XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 746 utakmica za dan
Nedelja, 30 April 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Everton
Liverpool
0 : 3
Chelsea
London
Manchester Utd
Manchester
1 : 1
Swansea
Swansea
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 2
Manchester City
Manchester
Tottenham
London
2 : 0
Arsenal
London
Augsburg
Augsburg
4 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Genoa
Genova
1 : 2
Chievo
Verona
Palermo
Palermo
2 : 0
Fiorentina
Firenze
Roma
Roma
1 : 3
Lazio
Roma
Crotone
Crotone
1 : 1
Milan
Milano
Internazionale
Milano
0 : 1
Napoli
Napoli
Cagliari
Cagliari
1 : 0
Pescara
Pescara
Empoli
Empoli
1 : 3
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Bologna
Bologna
4 : 0
Udinese
Udine
Nice
Nice
3 : 1
PSG
Paris
Dijon
Dijon
0 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Caen
Caen
1 : 5
Marseille
Marseille
Celta Vigo
Vigo
0 : 3
Athletic Club
Bilbao
Betis
Sevilla
1 : 4
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Eibar
Eibar
2 : 0
Leganés
Leganés
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 2
La Coruña
La Coruña
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
Bokelj
Kotor
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Lovćen
Cetinje
6 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
1 : 3
Sutjeska
Nikšić
Zeta
Golubovci
3 : 0
Dečić
Tuzi
Čelik
Nikšić
4 : 1
Radnički
Berane
Bratstvo
Cijevna
1 : 2
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
2 : 1
Berane
Berane
Kom
Podgorica
2 : 0
Mornar
Bar
Otrant Olympic
Ulcinj
0 : 2
Jezero
Plav
Fair Play
Bijelo Polje
2 : 1
Komovi
Andrijevica
Brskovo
Mojkovac
6 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
Pljevlja 97
Pljevlja
3 : 0
Gusinje
Gusinje
Drezga
Piperi
0 : 1
Zabjelo
Podgorica
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
FAP
Priboj
Moravac Orion
Mrštane
4 : 2
Tabane 1970
Jagodina
Temnić 1924
Varvarin
7 : 0
Sloga (D)
Despotovac
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
2 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Grafičar
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Mladost (T)
Turija
5 : 2
Subotica
Subotica
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Slavia
Kovačica
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Kabel
Novi Sad
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hajduk (B)
Beška
3 : 0
Sofeks
Futog
Borac
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Miokovci
Miokovci
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Borac 1932
Ralja
0 : 3
Gruža
Gruža
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Radnički 1926
Požarevac
Proleter
Vranovo
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
1 : 0
Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
OFK Divci
Divci
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Spartak 1924
Ljig
0 : 2
Provo
Provo
Drina
Ljubovija
5 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Radnički Stobex
Klupci
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 0
Napredak
Aleksinac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Bukovik
Razanj
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
OFK Bor
Bor
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Trajal
Kruševac
3 : 0
Levač
Rekovac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Sloga
Ćićevac
4 : 2
Rembas
Resavica
Juhor
Obrež
1 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Pčinja
Trgovište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost (P)
Popovac
5 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Budućnost
Zvečka
Hajduk
Beograd
3 : 1
Avala
Beli Potok
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
Torlak
Kumodraž
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Turbina
Vreoci
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Milutinac
Zemun
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
Vrčin
Vrčin
Borac (L)
Lazarevac
1 : 1
Srem
Jakovo
Jadran (F)
Feketić
4 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
OFK Šikara
Sombor
2 : 3
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
5 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Slavija
Pivnice
Budućnost
Mladenovo
6 : 0
ŽAK
Sombor
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 4
BSK
Bački Brestovac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Borac (St)
Starčevo
1 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Strela
