XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 751 utakmica za dan
Nedelja, 18 Septembar 2016

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Borac
Čačak
Radnički
Pirot
1 : 0
Zemun
Zemun
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 0
Mačva
Šabac
Tottenham
London
1 : 0
Sunderland
Sunderland
Crystal Palace
London
4 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Southampton
Southampton
1 : 0
Swansea
Swansea
Watford
Watford
3 : 1
Manchester Utd
Manchester
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Mainz 05
Mainz
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Udinese
Udine
1 : 2
Chievo
Verona
Cagliari
Cagliari
3 : 0
Atalanta
Bergamo
Crotone
Crotone
1 : 1
Palermo
Palermo
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 0
Genoa
Genova
Torino
Torino
0 : 0
Empoli
Empoli
Internazionale
Milano
2 : 1
Juventus
Torino
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Roma
Roma
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Nice
Nice
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 0
Bastia
Furiani
Marseille
Marseille
0 : 0
Lyon
Lyon
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 0
Celta Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
2 : 1
Valencia
Valencia
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Espanyol
Barcelona
0 : 2
Real Madrid
Madrid
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Berane
Berane
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 0
Čelik
Nikšić
Radnički
Berane
1 : 0
Bratstvo
Cijevna
Kom
Podgorica
1 : 0
Ibar
Rožaje
Mornar
Bar
0 : 1
Jezero
Plav
Sloga (R)
Radovići
1 : 0
Hajduk
Bar
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 3
Arsenal
Tivat
Drezga
Piperi
1 : 2
Zabjelo
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
1 : 1
Gorštak
Kolašin
Železničar
Pančevo
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 3
Šapine
Šapine
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Tabane 1970
Jagodina
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
Dorćol
Beograd
Grafičar
Beograd
4 : 1
Rakovica
Rakovica
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
Subotica
Subotica
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 3
Tisa (A)
Adorjan
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Polet (N)
Nakovo
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Slavia
Kovačica
6 : 1
Dolina
Padina
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Sofeks
Futog
Borac
Novi Sad
0 : 6
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Index
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Sloga
Erdevik
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Slavija
Kragujevac
Dragačevo
Guča
1 : 0
Radnički (K)
Kovači
Bane
Raška
5 : 1
Karađorđe
Ribnica
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Borac 1932
Ralja
Zvižd
Kučevo
4 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Napredak
Markovac
0 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Homoljac
Žagubica
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Zadrugar
Lajkovac
3 : 1
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
OFK Divci
Divci
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Drina
Ljubovija
Provo
Provo
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Malošište
Malošište
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Bukovik
Razanj
1 : 1
Moravica
Subotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Majdanpek
Majdanpek
5 : 1
Napredak
Aleksinac
Juhor
Obrež
0 : 0
Levač
Rekovac
Sloga
Ćićevac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Budućnost (O)
Orašje
5 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Ropotovo
Ropotovo
5 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Vrčin
Vrčin
Srem
Jakovo
3 : 1
Milutinac
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
0 : 1
Turbina
Vreoci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Avala
Beli Potok
Torlak
Kumodraž
2 : 0
Budućnost
Zvečka
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 2
Hajduk
Beograd
Radnički 1905
Bajmok
2 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran (S)
Sanad
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Senta
Senta
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
3 : 2
Krivaja
Krivaja
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
Lipar
Lipar
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 2
Budućnost
Mladenovo
Rusin
Ruski Krstur
5 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 2
BSK
Bački Brestovac
Slavija
Pivnice
1 : 0
ŽAK
Sombor
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Strela
Ivanovo
Vojvodina (C)
Crepaja
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 5
Bilećanin
Sečanj
Banat
Čenta
1 : 0
Lehel
Mužlja
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Jedinstvo
Bočar
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Naftagas (B)
