XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 835 utakmica za dan
Nedelja, 30 Oktobar 2016


Fudbal

Napredak
Kruševac
3 : 1
Borac
Čačak
30.10.2016 15:00
Napredak
3 : 1
Borac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
30.10.2016 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
Rad
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
30.10.2016 15:00
Metalac
0 : 0
Spartak ŽK
Mladost
Lučani
2 : 0
Čukarički
Beograd
30.10.2016 17:00
Mladost
2 : 0
Čukarički
Voždovac
Beograd
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
30.10.2016 15:00
Voždovac
1 : 2
Javor Matis
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
30.10.2016 17:00
Radnički (N)
1 : 0
Vojvodina
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
30.10.2016 15:00
Novi Pazar
1 : 1
OFK Bačka
BSK Borča
Borča
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
30.10.2016 13:30
BSK Borča
1 : 1
Kolubara
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Proleter
Novi Sad
30.10.2016 13:30
Sindjelić
0 : 1
Proleter
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Sloboda
Užice
30.10.2016 13:30
Budućnost
1 : 1
Sloboda
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Mačva
Šabac
30.10.2016 13:30
Jagodina
0 : 2
Mačva
Dinamo
Vranje
1 : 0
Bežanija
Beograd
30.10.2016 13:30
Dinamo
1 : 0
Bežanija
Southampton
Southampton
0 : 2
Chelsea
London
30.10.2016 17:00
Southampton
0 : 2
Chelsea
Everton
Liverpool
2 : 0
West Ham
London
30.10.2016 14:30
Everton
2 : 0
West Ham
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
30.10.2016 15:30
Hoffenheim
1 : 0
Hertha BSC
Köln
Köln
3 : 0
Hamburger SV
Hamburg
30.10.2016 17:30
Köln
3 : 0
Hamburger SV
Atalanta
Bergamo
3 : 0
Genoa
Genova
30.10.2016 12:30
Atalanta
3 : 0
Genoa
Crotone
Crotone
2 : 0
Chievo
Verona
30.10.2016 15:00
Crotone
2 : 0
Chievo
Empoli
Empoli
0 : 0
Roma
Roma
30.10.2016 15:00
Empoli
0 : 0
Roma
Lazio
Roma
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
30.10.2016 15:00
Lazio
2 : 1
Sassuolo
Milan
Milano
1 : 0
Pescara
Pescara
30.10.2016 15:00
Milan
1 : 0
Pescara
Sampdoria
Genova
1 : 0
Internazionale
Milano
30.10.2016 20:45
Sampdoria
1 : 0
Internazionale
Nice
Nice
4 : 1
Nantes
Nantes
30.10.2016 15:00
Nice
4 : 1
Nantes
Rennes
Rennes
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
30.10.2016 17:00
Rennes
1 : 0
Metz
Marseille
Marseille
0 : 0
Bordeaux
Bordeaux
30.10.2016 20:45
Marseille
0 : 0
Bordeaux
Eibar
Eibar
2 : 1
Villarreal
Villarreal
30.10.2016 12:00
Eibar
2 : 1
Villarreal
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
30.10.2016 16:15
Athletic Club
1 : 1
Osasuna
Betis
Sevilla
0 : 1
Espanyol
Barcelona
30.10.2016 18:30
Betis
0 : 1
Espanyol
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
3 : 3
Celta Vigo
Vigo
30.10.2016 20:45
Las Palmas
3 : 3
Celta Vigo
Kom
Podgorica
2 : 2
Berane
Berane
30.10.2016 13:30
Kom
2 : 2
Berane
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 0
Mornar
Bar
30.10.2016 13:30
Otrant Olympic
1 : 0
Mornar
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Jezero
Plav
30.10.2016 13:30
Cetinje
0 : 1
Jezero
Čelik
Nikšić
3 : 0
Igalo
Herceg Novi
30.10.2016 13:30
Čelik
3 : 0
Igalo
Bratstvo
Cijevna
0 : 1
Ibar
Rožaje
30.10.2016 13:30
Bratstvo
0 : 1
Ibar
Drezga
Piperi
0 : 3
Gorštak
Kolašin
30.10.2016 13:30
Drezga
0 : 3
Gorštak
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Borac (S)
Sakule
30.10.2016 13:30
Dunav
0 : 3
Borac (S)
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 4
Jošanica
Novi Pazar
30.10.2016 13:30
Jedinstvo Putevi
1 : 4
Jošanica
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
30.10.2016 13:30
Polet (LJ)
3 : 2
Mokra Gora
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
30.10.2016 13:30
Mihajlovac 1934
3 : 0
Železničar
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Ozren
Sokobanja
30.10.2016 14:00
Moravac Orion
3 : 0
Ozren
Temnić 1924
Varvarin
3 : 2
Car Konstantin
Niš
30.10.2016 14:00
Temnić 1924
3 : 2
Car Konstantin
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
30.10.2016 14:00
Pukovac
2 : 0
Vlasina
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
IMT
Novi Beograd
30.10.2016 13:30
BSK Batajnica
1 : 0
IMT
Grafičar
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
30.10.2016 11:00
Grafičar
2 : 1
Radnički (O)
Žarkovo
Žarkovo
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
30.10.2016 11:00
Žarkovo
4 : 2
Radnički (NB)
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 2
Rakovica
Rakovica
30.10.2016 13:30
Brodarac 1947
2 : 2
Rakovica
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Potisje
Kanjiža
30.10.2016 13:30
Mladost (T)
1 : 0
Potisje
Bačka (P)
Pačir
6 : 0
Subotica
Subotica
30.10.2016 13:30
Bačka (P)
6 : 0
Subotica
Slavia
Kovačica
1 : 1
Vršac united
Vršac
30.10.2016 13:30
Slavia
1 : 1
Vršac united
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Polet (N)
Nakovo
30.10.2016 13:30
ŽAK
1 : 1
Polet (N)
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Dolina
Padina
30.10.2016 13:30
Vojvodina 1928
4 : 0
Dolina
Kabel
Novi Sad
4 : 3
Hajduk (B)
Beška
30.10.2016 10:00
Kabel
4 : 3
Hajduk (B)
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Slavija
Novi Sad
30.10.2016 13:30
Kupinovo
1 : 1
Slavija
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
30.10.2016 13:30
LSK Laćarak
0 : 3
Mladost (BJ)
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Sremac Vojka
Vojka
30.10.2016 13:30
Hajduk (Č)
2 : 2
Sremac Vojka
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Dragačevo
Guča
30.10.2016 13:30
Sušica
1 : 3
Dragačevo
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Tutin
Tutin
30.10.2016 13:30
Orlovac
1 : 2
Tutin
Bane
Raška
2 : 0
Slavija
Kragujevac
30.10.2016 13:30
Bane
2 : 0
Slavija
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Radnički (K)
Kovači
30.10.2016 13:30
Karađorđe
0 : 1
