XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 785 utakmica za dan
Nedelja, 6 Novembar 2016

Fudbal

Partizan
Beograd
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički
Pirot
3 : 0
Sindjelić
Beograd
Leicester
Leicester
1 : 2
WBA
West Bromwich
Swansea
Swansea
1 : 3
Manchester Utd
Manchester
Hull
Hull
2 : 1
Southampton
Southampton
Liverpool
Liverpool
6 : 1
Watford
Watford
Arsenal
London
1 : 1
Tottenham
London
RB Leipzig
Leipzig
3 : 1
Mainz 05
Mainz
Schalke 04
Gelsenkirchen
3 : 1
Werder
Bremen
Pescara
Pescara
0 : 4
Empoli
Empoli
Chievo
Verona
1 : 2
Juventus
Torino
Genoa
Genova
1 : 1
Udinese
Udine
Palermo
Palermo
1 : 2
Milan
Milano
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 3
Atalanta
Bergamo
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Sampdoria
Genova
Internazionale
Milano
3 : 0
Crotone
Crotone
Roma
Roma
3 : 0
Bologna
Bologna
Caen
Caen
1 : 0
Nice
Nice
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
PSG
Paris
4 : 0
Rennes
Rennes
Real Madrid
Madrid
3 : 0
Leganés
Leganés
Espanyol
Barcelona
0 : 0
Athletic Club
Bilbao
Celta Vigo
Vigo
2 : 1
Valencia
Valencia
Villarreal
Villarreal
2 : 0
Betis
Sevilla
Sevilla
Sevilla
1 : 2
Barcelona
Barcelona
Berane
Berane
2 : 3
Bratstvo
Cijevna
Ibar
Rožaje
3 : 1
Čelik
Nikšić
Igalo
Herceg Novi
4 : 0
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
2 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Mornar
Bar
1 : 1
Radnički
Berane
Petnjica
Petnjica
9 : 0
Napredak
Berane
Gusinje
Gusinje
0 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
Zabjelo
Podgorica
2 : 0
Drezga
Piperi
Borac (S)
Sakule
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Železničar
Lajkovac
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Loznica
Loznica
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
1 : 6
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radan
Lebane
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Tisa (A)
Adorjan
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Subotica
Subotica
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
Mladost APA
Apatin
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Mladost (T)
Turija
Dolina
Padina
1 : 6
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Polet (N)
Nakovo
2 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Index
Novi Sad
2 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Sofeks
Futog
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Borac
Novi Sad
0 : 3
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk (B)
Beška
1 : 8
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Miokovci
Miokovci
0 : 1
Bane
Raška
Tutin
Tutin
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Dragačevo
Guča
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
RSK
Rabrovo
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Proleter
Vranovo
5 : 0
Morava
Velika Plana
Borac (Ž)
Žabari
1 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac 1932
Ralja
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Drina
Ljubovija
4 : 3
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Provo
Provo
Moravica
Subotinac
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Levač
Rekovac
0 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Bošnjane
Bošnjane
3 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Rembas
Resavica
2 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Juhor
Obrež
1 : 4
Trajal
Kruševac
Sloga
Ćićevac
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost (O)
Orašje
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Turbina
Vreoci
3 : 2
Budućnost
Zvečka
Vrčin
Vrčin
4 : 2
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Srem
Jakovo
4 : 1
Torlak
Kumodraž
Borac (L)
Lazarevac
0 : 0
Zvezdara
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Bajša
Bajša
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Senta
Senta
0 : 1
Napredak
Nadalj
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Jadran (F)
Feketić
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Krivaja
Krivaja
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Hajduk Junior
Kula
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Lipar
Lipar
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Slavija
Pivnice
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 5
Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
5 : 0
Polet
Izbište
Strela
Ivanovo
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (St)
Starčevo
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Lehel
Mužlja
0 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 2
Naftagas (B)
Boka
Borac
Aleksandrovo