Boka
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac
Klenak
3 : 0
FK Graničar 1924
Adaševci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Napredak
Popinci
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Vinogradar
Ledinci
1 : 3
Jugović
Kać
Titel
Titel
1 : 3
OFK Futog
Futog
Bačka
Đurđevo
4 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Miletić
Mošorin
2 : 10
Borac
Šajkaš
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 1
Mladost
Novi Sad
Real
Podunavci
1 : 1
Proleter
Pečenog
Ribnica
Jovac
0 : 1
Borac
Vraneši
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Stubal
Stubal
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
2 : 3
Rudar
Baljevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 1
Polet
Ratina
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Zadrugar
Gornja Trepca
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Napredak
Svračkovci
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
LFK Mladost
Lučani
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Brezak
Pranjani
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Spartak
Trnava
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Šumadija
Azanja
4 : 0
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
2 : 2
Omladinac
Rakinac
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
1 : 2
7. Juli
Vodanj
Udarnik
Lozovik
4 : 1
Polet
Trnovče
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
ŽSK
Žirovnica
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lokomotiva
Lapovo
8 : 1
Borac
Pajsijević
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Trnava
Donja Trnava
0 : 3
Proleter 1976
Jelovik
OFK Šatornja
Donja Šatornja
0 : 2
Banja 1957
Banja
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 4
Radnik (S)
Salakovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Borac (L)
Lešnica
3 : 2
Jedinstvo
Štitar
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Majur
Majur
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Antimon
Zajača
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Trlić
Trlić
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 0
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
0 : 0
Tulari
Tulari
Joševa
Joševa
2 : 3
Mladost
Dračić
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Ključ
Podvrška
3 : 2
Blizna
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
8 : 3
Polom
Leskovo
Deli Jovan
Sikole
2 : 1
Slatina
Bor
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
0 : 2
Čubra
Čubra
Zlot
Zlot
2 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Naša krila
Belotinac
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Orljane
Orljane
5 : 0
Naisus 1977
Rožina
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Mladost (Ba)
Batušinac
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Mladost 1976
Biljeg
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Radnički 1924
Kočane
Vratarnica
Vratarnica
1 : 1
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
6 : 3
Rgotina
Rgotina
ŠSK
Štipina
3 : 0
Rudar (G)
Grljan
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
Midžor
Kalna
OFK Grlište
Grlište
4 : 0
Trebič
Sokobanja
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Kablovi
Zaječar
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Malinik
Podgorac
Radnički (L)
Lubnica
5 : 0
Sloga
Minićevo
Hajduk
Čepure
4 : 0
Partizan
Glogovac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 4
Napredak (D)
Drenovac
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
OFK Batinac
Batinac
4 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Morava
Ribare
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Naupare
Naupare
3 : 1
Kupci
Kupci
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Mladi radnik
Bačina
13. April
Lomnica
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Sloga
Dašnica
4 : 1
Parunovac
Parunovac
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Partizanski put
Grudaš
2 : 0
Borac
Držanovac
OFK Niš
Niš
4 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Morava
Krušce
1 : 3
Mladost
Lalinac
Budućnost
Prva Kutina
4 : 2
Vrtište
Vrtište
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 5
Rudar
Jelašnica
Napredak
Izvor
1 : 4
Spartak
Pirot
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Padež
Petrovac
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Radnički (P)
Pertate
1 : 7
Železničar
Brestovac
Progres
Ladovica
2 : 1
Polet
Stajkovce
Umac
Miroševce
2 : 0
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga
Lipovica
4 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
5 : 0
Brza
OFK Brza
Bobište
Bobište
2 : 1
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Čelik
Belo polje
Crnotince
Crnotince
0 : 3
Ternoci
Trnovac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 3
Lugina
Preševo
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 2