Radnički (K)
Arsenal
Kragujevac
1 : 1
Ovčar
Markovica
30.10.2016 13:30
Arsenal
1 : 1
Ovčar
Šumadija (T)
Toponica
0 : 3
Gruža
Gruža
30.10.2016 13:30
Šumadija (T)
0 : 3
Gruža
Homoljac
Žagubica
7 : 0
Borac 1932
Ralja
30.10.2016 13:30
Homoljac
7 : 0
Borac 1932
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 1
Proleter
Vranovo
30.10.2016 13:30
Petar Dobrnjac
0 : 1
Proleter
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Ribnica
Mionica
30.10.2016 13:30
Zadrugar
2 : 1
Ribnica
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
30.10.2016 13:30
Radjevac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Provo
Provo
3 : 1
Radnički Gorenje
Valjevo
30.10.2016 13:30
Provo
3 : 1
Radnički Gorenje
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
30.10.2016 13:30
Radnički Stobex
2 : 0
Sloga 1940 (BB)
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
OFK Divci
Divci
30.10.2016 13:30
Polimlje
4 : 0
OFK Divci
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
30.10.2016 13:30
OFK Osečina
1 : 1
Spartak 1924
Sloga (S)
Sjenica
0 : 4
Drina
Ljubovija
30.10.2016 13:30
Sloga (S)
0 : 4
Drina
Malošište
Malošište
2 : 0
Bukovik
Razanj
30.10.2016 14:00
Malošište
2 : 0
Bukovik
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
30.10.2016 14:00
Zaplanjac
2 : 1
Timočanin
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
OFK Bor
Bor
30.10.2016 14:00
Majdanpek
3 : 0
OFK Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2016 14:00
Šarbanovac
4 : 1
Hajduk Veljko
Trajal
Kruševac
9 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
30.10.2016 14:00
Trajal
9 : 0
Jedinstvo
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 1
Rembas
Resavica
30.10.2016 14:00
Poljoprivrednik
3 : 1
Rembas
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
30.10.2016 14:00
OFK Lugomir
1 : 2
Župa
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
30.10.2016 14:00
Morava (VH)
4 : 0
Jedinstvo (P)
Ropotovo
Ropotovo
3 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
30.10.2016 14:00
Ropotovo
3 : 2
Nebeski andjeli
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
30.10.2016 14:00
Budućnost (P)
2 : 0
GFK Dubočica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 2
Pusta reka
Bojnik
30.10.2016 14:00
OFK Brzi Brod
0 : 2
Pusta reka
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
30.10.2016 14:00
Mladost (M)
3 : 0
Balkanski
Sremčica
Sremčica
5 : 0
Borac (L)
Lazarevac
30.10.2016 13:30
Sremčica
5 : 0
Borac (L)
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
30.10.2016 13:30
Zvezdara
1 : 1
Srem
Torlak
Kumodraž
3 : 0
Vrčin
Vrčin
30.10.2016 10:00
Torlak
3 : 0
Vrčin
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
2 : 2
Milutinac
Zemun
30.10.2016 13:30
PKB Padinska Skela
2 : 2
Milutinac
Hajduk
Beograd
0 : 0
Turbina
Vreoci
30.10.2016 11:00
Hajduk
0 : 0
Turbina
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
30.10.2016 13:30
Budućnost
2 : 0
Balkan Mirijevo
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
30.10.2016 13:00
Čantavir
3 : 0
Eđšeg
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 3
Njegoš
Lovćenac
30.10.2016 13:00
Vinogradar
3 : 3
Njegoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
30.10.2016 13:00
Sutjeska
1 : 1
Preporod
Jadran (S)
Sanad
1 : 7
Senta
Senta
30.10.2016 13:00
Jadran (S)
1 : 7
Senta
Napredak
Nadalj
3 : 0
Bajša
Bajša
30.10.2016 13:00
Napredak
3 : 0
Bajša
Hajduk Junior
Kula
2 : 3
Budućnost
Mladenovo
30.10.2016 13:30
Hajduk Junior
2 : 3
Budućnost
Hercegovac
Gajdobra
4 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
30.10.2016 13:30
Hercegovac
4 : 1
Borac (BG)
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 4
BSK
Bački Brestovac
30.10.2016 13:30
Stari Grad
0 : 4
BSK
Terekveš
Svilojevo
0 : 3
ŽAK
Sombor
30.10.2016 13:30
Terekveš
0 : 3
ŽAK
OFK Šikara
Sombor
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
30.10.2016 13:30
OFK Šikara
0 : 3
Krila Krajine
Lipar
Lipar
1 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
30.10.2016 13:30
Lipar
1 : 4
Mladost (BP)
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
30.10.2016 14:00
Partizan (G)
1 : 2
Vojvodina (C)
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
30.10.2016 14:00
Vojvodina (S)
4 : 2
Budućnost (A)
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
30.10.2016 14:00
Crvena zvezda
4 : 1
Partizan (U)
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Strela
Ivanovo
30.10.2016 14:00
Mladost (O)
2 : 0
Strela
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
30.10.2016 14:00
Jedinstvo (V)
1 : 0
Sloga (BNS)
Polet
Izbište
0 : 1
Vulturul
Grebenac
30.10.2016 14:00
Polet
0 : 1
Vulturul
Banat
Čenta
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
30.10.2016 13:30
Banat
3 : 0
Mladost (L)
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
30.10.2016 13:30
C. Zvezda (RS)
1 : 0
Borac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 3
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
30.10.2016 13:30
Mladost (BD)
0 : 3
C. Zvezda (VS)
Naftagas (B)
Boka
0 : 1
Krajina
Krajišnik
30.10.2016 13:30
Naftagas (B)
0 : 1
Krajina
Jedinstvo
Bočar
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
30.10.2016 13:30
Jedinstvo
1 : 1
Bilećanin
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
30.10.2016 13:30
Hrtkovci
1 : 3
Budućnost
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
30.10.2016 13:30
Sloboda
1 : 0
Donji Petrovci
Jadran
Golubinci
3 : 3
FK Graničar 1924
Adaševci
30.10.2016 13:30
Jadran
3 : 3
FK Graničar 1924
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Napredak
Popinci
30.10.2016 13:30
Ljukovo
0 : 0
Napredak
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Titel
Titel
30.10.2016 13:30
Vinogradar
3 : 3
Titel
Bačka
Đurđevo
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
30.10.2016 13:30
Bačka
1 : 1
Omladinac