Ivanovo
2 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vulturul
Grebenac
5 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Polet
Izbište
0 : 5
BAK
Bela Crkva
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Lehel
Mužlja
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Jedinstvo
Bočar
5 : 1
Naftagas (B)
Boka
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Borac
Klenak
Hajduk
Divoš
4 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
FK Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
Napredak
Popinci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Jadran
Golubinci
Vinogradar
Ledinci
0 : 2
TSK
Temerin
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Miletić
Mošorin
0 : 4
Tatra
Kisač
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Proleter
Banoštor
Titel
Titel
0 : 7
Jugović
Kać
Proleter
Pečenog
0 : 3
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Borac
Vraneši
3 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Stubal
Stubal
3 : 2
Granit
Jošanička banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Polet
Ratina
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Šumadinac
Kragujevac
4 : 2
Šumadija 1934
Drača
Budućnost
Resnik
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Sloboda
Grbice
4 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 6
Srbija
Ilićevo
Kolonija
Kragujevac
5 : 4
Borac
Drenovac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 2
Polet (T)
Trbušani
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Napredak
Svračkovci
1 : 3
LFK Mladost
Lučani
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 0
Slatina
Slatina
Brezak
Pranjani
1 : 1
Spartak
Trnava
Omladinac (Z)
Zablaće
6 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
4 : 0
Pobeda
Golobok
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Budućnost
Ratari
6 : 2
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
3 : 3
Sloga
Miloševac
Crvena zvezda
Suvodol
9 : 0
Omladinac
Rakinac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
SASK
Saraorci
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Omladinac
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
0 : 3
BSK
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Borac
Pajsijević
6 : 1
Trnava
Donja Trnava
Proleter 1976
Jelovik
5 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Vinča
Vinča
5 : 2
Banja 1957
Banja
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Đerdap
Golubac
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Makce
Makce
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Radnik (S)
Salakovac
3 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 2
Borac (L)
Lešnica
Jedinstvo
Štitar
5 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Borac (V)
Vladimirci
3 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Majur
Majur
1 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Iskra
Donja Bukovica
6 : 2
Mladost
Dračić
Joševa
Joševa
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
ZSK
Valjevo
1 : 0
Trlić
Trlić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 4
Sovljak
Sovljak
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Železničar
Požega
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Savinac
Visibaba
2 : 4
Perućac
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Polet
Rasna
Blizna
Blizna
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Ključ
Podvrška
4 : 2
Deli Jovan
Sikole
Polom
Leskovo
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Slatina
Bor
3 : 1
Radnički
Klokočevac
BSK
Bukovče
0 : 5
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
1 : 4
Branik
Štubik
Čubra
Čubra
4 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
Naša krila
Belotinac
1 : 0
Orljane
Orljane
Jedinstvo GVD
Grejač
0 : 3
Rasovača
Rasovača
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Mladost (Ba)
Batušinac
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladost 1976
Biljeg
0 : 1
Palilula
Aleksinac
Radnički 1924
Kočane
6 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Omladinac
Grezna
1 : 1
Osnić
Osnić
Vratarnica
Vratarnica
0 : 4
ŠSK
Štipina
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Malinik
Podgorac
2 : 1
Sloga
Minićevo
Hajduk
Čepure
1 : 2
Bratstvo
Međureč
Juhor
Glavinci
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
3 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Morava