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 2
Banat
Čenta
Napredak
Popinci
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
FK Graničar 1924
Adaševci
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk
Divoš
3 : 0
Jadran
Golubinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
Sloven
Ruma
Borac
Klenak
4 : 0
Partizan
Vitojevci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Tatra
Kisač
2 : 0
TSK
Temerin
Proleter
Banoštor
2 : 2
Mladost
Novi Sad
Titel
Titel
0 : 4
Bačka
Đurđevo
Radnik
Ušće
2 : 0
Real
Podunavci
Mataruge
Mataruge
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Proleter
Pečenog
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Ribnica
Jovac
5 : 2
Granit
Jošanička banja
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 3
Omladinac (Z)
Zablaće
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Spartak
Trnava
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 4
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Prijevor
Prijevor
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 6
Slatina
Slatina
LFK Mladost
Lučani
3 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Podunavac
Udovice
5 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Sloboda
Lipe
4 : 1
Pobeda
Golobok
Sloga
Miloševac
2 : 3
7. Juli
Vodanj
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
0 : 3
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
6 : 1
Budućnost
Ratari
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Borac
Pajsijević
1 : 3
Proleter 1976
Jelovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Banja 1957
Banja
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
OFK Šatornja
Donja Šatornja
BSK
Belosavci
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Radnik (S)
Salakovac
Makce
Makce
2 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Rudar (S)
Stamnica
0 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Mladi Borac
Dublje
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac (V)
Vladimirci
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo
Štitar
2 : 0
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Joševa
Joševa
2 : 4
Junior Novo Naselje
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Kačer
Belanovica
Mladost
Dračić
0 : 1
Tulari
Tulari
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 6
Polet
Rasna
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Ježevica
Ježevica
Blizna
Blizna
2 : 0
Krivelj
Krivelj
BSK
Bukovče
7 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina
Bor
4 : 0
Čubra
Čubra
Polom
Leskovo
4 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Ključ
Podvrška
1 : 0
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Branik
Štubik
Deli Jovan
Sikole
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Mladost (Ba)
Batušinac
1 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Naisus 1977
Rožina
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Naša krila
Belotinac
11 : 0
Palilula
Aleksinac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Orljane
Orljane
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Omladinac
Grezna
2 : 2
Trebič
Sokobanja
Vratarnica
Vratarnica
0 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Osnić
Osnić
1 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
ŠSK
Štipina
2 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 3
OFK Grlište
Grlište
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Hajduk
Čepure
Dragocvet
Dragocvet
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
Juhor
Glavinci
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 2
Budućnost
Miliva
OFK Bratstvo
Medveđa
5 : 2
Morava
Ribare
OFK Batinac
Batinac
4 : 1
Resavac
Subotica
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Naupare
Naupare
Mladi radnik
Bačina
1 : 4
Parunovac
Parunovac
Šanac
Šanac
2 : 1
FUD
Brus
Kupci
Kupci
4 : 0
Čitluk
Čitluk
Vinogradar
Zleginje
1 : 2
13. April
Lomnica
Dobrič
Pejkovac
2 : 2
Trbunje
Trbunje
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Jastrebac
Blace
10 : 0
Jastreb
Blace
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 4
Borac
Držanovac
Dunđerski
Voljčinac
0 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Mladost
Lalinac
4 : 2
Crvena zastava
Hum
Sloga 1948
Malča
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Rudar
Jelašnica
OFK Niš
Niš
11 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Napredak
Izvor
3 : 4
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
2 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Zadrugar
Krupac
5 : 2
Zvezda
Blato
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
6 : 0
Umac
Miroševce
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
