XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 713 utakmica za dan
Nedelja, 2 April 2017

Fudbal

Arsenal
London
2 : 2
Manchester City
Manchester
Swansea
Swansea
0 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Ingolstadt
Ingolstadt
2 : 1
Mainz 05
Mainz
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
Genoa
Genova
0 : 5
Atalanta
Bergamo
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Bologna
Bologna
Palermo
Palermo
1 : 3
Cagliari
Cagliari
Chievo
Verona
1 : 2
Crotone
Crotone
Napoli
Napoli
1 : 1
Juventus
Torino
Pescara
Pescara
1 : 1
Milan
Milano
Torino
Torino
2 : 2
Udinese
Udine
Lorient
Lorient
1 : 0
Caen
Caen
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Toulouse
Toulouse
Nice
Nice
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Rennes
Rennes
1 : 1
Lyon
Lyon
Nantes
Nantes
2 : 1
Angers
Angers
Real Madrid
Madrid
3 : 0
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Sevilla
Sevilla
0 : 0
Sporting Gijón
Gijón
Granada
Granada
1 : 4
Barcelona
Barcelona
Valencia
Valencia
3 : 0
La Coruña
La Coruña
Cetinje
Cetinje
1 : 0
Mornar
Bar
Radnički
Berane
0 : 4
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Čelik
Nikšić
0 : 2
Kom
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
0 : 1
Ibar
Rožaje
Gusinje
Gusinje
0 : 1
Brskovo
Mojkovac
Drezga
Piperi
2 : 3
Crvena stijena
Podgorica
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Železničar
Pančevo
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Loznica
Loznica
Vlasina
Vlasotince
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Ozren
Sokobanja
Tabane 1970
Jagodina
2 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 1
IMT
Novi Beograd
Subotica
Subotica
2 : 5
Polet (K)
Karavukovo
Tisa (A)
Adorjan
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Mladost APA
Apatin
Dolina
Padina
0 : 0
Vršac united
Vršac
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 1
Sofeks
Futog
Index
Novi Sad
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Sremac Vojka
Vojka
1 : 4
Borac
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Veternik
Veternik
Sušica
Kragujevac
2 : 4
Bane
Raška
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Dragačevo
Guča
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Tutin
Tutin
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Šumadija (T)
Toponica
2 : 2
Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Morava
Velika Plana
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 3
RSK
Rabrovo
Borac 1932
Ralja
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Provo
Provo
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 4
Rtanj
Boljevac
Moravica
Subotinac
4 : 2
OFK Bor
Bor
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Bukovik
Razanj
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Levač
Rekovac
2 : 0
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Turbina
Vreoci
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Budućnost
Zvečka
4 : 0
Sremčica
Sremčica
Hajduk
Beograd
1 : 2
Zvezdara
Beograd
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
0 : 1
Torlak
Kumodraž
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Jadran (S)
Sanad
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 2
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Senta
Senta
Slavija
Pivnice
2 : 2
Hajduk Junior
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
ŽAK
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Lipar
Lipar
0 : 3
Budućnost
Mladenovo
OFK Šikara
Sombor
3 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Strela
Ivanovo
6 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Izbište
2 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
Lehel
Mužlja
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Jedinstvo
Bočar
3 : 0
Banat
Čenta
Naftagas (B)
Boka
6 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Hajduk
Divoš
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
FK Graničar 1924
Adaševci
4 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Napredak
Popinci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
4 : 3
Partizan
Vitojevci
Vinogradar
Ledinci
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Miletić
Mošorin
1 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Bačka
Đurđevo
0 : 0
Mladost
Novi Sad
Titel
Titel
0 : 10
TSK
Temerin
Proleter
Banoštor
3 : 3
Tatra
Kisač
Real
Podunavci
3 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Magnohrom
Kraljevo
2 : 4
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
2 : 0
Rudar
Baljevac
Proleter
Pečenog
2 : 1
Stubal
Stubal
Mataruge
Mataruge
0 : 4
Borac
Vraneši
Partizan
Cerovac
1 : 5
Srbija
Ilićevo
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Borac