Miletić
Mošorin
5 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
30.10.2016 13:30
Miletić
5 : 2
Šajkaš 1908
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 1
Proleter
Banoštor
30.10.2016 13:30
Jedinstvo
2 : 1
Proleter
TSK
Temerin
1 : 0
OFK Futog
Futog
30.10.2016 13:30
TSK
1 : 0
OFK Futog
Borac
Šajkaš
4 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
30.10.2016 13:30
Borac
4 : 2
Petrovaradin
Real
Podunavci
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
30.10.2016 11:00
Real
2 : 0
Magnohrom
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Ribnica
Jovac
30.10.2016 14:00
Ibar
1 : 1
Ribnica
Granit
Jošanička banja
1 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
30.10.2016 14:00
Granit
1 : 5
Goč
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 2
Proleter
Pečenog
30.10.2016 11:00
Novi Pazar 1928
0 : 2
Proleter
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 3
Borac
Vraneši
30.10.2016 14:00
OFK Ras
4 : 3
Borac
Polet
Ratina
1 : 0
Stubal
Stubal
30.10.2016 14:00
Polet
1 : 0
Stubal
Kolonija
Kragujevac
0 : 0
Partizan
Cerovac
30.10.2016 14:00
Kolonija
0 : 0
Partizan
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Jadran
Kragujevac
30.10.2016 14:00
Jedinstvo
1 : 0
Jadran
Sloboda
Grbice
3 : 4
Borac
Drenovac
30.10.2016 14:00
Sloboda
3 : 4
Borac
Budućnost
Resnik
1 : 2
Srbija
Ilićevo
30.10.2016 14:00
Budućnost
1 : 2
Srbija
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
30.10.2016 14:00
Šumadinac
1 : 1
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Vodojaža
Grošnica
30.10.2016 14:00
Šumadija 1934
2 : 2
Vodojaža
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
LFK Mladost
Lučani
30.10.2016 13:30
Polet (T)
1 : 2
LFK Mladost
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
30.10.2016 13:30
Ozrem PMH
2 : 1
Backovac Junajted
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Zadrugar
Gornja Trepca
30.10.2016 13:30
Prijevor
0 : 1
Zadrugar
Mladost (P)
Preljina
0 : 3
Napredak
Svračkovci
30.10.2016 13:30
Mladost (P)
0 : 3
Napredak
Spartak
Trnava
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
30.10.2016 13:30
Spartak
2 : 1
Lunjevica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
30.10.2016 13:30
Donja Vrbava
1 : 2
Jedinstvo (K)
Brezak
Pranjani
1 : 2
Parmenac
Parmenac
30.10.2016 13:30
Brezak
1 : 2
Parmenac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
30.10.2016 14:00
Crvena zvezda
1 : 1
Mladi borac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 2
SASK
Saraorci
30.10.2016 14:00
Osipaonica
4 : 2
SASK
Budućnost
Ratari
0 : 4
Šumadija
Azanja
30.10.2016 14:00
Budućnost
0 : 4
Šumadija
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Omladinac
Rakinac
30.10.2016 14:00
Udarnik
2 : 0
Omladinac
Polet
Trnovče
2 : 1
Sloga
Miloševac
30.10.2016 14:00
Polet
2 : 1
Sloga
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Sloboda
Lipe
30.10.2016 14:00
7. Juli
2 : 1
Sloboda
Pobeda
Golobok
4 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
30.10.2016 14:00
Pobeda
4 : 2
Bresje Superior
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
30.10.2016 13:30
Omladinac
1 : 2
Lokomotiva
Junkovac
Junkovac
0 : 1
BSK
Belosavci
30.10.2016 13:30
Junkovac
0 : 1
BSK
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
30.10.2016 13:30
Trnava
1 : 0
OFK Aranđelovac
OFK Šatornja
Donja Šatornja
2 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
30.10.2016 13:30
OFK Šatornja
2 : 3
Prvi srpski ustanak
Vinča
Vinča
7 : 1
Borac
Pajsijević
30.10.2016 13:30
Vinča
7 : 1
Borac
Proleter 1976
Jelovik
3 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
30.10.2016 13:30
Proleter 1976
3 : 1
Vitlina-Bokanja
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
30.10.2016 13:30
Rudar (Kr)
2 : 3
Polet (SD)
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Đerdap
Golubac
30.10.2016 13:30
Mlava (ML)
2 : 1
Đerdap
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
30.10.2016 13:30
Mladost (B)
0 : 3
Sloga 33
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
30.10.2016 13:30
Napredak 1936
1 : 0
Krilaš
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Rudar (S)
Stamnica
30.10.2016 13:30
Budućnost (V)
2 : 1
Rudar (S)
Radnik (S)
Salakovac
1 : 0
Borac (K)
Klenovnik
30.10.2016 13:30
Radnik (S)
1 : 0
Borac (K)
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
30.10.2016 13:30
Borac (L)
1 : 1
Mladost (P)
Jevremovac
Jevremovac
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
30.10.2016 13:30
Jevremovac
1 : 2
Podrinje
Antimon
Zajača
0 : 2
Borac (V)
Vladimirci
30.10.2016 13:30
Antimon
0 : 2
Borac (V)
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 1
Mladi Borac
Dublje
30.10.2016 13:30
Cer
5 : 1
Mladi Borac
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 2
Majur
Majur
30.10.2016 13:30
Hajduk Stanko
1 : 2
Majur
Tulari
Tulari
3 : 0
Brezovica
Brezovica
30.10.2016 13:30
Tulari
3 : 0
Brezovica
Kačer
Belanovica
0 : 3
Banjani
Banjani
30.10.2016 13:30
Kačer
0 : 3
Banjani
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
30.10.2016 13:30
Tešnjar
2 : 2
Pepeljevac
Trlić
Trlić
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
30.10.2016 13:30
Trlić
3 : 0
Iskra
Sovljak
Sovljak
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
30.10.2016 13:30
Sovljak
2 : 0
OFK Jabučje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 2
Radnik
Ub
30.10.2016 13:30
Tvrdojevac
2 : 2
Radnik
ZSK
Valjevo
4 : 0
Joševa
Joševa
30.10.2016 13:30
ZSK
4 : 0
Joševa
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Crnokosa
Kosjerić
30.10.2016 13:30
Jasen
4 : 0
Crnokosa
Perućac
Perućac
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
30.10.2016 13:30
Perućac
1 : 2
Zlatar
Ježevica
Ježevica
0 : 1
Budućnost
Arilje
30.10.2016 13:30
Ježevica
0 : 1
Budućnost
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
30.10.2016 13:30