0 : 5
Jablanica
Medveđa
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 2
Železničar
Brestovac
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 1
Polet
Stajkovce
Brza
OFK Brza
1 : 2
Vučje
Vučje
Mladi Borac
Živkovo
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Pavlovac
Pavlovac
2 : 1
Biljači
Biljača
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Crnotince
Crnotince
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
Čelik
Belo polje
Vihor
Žbevac
5 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Južna pruga
Vladičin Han
0 : 3
Ternoci
Trnovac
Sloga
Ranilug
1 : 0
Oskar
Pasjane
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
1 : 0
Mineralac
Klokot
Morava
Parteš
4 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
Gračanica
Gračanica
3 : 3
Ugljare
Ugljare
Čaglavica
Čaglavica
1 : 3
Radnički
Velika Hoča
Borac
Progar
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Komgrap
Beograd
9 : 1
Banja
Višnjička Banja
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
10 : 1
Mladi proleter
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Dunav
Veliko Selo
4 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Mladost (B)
Baroševac
3 : 3
Burovo
Burovo
Radnički
Rudovci
4 : 3
BSK
Baćevac
Strelac
Mislođin
0 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Polet
Grabovac
2 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
2 : 1
Urovci
Urovci
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Mladost
Begaljica
Ropočevo
Ropočevo
2 : 3
Boleč
Grocka
Pudarci
Pudarci
3 : 3
Kosmaj
Ralja
Kovačevac
Kovačevac
1 : 5
Dunavac
Grocka
Mladost (S)
Sikirica
6 : 1
Supska
Supska
Moravac 2015
Krušar
10 : 0
Radnički (T)
Tekija
Zemljoradnik
Striža
4 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Javor
Sladaja
5 : 2
Istok 63
Plana
Omladinski
Paraćin
0 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Morava
Kočino Selo
2 : 3
Sloga
Voljavče
Mladost (K)
Končarevo
0 : 5
Vinorača
Vinorača
Sinđelić 1934
Vojska
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 7
Gredetin
Gredetin
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 2
Napredak 2012
Krušje
Planinac 2015
Podgorac
4 : 0
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Pobeda
Trubarevac
3 : 3
Sloboda 2013
Nikolinac
Slemen
Milušinac
7 : 0
Sloga
Žučkovac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Milanovo
Milanovo
4 : 1
Napredak
Bogojevce
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Navalin
Navalin
Lemind
Leskovac
3 : 0
Real
Donja Jajina
BSK
Belanovce
4 : 1
Gradac
Konopnica
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 1
Šumadija
Razgojna
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Mladost (V)
Vinarce
6 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Solid
Subotica
4 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 3
Palić
Palić
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 2
Bikovo
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
4 : 3
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 4
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Podlokanj
6 : 3
AFK
Ada
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Horgoš 1911
Horgoš
8 : 2
Čoka
Čoka
Tisa
Padej
3 : 0
Šampion
Orom
Omladinac (D)
Deronje
3 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 2
Hajduk (S)
Stapar
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Hajdučica
Hajdučica
1 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Ševac
Kusić
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat
Ilandža
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Radnički 1927
Vršac
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Dobrica
Dobrica
0 : 6
Dunav
Banatska Palanka
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Zlatica
Zlatica
1 : 1
ASK
Aradac
Omladinac
Botoš
3 : 2
MSK
Mihajlovo
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
Jedinstvo
Ečka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Rusanda
Melenci
Zadrugar
Lazarevo
4 : 5
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
5 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 3
Borac (I)
Iđoš
Proleter
Međa
6 : 3
Roham
Nova Crnja
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 1
Bega
Novi Itebej
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Napredak (Č)
Čestereg
3 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Graničar (O)
Obrež
2 : 0
Mladost
Buđanovci
Železničar
Inđija
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Žarkovac
0 : 3
Fruškogorac
Manđelos
Sloga
Čalma
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo
Rumenka
5 : 1
Obilić
Vilovo
Moskva
Budisava
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Borac
