XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 176 utakmica za dan
Sreda, 17 Maj 2017

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladost (L)
Lučani
3 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 5
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Radnik
Surdulica
Inđija
Inđija
1 : 5
Bežanija
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 4
Mačva
Šabac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Sloboda
Užice
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Proleter
Novi Sad
Sindjelić
Beograd
4 : 1
Radnički
Pirot
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Southampton
Southampton
0 : 0
Manchester Utd
Manchester
Monaco
Monaco
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Celta Vigo
Vigo
1 : 4
Real Madrid
Madrid
Železničar
Pančevo
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
Cement
Beočin
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Vršac
Vršac
Borac (S)
Sakule
3 : 3
Dunav
Stari Banovci
Karađorđe (T)
Topola
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
FAP
Priboj
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Šapine
Šapine
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Ozren
Sokobanja
0 : 6
Moravac Orion
Mrštane
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timok
Zaječar
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Pukovac
Pukovac
IMT
Novi Beograd
1 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Grafičar
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
Sopot
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Dorćol
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
Prva Iskra
Barič
2 : 2
BASK
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 1
GSP Polet
Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Mladost (T)
Turija
Budućnost (G)
Gložan
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost APA
Apatin
Subotica
Subotica
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
Srbobran
Srbobran
Tisa (A)
Adorjan
4 : 5
Bečej 1918
Bečej
Tavankut
Tavankut
7 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički (K)
Kovin
4 : 2
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Vršac united
Vršac
4 : 2
Slavia
Kovačica
Polet (N)
Nakovo
3 : 4
ŽAK
Kikinda
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga
Plandište
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Dolina
Padina
2 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Hajduk (B)
Beška
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Borac
Novi Sad
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Slavija
Novi Sad
3 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Sofeks
Futog
6 : 1
Veternik
Veternik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
6 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 0
Sloga
Erdevik
Index
Novi Sad
1 : 0
ŽSK
Žabalj
Sremac Vojka
Vojka
3 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Ovčar
Markovica
Sloga
Kraljevo
0 : 3
Radnički (K)
Kovači
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Dragačevo
Guča
1 : 2
Tutin
Tutin
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Morava
Velika Plana
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Proleter
Vranovo
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Napredak
Markovac
3 : 0
Borac 1932
Ralja
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Gruža
Gruža
2 : 0
Zvižd
Kučevo
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Drina
Ljubovija
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
OFK Divci
Divci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 4
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Provo
Provo
3 : 2
Sevojno
Sevojno
Radjevac
Krupanj
1 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
Ribnica
Mionica
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Bukovik
Razanj
2 : 0
Malošište
Malošište
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
OFK Bor
Bor
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
4 : 0
Đerdap
Kladovo
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
BSK
Bogovina
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Napredak
Aleksinac
Sloga
Ćićevac
1 : 4
SFS Borac
Paraćin
Juhor
Obrež
3 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Trajal
Kruševac
Rembas
Resavica
1 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Levač
Rekovac
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Kopaonik
Brus
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (P)
Pirot
8 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Budućnost (O)
Orašje
5 : 1
Lužnica
Babušnica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 7
Sloga (L)
Leskovac
Pusta reka
Bojnik
9 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Hajduk Junior
Kula
Borac (BG)
Bački Gračac
6 : 2
Hercegovac
Gajdobra
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
ŽAK
Sombor
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Slavija
Pivnice
6 : 0
Polet (S)
Sivac
Krila Krajine
Bačka Palanka
8 : 0
OFK Šikara
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Mladost (BP)
Bački Petrovac
6 : 0
Lipar
Lipar
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
0 : 0
Napredak
Popinci
Sloven
Ruma
2 : 1
FK Graničar 1924
Adaševci
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 1
Hajduk
Divoš
Partizan
Vitojevci
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 1
Rudar
Vrdnik
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Borac
Klenak
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Budućnost
Arilje
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Polom
Leskovo
Javor
Sladaja
2 : 1
Omladinski
Paraćin
Mladost
Buđanovci
3 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Železničar
Inđija
Fruškogorac
Manđelos
3 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
Hajduk
Višnjićevo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Napredak
Žarkovac
Borac
Martinci
6 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Radnički (K)
Knežica
Žabare
Žabare
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 4
Mladost
Donji Katun
Deli Jovan
Salaš
0 : 6
Šljivar
Šljivar
Mladost
Sumrakovac
2 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
Kosovo
Zvezdan
0 : 3
Timok 1928
Trnavac
Nacional
Lukovo
2 : 3
OFK Rtanj 2016
Boljevac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
Domaćin
Kovačevac
3 : 1
Lipar
Donji Račnik
Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Karadjordje
Topola
Šapine
Šapine
2 : 5
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 3
BAK
Bela Crkva
Budućnost
Alibunar
0 : 2
BSK
Bavanište
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Bane
Raška
2 : 1
Tutin
Tutin
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Apolon (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
011
Beograd
0 : 3
Internacional
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 20
Sloga
Banatsko Novo Selo
BAK
Bela Crkva
12 : 0
Hajdučica
Hajdučica
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
Rad MK
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 5
Brodarac MK
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
11 : 0
Radnički (O)
Obrenovac

Rukomet

Zlatar 2
Nova Varoš
28 : 25
Užice
Užice
Rusin
Ruski Krstur
29 : 31
Grafičar
Bezdan
Petrovaradin
Petrovaradin
27 : 32
Jadran Lider
Feketić