Drenovac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Mladost
Pajazitovo
Šumadija 1934
Drača
2 : 3
Kolonija
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Sloga D
Desimirovac
Budućnost
Resnik
2 : 3
Sloboda
Grbice
Napredak
Svračkovci
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Zadrugar
Gornja Trepca
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Parmenac
Parmenac
2 : 5
LFK Mladost
Lučani
Brezak
Pranjani
3 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 1
Slatina
Slatina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Spartak
Trnava
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Podunavac
Udovice
Budućnost
Ratari
0 : 0
Polet
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
7. Juli
Vodanj
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Pobeda
Golobok
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 3
Sloboda
Lipe
SASK
Saraorci
2 : 2
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
7 : 2
Omladinac
Rakinac
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Banja 1957
Banja
Lokomotiva
Lapovo
3 : 6
Vinča
Vinča
BSK
Belosavci
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Borac
Pajsijević
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Makce
Makce
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Đerdap
Golubac
Radnik (S)
Salakovac
2 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Budućnost (V)
Vezičevo
0 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Borac (V)
Vladimirci
1 : 1
Borac (L)
Lešnica
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Jedinstvo
Štitar
Majur
Majur
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Antimon
Zajača
2 : 5
Sindjelić
Lipnica
Kačer
Belanovica
1 : 1
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Mladost
Dračić
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Brezovica
Brezovica
0 : 0
ZSK
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Železničar
Požega
5 : 0
Čajetina
Gostilje
Višesava
Bajina Bašta
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
2 : 1
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
6 : 0
Ježevica
Ježevica
Omladinac
Grezna
2 : 0
Rgotina
Rgotina
Trebič
Sokobanja
3 : 2
ŠSK
Štipina
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Sloga
Minićevo
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Radnički (L)
Lubnica
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Hajduk
Čepure
Dragocvet
Dragocvet
5 : 1
Partizan
Glogovac
Mladost (J)
Jovac
1 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Resavac
Subotica
Juhor
Glavinci
4 : 1
Morava
Ribare
Sloga
Dašnica
4 : 1
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
FUD
Brus
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Kupci
Kupci
8 : 0
Mladi radnik
Bačina
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 2
Jastrebac
Blace
Spartak
Gornja Trnava
3 : 0
Veterani Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
1 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Crvena zastava
Hum
3 : 3
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
0 : 4
AZ Borac 2014
Azbresnica
Morava
Krušce
5 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Vulkan
Brenica
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Borac
Barje Čiflik
3 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
4 : 2
Padež
Petrovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 0
Bobište
Bobište
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Sloga
Lipovica
5 : 1
Brza
OFK Brza
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Umac
Miroševce
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Progres
Ladovica
3 : 0
Vučje
Vučje
Radnički (P)
Pertate
1 : 1
Polet
Stajkovce
Jablanica
Medveđa
5 : 0
Železničar
Brestovac
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Levosoje
Levosoje
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
OFK Alakince
Alakince
Crnotince
Crnotince
1 : 2
Lugina
Preševo
Čelik
Belo polje
1 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Čaglavica
Čaglavica
0 : 1
Sitnica
Lepina
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 3
Borac
Progar
Zmaj 1953
Zemun
3 : 2
Mladi proleter
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Dunav
Veliko Selo
8 : 2
Banja
Višnjička Banja
13. Maj Zemun
Zemun
4 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Komgrap
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Urovci
Urovci
1 : 2
Zabrežje
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
1 : 2
Burovo
Burovo
Polet
Grabovac
3 : 1
Strelac
Mislođin
Kosmaj
Ralja
8 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Dunavac
Grocka
0 : 1
Boleč
Grocka
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Vinča
