23.10
14:00
Dunav
Omladinac
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Dunav | 2 : 0 | Omladinac | |||||
23.10
14:00
Borac (S)
Vršac
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Borac (S) | 2 : 1 | Vršac |
23.10
13:30
Železničar
Polet (LJ)
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Železničar | 2 : 1 | Polet (LJ) |
23.10
14:00
Pukovac
Moravac Orion
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Pukovac | 0 : 1 | Moravac Orion | |||||
23.10
14:00
Vlasina
Tabane 1970
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Vlasina | 2 : 1 | Tabane 1970 | |||||
23.10
11:00
Car Konstantin
Dunav
1
2
|
23.10.2016 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Dunav | |||||
23.10
14:00
Radan
Jedinstvo (B)
2
2
|
23.10.2016 14:00 | Radan | 2 : 2 | Jedinstvo (B) |
23.10
13:30
Brodarac 1947
BSK Batajnica
1
2
|
23.10.2016 13:30 | Brodarac 1947 | 1 : 2 | BSK Batajnica | |||||
23.10
13:30
Crvena Zvezda
BASK
0
0
|
23.10.2016 13:30 | Crvena Zvezda | 0 : 0 | BASK | |||||
23.10
11:00
Prva Iskra
Teleoptik
0
0
|
23.10.2016 11:00 | Prva Iskra | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
23.10
13:30
Stepojevac Vaga
Grafičar
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Grafičar |
23.10
14:00
Tavankut
Bečej 1918
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Tavankut | 1 : 4 | Bečej 1918 | |||||
23.10
14:00
Tisa (A)
Srbobran
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Tisa (A) | 4 : 0 | Srbobran | |||||
23.10
14:00
Subotica
Mladost APA
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Subotica | 1 : 2 | Mladost APA | |||||
23.10
14:00
Tekstilac
Sloga (Č)
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Tekstilac | 1 : 4 | Sloga (Č) | |||||
23.10
14:00
Budućnost (G)
Mladost (T)
6
1
|
23.10.2016 14:00 | Budućnost (G) | 6 : 1 | Mladost (T) |
23.10
14:00
Vojvodina 1928
Budućnost (SC)
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Vojvodina 1928 | 3 : 1 | Budućnost (SC) | |||||
23.10
14:00
Dolina
Dinamo 1945
0
8
|
23.10.2016 14:00 | Dolina | 0 : 8 | Dinamo 1945 | |||||
23.10
14:00
Polet (N)
Slavia
5
2
|
23.10.2016 14:00 | Polet (N) | 5 : 2 | Slavia |
23.10
14:00
Hajduk (Č)
Kabel
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk (Č) | 1 : 2 | Kabel | |||||
23.10
10:00
Index
Sloga
2
2
|
23.10.2016 10:00 | Index | 2 : 2 | Sloga | |||||
23.10
14:00
Hajduk 1925 Podunavac
LSK Laćarak
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
23.10
10:00
Sofeks
Kupinovo
4
2
|
23.10.2016 10:00 | Sofeks | 4 : 2 | Kupinovo | |||||
23.10
14:00
Borac
Hajduk (B)
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Borac | 1 : 0 | Hajduk (B) |
23.10
13:30
Arsenal
Sušica
0
3
|
23.10.2016 13:30 | Arsenal | 0 : 3 | Sušica | |||||
23.10
13:30
Radnički (K)
Sloga
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Sloga | |||||
23.10
13:30
Miokovci
Orlovac
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Miokovci | 1 : 1 | Orlovac | |||||
23.10
13:30
Tutin
Dragačevo
3
0
|
23.10.2016 13:30 | Tutin | 3 : 0 | Dragačevo |
23.10
13:30
RSK
Petar Dobrnjac
3
1
|
23.10.2016 13:30 | RSK | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
23.10
11:00
Proleter
VGSK
4
2
|
23.10.2016 11:00 | Proleter | 4 : 2 | VGSK | |||||
23.10
13:30
Borac (Ž)
Homoljac
1
2
|
23.10.2016 13:30 | Borac (Ž) | 1 : 2 | Homoljac | |||||
23.10
13:30
Borac 1932
Napredak
0
4
|
23.10.2016 13:30 | Borac 1932 | 0 : 4 | Napredak | |||||
23.10
13:30
Mladi radnik 1940
Radnički 1926
0
2
|
23.10.2016 13:30 | Mladi radnik 1940 | 0 : 2 | Radnički 1926 | |||||
23.10
13:30
Zvižd
Gruža
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Zvižd | 1 : 0 | Gruža |
23.10
13:30
Sloga (S)
Zadrugar
0
0
|
23.10.2016 13:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
23.10
13:30
Drina
OFK Osečina
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Drina | 1 : 0 | OFK Osečina | |||||
23.10
13:30
OFK Divci
Radnički Stobex
2
2
|
23.10.2016 13:30 | OFK Divci | 2 : 2 | Radnički Stobex | |||||
23.10
13:30
Sloga 1940 (BB)
Jedinstvo 1945
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Sloga 1940 (BB) | 4 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
23.10
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ribnica
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Ribnica |
23.10
14:00
Moravica
Šarbanovac
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Moravica | 2 : 1 | Šarbanovac | |||||
23.10
14:00
Hajduk Veljko
BSK
8
0
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk Veljko | 8 : 0 | BSK |
23.10
14:00
Župa
Morava 1918
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Župa | 3 : 2 | Morava 1918 | |||||
23.10
14:00
Levač
OFK Kosanica
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Levač | 0 : 1 | OFK Kosanica | |||||
23.10
14:00
Bošnjane
Poljoprivrednik
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Bošnjane | 2 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
23.10
14:00
Rembas
Trajal
0
3
|
23.10.2016 14:00 | Rembas | 0 : 3 | Trajal | |||||
23.10
14:00
Juhor
Sloga
4
3
|
23.10.2016 14:00 | Juhor | 4 : 3 | Sloga |
23.10
14:00
Mladost (M)
Morava (VH)
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (M) | 2 : 1 | Morava (VH) | |||||
23.10
14:00
Vranjska Banja
OFK Brzi Brod
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Vranjska Banja | 4 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo (GM)
Budućnost (P)
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 4 | Budućnost (P) | |||||
23.10
14:00
Budućnost (O)
Ropotovo
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Budućnost (O) | 4 : 0 | Ropotovo |
23.10
13:30
Turbina
PKB Padinska Skela
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Turbina | 2 : 1 | PKB Padinska Skela | |||||
23.10
13:30
Vrčin
Zvezdara
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Vrčin | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
23.10
13:30
Srem
Sremčica
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Srem | 4 : 0 | Sremčica | |||||
23.10
10:00
Borac (L)
Borac (O)
1
1
|
23.10.2016 10:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Borac (O) |
23.10
14:30
Radnički 1905
Napredak
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Napredak | |||||
23.10
14:30
Bajša
Jadran (S)
6
2
|
23.10.2016 14:30 | Bajša | 6 : 2 | Jadran (S) | |||||
23.10
14:30
Senta
Jadran (F)
3
0
|
23.10.2016 14:30 | Senta | 3 : 0 | Jadran (F) | |||||
23.10
14:30
Preporod
Obilić
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Preporod | 2 : 1 | Obilić | |||||
23.10
14:30
Proleter (Nj)
Vinogradar
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Proleter (Nj) | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
23.10
14:30
Krivaja
Čantavir
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Krivaja | 2 : 1 | Čantavir | |||||
23.10
14:30
Eđšeg
Panonija IM Topola
1
5
|
23.10.2016 14:30 | Eđšeg | 1 : 5 | Panonija IM Topola |
23.10
14:00
Lipar
Hajduk Junior
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Lipar | 3 : 1 | Hajduk Junior | |||||
23.10
14:00
Mladost (BP)
Mladost (K)
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (BP) | 4 : 1 | Mladost (K) | |||||
23.10
14:00
Rusin
OFK Šikara
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Rusin | 2 : 0 | OFK Šikara | |||||
23.10
14:00
Krila Krajine
Polet (S)
5
0
|
23.10.2016 14:00 | Krila Krajine | 5 : 0 | Polet (S) | |||||
23.10
14:00
Slavija
Terekveš
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Slavija | 3 : 1 | Terekveš | |||||
23.10
14:00
BSK
Hercegovac
6
0
|
23.10.2016 14:00 | BSK | 6 : 0 | Hercegovac | |||||
23.10
14:00
Borac (BG)
Budućnost
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Borac (BG) | 1 : 2 | Budućnost |
23.10
15:00
Polet
Partizan (G)
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
23.10
15:00
Vulturul
Jedinstvo (V)
0
2
|
23.10.2016 15:00 | Vulturul | 0 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
23.10
15:00
Sloga (BNS)
Mladost (O)
3
1
|
23.10.2016 15:00 | Sloga (BNS) | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
23.10
15:00
Strela
BAK
0
1
|
23.10.2016 15:00 | Strela | 0 : 1 | BAK | |||||
23.10
15:00
Borac (St)
Crvena zvezda
3
1
|
23.10.2016 15:00 | Borac (St) | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.10
15:00
Jugoslavija
Vojvodina (S)
2
2
|
23.10.2016 15:00 | Jugoslavija | 2 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
23.10
15:00
Budućnost (A)
Vojvodina (C)
1
1
|
23.10.2016 15:00 | Budućnost (A) | 1 : 1 | Vojvodina (C) |
23.10
14:30
Lehel
Jedinstvo
1
2
|
23.10.2016 14:30 | Lehel | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.10
14:30
Bilećanin
Naftagas (B)
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Bilećanin | 3 : 2 | Naftagas (B) | |||||
23.10
14:30
C. Zvezda (VS)
C. Zvezda (RS)
2
2
|
23.10.2016 14:30 | C. Zvezda (VS) | 2 : 2 | C. Zvezda (RS) | |||||
23.10
14:30
Borac
Proleter 2006
2
0
|
23.10.2016 14:30 | Borac | 2 : 0 | Proleter 2006 |
23.10
14:00
Napredak
Jadran
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Napredak | 0 : 1 | Jadran | |||||
23.10
14:00
FK Graničar 1924
Sloven
1
2
|
23.10.2016 14:00 | FK Graničar 1924 | 1 : 2 | Sloven | |||||
23.10
14:00
Hajduk
Sloboda
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk | 1 : 0 | Sloboda | |||||
23.10
14:00
Donji Petrovci
Partizan
1
5
|
23.10.2016 14:00 | Donji Petrovci | 1 : 5 | Partizan | |||||
23.10
14:00
Borac
Budućnost
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Borac | 1 : 1 | Budućnost |
23.10
14:30
Borac
Vinogradar
9
0
|
23.10.2016 14:30 | Borac | 9 : 0 | Vinogradar | |||||
23.10
14:30
Petrovaradin
TSK
2
3
|
23.10.2016 14:30 | Petrovaradin | 2 : 3 | TSK | |||||
23.10
14:30
Tatra
Jedinstvo
4
0
|
23.10.2016 14:30 | Tatra | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.10
14:30
Proleter
OFK Sirig
4
1
|
23.10.2016 14:30 | Proleter | 4 : 1 | OFK Sirig |
23.10
15:00
Radnik
Polet
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Polet | |||||
23.10
15:00
Stubal
OFK Ras
0
3
|
23.10.2016 15:00 | Stubal | 0 : 3 | OFK Ras | |||||
23.10
15:00
Borac
Omladinac
2
4
|
23.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 4 | Omladinac | |||||
23.10
15:00
Mataruge
Novi Pazar 1928
1
0
|
23.10.2016 15:00 | Mataruge | 1 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
23.10
15:00
Proleter
Granit
0
1
|
23.10.2016 15:00 | Proleter | 0 : 1 | Granit | |||||
23.10
15:00
Ribnica
Magnohrom
1
1
|
23.10.2016 15:00 | Ribnica | 1 : 1 | Magnohrom |
23.10
15:00
Partizan
Šumadija 1934
4
2
|
23.10.2016 15:00 | Partizan | 4 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
23.10
15:00
Vodojaža
Ćava
6
1
|
23.10.2016 15:00 | Vodojaža | 6 : 1 | Ćava | |||||
23.10
15:00
Kutlovo
Budućnost
4
1
|
23.10.2016 15:00 | Kutlovo | 4 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
15:00
Srbija
Sloboda
3
1
|
23.10.2016 15:00 | Srbija | 3 : 1 | Sloboda | |||||
23.10
15:00
Borac
Sloga D
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga D | |||||
23.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo |
23.10
13:30
Brezak
Polet (T)
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Brezak | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
23.10
13:30
Jedinstvo (K)
Spartak
3
3
|
23.10.2016 13:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 3 | Spartak | |||||
23.10
13:30
Lunjevica
Mladost (P)
6
1
|
23.10.2016 13:30 | Lunjevica | 6 : 1 | Mladost (P) | |||||
23.10
13:30
Napredak
Prijevor
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Napredak | 1 : 1 | Prijevor | |||||
23.10
13:30
Zadrugar
Slatina
0
3
|
23.10.2016 13:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Slatina | |||||
23.10
13:30
Jedinstvo (GG)
Ozrem PMH
0
1
|
23.10.2016 13:30 | Jedinstvo (GG) | 0 : 1 | Ozrem PMH | |||||
23.10
13:30
Backovac Junajted
LFK Mladost
3
6
|
23.10.2016 13:30 | Backovac Junajted | 3 : 6 | LFK Mladost |
23.10
15:00
Rudar
Radnik
4
0
|
23.10.2016 15:00 | Rudar | 4 : 0 | Radnik |
23.10
14:00
Podunavac
Pobeda
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Podunavac | 1 : 1 | Pobeda | |||||
23.10
14:00
Sloboda
Polet
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Polet | |||||
23.10
14:00
Sloga
Udarnik
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Udarnik | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Budućnost
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
14:00
Šumadija
Osipaonica
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Šumadija | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
23.10
14:00
SASK
Crvena zvezda
1
0
|
23.10.2016 14:00 | SASK | 1 : 0 | Crvena zvezda |
23.10
13:30
Proleter 1976
Omladinac
6
0
|
23.10.2016 13:30 | Proleter 1976 | 6 : 0 | Omladinac | |||||
23.10
10:00
Vitlina-Bokanja
Vinča
4
3
|
23.10.2016 10:00 | Vitlina-Bokanja | 4 : 3 | Vinča | |||||
