XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 815 utakmica za dan
Nedelja, 14 Maj 2017

Fudbal

Radnički
Pirot
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Crystal Palace
London
4 : 0
Hull
Hull
Tottenham
London
2 : 1
Manchester Utd
Manchester
West Ham
London
0 : 4
Liverpool
Liverpool
Sampdoria
Genova
1 : 1
Chievo
Verona
Cagliari
Cagliari
3 : 2
Empoli
Empoli
Palermo
Palermo
1 : 0
Genoa
Genova
Roma
Roma
3 : 1
Juventus
Torino
Fiorentina
Firenze
3 : 2
Lazio
Roma
Atalanta
Bergamo
1 : 1
Milan
Milano
Torino
Torino
0 : 5
Napoli
Napoli
Bologna
Bologna
3 : 1
Pescara
Pescara
Internazionale
Milano
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Crotone
Crotone
1 : 0
Udinese
Udine
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
0 : 5
PSG
Paris
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Marseille
Marseille
Montpellier
Montpellier
1 : 3
Lyon
Lyon
Nice
Nice
0 : 2
Angers
Angers
Bastia
Furiani
2 : 0
Lorient
Lorient
Dijon
Dijon
2 : 0
Nancy
Nancy-Tomblaine
Monaco
Monaco
4 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nantes
Nantes
4 : 1
Guingamp
Guingamp
Caen
Caen
0 : 1
Rennes
Rennes
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Toulouse
Toulouse
Alavés
Vitoria-Gasteiz
3 : 1
Celta Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Leganés
Leganés
Betis
Sevilla
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Eibar
Eibar
0 : 1
Sporting Gijón
Gijón
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 4
Barcelona
Barcelona
Villarreal
Villarreal
0 : 0
La Coruña
La Coruña
Real Madrid
Madrid
4 : 1
Sevilla
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 2
Málaga
Málaga
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 0
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Mornar
Bar
2 : 0
Čelik
Nikšić
Berane
Berane
2 : 0
Igalo
Herceg Novi
Cetinje
Cetinje
2 : 2
Radnički
Berane
Pljevlja 97
Pljevlja
14 : 1
Fair Play
Bijelo Polje
Gusinje
Gusinje
3 : 0
Napredak
Berane
OFK Borac
Bijelo Polje
2 : 0
Polimlje
Murino
Drezga
Piperi
2 : 1
Gorštak
Kolašin
Železničar
Pančevo
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Šapine
Šapine
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Tabane 1970
Jagodina
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Žarkovo
Žarkovo
0 : 1
Dorćol
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 5
Potisje
Kanjiža
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Slavia
Kovačica
4 : 3
Polet (N)
Nakovo
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Sofeks
Futog
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Borac
Novi Sad
Tutin
Tutin
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Gruža
Gruža
Borac 1932
Ralja
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Napredak
Markovac
Proleter
Vranovo
1 : 0
Homoljac
Žagubica
RSK
Rabrovo
6 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Morava
Velika Plana
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
7 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Malošište
Malošište
3 : 5
Napredak
Aleksinac
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Moravica
Subotinac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
Rtanj
Boljevac
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 2
OFK Bor
Bor
Bukovik
Razanj
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 4
Kopaonik
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Trajal
Kruševac
3 : 0
Rembas
Resavica
Žitorađa
Žitorađa
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga
Ćićevac
5 : 0
Juhor
Obrež
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Budućnost (P)
Popovac
4 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Ropotovo
Ropotovo
2 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
Sremčica
Sremčica
Srem
Jakovo
0 : 4
Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Torlak
Kumodraž
Turbina
Vreoci
4 : 1
Hajduk
Beograd
Krivaja
Krivaja
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Senta
Senta
5 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Bajša
Bajša
2 : 1
Jadran (F)
Feketić
Napredak
Nadalj
5 : 1
Jadran (S)
Sanad
Hajduk Junior
Kula
1 : 3
Lipar
Lipar
OFK Šikara
Sombor
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Slavija
Pivnice
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
ŽAK
Sombor
Hercegovac
Gajdobra
2 : 5
BSK
Bački Brestovac
Budućnost
Mladenovo
2 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Partizan (G)
Gaj
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Strela
Ivanovo
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Izbište
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Banat
Čenta
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
Borac
Klenak
5 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
Hajduk
Divoš
5 : 0