Rakovac
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
11 : 0
Bačka
Begeč
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
3 : 1
Partizan
Vrba
Mladost (V)
Vrdila
1 : 4
Budućnost (K)
Konarevo
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 2
Borac (A)
Adrani
Lugovi
Čačak
0 : 2
Rakova
Rakova
Kej
Čačak
1 : 0
Vujan
Prislonica
Morava (M)
Mojsinje
3 : 5
Planinac
Vujetinci
Prijatelji
Čačak
1 : 5
Morava (K)
Katrga
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Rudar
Bresnica
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 4
Budućnost
Stančići
Sloga
Kaona
1 : 0
Bjelica
Milatovići
Prilike
Prilike
5 : 1
Voćar
Kotraža
Gradina
Rti
3 : 5
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
2 : 2
Brezova
Brezova
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 3
Bratstvo
Dljin
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Ozremica
Beršići
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 6
Velereč 94
Velereč
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Sparta
Grabovica
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
5 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Vrbovac
Vrbovac
3 : 1
Vučak
Vučak
Budućnost
Mala Krsna
5 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Jezava
Smederevo
2 : 1
Železničar
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Lunjevac
Lunjevac
4 : 3
Landol
Landol
Drugovac
Drugovac
0 : 1
Omladinac
Seone
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Selevac
Selevac
0 : 3
Bačinac
Bačinac
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Ranilović
Ranilović
Brezovac
Brezovac
0 : 4
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
1 : 6
Jasenica
Božurnja
Partizan
Darosava
3 : 1
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
5 : 3
Šamot
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
4 : 3
Sloga
Zagorica
Žabare
Žabare
1 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 0
Udarnik
Trska
BSK
Borač
2 : 3
Bare
Bare
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Marjan
Knić
Mladost (R)
Rašković
4 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Grivac
Grivac
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Pobeda (S)
Sepci
5 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Karađorđe
Vučić
2 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Integral
Batuša
1 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Dragoš
Oreškovica
0 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnički (K)
Knežica
1 : 3
Zadrugar (T)
Tabanovac
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 2
BSK
Boževac
Kurjače
Kurjače
1 : 3
Železničar
Požarevac
Dunavac (P)
Petka
1 : 2
Polet (V)
Voluja
Radnički (P)
Požeženo
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 3
Desine
Desine
Dizel
Bare
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Obilić
Živica
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Budućnost (Z)
Zminjak
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Duško
Klenje
1 : 0
Borac (Š)
Šabac
Sloga (D)
Duvanište
2 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
2 : 4
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
1 : 5
Gorki
Glušci
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 3
Cer
Petkovica
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Torpedo
Tabanović
Šipurske Livade
Šabac
4 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Cerić
Miokus
3 : 2
Trešnjevka
Trbušac
Torpedo
Lojanice
1 : 2
Radnički (К)
Koceljeva
Sloga (K)
Krnić
1 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 2
Varna 012
Varna
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Vidojevica
Lešnica
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Stolice
Krupanj
Cerova
Cerova
1 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga (S)
Straža
0 : 2
Prva Iskra
Runjani
Borac (K)
Kozjak
0 : 3
Jadar (S)
Stupnica
Polet (T)
Takovo
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Proleter
Bajevac
0 : 2
Gunjevac
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Kalenić
Kalenić
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Borac
Rajković
1 : 0
Polet
Popučke
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Popadić
Popadić
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 2
Kotešica
Kotešica
Jadar 2013
Valjevo
5 : 0
Liplje
Liplje
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Komanice
Komanice
8 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 5
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
5 : 0
Sečica
Seča reka
Bakionica
Bakionica
15 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Lauš
Lopaš