23.10
13:30
Borac
Banja 1957
2
2
|
23.10.2016 13:30 | Borac | 2 : 2 | Banja 1957 | |||||
23.10
13:30
ŽSK
Trnava
1
3
|
23.10.2016 13:30 | ŽSK | 1 : 3 | Trnava | |||||
23.10
13:30
OFK Aranđelovac
Junkovac
7
1
|
23.10.2016 13:30 | OFK Aranđelovac | 7 : 1 | Junkovac | |||||
23.10
13:30
BSK
Lokomotiva
2
1
|
23.10.2016 13:30 | BSK | 2 : 1 | Lokomotiva |
23.10
14:30
Radnik (S)
Rudar (Kr)
1
0
|
23.10.2016 14:30 | Radnik (S) | 1 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
23.10
14:30
Borac (K)
Rudar 2001
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Borac (K) | 1 : 1 | Rudar 2001 | |||||
23.10
14:30
Sloga (B)
Trgovački
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Sloga (B) | 3 : 2 | Trgovački | |||||
23.10
14:30
Makce
Budućnost (V)
1
2
|
23.10.2016 14:30 | Makce | 1 : 2 | Budućnost (V) | |||||
23.10
14:30
Rudar (S)
Napredak 1936
1
0
|
23.10.2016 14:30 | Rudar (S) | 1 : 0 | Napredak 1936 | |||||
23.10
14:30
Krilaš
Mladost (B)
5
1
|
23.10.2016 14:30 | Krilaš | 5 : 1 | Mladost (B) |
23.10
14:00
Mladi Borac
Antimon
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Mladi Borac | 3 : 2 | Antimon | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo
Jevremovac
2
3
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Jevremovac | |||||
23.10
14:00
Podrinje
Radnički Šabački
3
3
|
23.10.2016 14:00 | Podrinje | 3 : 3 | Radnički Šabački | |||||
23.10
14:00
Mladost (PP)
Mladost (P)
0
2
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (PP) | 0 : 2 | Mladost (P) |
23.10
13:30
ZSK
Junior Novo Naselje
2
1
|
23.10.2016 13:30 | ZSK | 2 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
23.10
13:30
Joševa
Tvrdojevac
2
3
|
23.10.2016 13:30 | Joševa | 2 : 3 | Tvrdojevac | |||||
23.10
13:30
Iskra
Tešnjar
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Iskra | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
23.10
13:30
Brezovica
Mladost
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Brezovica | 4 : 0 | Mladost |
23.10
13:30
Savinac
Višesava
8
1
|
23.10.2016 13:30 | Savinac | 8 : 1 | Višesava | |||||
23.10
13:30
Železničar
Prvi partizan
0
8
|
23.10.2016 13:30 | Železničar | 0 : 8 | Prvi partizan | |||||
23.10
13:30
Lazarica
Polet
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Lazarica | 1 : 0 | Polet | |||||
23.10
13:30
Jedinstvo (K)
Ježevica
0
2
|
23.10.2016 13:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 2 | Ježevica | |||||
23.10
13:30
Zlatar
Jasen
3
1
|
23.10.2016 13:30 | Zlatar | 3 : 1 | Jasen |
23.10
15:00
Blizna
Rudna Glava
7
0
|
23.10.2016 15:00 | Blizna | 7 : 0 | Rudna Glava | |||||
23.10
15:00
Krivelj
Čubra
0
1
|
23.10.2016 15:00 | Krivelj | 0 : 1 | Čubra | |||||
23.10
15:00
BSK
Brestovac
3
2
|
23.10.2016 15:00 | BSK | 3 : 2 | Brestovac | |||||
23.10
15:00
Slatina
Zlot
6
1
|
23.10.2016 15:00 | Slatina | 6 : 1 | Zlot | |||||
23.10
15:00
Polom
Branik
0
0
|
23.10.2016 15:00 | Polom | 0 : 0 | Branik | |||||
23.10
11:00
Ključ
Sloga
0
5
|
23.10.2016 11:00 | Ključ | 0 : 5 | Sloga | |||||
23.10
15:00
Nemetali
Radnički
1
4
|
23.10.2016 15:00 | Nemetali | 1 : 4 | Radnički | |||||
23.10
15:00
Deli Jovan
Poreč
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Deli Jovan | 2 : 0 | Poreč |
23.10
15:00
Zemljoradnik
Mladost 1976
1
3
|
23.10.2016 15:00 | Zemljoradnik | 1 : 3 | Mladost 1976 | |||||
23.10
15:00
Doljevac 1971
Radnički 1924
1
0
|
23.10.2016 15:00 | Doljevac 1971 | 1 : 0 | Radnički 1924 | |||||
23.10
15:00
Mladost (Ba)
Crvena Zvezda
3
1
|
23.10.2016 15:00 | Mladost (Ba) | 3 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
23.10
15:00
Naisus 1977
Palilula
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Naisus 1977 | 2 : 1 | Palilula | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo GVD
Moravac (ZT)
5
3
|
23.10.2016 15:00 | Jedinstvo GVD | 5 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
23.10
15:00
Naša krila
Rudar Alpos
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Naša krila | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
23.10
15:00
Radnički 1947
Morava (Ž)
2
3
|
23.10.2016 15:00 | Radnički 1947 | 2 : 3 | Morava (Ž) | |||||
23.10
15:00
Orljane
Rasovača
3
3
|
23.10.2016 15:00 | Orljane | 3 : 3 | Rasovača |
23.10
14:30
Omladinac
Kablovi
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Kablovi | |||||
23.10
14:30
Trebič
Malinik
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Trebič | 1 : 1 | Malinik | |||||
23.10
14:30
Vratarnica
Graničar
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Vratarnica | 1 : 1 | Graničar | |||||
23.10
14:30
Osnić
OFK Grlište
0
3
|
23.10.2016 14:30 | Osnić | 0 : 3 | OFK Grlište | |||||
23.10
14:30
ŠSK
Bučje Topla
3
0
|
23.10.2016 14:30 | ŠSK | 3 : 0 | Bučje Topla |
23.10
13:30
Kušiljevo
Hajduk
5
0
|
23.10.2016 13:30 | Kušiljevo | 5 : 0 | Hajduk | |||||
23.10
13:30
Mladost (J)
Bratstvo
3
2
|
23.10.2016 13:30 | Mladost (J) | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
23.10
13:30
Napredak (D)
Budućnost
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Napredak (D) | 4 : 0 | Budućnost | |||||
23.10
13:30
Partizan
Morava
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Partizan | 2 : 1 | Morava | |||||
23.10
13:30
Napredak (Z)
Resavac
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Napredak (Z) | 1 : 1 | Resavac | |||||
23.10
13:30
OFK Bratstvo
OFK Batinac
4
1
|
23.10.2016 13:30 | OFK Bratstvo | 4 : 1 | OFK Batinac |
23.10
13:30
Parunovac
Naupare
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Parunovac | 1 : 1 | Naupare | |||||
23.10
13:30
Ribnik
FUD
4
1
|
23.10.2016 13:30 | Ribnik | 4 : 1 | FUD | |||||
23.10
13:30
Mladi radnik
Mačkovac
2
4
|
23.10.2016 13:30 | Mladi radnik | 2 : 4 | Mačkovac | |||||
23.10
13:30
Šanac
Čitluk
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Šanac | 2 : 1 | Čitluk | |||||
23.10
13:30
Kupci
Sloga
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Kupci | 4 : 0 | Sloga | |||||
23.10
13:30
Jastrebac
13. April
0
0
|
23.10.2016 13:30 | Jastrebac | 0 : 0 | 13. April |
23.10
Jug Bogdan
Jastreb
4
0
|
23.10.2016 | Jug Bogdan | 4 : 0 | Jastreb | |||||
23.10
Jastrebac
Veterani Jastrebac
8
0
|
23.10.2016 | Jastrebac | 8 : 0 | Veterani Jastrebac |
23.10
14:30
Pobeda
Omladinac
1
5
|
23.10.2016 14:30 | Pobeda | 1 : 5 | Omladinac | |||||
23.10
14:30
Dunđerski
Polet
5
1
|
23.10.2016 14:30 | Dunđerski | 5 : 1 | Polet | |||||
23.10
14:30
Partizanski put
Real
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Partizanski put | 3 : 2 | Real |
23.10
14:00
Vrtište
Crvena zastava
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Vrtište | 3 : 1 | Crvena zastava | |||||
23.10
14:00
Mladost
Rudar
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Mladost | 4 : 1 | Rudar | |||||
23.10
14:00
Sloga 1948
Proleter (M)
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Sloga 1948 | 2 : 0 | Proleter (M) | |||||
23.10
14:00
Sloboda
AZ Borac 2014
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Sloboda | 1 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
23.10
14:00
OFK Niš
Aluminijum
4
2
|
23.10.2016 14:00 | OFK Niš | 4 : 2 | Aluminijum |
23.10
14:30
Padež
Mladost (PR)
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Padež | 2 : 2 | Mladost (PR) | |||||
23.10
14:30
Napredak
Zvezda
3
4
|
23.10.2016 14:30 | Napredak | 3 : 4 | Zvezda | |||||
23.10
14:30
Borac
Zadrugar
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Borac | 2 : 1 | Zadrugar |
23.10
14:00
Brza
Jedinstvo (GS)
0
4
|
23.10.2016 14:00 | Brza | 0 : 4 | Jedinstvo (GS) | |||||
23.10
14:00
Mladi Borac
Kumarevo 65
0
0
|
23.10.2016 14:00 | Mladi Borac | 0 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
23.10
14:00
Plantaža
Omladinac (DS)
5
0
|
23.10.2016 14:00 | Plantaža | 5 : 0 | Omladinac (DS) | |||||
23.10
14:00
Vučje
Bobište
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Vučje | 2 : 1 | Bobište | |||||
23.10
14:00
Polet
Jedinstvo (Š)
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Polet | 1 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
23.10
14:00
Železničar
Čekmin
0
2
|
23.10.2016 14:00 | Železničar | 0 : 2 | Čekmin | |||||
23.10
14:00
Jablanica
Sloga
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Jablanica | 4 : 1 | Sloga | |||||
23.10
14:00
Radnički (P)
Zloćudovo
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Zloćudovo | |||||
23.10
14:00
Progres
Umac
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Progres | 3 : 2 | Umac |
23.10
14:00
Južna pruga
Pavlovac
3
4
|
23.10.2016 14:00 | Južna pruga | 3 : 4 | Pavlovac | |||||
23.10
14:00
OFK Alakince
Vihor
2
0
|
23.10.2016 14:00 | OFK Alakince | 2 : 0 | Vihor | |||||
23.10
14:00
Lugina
Mladost (B)
0
0
|
23.10.2016 14:00 | Lugina | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
23.10
14:00
Ternoci
Levosoje
11
1
|
23.10.2016 14:00 | Ternoci | 11 : 1 | Levosoje | |||||
23.10
14:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (S) | 3 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
23.10
14:00
Crnotince
Trešnjevka
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Crnotince | 3 : 0 | Trešnjevka |
23.10
15:00
Oskar
Mineralac
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Oskar | 2 : 1 | Mineralac | |||||
23.10
15:00
Izmornik
Sloga
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Izmornik | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.10
15:00
Morava
Glama
1
2
|
23.10.2016 15:00 | Morava | 1 : 2 | Glama |
23.10
13:30
Borac
Banja
6
0
|
23.10.2016 13:30 | Borac | 6 : 0 | Banja | |||||
23.10
13:30
Lepušnica
Brodarac
0
2
|
23.10.2016 13:30 | Lepušnica | 0 : 2 | Brodarac | |||||
23.10
13:30
Komgrap
Mladi proleter
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Komgrap | 2 : 0 | Mladi proleter | |||||
23.10
13:30
Poštar Zvezdara
Sinđelić 2012
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
23.10
13:30
Šumadinac
Zmaj 1953
4
2
|
23.10.2016 13:30 | Šumadinac | 4 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
23.10
13:30
Institut
PKB Kovilovo
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Institut | 1 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
23.10
11:00
13. Maj Zemun
Dunav
2
1
|
23.10.2016 11:00 | 13. Maj Zemun | 2 : 1 | Dunav |
23.10
13:30
Mladost (B)
BSK
1
3
|
23.10.2016 13:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | BSK | |||||
23.10
10:00
Radnički
Zabrežje
1
0
|
23.10.2016 10:00 | Radnički | 1 : 0 | Zabrežje | |||||
23.10
13:30
Strelac
Napredak
4
3
|
23.10.2016 13:30 | Strelac | 4 : 3 | Napredak | |||||
23.10
13:30
Polet
Urovci
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Polet | 1 : 1 | Urovci | |||||
23.10
13:30
Rušanj
Šumadija
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Rušanj | 2 : 0 | Šumadija |
23.10
10:00
Selo Mladenovac
Velika Krsna
1
2
|
23.10.2016 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Velika Krsna | |||||
23.10
13:30
Mladost
Boleč
1
4
|
23.10.2016 13:30 | Mladost | 1 : 4 | Boleč | |||||
23.10
13:30
Ropočevo
Kosmaj
0
2
|
23.10.2016 13:30 | Ropočevo | 0 : 2 | Kosmaj | |||||
23.10
13:30
Pudarci
Dunavac
0
2
|
23.10.2016 13:30 | Pudarci | 0 : 2 | Dunavac | |||||
23.10
13:30
Leštane
Kovačevac
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Leštane | 4 : 0 | Kovačevac |
23.10
14:00
Mladost (S)
Moravac
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Moravac | |||||
23.10
14:00
Moravac 2015
Šumadija
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Moravac 2015 | 3 : 1 | Šumadija | |||||
23.10
14:00
Zemljoradnik
Napredak (S)
4
2
|
23.10.2016 14:00 | Zemljoradnik | 4 : 2 | Napredak (S) | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Istok 63
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Istok 63 | |||||
23.10
14:00
Javor
Rudar
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Javor | 4 : 0 | Rudar |
23.10
14:00
Ursule
Sloga
5
4
|
23.10.2016 14:00 | Ursule | 5 : 4 | Sloga | |||||
23.10
14:00
Morava
Vinorača
2
3
|
23.10.2016 14:00 | Morava | 2 : 3 | Vinorača | |||||
23.10
14:00
Mladost (K)
Šumadinac
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (K) | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
23.10
14:00
Kolare
Crni Vrh
8
0
|
23.10.2016 14:00 | Kolare | 8 : 0 | Crni Vrh | |||||
23.10
14:00
Sinđelić 1934
Kupinovac
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 1 | Kupinovac | |||||
23.10
14:00
Mladost (G)
Osaonica
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (G) | 3 : 1 | Osaonica | |||||
23.10
14:00
Mladi radnik
Mladost (D)
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Mladost (D) |
23.10
11:00
Jastrebac
Borac
4
0
|
23.10.2016 11:00 | Jastrebac | 4 : 0 | Borac | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo
Gredetin
6
0
|
23.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Gredetin | |||||