Partizan
Vitojevci
FK Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Napredak
Popinci
1 : 1
Sloven
Ruma
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Borac
Šajkaš
TSK
Temerin
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
Tatra
Kisač
Miletić
Mošorin
1 : 6
Jugović
Kać
Bačka
Đurđevo
5 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Titel
Titel
0 : 9
Omladinac
Stepanovićevo
Ribnica
Jovac
1 : 1
Real
Podunavci
Proleter
Pečenog
2 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Borac
Vraneši
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Stubal
Stubal
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
Radnik
Ušće
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Šumadija 1934
Drača
5 : 0
Partizan
Cerovac
Ćava
Grošnica
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Šumadinac
Kragujevac
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Sloga D
Desimirovac
6 : 1
Borac
Drenovac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 3
Mladost
Pajazitovo
Kolonija
Kragujevac
5 : 0
Jadran
Kragujevac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 4
LFK Mladost
Lučani
Zadrugar
Gornja Trepca
7 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Napredak
Svračkovci
4 : 2
Slatina
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
6 : 0
Prijevor
Prijevor
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
Brezak
Pranjani
2 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće
Zvečan
Zvečan
14.05.2017
16:30
Radnik
Prilužje
Pobeda
Golobok
4 : 0
Podunavac
Udovice
7. Juli
Vodanj
3 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
2 : 0
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Šumadija
Azanja
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
SASK
Saraorci
BSK
Belosavci
20 : 0
Omladinac
Donja Rača
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Borac
Pajsijević
6 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 2
Banja 1957
Banja
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Vinča
Vinča
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Rudar (S)
Stamnica
2 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Makce
Makce
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Radnik (S)
Salakovac
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 1
Borac (L)
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Jedinstvo
Štitar
3 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Borac (V)
Vladimirci
4 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Majur
Majur
4 : 1
Antimon
Zajača
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Kačer
Belanovica
Joševa
Joševa
1 : 2
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
5 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Čajetina
Gostilje
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Lazarica
Prilipac
2 : 4
Perućac
Perućac
Železničar
Požega
3 : 3
Ježevica
Ježevica
Savinac
Visibaba
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
Višesava
Bajina Bašta
0 : 0
Prvi partizan
Užice
Čubra
Čubra
3 : 1
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
3 : 1
Polom
Leskovo
Sloga
Kobišnica
8 : 0
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Orljane
Orljane
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 3
Rasovača
Rasovača
Naša krila
Belotinac
7 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Jedinstvo GVD
Grejač
1 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Naisus 1977
Rožina
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladost (Ba)
Batušinac
1 : 4
Palilula
Aleksinac
Doljevac 1971
Doljevac
5 : 4
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Mladost 1976
Biljeg
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Omladinac
Grezna
Malinik
Podgorac
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
4 : 1
Midžor
Kalna
Radnički (L)
Lubnica
5 : 3
Rudar (G)
Grljan
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Rgotina
Rgotina
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Vratarnica
Vratarnica
OFK Grlište
Grlište
2 : 1
Osnić
Osnić
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
ŠSK
Štipina
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Hajduk
Čepure
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 3
Resavac
Subotica
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 2
Morava
Ribare
Partizan
Glogovac
5 : 2
Budućnost
Miliva
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Juhor
Glavinci
Mladost (J)
Jovac
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Naupare
Naupare
2 : 1
Parunovac
Parunovac
FUD
Brus
2 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
8 : 0
Mladi radnik
Bačina
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Šanac
Šanac
Sloga
Dašnica
1 : 1
Kupci
Kupci
13. April
Lomnica