Ariljska rampa
3 : 0
Jedinstvo (K)
Polet
Rasna
3 : 2
Čajetina
Gostilje
30.10.2016 13:30
Polet
3 : 2
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Železničar
Požega
30.10.2016 13:30
Višesava
0 : 1
Železničar
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Deli Jovan
Sikole
30.10.2016 14:00
Radnički
3 : 0
Deli Jovan
Sloga
Kobišnica
4 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
30.10.2016 11:00
Sloga
4 : 0
Nemetali
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 4
Slatina
Bor
30.10.2016 14:00
Brestovac
2 : 4
Slatina
Čubra
Čubra
3 : 0
BSK
Bukovče
30.10.2016 14:00
Čubra
3 : 0
BSK
Rasovača
Rasovača
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
30.10.2016 14:00
Rasovača
2 : 3
Zemljoradnik
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 0
Orljane
Orljane
30.10.2016 14:00
Morava (Ž)
0 : 0
Orljane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
30.10.2016 14:00
Rudar Alpos
3 : 0
Radnički 1947
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Naša krila
Belotinac
30.10.2016 14:00
Moravac (ZT)
3 : 0
Naša krila
Palilula
Aleksinac
0 : 3
Jedinstvo GVD
Grejač
30.10.2016 14:00
Palilula
0 : 3
Jedinstvo GVD
Radnički 1924
Kočane
0 : 2
Mladost (Ba)
Batušinac
30.10.2016 14:00
Radnički 1924
0 : 2
Mladost (Ba)
Mladost 1976
Biljeg
4 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
30.10.2016 14:00
Mladost 1976
4 : 1
Doljevac 1971
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 2
Omladinac
Grezna
30.10.2016 14:00
Bučje Topla
1 : 2
Omladinac
OFK Grlište
Grlište
3 : 0
ŠSK
Štipina
30.10.2016 14:00
OFK Grlište
3 : 0
ŠSK
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Osnić
Osnić
30.10.2016 14:00
Graničar
3 : 1
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
5 : 0
Vratarnica
Vratarnica
30.10.2016 14:00
OFK Knjaz
5 : 0
Vratarnica
Radnički (L)
Lubnica
0 : 0
Rgotina
Rgotina
30.10.2016 14:00
Radnički (L)
0 : 0
Rgotina
Sloga
Minićevo
1 : 1
Rudar (G)
Grljan
30.10.2016 14:00
Sloga
1 : 1
Rudar (G)
Malinik
Podgorac
3 : 0
Midžor
Kalna
30.10.2016 14:00
Malinik
3 : 0
Midžor
Kablovi
Zaječar
4 : 0
Trebič
Sokobanja
30.10.2016 14:00
Kablovi
4 : 0
Trebič
Hajduk
Čepure
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
30.10.2016 13:30
Hajduk
1 : 0
OFK Batinac
Morava
Ribare
1 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
30.10.2016 13:30
Morava
1 : 2
Napredak (Z)
Budućnost
Miliva
2 : 3
Partizan
Glogovac
30.10.2016 13:30
Budućnost
2 : 3
Partizan
Juhor
Glavinci
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
30.10.2016 13:30
Juhor
3 : 2
Dragocvet
Bratstvo
Međureč
3 : 6
OFK Tekstilac
Paraćin
30.10.2016 13:30
Bratstvo
3 : 6
OFK Tekstilac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
30.10.2016 13:30
Kušiljevo
3 : 1
Mladost (J)
Naupare
Naupare
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
30.10.2016 13:30
Naupare
3 : 0
Vinogradar
Sloga
Dašnica
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
30.10.2016 13:30
Sloga
2 : 1
Jastrebac
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Blagotin
Poljna
30.10.2016 13:30
Čitluk
2 : 2
Blagotin
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Šanac
Šanac
30.10.2016 13:30
Mačkovac
1 : 0
Šanac
Parunovac
Parunovac
0 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
30.10.2016 13:30
Parunovac
0 : 2
Ribnik
Veterani Jastrebac
Blace
0 : 5
Dobrič
Pejkovac
30.10.2016 12:00
Veterani Jastrebac
0 : 5
Dobrič
Spartak
Gornja Trnava
0 : 2
Jug Bogdan
Đakus
30.10.2016 12:00
Spartak
0 : 2
Jug Bogdan
Omladinac
Podina
1 : 3
Borac
Držanovac
30.10.2016 14:30
Omladinac
1 : 3
Borac
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Aluminijum
Niš
30.10.2016 11:00
Crvena zastava
3 : 1
Aluminijum
Morava
Krušce
3 : 0
OFK Niš
Niš
30.10.2016 14:00
Morava
3 : 0
OFK Niš
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Palilulac
Niš
30.10.2016 14:00
Budućnost
1 : 1
Palilulac
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
30.10.2016 14:00
Proleter (M)
0 : 3
Sloboda
Rudar
Jelašnica
5 : 1
Sloga 1948
Malča
30.10.2016 14:00
Rudar
5 : 1
Sloga 1948
Vrtište
Vrtište
1 : 4
Mladost
Lalinac
30.10.2016 14:00
Vrtište
1 : 4
Mladost
Dragoš
Pirot
1 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
30.10.2016 14:00
Dragoš
1 : 4
Tanasko Rajić
Mladost (PR)
Poljska Ržana
4 : 4
Spartak
Pirot
30.10.2016 14:00
Mladost (PR)
4 : 4
Spartak
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Padež
Petrovac
30.10.2016 14:00
Gnjilan
1 : 1
Padež
Mladi Borac
Živkovo
3 : 5
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
30.10.2016 13:30
Mladi Borac
3 : 5
Jedinstvo (GS)
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 1
Brza
OFK Brza
30.10.2016 13:30
Plantaža
5 : 1
Brza
Vučje
Vučje
4 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
30.10.2016 13:30
Vučje
4 : 1
Kumarevo 65
Polet
Stajkovce
4 : 1
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
30.10.2016 13:30
Polet
4 : 1
Omladinac (DS)
Železničar
Brestovac
4 : 1
Bobište
Bobište
30.10.2016 13:30
Železničar
4 : 1
Bobište
Jablanica
Medveđa
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
30.10.2016 13:30
Jablanica
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Radnički (P)
Pertate
4 : 4
Čekmin
Čekmin
30.10.2016 13:30
Radnički (P)
4 : 4
Čekmin
Progres
Ladovica
1 : 4
Sloga
Lipovica
30.10.2016 13:30
Progres
1 : 4
Sloga
Umac
Miroševce
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
30.10.2016 13:30
Umac
3 : 2
Zloćudovo
OFK Alakince
Alakince
1 : 0
Pavlovac
Pavlovac
30.10.2016 14:00
OFK Alakince
1 : 0
Pavlovac
Lugina
Preševo
4 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
30.10.2016 14:00
Lugina
4 : 1
Južna pruga
Ternoci
Trnovac
4 : 0
Vihor
Žbevac
30.10.2016 14:00
Ternoci
4 : 0
Vihor
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
30.10.2016 14:00
Mladost (S)
1 : 4
Mladost (B)
Čelik
Belo polje
6 : 1