23.10
11:00
Ratar
OFK Sloga (D)
0
3
|
23.10.2016 11:00 | Ratar | 0 : 3 | OFK Sloga (D) | |||||
23.10
15:00
Mladi Radnik
Planinac 2015
0
2
|
23.10.2016 15:00 | Mladi Radnik | 0 : 2 | Planinac 2015 |
23.10
14:30
Pobeda
Mladost
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Pobeda | 2 : 2 | Mladost | |||||
23.10
14:30
Slemen
Palilulac
3
0
|
23.10.2016 14:30 | Slemen | 3 : 0 | Palilulac | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo 1952
Hajduk
0
3
|
23.10.2016 14:30 | Jedinstvo 1952 | 0 : 3 | Hajduk |
23.10
14:00
Jedinstvo (G)
Mladost (DL)
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Mladost (DL) | |||||
23.10
14:00
Mladost (V)
Sušica 2012
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | Sušica 2012 | |||||
23.10
14:00
Atletiko
Marjan MB
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Atletiko | 1 : 1 | Marjan MB | |||||
23.10
14:00
Sloboda (DB)
BSK
2
4
|
23.10.2016 14:00 | Sloboda (DB) | 2 : 4 | BSK | |||||
23.10
14:00
Šumadija
OFK Morava
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Šumadija | 2 : 1 | OFK Morava | |||||
23.10
14:00
Real
Mladost (B)
3
3
|
23.10.2016 14:00 | Real | 3 : 3 | Mladost (B) | |||||
23.10
14:00
Navalin
Napredak
6
0
|
23.10.2016 14:00 | Navalin | 6 : 0 | Napredak |
23.10
13:30
BUSK
Rekreativo 011
2
2
|
23.10.2016 13:30 | BUSK | 2 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
23.10
13:30
Busije
Atakante
5
2
|
23.10.2016 13:30 | Busije | 5 : 2 | Atakante | |||||
23.10
10:00
Petrovčić
Sparta Železnik
1
3
|
23.10.2016 10:00 | Petrovčić | 1 : 3 | Sparta Železnik | |||||
23.10
13:30
Posavac Tišma
011
4
3
|
23.10.2016 13:30 | Posavac Tišma | 4 : 3 | 011 | |||||
23.10
10:00
Šećeranac Ada
Studenski Grad
1
2
|
23.10.2016 10:00 | Šećeranac Ada | 1 : 2 | Studenski Grad |
23.10
14:30
Elektrovojvodina
Bratstvo
1
0
|
23.10.2016 14:30 | Elektrovojvodina | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
23.10
14:30
Solid
Bikovo
1
2
|
23.10.2016 14:30 | Solid | 1 : 2 | Bikovo | |||||
23.10
14:30
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
0
4
|
23.10.2016 14:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 4 | Žednik | |||||
23.10
14:30
Hajduk
Đurđin
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Hajduk | 3 : 2 | Đurđin | |||||
23.10
14:30
Lokomotiva
Udarnik Višnjevac
1
0
|
23.10.2016 14:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Udarnik Višnjevac |
23.10
15:00
Iskra
Pobeda
8
1
|
23.10.2016 15:00 | Iskra | 8 : 1 | Pobeda | |||||
23.10
15:00
Tomislavci
Budućnost
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Tomislavci | 3 : 0 | Budućnost | |||||
23.10
15:00
Mladost
Mladost Radost
1
4
|
23.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 4 | Mladost Radost | |||||
23.10
15:00
Vojvodina
Obilić
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Obilić |
23.10
14:30
Slavija
AFK
4
1
|
23.10.2016 14:30 | Slavija | 4 : 1 | AFK | |||||
23.10
14:30
Hajduk
Graničar
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Graničar | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo (SK)
Šampion
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | Šampion | |||||
23.10
14:30
Horgoš 1911
Tromedja
8
1
|
23.10.2016 14:30 | Horgoš 1911 | 8 : 1 | Tromedja | |||||
23.10
14:30
Tisa
Tornjoš
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Tisa | 2 : 2 | Tornjoš |
23.10
14:00
Hajduk (S)
Dunav
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk (S) | 4 : 1 | Dunav | |||||
23.10
14:00
Omladinac (D)
Aleksa Šantić
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
23.10
14:00
Graničar (R)
Kordun
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Graničar (R) | 1 : 0 | Kordun | |||||
23.10
14:00
Radnički 1918
Kula
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Radnički 1918 | 1 : 2 | Kula |
23.10
14:30
Soko
Naša Zvezda
0
3
|
23.10.2016 14:30 | Soko | 0 : 3 | Naša Zvezda | |||||
23.10
14:30
Borac
Krivanj
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Borac | 1 : 1 | Krivanj | |||||
23.10
14:30
Budućnost
Tvrdjava
3
1
|
23.10.2016 14:30 | Budućnost | 3 : 1 | Tvrdjava | |||||
23.10
14:30
Maglić
Neštin
2
0
|
23.10.2016 14:30 | Maglić | 2 : 0 | Neštin |
23.10
15:00
Ševac
Borac (VS)
1
2
|
23.10.2016 15:00 | Ševac | 1 : 2 | Borac (VS) | |||||
23.10
15:00
Hajdučica
Partizan (K)
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Partizan (K) | |||||
23.10
15:00
Karaš (K)
Borac (VG)
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Karaš (K) | 2 : 0 | Borac (VG) | |||||
23.10
15:00
Vojvodina (CC)
Potporanj
0
0
|
23.10.2016 15:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 0 | Potporanj | |||||
23.10
15:00
Banat
Vladimirovac
1
2
|
23.10.2016 15:00 | Banat | 1 : 2 | Vladimirovac | |||||
23.10
15:00
Ratar
Dunav
2
2
|
23.10.2016 15:00 | Ratar | 2 : 2 | Dunav | |||||
23.10
15:00
Radnički 1927
Dobrica
1
3
|
23.10.2016 15:00 | Radnički 1927 | 1 : 3 | Dobrica |
23.10
15:00
Tempo
Omladinac 1927
2
3
|
23.10.2016 15:00 | Tempo | 2 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
23.10
15:00
Spartak 1911
Polet
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Spartak 1911 | 3 : 0 | Polet | |||||
23.10
15:00
Pobeda
Radnički (B)
2
4
|
23.10.2016 15:00 | Pobeda | 2 : 4 | Radnički (B) | |||||
23.10
15:00
Unirea
Glogonj
1
1
|
23.10.2016 15:00 | Unirea | 1 : 1 | Glogonj |
23.10
15:00
Kolonija
BSK Bavanište
0
3
|
23.10.2016 15:00 | Kolonija | 0 : 3 | BSK Bavanište | |||||
23.10
15:00
Dolovo
Stari Tamiš
7
0
|
23.10.2016 15:00 | Dolovo | 7 : 0 | Stari Tamiš | |||||
23.10
15:00
Proleter
Omladinac (D)
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo
Borac
8
0
|
23.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Borac |
23.10
14:30
OFK Klek
MSK
1
2
|
23.10.2016 14:30 | OFK Klek | 1 : 2 | MSK | |||||
23.10
14:30
Zlatica
Jedinstvo
0
3
|
23.10.2016 14:30 | Zlatica | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.10
14:30
Omladinac
Rusanda
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Rusanda | |||||
23.10
14:30
OFK Stajićevo
Potisje
1
2
|
23.10.2016 14:30 | OFK Stajićevo | 1 : 2 | Potisje | |||||
23.10
14:30
OFK Gradnulica
ŽFK Banat
1
1
|
23.10.2016 14:30 | OFK Gradnulica | 1 : 1 | ŽFK Banat | |||||
23.10
14:30
Zadrugar
Radnički 1911
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Radnički 1911 |
23.10
14:30
Roham
Borac (I)
2
3
|
23.10.2016 14:30 | Roham | 2 : 3 | Borac (I) | |||||
23.10
14:30
Proleter
Terekves
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Proleter | 2 : 2 | Terekves | |||||
23.10
14:30
1.Oktobar
Vojvodina (NM)
1
7
|
23.10.2016 14:30 | 1.Oktobar | 1 : 7 | Vojvodina (NM) | |||||
23.10
14:30
2. Oktobar
Napredak (Č)
4
2
|
23.10.2016 14:30 | 2. Oktobar | 4 : 2 | Napredak (Č) |
23.10
14:00
Graničar (K)
Mladost
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Graničar (K) | 4 : 0 | Mladost | |||||
23.10
14:00
Graničar (O)
OFK Brestač
6
2
|
23.10.2016 14:00 | Graničar (O) | 6 : 2 | OFK Brestač | |||||
23.10
14:00
Železničar
PSK Putinci
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Železničar | 2 : 1 | PSK Putinci | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
1
3
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
23.10
14:00
Hajduk
Jedinstvo (M)
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk | 3 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
23.10
14:00
Napredak
OFK Zeka Buljubaša
9
2
|
23.10.2016 14:00 | Napredak | 9 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
23.10
14:00
Obilić 1993
Borac
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Obilić 1993 | 1 : 2 | Borac |
23.10
14:00
Čenej
Fruškogorski partizan
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Čenej | 0 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo
Železničar
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Železničar | |||||
23.10
14:00
Moskva
Bačka
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Moskva | 4 : 0 | Bačka | |||||
23.10
14:00
Borac
Susek
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Borac | 1 : 0 | Susek | |||||
23.10
14:00
Fruškogorac
Centar
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Centar |
23.10
10:00
Metalac
Mlada krila
2
2
|
23.10.2016 10:00 | Metalac | 2 : 2 | Mlada krila | |||||
23.10
16:30
Tavnik
Partizan
1
3
|
23.10.2016 16:30 | Tavnik | 1 : 3 | Partizan | |||||
23.10
16:30
Popovići
Budućnost (K)
1
2
|
23.10.2016 16:30 | Popovići | 1 : 2 | Budućnost (K) | |||||
23.10
16:30
Mladost (V)
Jedinstvo (D)
1
0
|
23.10.2016 16:30 | Mladost (V) | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
23.10
16:30
Napredak (G)
Borac (A)
4
1
|
23.10.2016 16:30 | Napredak (G) | 4 : 1 | Borac (A) | |||||
23.10
16:30
Zvezda
Gruža
1
4
|
23.10.2016 16:30 | Zvezda | 1 : 4 | Gruža | |||||
23.10
16:30
Kraljevo Hajduk
Grdica
1
3
|
23.10.2016 16:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 3 | Grdica |
23.10
13:30
Lugovi
Vujan
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Lugovi | 1 : 0 | Vujan | |||||
23.10
11:00
Rakova
Planinac
2
4
|
23.10.2016 11:00 | Rakova | 2 : 4 | Planinac | |||||
23.10
13:30
Kej
Morava (K)
2
4
|
23.10.2016 13:30 | Kej | 2 : 4 | Morava (K) | |||||
23.10
13:30
Morava (M)
Rudar
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Morava (M) | 1 : 0 | Rudar | |||||
23.10
13:30
Prijatelji
Budućnost
0
1
|
23.10.2016 13:30 | Prijatelji | 0 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
13:30
Čačak 94
Malba
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Čačak 94 | 2 : 0 | Malba |
23.10
14:30
Jelica
Bjelica
1
3
|
23.10.2016 14:30 | Jelica | 1 : 3 | Bjelica | |||||
23.10
14:30
Sloga
Voćar
1
4
|
23.10.2016 14:30 | Sloga | 1 : 4 | Voćar | |||||
23.10
11:00
Prilike
Brezova
7
3
|
23.10.2016 11:00 | Prilike | 7 : 3 | Brezova | |||||
23.10
14:30
Gradina
Bratstvo
0
3
|
23.10.2016 14:30 | Gradina | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo
Vrelo
3
1
|
23.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vrelo |
23.10
13:30
Šilopaj
Velereč 94
1
4
|
23.10.2016 13:30 | Šilopaj | 1 : 4 | Velereč 94 | |||||
23.10
13:30
Šumadija
Sparta
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Šumadija | 2 : 1 | Sparta | |||||
23.10
13:30
Mladost 09
Takovski Ustanak
0
3
|
23.10.2016 13:30 | Mladost 09 | 0 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
23.10
13:30
Omladinac
Jablanica
4
7
|
23.10.2016 13:30 | Omladinac | 4 : 7 | Jablanica |
23.10
14:00
Vrbovac
Budućnost
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Vrbovac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
14:00
Vučak
Jezava
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Vučak | 3 : 2 | Jezava | |||||
23.10
14:00
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 4 | OFK Slavija | |||||
23.10
11:00
Železničar
Skobalj
5
1
|
23.10.2016 11:00 | Železničar | 5 : 1 | Skobalj |
23.10
14:00
Kolarac
Drugovac
0
3
|
23.10.2016 14:00 | Kolarac | 0 : 3 | Drugovac | |||||
23.10
14:00
Landol
Badljevica
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Landol | 2 : 0 | Badljevica | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Petrijevac
2
2
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 2 : 2 | Petrijevac |
23.10
14:00
Glavaš
Železničar Kusadak
3
1
|
23.10.2016 14:00 | Glavaš | 3 : 1 | Železničar Kusadak | |||||
23.10
14:00
Beli Orlovi
Radnik
0
0
|
23.10.2016 14:00 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Radnik |
23.10
14:00
Jasenica
Mladost 1948
|
23.10.2016 14:00 | Jasenica | : | Mladost 1948 |
23.10
11:00
B 2000
Ranilović
5
0
|
23.10.2016 11:00 | B 2000 | 5 : 0 | Ranilović | |||||
23.10
11:00
Šumadinac (S)
Jasenica
3
0
|
23.10.2016 11:00 | Šumadinac (S) | 3 : 0 | Jasenica | |||||
23.10
13:30
Brezovac
Kopljari
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Brezovac | 1 : 1 | Kopljari | |||||
23.10
13:30
Budućnost
Šamot
1
5
|
23.10.2016 13:30 | Budućnost | 1 : 5 | Šamot | |||||
23.10
13:30
Partizan
Sloga
5
1
|
23.10.2016 13:30 | Partizan | 5 : 1 | Sloga | |||||
23.10
13:30
Mladi rudar
Šumadinac (N)
1
3
|
23.10.2016 13:30 | Mladi rudar | 1 : 3 | Šumadinac (N) | |||||
23.10
13:30
Plaskovac
Žabare
4
2
|
23.10.2016 13:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Žabare |
23.10
13:30
Bare
Udarnik
6
1
|
23.10.2016 13:30 | Bare | 6 : 1 | Udarnik | |||||
23.10
13:30
Pobeda (Đ)
Marjan
3
0
|
23.10.2016 13:30 | Pobeda (Đ) | 3 : 0 | Marjan | |||||
23.10
13:30
BSK
Sloga (M)
1
3
|
23.10.2016 13:30 | BSK | 1 : 3 | Sloga (M) | |||||
23.10
13:30
Crvena zvezda
Mladost MG
1
3
|
23.10.2016 13:30 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Mladost MG | |||||
23.10
13:30
Mladost (R)
Kotlenik
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Mladost (R) | 2 : 0 | Kotlenik | |||||
23.10
13:30
Grivac
Omladinac (V)
1
2
|