Vihor
Žbevac
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Borac
Progar
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
13. Maj Zemun
Zemun
2 : 3
Komgrap
Beograd
Dunav
Veliko Selo
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Banja
Višnjička Banja
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
Polet
Grabovac
0 : 4
Mladost (B)
Baroševac
Rušanj
Rušanj
1 : 2
Radnički
Rudovci
Barajevo
Barajevo
1 : 4
BSK
Baćevac
Urovci
Urovci
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Leštane
Leštane
3 : 0
Vinča
Vinča
Kovačevac
Kovačevac
3 : 0
Mladost
Begaljica
Dunavac
Grocka
4 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Hajduk
Kamendol
Supska
Supska
2 : 3
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Javor
Sladaja
7 : 3
Omladinac
Šaludovac
Omladinski
Paraćin
3 : 0
Moravac 2015
Krušar
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
15. Avgust 1950
Lomnica
7 : 0
Radnički (T)
Tekija
Istok 63
Plana
0 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Sloga
Voljavče
2 : 4
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Kolare
Kolare
Mladi radnik
Novo Lanište
4 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Mladost (D)
Dublje
6 : 0
Zenit
Oparić
Osaonica
Bagrdan
1 : 3
Morava
Kočino Selo
Kupinovac
Kupinovac
2 : 0
Ursule
Ursule
Crni Vrh
Deonica
1 : 3
Vinorača
Vinorača
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 1
Jastrebac
Tešica
Napredak 2012
Krušje
1 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Gredetin
Gredetin
1 : 5
Borac
Trnjane
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 2
Gradac
Konopnica
Real
Donja Jajina
3 : 2
Šumadija
Razgojna
Navalin
Navalin
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Napredak
Bogojevce
2 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Mladost (B)
Batulovce
3 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Milanovo
Milanovo
3 : 3
Mladost (V)
Vinarce
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Lemind
Leskovac
3 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
BSK
Belanovce
5 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Petrovčić
Petrovčić
0 : 4
BUSK
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 5
Busije
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
Rekreativo 011
Beograd
011
Beograd
4 : 2
Sparta Železnik
Železnik
Bratstvo
Ljutovo
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 3
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Đurđin
Đurđin
2 : 0
Palić
Palić
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Bikovo
Bikovo
Mladost
Radičević
1 : 3
Iskra
Kucura
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 0
Pobeda
Pobeda
Obilić
Zmajevo
7 : 2
Budućnost
Savino Selo
AFK
Ada
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tisa
Padej
4 : 0
Sloga
Ostojićevo
Tromedja
Majdan
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
2 : 0
Graničar
Đala
Čoka
Čoka
7 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
Graničar (R)
Riđica
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Kula
Kula
3 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Soko
Nova Gajdobra
1 : 7
Neštin
Neštin
Budućnost
Parage
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Borac
Obrovac
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Krivanj
Selenča
3 : 2
Tvrdjava
Bač
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Banat
Ilandža
Ratar
Kruščica
4 : 5
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Radnički 1927
Vršac
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Ševac
Kusić
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Potporanj
Potporanj
2 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Pobeda
Samoš
0 : 2
Tempo
Sefkerin
Unirea
Uzdin
0 : 1
Mladost
Vojlovica
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Polet
Idvor
Proleter
Mramorak
4 : 0
Kolonija
Kovin
Jedinstvo
Dubovac
3 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Borac
Pločica
6 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 1
Omladinac
Botoš
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Zlatica
Zlatica
Radnički 1911
Jaša Tomić
6 : 0
OFK Klek
Klek
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
ASK
Aradac
Potisje
Knićanin
1 : 0
MSK
Mihajlovo
Rusanda
Melenci
3 : 0
Jedinstvo
Ečka
Borac (I)
Iđoš
1 : 4
1.Oktobar
Srpski Itebej
2. Oktobar
Kumane
3 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 1
Roham
Nova Crnja
Vojvodina (B)
Bašaid
9 : 0
Bega
Novi Itebej
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
5 : 0
Terekves
Hetin
Mladost
Buđanovci
5 : 0
Napredak
Žarkovac
Sloga
Čalma
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac
Martinci
2 : 2
Železničar
Inđija
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 2
OFK Brestač
Brestač
Fruškogorac
Manđelos
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Moskva
Budisava
