XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 647 utakmica za dan
Nedelja, 13 Novembar 2016

Fudbal

Sindjelić
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Dinamo
Vranje
1 : 0
Sloboda
Užice
Bežanija
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Kom
Podgorica
1 : 2
Mornar
Bar
Radnički
Berane
0 : 2
Jezero
Plav
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 2
Igalo
Herceg Novi
Cetinje
Cetinje
0 : 3
Ibar
Rožaje
Čelik
Nikšić
3 : 2
Bratstvo
Cijevna
Crvena stijena
Podgorica
2 : 5
Zabjelo
Podgorica
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
FAP
Priboj
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Tabane 1970
Jagodina
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Timok
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Sloga (D)
Despotovac
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 0
Grafičar
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 1947
Novi Beograd
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Bačka (P)
Pačir
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Tisa (A)
Adorjan
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Dolina
Padina
0 : 2
Sloga
Plandište
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Bane
Raška
4 : 0
Tutin
Tutin
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija (T)
Toponica
0 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Napredak
Markovac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
4 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
6 : 2
Borac 1932
Ralja
RSK
Rabrovo
2 : 1
Proleter
Vranovo
Zadrugar
Lajkovac
3 : 5
Radjevac
Krupanj
Provo
Provo
2 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
2 : 3
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
OFK Divci
Divci
Drina
Ljubovija
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Majdanpek
Majdanpek
2 : 4
Bukovik
Razanj
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 3
Rtanj
Boljevac
Trajal
Kruševac
5 : 1
Sloga
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Juhor
Obrež
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Mladost (M)
Medoševac
2 : 2
Pusta reka
Bojnik
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Sremčica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Torlak
Kumodraž
4 : 0
Borac (L)
Lazarevac
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
0 : 4
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Milutinac
Zemun
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
8 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Jadran (S)
Sanad
2 : 6
Preporod
Novi Žednik
Napredak
Nadalj
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Bajša
Bajša
2 : 0
Senta
Senta
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Budućnost
Mladenovo
Terekveš
Svilojevo
6 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
OFK Šikara
Sombor
4 : 1
ŽAK
Sombor
Lipar
Lipar
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
Borac (St)
Starčevo
Polet
Izbište
3 : 1
Strela
Ivanovo
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 4
Begej
Žitište
Naftagas (B)
Boka
4 : 2
Borac
Aleksandrovo
Jedinstvo
Bočar
4 : 1
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Lehel
Mužlja
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Borac
Klenak
Jadran
Golubinci
7 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Hajduk
Divoš
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Bačka
Đurđevo
Miletić
Mošorin
6 : 1
Titel
Titel
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
TSK
Temerin
0 : 2
Proleter
Banoštor
Borac
Šajkaš
5 : 1
Tatra
Kisač
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 5
OFK Futog
Futog
Real
Podunavci
3 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
6 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 1
Ribnica
Jovac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Proleter
Pečenog
Polet
Ratina
4 : 0
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
3 : 1
Stubal
Stubal
Polet (T)
Trbušani
6 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost (P)
Preljina
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
3 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Brezak
Pranjani
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Podunavac
Udovice
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