23.10.2016 13:30 | Grivac | 1 : 2 | Omladinac (V) | |||||
23.10
13:30
Pobeda (S)
Karađorđe
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Pobeda (S) | 1 : 0 | Karađorđe |
23.10
14:30
Omladinac (S)
Mladost (R)
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Omladinac (S) | 3 : 2 | Mladost (R) | |||||
23.10
14:30
Integral
Sloga 1952
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Integral | 2 : 1 | Sloga 1952 | |||||
23.10
14:30
Napredak (S)
Bata Bulić
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Napredak (S) | 2 : 2 | Bata Bulić | |||||
23.10
14:30
Dragoš
Zadrugar (T)
0
3
|
23.10.2016 14:30 | Dragoš | 0 : 3 | Zadrugar (T) | |||||
23.10
14:30
Radnički (K)
Omladinac (Š)
3
0
|
23.10.2016 14:30 | Radnički (K) | 3 : 0 | Omladinac (Š) |
23.10
14:30
Kurjače
Polet (V)
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Kurjače | 2 : 2 | Polet (V) | |||||
23.10
14:30
Železničar
Žika Marković Uča
3
1
|
23.10.2016 14:30 | Železničar | 3 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
23.10
14:30
Dunavac (P)
Desine
3
3
|
23.10.2016 14:30 | Dunavac (P) | 3 : 3 | Desine | |||||
23.10
14:30
Radnički (P)
Napredak (P)
4
2
|
23.10.2016 14:30 | Radnički (P) | 4 : 2 | Napredak (P) | |||||
23.10
14:30
Sloga (Ć)
Napredak 1934
2
6
|
23.10.2016 14:30 | Sloga (Ć) | 2 : 6 | Napredak 1934 | |||||
23.10
14:30
Dizel
Obilić
0
0
|
23.10.2016 14:30 | Dizel | 0 : 0 | Obilić |
23.10
14:00
Borac (Š)
Napredak
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Borac (Š) | 1 : 0 | Napredak | |||||
23.10
14:00
Budućnost (Z)
Budućnost (PD)
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Budućnost (Z) | 2 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
23.10
14:00
Duško
Proleter
4
2
|
23.10.2016 14:00 | Duško | 4 : 2 | Proleter | |||||
23.10
14:00
Mladost (MM)
Gorki
0
7
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (MM) | 0 : 7 | Gorki | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Cer
1
3
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | Cer | |||||
23.10
14:00
Drina
Torpedo
0
3
|
23.10.2016 14:00 | Drina | 0 : 3 | Torpedo | |||||
23.10
14:00
Sloga (B)
Milicionar
0
3
|
23.10.2016 14:00 | Sloga (B) | 0 : 3 | Milicionar |
23.10
14:00
Trešnjevka
Vlašić
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Trešnjevka | 2 : 1 | Vlašić | |||||
23.10
14:00
Šipurske Livade
Radnički (К)
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Šipurske Livade | 0 : 1 | Radnički (К) | |||||
23.10
14:00
Torpedo
OFK Jelen
0
3
|
23.10.2016 14:00 | Torpedo | 0 : 3 | OFK Jelen | |||||
23.10
14:00
Sloga (K)
Miloš Pocerac 2013
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
23.10
14:00
Dobrava
Varna 012
7
0
|
23.10.2016 14:00 | Dobrava | 7 : 0 | Varna 012 | |||||
23.10
14:00
Rankovac
Vojvoda Stepa Stepanović
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Rankovac | 0 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
23.10
14:00
Jedinstvo (MZ)
7. Juli
10
0
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo (MZ) | 10 : 0 | 7. Juli | |||||
23.10
14:00
Sloga (LŠ)
Gučevo
6
1
|
23.10.2016 14:00 | Sloga (LŠ) | 6 : 1 | Gučevo | |||||
23.10
14:00
Vidojevica
Stolice
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Vidojevica | 4 : 1 | Stolice | |||||
23.10
14:00
Milan Orlić
Mladost (DD)
1
3
|
23.10.2016 14:00 | Milan Orlić | 1 : 3 | Mladost (DD) | |||||
23.10
14:00
Cerova
Jadar (S)
5
3
|
23.10.2016 14:00 | Cerova | 5 : 3 | Jadar (S) | |||||
23.10
14:00
Sloga (S)
Borac (K)
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Sloga (S) | 3 : 0 | Borac (K) |
23.10
13:30
OFK Paljuvi
Gunjevac
1
2
|
23.10.2016 13:30 | OFK Paljuvi | 1 : 2 | Gunjevac | |||||
23.10
13:30
Polet (T)
Polet (DL)
3
1
|
23.10.2016 13:30 | Polet (T) | 3 : 1 | Polet (DL) | |||||
23.10
13:30
Proleter
Kalenić
0
3
|
23.10.2016 13:30 | Proleter | 0 : 3 | Kalenić | |||||
23.10
13:30
OFK Stublenica
Vrelo Sport
0
3
|
23.10.2016 13:30 | OFK Stublenica | 0 : 3 | Vrelo Sport |
23.10
13:30
Popadić
Polet
2
2
|
23.10.2016 13:30 | Popadić | 2 : 2 | Polet | |||||
23.10
13:30
Borac
Kotešica
3
1
|
23.10.2016 13:30 | Borac | 3 : 1 | Kotešica | |||||
23.10
13:30
OFK Brđanac
Liplje
3
2
|
23.10.2016 13:30 | OFK Brđanac | 3 : 2 | Liplje | |||||
23.10
13:30
Milenko Pavlović
Ribnikar
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Milenko Pavlović | 1 : 0 | Ribnikar | |||||
23.10
11:00
Jadar 2013
Mladost
5
1
|
23.10.2016 11:00 | Jadar 2013 | 5 : 1 | Mladost | |||||
23.10
13:30
Rajac
Komanice
2
2
|
23.10.2016 13:30 | Rajac | 2 : 2 | Komanice |
23.10
15:00
Sečica
Glumač
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Sečica | 2 : 1 | Glumač | |||||
23.10
15:00
Pobeda
Napredak
2
5
|
23.10.2016 15:00 | Pobeda | 2 : 5 | Napredak | |||||
23.10
15:00
Trešnjica
Dobrinjac
5
1
|
23.10.2016 15:00 | Trešnjica | 5 : 1 | Dobrinjac | |||||
23.10
12:00
Bakionica
Plavi Tok
7
1
|
23.10.2016 12:00 | Bakionica | 7 : 1 | Plavi Tok | |||||
23.10
15:00
Gorobilje
Duškovci
2
5
|
23.10.2016 15:00 | Gorobilje | 2 : 5 | Duškovci | |||||
23.10
12:00
Lauš
Omladinac
1
5
|
23.10.2016 12:00 | Lauš | 1 : 5 | Omladinac | |||||
23.10
12:00
Avijatičar
Borac
8
0
|
23.10.2016 12:00 | Avijatičar | 8 : 0 | Borac |
23.10
14:00
Napredak
Koča Andjelković
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Napredak | 1 : 1 | Koča Andjelković | |||||
23.10
14:00
Egeta
Lovćen
2
3
|
23.10.2016 14:00 | Egeta | 2 : 3 | Lovćen | |||||
23.10
14:00
Mala Vrbica
Milutinovac
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Milutinovac | |||||
23.10
14:00
Kladušnica
Velika Vrbica
9
0
|
23.10.2016 14:00 | Kladušnica | 9 : 0 | Velika Vrbica | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Rtkovo
2
2
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 2 : 2 | Rtkovo |
23.10
15:00
Ratar
Rečka
3
8
|
23.10.2016 15:00 | Ratar | 3 : 8 | Rečka | |||||
23.10
11:00
Malajnica
Graničar
0
3
|
23.10.2016 11:00 | Malajnica | 0 : 3 | Graničar | |||||
23.10
15:00
OFK Tamnič
Slatina
1
4
|
23.10.2016 15:00 | OFK Tamnič | 1 : 4 | Slatina | |||||
23.10
15:00
Miloševo
Urovica
2
3
|
23.10.2016 15:00 | Miloševo | 2 : 3 | Urovica |
23.10
13:30
Žabare
Dedina
4
3
|
23.10.2016 13:30 | Žabare | 4 : 3 | Dedina | |||||
23.10
13:30
Čarapan
Kapidžija
3
0
|
23.10.2016 13:30 | Čarapan | 3 : 0 | Kapidžija | |||||
23.10
13:30
Jedinstvo 1936
Knez Lazar
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 1 | Knez Lazar | |||||
23.10
13:30
Sloga
Mladost VPD
3
0
|
23.10.2016 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Mladost VPD | |||||
23.10
13:30
Rasina
BSK
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Rasina | 2 : 1 | BSK |
23.10
13:30
Rubin (DS)
Jugovići
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Rubin (DS) | 4 : 0 | Jugovići | |||||
23.10
13:30
Sloga
Borac
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Borac | |||||
23.10
13:30
Polet 57
Stari Trstenik
5
1
|
23.10.2016 13:30 | Polet 57 | 5 : 1 | Stari Trstenik | |||||
23.10
13:30
Trudbenik
Mladost
0
3
|
23.10.2016 13:30 | Trudbenik | 0 : 3 | Mladost | |||||
23.10
13:30
Donji Kopaonik
Gradina
7
1
|
23.10.2016 13:30 | Donji Kopaonik | 7 : 1 | Gradina | |||||
23.10
13:30
Omladinac
Rubin (Z)
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Rubin (Z) |
23.10
13:30
Sveti Stefan
Pionir
7
1
|
23.10.2016 13:30 | Sveti Stefan | 7 : 1 | Pionir | |||||
23.10
13:30
Minel
Poštar
0
1
|
23.10.2016 13:30 | Minel | 0 : 1 | Poštar | |||||
23.10
10:30
Dedinje
Crvenka
0
3
|
23.10.2016 10:30 | Dedinje | 0 : 3 | Crvenka | |||||
23.10
13:30
Mladost
Podunavac
5
0
|
23.10.2016 13:30 | Mladost | 5 : 0 | Podunavac |
23.10
10:30
Stojnik
Vis
1
4
|
23.10.2016 10:30 | Stojnik | 1 : 4 | Vis | |||||
23.10
15:30
Nemenikuće
Mladost (G)
1
4
|
23.10.2016 15:30 | Nemenikuće | 1 : 4 | Mladost (G) | |||||
23.10
13:00
Popović
Mladost (MI)
1
4
|
23.10.2016 13:00 | Popović | 1 : 4 | Mladost (MI) | |||||
23.10
10:30
Rudar 2012
OFK Slatina
1
5
|
23.10.2016 10:30 | Rudar 2012 | 1 : 5 | OFK Slatina |
23.10
14:30
Jerma
Mladost
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Jerma | 2 : 2 | Mladost | |||||
23.10
14:30
Rajko Mitić
Veliki Suvodol
7
0
|
23.10.2016 14:30 | Rajko Mitić | 7 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
23.10
14:30
Sloga
Lokomotiva
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Sloga | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
23.10
14:30
Rongo Siti
Senjak
2
4
|
23.10.2016 14:30 | Rongo Siti | 2 : 4 | Senjak | |||||
23.10
14:30
Temac
Nišavac
3
2
|
23.10.2016 14:30 | Temac | 3 : 2 | Nišavac |
23.10
14:00
Delijski Vis
Morava 1949
4
3
|
23.10.2016 14:00 | Delijski Vis | 4 : 3 | Morava 1949 | |||||
23.10
14:00
Čegar 2013
Mladost
5
2
|
23.10.2016 14:00 | Čegar 2013 | 5 : 2 | Mladost | |||||
23.10
14:00
Radnički 1936
Supovac
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Radnički 1936 | 4 : 1 | Supovac | |||||
23.10
14:00
Stevan Nešticki
Sečanica
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Sečanica | |||||
23.10
14:00
Čegar 1946
Durlan Siti
5
0
|
23.10.2016 14:00 | Čegar 1946 | 5 : 0 | Durlan Siti |
23.10
15:00
Marina Kutina
Klisura
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Marina Kutina | 3 : 0 | Klisura | |||||
23.10
15:00
Toplica
Moravac
0
2
|
23.10.2016 15:00 | Toplica | 0 : 2 | Moravac |
23.10
14:30
Polet 1959
Lovac
2
1
|
23.10.2016 14:30 | Polet 1959 | 2 : 1 | Lovac | |||||
23.10
14:30
Timok 1928
Deli Jovan
5
1
|
23.10.2016 14:30 | Timok 1928 | 5 : 1 | Deli Jovan | |||||
23.10
14:30
OFK Rtanj 2016
Mladost
3
0
|
23.10.2016 14:30 | OFK Rtanj 2016 | 3 : 0 | Mladost |
23.10
15:00
Banaćanin
Padina 1989
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Banaćanin | 2 : 0 | Padina 1989 | |||||
23.10
15:00
Dobrič 1974
Koprijan 1975
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Dobrič 1974 | 3 : 0 | Koprijan 1975 |
23.10
15:00
OFK Metalac
Sport
4
1
|
23.10.2016 15:00 | OFK Metalac | 4 : 1 | Sport | |||||
23.10
15:00
Partizan
Telečka
16
0
|
23.10.2016 15:00 | Partizan | 16 : 0 | Telečka | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo (R)
Dinamo (S)
3
2
|
23.10.2016 15:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 2 | Dinamo (S) | |||||
23.10
15:00
KFK Kula
Dinamo 1923
1
1
|
23.10.2016 15:00 | KFK Kula | 1 : 1 | Dinamo 1923 |
23.10
11:00
Sloga Trgošped
Provo 2015
1
5
|
23.10.2016 11:00 | Sloga Trgošped | 1 : 5 | Provo 2015 | |||||
23.10
14:00
Skupljen 2013
Hajduk
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Skupljen 2013 | 1 : 4 | Hajduk | |||||
23.10
14:00
Petrovac 74
Verko
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Verko | |||||
23.10
14:00
Mrovska
Dragojevac
4
2
|
23.10.2016 14:00 | Mrovska | 4 : 2 | Dragojevac | |||||
23.10
14:00
Mladost (Z)
Jedinstvo 2014
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (Z) | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
23.10
11:00
Polet
Sloga 1949
0
4
|
23.10.2016 11:00 | Polet | 0 : 4 | Sloga 1949 | |||||
23.10
11:00
Mladost (B)
Sloga (R)
2
1
|
23.10.2016 11:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Sloga (R) |
23.10
14:00
Duboko
Krtinska
3
3
|
23.10.2016 14:00 | Duboko | 3 : 3 | Krtinska | |||||
23.10
14:00
Rekreativo
Belo Polje
2
4
|
23.10.2016 14:00 | Rekreativo | 2 : 4 | Belo Polje | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Borac
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | Borac | |||||
23.10
14:00
Posavina
Ljubinić
6
0
|
23.10.2016 14:00 | Posavina | 6 : 0 | Ljubinić | |||||
23.10
14:00
Rvati
Partizan
6
0
|
23.10.2016 14:00 | Rvati | 6 : 0 | Partizan | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo
Sloga
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga |
23.10
13:30
Mali korak
OFK Povlen
3
3
|
23.10.2016 13:30 | Mali korak | 3 : 3 | OFK Povlen | |||||
23.10
13:30
Žabari
Beloševac
0
2
|
23.10.2016 13:30 | Žabari | 0 : 2 | Beloševac | |||||
23.10
13:30
Gradac Pričević
Rakac Stave
2
6
|
23.10.2016 13:30 | Gradac Pričević | 2 : 6 | Rakac Stave | |||||
23.10
13:30
Zadrugar
Dupljaj
1
5
|
23.10.2016 13:30 | Zadrugar | 1 : 5 | Dupljaj | |||||
23.10
13:30
Dupljaj 2016
Sloga Gorić
7
1
|
23.10.2016 13:30 | Dupljaj 2016 | 7 : 1 | Sloga Gorić | |||||
23.10
10:00
Bujačić
Lukavac
2
1
|
23.10.2016 10:00 | Bujačić | 2 : 1 | Lukavac | |||||
23.10
13:30
Paune
Mladi radnik
3
3
|
23.10.2016 13:30 | Paune | 3 : 3 | Mladi radnik |
23.10
15:00
Vinogradar
Banat
4
2
|
23.10.2016 15:00 | Vinogradar | 4 : 2 | Banat | |||||
23.10
15:00
Omladinac
Karaš
0
6
|
23.10.2016 15:00 | Omladinac | 0 : 6 | Karaš | |||||
23.10
15:00
Pobeda
Hajduk
1
3
|
23.10.2016 15:00 | Pobeda | 1 : 3 | Hajduk |
23.10
11:00
Moravac (G)
Nomanica
0
0
|
23.10.2016 11:00 | Moravac (G) | 0 : 0 | Nomanica | |||||
23.10
11:00
Badince
Gornje Sinkovce
4
2
|
23.10.2016 11:00 | Badince | 4 : 2 | Gornje Sinkovce |
23.10
11:00
B.S.K.