Susek
Susek
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka
Begeč
0 : 0
Železničar
Novi Sad
Mlada krila
Metikoši
2 : 2
Napredak (G)
Gračac
Zvezda
Čukojevac
0 : 3
Mladost (V)
Vrdila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Lazac
Lazac
Gruža
Vitanovac
4 : 3
Tavnik
Tavnik
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Partizan
Vrba
Prijatelji
Čačak
1 : 0
Lugovi
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 2
Kej
Čačak
Malba
Žaočani
2 : 0
Vujan
Prislonica
Budućnost
Stančići
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Rudar
Bresnica
3 : 1
Morava (K)
Katrga
Gradina
Rti
2 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 4
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
3 : 11
Gorušica
Viča
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
2 : 3
Ozremica
Beršići
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 1
Velereč 94
Velereč
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Sparta
Grabovica
Vučak
Vučak
4 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Železničar
Smederevo
1 : 2
Jezava
Smederevo
Skobalj
Skobalj
1 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Landol
Landol
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Omladinac
Seone
3 : 1
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
4 : 1
Badljevica
Badljevica
Radnik
Smederevska Palanka
6 : 0
Udarnik
Baničina
Obilić
Staro Selo
2 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Partizan
Darosava
Mladi rudar
Bukovik
7 : 1
Budućnost
Blaznava
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
Brezovac
Brezovac
Žabare
Žabare
1 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 0
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
0 : 0
Jasenica
Božurnja
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Kopljari
Kopljari
Udarnik
Trska
0 : 1
Mladost (R)
Rašković
Grivac
Grivac
2 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Pobeda (S)
Sepci
2 : 1
BSK
Borač
Karađorđe
Vučić
5 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 1
Marjan
Knić
Mladost MG
Saranovo
5 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Dragoš
Oreškovica
1 : 4
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Radnički (K)
Knežica
3 : 1
Integral
Batuša
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
BSK
Boževac
3 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Bata Bulić
Bistrica
5 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 4
Kurjače
Kurjače
Dizel
Bare
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
Obilić
Živica
5 : 5
Železničar
Požarevac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
1 : 0
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Desine
Desine
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 4
Omladinac
Slepčević
Drina
Badovinci
2 : 5
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Sloga (B)
Bogosavac
3 : 2
Sloga (D)
Duvanište
Cer
Petkovica
2 : 1
Borac (Š)
Šabac
Gorki
Glušci
1 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Sloga (K)
Krnić
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Torpedo
Lojanice
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Cerić
Miokus
Varna 012
Varna
1 : 4
Šipurske Livade
Šabac
Karađorđe
Mišar
5 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 3
Radnički (К)
Koceljeva
OFK Jelen
Jelenča
2 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
7. Juli
Bela Crkva
1 : 4
Azbukovica
Crnča
Cerova
Cerova
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (S)
Straža
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Borac (K)
Kozjak
1 : 1
Vidojevica
Lešnica
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 1
Stolice
Krupanj
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 0
Proleter
Bajevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 2
Polet (T)
Takovo
Polet
Popučke
4 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Komanice
Komanice
0 : 1
Borac
Rajković
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 2
Popadić
Popadić
Ribnikar
Pecka
6 : 0
Kotešica
Kotešica
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 4
Glumač
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 6
Omladinac
Zdravčići
Sečica
Seča reka
7 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 2
Avijatičar
Vranjani
Trešnjica
Tvrdići
2 : 2
Lauš
Lopaš
Bakionica
Bakionica
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Kladušnica
Kladušnica
1 : 0
Napredak
Korbovo
Omladinac
Vajuga
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Pontes
Kostol
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 6
Lovćen
Petrovo selo
Milutinovac
Milutinovac
2 : 2
Koča Andjelković
Tekija
OFK Tamnič
Tamnič
5 : 1
Ratar
Jasenica
Miloševo
Miloševo
13 : 1
OFK Sikole
Sikole
Urovica
Urovica
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Slatina
Negotin
2 : 1
Polet
Jabukovac
Graničar
Aleksandrovac
2 : 0
Rečka