2 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Spartak
Gornja Trnava
Omladinac
Podina
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Real
Jasenica (Žitorađa)
5 : 0
Partizanski put
Grudaš
Vulkan
Brenica
1 : 4
Budućnost
Prva Kutina
Sloga 1948
Malča
0 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Mladost
Lalinac
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
2 : 3
Rudar
Jelašnica
Napredak
Izvor
3 : 2
Zadrugar
Krupac
Padež
Petrovac
4 : 0
Dragoš
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
3 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Umac
Miroševce
1 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Progres
Ladovica
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Radnički (P)
Pertate
1 : 9
Sloga
Lipovica
Jablanica
Medveđa
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 5
Jedinstvo (Š)
Šišava
Polet
Stajkovce
5 : 1
Bobište
Bobište
Vučje
Vučje
5 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladi Borac
Živkovo
4 : 3
Brza
OFK Brza
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Crnotince
Crnotince
14.05.2017
11:00
Biljači
Biljača
Čelik
Belo polje
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Lugina
Preševo
1 : 1
Vihor
Žbevac
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
Glama
Koretište
1 : 0
Mineralac
Klokot
Čaglavica
Čaglavica
1 : 2
Brezovica
Štrpce
Ugljare
Ugljare
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Banja
Višnjička Banja
1 : 0
Borac
Progar
Brodarac
Novi Beograd
8 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Komgrap
Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 2
Institut
Zemun Polje
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
13. Maj Zemun
Zemun
BSK
Baćevac
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Urovci
Urovci
2 : 1
Polet
Grabovac
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Boleč
Grocka
7 : 0
Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
2 : 3
Vinča
Vinča
Kosmaj
Ralja
2 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Dunavac
Grocka
6 : 1
Pudarci
Pudarci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 3
Leštane
Leštane
Omladinski
Paraćin
4 : 1
Supska
Supska
Javor
Sladaja
1 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Zemljoradnik
Striža
5 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Mladost (S)
Sikirica
6 : 0
Radnički (T)
Tekija
Mladost (D)
Dublje
4 : 3
Sloga
Voljavče
Mladi radnik
Novo Lanište
5 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladost (G)
Gložane
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Kolare
Kolare
2 : 0
Šumadinac
Dragovo
Morava
Kočino Selo
2 : 1
Ursule
Ursule
Borac
Trnjane
2 : 0
Jastrebac
Tešica
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
Polet (R)
Radevac
Napredak 2012
Krušje
5 : 0
OFK Draževac
Draževac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
6 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Sloga
Žučkovac
3 : 1
Rtanj
Vrmdža
Palilulac
Šarbanovac
1 : 5
Slemen
Milušinac
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Navalin
Navalin
0 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Real
Donja Jajina
5 : 1
Milanovo
Milanovo
Gradac
Konopnica
4 : 5
OFK Morava
Leskovac
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Lemind
Leskovac
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
BSK
Belanovce
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (V)
Vinarce
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Rekreativo 011
Beograd
2 : 0
BUSK
Novi Beograd
011
Beograd
6 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Lokomotiva
Subotica
6 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 8
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
3 : 1
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 3
Palić
Palić
Budućnost
Savino Selo
2 : 2
Iskra
Kucura
Mladost Radost
Srbobran
8 : 1
Pobeda
Pobeda
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tisa
Padej
1 : 5
AFK
Ada
Horgoš 1911
Horgoš
6 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 2
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Graničar
Đala
Dunav
Bački Monoštor
0 : 0
Hajduk (S)
Stapar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Kula
Kula
1 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Maglić
Bački Maglić
4 : 4
Soko
Nova Gajdobra
Borac
Obrovac
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Budućnost
Parage
2 : 1
Krivanj
Selenča
Vojvodina
Tovariševo
3 : 2
Tvrdjava
Bač
Neštin
Neštin
0 : 2
Kulpin
Kulpin
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Ratar
Kruščica
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
Omladinac 1927
Opovo
3 : 4
Tempo
Sefkerin
Polet
Idvor
3 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
8 : 1
Kolonija