Omladinac (B)
1
0
|
23.10.2016 11:00 | B.S.K. | 1 : 0 | Omladinac (B) |
23.10
11:00
Udarnik 2015
Napredak
1
1
|
23.10.2016 11:00 | Udarnik 2015 | 1 : 1 | Napredak | |||||
23.10
11:00
Mladost (L)
Omladinac B
5
0
|
23.10.2016 11:00 | Mladost (L) | 5 : 0 | Omladinac B | |||||
23.10
11:00
Melnica
Manastirica
2
3
|
23.10.2016 11:00 | Melnica | 2 : 3 | Manastirica |
23.10
14:00
Sloboda
Mladost (Č)
5
0
|
23.10.2016 14:00 | Sloboda | 5 : 0 | Mladost (Č) | |||||
23.10
14:00
BSK
Budućnost (D)
1
5
|
23.10.2016 14:00 | BSK | 1 : 5 | Budućnost (D) | |||||
23.10
14:00
Mladi Borac
Sloga
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Sloga | |||||
23.10
14:00
Bistrica
Polet
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Bistrica | 1 : 2 | Polet |
23.10
13:30
Toplica
Babajić
1
3
|
23.10.2016 13:30 | Toplica | 1 : 3 | Babajić | |||||
23.10
13:30
Mladost
Stari drugari
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Stari drugari | |||||
23.10
13:30
Tolić
Paštrić
6
2
|
23.10.2016 13:30 | Tolić | 6 : 2 | Paštrić | |||||
23.10
13:30
Gornji Lajkovac
Proleter
13
0
|
23.10.2016 13:30 | Gornji Lajkovac | 13 : 0 | Proleter | |||||
23.10
13:30
Orao
Gornji Mušić
3
5
|
23.10.2016 13:30 | Orao | 3 : 5 | Gornji Mušić |
23.10
14:30
Sopot
Metalac
0
2
|
23.10.2016 14:30 | Sopot | 0 : 2 | Metalac | |||||
23.10
14:30
Proleter 1932
Dunav
0
2
|
23.10.2016 14:30 | Proleter 1932 | 0 : 2 | Dunav | |||||
23.10
14:30
Ljubičevo
Sloga (L)
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Ljubičevo | 1 : 1 | Sloga (L) |
23.10
14:30
Napredak (B)
Sloga (Dr)
4
1
|
23.10.2016 14:30 | Napredak (B) | 4 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
23.10
14:30
Mlava (B)
Vojvoda Milenko
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Mlava (B) | 2 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
23.10
14:30
Pobeda (SK)
Stig 1955
3
4
|
23.10.2016 14:30 | Pobeda (SK) | 3 : 4 | Stig 1955 | |||||
23.10
14:30
Zemljoradnik 1932
Vihor
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Zemljoradnik 1932 | 1 : 1 | Vihor |
23.10
14:00
Morava
Mladost
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Morava | 1 : 2 | Mladost | |||||
23.10
14:00
Napredak
Partizan
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Napredak | 0 : 1 | Partizan | |||||
23.10
14:00
Hajduk
OFK Borac
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk | 1 : 0 | OFK Borac | |||||
23.10
14:00
Šantarovac
Belica
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Šantarovac | 1 : 2 | Belica | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo |
23.10
14:00
Resava
Planinac
8
0
|
23.10.2016 14:00 | Resava | 8 : 0 | Planinac | |||||
23.10
14:00
Orlovi
Resavac
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Orlovi | 1 : 2 | Resavac | |||||
23.10
14:00
Mladi radnik
Beljanica
0
4
|
23.10.2016 14:00 | Mladi radnik | 0 : 4 | Beljanica | |||||
23.10
14:00
Mladi borac
Sindjelić
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Mladi borac | 1 : 1 | Sindjelić |
23.10
14:00
Rujišnik
Omladinac
0
3
|
23.10.2016 14:00 | Rujišnik | 0 : 3 | Omladinac | |||||
23.10
14:00
Borjak 2013
Stara Čaršija
3
3
|
23.10.2016 14:00 | Borjak 2013 | 3 : 3 | Stara Čaršija | |||||
23.10
14:00
Vinogradar
Mladost
2
5
|
23.10.2016 14:00 | Vinogradar | 2 : 5 | Mladost |
23.10
12:30
Vukona
Brgule
0
2
|
23.10.2016 12:30 | Vukona | 0 : 2 | Brgule | |||||
23.10
11:00
Kolubara
Jedinstvo
4
1
|
23.10.2016 11:00 | Kolubara | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.10
15:00
Omladinac
Vrelo
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Vrelo |
23.10
11:00
Dokmir
Čučuge
1
1
|
23.10.2016 11:00 | Dokmir | 1 : 1 | Čučuge | |||||
23.10
11:00
Sloga
Murgaš 2012
4
3
|
23.10.2016 11:00 | Sloga | 4 : 3 | Murgaš 2012 | |||||
23.10
11:00
Pambukovica
Šarbane
1
1
|
23.10.2016 11:00 | Pambukovica | 1 : 1 | Šarbane |
23.10
14:00
Jedinstvo
Popovac
4
2
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Popovac | |||||
23.10
14:00
Budućnost
Sloboda
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Budućnost | 2 : 1 | Sloboda | |||||
23.10
14:00
Napredak
Radnik
5
2
|
23.10.2016 14:00 | Napredak | 5 : 2 | Radnik | |||||
23.10
14:00
Vihor
Razvitak
2
3
|
23.10.2016 14:00 | Vihor | 2 : 3 | Razvitak | |||||
23.10
14:00
Mladost
Donja Mutnica
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Mladost | 3 : 2 | Donja Mutnica |
23.10
11:00
Studenac
Mladost (B)
2
1
|
23.10.2016 11:00 | Studenac | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
23.10
14:00
Jadar 1961
Luk
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Jadar 1961 | 3 : 0 | Luk | |||||
23.10
14:00
Mladost (DB)
Granit
10
0
|
23.10.2016 14:00 | Mladost (DB) | 10 : 0 | Granit | |||||
23.10
14:00
Hajduk
Jelav
1
0
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk | 1 : 0 | Jelav |
23.10
15:00
Jovo Kursula
Vrnjci
1
2
|
23.10.2016 15:00 | Jovo Kursula | 1 : 2 | Vrnjci | |||||
23.10
15:00
Zgodačica
Šumadija
4
0
|
23.10.2016 15:00 | Zgodačica | 4 : 0 | Šumadija | |||||
23.10
15:00
Stara Čaršija
Lasta
1
1
|
23.10.2016 15:00 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Lasta | |||||
23.10
15:00
Kablar
Jedinstvo
1
5
|
23.10.2016 15:00 | Kablar | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
23.10
15:00
Miločajac
Mladost 1981
2
3
|
23.10.2016 15:00 | Miločajac | 2 : 3 | Mladost 1981 |
23.10
15:00
Morava
BSK 2014
1
0
|
23.10.2016 15:00 | Morava | 1 : 0 | BSK 2014 | |||||
23.10
15:00
Budućnost
National AG
0
3
|
23.10.2016 15:00 | Budućnost | 0 : 3 | National AG | |||||
23.10
15:00
Progorelica
Omladinac
2
3
|
23.10.2016 15:00 | Progorelica | 2 : 3 | Omladinac | |||||
23.10
15:00
Studen Vitez
Bogutovačka Banja
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Studen Vitez | 2 : 1 | Bogutovačka Banja |
23.10
11:00
Mladost (J)
Radoje Domanović
2
1
|
23.10.2016 11:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Radoje Domanović | |||||
23.10
11:00
Jarmenovci
Krćevac 04
5
1
|
23.10.2016 11:00 | Jarmenovci | 5 : 1 | Krćevac 04 | |||||
23.10
10:00
Kralj Petar I
Maskar
4
1
|
23.10.2016 10:00 | Kralj Petar I | 4 : 1 | Maskar | |||||
23.10
11:00
Mladost (R)
Borac
2
0
|
23.10.2016 11:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | Borac |
23.10
14:00
Sloven
Vitez
7
2
|
23.10.2016 14:00 | Sloven | 7 : 2 | Vitez | |||||
23.10
14:00
Donji Srem 2015
Mladost
2
1
|
23.10.2016 14:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.10
14:00
Sremac
Srem
6
0
|
23.10.2016 14:00 | Sremac | 6 : 0 | Srem | |||||
23.10
14:00
Kameni
Šumar
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Kameni | 2 : 0 | Šumar | |||||
23.10
14:00
Hajduk
Lovac
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk | 1 : 2 | Lovac |
23.10
15:00
Partizan
Mladost(P)
1
0
|
23.10.2016 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Mladost(P) |
23.10
14:30
Slavija
Mladost
0
2
|
23.10.2016 14:30 | Slavija | 0 : 2 | Mladost | |||||
23.10
14:30
Borac
Proleter
3
0
|
23.10.2016 14:30 | Borac | 3 : 0 | Proleter | |||||
23.10
14:30
Bački Hajduk
Labudnjača
2
3
|
23.10.2016 14:30 | Bački Hajduk | 2 : 3 | Labudnjača | |||||
23.10
14:30
Bačka
OFK Bačka 1945
9
0
|
23.10.2016 14:30 | Bačka | 9 : 0 | OFK Bačka 1945 |
23.10
14:30
Pečanica
Srednjevo
1
2
|
23.10.2016 14:30 | Pečanica | 1 : 2 | Srednjevo | |||||
23.10
14:30
Sloga-TOP
Kumane
0
4
|
23.10.2016 14:30 | Sloga-TOP | 0 : 4 | Kumane | |||||
23.10
14:30
Baštovan 2015
Sirakovo
3
3
|
23.10.2016 14:30 | Baštovan 2015 | 3 : 3 | Sirakovo | |||||
23.10
14:30
Ram
Mladi Borac
3
0
|
23.10.2016 14:30 | Ram | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
23.10
14:30
Pek
Stiški Kurjak
5
0
|
23.10.2016 14:30 | Pek | 5 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
23.10
14:30
Mirko Tomić
Dunavac 1929
1
2
|
23.10.2016 14:30 | Mirko Tomić | 1 : 2 | Dunavac 1929 |
23.10
14:00
27. Oktobar
Jedinstvo (R)
1
1
|
23.10.2016 14:00 | 27. Oktobar | 1 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
23.10
14:00
Planinac
Polet
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Planinac | 4 : 1 | Polet | |||||
23.10
14:00
S.V.Radnički
Vojvodina
1
1
|
23.10.2016 14:00 | S.V.Radnički | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
23.10
14:00
Graničar
Car Uroš
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Graničar | 4 : 0 | Car Uroš | |||||
23.10
14:00
Sloga
Borac
3
2
|
23.10.2016 14:00 | Sloga | 3 : 2 | Borac | |||||
23.10
14:00
Sremac
Fruška Gora
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Sremac | 1 : 1 | Fruška Gora | |||||
23.10
14:00
Fruškogorac
Jedinstvo
0
1
|
23.10.2016 14:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | Jedinstvo |
23.10
14:00
Jednota
Sinđelić
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Jednota | 1 : 4 | Sinđelić | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo
Napredak
1
5
|
23.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Napredak | |||||
23.10
14:00
Borac
OFK Bačinci
1
4
|
23.10.2016 14:00 | Borac | 1 : 4 | OFK Bačinci | |||||
23.10
14:00
Omladinac
OFK Bikić
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | OFK Bikić | |||||
23.10
14:00
OFK Bingula
Graničar
3
1
|
23.10.2016 14:00 | OFK Bingula | 3 : 1 | Graničar |
23.10
13:30
ČSK 1939
Polet
2
9
|
23.10.2016 13:30 | ČSK 1939 | 2 : 9 | Polet | |||||
23.10
13:30
Borac (J)
Fruškogorac
3
1
|
23.10.2016 13:30 | Borac (J) | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
23.10
13:30
Sloga (K)
Dunav
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Dunav |
23.10
13:30
Omladinac
Borac
3
4
|
23.10.2016 13:30 | Omladinac | 3 : 4 | Borac | |||||
23.10
13:30
Rabrovac
Ivanča
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Rabrovac | 1 : 0 | Ivanča | |||||
23.10
13:30
OFK Student
Sloga
1
1
|
23.10.2016 13:30 | OFK Student | 1 : 1 | Sloga | |||||
23.10
13:30
Šepšin
Napredak
0
3
|
23.10.2016 13:30 | Šepšin | 0 : 3 | Napredak | |||||
23.10
13:30
Vlaška 1950
Šumadija 1962
1
1
|
23.10.2016 13:30 | Vlaška 1950 | 1 : 1 | Šumadija 1962 |
23.10
11:00
Korman
Mladost
11
4
|
23.10.2016 11:00 | Korman | 11 : 4 | Mladost | |||||
23.10
11:00
Žabar
Pričinović
0
3
|
23.10.2016 11:00 | Žabar | 0 : 3 | Pričinović |
23.10
11:00
OFK Šabac
Culjković
9
1
|
23.10.2016 11:00 | OFK Šabac | 9 : 1 | Culjković |
23.10
13:30
OFK Orašje
Velika Morava
6
2
|