Levosoje
Levosoje
30.10.2016 14:00
Čelik
6 : 1
Levosoje
Trešnjevka
Lopardince
1 : 0
Biljači
Biljača
30.10.2016 14:00
Trešnjevka
1 : 0
Biljači
Mineralac
Klokot
0 : 1
Glama
Koretište
30.10.2016 14:00
Mineralac
0 : 1
Glama
Oskar
Pasjane
7 : 4
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
30.10.2016 14:00
Oskar
7 : 4
Rudar 1969
Sloga
Ranilug
3 : 0
Morava
Parteš
30.10.2016 14:00
Sloga
3 : 0
Morava
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Brezovica
Štrpce
30.10.2016
Gracko
3 : 0
Brezovica
Sitnica
Lepina
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
30.10.2016
Sitnica
3 : 0
Čaglavica
Dunav
Veliko Selo
2 : 0
Borac
Progar
30.10.2016 13:30
Dunav
2 : 0
Borac
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
13. Maj Zemun
Zemun
30.10.2016 13:30
PKB Kovilovo
2 : 1
13. Maj Zemun
Zmaj 1953
Zemun
0 : 2
Institut
Zemun Polje
30.10.2016 13:30
Zmaj 1953
0 : 2
Institut
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 0
Šumadinac
Bečmen
30.10.2016 13:30
Sinđelić 2012
0 : 0
Šumadinac
Mladi proleter
Beograd
1 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
30.10.2016 13:30
Mladi proleter
1 : 3
Poštar Zvezdara
Banja
Višnjička Banja
1 : 5
Lepušnica
Glogonjski Rit
30.10.2016 13:30
Banja
1 : 5
Lepušnica
Barajevo
Barajevo
3 : 3
Rušanj
Rušanj
30.10.2016 13:30
Barajevo
3 : 3
Rušanj
Urovci
Urovci
3 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
30.10.2016 13:30
Urovci
3 : 0
Mladost (C)
BSK
Baćevac
6 : 4
Burovo
Burovo
30.10.2016 13:30
BSK
6 : 4
Burovo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
30.10.2016 13:30
Kovačevac
0 : 1
Selo Mladenovac
Dunavac
Grocka
2 : 1
Leštane
Leštane
30.10.2016 13:30
Dunavac
2 : 1
Leštane
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
30.10.2016 13:30
Kosmaj
1 : 0
Mladenovac
Hajduk
Kamendol
3 : 2
Ropočevo
Ropočevo
30.10.2016 13:30
Hajduk
3 : 2
Ropočevo
Boleč
Grocka
2 : 0
Vinča
Vinča
30.10.2016 13:30
Boleč
2 : 0
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Mladost
Begaljica
30.10.2016 13:30
Velika Krsna
3 : 1
Mladost
Supska
Supska
0 : 1
Omladinski
Paraćin
30.10.2016 13:30
Supska
0 : 1
Omladinski
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
30.10.2016 13:30
Rudar
0 : 2
Rudar Stenjevac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Javor
Sladaja
30.10.2016 13:30
15. Avgust 1950
2 : 3
Javor
Istok 63
Plana
2 : 0
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
30.10.2016 13:30
Istok 63
2 : 0
Borac 1805
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 4
Omladinac
Šaludovac
30.10.2016 13:30
Napredak (S)
1 : 4
Omladinac
Šumadija
Trešnjevica
4 : 2
Zemljoradnik
Striža
30.10.2016 13:30
Šumadija
4 : 2
Zemljoradnik
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 3
Moravac 2015
Krušar
30.10.2016 13:30
Moravac
4 : 3
Moravac 2015
Sloga
Voljavče
4 : 1
Mladost (D)
Dublje
30.10.2016 13:30
Sloga
4 : 1
Mladost (D)
Osaonica
Bagrdan
0 : 5
Mladi radnik
Novo Lanište
30.10.2016 13:30
Osaonica
0 : 5
Mladi radnik
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Mladost (G)
Gložane
30.10.2016 13:30
Kupinovac
4 : 1
Mladost (G)
Crni Vrh
Deonica
2 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
30.10.2016 13:30
Crni Vrh
2 : 3
Sinđelić 1934
Šumadinac
Dragovo
1 : 0
Kolare
Kolare
30.10.2016 13:30
Šumadinac
1 : 0
Kolare
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Zenit
Oparić
30.10.2016 13:30
Vinorača
3 : 0
Zenit
Ursule
Ursule
4 : 1
Morava
Kočino Selo
30.10.2016 13:30
Ursule
4 : 1
Morava
Napredak 2012
Krušje
1 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
30.10.2016 11:00
Napredak 2012
1 : 0
Ratar
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Polet (R)
Radevac
30.10.2016 11:00
Sloga (K)
3 : 2
Polet (R)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 1
Jastrebac
Tešica
30.10.2016 14:00
OFK Rutevac 1908
2 : 1
Jastrebac
Palilulac
Šarbanovac
3 : 3
Jedinstvo 1952
Mužinac
30.10.2016 14:00
Palilulac
3 : 3
Jedinstvo 1952
Sloga
Žučkovac
1 : 1
Pobeda
Trubarevac
30.10.2016 14:00
Sloga
1 : 1
Pobeda
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 5
Rtanj
Vrmdža
30.10.2016 14:00
Sloboda 2013
3 : 5
Rtanj
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
30.10.2016 13:30
Mladost (V)
6 : 0
Mladost (DL)
Atletiko
Donja Jajina
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
30.10.2016 13:30
Atletiko
0 : 3
Jedinstvo (G)
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
30.10.2016 13:30
Sloboda (DB)
2 : 1
Sušica 2012
Šumadija
Razgojna
1 : 0
BSK
Belanovce
30.10.2016 13:30
Šumadija
1 : 0
BSK
Real
Donja Jajina
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
30.10.2016 13:30
Real
3 : 2
OFK Morava
Navalin
Navalin
4 : 3
Milanovo
Milanovo
30.10.2016 13:30
Navalin
4 : 3
Milanovo
Napredak
Bogojevce
1 : 2
Mladost (B)
Batulovce
30.10.2016 13:30
Napredak
1 : 2
Mladost (B)
011
Beograd
2 : 5
Šećeranac Ada
Beograd
30.10.2016 13:30
011
2 : 5
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
Beograd
4 : 2
Busije
Zemun
30.10.2016 13:30
Rekreativo 011
4 : 2
Busije
Bratstvo
Ljutovo
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
30.10.2016 13:00
Bratstvo
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
30.10.2016 13:00
Đurđin
2 : 2
Lokomotiva
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
30.10.2016 13:00
Žednik
4 : 0
Hajduk
Bikovo
Bikovo
0 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
30.10.2016 13:00
Bikovo
0 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Palić
Palić
2 : 5
Solid
Subotica
30.10.2016 13:00
Palić
2 : 5
Solid
Obilić
Zmajevo
2 : 2
Iskra
Kucura
30.10.2016 15:00
Obilić
2 : 2
Iskra
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
30.10.2016 15:00
Mladost Radost
1 : 2
Jedinstvo
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Mladost
Radičević
30.10.2016 15:00
Budućnost
3 : 0
Mladost