Kovin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 3
Proleter
Mramorak
Borac
Pločica
3 : 3
Jedinstvo
Dubovac
MSK
Mihajlovo
2 : 0
OFK Klek
Klek
Jedinstvo
Ečka
3 : 2
Zlatica
Zlatica
Rusanda
Melenci
0 : 0
Omladinac
Botoš
Potisje
Knićanin
3 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Borac (I)
Iđoš
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Proleter
Međa
0 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Roham
Nova Crnja
5 : 3
Bega
Novi Itebej
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
Mladost
Buđanovci
Sloga
Čalma
2 : 3
Borac
Martinci
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Železničar
Inđija
4 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Graničar (O)
Obrež
3 : 2
PSK Putinci
Putinci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Borac
Rakovac
6 : 1
Centar
Novi Sad
Moskva
Budisava
5 : 0
Susek
Susek
Jedinstvo
Rumenka
9 : 0
Bačka
Begeč
Čenej
Čenej
3 : 2
Železničar
Novi Sad
Obilić
Vilovo
0 : 5
Fruškogorski partizan
Bukovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 2
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Čukojevac
3 : 2
Grdica
Grdica
Napredak (G)
Gračac
5 : 3
Gruža
Vitanovac
Mladost (V)
Vrdila
2 : 3
Borac (A)
Adrani
Lazac
Lazac
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Metalac
Kraljevo
7 : 1
Partizan
Vrba
Hajduk
Jovanovac
1 : 8
Erdoglija
Kragujevac
Azbest
Stragari
2 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Maršić
Maršić
Seljak
Cvetojevac
1 : 5
Zastava
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
0 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Vujan
Prislonica
1 : 1
Lugovi
Čačak
Planinac
Vujetinci
5 : 2
Rakova
Rakova
Morava (K)
Katrga
3 : 2
Kej
Čačak
Rudar
Bresnica
4 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Budućnost
Stančići
7 : 1
Prijatelji
Čačak
Malba
Žaočani
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Jedinstvo
Puhovo
6 : 1
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
3 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Prilike
Prilike
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Sloga
Kaona
2 : 3
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
8 : 2
Voćar
Kotraža
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Sparta
Grabovica
Selevac
Selevac
2 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Plaskovac
Plaskovac
7 : 0
Ranilović
Ranilović
Mladi rudar
Bukovik
8 : 2
Žabare
Žabare
Partizan
Darosava
0 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Budućnost
Blaznava
2 : 5
Sloga
Zagorica
Brezovac
Brezovac
2 : 2
Šamot
Aranđelovac
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 2
Kopljari
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
2 : 5
Jasenica
Božurnja
Pobeda (S)
Sepci
2 : 1
Udarnik
Trska
Grivac
Grivac
0 : 6
Karađorđe
Vučić
Mladost (R)
Rašković
5 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
BSK
Borač
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Bare
Bare
5 : 0
Marjan
Knić
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 0
Integral
Batuša
BSK
Boževac
4 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Dragoš
Oreškovica
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Desine
Desine
1 : 2
Polet (V)
Voluja
Napredak (P)
Poljana
2 : 4
Železničar
Požarevac
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 5
Radnički (P)
Požeženo
Obilić
Živica
6 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Dizel
Bare
2 : 4
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 0
Borac (Š)
Šabac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Budućnost (Z)
Zminjak
Proleter
Šabac
1 : 2
Duško
Klenje
Gorki
Glušci
1 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Cer
Petkovica
2 : 0
Omladinac
Slepčević
Milicionar
Bogatić
1 : 4
Sloga (B)
Bogosavac
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Trešnjevka
Trbušac
Radnički (К)
Koceljeva
2 : 1
Šipurske Livade
Šabac
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 3
Cerić
Miokus
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Torpedo
Lojanice
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 3
Sloga (K)
Krnić
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Varna 012
Varna
0 : 3
Dobrava
Vukošić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
6 : 2
Rankovac
Nakučani
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Stolice
Krupanj
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Azbukovica
Crnča
Jadar (S)
Stupnica
3 : 2
Cerova
Cerova
Borac (K)
Kozjak
0 : 0
Sloga (S)
Straža
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
Mladost
Vračević
Proleter
Bajevac
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Polet (T)
Takovo
3 : 2
Kalenić
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Polet
Popučke
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Komanice