Ribare
2 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Resavac
Subotica
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
OFK Batinac
Batinac
0 : 2
Partizan
Glogovac
Dobrič
Pejkovac
2 : 1
Jastrebac
Blace
Trbunje
Trbunje
5 : 2
Jastreb
Blace
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 1
Spartak
Gornja Trnava
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Borac
Držanovac
3 : 2
Polet
Samarinovac
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
1 : 4
Sloga 1948
Malča
Padež
Petrovac
4 : 1
Zvezda
Blato
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 1
Dragoš
Pirot
Progres
Ladovica
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Radnički (P)
Pertate
2 : 0
Umac
Miroševce
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
1 : 3
Sloga
Lipovica
Polet
Stajkovce
1 : 0
Čekmin
Čekmin
Vučje
Vučje
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Bobište
Bobište
Mladi Borac
Živkovo
5 : 4
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Brza
OFK Brza
5 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladost (B)
Bosilegrad
9 : 0
Južna pruga
Vladičin Han
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Čelik
Belo polje
Ugljare
Ugljare
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Sitnica
Lepina
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Borac
Progar
Mladi proleter
Beograd
0 : 3
Banja
Višnjička Banja
Sinđelić 2012
Ugrinovci
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Komgrap
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
Dunav
Veliko Selo
7 : 0
Šumadinac
Bečmen
13. Maj Zemun
Zemun
2 : 0
Institut
Zemun Polje
Urovci
Urovci
0 : 0
Radnički
Rudovci
Barajevo
Barajevo
0 : 6
Strelac
Mislođin
Rušanj
Rušanj
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Boleč
Grocka
5 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Kamendol
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Mladost
Begaljica
Dunavac
Grocka
5 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Kovačevac
Kovačevac
5 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Leštane
Leštane
7 : 0
Pudarci
Pudarci
Supska
Supska
2 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Šumadija
Trešnjevica
6 : 2
Radnički (T)
Tekija
Napredak (S)
Svojnovo
3 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Istok 63
Plana
3 : 0
Moravac 2015
Krušar
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 0
Zemljoradnik
Striža
Omladinski
Paraćin
0 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Sloga
Voljavče
2 : 4
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
4 : 0
Morava
Kočino Selo
Crni Vrh
Deonica
3 : 2
Zenit
Oparić
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Kolare
Kolare
Mladost (D)
Dublje
5 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Mladi radnik
Novo Lanište
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Draževac
Draževac
5 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
Planinac 2015
Podgorac
Borac
Trnjane
1 : 0
Sloga (K)
Korman
Pobeda
Trubarevac
0 : 3
Jedinstvo 1952
Mužinac
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Hajduk
Rujevica
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 12
Sloga
Žučkovac
Navalin
Navalin
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Real
Donja Jajina
5 : 3
Napredak
Bogojevce
Gradac
Konopnica
2 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Milanovo
Milanovo
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
OFK Morava
Leskovac
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
1 : 1
Lemind
Leskovac
Mladost (V)
Vinarce
6 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Sparta Železnik
Železnik
2 : 3
Rekreativo 011
Beograd
011
Beograd
2 : 3
Busije
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Bratstvo
Ljutovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 6
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 1
Žednik
Stari Žednik
Palić
Palić
2 : 2
Bikovo
Bikovo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Iskra
Kucura
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Pobeda
Pobeda
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
AFK
Ada
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 3
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
3 : 1
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Čoka
Čoka
Graničar
Đala
6 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Dunav