23.10.2016 13:30 | OFK Orašje | 6 : 2 | Velika Morava |
23.10
13:30
Pomoravlje
Mladost
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Pomoravlje | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.10
13:30
Budućnost
Udarnik
3
0
|
23.10.2016 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Udarnik | |||||
23.10
13:30
Proleter
Polet
0
1
|
23.10.2016 13:30 | Proleter | 0 : 1 | Polet | |||||
23.10
13:30
Jedinstvo
BSK
3
0
|
23.10.2016 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | BSK |
23.10
Dobricevo
Slavija 1915
1
2
|
23.10.2016 | Dobricevo | 1 : 2 | Slavija 1915 | |||||
23.10
Sloga
Polet
6
2
|
23.10.2016 | Sloga | 6 : 2 | Polet | |||||
23.10
Budućnost
Pomoravlje
0
9
|
23.10.2016 | Budućnost | 0 : 9 | Pomoravlje |
23.10
14:00
Crnča
Čobanče
1
7
|
23.10.2016 14:00 | Crnča | 1 : 7 | Čobanče | |||||
23.10
14:00
Vrhpolje
Grabovica
4
3
|
23.10.2016 14:00 | Vrhpolje | 4 : 3 | Grabovica | |||||
23.10
14:00
Sloga DB
Selanac
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Sloga DB | 1 : 2 | Selanac |
23.10
14:30
OFK Vinci
OFK Braničevo
5
2
|
23.10.2016 14:30 | OFK Vinci | 5 : 2 | OFK Braničevo | |||||
23.10
14:30
Mladost 1970
Mrčkovac
2
3
|
23.10.2016 14:30 | Mladost 1970 | 2 : 3 | Mrčkovac | |||||
23.10
14:30
Polet
Barič
5
1
|
23.10.2016 14:30 | Polet | 5 : 1 | Barič | |||||
23.10
14:30
Borac 2016
Električar
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Borac 2016 | 2 : 2 | Električar |
23.10
15:00
Šumarice 2008
Bratstvo 1975
0
0
|
23.10.2016 15:00 | Šumarice 2008 | 0 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
23.10
15:00
Pobeda 1926
Bukorovac
2
0
|
23.10.2016 15:00 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Bukorovac | |||||
23.10
15:00
Seljak 1928
Sloga 2016
0
3
|
23.10.2016 15:00 | Seljak 1928 | 0 : 3 | Sloga 2016 | |||||
23.10
15:00
Dobrača
Borac
4
1
|
23.10.2016 15:00 | Dobrača | 4 : 1 | Borac |
23.10
13:30
Meteor
Napredak
3
1
|
23.10.2016 13:30 | Meteor | 3 : 1 | Napredak | |||||
23.10
13:30
Veteran
Mladost
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Veteran | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.10
13:30
Karađorđe
Badnjevac
1
2
|
23.10.2016 13:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Badnjevac |
23.10
14:00
Dražmirovac
Lipar
4
0
|
23.10.2016 14:00 | Dražmirovac | 4 : 0 | Lipar |
23.10
14:00
Dimitrije Tucović
Proleter
4
3
|
23.10.2016 14:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 3 | Proleter | |||||
23.10
14:00
Strmovo
20. Oktobar
2
0
|
23.10.2016 14:00 | Strmovo | 2 : 0 | 20. Oktobar |
23.10
13:30
Berane
Ibar
0
6
|
23.10.2016 13:30 | Berane | 0 : 6 | Ibar | |||||
23.10
13:30
Igalo
Bratstvo
2
1
|
23.10.2016 13:30 | Igalo | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
23.10
13:30
Jezero
Čelik
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Jezero | 1 : 0 | Čelik | |||||
23.10
13:30
Mornar
Cetinje
2
0
|
23.10.2016 13:30 | Mornar | 2 : 0 | Cetinje | |||||
23.10
13:30
Kom
Radnički
4
1
|
23.10.2016 13:30 | Kom | 4 : 1 | Radnički |
23.10
13:30
Petnjica
Brskovo
2
4
|
23.10.2016 13:30 | Petnjica | 2 : 4 | Brskovo | |||||
23.10
13:30
Gusinje
Napredak
4
0
|
23.10.2016 13:30 | Gusinje | 4 : 0 | Napredak |
23.10
15:00
Drezga
Crvena stijena
0
5
|
23.10.2016 15:00 | Drezga | 0 : 5 | Crvena stijena |
23.10
14:30
Dinamo
Inđija
2
0
|
23.10.2016 14:30 | Dinamo | 2 : 0 | Inđija | |||||
23.10
14:30
Radnički
BSK Borča
1
0
|
23.10.2016 14:30 | Radnički | 1 : 0 | BSK Borča |
23.10
17:00
Chelsea
Manchester Utd
4
0
|
23.10.2016 17:00 | Chelsea | 4 : 0 | Manchester Utd | |||||
23.10
14:30
Manchester City
Southampton
1
1
|
23.10.2016 14:30 | Manchester City | 1 : 1 | Southampton |
23.10
15:30
RB Leipzig
Werder
3
1
|
23.10.2016 15:30 | RB Leipzig | 3 : 1 | Werder | |||||
23.10
17:30
Schalke 04
Mainz 05
3
0
|
23.10.2016 17:30 | Schalke 04 | 3 : 0 | Mainz 05 |
23.10
12:30
Udinese
Pescara
3
1
|
23.10.2016 12:30 | Udinese | 3 : 1 | Pescara | |||||
23.10
15:00
Atalanta
Internazionale
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Internazionale | |||||
23.10
15:00
Cagliari
Fiorentina
3
5
|
23.10.2016 15:00 | Cagliari | 3 : 5 | Fiorentina | |||||
23.10
15:00
Crotone
Napoli
1
2
|
23.10.2016 15:00 | Crotone | 1 : 2 | Napoli | |||||
23.10
15:00
Empoli
Chievo
0
0
|
23.10.2016 15:00 | Empoli | 0 : 0 | Chievo | |||||
23.10
15:00
Torino
Lazio
2
2
|
23.10.2016 15:00 | Torino | 2 : 2 | Lazio | |||||
23.10
18:00
Bologna
Sassuolo
1
1
|
23.10.2016 18:00 | Bologna | 1 : 1 | Sassuolo | |||||
23.10
20:45
Roma
Palermo
4
1
|
23.10.2016 20:45 | Roma | 4 : 1 | Palermo |
23.10
15:00
Caen
Saint-Étienne
0
2
|
23.10.2016 15:00 | Caen | 0 : 2 | Saint-Étienne | |||||
23.10
17:00
Metz
Nice
2
4
|
23.10.2016 17:00 | Metz | 2 : 4 | Nice | |||||
23.10
20:45
PSG
Marseille
0
0
|
23.10.2016 20:45 | PSG | 0 : 0 | Marseille |
23.10
12:00
Celta Vigo
La Coruña
4
1
|
23.10.2016 12:00 | Celta Vigo | 4 : 1 | La Coruña | |||||
23.10
16:15
Sevilla
Atlético Madrid
1
0
|
23.10.2016 16:15 | Sevilla | 1 : 0 | Atlético Madrid | |||||
23.10
18:30
Villarreal
Las Palmas
2
1
|
23.10.2016 18:30 | Villarreal | 2 : 1 | Las Palmas | |||||
23.10
18:30
Málaga
Leganés
4
0
|
23.10.2016 18:30 | Málaga | 4 : 0 | Leganés | |||||
23.10
20:45
Real Madrid
Athletic Club
2
1
|
23.10.2016 20:45 | Real Madrid | 2 : 1 | Athletic Club |
23.10
14:00
Crvena zvezda
Vojvodina
4
1
|
23.10.2016 14:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
23.10
15:00
Sloga Radnički
Napredak
5
1
|
23.10.2016 15:00 | Sloga Radnički | 5 : 1 | Napredak |
23.10
14:30
Polet
Jagodina
2
0
|
23.10.2016 14:30 | Polet | 2 : 0 | Jagodina | |||||
23.10
14:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Rad
0
2
|
23.10.2016 14:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 0 : 2 | Rad |
23.10
11:00
Sloga 036
Požega
0
1
|
23.10.2016 11:00 | Sloga 036 | 0 : 1 | Požega |
23.10
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
2
|
23.10.2016 10:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
23.10
10:00
Jagodina
Voždovac
1
2
|
23.10.2016 10:00 | Jagodina | 1 : 2 | Voždovac | |||||
23.10
11:00
Radnički (N)
Napredak
2
2
|
23.10.2016 11:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Napredak | |||||
23.10
13:30
Radnički (V)
Vojvodina
1
0
|
23.10.2016 13:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
23.10
14:00
Lokomotiva
Brodarac
2
3
|
23.10.2016 14:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Brodarac |
23.10
14:00
Rudar
Radnički 1923
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Rudar | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
23.10
10:00
Goč
Sloga (K)
3
2
|
23.10.2016 10:00 | Goč | 3 : 2 | Sloga (K) |
23.10
10:00
Loznica
Jedinstvo
3
3
|
23.10.2016 10:00 | Loznica | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Savacijum
3
3
|
23.10.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 3 | Savacijum | |||||
23.10
11:00
Radnički Šabački
Radnički Stobex
3
0
|
23.10.2016 11:00 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Radnički Stobex |
23.10
09:30
Radnički (NB)
Studentski Grad
2
0
|
23.10.2016 09:30 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Studentski Grad | |||||
23.10
18:00
Brodarac 2
Sindjelic
1
1
|
23.10.2016 18:00 | Brodarac 2 | 1 : 1 | Sindjelic | |||||
23.10
10:30
Zemun
BASK
1
1
|
23.10.2016 10:30 | Zemun | 1 : 1 | BASK | |||||
23.10
09:00
Radnički (O)
BSK Borča
2
4
|
23.10.2016 09:00 | Radnički (O) | 2 : 4 | BSK Borča |
23.10
10:00
Radnički (Zr)
Jedinstvo (SP)
8
0
|
23.10.2016 10:00 | Radnički (Zr) | 8 : 0 | Jedinstvo (SP) |
23.10
13:00
Indeks
Radnički (SM)
1
0
|
23.10.2016 13:00 | Indeks | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
23.10
10:00
Veternik
Radnički (NP)
2
2
|
23.10.2016 10:00 | Veternik | 2 : 2 | Radnički (NP) |
23.10
10:00
Radnički (S)
ČSK Pivara
2
2
|
23.10.2016 10:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | ČSK Pivara | |||||
23.10
10:00
TSC
Hajduk junior
5
0
|
23.10.2016 10:00 | TSC | 5 : 0 | Hajduk junior |
23.10
20:00
Brodarac 1947
BSK 1925
2
1
|
23.10.2016 20:00 | Brodarac 1947 | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
23.10
14:30
Prva Iskra
PKB
0
6
|
23.10.2016 14:30 | Prva Iskra | 0 : 6 | PKB | |||||
23.10
12:00
Trudbenik
Srem
1
4
|
23.10.2016 12:00 | Trudbenik | 1 : 4 | Srem |
23.10
09:00
DIF
Minel
12
0
|
23.10.2016 09:00 | DIF | 12 : 0 | Minel | |||||
23.10
12:30
Vinča
Milutinac
8
2
|
23.10.2016 12:30 | Vinča | 8 : 2 | Milutinac |
23.10
09:00
Lokomotiva MK
Voždovac MK
3
1
|
23.10.2016 09:00 | Lokomotiva MK | 3 : 1 | Voždovac MK | |||||
23.10
15:00
011 MK
BASK MK
2
3
|
23.10.2016 15:00 | 011 MK | 2 : 3 | BASK MK |
23.10
11:00
Zuce MK
IMT MK
2
1
|
23.10.2016 11:00 | Zuce MK | 2 : 1 | IMT MK |
23.10
15:00
Real Niš
Spartak ŽK
1
4
|
23.10.2016 15:00 | Real Niš | 1 : 4 | Spartak ŽK | |||||
23.10
13:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
1
|
23.10.2016 13:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.10
13:00
Partizan
Kiker
2
0
|
23.10.2016 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Kiker | |||||
23.10
12:00
Jagodina
Studentski Grad
1
0
|
23.10.2016 12:00 | Jagodina | 1 : 0 | Studentski Grad | |||||
23.10
13:00
Moravac Orion
Teleoptik
2
1
|
23.10.2016 13:00 | Moravac Orion | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
23.10
14:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Vojvodina |
23.10
Radnički 1923
Šumadija 1903
4
1
|
23.10.2016 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
23.10
Mokra Gora
Apolon
2
1
|
23.10.2016 | Mokra Gora | 2 : 1 | Apolon |
23.10
12:00
Mačva 2005
Radnički (V)
3
0
|
23.10.2016 12:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
23.10
12:00
Železničar
Drina
1
2
|
23.10.2016 12:00 | Železničar | 1 : 2 | Drina | |||||
23.10
12:00
Mačva (Š)
OFK Šabac
0
3
|
23.10.2016 12:00 | Mačva (Š) | 0 : 3 | OFK Šabac |
23.10
12:00
Železničar
Radnički (Z)
2
1
|
23.10.2016 12:00 | Železničar | 2 : 1 | Radnički (Z) | |||||
23.10
10:00
Vršac United
Vršac
3
4
|
23.10.2016 10:00 | Vršac United | 3 : 4 | Vršac |
23.10
12:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
2
|
23.10.2016 12:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Vojvodina |
23.10
12:00
Bečej 1918
ŽAK junior
4
0
|
23.10.2016 12:00 | Bečej 1918 | 4 : 0 | ŽAK junior | |||||
23.10
12:00