Vinča
Omladinac
Šaludovac
4 : 2
Supska
Supska
Zemljoradnik
Striža
2 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Moravac 2015
Krušar
0 : 0
Javor
Sladaja
Mladost (S)
Sikirica
4 : 4
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Šumadija
Trešnjevica
4 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Napredak (S)
Svojnovo
4 : 1
Istok 63
Plana
Kolare
Kolare
4 : 1
Sloga
Voljavče
Mladost (K)
Končarevo
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Morava
Kočino Selo
2 : 4
Mladi radnik
Novo Lanište
Ursule
Ursule
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Šumadinac
Dragovo
4 : 0
Crni Vrh
Deonica
Jedinstvo
Bobovište
5 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Planinac 2015
Podgorac
Borac
Trnjane
2 : 2
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Sloga (K)
Korman
2 : 2
Napredak 2012
Krušje
Jedinstvo 1952
Mužinac
0 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Palilulac
Šarbanovac
3 : 1
Mladost
Resnik
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
BSK
Belanovce
Lemind
Leskovac
4 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
OFK Morava
Leskovac
2 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
Milanovo
Milanovo
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost (B)
Batulovce
2 : 4
Mladost (V)
Vinarce
Napredak
Bogojevce
0 : 4
Atletiko
Donja Jajina
Navalin
Navalin
1 : 3
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Real
Donja Jajina
3 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
3 : 1
Šumadija
Razgojna
011
Beograd
1 : 4
BUSK
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Atakante
Beograd
Solid
Subotica
10 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Palić
Palić
0 : 2
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
0 : 4
Đurđin
Đurđin
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Čoka
Čoka
0 : 3
Šampion
Orom
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Neštin
Neštin
4 : 0
Budućnost
Parage
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Borac
Obrovac
Krivanj
Selenča
1 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Banat
Ilandža
0 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Glogonj
Glogonj
0 : 1
Polet
Idvor
Unirea
Uzdin
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Pobeda
Samoš
0 : 1
Mladost
Vojlovica
Spartak 1911
Debeljača
4 : 1
Tempo
Sefkerin
Borac
Pločica
0 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Jedinstvo
Dubovac
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Proleter
Mramorak
6 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
9 : 1
Kolonija
Kovin
Potisje
Knićanin
7 : 1
Jedinstvo
Ečka
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 3
MSK
Mihajlovo
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
ASK
Aradac
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
OFK Klek
Klek
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Zlatica
Zlatica
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
Omladinac
Botoš
Proleter
Međa
4 : 5
Borac (I)
Iđoš
Roham
Nova Crnja
3 : 4
Delija
Mokrin
Bega
Novi Itebej
1 : 2
2. Oktobar
Kumane
Terekves
Hetin
2 : 3
Napredak (Č)
Čestereg
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Hajduk
Višnjićevo
1 : 2
Mladost
Buđanovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Graničar (O)
Obrež
4 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Borac
Rakovac
Čenej
Čenej
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka
Begeč
4 : 1
Susek
Susek
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Tavnik
Tavnik
Napredak (G)
Gračac
0 : 1
Popovići
Popovići
Mladost (V)
Vrdila
0 : 2
Lazac
Lazac
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Erdoglija
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 4
Korićani
Korićani
Seljak
Cvetojevac
6 : 3
Azbest
Stragari
Divostin
Kragujevac
0 : 3
Hajduk
Jovanovac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Rudar
Bresnica
2 : 1
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 1
Morava (K)
Katrga
Malba
Žaočani
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 1
Rakova
Rakova
Čačak 94
Čačak
1 : 0
Kej
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 3
Morava (M)
Mojsinje
Sloga
Kaona
1 : 2
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
2 : 0
Gradina
Rti
Voćar
Kotraža
1 : 5
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
9 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Brezova
Brezova
4 : 4
Bratstvo
Dljin
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
Železničar
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 2
Skobalj
Skobalj
Vučak
Vučak
1 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
1 : 0
Jezava
Smederevo
Landol
Landol