Bački Monoštor
4 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kula
Kula
2 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Budućnost
Parage
3 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
4 : 2
Borac
Obrovac
Neštin
Neštin
2 : 4
Krivanj
Selenča
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Tvrdjava
Bač
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 1
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Banat
Ilandža
Radnički 1927
Vršac
0 : 3
Ratar
Kruščica
Polet
Idvor
3 : 0
Mladost
Vojlovica
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
3 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Unirea
Uzdin
6 : 2
Pobeda
Samoš
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
Kolonija
Kovin
Borac
Pločica
1 : 5
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Dubovac
0 : 3
Proleter
Mramorak
Jedinstvo
Ečka
3 : 0
ASK
Aradac
Rusanda
Melenci
6 : 1
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
0 : 0
Zlatica
Zlatica
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 3
Omladinac
Botoš
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 2
2. Oktobar
Kumane
Proleter
Međa
3 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
Roham
Nova Crnja
3 : 4
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Bega
Novi Itebej
2 : 3
Terekves
Hetin
Sloga
Čalma
0 : 0
Mladost
Buđanovci
Napredak
Žarkovac
7 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Borac
Martinci
Železničar
Inđija
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar (O)
Obrež
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Moskva
Budisava
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
6 : 1
Centar
Novi Sad
Čenej
Čenej
2 : 1
Susek
Susek
Obilić
Vilovo
3 : 0
Bačka
Begeč
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
Napredak (G)
Gračac
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost (V)
Vrdila
1 : 2
Grdica
Grdica
Lazac
Lazac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Popovići
Popovići
3 : 0
Borac (A)
Adrani
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Partizan
Vrba
1 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
Azbest
Stragari
0 : 2
Erdoglija
Kragujevac
Korićani
Korićani
8 : 0
Hajduk
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
21. oktobar
Kragujevac
0 : 7
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
5 : 2
Maršić
Maršić
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Zastava
Kragujevac
Planinac
Vujetinci
3 : 2
Lugovi
Čačak
Morava (K)
Katrga
6 : 2
Vujan
Prislonica
Rudar
Bresnica
6 : 0
Rakova
Rakova
Budućnost
Stančići
4 : 1
Kej
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 5
Čačak 94
Čačak
Gradina
Rti
3 : 1
Bjelica
Milatovići
Prilike
Prilike
2 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Jelica
Goračići
1 : 2
Brezova
Brezova
Voćar
Kotraža
3 : 2
Gorušica
Viča
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
3 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Sparta
Grabovica
Selevac
Selevac
2 : 5
Beli Orlovi
Pridvorice
Mladi rudar
Bukovik
4 : 5
Ranilović
Ranilović
Partizan
Darosava
4 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Budućnost
Blaznava
1 : 5
Žabare
Žabare
Brezovac
Brezovac
3 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 0
Sloga
Zagorica
B 2000
Aranđelovac
9 : 0
Šamot
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Grivac
Grivac
1 : 2
Udarnik
Trska
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Pobeda (S)
Sepci
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 0
Karađorđe
Vučić
BSK
Borač
3 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Bare
Bare
5 : 0
Mladost MG
Saranovo
Marjan
Knić
1 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Mladost (R)
Ranovac
BSK
Boževac
6 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Integral
Batuša
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Desine
Desine
3 : 0
Kurjače
Kurjače
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak 1934
Nabrđe
6 : 1
Polet (V)
Voluja
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
1 : 3
Železničar
Požarevac
Obilić
Živica
4 : 1
Dunavac (P)
Petka
Dizel
Bare
2 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Omladinac
Slepčević
2 : 5
Sloga (B)
Bogosavac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 4
Milicionar
Bogatić
Sloga (D)
Duvanište
3 : 2
Torpedo
Tabanović
Duško
Klenje
2 : 0
Cer
Petkovica
