XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 497 utakmica za dan
Nedelja, 19 Mart 2017

Fudbal

Čukarički
Beograd
3 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Mladost
Lučani
Zemun
Zemun
2 : 1
Sloboda
Užice
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 3
Manchester Utd
Manchester
Tottenham
London
2 : 1
Southampton
Southampton
Manchester City
Manchester
1 : 1
Liverpool
Liverpool
Mainz 05
Mainz
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 1
Bayern
München
Empoli
Empoli
2 : 3
Napoli
Napoli
Bologna
Bologna
4 : 1
Chievo
Verona
Crotone
Crotone
0 : 1
Fiorentina
Firenze
Sampdoria
Genova
0 : 1
Juventus
Torino
Cagliari
Cagliari
0 : 0
Lazio
Roma
Atalanta
Bergamo
3 : 0
Pescara
Pescara
Udinese
Udine
4 : 1
Palermo
Palermo
Roma
Roma
3 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
PSG
Paris
2 : 1
Lyon
Lyon
Dijon
Dijon
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Caen
Caen
0 : 3
Monaco
Monaco
Leganés
Leganés
0 : 0
Málaga
Málaga
Atlético Madrid
Madrid
3 : 1
Sevilla
Sevilla
Sporting Gijón
Gijón
3 : 1
Granada
Granada
Barcelona
Barcelona
4 : 2
Valencia
Valencia
La Coruña
La Coruña
0 : 1
Celta Vigo
Vigo
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Berane
Berane
Jezero
Plav
1 : 2
Ibar
Rožaje
Mornar
Bar
3 : 0
Bratstvo
Cijevna
Kom
Podgorica
0 : 0
Cetinje
Cetinje
Radnički
Berane
0 : 2
Otrant Olympic
Ulcinj
Petnjica
Petnjica
0 : 4
Pljevlja 97
Pljevlja
Drezga
Piperi
1 : 3
Ribnica
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Gorštak
Kolašin
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Železničar
Lajkovac
1 : 1
FAP
Priboj
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Radan
Lebane
Tabane 1970
Jagodina
2 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Dunav
Prahovo
Prva Iskra
Barič
4 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 2
Dorćol
Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Žarkovo
5 : 1
Sopot
Sopot
Tisa (A)
Adorjan
0 : 3
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Mladost (T)
Turija
Dolina
Padina
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 5
Polet (N)
Nakovo
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Sofeks
Futog
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 0
Slavija
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Bane
Raška
Dragačevo
Guča
0 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Miokovci
Miokovci
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac 1932
Ralja
0 : 2
RSK
Rabrovo
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Proleter
Vranovo
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
OFK Divci
Divci
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Malošište
Malošište
Moravica
Subotinac
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Napredak
Aleksinac
0 : 3
OFK Bor
Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Levač
Rekovac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Juhor
Obrež
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Trajal
Kruševac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (M)
Medoševac
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Budućnost (P)
Popovac
4 : 0
Lužnica
Babušnica
Turbina
Vreoci
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Hajduk
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
0 : 1
Sremčica
Sremčica
Torlak
Kumodraž
2 : 2
Zvezdara
Beograd
Senta
Senta
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
2 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Napredak
Nadalj
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Jadran (S)
Sanad
0 : 2
Krivaja
Krivaja
Jadran (F)
Feketić
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Hajduk Junior
Kula
Rusin
Ruski Krstur
1 : 3
Slavija
Pivnice
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
ŽAK
Sombor
Lipar
Lipar
0 : 3
BSK
Bački Brestovac
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Terekveš
Svilojevo
3 : 3
Stari Grad
Bačka Palanka
Strela
Ivanovo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
Vulturul
Grebenac
4 : 2
Partizan (U)
Uljma
Polet
Izbište
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Lehel
Mužlja
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
Jedinstvo
Bočar
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas (B)
Boka
3 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Banat
Čenta
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
FK Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak
Popinci
0 : 4
Hajduk
Divoš
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Borac
Klenak
Jadran
Golubinci
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Miletić
Mošorin
Bačka
Đurđevo
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Titel
Titel
0 : 6
Jedinstvo
Gospođinci
Proleter
Banoštor
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Tatra
Kisač
0 : 1
OFK Futog
Futog
Real
Podunavci
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
2 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Ribnica
Jovac
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Proleter
Pečenog
3 : 0
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
0 : 3
Radnik
Ušće
Borac
Vraneši
0 : 0
Stubal
Stubal
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Vodojaža
Grošnica
4 : 0
Borac
Drenovac
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Sloboda
Grbice
0 : 3
Sloga D
Desimirovac
Lunjevica
Lunjevica
1 : 4
Polet (T)
Trbušani
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Napredak
Svračkovci
Brezak
Pranjani
4 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 3
LFK Mladost
Lučani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Spartak
Trnava
1 : 2
Slatina
Slatina
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Budućnost
Ratari
2 : 0