Budućnost
Ratari
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
4 : 3
SASK
Saraorci
Polet
Trnovče
3 : 1
Šumadija
Azanja
7. Juli
Vodanj
6 : 0
Omladinac
Rakinac
Pobeda
Golobok
5 : 3
Sloga
Miloševac
Omladinac
Donja Rača
4 : 1
Junkovac
Junkovac
Trnava
Donja Trnava
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
OFK Šatornja
Donja Šatornja
0 : 1
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Banja 1957
Banja
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Vinča
Vinča
5 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
5 : 1
Borac
Pajsijević
Rudar (Kr)
Krepoljin
4 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Đerdap
Golubac
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 4
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Radnik (S)
Salakovac
4 : 2
Makce
Makce
Borac (K)
Klenovnik
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Borac (L)
Lešnica
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Antimon
Zajača
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Jedinstvo
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Kačer
Belanovica
2 : 1
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Trlić
Trlić
2 : 2
Banjani
Banjani
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Iskra
Donja Bukovica
ZSK
Valjevo
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Joševa
Joševa
0 : 5
Radnik
Ub
Perućac
Perućac
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Ježevica
Ježevica
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Ariljska rampa
Požega
0 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Polet
Rasna
0 : 3
Budućnost
Arilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Čajetina
Gostilje
Savinac
Visibaba
2 : 3
Železničar
Požega
Radnički
Klokočevac
6 : 1
Blizna
Blizna
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Branik
Štubik
1 : 0
Deli Jovan
Sikole
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 0
Ključ
Podvrška
Čubra
Čubra
4 : 0
Polom
Leskovo
Krivelj
Krivelj
1 : 0
BSK
Bukovče
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Rasovača
Rasovača
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 3
Orljane
Orljane
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Naša krila
Belotinac
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Mladost 1976
Biljeg
3 : 3
Naisus 1977
Rožina
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 1
Mladost (Ba)
Batušinac
OFK Grlište
Grlište
9 : 0
Omladinac
Grezna
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 0
ŠSK
Štipina
Radnički (L)
Lubnica
1 : 3
Osnić
Osnić
Sloga
Minićevo
3 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Malinik
Podgorac
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Rudar (G)
Grljan
Trebič
Sokobanja
4 : 1
Midžor
Kalna
Hajduk
Čepure
5 : 0
Resavac
Subotica
Morava
Ribare
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
Budućnost
Miliva
0 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
Juhor
Glavinci
2 : 1
Partizan
Glogovac
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Naupare
Naupare
0 : 2
13. April
Lomnica
Sloga
Dašnica
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Kupci
Kupci
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Šanac
Šanac
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 1
Mladi radnik
Bačina
Jastreb
Blace
3 : 2
Veterani Jastrebac
Blace
Spartak
Gornja Trnava
1 : 4
Jastrebac
Blace
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Crvena zastava
Hum
2 : 3
Morava
Krušce
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Aluminijum
Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 3
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
1 : 4
Vulkan
Brenica
Vrtište
Vrtište
1 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Lalinac
4 : 0
Sloga 1948
Malča
Dragoš
Pirot
2 : 2
Borac
Barje Čiflik
Mladost (PR)
Poljska Ržana
10 : 1
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Padež
Petrovac
1 : 0
Spartak
Pirot
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vučje
Vučje
1 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Polet
Stajkovce
7 : 2
Brza
OFK Brza
Železničar
Brestovac
5 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Jablanica
Medveđa
6 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Radnički (P)
Pertate
3 : 3
Bobište