2 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Avijatičar
Vranjani
13 : 0
Duškovci
Duškovci
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 6
Omladinac
Zdravčići
Napredak
Korbovo
5 : 2
Pontes
Kostol
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 3
Lovćen
Petrovo selo
Kladušnica
Kladušnica
2 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Vajuga
7 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Rtkovo
Rtkovo
4 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Ratar
Jasenica
1 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Malajnica
Malajnica
4 : 2
Polet
Jabukovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 3
Rečka
Rečka
Miloševo
Miloševo
1 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Urovica
Urovica
2 : 3
Slatina
Negotin
Žabare
Žabare
4 : 2
Borac
Bivolje
Čarapan
Kruševac
5 : 0
Bukovica
Bukovica
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Dedina
Dedina
Sloga
Majdevo
2 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Rasina
Vitanovac
0 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Jugovići
Bogdanje
Trudbenik
Stalać
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 1
Mladost
Donji Katun
Omladinac
Pojate
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 5
Gradina
Pejovac
Minel
Ripanj
2 : 0
Dunavac
Dunavac
Dedinje
Beograd
4 : 1
Pionir
Besni Fok
Mladost
Jabučki Rit
3 : 0
Poštar
Beograd
Pinosava
Pinosava
6 : 0
Podunavac
Ritopek
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 1
Vojvoda
Dučina
Popović
Popovići
1 : 3
Vis
Parcani
OFK Rogača
Rogača
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Rajko Mitić
Bela Palanka
6 : 2
Željuša
Željuša
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Rongo Siti
Pirot
7 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Temac
Temska
3 : 5
Senjak
Pirot
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Radnički 1936
Trupale
9 : 1
Morava 1949
Čokot
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 4
Mladost
Donji Komren
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 0
Supovac
Supovac
Durlan Siti
Niš
2 : 5
Sečanica
Sečanica
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
Timok 1928
Trnavac
3 : 2
Šljivar
Šljivar
OFK Rtanj 2016
Boljevac
3 : 1
Lovac
Mali Izvor
Nacional
Lukovo
1 : 5
Kosovo
Zvezdan
Dobrič 1974
Brest
3 : 0
Padina 1989
Padina
Arbanasce
Arbanasce
3 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Borac
Azbresnica
1 : 3
Baličevac 1974
Baličevac
Blagotin
Belušić
1 : 3
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
0 : 10
Mladost
Tečić
Partizan
Kupusina
7 : 0
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo (R)
Ribarevo
5 : 1
Sport
Bezdan
KFK Kula
Kula
10 : 0
Telečka
Telečka
Panonija
Lalić
2 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Petrovac 74
Kujavica
0 : 3
Provo 2015
Provo
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Hajduk
Debrc
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Mladost (B)
Belotić
4 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
Sloga (R)
Ridjake
2 : 0
Sloga 1949
Matijevac
Rekreativo
Zabrežje
1 : 5
Krtinska
Krtinska
Omladinac
Veliko Polje
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Posavina
Stubline
1 : 2
Borac
Ušće
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Zvezda
Konatice
Jedinstvo
Dren
8 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Sloga
Ratari
2 : 0
Partizan
Draževac
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Beloševac
Beloševac
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 4
Rakac Stave
Stave
Bujačić
Bujačić
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Paune
Paune
6 : 0
Sloga Gorić
Gorić
Mladi radnik
Valjevo
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Jašunja
Jašunja
3 : 0
Moravac (G)
Guberevac
Rudar 1973
Rudare
3 : 1
Mladost
Kutles
Badince
Badince
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Omladinac (B)
Busur
5 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Borac
Veliko Laole
6 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Vukan
Ždrelo
2 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
BSK
Brajkovac
4 : 0
Borac (A)
Arapovac
Mladi Borac
Županjac
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Bistrica
Bistrica
6 : 1
Sloga
Lukavica
Polet
Mirosaljci
0 : 4
Rudar
Zeoke
Zemljoradnik 1932
Trnjane
0 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Morava
Rajkinac
3 : 0
Napredak
Staro Lanište
Hajduk
Miloševo
2 : 1
Partizan
Majur
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Trnava
Trnava
Omladinac
Bunar
2 : 2
OFK Borac
Lovci
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 1
Belica
Belica
Orlovi
Jasenovo
0 : 0
Zelenika
Vitance