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 4
Ribnikar
Pecka
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Liplje
Liplje
Popadić
Popadić
4 : 0
Kotešica
Kotešica
Glumač
Glumač
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 4
Sečica
Seča reka
Plavi Tok
Dražinovići
10 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Duškovci
Duškovci
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Omladinac
Zdravčići
6 : 3
Bakionica
Bakionica
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 5
Gorobilje
Gorobilje
Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Lauš
Lopaš
Koča Andjelković
Tekija
1 : 6
Napredak
Korbovo
Lovćen
Petrovo selo
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Milutinovac
Milutinovac
1 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 10
Kladušnica
Kladušnica
Rtkovo
Rtkovo
2 : 2
Omladinac
Vajuga
Polet
Jabukovac
4 : 2
OFK Sikole
Sikole
Rečka
Rečka
3 : 2
Ratar
Jasenica
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Malajnica
Malajnica
Slatina
Negotin
6 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
Urovica
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Sebečevac
Sebečevac
3 : 2
Borac
Bivolje
Dedina
Dedina
2 : 1
Žabare
Žabare
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Čarapan
Kruševac
Mladost VPD
Kruševac
1 : 4
Sloga
Majdevo
BSK
Bela Voda
5 : 2
Rasina
Vitanovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Budućnost
Kaonik
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Sloga
Lozna
Mladost
Donji Katun
3 : 2
Trudbenik
Stalać
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Varvarin
Varvarin
Gradina
Pejovac
2 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 3
Omladinac
Pojate
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Poštar
Beograd
0 : 2
Minel
Ripanj
Crvenka
Borča
0 : 2
Dedinje
Beograd
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Mladost
Jabučki Rit
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
OFK Slatina
Slatina
0 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Popović
Popovići
1 : 2
Vojvoda
Dučina
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Stojnik
Stojnik
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Jerma
Sukovo
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Željuša
Željuša
8 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Radnički 1936
Trupale
1 : 4
Čegar 1946
Donji Matejevac
Čegar 2013
Kamenica
4 : 0
Durlan Siti
Niš
Delijski Vis
Niš
3 : 6
Sečanica
Sečanica
Morava 1949
Čokot
4 : 1
Mladost
Donji Komren
Grkinja
Grkinja
2 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Klisura
Klisura
10. februar
Šajinovac
0 : 3
Knežica
Knežica
OFK Rtanj 2016
Boljevac
3 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Timok 1928
Trnavac
6 : 0
Nacional
Lukovo
Polet 1959
Nikoličevo
6 : 1
Kosovo
Zvezdan
Šljivar
Šljivar
4 : 0
Mladost
Sumrakovac
Lovac
Mali Izvor
5 : 1
Deli Jovan
Salaš
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
4 : 2
Koprijan 1975
Gradište
Padina 1989
Padina
1 : 2
Baličevac 1974
Baličevac
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Landol
Landol
Jezava
Smederevo
5 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Jedinstvo (R)
Ribarevo
5 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Partizan
Kupusina
2 : 0
Dinamo (S)
Sonta
OFK Metalac
Sombor
5 : 0
Telečka
Telečka
Verko
Suvo Selo
1 : 3
Provo 2015
Provo
Dragojevac
Dragojevac
4 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Sloga 1949
Matijevac
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Sloga (R)
Ridjake
0 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
Mladost (B)
Belotić
7 : 3
Polet
Jalovik
Tisa 1933
Taraš
1 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Mladost
Belo Blato
0 : 3
Tamiš
Farkaždin
Proleter
Neuzina
3 : 2
Sloga
Jarkovac
Borac
Zrenjanin
3 : 0
Partizan
Tomaševac
Krtinska
Krtinska
4 : 2
Rekreativo
Zabrežje
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Ušće
2 : 1
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Ljubinić
Ljubinić
3 : 4
Jedinstvo
Dren
Partizan
Draževac
3 : 1
Sloga
Ratari
Paune
Paune
4 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Bujačić
Bujačić
1 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Dupljaj 2016
Dupljaj
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Zadrugar
Lopatanj
6 : 2
Sloga Gorić
Gorić
Gradac Pričević
Valjevo
2 : 6
Dupljaj
Dupljaj
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Rakac Stave
Stave
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 0
Lisović
Lisović
Guncate
Guncati
1 : 5
Beljina
Beljina
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 8
OFK Borac
Arnajevo
Karaš
Jasenovo
2 : 1
Vitorul
Straža
Hajduk
Šušara
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