Rečka
Sebečevac
Sebečevac
1 : 6
Sloga
Majdevo
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mladost VPD
Kruševac
2 : 1
Borac
Bivolje
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Varvarin
Varvarin
Donji Kopaonik
Razbojna
7 : 1
Trudbenik
Stalać
Omladinac
Pojate
2 : 3
Polet 57
Milutovac
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 0
Sloga
Lozna
Gradina
Pejovac
3 : 4
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Mladost
Jabučki Rit
1 : 0
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Crvenka
Borča
2 : 2
Poštar
Beograd
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Rudar 2012
Babe
0 : 4
Stojnik
Stojnik
OFK Slatina
Slatina
0 : 0
Vojvoda
Dučina
Temac
Temska
0 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Pobeda
Držina
2 : 2
Željuša
Željuša
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 3
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 1
Delijski Vis
Niš
Sečanica
Sečanica
2 : 1
Morava 1949
Čokot
Supovac
Supovac
3 : 4
Mladost
Donji Komren
Toplica
Šarlinac
4 : 1
Klisura
Klisura
10. februar
Šajinovac
0 : 5
Elid
Donji Dušnik
Nacional
Lukovo
0 : 0
Šljivar
Šljivar
Mladost
Sumrakovac
3 : 3
Deli Jovan
Salaš
Arbanasce
Arbanasce
2 : 1
Padina 1989
Padina
Baličevac 1974
Baličevac
2 : 0
Koprijan 1975
Gradište
KFK Kula
Kula
0 : 3
Partizan
Kupusina
Panonija
Lalić
1 : 1
Rastina 1918
Rastina
Dinamo 1923
Bački Breg
5 : 0
Sport
Bezdan
Dinamo (S)
Sonta
5 : 0
Telečka
Telečka
Mladost (Z)
Zvezd
4 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Polet
Jalovik
0 : 3
Mrovska
Mrovska
Mladost (B)
Belotić
4 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Sloga (R)
Ridjake
2 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga 1949
Matijevac
1 : 1
Provo 2015
Provo
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 3
Hajduk
Debrc
Dragojevac
Dragojevac
5 : 0
Verko
Suvo Selo
Mladost
Belo Blato
2 : 2
Tisa 1933
Taraš
KSK Konak 1926
Konak
0 : 0
Proleter
Neuzina
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
Borac
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
4 : 1
Partizan
Tomaševac
Krtinska
Krtinska
2 : 5
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Sloga
Ratari
3 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Partizan
Draževac
2 : 4
Duboko
Mala Moštanica
Ljubinić
Ljubinić
3 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Zvezda
Konatice
0 : 0
Borac
Ušće
Guncate
Guncati
2 : 8
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Lisović
Lisović
5 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Beljina
Beljina
1 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Zmajevac
Belasica
2 : 4
Doljane Meševo
Doljane
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 0
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
3 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Grkljane
Grkljane
5 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Meševo
Meševo
3 : 2
Globoder
Globoder
Badince
Badince
6 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
B.S.K.
Bošnjak
4 : 4
Dobrnje
Dobrnje
Omladinac (B)
Busur
1 : 0
Soko
Krvije
Melnica
Melnica
1 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Napredak
Trnovče
OFK Radnički
Dren
3 : 2
Mladi Borac
Županjac
Bistrica
Bistrica
1 : 1
Sloboda
Stubica
Polet
Mirosaljci
5 : 1
Borac (A)
Arapovac
Rudar
Zeoke
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloga
Lukavica
0 : 2
Budućnost (D)
Dudovica
Tolić
Tolić
2 : 3
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 6
Mladost
Latković
Orao
Poljanice
2 : 3
Babajić
Babajić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Proleter
Latković
0 : 6
Paštrić
Paštrić
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Sloga (L)
Lučica
2 : 0
Metalac
Požarevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Vihor
Маljurevac
2 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Stig 1955
Beranje
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Hajduk
Miloševo
2 : 4
Morava
Rajkinac
Omladinac
Bunar
3 : 1
Napredak
Staro Lanište
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Mladost
Bukovče
Belica
Belica
1 : 1
Partizan
Majur
OFK Borac
Lovci
3 : 2
Trnava
Trnava
Mladi radnik
Grabovica
0 : 4
Resava
Bukovac
Mladi borac
Trucevac
1 : 4
Zelenika
Vitance
Sindjelić
Vojnik
3 : 3
Planinac
Panjevac
Janošik
Janošik
2 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Topoljak
Grabovac
5 : 0
Morava
Medvedja
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Vukona
Vukona
Omladinac
Kalinovac
2 : 4
Brgule
Brgule
Vrelo
Vrelo
3 : 2
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Vrhovine
1 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Pambukovica
Pambukovica
0 : 2
Čučuge
Čučuge
Šarbane
Šarbane
6 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Heroj
Busilovac
0 : 6
Napredak
Stubica
Vihor
Golubovac
0 : 5
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 3