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 1
Gorki
Glušci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 0
Proleter
Šabac
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (K)
Krnić
4 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Torpedo
Lojanice
4 : 0
Varna 012
Varna
Cerić
Miokus
6 : 1
Karađorđe
Mišar
Šipurske Livade
Šabac
0 : 3
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Trešnjevka
Trbušac
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Radnički (К)
Koceljeva
5 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Cerova
Cerova
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Borac (K)
Kozjak
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Vidojevica
Lešnica
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 2
Stolice
Krupanj
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Mladost
Vračević
Polet (T)
Takovo
1 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Gunjevac
Gunjevac
0 : 5
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Polet
Popučke
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 3
Komanice
Komanice
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Borac
Rajković
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Popadić
Popadić
5 : 0
Liplje
Liplje
Glumač
Glumač
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 7
Sečica
Seča reka
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar
Vranjani
1 : 1
Bakionica
Bakionica
Lauš
Lopaš
9 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 11
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
6 : 1
Pontes
Kostol
Milutinovac
Milutinovac
2 : 6
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
1 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Rečka
Rečka
1 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Graničar
Aleksandrovac
10 : 2
OFK Sikole
Sikole
Slatina
Negotin
4 : 0
Ratar
Jasenica
Urovica
Urovica
6 : 2
Malajnica
Malajnica
Miloševo
Miloševo
2 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Sloga
Majdevo
5 : 1
Budućnost
Kaonik
Čarapan
Kruševac
3 : 0
BSK
Bela Voda
Žabare
Žabare
6 : 3
Mladost VPD
Kruševac
Borac
Bivolje
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Dedina
Dedina
Poštar
Beograd
1 : 0
Dunavac
Dunavac
Crvenka
Borča
5 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
0 : 2
Dedinje
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Mladost
Jabučki Rit
Vis
Parcani
10 : 0
Stojnik
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
7 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 0
Popović
Popovići
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 1
Nišavac
Staničenje
Jerma
Sukovo
0 : 5
Senjak
Pirot
Željuša
Željuša
4 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Čegar 2013
Kamenica
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Delijski Vis
Niš
1 : 4
Čegar 1946
Donji Matejevac
Morava 1949
Čokot
0 : 6
Sečanica
Sečanica
Mladost
Donji Komren
1 : 0
Supovac
Supovac
Elid
Donji Dušnik
2 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Knežica
Knežica
Timok 1928
Trnavac
2 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Nacional
Lukovo
Lovac
Mali Izvor
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Deli Jovan
Salaš
2 : 4
Mladost
Sumrakovac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
3 : 0
Borac
Azbresnica
Banaćanin
Aleksandrovo
2 : 2
Dobrič 1974
Brest
Padina 1989
Padina
1 : 4
Arbanasce
Arbanasce
Koprijan 1975
Gradište
3 : 0
Baličevac 1974
Baličevac
Mladost
Tečić
4 : 0
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
3 : 1
Blagotin
Belušić
Landol
Landol
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Lunjevac
Lunjevac
1 : 1
Jezava
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
3 : 1
Vučak
Vučak
Budućnost
Mala Krsna
2 : 3
Železničar
Smederevo
Kolarac
Kolari
2 : 6
Petrijevac
Petrijevo
Omladinac
Seone
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Partizan
Kupusina
1 : 0
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Sport
Bezdan
3 : 0
Telečka
Telečka
Verko
Suvo Selo
1 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
3 : 2
Hajduk
Debrc
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 3
Provo 2015
Provo
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga (R)
Ridjake
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (B)
Belotić
3 : 0
Mrovska
Mrovska
Polet
Jalovik
4 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