Bobište
Progres
Ladovica
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Umac
Miroševce
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 0
Sloga
Lipovica
Lugina
Preševo
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Ternoci
Trnovac
6 : 1
OFK Alakince
Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
Čelik
Belo polje
0 : 0
Vihor
Žbevac
Crnotince
Crnotince
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Trešnjevka
Lopardince
3 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Glama
Koretište
2 : 1
Izmornik
Pančelo - Tomance
Oskar
Pasjane
3 : 0
Morava
Parteš
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
2 : 0
Sloga
Ranilug
Sitnica
Lepina
1 : 0
Brezovica
Štrpce
Radnički
Velika Hoča
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
Ugljare
Ugljare
2 : 0
Čaglavica
Čaglavica
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Borac
Progar
Zmaj 1953
Zemun
1 : 4
Dunav
Veliko Selo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
4 : 2
13. Maj Zemun
Zemun
Mladi proleter
Beograd
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
Banja
Višnjička Banja
1 : 5
Poštar Zvezdara
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 2
Komgrap
Beograd
Barajevo
Barajevo
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Urovci
Urovci
4 : 0
Šumadija
Šopić
BSK
Baćevac
4 : 3
Strelac
Mislođin
Dunavac
Grocka
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Leštane
Leštane
Hajduk
Kamendol
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Boleč
Grocka
5 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Mladost
Begaljica
0 : 3
Vinča
Vinča
Supska
Supska
0 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 0
Omladinski
Paraćin
Istok 63
Plana
0 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Napredak (S)
Svojnovo
0 : 3
Javor
Sladaja
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Moravac 2015
Krušar
Sloga
Voljavče
5 : 0
Osaonica
Bagrdan
Kupinovac
Kupinovac
1 : 3
Mladost (D)
Dublje
Crni Vrh
Deonica
1 : 5
Mladi radnik
Novo Lanište
Šumadinac
Dragovo
4 : 1
Mladost (G)
Gložane
Vinorača
Vinorača
1 : 2
Kolare
Kolare
Morava
Kočino Selo
2 : 3
Zenit
Oparić
OFK Rutevac 1908
Rutevac
6 : 1
Polet (R)
Radevac
Atletiko
Donja Jajina
1 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
1 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Šumadija
Razgojna
4 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Real
Donja Jajina
3 : 1
BSK
Belanovce
Napredak
Bogojevce
0 : 3
OFK Morava
Leskovac
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Milanovo
Milanovo
AFK
Ada
4 : 0
Tromedja
Majdan
Šampion
Orom
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Čoka
Čoka
0 : 3
Tisa
Padej
Graničar
Đala
0 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 2
Dobrica
Dobrica
Potporanj
Potporanj
7 : 2
Radnički 1927
Vršac
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Banat
Ilandža
Ševac
Kusić
1 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Potisje
Knićanin
1 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Rusanda
Melenci
3 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Jedinstvo
Ečka
0 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
2 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
ASK
Aradac
0 : 1
Omladinac
Botoš
OFK Klek
Klek
4 : 1
Zlatica
Zlatica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Borac
Martinci
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Manđelos
2 : 1
Sloga
Čalma
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
OFK Brestač
Brestač
1 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Graničar (K)
Kuzmin
5 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar (O)
Obrež
0 : 5
Železničar
Inđija
Susek
Susek
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Obilić
Vilovo
3 : 0
Moskva
Budisava
Čenej
Čenej
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Mlada krila
Metikoši
5 : 3
Gruža
Vitanovac
Borac (A)
Adrani
3 : 3
Grdica
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 1
Napredak (G)
Gračac
Metalac
Kraljevo
1 : 5
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
1 : 4
Popovići
Popovići
Malba
Žaočani
0 : 1
Lugovi
Čačak
Rudar
Bresnica
6 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Morava (K)
Katrga
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
