006
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Karadjordje
Topola
Šapine
Šapine
2 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
PKB
Padinska Skela
0 : 6
Teleoptik
Zemun
011
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
BASK
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
BSK
Borča
BSK 1925
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
Sindjelic
Beograd
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
4 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Spartak
Subotica
2 : 2
Hajduk junior
Kula
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bresje Superior
Velia Plana
9 : 0
7.juli
Vodanj
Šumadija
Azanja
6 : 1
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
1 : 5
Pobeda
Golobok
Mladost
Buđanovci
7 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Napredak
Žarkovac
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Sloven
Ruma
Subotica
Subotica
1 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Dinamo 1945
Pančevo
14 : 0
Radnički
Baranda
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Strelac
Mislodjin
0 : 3
Rvati
Obrenovac
Borac
Lešnica
5 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Borina
3 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Loznica
Loznica
3 : 1
Jadar
Stupnica
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
7 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
0 : 13
OFK Beograd MK
Beograd
Rad MK
Beograd
2 : 2
Voždovac MK
Beograd
FSFV MK
Beograd
24.09.2016
Lokomotiva MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
0 : 9
IMT MK
Novi Beograd
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
2 : 1
011 MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
24.09.2016
Brodarac MK
Novi Beograd
Novi Beograd MK
Novi Beograd
3 : 1
Zmaj 1953 MK
Zemun
Zemun MK-V
Zemun
4 : 2
011 V MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
3 : 1
OFK Beograd V MK
Beograd
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Ribnica
Mionica
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Loznica
Loznica
0 : 8
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Savacijum
Šabac
Zvižd
Kučevo
11 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
Plana
Velika Plana
4 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Bačinac
Bačinac
0 : 0
Cepelin 026
Smederevo
AF Duljaj
Topola
0 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
AF Djokić
Velika Plana
0 : 7
Presing
Požarevac
Morava
Velika Plana
1 : 5
Petlić 2006
Smederevo
Petar Puača
Novi Sad
10 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak
Subotica
3 : 1
Hajduk junior
Kula
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Proleter
Vranovo
3 : 4
SASK
Saraorci
Udarnik
Lozovik
3 : 3
Borac 1932
Ralja
Sloboda
Lipe
0 : 6
Sloga
Miloševac
Proleter
Ravno Selo
1 : 9
Subotica
Subotica
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 5
Železničar
Pančevo
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 18
Stenli
Glogonj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
BAK
Bela Crkva
16 : 0
Partizan
Uljma
Banat
Vršac
9 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar (S)
Stamnica
9 : 1
Sloga (L)
Lučica
IMT
Beograd
1 : 2
Dorcol
Beograd
Institut
Zemun
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Lola
Beograd
6 : 1
Graficar
Beograd
Borac
Ostruznica
3 : 3
Buducnost
Dobanovci
Dominus
Beograd
4 : 0
Bežanija
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Studentski Grad
Beograd
Radnički
Obrenovac
0 : 4
Internacional
Beograd
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Trijumf
Sremčica
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 0
Zemun MK
Zemun
Čukarički MK
Beograd
1 : 1
BSK Borča MK
Borča
Voždovac MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Petlić MK
Smederevo
13 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
7 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
2 : 2
Vrčin MK
Vrčin
Beograd 1929 MK
Beograd
1 : 2
Ole MK
Zemun
Sinđelić MK
Ugrinovci
2 : 4
Dušanovac MK
Beograd
Mungosi MK
Zemun
1 : 8
Olimpik MK
Beograd
Borac MK
Progar
0 : 11
Radnički NB
Novi Beograd
Fer Plej 06 MK
Zemun
6 : 0
Tempo MK
Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
1 : 0
BSK 1925
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 2
Teleoptik
Zemun
Pčelinjo
Loznica
6 : 0
Sloga
Korenita
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 4
Jadar 07
Loznica
Loznica I
Loznica
6 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
1 : 1
CFK
Vrbas
Urovci
Urovci
10 : 0
Zvezda
Konatice
Rvati
Obrenovac
0 : 7
Belo Polje
Belo Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Omladinac
Veliko Polje
4 : 2
Jedinstvo
Dren
Zadrugar
Orasac
4 : 2
Skela
Skela
Sloga
Ratari
0 : 10
Buducnost
Zvecka
Pobeda
Piroman
0 : 3
Posavina
Stubline
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
Mačva
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 2
POFK Savacium
Šabac
Rađevac
Krupanj
6 : 0
POFK Čivija
Šabac
Donjošorac
Šabac
24.09.2016
10:00
Tamnava 2016
Koceljeva
Sloga
Ostojićevo
3 : 3
Njerš Ištvan
Totovo selo
FK Napredak
Markovac
0 : 1
FK Trgovački
Petrovac
FK Strai Grad
Petrovac
0 : 12
FK Petlić
Smederevo
FK Sloga 33
Petrovac
0 : 3
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Plana
Velika Plana
7 : 0
FK Presing
Požarevac
Ada
Beograd
9 : 0
Jedinstvo
Surcin
Olimpik
Beograd
0 : 0
Lola
Beograd
Dominus
Beograd
6 : 4
Studentski Grad
Novi Beograd
Sinjdjelic
Ugrinovci
6 : 0
Buducnost
Dobanovci
Bezanija
Beograd
0 : 2
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
3 : 1
IMT B
Novi Beograd
Atakante
Beograd
10 : 3
Lepusnica
Lepusnica
Banja
Beograd
0 : 6
Zvezdara
Beograd
Trijumf
Beograd
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
Rusanj
Rusanj
0 : 9
Karioke
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 0
Rakovica
Rakovica
Vinca
Vinca
1 : 3
Sopot
Sopot
Radnicki NB
Novi Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 4
Torlak
Beograd
Jadar
Loznica
1 : 4
Loznica 06
Loznica
Sloga
Korenita
9 : 1
Radnički Stobeks 07
Klupci
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
Pčelinjo
Loznica
4 : 0
Loznica 07
Loznica
Buducnost
Zvecka
11 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Skela
Skela
0 : 4
Radnicki
Obrenovac
Pobeda
Piroman
0 : 10
Feniks
Zabrezje
FK Napredak
Markovac
1 : 2
FK Trgovački
Petrovac
FK Stari Grad
Golubac
1 : 3
FK Petlić
Smederevo
FK Sloga 33
Petrovac
4 : 0
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Plana
Velika Plana
6 : 2
FK Presing
Požarevac