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Tomislavci
Tomislavci
30.10.2016 15:00
Pobeda
0 : 5
Tomislavci
AFK
Ada
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
30.10.2016 13:00
AFK
3 : 0
Tornjoš
Tromedja
Majdan
1 : 3
Tisa
Padej
30.10.2016 13:00
Tromedja
1 : 3
Tisa
Šampion
Orom
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
30.10.2016 13:00
Šampion
0 : 3
Horgoš 1911
Čoka
Čoka
2 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
30.10.2016 13:00
Čoka
2 : 2
Jedinstvo (SK)
Graničar
Đala
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
30.10.2016 13:00
Graničar
4 : 1
Sloga
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Hajduk
Podlokanj
30.10.2016 13:00
Slavija
1 : 0
Hajduk
Dunav
Bački Monoštor
1 : 4
FK Stanišić
Stanišić
30.10.2016 13:30
Dunav
1 : 4
FK Stanišić
Kula
Kula
1 : 4
Crvenka
Crvenka
30.10.2016 13:30
Kula
1 : 4
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
30.10.2016 13:30
Kordun
1 : 1
Radnički 1918
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
30.10.2016 13:30
Aleksa Šantić
5 : 0
Omladinac (B)
Hajduk (S)
Stapar
5 : 2
Omladinac (D)
Deronje
30.10.2016 13:30
Hajduk (S)
5 : 2
Omladinac (D)
Krivanj
Selenča
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
30.10.2016 14:00
Krivanj
1 : 2
Soko
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
30.10.2016 14:00
Naša Zvezda
1 : 1
Maglić
Kulpin
Kulpin
2 : 6
Budućnost
Parage
30.10.2016 14:00
Kulpin
2 : 6
Budućnost
Neštin
Neštin
0 : 1
Vojvodina
Tovariševo
30.10.2016 14:00
Neštin
0 : 1
Vojvodina
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 0
Dobrica
Dobrica
30.10.2016 14:00
Borac (VS)
6 : 0
Dobrica
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
30.10.2016 14:00
Dunav
3 : 0
Radnički 1927
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 0
Ratar
Kruščica
30.10.2016 14:00
Vladimirovac
4 : 0
Ratar
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Banat
Ilandža
30.10.2016 14:00
Potporanj
3 : 1
Banat
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
30.10.2016 14:00
Borac (VG)
2 : 3
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
30.10.2016 14:00
Partizan (K)
1 : 1
Karaš (K)
Ševac
Kusić
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
30.10.2016 14:00
Ševac
0 : 0
Hajdučica
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Unirea
Uzdin
30.10.2016 14:00
Radnički (B)
3 : 0
Unirea
Polet
Idvor
1 : 0
Pobeda
Samoš
30.10.2016 14:00
Polet
1 : 0
Pobeda
Omladinac 1927
Opovo
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
30.10.2016 14:00
Omladinac 1927
0 : 2
Spartak 1911
Mladost
Vojlovica
5 : 2
Tempo
Sefkerin
30.10.2016 14:00
Mladost
5 : 2
Tempo
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 2
Jedinstvo
Dubovac
30.10.2016 14:00
Omladinac (D)
1 : 2
Jedinstvo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 2
Proleter
Mramorak
30.10.2016 14:00
Stari Tamiš
4 : 2
Proleter
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
9 : 1
Kolonija
Kovin
30.10.2016 14:00
Budućnost (BB)
9 : 1
Kolonija
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
30.10.2016 13:30
ŽFK Banat
2 : 1
Zadrugar
Potisje
Knićanin
5 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
30.10.2016 13:30
Potisje
5 : 2
OFK Gradnulica
Rusanda
Melenci
3 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
30.10.2016 13:30
Rusanda
3 : 0
OFK Stajićevo
Jedinstvo
Ečka
0 : 1
Omladinac
Botoš
30.10.2016 13:30
Jedinstvo
0 : 1
Omladinac
MSK
Mihajlovo
0 : 0
Zlatica
Zlatica
30.10.2016 13:30
MSK
0 : 0
Zlatica
ASK
Aradac
3 : 4
OFK Klek
Klek
30.10.2016 13:30
ASK
3 : 4
OFK Klek
Borac (I)
Iđoš
6 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
30.10.2016 13:30
Borac (I)
6 : 0
Napredak (Č)
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
2. Oktobar
Kumane
30.10.2016 13:30
Vojvodina (B)
4 : 1
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 1
Delija
Mokrin
30.10.2016 13:30
Vojvodina (NM)
3 : 1
Delija
Terekves
Hetin
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
30.10.2016 13:30
Terekves
2 : 1
1.Oktobar
Bega
Novi Itebej
3 : 1
Proleter
Međa
30.10.2016 13:30
Bega
3 : 1
Proleter
Roham
Nova Crnja
1 : 5
Napredak (BT)
Banatska Topola
30.10.2016 13:30
Roham
1 : 5
Napredak (BT)
Mladost
Buđanovci
0 : 1
Borac
Martinci
30.10.2016 13:30
Mladost
0 : 1
Borac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Sloga
Čalma
30.10.2016 13:30
OFK Zeka Buljubaša
0 : 0
Sloga
Jedinstvo (M)
Morović
5 : 2
Napredak
Žarkovac
30.10.2016 13:30
Jedinstvo (M)
5 : 2
Napredak
Fruškogorac
Manđelos
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
30.10.2016 13:30
Fruškogorac
3 : 2
Hajduk
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
30.10.2016 13:30
PSK Putinci
3 : 0
Jedinstvo (P)
OFK Brestač
Brestač
0 : 3
Železničar
Inđija
30.10.2016 13:30
OFK Brestač
0 : 3
Železničar
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 1
Graničar (O)
Obrež
30.10.2016 13:30
Graničar (K)
3 : 1
Graničar (O)
Susek
Susek
1 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
30.10.2016 13:30
Susek
1 : 2
Fruškogorac
Bačka
Begeč
2 : 3
Borac
Rakovac
30.10.2016 13:30
Bačka
2 : 3
Borac
Obilić
Vilovo
3 : 3
Čenej
Čenej
30.10.2016 13:30
Obilić
3 : 3
Čenej
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Grdica
Grdica
30.10.2016 10:00
Mlada krila
2 : 0
Grdica
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
30.10.2016 16:30
Gruža
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Borac (A)
Adrani
4 : 0
Zvezda
Čukojevac
30.10.2016 16:30
Borac (A)
4 : 0
Zvezda
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 3
Napredak (G)
Gračac
30.10.2016 16:30
Jedinstvo (D)
3 : 3
Napredak (G)
Budućnost (K)
Konarevo
1 : 1
Lazac
Lazac
30.10.2016 16:30
Budućnost (K)
1 : 1
Lazac
Metalac
Kraljevo
4 : 0
Tavnik
Tavnik
30.10.2016 10:00
Metalac
4 : 0
Tavnik
Malba
Žaočani
2 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