4 : 2
Morava (M)
Mojsinje
Rakova
Rakova
0 : 3
Kej
Čačak
OFK Slavija
Smederevo
1 : 5
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
1 : 5
Jezava
Smederevo
Železničar
Smederevo
0 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
8 : 2
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Drugovac
Drugovac
Omladinac
Seone
3 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Landol
Landol
0 : 1
Kolarac
Kolari
Udarnik
Baničina
3 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Ranilović
Ranilović
0 : 6
Šumadinac (N)
Natalinci
Sloga
Zagorica
7 : 0
Žabare
Žabare
Šamot
Aranđelovac
4 : 6
Plaskovac
Plaskovac
Kopljari
Kopljari
3 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Jasenica
Božurnja
2 : 4
Partizan
Darosava
B 2000
Aranđelovac
9 : 2
Budućnost
Blaznava
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 3
Brezovac
Brezovac
Udarnik
Trska
1 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Kotlenik
Selo Leskovac
6 : 3
Karađorđe
Vučić
Mladost MG
Saranovo
4 : 0
Pobeda (S)
Sepci
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Grivac
Grivac
Marjan
Knić
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Bare
Bare
5 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
BSK
Borač
BSK
Boževac
1 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Zadrugar (T)
Tabanovac
4 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Radnički (K)
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 2
Integral
Batuša
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
4 : 3
Kurjače
Kurjače
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Obilić
Živica
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Dizel
Bare
Desine
Desine
3 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Železničar
Požarevac
4 : 0
Dunavac (P)
Petka
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 0
Torpedo
Tabanović
Cer
Petkovica
0 : 0
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
6 : 2
Sloga (B)
Bogosavac
Proleter
Šabac
3 : 2
Omladinac
Slepčević
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Borac (Š)
Šabac
4 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Budućnost (Z)
Zminjak
0 : 5
Duško
Klenje
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 0
Varna 012
Varna
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 0
Rankovac
Nakučani
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Radnički (К)
Koceljeva
3 : 2
Sloga (K)
Krnić
Trešnjevka
Trbušac
6 : 0
Torpedo
Lojanice
Šipurske Livade
Šabac
0 : 1
Cerić
Miokus
7. Juli
Bela Crkva
2 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Prva Iskra
Runjani
0 : 1
Borac (K)
Kozjak
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
3 : 0
Cerova
Cerova
Stolice
Krupanj
5 : 1
Azbukovica
Crnča
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 3
Vidojevica
Lešnica
Gunjevac
Gunjevac
4 : 1
Rudar
Radljevo
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 2
Polet (T)
Takovo
Polet
Popučke
3 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Ribnikar
Pecka
3 : 2
Komanice
Komanice
Liplje
Liplje
4 : 0
Rajac
Kadina Luka
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Popadić
Popadić
5 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Borac
Rajković
3 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Egeta
Brza Palanka
1 : 0
Napredak
Korbovo
Lovćen
Petrovo selo
0 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Milutinovac
Milutinovac
0 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Graničar
Aleksandrovac
4 : 1
Urovica
Urovica
Rečka
Rečka
3 : 1
Miloševo
Miloševo
Polet
Jabukovac
5 : 4
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Malajnica
Malajnica
Sebečevac
Sebečevac
1 : 4
BSK
Bela Voda
Mladost VPD
Kruševac
4 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 3
Gradina
Pejovac
Beli Orlovi
Tobolac
6 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Mladost
Donji Katun
7 : 0
Omladinac
Pojate
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Borac
Gornji Katun
1 : 5
Varvarin
Varvarin
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 1
Sloga
Lozna
Crvenka
Borča
2 : 2
Pinosava
Pinosava
Dunavac
Dunavac
0 : 4
Dedinje
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Minel
Ripanj
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 5