Podunavac
Udovice
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Polet
Trnovče
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
Pobeda
Golobok
SASK
Saraorci
1 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Šumadija
Azanja
4 : 2
Sloboda
Lipe
Omladinac
Rakinac
1 : 5
Sloga
Miloševac
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
BSK
Belosavci
6 : 1
Banja 1957
Banja
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Vinča
Vinča
ŽSK
Žirovnica
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 3
Napredak 1936
Veliko Crniće
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Makce
Makce
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Borac (L)
Lešnica
Majur
Majur
1 : 2
Borac (V)
Vladimirci
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Antimon
Zajača
1 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Tulari
Tulari
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Mladost
Dračić
3 : 1
Trlić
Trlić
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Sovljak
Sovljak
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Joševa
Joševa
Savinac
Visibaba
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Višesava
Bajina Bašta
6 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Polet
Rasna
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Ariljska rampa
Požega
5 : 1
Jasen
Brodarevo
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Perućac
Perućac
Blizna
Blizna
0 : 3
Slatina
Bor
BSK
Bukovče
3 : 3
Polom
Leskovo
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Ključ
Podvrška
Čubra
Čubra
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Branik
Štubik
0 : 1
Sloga
Kobišnica
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Naisus 1977
Rožina
Mladost (Ba)
Batušinac
3 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 5
Naša krila
Belotinac
Mladost 1976
Biljeg
3 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Orljane
Orljane
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Omladinac
Grezna
1 : 5
Rudar (G)
Grljan
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Osnić
Osnić
Malinik
Podgorac
3 : 0
ŠSK
Štipina
Sloga
Minićevo
1 : 1
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Radnički (L)
Lubnica
1 : 1
OFK Grlište
Grlište
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Hajduk
Čepure
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
Partizan
Glogovac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Bratstvo
Međureč
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Juhor
Glavinci
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
Budućnost
Miliva
4 : 1
Morava
Ribare
Naupare
Naupare
4 : 1
Sloga
Dašnica
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 1
FUD
Brus
Kupci
Kupci
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Šanac
Šanac
6 : 1
Mladi radnik
Bačina
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Morava
Krušce
3 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vulkan
Brenica
0 : 1
Mladost
Lalinac
Sloboda
Gornja Vrežina
6 : 1
Sloga 1948
Malča
Polet
Stajkovce
1 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vučje
Vučje
3 : 0
Železničar
Brestovac
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
Brza
OFK Brza
5 : 1
Progres
Ladovica
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Umac
Miroševce
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 4
Zloćudovo
Zloćudovo
Bobište
Bobište
1 : 0
Sloga
Lipovica
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Borac
Progar
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Dunav
Veliko Selo
4 : 2
Mladi proleter
Beograd
13. Maj Zemun
Zemun
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Banja
Višnjička Banja
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Komgrap
Beograd
Urovci
Urovci
5 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Barajevo
Barajevo
0 : 5
Napredak
Medoševac
Rušanj
Rušanj
3 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Polet
Grabovac
3 : 4
Burovo
Burovo
Strelac
Mislođin
3 : 1
Radnički
Rudovci
Dunavac
Grocka
2 : 3
Kosmaj
Ralja
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Hajduk
Kamendol
Leštane
Leštane
3 : 0
Boleč
Grocka
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Ropočevo
Ropočevo
1 : 2
Vinča
Vinča
Zemljoradnik
Striža
4 : 0
Supska
Supska
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Šumadija
Trešnjevica
3 : 2
Omladinski
Paraćin
Napredak (S)
Svojnovo
4 : 7
Rudar
Senjski Rudnik
Istok 63
Plana
0 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (K)
Končarevo
3 : 1
Sloga
Voljavče
Morava
Kočino Selo
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Ursule
Ursule
2 : 2
Mladost (G)
Gložane
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Mladi radnik
Novo Lanište
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Crni Vrh
Deonica
0 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
0 : 1
Šumadija
Razgojna
Atletiko
Donja Jajina
2 : 4
Gradac
Konopnica
Mladost (V)
Vinarce
1 : 0
Real
Donja Jajina
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Navalin
Navalin
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 5
Mladost (B)
Batulovce
BSK
Belanovce
1 : 1
Milanovo
Milanovo
Lemind
Leskovac
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Kula
Kula
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Graničar (R)
Riđica
1 : 3
Hajduk (S)
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Radnički 1927
Vršac
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Ratar
Kruščica
2 : 1
Ševac
Kusić
Banat
Ilandža
0 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 4
Rusanda
Melenci
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
MSK
Mihajlovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 3
ASK
Aradac
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