6 : 0
Sloga
Ratari
Posavina
Stubline
5 : 0
Partizan
Draževac
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Zvezda
Konatice
Rekreativo
Zabrežje
3 : 4
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Bujačić
Bujačić
3 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 1
Paune
Paune
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Mladi radnik
Valjevo
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Žabari
Žabari (Valjevo)
5 : 2
Sloga Gorić
Gorić
Mali korak
Oglađenovac
4 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
2 : 3
Rakac Stave
Stave
Velika Moštanica
Velika Moštanica
3 : 0
Guncate
Guncati
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 0
Lisović
Lisović
OFK Borac
Arnajevo
1 : 0
Beljina
Beljina
Hajduk
Šušara
2 : 4
Banat
Dupljaja
Pobeda
Parta
0 : 4
Vitorul
Straža
Omladinac
Zagajica
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
Grkljane
Grkljane
8 : 1
Doljane Meševo
Doljane
Štitari
Štitari
1 : 6
Polet (Š)
Šavrane
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 5
Mudrakovac
Mudrakovac
Zmajevac
Belasica
5 : 1
Polet (K)
Kobilje
Meševo
Meševo
5 : 1
Kruševica
Kruševica
Padež
Padež
1 : 2
Globoder
Globoder
Gaglovo
Gaglovo
4 : 1
Srnje
Srnje
Mladost
Kutles
5 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Borac
Veliko Laole
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
Burovac
Burovac
3 : 0
Soko
Krvije
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak
Trnovče
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
Mladi Borac
Županjac
3 : 1
Bistrica
Bistrica
BSK
Brajkovac
0 : 2
Polet
Mirosaljci
Sloboda
Stubica
1 : 5
Rudar
Zeoke
Toplica
Donja Toplica
0 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Tolić
Tolić
8 : 1
Orao
Poljanice
Mladost
Latković
3 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Babajić
Babajić
17 : 1
Proleter
Latković
Stari drugari
Kadina Luka
5 : 0
Paštrić
Paštrić
Proleter 1932
Požarevac
3 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Sopot
Požarevac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Sloga (Du)
Dubravica
3 : 3
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Metalac
Požarevac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Mlava (B)
Bratinac
3 : 0
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 3
Vihor
Маljurevac
Beli Orao
Bradarac
1 : 7
Stig 1955
Beranje
Sloga (Dr)
Drmno
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Partizan
Majur
4 : 0
Morava
Rajkinac
Trnava
Trnava
3 : 2
Mladost
Bukovče
OFK Borac
Lovci
3 : 0
Napredak
Staro Lanište
Omladinac
Bunar
1 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Borjak 2013
Okruglica
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 1
Mladost
Mala Drenova
Morava
Medvedja
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac
Ugljarevo
3 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Kolubara
Liso Polje
0 : 1
OFK Takovo
Takovo
Vukona
Vukona
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Brgule
Brgule
2 : 2
Jedinstvo
Milorci
Dokmir
Dokmir
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 2
Šarbane
Šarbane
Čučuge
Čučuge
6 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Heroj
Busilovac
2 : 2
Sloboda
Krežbinac
Polet
Zabrega
2 : 1
Popovac
Popovac
Razvitak
Mirilovac
0 : 2
Jedinstvo
Ratari
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 0
Budućnost
Lebina
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Mladost
Gornja Mutnica
6 : 0
Vihor
Golubovac
Mladost (B)
Brezjak
4 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
4 : 3
Mladost (G)
Gradilište
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Kablar
Kraljevo
3 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 2
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
0 : 4
Mladost 1981
Štulac
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Jedinstvo
Godačica
Šumadija
Šumarice
1 : 3
Lasta
Vitkovac
Progorelica
Progorelica
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Budućnost
Samaila
0 : 2
Studen Vitez
Studenica
Morava
Mrsać
2 : 1
Omladinac
Drakčići
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
National AG
Novi Pazar
Krćevac 04
Krćevac
0 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Maskar
Maskar
1 : 5
Mladost (J)
Jelenac
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 1
Kralj Petar I
Topola
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 3
Sloven