Budućnost
Lebina
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 3
ISK Izvor
Izvor
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 0
Popovac
Popovac
Razvitak
Mirilovac
5 : 4
Sloboda
Krežbinac
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Hajduk
Ribarica
4 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Jelav
Jelav
7 : 1
Sloga
Korenita
Vrnjci
Vrnjci
4 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Kablar
Kraljevo
0 : 3
Zgodačica
Godačica
Miločajac
Miločaj
0 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Mladost 1981
Štulac
5 : 1
Šumadija
Šumarice
Jedinstvo
Godačica
0 : 4
Lasta
Vitkovac
BSK 2014
Bukovica
1 : 1
Budućnost
Samaila
Progorelica
Progorelica
3 : 3
Bane 1931
Raška
Studen Vitez
Studenica
1 : 0
Morava
Mrsać
Omladinac
Drakčići
1 : 0
National AG
Novi Pazar
Kralj Petar I
Topola
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Mladost (R)
Rajkovac
4 : 0
Budućnost MI
Donja Trnava
Maskar
Maskar
3 : 2
Krćevac 04
Krćevac
Sremac
Deč
6 : 2
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
1 : 5
Donji Srem
Pećinci
Hajduk
Šimanovci
6 : 0
Vitez
Subotište
Lovac
Karlovčić
4 : 2
Mladost
Prhovo
Šumar
Ogar
0 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Bečevica
Bečevica
3 : 3
Mladi Radnik
D ušica
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 0
Slavija
Bođani
Bačka
Despotovo
5 : 2
Sloga
Plavna
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 2
Mladost
Mali Bač
Labudnjača
Vajska
2 : 0
Proleter
Karađorđevo
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 2
Bair
Bogatić
Mladost
Očage
1 : 4
Premijer
Badovinci
Ram
Ram
0 : 2
Pečanica
Pečanica
Pek
Kusiće
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 4
Sloga-TOP
Topolovnik
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 6
Kumane
Kumane
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Sloga
Voganj
1 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Graničar
Grabovci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
S.V.Radnički
Irig
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 2
Planinac
Rivica
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Borac
Stejanovci
0 : 0
Polet
Nikinci
Car Uroš
Jazak
3 : 0
Vojvodina
Neradin
Omladinac
Batrovci
1 : 4
Jednota
Šid
OFK Bingula
Bingula
5 : 0
Jedinstvo
Ljuba
Graničar
Jamena
0 : 3
Sinđelić
Gibarac
Sremac
Berkasovo
0 : 3
Napredak
Vašica
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Borac (J)
Jarkovci
3 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
Sloga (K)
Krnješevci
0 : 4
Krušedol
Krušedol
Dunav
Novi Slankamen
1 : 4
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
4 : 0
Sloga (M)
Maradik
BSK
Bešenovo
3 : 1
OFK Bosut
Bosut
Poletarac
Laćarak
4 : 5
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
0 : 3
Srem
Sremska Rača
Sremac
Jarak
1 : 4
Sloboda
Šašinci
Sloga
Zasavica
2 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
Borac (VR)
Veliki Radinci
6 : 0
Borac (R)
Radenković
Mladost (S)
Slatina
0 : 4
Maovi MH
Maovi
Šepšin
Šepšin
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
3 : 3
Omladinac
Rajkovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 0
Kosmajac
Koraćica
Napredak
Međulužje
2 : 0
Borac
Amerić
Sloga
Granice
0 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
Žabar
Žabar
0 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sava
Mrđenovac
0 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Neresnica
Neresnica
1 : 2
BSK 2015
Velika Bresnica
Sloga
Mustapić
0 : 3
Zviždic
Kučevo
Radenka
Radenka
0 : 2
Pobeda
Ševica
OFK Orašje
Orašje
1 : 2
Ušće
Stalać
Mladost
Svinjarevo
2 : 2
Budućnost
Kočetin
Proleter
Četereže
0 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo
Oreovica
0 : 3
Udarnik
Sibnica
BSK
Brzohode
3 : 3
Polet
Aleksandrovac
Polet
Bikinje
8 : 1
OFK Vinci
Vinci
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 6
Žitkovica
Žitkovica
Električar
Šuvajić
0 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Barič
Barič
2 : 4
Mrčkovac
Mrčkovac
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Seljak 1928
Male Pčelice
2 : 5
Bratstvo 1975
Erdeč
Dobrača
Dobrača
1 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
0 : 4
Sloga 2016
Lužnice
Vrbica
Aranđelovac
3 : 6
Tulež
Tulež
Misača
Misača
0 : 5
Venčani
Venčani
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
Oniks
Lozovik
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Šumadinac
Kruševica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 0
Proleter
Vrbovno
Dragoš
Pirot
6 : 0
Rongo Siti
Pirot
Pobeda
Držina
2 : 2
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Jerma
Sukovo
1 : 4
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
4 : 1
Mačva
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Savacijum
Šabac
7 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Sindjelic
Beograd
1 : 0
Studentski Grad