OFK Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
4 : 3
Rudar 2012
Babe
Vis
Parcani
5 : 1
OFK Rogača
Rogača
Vojvoda
Dučina
6 : 0
Popović
Popovići
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 2
Temac
Temska
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 0
Sloboda
Rasnica
Željuša
Željuša
2 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Jerma
Sukovo
0 : 6
Rajko Mitić
Bela Palanka
Mladost
Sumrakovac
4 : 0
Nacional
Lukovo
Deli Jovan
Salaš
2 : 3
Kastrum
Gamzigrad
Lovac
Mali Izvor
1 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Šljivar
Šljivar
0 : 1
OFK Rtanj 2016
Boljevac
Polet 1959
Nikoličevo
0 : 1
Timok 1928
Trnavac
Polet
Sekurič
1 : 4
Mladost
Tečić
Blagotin
Belušić
5 : 0
Goša
Vukmanovac
Sloga 1949
Matijevac
5 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Dragojevac
Dragojevac
1 : 6
Mladost (B)
Belotić
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
2 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Partizan
Draževac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 5
Sloga
Ratari
Zvezda
Konatice
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Borac
Ušće
3 : 2
Rvati
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 5
Posavina
Stubline
Rekreativo
Zabrežje
0 : 7
Omladinac
Veliko Polje
OFK Povlen
Brezovice
7 : 4
Lukavac
Lukavac
Sloga Gorić
Gorić
2 : 5
Mladi radnik
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
1 : 4
Paune
Paune
Rakac Stave
Stave
2 : 0
Bujačić
Bujačić
Beloševac
Beloševac
4 : 2
Dupljaj 2016
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
5 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Žabari
Žabari (Valjevo)
5 : 1
Gradac Pričević
Valjevo
Mladost
Kutles
3 : 1
Badince
Badince
Moravac (G)
Guberevac
0 : 6
Moravac (P)
Pečenjevce
Belica
Belica
0 : 1
Morava
Rajkinac
OFK Borac
Lovci
1 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Trnava
Trnava
2 : 2
Omladinac
Bunar
Partizan
Majur
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Mladost
Bukovče
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Omladinac
Ugljarevo
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
2 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Razvitak
Mirilovac
1 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Polet
Zabrega
3 : 8
Mladost
Gornja Mutnica
Sloboda
Krežbinac
4 : 1
Vihor
Golubovac
Popovac
Popovac
1 : 1
Napredak
Stubica
ISK Izvor
Izvor
2 : 5
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Jedinstvo
Ratari
0 : 5
Budućnost
Lebina
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Rudar
Brasina
4 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
Sloga
Korenita
0 : 4
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Stiški Kurjak
Kurjače
5 : 5
Pečanica
Pečanica
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Dunavac 1929
Kisiljevo
Sirakovo
Sirakovo
6 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Kumane
Kumane
3 : 0
Pek
Kusiće
Srednjevo
Srednjevo
3 : 0
Ram
Ram
Sloga-TOP
Topolovnik
2 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Fruška Gora
Ruma
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Borac
Stejanovci
2 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Car Uroš
Jazak
4 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Vojvodina
Neradin
3 : 0
Sremac
Dobrinci
Polet
Nikinci
3 : 0
Sloga
Voganj
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 0
Graničar
Grabovci
Planinac
Rivica
1 : 0
S.V.Radnički
Irig
Sloga
Granice
2 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Borac
Amerić
0 : 3
Šepšin
Šepšin
Kosmajac
Koraćica
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Karađorđe
Viševac
3 : 0
Mladost
Crni kao
Mladost
Bošnjane
1 : 0
Karađorđe
Viševac
Napredak
Kruševac
3 : 1
Obilić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 4
Požarevac
Požarevac
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Studentski Grad
Beograd
0 : 2
BSK Borča
Borča
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 1
Brodarac 2
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 4
Omladinac
Novi Banovci
Veternik
Veternik
1 : 4
Proleter
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Bačka
Bačka Palanka
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
4 : 0
BSK
Bavanište
Brodarac 1947
Beograd
7 : 1
Prva Iskra
Barič
BASK MK
Beograd
10 : 0
Studenski Grad MK