OFK Klek
Klek
Omladinac
Botoš
3 : 1
Zlatica
Zlatica
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 3
Mladost
Buđanovci
Železničar
Inđija
8 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Graničar (O)
Obrež
4 : 1
Napredak
Žarkovac
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
Sloga
Čalma
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
PSK Putinci
Putinci
0 : 0
Borac
Martinci
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Borac (A)
Adrani
Gruža
Vitanovac
3 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Partizan
Vrba
Napredak (G)
Gračac
1 : 2
Metalac
Kraljevo
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Lazac
Lazac
2 : 2
Popovići
Popovići
Sloga (D)
Duvanište
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Duško
Klenje
4 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Budućnost (Z)
Zminjak
3 : 0
Omladinac
Slepčević
Borac (Š)
Šabac
0 : 3
Drina
Badovinci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Proleter
Šabac
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
0 : 0
Cer
Petkovica
Torpedo
Lojanice
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Cerić
Miokus
7 : 1
Sloga (K)
Krnić
Šipurske Livade
Šabac
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Trešnjevka
Trbušac
1 : 1
Dobrava
Vukošić
Radnički (К)
Koceljeva
2 : 1
Rankovac
Nakučani
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
OFK Jelen
Jelenča
6 : 1
Varna 012
Varna
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Velika Reka
Velika Reka
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Azbukovica
Crnča
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
6 : 1
Cerova
Cerova
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Sloga (S)
Straža
Stolice
Krupanj
0 : 3
Borac (K)
Kozjak
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 3
Jadar (S)
Stupnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
Glumač
Glumač
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Duškovci
Duškovci
Avijatičar
Vranjani
5 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Lauš
Lopaš
4 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
7 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
5 : 1
Sečica
Seča reka
Trešnjica
Tvrdići
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Sebečevac
Sebečevac
4 : 3
Mladost VPD
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Budućnost
Kaonik
1 : 0
Dedina
Dedina
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Sloga
Majdevo
6 : 0
Borac
Bivolje
Čarapan
Kruševac
2 : 4
Žabare
Žabare
14. Oktobar
Izbenica
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Gradina
Pejovac
4 : 1
Mladost
Donji Katun
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac
Pojate
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Sloga
Lozna
Stojnik
Stojnik
4 : 0
Popović
Popovići
Vojvoda
Dučina
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
Vis
Parcani
3 : 1
Rudar 2012
Babe
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Posavina
Stubline
Rekreativo
Zabrežje
1 : 5
Rvati
Obrenovac
Duboko
Mala Moštanica
5 : 2
Jedinstvo
Dren
Belo Polje
Belo Polje
2 : 2
Sloga
Ratari
Borac
Ušće
2 : 1
Partizan
Draževac
Zvezda
Konatice
5 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Badince
Badince
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Rudar 1973
Rudare
0 : 4
Jašunja
Jašunja
Planinac
Panjevac
3 : 5
Zelenika
Vitance
Heroj
Busilovac
1 : 0
Razvitak
Mirilovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 0
Radnik
Davidovac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 2
Polet
Zabrega
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 1
Popovac
Popovac
Vihor
Golubovac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
Napredak
Stubica
5 : 1
Jedinstvo
Ratari
Kosmajac
Koraćica
0 : 1
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
1 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Sloga
Granice
0 : 3
Napredak
Međulužje
Spartak ŽK
Subotica
0 : 3
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mačva
Šabac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Čukarički
Beograd
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Partizan
Cerovac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
Savacijum
Šabac
19.03.2017
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Studentski Grad
Beograd
6 : 0
Žarkovo
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Sindjelic
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
IMT
Beograd
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Grafičar
Beograd
8 : 1
Prva Iskra
Barič
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 1
BASK MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
011 MK
Beograd
1 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Brodarac
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Nacional AG
Novi Pazar
Mačva 2005
Bogatić
5 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Savacium
Šabac
BSK
Borča
3 : 1
Voždovac
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 2
Internacional
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
BASK
Beograd
Radnicki (NB)
Novi Beograd
2 : 0
011
Beograd
Vinca
Vinca
1 : 3
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
2 : 0
Beograd 1929
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
2 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
0 : 1
Studentski grad MK
Novi Beograd
AS
Novi Pazar
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Savacijum
Šabac
Ribnica
Mionica
0 : 6
Mačva (Š)
Šabac
Omladinac 2014
Ljig
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Teleoptik MK
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 4
Partizan MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 0
Altina MK
Zemun