Pobeda
Parta
1 : 3
Omladinac
Zagajica
Polet (Š)
Šavrane
3 : 2
Doljane Meševo
Doljane
Grkljane
Grkljane
5 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Štitari
Štitari
3 : 6
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 2
Zmajevac
Belasica
Globoder
Globoder
5 : 0
Kruševica
Kruševica
Meševo
Meševo
1 : 1
Konjuh
Konjuh
Padež
Padež
4 : 3
Srnje
Srnje
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Mladost
Kutles
6 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
B.S.K.
Bošnjak
4 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Borac
Veliko Laole
6 : 0
Burovac
Burovac
Melnica
Melnica
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
2 : 1
Manastirica
Manastirica
Udarnik 2015
Ćovdin
3 : 1
Omladinac B
Šetonje
Bistrica
Bistrica
0 : 1
OFK Radnički
Dren
Mladi Borac
Županjac
2 : 2
Rudar
Zeoke
BSK
Brajkovac
1 : 3
Sloga
Lukavica
Sloboda
Stubica
0 : 5
Budućnost (D)
Dudovica
Toplica
Donja Toplica
3 : 0
Orao
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Tolić
Tolić
9 : 1
Proleter
Latković
Mladost
Latković
3 : 0
Paštrić
Paštrić
Babajić
Babajić
1 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Proleter 1932
Požarevac
9 : 3
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Sopot
Požarevac
0 : 6
Dunav
Ostrovo
Sloga (Du)
Dubravica
5 : 0
Metalac
Požarevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
0 : 3
Vihor
Маljurevac
Mlava (B)
Bratinac
1 : 1
Stig 1955
Beranje
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mladost
Bukovče
3 : 2
Morava
Rajkinac
Partizan
Majur
3 : 1
Napredak
Staro Lanište
OFK Borac
Lovci
3 : 1
Hajduk
Miloševo
Belica
Belica
3 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Omladinac
Bunar
Mladi radnik
Grabovica
1 : 1
Sindjelić
Vojnik
Orlovi
Jasenovo
0 : 3
Beljanica
Strmosten
Resava
Bukovac
3 : 0
Resavac
Veliki Popović
Zelenika
Vitance
1 : 0
Planinac
Panjevac
Janošik
Janošik
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Rujišnik
Rujišnik
4 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Morava
Medvedja
1 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Omladinac
Kalinovac
2 : 1
OFK Takovo
Takovo
Kolubara
Liso Polje
0 : 1
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
1 : 5
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Vrhovine
1 : 7
Šarbane
Šarbane
Dokmir
Dokmir
4 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Zvizdar 2012
Zvizdar
2 : 5
Čučuge
Čučuge
Mladost
Gornja Mutnica
10 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
Vihor
Golubovac
6 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Napredak
Stubica
4 : 1
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
4 : 1
Polet
Zabrega
Jedinstvo
Ratari
2 : 1
Sloboda
Krežbinac
ISK Izvor
Izvor
0 : 3
Popovac
Popovac
Rudar
Brasina
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Sloga
Korenita
Jelav
Jelav
0 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Miločajac
Miločaj
2 : 6
Vrnjci
Vrnjci
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Mladost 1981
Štulac
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Jedinstvo
Godačica
Zgodačica
Godačica
1 : 2
Lasta
Vitkovac
Jovo Kursula
Cvetke
7 : 2
Šumadija
Šumarice
Studen Vitez
Studenica
0 : 3
BSK 2014
Bukovica
Progorelica
Progorelica
6 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Budućnost
Samaila
4 : 1
Omladinac
Drakčići
Morava
Mrsać
4 : 2
Mineral 2015
Rudno
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Krćevac 04
Krćevac
3 : 4
Jarmenovci
Jarmenovci
Maskar
Maskar
1 : 3
Kralj Petar I
Topola
Mladost
Prhovo
1 : 2
Sloven
Sibač
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 2
Vitez
Subotište
Šumar
Ogar
1 : 2
Donji Srem
Pećinci
Lovac
Karlovčić
8 : 2
Sremac
Deč
Hajduk
Šimanovci
4 : 2
Kameni
Ašanja
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
9 : 1
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Borac
Vizić
2 : 5
Labudnjača
Vajska
Slavija
Bođani
3 : 3
Proleter
Karađorđevo
Sloga
Plavna
2 : 0
Mladost
Mali Bač
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 0
Mladost
Očage
Šumice
Glušci
0 : 2
Premijer
Badovinci
Srednjevo
Srednjevo
7 : 0
Pečanica
Pečanica
Kumane
Kumane
2 : 1
Sloga-TOP
Topolovnik
Sirakovo
Sirakovo
6 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 2
Ram
Ram
Stiški Kurjak
Kurjače
6 : 3
Pek
Kusiće
Dunavac 1929
Kisiljevo
11 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Polet
Nikinci
3 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
4 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Car Uroš
Jazak
0 : 3
Planinac
Rivica
Borac
Stejanovci
1 : 6
S.V.Radnički
Irig
Fruška Gora
Ruma
4 : 2
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
4 : 0
Sloga
Voganj
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Sremac
Dobrinci
Napredak