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
31 : 28
Rudar
Kostolac
Spartak Vojput
Subotica
34 : 24
Požarevac
Požarevac
Metaloplastika
Šabac
28 : 33
Crvena zvezda
Beograd
Šamot 65
Arenđelovac
20 : 31
Dinamo
Pančevo
Partizan
Beograd
32 : 30
Jugović
Kać
Vranje 1957
Vranje
26 : 24
Kolubara
Lazarevac
Proleter
Zrenjanin
23 : 23
Inđija
Inđija
Hercegovina
Sečanj
27 : 22
Jabuka
Jabuka
Sivac
Sivac
38 : 22
Crvena Zvezda
Mokrin
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 30
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
17 : 23
Crvenka
Crvenka
PKB
Padinska Skela
20 : 19
Loznica
Loznica
Radnički
Obrenovac
22 : 25
Mačva
Bogatić
Hajduk Veljko
Negotin
37 : 31
Radnički
Ćuprija
Dolovo
Dolovo
32 : 27
Potisje Pleteks
Ada
Mladost
Bački Jarak
25 : 20
Vladimirovac
Vladimirovac
Omladinac (D)
Deliblato
26 : 21
Unirea
Uzdin
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
38 : 24
Medicinar
Šabac
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 21
Radnički KG
Kragujevac
Junior
Beograd
25 : 38
Bor RTB
Bor
Naisa
Niš
18 : 17
Kikinda
Kikinda
Železničar
Inđija
26 : 26
Jagodina
Jagodina
Mladost (NP)
Nova Pazova
22 : 19
Pančevo
Pančevo
Grand Zvezda
Beograd
27 : 33
ORK Beograd
Beograd
Mačva
Šabac
21 : 27
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Jastrebac
Blace
31 : 26
Đerdap
Kladovo
Pirot
Pirot
23 : 16
Mladost
Zaječar
Partizan
Iđoš
32 : 25
Ravangrad
Sombor
Dolovo
Dolovo
27 : 18
Jedinstvo
Kačarevo
Mokrin
Mokrin
29 : 27
Želja
Žabalj

Hokej

Zagreb
Zagreb
2 : 6
Triglav
Kranj
Medvescak
Zagreb
4 : 1
Maribor
Maribor
Dunarea Galati
Galati
3 : 6
UTE
Ujtpest
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
4 : 2
ASC Corona Brasov
Brasov