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
82 : 67
Budućnost
Podgorica
OKK Beograd
Beograd
67 : 66
Dunav
Stari Banovci
Hajduk
Kula
67 : 73
Akademik
Srbobran
Jedinstvo
Novi Becej
66 : 68
Radnički
Kovin
Ub
Ub
88 : 89
Priboj
Priboj
Polet
Ratina
68 : 84
Klik
Arilje
Novi Pazar
Novi Pazar
74 : 61
Mileševac
Prijepolje
OKK Junior
Niš
90 : 75
Morava
Vladičin Han
Niš
Niš
96 : 84
Mladost
Zaječar
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
89 : 67
Kuršumlija
Kuršumlija
Astra
Beograd
64 : 55
Borča
Beograd
Sivac
Sivac
104 : 109
Mladost Veternik
Veternik
Dinamo
Pančevo
86 : 55
Jadran
Golubinci
Jedinstvo
Kačarevo
99 : 57
Vojka
Vojka
GM-032
Gornji Milanovac
68 : 60
Užice
Užice
Play off
Užice
80 : 100
Sloga
Požega
Napredak Junior
Kruševac
82 : 76
Požarevac
Požarevac
Stari Ras
Novi Pazar
89 : 75
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
56 : 82
Stragari
Stragari
Paraćin
Paraćin
114 : 72
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Zvezdara
Beograd
90 : 86
Umka 2009
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
62 : 51
Cerak
Beograd
Montana 2003
Montana
41 : 44
Budućnost Bemax
Podgorica
Athlete Celje
Celje
61 : 57
Beroe
Stara Zagora
Proleter
Zrenjanin
90 : 22
Srbobran
Srbobran
Mionica
Mionica
31 : 29
MIX 1
Šabac