Vašica
6 : 3
Jednota
Šid
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Sinđelić
Gibarac
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 2
Jedinstvo
Ljuba
Sremac
Berkasovo
3 : 0
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
6 : 1
Omladinac
Batrovci
Borac (J)
Jarkovci
3 : 2
Dunav
Novi Slankamen
ČSK 1939
Čortanovci
14.05.2017
17:00
Sloga (M)
Maradik
Krušedol
Krušedol
0 : 5
Polet
Novi Karlovci
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
4 : 3
Napredak
Međulužje
Šepšin
Šepšin
0 : 1
Sloga
Granice
OFK Student
Mladenovac
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Rabrovac
Rabrovac
4 : 1
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
0 : 1
Kosmajac
Koraćica
BSK 2015
Velika Bresnica
1 : 0
Pobeda
Ševica
Zviždic
Kučevo
0 : 1
Radenka
Radenka
Neresnica
Neresnica
0 : 3
Sloga
Mustapić
Sloga
Isakovo
3 : 0
Slavija 1915
Ćuprija
Dobricevo
Dobricevo
5 : 2
Budućnost
Vlaška
Polet
Senje
4 : 3
Pomoravlje
Ostrikovac
Polet
Bikinje
3 : 2
Električar
Šuvajić
Mladost 1970
Radoševac
4 : 1
Barič
Barič
OFK Vinci
Vinci
3 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Sloga 2016
Lužnice
2 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
1 : 3
Bukorovac
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
0 : 4
Bratstvo 1975
Erdeč
Seljak 1928
Male Pčelice
1 : 6
Pobeda 1926
Beloševac
Misača
Misača
2 : 5
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost
Crni kao
2 : 7
Šumadija
Sipić
Mladost
Bošnjane
0 : 3
Meteor
Lapovo
Badnjevac
Badnjevac
2 : 4
Veteran
Popović
Karađorđe
Viševac
3 : 2
Feniks
Rača
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Sinđelić
Grabovac
Vinogradar
Crkvenac
0 : 3
Budućnost
Đurinac
Bojić
Bojić
4 : 1
Metlić
Metlić
Maovi MH
Maovi
1 : 4
Pocerina
Jevremovac
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Proleter
Jasenak
0 : 5
Rojkovac
Obrenovac
Strmovo
Strmovo
4 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 1
Proleter
Vrbovno
Vreoci
Vreoci
3 : 0
Šumadinac
Kruševica
Sloga Radnički
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 4
Spartak
Subotica
Obilić
Beograd
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
3 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Mačva
Šabac
4 : 1
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
4 : 3
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Inđija
Inđija
5 : 1
TSC
Bačka Topola
Proleter
Novi Sad
5 : 0
Indeks
Novi Sad
Veternik
Veternik
3 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vršac
Vršac
7 : 0
Begej
Žitište
Omladinac
Novi Banovci
9 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Savacijum
Šabac
14.05.2017
11:00
Loznica
Loznica
Bežanija
Beograd
2 : 1
Studentski Grad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 1
Kolubara
Lazarevac
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
Srem
Jakovo
6 : 3
Trudbenik
Trudbenik
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
Sremcica
Sremcica
Milutinac
Zemun
7 : 0
Vinča
Vinča
Voždovac MK
Beograd
1 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Brodarac 1947 MK
Beograd
2 : 1
IMT MK
Novi Beograd
Spartak ŽK
Subotica
5 : 2
Real Niš
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Brodarac
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Vršac United
Vršac
2 : 4
Vršac
Vršac
Radnički (V)
Valjevo
14.05.2017
12:00
Mačva 2005
Bogatić
OFK Šabac
Šabac
14.05.2017
12:00
Mačva (Š)
Šabac
BASK
Beograd
6 : 2
Sindjelic
Beograd
BSK
Borča
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Teleoptik
Zemun
6 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Cerovac 2013
Cereovac
1 : 2
Budućnost
Ratari
Crvena zvezda
Suvodol
9 : 2
Bresje Superior
Velia Plana
1. Maj
Ruma
4 : 3
Rudar
Vrdnik
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 4
Subotica
Subotica
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 11
Dunav
Banatska Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 0
Radnički
Baranda
Beograd 1929
Beograd
12 : 0
Avala 1939
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
OFK Balkan
Beograd
Dorcol
Beograd
2 : 1
Graficar
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 0
OLE
Zemun
DIF
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Zemun MK
Zemun
0 : 1
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
Studentski grad MK
Novi Beograd
0 : 1
Brodarac MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
0 : 6
Rad MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
Internacional MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
1 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Novi Beograd MK
Novi Beograd
0 : 0
Zemun MK-V
Zemun
DIF MK
Beograd
6 : 2
13. Maj MK
Zemun
Železničar
Pančevo
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (K)
Kovin
3 : 5
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Kosmet