Sibač
Šumar
Ogar
3 : 0
Mladost
Prhovo
Lovac
Karlovčić
7 : 0
Vitez
Subotište
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Kameni
Ašanja
3 : 1
Sremac
Deč
Bečevica
Bečevica
5 : 1
Kotlenik
Guncati
Borac
Vizić
1 : 1
Bačka
Despotovo
Slavija
Bođani
5 : 2
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Sloga
Plavna
3 : 0
Labudnjača
Vajska
Mladost
Mali Bač
4 : 1
Proleter
Karađorđevo
Šumice
Glušci
6 : 1
Omladinac
Bogatić
Premijer
Badovinci
5 : 4
Radnik
Glogovac
Kumane
Kumane
5 : 0
Pečanica
Pečanica
Sirakovo
Sirakovo
7 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Sloga-TOP
Topolovnik
Stiški Kurjak
Kurjače
3 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Dunavac 1929
Kisiljevo
10 : 1
Ram
Ram
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 7
Pek
Kusiće
Vojvodina
Neradin
1 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
2 : 2
Polet
Nikinci
Borac
Stejanovci
1 : 6
Jedinstvo (R)
Ruma
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Planinac
Rivica
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 2
S.V.Radnički
Irig
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 2
Graničar
Grabovci
Sremac
Dobrinci
5 : 0
Sloga
Voganj
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Napredak
Vašica
Sremac
Berkasovo
0 : 3
Sinđelić
Gibarac
Graničar
Jamena
2 : 3
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Borac
Ilinci
ČSK 1939
Čortanovci
1 : 3
Dunav
Novi Slankamen
Krušedol
Krušedol
3 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Sloga (M)
Maradik
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 5
Metlić
Metlić
Maovi MH
Maovi
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Mladost (S)
Slatina
2 : 2
Bojić
Bojić
Šepšin
Šepšin
1 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Student
Mladenovac
0 : 1
Napredak
Međulužje
Rabrovac
Rabrovac
3 : 0
Sloga
Granice
Omladinac
Rajkovac
1 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Kosmajac
Koraćica
3 : 0
Borac
Amerić
Mladost
Svileuva
4 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
2 : 3
Borac BTG
Batalage
BSK 2015
Velika Bresnica
1 : 1
Radenka
Radenka
Sloga
Mustapić
3 : 0
Pobeda
Ševica
Neresnica
Neresnica
1 : 2
Zviždic
Kučevo
Parcane
Parcane
0 : 2
Ušće
Stalać
Mladost
Svinjarevo
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
BSK
Brzohode
3 : 0
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
1 : 5
Budućnost
Kočetin
Mladost 1970
Radoševac
1 : 4
Borac 2016
Donja Kruševica
OFK Vinci
Vinci
1 : 3
Električar
Šuvajić
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Mladost
Bošnjane
0 : 3
Napredak
Malo Krčmare
Badnjevac
Badnjevac
3 : 3
Šumadija
Sipić
Karađorđe
Viševac
3 : 0
Meteor
Lapovo
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 5
Petka
Petka
Vreoci
Vreoci
0 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadinac
Kruševica
2 : 4
Proleter
Vrbovno
Rad
Beograd
5 : 3
Polet
Sivac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 1
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Veternik
Veternik
Indeks
Novi Sad
1 : 4
OFK Hajduk
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Begej
Žitište
2 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Cerovac
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Savacijum
Šabac
30.04.2017
11:00
Radnički Šabački
Šabac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Mihajlovac
Mihajlovac
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Studentski Grad
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 5
Bežanija
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
5 : 0
Žarkovo
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Sindjelic
Beograd
IMT
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
BSK Borča MK
Borča
1 : 3
Zemun MK
Zemun
Zemun B MK
Zemun
0 : 4
IMT MK
Novi Beograd
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
2 : 2
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
3 : 0
Železničar
Pančevo
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Hajduk junior
Kula
Radnički (V)
Valjevo
30.04.2017
12:00
Senjak
Valjevo
BSK
Borča
6 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
PKB
Padinska Skela
0 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
4 : 1
011
Beograd
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Mladost
Buđanovci
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Crvena Zastava
Obrenovac
4 : 2
Zadrugar
Orasac
Jadar