Mladi radnik
Grabovica
2 : 1
Planinac
Panjevac
Mladi borac
Trucevac
1 : 1
Resavac
Veliki Popović
Sindjelić
Vojnik
2 : 7
Beljanica
Strmosten
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Morava
Medvedja
Vinogradar
Riljac
2 : 5
Stara Čaršija
Osaonica
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Mladost
Mala Drenova
Jedinstvo
Ratari
4 : 0
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
3 : 2
ISK Izvor
Izvor
Napredak
Stubica
6 : 0
Sloboda
Krežbinac
Vihor
Golubovac
3 : 3
Polet
Zabrega
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 0
Radnik
Davidovac
OFK Juhor 2016
Potočac
0 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Studenac
Gornja Koviljača
7 : 2
Sloga
Korenita
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 1
Rudar
Brasina
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Hajduk
Ribarica
8 : 0
Luk
Voćnjak
Jelav
Jelav
9 : 1
Granit
Radalj
Zgodačica
Godačica
6 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Kablar
Kraljevo
4 : 4
Šumadija
Šumarice
Miločajac
Miločaj
0 : 2
Lasta
Vitkovac
Mladost 1981
Štulac
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Budućnost
Samaila
0 : 3
Morava
Mrsać
Progorelica
Progorelica
1 : 4
Mineral 2015
Rudno
Studen Vitez
Studenica
0 : 2
National AG
Novi Pazar
Kralj Petar I
Topola
0 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 2
Krćevac 04
Krćevac
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Mladi Radnik
D ušica
Pečanica
Pečanica
4 : 2
Sloga-TOP
Topolovnik
Baštovan 2015
Carevac
0 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Ram
Ram
1 : 2
Kumane
Kumane
Pek
Kusiće
2 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 2
Stiški Kurjak
Kurjače
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 1
Planinac
Rivica
S.V.Radnički
Irig
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Graničar
Grabovci
6 : 0
Polet
Nikinci
Sloga
Voganj
3 : 5
Vojvodina
Neradin
Sremac
Dobrinci
9 : 2
Car Uroš
Jazak
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 0
Borac
Stejanovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 2
Fruška Gora
Ruma
Volujac
Volujac
1 : 4
Pocerina
Jevremovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 3
Bojić
Bojić
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Kosmajac
Koraćica
OFK Student
Mladenovac
4 : 0
Borac
Amerić
Šepšin
Šepšin
3 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
4 : 3
Sloga
Granice
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 1
Napredak
Međulužje
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 0
Žabar
Žabar
Mladost
Svileuva
1 : 5
Borac BTG
Batalage
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Sava
Mrđenovac
Mladost 1970
Radoševac
1 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Polet
Bikinje
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 4
Mrčkovac
Mrčkovac
Električar
Šuvajić
4 : 0
Barič
Barič
Mladost
Bošnjane
1 : 3
Veteran
Popović
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Domaćin
Kovačevac
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Požarevac
Požarevac
0 : 7
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Sloga Radnički
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
3 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Rad
Beograd
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
6 : 1
Partizan
Cerovac
Loznica
Loznica
5 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Zemun
Zemun
6 : 1
Balkan
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Žarkovo
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
BSK Borča
Borča
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Inđija
Inđija
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
TSC
Bačka Topola
BAK
Bela Crkva
1 : 4
Proleter
Mramorak
Polet
Idvor
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Brodarac 1947
Beograd
5 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Grafičar
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
5 : 0
Milutinac
Zemun
011 MK
Beograd
0 : 1
BSK Borča MK
Borča
Sinđelić MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Zemun
Zemun
2 : 3
Teleoptik
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
OFK Šabac
Šabac
3 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Internacional
Beograd
2 : 4
Teleoptik
Zemun
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
1 : 5
011
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 1
PKB
Padinska Skela
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK
Borča
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Vršac United
Vršac
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
Mladi borac
Veliko Orašje
8 : 4
Omladinac
Rakinac
Sloven