30.10.2016 13:30
Malba
2 : 1
Gavrilo Princip
Budućnost
Stančići
3 : 1
Čačak 94
Čačak
30.10.2016 13:30
Budućnost
3 : 1
Čačak 94
Rudar
Bresnica
5 : 0
Prijatelji
Čačak
30.10.2016 13:30
Rudar
5 : 0
Prijatelji
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Morava (M)
Mojsinje
30.10.2016 13:30
Morava (K)
2 : 1
Morava (M)
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Kej
Čačak
30.10.2016 13:30
Planinac
3 : 1
Kej
Vujan
Prislonica
4 : 1
Rakova
Rakova
30.10.2016 13:30
Vujan
4 : 1
Rakova
Brezova
Brezova
3 : 1
Gradina
Rti
30.10.2016 13:30
Brezova
3 : 1
Gradina
Gorušica
Viča
5 : 1
Prilike
Prilike
30.10.2016 13:30
Gorušica
5 : 1
Prilike
Voćar
Kotraža
4 : 2
Dedinje Junajted
Guča
30.10.2016 13:30
Voćar
4 : 2
Dedinje Junajted
Jelica
Goračići
0 : 8
Sloga
Kaona
30.10.2016 13:30
Jelica
0 : 8
Sloga
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 2
Omladinac
Kalimanići
30.10.2016 13:30
Takovski Ustanak
3 : 2
Omladinac
Velereč 94
Velereč
1 : 3
Šumadija
Brdjani
30.10.2016 13:30
Velereč 94
1 : 3
Šumadija
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
30.10.2016 14:00
Skobalj
0 : 3
Vrbovac
OFK Slavija
Smederevo
1 : 2
Železničar
Smederevo
30.10.2016 14:00
OFK Slavija
1 : 2
Železničar
Jezava
Smederevo
4 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
30.10.2016 14:00
Jezava
4 : 0
Hajduk Veljko 1934
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Vučak
Vučak
30.10.2016 14:00
Budućnost
3 : 1
Vučak
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Omladinac
Seone
30.10.2016 14:00
Badljevica
3 : 0
Omladinac
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Landol
Landol
30.10.2016 14:00
Drugovac
1 : 0
Landol
Lunjevac
Lunjevac
6 : 0
Kolarac
Kolari
30.10.2016 14:00
Lunjevac
6 : 0
Kolarac
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 0
Selevac
Selevac
30.10.2016 14:00
Radnik
5 : 0
Selevac
Bačinac
Bačinac
2 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
30.10.2016 14:00
Bačinac
2 : 1
Beli Orlovi
Ranilović
Ranilović
3 : 1
Žabare
Žabare
30.10.2016 13:30
Ranilović
3 : 1
Žabare
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
30.10.2016 13:30
Šumadinac (N)
3 : 1
Plaskovac
Sloga
Zagorica
7 : 2
Mladi rudar
Bukovik
30.10.2016 13:30
Sloga
7 : 2
Mladi rudar
Šamot
Aranđelovac
1 : 5
Partizan
Darosava
30.10.2016 13:30
Šamot
1 : 5
Partizan
Kopljari
Kopljari
7 : 0
Budućnost
Blaznava
30.10.2016 13:30
Kopljari
7 : 0
Budućnost
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Brezovac
Brezovac
30.10.2016 13:30
Jasenica
2 : 1
Brezovac
B 2000
Aranđelovac
4 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
30.10.2016 11:00
B 2000
4 : 2
Šumadinac (S)
Udarnik
Trska
2 : 2
Karađorđe
Vučić
30.10.2016 13:30
Udarnik
2 : 2
Karađorđe
Kotlenik
Selo Leskovac
8 : 0
Grivac
Grivac
30.10.2016 13:30
Kotlenik
8 : 0
Grivac
Mladost MG
Saranovo
4 : 3
Mladost (R)
Rašković
30.10.2016 13:30
Mladost MG
4 : 3
Mladost (R)
Sloga (M)
Milatovac
8 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
30.10.2016 13:30
Sloga (M)
8 : 1
Crvena zvezda
Marjan
Knić
1 : 0
BSK
Borač
30.10.2016 13:30
Marjan
1 : 0
BSK
Bare
Bare
5 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
30.10.2016 13:30
Bare
5 : 0
Pobeda (Đ)
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
30.10.2016 13:30
Omladinac (Š)
4 : 1
Omladinac (S)
BSK
Boževac
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
30.10.2016 13:30
BSK
3 : 2
Radnički (K)
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
30.10.2016 13:30
Zadrugar (T)
2 : 1
Rade Milošević
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
30.10.2016 13:30
Bata Bulić
3 : 0
Dragoš
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 1
Napredak (S)
Simićevo
30.10.2016 13:30
Sloga 1952
3 : 1
Napredak (S)
Obilić
Živica
3 : 0
Kurjače
Kurjače
30.10.2016 13:30
Obilić
3 : 0
Kurjače
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
1 : 4
Dizel
Bare
30.10.2016 13:30
Jedinstvo (D)
1 : 4
Dizel
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
30.10.2016 13:30
Napredak 1934
1 : 2
Jedinstvo (LJ)
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
30.10.2016 13:30
Napredak (P)
4 : 1
Sloga (Ć)
Desine
Desine
4 : 1
Radnički (P)
Požeženo
30.10.2016 13:30
Desine
4 : 1
Radnički (P)
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
30.10.2016 13:30
Žika Marković Uča
2 : 1
Dunavac (P)
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Milicionar
Bogatić
30.10.2016 13:30
Napredak
1 : 1
Milicionar
Torpedo
Tabanović
4 : 5
Sloga (B)
Bogosavac
30.10.2016 13:30
Torpedo
4 : 5
Sloga (B)
Cer
Petkovica
5 : 0
Drina
Badovinci
30.10.2016 13:30
Cer
5 : 0
Drina
Gorki
Glušci
4 : 0
Omladinac
Slepčević
30.10.2016 13:30
Gorki
4 : 0
Omladinac
Proleter
Šabac
3 : 0
Sloga (D)
Duvanište
30.10.2016 13:30
Proleter
3 : 0
Sloga (D)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 3
Duško
Klenje
30.10.2016 13:30
Budućnost (PD)
2 : 3
Duško
Borac (Š)
Šabac
2 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
30.10.2016 13:30
Borac (Š)
2 : 1
Budućnost (Z)
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
30.10.2016 13:30
Vlašić
0 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Varna 012
Varna
1 : 1
Rankovac
Nakučani
30.10.2016 13:30
Varna 012
1 : 1
Rankovac
Karađorđe
Mišar
5 : 2
Dobrava
Vukošić
30.10.2016 13:30
Karađorđe
5 : 2
Dobrava
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
30.10.2016 13:30
Miloš Pocerac 2013
1 : 4
Dušan Silni
OFK Jelen
Jelenča
0 : 1
Sloga (K)
Krnić
30.10.2016 13:30
OFK Jelen
0 : 1
Sloga (K)
Mladost 2013
Jazovnik
5 : 0
Torpedo
Lojanice
30.10.2016 13:30
Mladost 2013
5 : 0
Torpedo
Radnički (К)
Koceljeva
2 : 3
Cerić
Miokus
30.10.2016 13:30
Radnički (К)
2 : 3
Cerić
Trešnjevka
Trbušac
3 : 2
Šipurske Livade
Šabac
30.10.2016 13:30
Trešnjevka
3 : 2
Šipurske Livade
7. Juli
Bela Crkva
0 : 0
Borac (K)
Kozjak
30.10.2016 13:30
7. Juli