Spartak
TSC
1
1
|
23.10.2016 12:00 | Spartak | 1 : 1 | TSC | |||||
23.10
12:00
Vrbas
Radnički (S)
1
1
|
23.10.2016 12:00 | Vrbas | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
23.10
12:00
Hajduk junior
Bačka (BP)
1
1
|
23.10.2016 12:00 | Hajduk junior | 1 : 1 | Bačka (BP) |
23.10
11:00
Cerovac 2013
Bresje Superior
1
5
|
23.10.2016 11:00 | Cerovac 2013 | 1 : 5 | Bresje Superior |
23.10
14:00
Rudar
1. Maj
1
2
|
23.10.2016 14:00 | Rudar | 1 : 2 | 1. Maj | |||||
23.10
14:00
Sloven
Donji Petrovci
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Sloven | 3 : 0 | Donji Petrovci |
23.10
12:00
Ševac
Polet
3
0
|
23.10.2016 12:00 | Ševac | 3 : 0 | Polet |
23.10
12:00
Avala 1939
Beograd 1929
1
5
|
23.10.2016 12:00 | Avala 1939 | 1 : 5 | Beograd 1929 | |||||
23.10
10:00
OFK Balkan
Bežanija
2
6
|
23.10.2016 10:00 | OFK Balkan | 2 : 6 | Bežanija | |||||
23.10
10:00
Graficar
Dorcol
1
6
|
23.10.2016 10:00 | Graficar | 1 : 6 | Dorcol | |||||
23.10
12:00
IMT
Vinca
2
2
|
23.10.2016 12:00 | IMT | 2 : 2 | Vinca |
23.10
09:00
Teleoptik MK
Čukarički MK
1
2
|
23.10.2016 09:00 | Teleoptik MK | 1 : 2 | Čukarički MK | |||||
23.10
15:00
Zemun MK
BASK MK
2
1
|
23.10.2016 15:00 | Zemun MK | 2 : 1 | BASK MK |
23.10
10:00
OFK Zabrežje MK
Zmaj 1953 MK
2
2
|
23.10.2016 10:00 | OFK Zabrežje MK | 2 : 2 | Zmaj 1953 MK |
23.10
14:30
Sloga (K)
Bane
0
1
|
23.10.2016 14:30 | Sloga (K) | 0 : 1 | Bane | |||||
23.10
12:00
Šumadija 1903
Apolon 4
1
7
|
23.10.2016 12:00 | Šumadija 1903 | 1 : 7 | Apolon 4 |
23.10
10:00
Mačva 2005
Radnički (V)
4
1
|
23.10.2016 10:00 | Mačva 2005 | 4 : 1 | Radnički (V) | |||||
23.10
10:00
Železničar
Drina
4
0
|
23.10.2016 10:00 | Železničar | 4 : 0 | Drina | |||||
23.10
10:00
Mačva (Š)
OFK Šabac
0
2
|
23.10.2016 10:00 | Mačva (Š) | 0 : 2 | OFK Šabac |
23.10
10:00
Srem
Radnički (NP)
7
1
|
23.10.2016 10:00 | Srem | 7 : 1 | Radnički (NP) | |||||
23.10
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
4
|
23.10.2016 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 4 | Vojvodina |
23.10
10:00
Železničar
Radnički (Z)
3
0
|
23.10.2016 10:00 | Železničar | 3 : 0 | Radnički (Z) |
23.10
10:00
Bečej 1918
Bačka 1901
14
0
|
23.10.2016 10:00 | Bečej 1918 | 14 : 0 | Bačka 1901 | |||||
23.10
10:00
Spartak
TSC
4
0
|
23.10.2016 10:00 | Spartak | 4 : 0 | TSC | |||||
23.10
10:00
Vrbas
Radnički (S)
0
7
|
23.10.2016 10:00 | Vrbas | 0 : 7 | Radnički (S) | |||||
23.10
10:00
Hajduk junior
CFK
1
2
|
23.10.2016 10:00 | Hajduk junior | 1 : 2 | CFK |
23.10
10:00
Sloga
Loznica
1
3
|
23.10.2016 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Loznica |
23.10
11:00
Arena Su
Proleter
3
0
|
23.10.2016 11:00 | Arena Su | 3 : 0 | Proleter |
23.10
Dinamo 1945
Sloga
1
1
|
23.10.2016 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Sloga | |||||
23.10
10:00
Kolonija
Borac
1
1
|
23.10.2016 10:00 | Kolonija | 1 : 1 | Borac |
23.10
10:00
Spartak 1911
Vladimirovac
1
6
|
23.10.2016 10:00 | Spartak 1911 | 1 : 6 | Vladimirovac | |||||
23.10
11:00
Jedinstvo Stević
Slavia
13
2
|
23.10.2016 11:00 | Jedinstvo Stević | 13 : 2 | Slavia | |||||
23.10
10:00
Proleter
Borac
2
1
|
23.10.2016 10:00 | Proleter | 2 : 1 | Borac | |||||
23.10
11:00
Dolina
Stenli
1
3
|
23.10.2016 11:00 | Dolina | 1 : 3 | Stenli |
23.10
10:00
Banat
Jedinstvo
8
1
|
23.10.2016 10:00 | Banat | 8 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.10
10:00
Sloga
Vršac united
4
1
|
23.10.2016 10:00 | Sloga | 4 : 1 | Vršac united |
23.10
10:00
Jedinstvo
Jadar 07 I
7
0
|
23.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Jadar 07 I | |||||
23.10
10:00
Luk-Kompenzatori
Radnički Stobeks
0
5
|
23.10.2016 10:00 | Luk-Kompenzatori | 0 : 5 | Radnički Stobeks |
23.10
11:00
Trepča
ND 2011
0
0
|
23.10.2016 11:00 | Trepča | 0 : 0 | ND 2011 | |||||
23.10
11:00
Granit
Sport Klub 99
0
1
|
23.10.2016 11:00 | Granit | 0 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
23.10
11:00
OFK Ras
Mineral
8
2
|
23.10.2016 11:00 | OFK Ras | 8 : 2 | Mineral |
23.10
11:00
Šapine
Rudar 2001
2
7
|
23.10.2016 11:00 | Šapine | 2 : 7 | Rudar 2001 | |||||
23.10
11:00
Radnički 1926
Rudar (S)
2
1
|
23.10.2016 11:00 | Radnički 1926 | 2 : 1 | Rudar (S) | |||||
23.10
11:00
Homoljac
Sloga (L)
3
0
|
23.10.2016 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | Sloga (L) |
23.10
10:00
Jedinstvo 1945
Hajduk
1
2
|
23.10.2016 10:00 | Jedinstvo 1945 | 1 : 2 | Hajduk | |||||
23.10
09:00
Borac
Provo
1
5
|
23.10.2016 09:00 | Borac | 1 : 5 | Provo |
23.10
14:30
IMT
Institut
1
4
|
23.10.2016 14:30 | IMT | 1 : 4 | Institut | |||||
23.10
14:00
Borac
Dorcol
0
4
|
23.10.2016 14:00 | Borac | 0 : 4 | Dorcol | |||||
23.10
10:00
Buducnost
13. Maj
1
8
|
23.10.2016 10:00 | Buducnost | 1 : 8 | 13. Maj |
23.10
09:30
Postar 1930
Balkan
3
2
|
23.10.2016 09:30 | Postar 1930 | 3 : 2 | Balkan |
23.10
11:00
Radnički
Dominus
2
2
|
23.10.2016 11:00 | Radnički | 2 : 2 | Dominus | |||||
23.10
10:00
Kolubara
Bežanija
8
0
|
23.10.2016 10:00 | Kolubara | 8 : 0 | Bežanija |
23.10
10:00
Avala 1939
Sremcica
1
6
|
23.10.2016 10:00 | Avala 1939 | 1 : 6 | Sremcica | |||||
23.10
10:00
Vinca
Sopot
3
3
|
23.10.2016 10:00 | Vinca | 3 : 3 | Sopot | |||||
23.10
10:00
Nord Star
Žarkovo
1
1
|
23.10.2016 10:00 | Nord Star | 1 : 1 | Žarkovo |
23.10
17:30
Altina MK
Studenski grad MK
2
0
|
23.10.2016 17:30 | Altina MK | 2 : 0 | Studenski grad MK | |||||
23.10
16:00
Brodarac MK
011 MK
0
0
|
23.10.2016 16:00 | Brodarac MK | 0 : 0 | 011 MK | |||||
23.10
16:00
OFK Beograd MK
Teleoptik MK
2
0
|
23.10.2016 16:00 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Teleoptik MK | |||||
23.10
13:00
Čukarički MK
Voždovac MK
3
0
|
23.10.2016 13:00 | Čukarički MK | 3 : 0 | Voždovac MK |
23.10
15:00
Selo Mladenovac MK
Boleč MK
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Selo Mladenovac MK | 3 : 0 | Boleč MK | |||||
23.10
10:00
Vrčin MK
Dunav MK
11
0
|
23.10.2016 10:00 | Vrčin MK | 11 : 0 | Dunav MK |
23.10
11:00
Obrenovac 1905 MK
Prva Iskra MK
5
1
|
23.10.2016 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 5 : 1 | Prva Iskra MK |
23.10
10:00
Čukarički
Radnički (O)
0
0
|
23.10.2016 10:00 | Čukarički | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
23.10
10:00
Radnički (NB)
Rad
0
1
|
23.10.2016 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Rad | |||||
23.10
10:00
Zemun
Vozdovac
4
0
|
23.10.2016 10:00 | Zemun | 4 : 0 | Vozdovac |
23.10
11:00
Spartak
CFK
0
1
|
23.10.2016 11:00 | Spartak | 0 : 1 | CFK |
23.10
10:00
Duboko
Belo Polje
3
0
|
23.10.2016 10:00 | Duboko | 3 : 0 | Belo Polje |
23.10
10:00
Buducnost
Skela
5
3
|
23.10.2016 10:00 | Buducnost | 5 : 3 | Skela |
23.10
12:30
Trepča
ND 2011
4
0
|
23.10.2016 12:30 | Trepča | 4 : 0 | ND 2011 | |||||
23.10
11:00
Pazar Juniors
OFK National AG
3
1
|
23.10.2016 11:00 | Pazar Juniors | 3 : 1 | OFK National AG | |||||
23.10
10:00
OFK Ras
Tutin
1
4
|
23.10.2016 10:00 | OFK Ras | 1 : 4 | Tutin |
23.10
OFK Osečina
OFK Senjak
0
4
|
23.10.2016 | OFK Osečina | 0 : 4 | OFK Senjak | |||||
23.10
Radnički
Omladinac
2
0
|
23.10.2016 | Radnički | 2 : 0 | Omladinac | |||||
23.10
Jedinstvo
Budućnost Krušik
2
0
|
23.10.2016 | Jedinstvo | 2 : 0 | Budućnost Krušik | |||||
23.10
Ribnica
Polet
3
0
|
23.10.2016 | Ribnica | 3 : 0 | Polet | |||||
23.10
Šampion
Železničar
2
3
|
23.10.2016 | Šampion | 2 : 3 | Železničar |
23.10
11:00
Kolašin
Luna
4
0
|
23.10.2016 11:00 | Kolašin | 4 : 0 | Luna |
23.10
10:00
Sunrise Šabac
POFK Letnjikovac
14
0
|
23.10.2016 10:00 | Sunrise Šabac | 14 : 0 | POFK Letnjikovac |
23.10
11:00
Kevi
AFK
0
5
|
23.10.2016 11:00 | Kevi | 0 : 5 | AFK | |||||
23.10
10:00
Obilić
Potisje
7
1
|
23.10.2016 10:00 | Obilić | 7 : 1 | Potisje | |||||
23.10
10:00
Horgoš 1911
Bačka
4
1
|
23.10.2016 10:00 | Horgoš 1911 | 4 : 1 | Bačka |
23.10
09:00
Ada
Olimpik
4
5
|
23.10.2016 09:00 | Ada | 4 : 5 | Olimpik | |||||
23.10
10:00
Srem
Lola
2
1
|
23.10.2016 10:00 | Srem | 2 : 1 | Lola |
23.10
14:00
Hajduk
Sindjelic
1
1
|
23.10.2016 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | Sindjelic |
23.10
10:00
BSK 1926
Lokomotiva
1
2
|
23.10.2016 10:00 | BSK 1926 | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
23.10
15:00
DIF
Komgrap
15
2
|
23.10.2016 15:00 | DIF | 15 : 2 | Komgrap |
23.10
11:00
Petlic
OFK Beograd B
0
1
|
23.10.2016 11:00 | Petlic | 0 : 1 | OFK Beograd B |
23.10
08:30
Brodarac 1947
Torlak
3
1
|
23.10.2016 08:30 | Brodarac 1947 | 3 : 1 | Torlak | |||||
23.10
10:00
Forza
Zemun B
3
0
|
23.10.2016 10:00 | Forza | 3 : 0 | Zemun B |
23.10
19:30
Kris Kros
Sveti Đorđe
77
97
|
23.10.2016 19:30 | Kris Kros | 77 : 97 | Sveti Đorđe | |||||
23.10
18:30
Železničar
Hajduk
65
93
|
23.10.2016 18:30 | Železničar | 65 : 93 | Hajduk | |||||
23.10
19:00
Sloven
Stara Pazova
86
64
|
23.10.2016 19:00 | Sloven | 86 : 64 | Stara Pazova | |||||
23.10
21:00
Nova Pazova
Crvenka
80
52
|
23.10.2016 21:00 | Nova Pazova | 80 : 52 | Crvenka |
23.10
18:00
Student
Ub
117
59
|
23.10.2016 18:00 | Student | 117 : 59 | Ub | |||||
23.10
13:00
Polet
Novi Pazar
55
80
|
23.10.2016 13:00 | Polet | 55 : 80 | Novi Pazar | |||||
23.10
18:00
Železničar
Šabac
88
58
|
23.10.2016 18:00 | Železničar | 88 : 58 | Šabac |
23.10
19:15
Mladost
Radnik
88
85
|
23.10.2016 19:15 | Mladost | 88 : 85 | Radnik | |||||
23.10
19:30
Kuršumlija
Sokobanja
89
95
|
23.10.2016 19:30 | Kuršumlija | 89 : 95 | Sokobanja |
23.10
15:00
Žitko Basket
Torlak
97
86
|
23.10.2016 15:00 | Žitko Basket | 97 : 86 | Torlak | |||||
23.10
19:30
LA Basket
Borča
64
79
|
23.10.2016 19:30 | LA Basket | 64 : 79 | Borča |
23.10
12:00
Budućnost
Star
93
74
|
23.10.2016 12:00 | Budućnost | 93 : 74 | Star |
23.10
14:30
Dinamo
Jedinstvo
88
65
|
23.10.2016 14:30 | Dinamo | 88 : 65 | Jedinstvo |
23.10
17:30
Bane
Svilajnac
60
71
|
23.10.2016 17:30 | Bane | 60 : 71 | Svilajnac | |||||
23.10
19:00
Stari Ras
Paraćin
65
92
|
23.10.2016 19:00 | Stari Ras | 65 : 92 | Paraćin | |||||
23.10
18:30
Napredak Junior
Sloga (PM)
81
62
|
23.10.2016 18:30 | Napredak Junior | 81 : 62 | Sloga (PM) | |||||
23.10
20:00
Trepča
Goč
90
71
|
23.10.2016 20:00 | Trepča | 90 : 71 | Goč |
23.10
13:30
Zicer
Pusta Reka
69
57
|
23.10.2016 13:30 | Zicer | 69 : 57 | Pusta Reka | |||||
23.10
16:00
Bor RTB
Jugbasket
83
66
|
23.10.2016 16:00 | Bor RTB | 83 : 66 | Jugbasket | |||||
23.10
19:30