6 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Kolarac
Kolari
1 : 5
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Selevac
Selevac
0 : 4
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Blaznava
5 : 2
Ranilović
Ranilović
Brezovac
Brezovac
0 : 7
Partizan
Darosava
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 4
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Žabare
Žabare
Kopljari
Kopljari
1 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Šamot
Aranđelovac
1 : 0
Sloga
Zagorica
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 1
Udarnik
Trska
BSK
Borač
0 : 1
Mladost (R)
Rašković
Pobeda (Đ)
Đurđevo
7 : 0
Grivac
Grivac
Bare
Bare
3 : 1
Pobeda (S)
Sepci
Marjan
Knić
0 : 0
Karađorđe
Vučić
Sloga (M)
Milatovac
0 : 3
Omladinac (V)
Vučkovica
Mladost MG
Saranovo
6 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
BSK
Boževac
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Napredak (S)
Simićevo
1 : 2
Integral
Batuša
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
1 : 5
Napredak (P)
Poljana
Obilić
Živica
2 : 1
Desine
Desine
Dizel
Bare
0 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 4
Železničar
Požarevac
Radnički (P)
Požeženo
0 : 0
Dunavac (P)
Petka
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloga (D)
Duvanište
1 : 0
Omladinac
Slepčević
Duško
Klenje
2 : 0
Drina
Badovinci
Budućnost (Z)
Zminjak
0 : 3
Sloga (B)
Bogosavac
Borac (Š)
Šabac
1 : 1
Milicionar
Bogatić
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
5 : 2
Torpedo
Tabanović
Proleter
Šabac
2 : 1
Cer
Petkovica
Torpedo
Lojanice
0 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Cerić
Miokus
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Šipurske Livade
Šabac
1 : 0
Rankovac
Nakučani
Trešnjevka
Trbušac
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Radnički (К)
Koceljeva
5 : 1
Varna 012
Varna
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 4
Karađorđe
Mišar
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Azbukovica
Crnča
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Cerova
Cerova
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 2
Sloga (S)
Straža
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Borac (K)
Kozjak
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Stolice
Krupanj
2 : 4
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
5 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Proleter
Bajevac
2 : 0
Mladost
Vračević
Polet (T)
Takovo
2 : 3
Rudar
Radljevo
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Polet
Popučke
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Borac
Rajković
0 : 4
Jadar 2013
Valjevo
Popadić
Popadić
0 : 3
Rajac
Kadina Luka
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Komanice
Komanice
Liplje
Liplje
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Glumač
Glumač
5 : 0
Duškovci
Duškovci
Omladinac
Zdravčići
6 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
9 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Lauš
Lopaš
3 : 2
Sečica
Seča reka
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Bakionica
Bakionica
4 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 3
Napredak
Korbovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 4
Koča Andjelković
Tekija
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Omladinac
Vajuga
3 : 1
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Egeta
Brza Palanka
Sebečevac
Sebečevac
1 : 6
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Mladost VPD
Kruševac
3 : 2
Kapidžija
Kapidžija
BSK
Bela Voda
3 : 1
Dedina
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 2
Bukovica
Bukovica
Budućnost
Kaonik
5 : 1
Borac
Bivolje
Sloga
Majdevo
1 : 0
Žabare
Žabare
14. Oktobar
Izbenica
0 : 2
Mladost
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
2 : 2
Borac
Gornji Katun
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Polet 57
Milutovac
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Poštar
Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Pionir
Besni Fok
Heroj Polet
Jajinci
5 : 0
Dunavac
Dunavac
Mladost
Jabučki Rit
3 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 8
OFK Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
0 : 0
Rudar 2012
Babe
Vojvoda
Dučina
5 : 0
OFK Slatina
Slatina
Pobeda
Držina
3 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
2 : 0
Jerma
Sukovo
Rongo Siti
Pirot
1 : 6
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
OFK Metalac
Sombor
0 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Telečka
Telečka
0 : 3
Panonija
Lalić
Dinamo (S)
Sonta
1 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
Jedinstvo 2014
Beljin
5 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga (R)