Odbojka

Spartak
Ljig
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
Futog
Futog
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Jagodina
Jagodina
1 : 3
VA 014 Gorenje
Valjevo
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Užice
Užice
3 : 0
Bečej
Bečej
Zaslon
Šabac
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Timok
Zaječar
Loznica
Loznica
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Knez Lazar
Kruševac
2 : 3
Gračac
Gračac
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Partizan
Lipljan
Mladost-Expans
Nova Pazova
3 : 0
Šid
Šid
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Banat
Vršac
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
MOK Topličanin 97
Prokuplje
0 : 3
Borac
Paraćin
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Topličanin 2
Prokuplje
1/4 finala
Vizura
Beograd
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Spartak
Subotica
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 2
FOK
Futog
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Beograd
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Žabalj Volej
Žabalj
1 : 3
Valjevo
Valjevo
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Pirot
Pirot
3 : 2
Aleksinac
Aleksinac
Leskovac-98
Leskovac
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Radan
Lebane
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Vršac
Vršac
Mladost (I)
Inđija
0 : 3
Futog vest
Futog
Panonija
Bačka Palanka
0 : 3
Volejstars
Sombor
Ruma
Ruma
3 : 0
Apatin
Apatin
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Kralj
Beograd
Tehničar
Smederevo
3 : 2
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Fortuna plus
Aranđelovac

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
34 : 31
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
29 : 34
Crvena zvezda
Beograd
Kikinda
Kikinda
24 : 22
Hercegovina
Sečanj
ŽSK
Žabalj
27 : 24
Jedinstvo
Novi Bečej
Rekreativo
Beograd
21 : 18
Studentski grad
Beograd
Novi Beograd
Beograd
27 : 29
Loznica
Loznica
Planinka
Kuršumlija
43 : 24
Aleksinac
Aleksinac
Arilje
Arilje
29 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Metalac
Kraljevo
26 : 21
Beli andjeo
Prijepolje
Napredak
Kruševac
26 : 25
Mladost
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
34 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Slavija
Novi Sad
31 : 23
Mladost
Bački Jarak
Vladimirovac
Vladimirovac
21 : 23
Metalac
Futog
Bane
Raška
26 : 31
Sloga
Kraljevo
ORK Loznica
Loznica
26 : 29
ORK Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
24 : 22
Jastrebac
Blace
Radan
Lebane
24 : 14
Rtanj
Boljevac
Naisa 2
Niš
27 : 25
Đerdap
Kladovo
Temerin
Temerin
30 : 19
Mladost
Nova Pazova
Radnički
Bajmok
28 : 26
Partizan
Iđoš

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
16 : 7
Dunav
Novi Sad
Beograd
Beograd
8 : 8
Taš
Beograd

Futsal

Jastrebac
Blace
5 : 9
Ekonomac
Kragujevac
Kalča
Niš
8 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Hajduk
Kula
5 : 6
Viking
Ruma
Timok
Zaječar
4 : 6
Vranje
Vranje
Vinter sport
Niš
7 : 1
Banjica
Bela Palanka
Niš 92
Niš
2 : 5
Pirot
Pirot
Župski rubin
Prijepolje
1 : 5
Raška
Raška
Bellatores
Šabac
3 : 4
Partenon
Smederevska Palanka
Fontana
Čačak
6 : 6
Ekonomac 2
Kragujevac
Intelektualac
Beograd
3 : 6
Handy United
Beograd
Flach
Valjevo
19.03.2017
12:30
Aranđelovac
Aranđelovac
Šljivici
Ivanjica
1 : 2
Kosjerić
Kosjerić
Bezbednost 192
Valjevo
3 : 3
92
Užice
Leskovac
Leskovac
7 : 2
Dolap
Prokuplje
Rota
Bujanovac
2 : 3
As
Bujanovac
Prokuplje
Prokuplje
2 : 0
Bele crkve
Kuršumlija

Ragbi 13

Partizan
Beograd
60 : 10
Radnički
Niš
Dorćol
Beograd
20 : 50
Crvena Zvezda
Beograd

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
0 : 7
Partizan
Beograd