Hisar
Hajduk Veljko
61
87
|
23.10.2016 19:30 | Hisar | 61 : 87 | Hajduk Veljko |
23.10
17:00
MZT Skopje Aerodrom
Karpoš Sokoli
74
71
|
23.10.2016 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 74 : 71 | Karpoš Sokoli | |||||
23.10
12:00
FMP
Partizan NIS
56
65
|
23.10.2016 12:00 | FMP | 56 : 65 | Partizan NIS | |||||
23.10
21:00
Crvena zvezda MTS
Igokea
68
66
|
23.10.2016 21:00 | Crvena zvezda MTS | 68 : 66 | Igokea | |||||
23.10
19:00
Cedevita
Krka
82
83
|
23.10.2016 19:00 | Cedevita | 82 : 83 | Krka |
23.10
16:00
Play Off
Ljubovija
30
74
|
23.10.2016 16:00 | Play Off | 30 : 74 | Ljubovija | |||||
23.10
19:00
Prijepolje
Železničar
54
65
|
23.10.2016 19:00 | Prijepolje | 54 : 65 | Železničar | |||||
23.10
14:00
ČA basket
Užice
73
24
|
23.10.2016 14:00 | ČA basket | 73 : 24 | Užice | |||||
23.10
17:00
Lim
Loznica
27
77
|
23.10.2016 17:00 | Lim | 27 : 77 | Loznica | |||||
23.10
13:00
Lim
Železničar
44
69
|
23.10.2016 13:00 | Lim | 44 : 69 | Železničar | |||||
23.10
13:00
Mileševac
Loznica
54
65
|
23.10.2016 13:00 | Mileševac | 54 : 65 | Loznica |
23.10
14:00
Topličanin 2012
Radnički 2016
52
75
|
23.10.2016 14:00 | Topličanin 2012 | 52 : 75 | Radnički 2016 | |||||
23.10
18:00
Bor
Palanka 2012
104
35
|
23.10.2016 18:00 | Bor | 104 : 35 | Palanka 2012 |
23.10
17:00
Njegoš
Čelarevo
72
69
|
23.10.2016 17:00 | Njegoš | 72 : 69 | Čelarevo | |||||
23.10
18:45
SO Koš
Karaburma
56
102
|
23.10.2016 18:45 | SO Koš | 56 : 102 | Karaburma | |||||
23.10
20:30
Proleter 023
Radnički
80
58
|
23.10.2016 20:30 | Proleter 023 | 80 : 58 | Radnički |
23.10
19:30
Kraljevo
Vrbas Medela
60
54
|
23.10.2016 19:30 | Kraljevo | 60 : 54 | Vrbas Medela |
23.10
15:00
BMR Petlovača
Karađorđe
3
0
|
23.10.2016 15:00 | BMR Petlovača | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
23.10
15:00
Šumadija
Stig
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Šumadija | 3 : 0 | Stig |
23.10
15:30
Novi Pazar 2
Lotus
3
1
|
23.10.2016 15:30 | Novi Pazar 2 | 3 : 1 | Lotus | |||||
23.10
18:00
Partizan
Knez Lazar
0
3
|
23.10.2016 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Knez Lazar | |||||
23.10
15:30
Arilje
Putevi
3
0
|
23.10.2016 15:30 | Arilje | 3 : 0 | Putevi |
23.10
18:00
Hercegovina
Kulpin
1
3
|
23.10.2016 18:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Kulpin | |||||
23.10
18:30
Mladost-Expans
Proleter
1
3
|
23.10.2016 18:30 | Mladost-Expans | 1 : 3 | Proleter | |||||
23.10
19:00
Mladost
Kikinda
3
2
|
23.10.2016 19:00 | Mladost | 3 : 2 | Kikinda | |||||
23.10
19:30
Šid
Botafogo
3
1
|
23.10.2016 19:30 | Šid | 3 : 1 | Botafogo | |||||
23.10
17:30
Banat
Sombor
3
0
|
23.10.2016 17:30 | Banat | 3 : 0 | Sombor |
23.10
17:00
Ozren
MOK Topličanin 97
2
3
|
23.10.2016 17:00 | Ozren | 2 : 3 | MOK Topličanin 97 | |||||
23.10
19:00
Pirot
Borac
1
3
|
23.10.2016 19:00 | Pirot | 1 : 3 | Borac |
23.10
10:00
Tehničar
Rudar
3
2
|
23.10.2016 10:00 | Tehničar | 3 : 2 | Rudar |
23.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Ribnica
0
3
|
23.10.2016 19:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Ribnica |
23.10
17:00
Toplički Vitezovi
Mladi radnik
0
3
|
23.10.2016 17:00 | Toplički Vitezovi | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
23.10
17:00
Borac
VGSK
3
0
|
23.10.2016 17:00 | Borac | 3 : 0 | VGSK |
23.10
17:00
Zaslon
Bavanište
3
2
|
23.10.2016 17:00 | Zaslon | 3 : 2 | Bavanište |
23.10
16:40
Lucky Star
Tehničar
3
0
|
23.10.2016 16:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Tehničar |
23.10
15:00
Crnokosa
Bambi volej
3
0
|
23.10.2016 15:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Bambi volej | |||||
23.10
16:00
Mokra Gora
Trstenik
3
1
|
23.10.2016 16:00 | Mokra Gora | 3 : 1 | Trstenik |
23.10
14:00
Kuršumlija
Leskovac-98
3
0
|
23.10.2016 14:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Leskovac-98 | |||||
23.10
18:00
Stampedo
Zaječar
0
3
|
23.10.2016 18:00 | Stampedo | 0 : 3 | Zaječar | |||||
23.10
17:00
Pirot
Bor
1
3
|
23.10.2016 17:00 | Pirot | 1 : 3 | Bor | |||||
23.10
18:00
Aleksinac
Radan
3
1
|
23.10.2016 18:00 | Aleksinac | 3 : 1 | Radan |
23.10
19:00
Odbojka 013
Partizan
2
3
|
23.10.2016 19:00 | Odbojka 013 | 2 : 3 | Partizan | |||||
23.10
16:00
Mladost (NP)
Panonija
1
3
|
23.10.2016 16:00 | Mladost (NP) | 1 : 3 | Panonija |
23.10
18:00
Gimnazijalac 2
Kraljevo
1
3
|
23.10.2016 18:00 | Gimnazijalac 2 | 1 : 3 | Kraljevo |
23.10
15:00
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
1
3
|
23.10.2016 15:00 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Novi Pazar |
23.10
17:00
Kraguj Radnički
Smederevo
0
3
|
23.10.2016 17:00 | Kraguj Radnički | 0 : 3 | Smederevo |
23.10
16:00
Millennium
Vrbas
0
3
|
23.10.2016 16:00 | Millennium | 0 : 3 | Vrbas | |||||
23.10
16:00
Jagodina
Spartak (LJ)
0
3
|
23.10.2016 16:00 | Jagodina | 0 : 3 | Spartak (LJ) | |||||
23.10
17:00
Sterija
Tutin
3
0
|
23.10.2016 17:00 | Sterija | 3 : 0 | Tutin |
23.10
19:00
Jagodina
Vlasotince
28
28
|
23.10.2016 19:00 | Jagodina | 28 : 28 | Vlasotince | |||||
23.10
19:00
Žitorađa
Aleksinac
27
29
|
23.10.2016 19:00 | Žitorađa | 27 : 29 | Aleksinac |
23.10
16:30
Napredak
Radnički 2
29
41
|
23.10.2016 16:30 | Napredak | 29 : 41 | Radnički 2 | |||||
23.10
18:00
Prva Petoletka
Trepča
37
23
|
23.10.2016 18:00 | Prva Petoletka | 37 : 23 | Trepča | |||||
23.10
19:30
Metalac
Goč Merkur
26
28
|
23.10.2016 19:30 | Metalac | 26 : 28 | Goč Merkur | |||||
23.10
18:30
Arilje
Mladost
32
32
|
23.10.2016 18:30 | Arilje | 32 : 32 | Mladost | |||||
23.10
18:00
Lokomotiva
Beli andjeo
29
22
|
23.10.2016 18:00 | Lokomotiva | 29 : 22 | Beli andjeo |
23.10
15:00
Putinci
Radnički 1958
23
20
|
23.10.2016 15:00 | Putinci | 23 : 20 | Radnički 1958 | |||||
23.10
18:30
Metalac
Slavija
26
25
|
23.10.2016 18:30 | Metalac | 26 : 25 | Slavija | |||||
23.10
17:00
Vladimirovac
Budućnost
36
23
|
23.10.2016 17:00 | Vladimirovac | 36 : 23 | Budućnost |
23.10
17:30
Lazarevac
BASK Soko
20
27
|
23.10.2016 17:30 | Lazarevac | 20 : 27 | BASK Soko | |||||
23.10
14:30
Beograd
Gučevo
47
25
|
23.10.2016 14:30 | Beograd | 47 : 25 | Gučevo | |||||
23.10
19:30
Metaloplastika 2
Dorćol
35
20
|
23.10.2016 19:30 | Metaloplastika 2 | 35 : 20 | Dorćol | |||||
23.10
18:00
Smederevo
Palanka
36
33
|
23.10.2016 18:00 | Smederevo | 36 : 33 | Palanka |
23.10
15:00
Mladost 1949
Rtanj
23
25
|
23.10.2016 15:00 | Mladost 1949 | 23 : 25 | Rtanj |
23.10
17:00
Morava 84
Morava
26
28
|
23.10.2016 17:00 | Morava 84 | 26 : 28 | Morava | |||||
23.10
16:00
Progres
Radan
32
26
|
23.10.2016 16:00 | Progres | 32 : 26 | Radan |
23.10
15:00
Zlatar 2
Šamot 65 2
17
29
|
23.10.2016 15:00 | Zlatar 2 | 17 : 29 | Šamot 65 2 | |||||
23.10
14:00
Radnički 1964 2
Omladinac
39
29
|
23.10.2016 14:00 | Radnički 1964 2 | 39 : 29 | Omladinac | |||||
23.10
14:00
Sloga
Užice
47
30
|
23.10.2016 14:00 | Sloga | 47 : 30 | Užice | |||||
23.10
19:00
Sjenica
Bane
26
16
|
23.10.2016 19:00 | Sjenica | 26 : 16 | Bane |
23.10
18:00
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
31
31
|
23.10.2016 18:00 | Vojvoda Stepa | 31 : 31 | Jedinstvo |
23.10
18:00
Omladinac (I)
Omladinac (D)
26
38
|
23.10.2016 18:00 | Omladinac (I) | 26 : 38 | Omladinac (D) | |||||
23.10
15:00
Crepaja
ORK Pančevo
19
20
|
23.10.2016 15:00 | Crepaja | 19 : 20 | ORK Pančevo |
23.10
18:30
Sindjelić
Novi Pazar
27
23
|
23.10.2016 18:30 | Sindjelić | 27 : 23 | Novi Pazar | |||||
23.10
17:30
Obilić
Topličanin
35
23
|
23.10.2016 17:30 | Obilić | 35 : 23 | Topličanin |
23.10
17:00
Mladost
Topličanin
19
19
|
23.10.2016 17:00 | Mladost | 19 : 19 | Topličanin |
23.10
15:30
Prijepolje
Bekament Bukovička Banja 2
23
23
|
23.10.2016 15:30 | Prijepolje | 23 : 23 | Bekament Bukovička Banja 2 |
23.10
17:00
Sloven
Temerin
25
19
|
23.10.2016 17:00 | Sloven | 25 : 19 | Temerin | |||||
23.10
19:00
Petrovaradin
Radnički
23
30
|
23.10.2016 19:00 | Petrovaradin | 23 : 30 | Radnički | |||||
23.10
15:30
Srem
Spartak
22
26
|
23.10.2016 15:30 | Srem | 22 : 26 | Spartak | |||||
23.10
19:00
Halas Jožef
Ravangrad
32
11
|
23.10.2016 19:00 | Halas Jožef | 32 : 11 | Ravangrad |
23.10
19:00
Mokrin
Dolovo
27
21
|
23.10.2016 19:00 | Mokrin | 27 : 21 | Dolovo |
23.10
13:00
Jagodina 2
Bor - RTB 2
24
11
|
23.10.2016 13:00 | Jagodina 2 | 24 : 11 | Bor - RTB 2 |
23.10
17:00
Sonta
Senta
25
9
|
23.10.2016 17:00 | Sonta | 25 : 9 | Senta | |||||
23.10
16:00
Mladost
Lehel
39
14
|
23.10.2016 16:00 | Mladost | 39 : 14 | Lehel |
23.10
17:00
Metalac
Vrbas
25
29
|
23.10.2016 17:00 | Metalac | 25 : 29 | Vrbas | |||||
23.10
17:00
Požarevac
Mladi radnik
28
27
|
23.10.2016 17:00 | Požarevac | 28 : 27 | Mladi radnik |
23.10
19:00
Vojvodina
HAVK Mladost
6
14
|
23.10.2016 19:00 | Vojvodina | 6 : 14 | HAVK Mladost | |||||
23.10
19:30
Jadran Split
Jadran Carine
7
8
|
23.10.2016 19:30 | Jadran Split | 7 : 8 | Jadran Carine |
23.10
18:00
OVK POŠK
BVK Crvena zvezda
10
9
|
23.10.2016 18:00 | OVK POŠK | 10 : 9 | BVK Crvena zvezda |
23.10
20:00
International
TFK
4
6
|
23.10.2016 20:00 | International | 4 : 6 | TFK |
23.10
18:00
Partenon
Požarevac
3
6
|
23.10.2016 18:00 | Partenon | 3 : 6 | Požarevac | |||||
23.10
14:30
Ekonomac 2
Raška
7
0
|
23.10.2016 14:30 | Ekonomac 2 | 7 : 0 | Raška | |||||
23.10
14:30
Fontana
Olimp
2
2
|
23.10.2016 14:30 | Fontana | 2 : 2 | Olimp | |||||
23.10
18:00
Bellatores
Kragujevac 2011
6
2
|
23.10.2016 18:00 | Bellatores | 6 : 2 | Kragujevac 2011 | |||||
23.10
21:00
Župski rubin
RB
0
3
|
23.10.2016 21:00 | Župski rubin | 0 : 3 | RB |
23.10
19:00
Zlatar 033
Bajina Bašta
7
2
|
23.10.2016 19:00 | Zlatar 033 | 7 : 2 | Bajina Bašta |
23.10
16:30
Indians 2013
Sombor
5
1
|
23.10.2016 16:30 | Indians 2013 | 5 : 1 | Sombor | |||||
23.10
19:00
Kikinda
Tisa
2
4
|
23.10.2016 19:00 | Kikinda | 2 : 4 | Tisa |
23.10
17:00
Aleksinac 2015
Ozren
1
7
|
23.10.2016 17:00 | Aleksinac 2015 | 1 : 7 | Ozren | |||||
23.10
15:30
Radnički 2010
Akademac
4
2
|
23.10.2016 15:30 | Radnički 2010 | 4 : 2 | Akademac |
23.10
18:00
Kopernikus SAS
Novi Pazar
2
2
|
23.10.2016 18:00 | Kopernikus SAS | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
23.10
19:30
Kalča
Ekonomac
2
2
|
23.10.2016 19:30 | Kalča | 2 : 2 | Ekonomac |
23.10
17:00
Sport Club Csíkszereda
ASC Corona Brasov
0
3
|
23.10.2016 17:00 | Sport Club Csíkszereda | 0 : 3 | ASC Corona Brasov |