Ridjake
2 : 3
Verko
Suvo Selo
Mladost (B)
Belotić
6 : 5
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
1 : 4
Provo 2015
Provo
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Posavina
Stubline
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Omladinac
Veliko Polje
5 : 1
Jedinstvo
Dren
Rekreativo
Zabrežje
1 : 4
Sloga
Ratari
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Partizan
Draževac
Borac
Ušće
1 : 1
Zvezda
Konatice
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Gradac Pričević
Valjevo
1 : 0
Dupljaj 2016
Dupljaj
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Bujačić
Bujačić
Mali korak
Oglađenovac
0 : 0
Paune
Paune
Beloševac
Beloševac
1 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Rakac Stave
Stave
1 : 0
Lukavac
Lukavac
Badince
Badince
0 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Rudar 1973
Rudare
1 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Borac
Veliko Laole
3 : 0
Radnik
Pankovo
Omladinac (B)
Busur
9 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Napredak
Trnovče
3 : 1
Melnica
Melnica
BSK
Brajkovac
1 : 1
OFK Radnički
Dren
Sloboda
Stubica
1 : 0
Mladi Borac
Županjac
Budućnost (D)
Dudovica
3 : 1
Polet
Mirosaljci
Sloga
Lukavica
2 : 2
Rudar
Zeoke
Toplica
Donja Toplica
1 : 0
Mladost
Latković
Babajić
Babajić
1 : 1
Tolić
Tolić
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Paštrić
Paštrić
6 : 2
Orao
Poljanice
Proleter
Latković
0 : 12
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Sloga (Du)
Dubravica
2 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Metalac
Požarevac
2 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
0 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Sloga (Dr)
Drmno
3 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Vihor
Маljurevac
OFK Borac
Lovci
2 : 0
Morava
Rajkinac
Belica
Belica
4 : 2
Trnava
Trnava
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 1
Partizan
Majur
Omladinac
Bunar
1 : 0
Mladost
Bukovče
Šantarovac
Šantarovac
4 : 0
Napredak
Staro Lanište
Sindjelić
Vojnik
4 : 0
Resavac
Veliki Popović
Mladi borac
Trucevac
0 : 3
Planinac
Panjevac
Mladi radnik
Grabovica
6 : 1
Zelenika
Vitance
Morava
Medvedja
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Heroj
Busilovac
1 : 1
Radnik
Davidovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 0
Sloboda
Krežbinac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 1
Popovac
Popovac
Mladost
Gornja Mutnica
7 : 1
Jedinstvo
Ratari
Vihor
Golubovac
1 : 5
Budućnost
Lebina
Napredak
Stubica
3 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 3
Mladost (J)
Jelenac
Sloga
Plavna
5 : 2
Borac
Vizić
Mladost
Mali Bač
0 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Proleter
Karađorđevo
1 : 2
Bačka
Despotovo
Labudnjača
Vajska
7 : 0
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Premijer
Badovinci
5 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
0 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Pečanica
Pečanica
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 6
Sirakovo
Sirakovo
Dunavac 1929
Kisiljevo
1 : 2
Kumane
Kumane
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 3
Srednjevo
Srednjevo
Pek
Kusiće
1 : 0
Sloga-TOP
Topolovnik
Ram
Ram
2 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Borac
Stejanovci
0 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Car Uroš
Jazak
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 4
Vojvodina
Neradin
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Polet
Nikinci
Sremac
Dobrinci
3 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Sloga
Voganj
1 : 5
Planinac
Rivica
Graničar
Grabovci
1 : 0
S.V.Radnički
Irig
Sremac
Berkasovo
4 : 4
Jednota
Šid
Graničar
Jamena
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bingula
Bingula
0 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac
Batrovci
0 : 1
Sinđelić
Gibarac
Borac
Ilinci
2 : 5
Jedinstvo
Ljuba
Dunav
Novi Slankamen
2 : 1
Sloga (M)
Maradik
Sloga (K)
Krnješevci
5 : 2
Polet
Novi Karlovci
Borac (J)
Jarkovci
1 : 4
Krušedol
Krušedol
Mladost (S)
Slatina
2 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Bojić
Bojić
1 : 0
Volujac
Volujac
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
Šepšin
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
3 : 7
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Kosmajac
Koraćica
0 : 6
Šumadija 1962
Jagnjilo
Borac
Amerić
1 : 4
Napredak
Međulužje
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 1
Sloga
Granice
Sava
Mrđenovac
5 : 0
Mladost
Svileuva
Žabar
Žabar
1 : 5
Korman
Korman (Šabac)
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Napredak
Ševarice
Mladost
Toljevac
6 : 4
Velika Morava
