XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Bačka (P) - Zadrugar 4:2
2 21.08.2016 17:00 Mladost (T) - Bačka (P) 3:2
3 28.08.2016 16:30 Bačka (P) - Sloga (Č) 3:0
4 03.09.2016 16:30 Mladost APA - Bačka (P) 1:1
5 11.09.2016 16:00 Bačka (P) - Polet (K) 1:4
6 18.09.2016 16:00 Bačka (P) - Srbobran 1:0
7 24.09.2016 15:30 Bečej 1918 - Bačka (P) 4:0
8 02.10.2016 15:30 Bačka (P) - OFK Vrbas 1:1
9 09.10.2016 15:00 Tavankut - Bačka (P) 0:1
10 16.10.2016 15:00 Bačka (P) - Tisa (A) 0:0
11 22.10.2016 14:00 Radnički (S) - Bačka (P) 1:3
12 30.10.2016 13:30 Bačka (P) - Subotica 6:0
13 06.11.2016 13:00 Tekstilac - Bačka (P) 4:0
14 13.11.2016 13:00 Bačka (P) - Budućnost (G) 1:3
15 19.11.2016 13:00 Potisje - Bačka (P) 3:0
16 12.03.2017 14:30 Zadrugar - Bačka (P) 4:1
17 19.03.2017 14:30 Bačka (P) - Mladost (T) 3:1
18 25.03.2017 15:00 Sloga (Č) - Bačka (P) 6:1
19 02.04.2017 15:30 Bačka (P) - Mladost APA 1:1
20 08.04.2017 16:00 Polet (K) - Bačka (P) 0:2
21 12.04.2017 16:00 Srbobran - Bačka (P) 2:1
22 16.04.2017 16:00 Bačka (P) - Bečej 1918 0:2
23 22.04.2017 16:00 OFK Vrbas - Bačka (P) 2:1
24 30.04.2017 16:30 Bačka (P) - Tavankut 1:1
25 07.05.2017 16:30 Tisa (A) - Bačka (P) 2:4
26 14.05.2017 16:30 Bačka (P) - Radnički (S) 1:0
27 17.05.2017 16:30 Subotica - Bačka (P) 2:1
28 21.05.2017 16:30 Bačka (P) - Tekstilac 0:1
29 28.05.2017 17:00 Budućnost (G) - Bačka (P) 5:0
30 03.06.2017 17:00 Bačka (P) - Potisje 3:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srpska liga Vojvodina Bečej 1918 30 26 2 2 80
2 Sloga (Č) 30 24 4 2 76
3 Budućnost (G) 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 6 8 54
5 Polet (K) 30 12 5 13 41
6 Mladost (T) 30 12 4 14 40
7 Bačka (P) 30 11 5 14 38
8 Tisa (A) 30 10 8 12 38
9 Radnički (S) 30 10 6 14 36
10 Tavankut 30 11 3 16 36
11 Potisje (-1) 30 9 9 12 35
12 Tekstilac 30 10 5 15 35
13 Zadrugar 30 10 5 15 35
14 Mladost APA 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica OFK Vrbas 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Subotica 30 5 0 25 15