Ruma
5 : 3
Partizan
Vitojevci
Radnički 1927
Vršac
3 : 0
Polet
Izbište
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Ševac
Kusić
IMT
Beograd
3 : 1
Žarkovo
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
7 : 0
Brodarac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
1 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Teleoptik MK
Zemun
3 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Tutin
Tutin
Apolon
Kraljevo
1 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Mačva (Š)
Šabac
4 : 0
Omladinac 2014
Ljig
OFK Šabac
Šabac
3 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Spartak
Subotica
1 : 0
CFK
Vrbas
Arena Su
Subotica
2 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 6
Borac
Starčevo
Slavia
Kovačica
3 : 7
Spartak 1911
Debeljača
Borac
Sakule
4 : 6
Dolina
Padina
Vršac united
Vršac
0 : 1
Banat
Vršac
Pobeda
Piroman
1 : 2
Polet
Grabovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 2
Mineral
Rudno
Granit
Jošanička Banja
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mineral
Rudno
2 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Homoljac
Žagubica
8 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
4 : 0
Sloga (L)
Lučica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 0
Provo
Provo
Hajduk
Debrc
1 : 1
Borac
Vladimirci
Radnički NB
Novi Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
Studentski Grad
Beograd
Zemun MK
Zemun
8 : 1
011 MK
Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 4
Partizan MK
Beograd
Beograd 1929 MK
Beograd
1 : 5
Petlić MK
Smederevo
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Rad
Banjica
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Vozdovac
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 5
CFK
Vrbas
Skela
Skela
4 : 0
Jedinstvo
Dren
OFK National AG
Novi Pazar
0 : 3
ND 2011
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 8
OFK AS
Novi Pazar
Radnički
Valjevo
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
5 : 0
OFK Osečina
Osečina
Ribnica
Mionica
3 : 1
Omladinac
Ljig
Šampion
Valjevo
1 : 3
Budućnost Krušik
Valjevo
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Polet
Popucke
Mineral
Rudno
0 : 0
Rudar
Baljevac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 4
POFK Savacium
Šabac
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Lola
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 7
Ada
Beograd
Banja
Beograd
1 : 4
Sindjelic
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 0
OLE
Borca
Rakovica
Rakovica
3 : 4
BSK 1926
Baćevac
BSK 1925 B
Batajnica
1 : 1
Milutinac
Zemun

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
97 : 96
Union Olimpija
Ljubljana
Cedevita
Zagreb
99 : 73
Mornar
Bar
OKK Beograd
Beograd
89 : 81
Metalac
Valjevo
Kris Kros
Pančevo
91 : 67
Železničar
Inđija
Akademik
Srbobran
79 : 69
Topola
Bačka Topola
Ub
Ub
65 : 91
Mileševac
Prijepolje
Novi Pazar
Novi Pazar
94 : 69
Zekas 75
Rača
Student
Bajina Bašta
72 : 71
Priboj
Priboj
Mladost
Zaječar
75 : 87
Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
63 : 94
Jablanica
Medveđa
Žarkovo
Beograd
85 : 53
Borac
Zemun
Žitko Basket
Beograd
65 : 79
Beko
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
58 : 66
Astra
Beograd
Velika Kikinda
Kikinda
97 : 44
SO Koš
Sombor
Star
Novi Sad
77 : 73
Tisa
Bečej
Dinamo
Pančevo
95 : 57
Opovo 99
Opovo
Partizan
Šid
81 : 80
Jedinstvo
Kačarevo
Loznica
Loznica
90 : 47
Student 014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
75 : 46
Rađevac
Krupanj
M015
Šabac
71 : 72
Mladost 2014
Ub
Čačak 94
Čačak
72 : 64
Play off
Užice
GM-032
Gornji Milanovac
72 : 67
Sloga
Požega
Stari Ras
Novi Pazar
78 : 86
Basket
Vrnjačka Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
83 : 71
Paraćin
Paraćin
Stragari
Stragari
55 : 60
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (D)
Despotovac
63 : 67
Goč
Vrnjačka Banja
Umka 2009
Beograd
65 : 61
Lazarevac
Lazarevac
Cerak
Beograd
59 : 69
Vitez BGD 011
Beograd
Zicer
Bor
73 : 53
BSK Junior
Bujanovac
Vršac
Vršac
69 : 67
Crvena zvezda
Beograd
Partizan 1953
Beograd
75 : 55
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Loznica
Loznica
52 : 72
Ljubovija
Ljubovija
Actavis academy
Leskovac
73 : 67
Radnički 2016
Kragujevac
Paraćin
Paraćin
56 : 44
Radnički
Kragujevac
Proleter 023
Zrenjanin
85 : 46
Sivac
Sivac
Njegoš
Lovćenac
59 : 56
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
71 : 44
Bežanija
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
67 : 66
Hajduk
Kula
Žarkovo
Beograd
96 : 83
Vojvodina
Novi Sad
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
85 : 87
Dinamik
Beograd
Partizan NIS
Beograd
105 : 59
Nibak
Niš
Železničar
Čačak
70 : 90