Selo Varvarin
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Munja
Baric
2 : 1
Proleter
Jasenak
Vreoci
Vreoci
6 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Šumadinac
Kruševica
0 : 2
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
3 : 6
Petka
Petka
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Knjaževac 2015
Knjaževac
4 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 2012
Niš
5 : 1
Krstarica
Prokuplje
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 1
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Radnički (V)
Valjevo
0 : 3
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Savacijum
Šabac
02.04.2017
11:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 10
Sindjelic
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
Balkan
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
Internacional
Beograd
Vršac
Vršac
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Begej
Žitište
Indeks
Novi Sad
1 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 8
Inđija
Inđija
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Bačka
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
6 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost
Dobanovci
0 : 4
BSK 1925
Beograd
Milutinac
Zemun
4 : 4
Dunavac Grocka
Grocka
011 MK
Beograd
1 : 5
Rad MK
Beograd
Palilulac MK
Beograd
4 : 3
Zemun B MK
Zemun
IMT MK
Novi Beograd
4 : 0
Zuce MK
Zuce
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Rad
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Kiker
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Real Niš
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Apolon
Kraljevo
Mačva 2005
Bogatić
02.04.2017
12:00
Savacium
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
BSK
Borča
3 : 0
011
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Voždovac
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
Hajduk junior
Kula
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Cerovac 2013
Cereovac
1 : 1
Polet
Trnovče
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 6
Pobeda
Golobok
Borac
Klenak
3 : 3
1. Maj
Ruma
Sloven
Ruma
1 : 4
Rudar
Vrdnik
Slavia
Kovačica
3 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 3
Jedinstvo
Dren
Zadrugar
Orasac
4 : 0
Posavina
Stubline
Vinca
Vinca
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
OFK Balkan
Beograd
Postar 1930
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
3 : 2
Torlak
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
3 : 0
BSK Borča MK
Borča
Zemun MK
Zemun
1 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
0 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
3 : 2
Leštane MK
Leštane
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 0
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 3
Rad MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
4 : 3
13. Maj MK
Zemun
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Apolon
Kraljevo
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Savacijum
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
Ribnica
Mionica
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
BSK
Borča
0 : 3
Vozdovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
011
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
6 : 1
Inđija
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 9
Spartak
Subotica
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
Hajduk junior
Kula
0 : 9
TSC
Bačka Topola
Arena Su
Subotica
2 : 1
Spartak
Subotica
Sloga
Banatsko Novo Selo
10 : 2
Železničar
Pančevo
Vojvodina (C)
Crepaja
1 : 23
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Slavia
Kovačica
0 : 7
Dolina
Padina
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 8
Partizan
Uljma
Pobeda
Piroman
1 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Posavina
Stubline
3 : 3
Buducnost
Zvecka
Polet
Grabovac
2 : 5
Obrenovac 1905
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
0 : 5
Dorcol
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 5
Lola
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 4
OLE
Zemun
Postar 1930
Beograd
1 : 4
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 0
Banja
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 2
Dominus
Beograd
Kolubara
Lazarevac
12 : 1
BASK
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 4
Sopot
Sopot
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
1 : 0
011 MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
3 : 1
Altina MK
Zemun
Voždovac B MK
Beograd
6 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Napredak MK
Medoševac
2 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 0
Sinđelić MK
Ugrinovci