Novi Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 3
Rad MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
4 : 1
Internacional MK
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Apolon
Kraljevo
0 : 5
Bane
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 8
Tutin
Tutin
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Mačva 2005
Bogatić
3 : 2
Loznica
Loznica
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
Vršac United
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
4 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Indeks
Novi sad
1 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 3
Polet
Trnovče
Cerovac 2013
Cereovac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Partizan
Vitojevci
3 : 2
Napredak
Žarkovac
1. Maj
Ruma
1 : 9
Sloven
Ruma
Rudar
Vrdnik
4 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Ševac
Kusić
1 : 1
Radnički 1927
Vršac
Polet
Izbište
6 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Zadrugar
Orasac
4 : 3
Jedinstvo
Dren
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Vinca
Vinca
Dorcol
Beograd
1 : 5
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
7 : 2
Hajduk
Beograd
Avala 1939
Beograd
3 : 5
OFK Balkan
Beograd
011 MK
Beograd
6 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
AS
Novi Pazar
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Omladinac 2014
Ljig
2 : 2
OFK Šabac
Šabac
Ribnica
Mionica
3 : 1
Savacijum
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Loznica
Loznica
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
4 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Posavina
Stubline
0 : 5
Obrenovac 1905
Obrenovac
Pobeda
Piroman
0 : 6
Buducnost
Zvecka
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Beograd 1929
Beograd
0 : 3
OLE
Zemun
Bežanija
Beograd
2 : 5
Internacional
Beograd
Studenski grad MK
Novi Beograd
1 : 1
Teleoptik MK
Zemun
Partizan MK
Beograd
0 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
011 MK
Beograd
1 : 5
Rad MK
Beograd
Altina MK
Zemun
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 1
Jagodina
Jagodina
CFK
Vrbas
7 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički (K)
Koceljeva
13.11.2016
10:00
POFK Čivija
Šabac
OFK Šabac
Šabac
6 : 0
Rađevac
Krupanj
BSK 1926
Baćevac
8 : 1
Rusanj
Rusanj
Palilulac
Krnjača
3 : 1
Crvenka
Beograd

Košarka

Krka
Novo Mesto
97 : 87
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Mornar
Bar
104 : 110
Zadar
Zadar
Cibona
Zagreb
70 : 91
Crvena zvezda MTS
Beograd
Union Olimpija
Ljubljana
89 : 85
FMP
Železnik
Mladost Admiral
Zemun
97 : 66
Smederevo 1953
Smederevo
Dunav
Stari Banovci
92 : 70
Borac
Čačak
Srem
Sremska Mitrovica
77 : 79
Radnički 1950
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
86 : 98
Sloboda
Užice
Jedinstvo
Novi Becej
84 : 77
Crvenka
Crvenka
Železničar
Inđija
75 : 65
Sloven
Ruma
Polet
Ratina
80 : 81
Ub
Ub
Železničar
Čačak
81 : 92
Novi Pazar
Novi Pazar
Mileševac
Prijepolje
86 : 62
Prva Petoletka
Trstenik
OKK Junior
Niš
84 : 70
Radan
Lebane
Zdravlje Leskovac
Leskovac
79 : 66
Jastrebac
Aleksinac
Mladost
Zaječar
73 : 66
Kuršumlija
Kuršumlija
Ras
Beograd
80 : 61
Zemun
Zemun
Astra
Beograd
84 : 61
LA Basket
Beograd
Beko
Beograd
88 : 71
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
81 : 56
Vitez
Beograd
Tisa
Bečej
59 : 61
Velika Kikinda
Kikinda
Sivac
Sivac
92 : 84
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Mladost 2014
Ub
64 : 87
Radnički VA
Valjevo
Vladimirci
Vladimirci
48 : 90
Loznica
Loznica
Ivanjica
Ivanjica
96 : 75
Užice
Užice
Goč
Vrnjačka Banja
64 : 87
Požarevac
Požarevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
71 : 75
Sloga (D)
Despotovac
Paraćin
Paraćin
81 : 72
Stragari
Stragari
Basket
Vrnjačka Banja
80 : 73
Napredak Junior
Kruševac
Vitez BGD 011
Beograd
86 : 46
Torlak 2
Beograd
Đerdap
Kladovo
69 : 63
Hisar
Leskovac
BSK Junior
Bujanovac
56 : 115
Mladost Vesna
Bela Palanka
Novosadska ŽKA
Novi Sad
52 : 74
Kraljevo
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
104 : 71
Šabac
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 20
Radivoj Korać
Beograd
Radnički 2016
Kragujevac
90 : 80
Paraćin
Paraćin
Gimnazijalac
Pirot
80 : 57
Actavis academy
Leskovac
Titel
Titel
83 : 60
SO Koš
Sombor
Hajduk
Kula
85 : 72
Proleter
Novi Sad