Mladost
Čačak
Polet
Ratina
60 : 116
Crvena Zvezda M:TS
Beograd
Radnički
Kragujevac
89 : 102
Zdravlje
Leskovac
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
70 : 104
Zemun
Zemun
Hisar
Leskovac
51 : 123
Sport's World
Novi Sad
Crvena zvezda M:TS
Beograd
80 : 49
Sloga
Kraljevo
Vizura Shark
Beograd
79 : 87
Mega Bemax
Sremska Mitrovica

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Radnički
Kragujevac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Futog
Futog
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
2 : 3
VA 014 Gorenje
Valjevo
Antena
Kruševac
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Zaslon
Šabac
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
0 : 3
Rudar
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Novi Pazar 2
Novi Pazar
3 : 2
Partizan
Lipljan
Ribnica 2
Kraljevo
1 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Mladost
Turija
3 : 2
Vojvodina 2
Novi Sad
Šid
Šid
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Banat
Vršac
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Pirot
Pirot
3 : 0
Desetka
Niš
Niš 2
Niš
0 : 3
Borac
Paraćin
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Spartak
Subotica
1 : 3
Futog
Futog
Kraguj Radnički
Kragujevac
0 : 3
Vranje
Vranje
FOK
Futog
3 : 0
Beograd
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
1 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Millennium
Niš
0 : 3
Valjevo
Valjevo
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Kralj
Beograd
Fortuna Plus
Aranđelovac
3 : 1
Tehničar
Smederevo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tehničar
Kraljevo
2 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Stampedo
Niš
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Bor
Bor
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Volejstars
Sombor
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo

Rukomet

Sivac
Sivac
22 : 31
Kikinda
Kikinda
Crvena Zvezda
Mokrin
29 : 29
ŽSK
Žabalj
Loznica
Loznica
21 : 19
Studentski grad
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
21 : 23
Mačva
Bogatić
Jagodina
Jagodina
25 : 27
Jastrebac
Blace
Aleksinac
Aleksinac
32 : 29
Radnički
Ćuprija
Metalac
Kraljevo
29 : 26
Napredak
Kruševac
Arilje
Arilje
33 : 35
Trepča
Kosovska Mitrovica
Beli andjeo
Prijepolje
29 : 34
Karađorđe
Topola
Apatin
Apatin
35 : 26
Radnički 1958
Šid
Metalac
Futog
28 : 21
Potisje Pleteks
Ada
Zlatar 2
Nova Varoš
18 : 27
Radnički 1964 2
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
33 : 31
Šamot 65 2
Aranđelovac
Sjenica
Sjenica
29 : 25
Omladinac
Gornji Milanovac
Gradnulica
Zrenjanin
30 : 33
Radnički
Jaša Tomić
Gaj
Gaj
23 : 33
Unirea
Uzdin
Crepaja
Crepaja
38 : 22
Glogonj
Glogonj
Radnički
Novi Sad
30 : 27
Hajduk
Čurug
Ruma
Ruma
35 : 18
Jedinstvo
Novi Bečej
Metalac
Kraljevo
22 : 38
Mladost (NP)
Nova Pazova
Požarevac
Požarevac
24 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Pančevo
Pančevo
26 : 23
Mladi radnik
Radinac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
28 : 23
Beograd
Beograd
Mačva
Šabac
26 : 31
Grand Zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
26 : 36
ORK Loznica
Loznica
Dubočica
Leskovac
25 : 31
Žitorađa
Žitorađa
Radan
Lebane
19 : 32
Đerdap
Kladovo
Topličanin
Prokuplje
28 : 28
Rtanj
Boljevac
Prijepolje
Prijepolje
36 : 24
Metalac AD
Gornji Milanovac
Napredak 12
Kruševac
17 : 29
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Partizan
Iđoš
19 : 28
Temerin
Temerin
Jadran Lider
Feketić
28 : 23
Sloven
Ruma
Petrovaradin
Petrovaradin
31 : 34
Mladost
Nova Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
36 : 23
Laki
Crvenka
Halas Jožef
Ada
27 : 23
Radnički
Bajmok
Mokrin
Mokrin
23 : 15
Deronje
Deronje
Jagodina 2
Jagodina
23 : 10
Dubočica 2
Dubočica
Morava Han
Vladičin Han
28 : 23
Bor - RTB 2
Bor
Mladost
Opovo
45 : 5
Senta
Senta

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
11 : 5
Nova Pazova
Nova Pazova
FON
Beograd
8 : 3
Jastrebac
Blace
International
Novi Sad
7 : 4
Hajduk
Kula
Ekonomac 2
Kragujevac
3 : 5
Požarevac
Požarevac
Fontana
Čačak
6 : 5
Partenon
Smederevska Palanka
Bellatores
Šabac
7 : 2
Raška
Raška
Župski rubin
Prijepolje
4 : 0
Olimp
Vrnjačka Banja
Obilić
Beograd
8 : 2
Gročanski
Beograd
Intelektualac
Beograd
3 : 1
Sopot
Sopot
Zlatar 033
Nova Varoš
15 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Bezbednost 192
Valjevo
4 : 7
Kosjerić
Kosjerić
Šljivici
Ivanjica
2 : 1
Flach
Valjevo
Kikinda
Kikinda
2 : 3
Indians 2013
Inđija
Leskovac
Leskovac
3 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Zufo
Bujanovac
2 : 4
Bele crkve
Kuršumlija
Radnički 2010
Niš
10 : 0
Gurgusovac
Knjaževac
Babušnica 2011
Babušnica
1 : 6
Akademac
Niš