0 : 0
Borac (K)
Prva Iskra
Runjani
0 : 0
Cerova
Cerova
30.10.2016 13:30
Prva Iskra
0 : 0
Cerova
Mladost (DD)
Donji Dobrić
7 : 0
Azbukovica
Crnča
30.10.2016 13:30
Mladost (DD)
7 : 0
Azbukovica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
3 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
30.10.2016 13:30
Jedinstvo (Z)
3 : 3
Milan Orlić
Stolice
Krupanj
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
30.10.2016 13:30
Stolice
1 : 0
Velika Reka
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 3
Vidojevica
Lešnica
30.10.2016 13:30
Gučevo
1 : 3
Vidojevica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
30.10.2016 13:30
Jedinstvo (MZ)
2 : 1
Sloga (LŠ)
Gunjevac
Gunjevac
5 : 3
Polet (T)
Takovo
30.10.2016 13:30
Gunjevac
5 : 3
Polet (T)
Polet
Popučke
2 : 2
Komanice
Komanice
30.10.2016 13:30
Polet
2 : 2
Komanice
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
30.10.2016 13:30
Mladost
2 : 1
Rajac
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
30.10.2016 13:30
Ribnikar
1 : 2
Jadar 2013
Liplje
Liplje
4 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
30.10.2016 13:30
Liplje
4 : 2
Milenko Pavlović
Kotešica
Kotešica
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
30.10.2016 13:30
Kotešica
0 : 3
Kolubara 2
Popadić
Popadić
1 : 0
Borac
Rajković
30.10.2016 13:30
Popadić
1 : 0
Borac
Glumač
Glumač
8 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
30.10.2016 11:00
Glumač
8 : 2
Borac
Omladinac
Zdravčići
4 : 0
Avijatičar
Vranjani
30.10.2016 14:00
Omladinac
4 : 0
Avijatičar
Duškovci
Duškovci
2 : 3
Lauš
Lopaš
30.10.2016 14:00
Duškovci
2 : 3
Lauš
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 1
Gorobilje
Gorobilje
30.10.2016 14:00
Plavi Tok
1 : 1
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 4
Bakionica
Bakionica
30.10.2016 14:00
Dobrinjac
2 : 4
Bakionica
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 6
Trešnjica
Tvrdići
30.10.2016 11:00
Napredak
0 : 6
Trešnjica
Sečica
Seča reka
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
30.10.2016 11:00
Sečica
5 : 0
Pobeda
Lovćen
Petrovo selo
0 : 2
Napredak
Korbovo
30.10.2016 14:00
Lovćen
0 : 2
Napredak
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 5
Omladinac
Vajuga
30.10.2016 14:00
Velika Vrbica
1 : 5
Omladinac
Milutinovac
Milutinovac
2 : 3
Kladušnica
Kladušnica
30.10.2016 14:00
Milutinovac
2 : 3
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
30.10.2016 14:00
Koča Andjelković
2 : 2
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
1 : 5
Egeta
Brza Palanka
30.10.2016 14:00
Pontes
1 : 5
Egeta
Slatina
Negotin
2 : 2
Miloševo
Miloševo
30.10.2016 14:30
Slatina
2 : 2
Miloševo
Graničar
Aleksandrovac
5 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
30.10.2016 14:30
Graničar
5 : 0
OFK Tamnič
Rečka
Rečka
2 : 1
Malajnica
Malajnica
30.10.2016 14:30
Rečka
2 : 1
Malajnica
Polet
Jabukovac
3 : 0
Ratar
Jasenica
30.10.2016 14:30
Polet
3 : 0
Ratar
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
30.10.2016 14:30
Kovilovo
3 : 0
OFK Sikole
Sebečevac
Sebečevac
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
30.10.2016 11:00
Sebečevac
2 : 2
Gornji Stepoš
Mladost VPD
Kruševac
5 : 1
Rasina
Vitanovac
30.10.2016 11:00
Mladost VPD
5 : 1
Rasina
Bukovica
Bukovica
1 : 5
Žabare
Žabare
30.10.2016 13:30
Bukovica
1 : 5
Žabare
14. Oktobar
Izbenica
4 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
30.10.2016 13:30
14. Oktobar
4 : 2
Rubin (Z)
Gradina
Pejovac
4 : 2
Omladinac
Pojate
30.10.2016 13:30
Gradina
4 : 2
Omladinac
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 6
Donji Kopaonik
Razbojna
30.10.2016 13:30
Beli Orlovi
0 : 6
Donji Kopaonik
Mladost
Donji Katun
2 : 2
Varvarin
Varvarin
30.10.2016 13:30
Mladost
2 : 2
Varvarin
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 0
Trudbenik
Stalać
30.10.2016 13:30
Stari Trstenik
2 : 0
Trudbenik
Borac
Gornji Katun
0 : 2
Polet 57
Milutovac
30.10.2016 13:30
Borac
0 : 2
Polet 57
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
30.10.2016 13:30
Podunavac
1 : 2
Heroj Polet
Crvenka
Borča
3 : 0
Mladost
Jabučki Rit
30.10.2016 13:30
Crvenka
3 : 0
Mladost
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Minel
Ripanj
30.10.2016 13:30
Pionir
0 : 0
Minel
Dunavac
Dunavac
3 : 4
Sveti Stefan
Slanci
30.10.2016 13:30
Dunavac
3 : 4
Sveti Stefan
Mladost (MI)
Mala Ivanča
5 : 2
OFK Rogača
Rogača
30.10.2016 14:00
Mladost (MI)
5 : 2
OFK Rogača
Vojvoda
Dučina
1 : 0
Stojnik
Stojnik
30.10.2016 11:00
Vojvoda
1 : 0
Stojnik
Pobeda
Držina
3 : 0
Temac
Temska
30.10.2016 14:00
Pobeda
3 : 0
Temac
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Rongo Siti
Pirot
30.10.2016 14:00
Lokomotiva
0 : 4
Rongo Siti
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
30.10.2016 14:00
Veliki Suvodol
0 : 2
Sloga
Željuša
Željuša
3 : 1
Jerma
Sukovo
30.10.2016 14:00
Željuša
3 : 1
Jerma
Sečanica
Sečanica
3 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
30.10.2016 14:00
Sečanica
3 : 1
Čegar 1946
Supovac
Supovac
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
30.10.2016 14:00
Supovac
2 : 1
Stevan Nešticki
Mladost
Donji Komren
2 : 2
Radnički 1936
Trupale
30.10.2016 14:00
Mladost
2 : 2
Radnički 1936
Morava 1949
Čokot
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
30.10.2016 14:00
Morava 1949
1 : 2
Čegar 2013
10. februar
Šajinovac
2 : 2
Toplica
Šarlinac
30.10.2016 14:00
10. februar
2 : 2
Toplica
Klisura
Klisura
1 : 4
Knežica
Knežica
30.10.2016 11:00
Klisura
1 : 4
Knežica
Mladost
Sumrakovac
0 : 7
Velika Jasikova
Velika Jasikova
30.10.2016 14:00
Mladost
0 : 7
Velika Jasikova
Deli Jovan
Salaš
0 : 3
OFK Rtanj 2016
Boljevac
30.10.2016 14:00
Deli Jovan
0 : 3
OFK Rtanj 2016
Lovac
Mali Izvor
2 : 3
Timok 1928
Trnavac
30.10.2016 14:00
Lovac
2 : 3
Timok 1928
Šljivar
Šljivar
4 : 1
Polet 1959
Nikoličevo
30.10.2016 14:00
Šljivar
4