Bežanija
Beograd
62 : 54
Girl Basket
Beograd
Dinamik
Beograd
88 : 80
Partizan NIS
Beograd

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Niš IGM Mladost
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Futog
Futog
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Stig
Kurjače
Putevi
Ivanjica
3 : 2
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Knez Lazar
Kruševac
0 : 3
Gračac
Gračac
Lotus
Čačak
0 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Sombor
Sombor
Vojvodina 2
Novi Sad
2 : 3
Šid
Šid
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Mladost-Expans
Nova Pazova
Niš 2
Niš
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
MOK Topličanin 97
Prokuplje
1 : 3
Pirot
Pirot
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Vranje
Vranje
Beograd
Beograd
3 : 1
Leskovac 98
Leskovac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 2
FOK
Futog
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Sterija
Beograd
Valjevo
Valjevo
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Ribnica
Mionica
3 : 1
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Smeč 5
Kragujevac
3 : 2
Fortuna Plus
Aranđelovac
Ekonomac
Kraljevo
3 : 1
Leposavić
Leposavić
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Aleksinac
Aleksinac
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
Apatin
Apatin
1 : 3
Volejstars
Sombor
Ruma
Ruma
3 : 0
Futog vest
Futog
Panonija
Bačka Palanka
0 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Ozren
Sokobanja
3 : 0
ŽOK 030
Bor
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Viner
Bor

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
30 : 22
Metaloplastika
Šabac
Mladost
Vršac
22 : 28
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Metalac
Valjevo
26 : 28
Rekreativo
Beograd
Mačva
Bogatić
30 : 29
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Studentski grad
Beograd
25 : 20
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Partizan 2
Beograd
29 : 33
Loznica
Loznica
Jagodina
Jagodina
25 : 36
Planinka
Kuršumlija
Trepča
Kosovska Mitrovica
30 : 31
Župa 54
Aleksandrovac
Radnički 1958
Šid
30 : 25
Metalac
Futog
Gučevo
Banja Koviljača
31 : 37
Prva Iskra Barič
Barič
Lazarevac
Lazarevac
21 : 30
Beograd
Beograd
Bor 2
Bor
27 : 32
Rudar
Majdanpek
Paraćin
Paraćin
41 : 35
Knjaževac
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
35 : 34
Mladost 1949
Zaječar
Pirot
Pirot
33 : 32
Radan
Lebane
Užice
Užice
28 : 27
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Omladinac
Gornji Milanovac
26 : 41
Pobednik
Prijepolje
Šamot 65 2
Aranđelovac
36 : 26
Sjenica
Sjenica
Naisa
Niš
23 : 30
Medicinar
Šabac
Mladost (NP)
Nova Pazova
26 : 20
Požarevac
Požarevac
Grand Zvezda
Beograd
31 : 21
Rudar
Kostolac
Radnički
Obrenovac
36 : 30
Mačva
Šabac
Beograd
Beograd
22 : 35
Kučevo
Kučevo
ORK Beograd
Beograd
31 : 20
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Metalac 2015
Valjevo
20 : 29
Loznica grad
Loznica
Jastrebac
Blace
38 : 29
Mladost
Zaječar
Đerdap
Kladovo
28 : 24
Rtanj
Boljevac
Košutnjak
Čačak
15 : 48
Prijepolje
Prijepolje
Temerin
Temerin
20 : 15
Spartak
Debeljača
Laki
Crvenka
20 : 25
Halas Jožef
Ada
Mladost
Nova Pazova
21 : 27
Srem
Sremska Mitrovica
Partizan
Iđoš
17 : 21
Jadran Lider
Feketić
Hajduk Veljko
Negotin
21 : 16
Niška Banja
Niška Banja
Naftagas
Elemir
21 : 31
Mladost
Opovo
Sonta
Sonta
30 : 21
Obilić
Novi Kneževac

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 4
Euro Motus
Beograd
Jastrebac
Blace
6 : 0
Leteći Holandjanin
Vrbas
Smederevo
Smederevo
4 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Forum
Vršac
14 : 3
Kraljevićevo
Kačarevo
TFK
Temerin
5 : 2
Bečej 2003
Bečej
Hajduk
Kula
6 : 0
Apa Futsal
Apatin
Olimp
Vrnjačka Banja
2 : 5
Ivanjica
Ivanjica
Raška
Raška
3 : 0
Župski rubin
Prijepolje
Partenon
Smederevska Palanka
8 : 0
Bellatores
Šabac
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 2
Fontana
Čačak
Samo pravo
Beograd
4 : 3
Intelektualac
Beograd
Banjica
Beograd
2 : 2
Handy United
Beograd
Zlatar 033
Nova Varoš
12 : 4
Oplenac
Topola
Sombor
Sombor
5 : 8
Indians 2013
Inđija
Bele crkve
Kuršumlija
6 : 1
Dolap
Prokuplje

Hokej

MAC Budapest
Budimpesta
6 : 2
Dunaújvárosi Acélbikák
Dunaújváros
ASC Corona Brasov
Brasov
1 : 4
DVTK Jegesmedvék
Miskolc
UTE
Ujtpest
5 : 1
Debreceni HK
Debrecin