Leposavić
0 : 7
Apolon 4
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
5 : 0
Bane
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
AS
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Vozdovac
Beograd
1 : 3
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
BSK
Borča
1 : 3
Rad
Beograd
Sloga
Korenita
6 : 2
Vidojevica
Lešnica
Banat
Vršac
19 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
Jadar 07 I
Loznica
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Luk-Kompenzatori
Loznica
0 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Polet
Grabovac
2 : 7
Buducnost
Zvecka
Posavina
Stubline
3 : 0
Pobeda
Piroman
Šapine
Šapine
3 : 0
Sloga (L)
Lučica
Provo
Provo
14.05.2017
11:00
Hajduk
Debrc
Institut
Zemun
2 : 2
IMT
Beograd
Zuce
Beograd
2 : 4
Lola
Beograd
Dorcol
Beograd
3 : 1
Borac
Ostruznica
Balkan
Beograd
4 : 1
Postar 1930
Beograd
Dominus
Beograd
3 : 2
Radnički
Obrenovac
Bežanija
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
0 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Sremcica
Sremcica
9 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Sopot
Sopot
3 : 2
Vinca
Beograd
Boleč MK
Boleč
1 : 1
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
OFK Beograd B MK
Beograd
6 : 0
PKB MK
Padinska Skela
DIF MK
Beograd
3 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
4 : 1
Napredak MK
Medoševac
Prva Iskra MK
Barič
0 : 4
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Olimpik MK
Beograd
4 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Sinđelić MK
Ugrinovci
6 : 1
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
3 : 2
Fer Plej 06 MK
Zemun
Zemun MK
Zemun
9 : 1
Tempo MK
Beograd
Dušanovac MK
Beograd
13 : 2
Borac MK
Progar
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Čukarički
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
2 : 0
BSK 1925
Beograd
Loznica I
Loznica
2 : 1
Loznica II
Loznica
Partizan
Drazevac
2 : 4
Urovci
Urovci
Belo Polje
Belo Polje
5 : 3
Duboko
Mala Mostanica
Buducnost
Zvecka
8 : 0
Jedinstvo
Dren
AFK
Ada
1 : 2
Potisje
Kanjiža
Senta
Senta
1 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Studentski Grad
Novi Beograd
5 : 0
Jedinstvo
Surcin
Buducnost
Dobanovci
1 : 1
Bezanija
Beograd
IMT B
Novi Beograd
18 : 1
Banja
Beograd
Balkan
Beograd
5 : 1
Lepusnica
Lepusnica
Lokomotiva B
Beograd
1 : 0
Mladi Proleter
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
4 : 2
Sopot
Sopot
Lokomotiva V
Beograd
1 : 4
Radnicki NB
Novi Beograd
Zemun B
Zemun
2 : 1
Forza
Beograd
Milutinac
Zemun
8 : 2
BSK 1925 B
Batajnica
Palilulac
Krnjača
4 : 4
Zvezdara
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
29 : 31
Partizan
Beograd
Kikinda
Kikinda
25 : 27
Jedinstvo
Novi Bečej
Sivac
Sivac
32 : 31
Vrbas
Vrbas
Hercegovina
Sečanj
30 : 28
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Mladost
Vršac
24 : 25
Crvena Zvezda
Mokrin
Rekreativo
Beograd
35 : 26
Metalac
Valjevo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
23 : 20
Studentski grad
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
30 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina
Jagodina
30 : 29
BSK Heba
Bujanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
10 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Mladost
Čačak
27 : 21
Karađorđe
Topola
Smederevo
Smederevo
27 : 17
Dorćol
Beograd
Morava 84
Vladičin Han
10 : 0
Morava
Vladičin Han
Progres
Svrljig
28 : 32
Radan
Lebane
Hidroelektrana
Bajina Bašta
24 : 42
Šamot 65 2
Aranđelovac
Sjenica
Sjenica
24 : 35
Sloga
Kraljevo
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
29 : 33
Gradnulica
Zrenjanin
Zrenjanin
Zrenjanin
40 : 21
Naftagas
Elemir
Glogonj
Glogonj
26 : 31
Gaj
Gaj
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
34 : 24
Medicinar
Šabac
Bor RTB
Bor
34 : 30
Junior
Beograd
Mačva
Šabac
32 : 25
Radnički
Obrenovac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
21 : 30
ORK Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
32 : 21
Mladost
Zaječar
Radan
Lebane
24 : 22
Dubočica
Leskovac
Đerdap
Kladovo
22 : 28
Pirot
Pirot
Sočanica
Sočanica
27 : 24
Čačak
Čačak
Temerin
Temerin
30 : 25
Jadran Lider
Feketić
Laki
Crvenka
34 : 29
Ravangrad
Sombor
Radnički
Bajmok
25 : 30
Spartak
Debeljača
Klenak 09
Klenak
20 : 26
Želja
Žabalj
Bor - RTB 2
Bor
19 : 22
Hajduk Veljko
Negotin
Morava Han
Vladičin Han
18 : 43
Vranje
Vranje

Futsal

Hajduk
Kula
6 : 11
Kraljevićevo
Kačarevo
Viking
Ruma
5 : 4
TFK
Temerin
Zufo
Bujanovac
6 : 3
Bele crkve
Kuršumlija
Dolap
Prokuplje
0 : 7
Leskovac
Leskovac

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
22 : 10
Radnički
Niš

Američki fudbal

Angel Warriors Čačak
Čačak
28 : 34
Mammoths Kikinda
Kikinda

Ragbi 15

Partizan
Beograd
18 : 50
BRK Crvena Zvezda
Beograd