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 9
CFK
Vrbas
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Luna
Novi Pazar
Obilić
Novi Kneževac
0 : 6
Njerš Ištvan
Totovo selo
Senta
Senta
0 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
AFK
Ada
1 : 0
Sloga
Ostojićevo
Srem
Jakovo
0 : 6
Dominus
Beograd
OLE
Borca
3 : 0
Hajduk
Beograd
Lepusnica
Lepusnica
3 : 1
Postar
Zvezdara
Zvezdara
Beograd
1 : 13
Sindjelic
Beograd
Banja
Beograd
1 : 9
Atakante
Beograd
Karioke
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Vinca
Vinca
1 : 9
Radnički PDM
Mladenovac
Zemun B
Zemun
1 : 1
Milutinac
Zemun
Forza
Beograd
12 : 0
Zmaj 1953
Beograd
ŠF Rosenborg
Beograd
3 : 2
PKB
Padinska skela

Košarka

Cedevita
Zagreb
87 : 78
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
102 : 77
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Ub
Ub
62 : 101
Klik
Arilje
Novi Pazar
Novi Pazar
111 : 72
Crnokosa
Kosjerić
OKK Junior
Niš
61 : 77
Sokobanja
Sokobanja
Niš
Niš
80 : 77
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Borča
Beograd
71 : 100
Žarkovo
Beograd
Sloboda NS
Novi Sad
73 : 48
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Sivac
Sivac
104 : 94
Star
Novi Sad
Petrovgrad
Zrenjanin
74 : 80
Tisa
Bečej
Bagljaš
Zrenjanin
60 : 66
Kadet
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
100 : 80
Partizan
Šid
Napredak Junior
Kruševac
67 : 57
Stragari
Stragari
Bane
Raška
73 : 83
Goč
Vrnjačka Banja
Umka 2009
Beograd
76 : 61
Cerak
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
80 : 77
Vizura Shark
Beograd
Proleter
Zrenjanin
69 : 74
Beočin
Beočin
Radnički
Beograd
70 : 56
Srbobran
Srbobran

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Zaslon
Šabac
3 : 1
Antena
Kruševac
Dubočica
Leskovac
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Ribnica 2
Kraljevo
0 : 3
Gračac
Gračac
Putevi
Ivanjica
3 : 0
Lotus
Čačak
Novi Pazar 2
Novi Pazar
3 : 1
Partizan
Lipljan
Mladost-Expans
Nova Pazova
3 : 1
Sombor
Sombor
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Borac
Paraćin
FOK
Futog
3 : 0
Kraguj Radnički
Kragujevac
Ivanjica
Ivanjica
3 : 2
Vrbas
Vrbas
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Sterija
Beograd
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Pirot
Pirot
3 : 2
Paraćin
Paraćin
Stampedo
Niš
3 : 0
Radan
Lebane
Leskovac-98
Leskovac
3 : 0
Desetka
Niš
Zaječar
Zaječar
1 : 3
Bor
Bor
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Volejstars
Sombor
Mladost (I)
Inđija
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Apatin
Apatin
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Ruma
Ruma
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Mali Zvornik
Mali Zvornik
2 : 3
Fortuna plus
Aranđelovac

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
29 : 23
Morava
Velika Plana
Partizan
Beograd
32 : 31
Požarevac
Požarevac
Topličanin
Prokuplje
21 : 33
Obilić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
27 : 20
Inđija
Inđija
Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 23
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Metalac
Valjevo
19 : 28
Mačva
Bogatić
Jagodina
Jagodina
35 : 35
Hisar
Leskovac
Arilje
Arilje
26 : 35
Karađorđe
Topola
Metalac
Kraljevo
37 : 26
Mladost
Čačak
Slavija
Novi Sad
22 : 24
Metalac
Futog
Bor 2
Bor
36 : 16
Đerdap
Kladovo
Morava
Vladičin Han
37 : 44
Morava 84
Vladičin Han
Radan
Lebane
21 : 25
Progres
Svrljig
Šamot 65 2
Aranđelovac
31 : 19
Zlatar 2
Nova Varoš
Užice
Užice
32 : 36
Sloga
Kraljevo
Železničar
Inđija
36 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Junior
Beograd
31 : 33
Bor RTB
Bor
Radnički
Kragujevac
24 : 25
Kikinda
Kikinda
Rudar
Kostolac
19 : 16
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Naisa 2
Niš
27 : 21
Topličanin
Prokuplje
Košutnjak
Čačak
24 : 37
Čačak
Čačak
Temerin
Temerin
27 : 23
Sloven
Ruma
Mladost
Nova Pazova
25 : 18
Partizan
Iđoš
Želja
Žabalj
30 : 28
Mokrin
Mokrin
Morava Han
Vladičin Han
22 : 35
Vlasotince
Vlasotince
Vranje
Vranje
35 : 18
Bor - RTB 2
Bor

Futsal

Kragujevac 2011
Kragujevac
2 : 7
Požarevac
Požarevac
Mašinac
Kragujevac
6 : 3
Raška
Raška
Gročanski
Beograd
0 : 9
Samo pravo
Beograd
Flach
Valjevo
3 : 0
92
Užice
Šljivici
Ivanjica
02.04.2017
19:00
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Indians 2013
Inđija
6 : 6
Tisa
Novi Bečej
Kikinda
Kikinda
5 : 2
Sombor
Sombor
Leskovac
Leskovac
3 : 1
Bele crkve
Kuršumlija

Ragbi 13

Radnički
Niš
24 : 18
Crvena Zvezda
Beograd

Američki fudbal

Vukovi Beograd
Beograd
41 : 7
Indians Inđija
Inđija
Mammoths Kikinda
Kikinda
12 : 14
Golden Bears Bor
Bor
Pastuvi Požarevac
Požarevac
26 : 7
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
Angel Warriors Čačak
Čačak
6 : 45
Black Hornets
Jagodina