Stupnica
2 : 3
Loznica
Loznica
Žarkovo
Beograd
1 : 3
OFK Balkan
Beograd
IMT
Beograd
3 : 2
Hajduk
Beograd
Postar 1930
Beograd
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
5 : 0
BASK MK
Beograd-Čukarica
DIF MK
Beograd
3 : 1
Zemun MK-V
Zemun
Rad MK
Beograd
4 : 4
13. Maj MK
Zemun
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
2 : 3
OFK Beograd V MK
Beograd
Železničar
Pančevo
0 : 2
CFK
Vrbas
Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (K)
Kovin
2 : 3
Bečkerek 023
Zrenjanin
Vršac
Vršac
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Hajduk junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
1 : 6
Bečej 1918
Bečej
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Apolon
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
5 : 3
Sport Klub 99
Novi Pazar
AS
Novi Pazar
0 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Mačva 2005
Bogatić
10 : 2
Ribnica
Mionica
BSK
Borča
1 : 6
FSFV
Beograd
Loznica
Loznica
8 : 4
Borac
Lešnica
Luk-Kompenzatori
Loznica
3 : 11
Podrinje
Lozničko Polje
Polet
Grabovac
1 : 2
Belo Polje
Belo Polje
RSK
Rabrovo
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Zuce
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
Graficar
Beograd
2 : 2
Buducnost
Dobanovci
Studentski Grad
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 4
Vinca
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
0 : 1
Zemun MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
Prva Iskra MK
Barič
2 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
2 : 4
Napredak MK
Medoševac
Krstarica
Prokuplje
4 : 0
Morava
Žitkovac
Rad
Banjica
1 : 0
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Pčelinjo
Loznica
3 : 1
Loznica II
Loznica
Belo Polje
Belo Polje
6 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Duboko
Mala Mostanica
0 : 9
Zabrezje
Zabrezje
Njerš Ištvan
Totovo selo
10 : 1
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Kevi
Kevi
0 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Bezanija
Beograd
Postar
Zvezdara
1 : 5
Hajduk
Beograd
Lepusnica
Lepusnica
2 : 5
Zvezdara
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 0
Borac
Ostruznica
OFK Beograd B
Beograd
15 : 1
Vinca
Vinca
Torlak
Beograd
1 : 9
IMT
Beograd

Košarka

Duga
Šabac
60 : 58
Gimnazijalac
Pirot

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Vizura
Beograd

Rukomet

Zlatar
Nova Varoš
25 : 24
Mokra Gora
Zubin Potok
Srem Sm
Sremska Mitrovica
34 : 31
Mladost
Vršac
Loznica
Loznica
24 : 27
Mačva
Bogatić
Partizan 2
Beograd
30 : 26
Studentski grad
Beograd
Vladimirovac
Vladimirovac
24 : 23
Potisje Pleteks
Ada
Putinci
Putinci
23 : 47
Lavovi BP
Bačka Palanka
Smederevo
Smederevo
32 : 26
Ub
Ub
Lazarevac
Lazarevac
36 : 30
Prva Iskra Barič
Barič
BASK Soko
Beograd
44 : 21
Gučevo
Banja Koviljača
Radan
Lebane
34 : 24
Pirot
Pirot
Progres
Svrljig
34 : 24
Morava 84
Vladičin Han
Zlatar 2
Nova Varoš
28 : 28
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
30 : 30
Radnički 1964 2
Kragujevac
Radnički
Jaša Tomić
28 : 24
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
24 : 34
Jedinstvo
Bočar
Gradnulica
Zrenjanin
34 : 29
Obilić
Novi Kneževac
ORK Pančevo
Pančevo
38 : 7
Gaj
Gaj
Crepaja
Crepaja
36 : 23
Omladinac (I)
Ilandža
Jedinstvo
Novi Bečej
20 : 36
Titel
Titel
Župa
Aleksandrovac
26 : 25
Mladi radnik
Radinac
Metalac
Kraljevo
25 : 37
Voždovac 1955
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
30 : 18
Dubočica
Leskovac
Apatin
Apatin
27 : 29
Deronje
Deronje
Mladost
Opovo
25 : 14
Obilić
Novi Kneževac

Futsal

Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
7 : 2
Jastrebac
Blace
Pirot
Pirot
4 : 1
Vranje
Vranje
Bor
Bor
2 : 3
Banjica
Bela Palanka
Sombor
Sombor
5 : 0
Kikinda
Kikinda
As
Bujanovac
3 : 10
Leskovac
Leskovac
Zufo
Bujanovac
8 : 1
Dolap
Prokuplje

Ragbi 13

Morava Gepardi
Leskovac
40 : 4
Car Dušan Silni
Paraćin
Soko
Vranje
30.04.2017
Radnički (NB)
Beograd

Američki fudbal

Celtis Sombor
Sombor
14 : 30
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
48 : 6
Panthers Pančevo
Pančevo
Vukovi Beograd
Beograd
28 : 23
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Bečej GTC Vianor Vidre
Bečej
20 : 0
Sharks Šabac
Šabac
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
16 : 0
Smederevo Bedemi
Smederevo

Ragbi 15

GRK Vrsac
Vrsac
12 : 39
RK Vojvodina/Petrovgrad
Zrenjanin/Novi Sad
RK Loznica
Loznica
10 : 20
RK Dinamo 1954
Pancevo