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
IMT
Beograd
7 : 4
Žarkovo
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 3
Bežanija
Beograd
Begej
Žitište
4 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 0
Indeks
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Partizan
Gaj
Borac (St)
Starčevo
0 : 2
Strela
Ivanovo
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Vinča
Vinča
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 1
011 MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
4 : 2
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
IMT MK
Novi Beograd
3 : 0
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Zemun
Zemun
0 : 8
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Real Niš
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
2 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Mačva (Š)
Šabac
2 : 2
Loznica
Loznica
OFK Šabac
Šabac
5 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Sindjelic
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 2
Internacional
Beograd
BSK
Borča
5 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Voždovac
Beograd
6 : 0
PKB
Padinska Skela
Vršac
Vršac
1 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Spartak
Subotica
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Sloven
Ruma
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 5
Bačka 1901
Subotica
Prva Iskra
Baric
2 : 1
Polet
Grabovac
IMT
Beograd
3 : 0
OFK Balkan
Beograd
Dorcol
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
DIF
Beograd
7 : 0
Palilulac
Beograd
OLE
Zemun
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
011 MK
Beograd
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 3
Rad MK
Beograd-Voždovac
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 11
Crvena zvezda MK
Beograd
Studentski grad MK
Novi Beograd
1 : 1
Teleoptik MK
Zemun
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
0 : 2
Novi Beograd MK
Novi Beograd
OFK Beograd V MK
Beograd
0 : 3
13. Maj MK
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Kosmet
Leposavić
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Kiker
Kraljevo
Tutin
Tutin
1 : 3
Sport Klub 99
Novi Pazar
Mačva (Š)
Šabac
2 : 0
Loznica
Loznica
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Omladinac 2014
Ljig
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
FSFV
Beograd
0 : 5
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 5
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
011
Beograd
BSK
Borča
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Vršac
Vršac
1 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
TSC
Bačka Topola
Hajduk junior
Kula
6 : 1
Vrbas
Vrbas
Sloga
Korenita
5 : 0
Borac
Lešnica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Dolina
Padina
9 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
Borac
Sakule
6 : 2
Slavia
Kovačica
Vojvodina
Crvena Crkva
1 : 9
Banat
Vršac
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 4
Vršac united
Vršac
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Luk-Kompenzatori
Loznica
3 : 4
Antimon
Zajača
Pobeda
Piroman
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Posavina
Stubline
0 : 3
Buducnost
Zvecka
Homoljac
Žagubica
9 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Buducnost
Dobanovci
1 : 6
Lola
Beograd
Graficar
Beograd
0 : 3
Institut
Zemun
Balkan
Beograd
4 : 3
Palilulac
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
Nord Star
Beograd
1 : 2
Trijumf
Sremčica
011 MK
Beograd
1 : 4
Teleoptik MK
Zemun
Ole MK
Zemun
4 : 2
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
Sinđelić MK
Beograd
3 : 6
Boleč MK
Boleč
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
0 : 0
OFK Beograd B MK
Beograd
Prva Iskra MK
Barič
3 : 3
BASK MK
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Rad
Banjica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 8
TSC
Bačka Topola
Arena SU
Subotica
4 : 0
Bajša
Bajša
Spartak
Subotica
0 : 2
Subotica
Subotica
Duboko
Mala Mostanica
9 : 0
Rvati
Obrenovac
Buducnost
Zvecka
0 : 3
Zadrugar
Orasac
Skela
Skela
8 : 4
Omladinac
Veliko Polje
OFK Senjak
Valjevo
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Ribnica
Mionica
1 : 2
Radnički
Valjevo
Šampion
Valjevo
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Omladinac
Ljig
Polet
Popucke
0 : 3
Budućnost Krušik
Valjevo
Kevi
Kevi
1 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Sloga
Ostojićevo
3 : 2
Potisje
Kanjiža
Njerš Ištvan
Totovo selo
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 5
Olimpik
Beograd
Lepusnica
Lepusnica
2 : 2
Sindjelic
Beograd
Balkan
Beograd
6 : 1
Postar
Zvezdara
OLE
Borca
2 : 4
IMT B
Novi Beograd
BSK 1926
Baćevac
5 : 2
Trijumf
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 7
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd B
Beograd
0 : 1
Dorcol
Beograd
Torlak
Beograd
0 : 1
Milutinac
Zemun

Rukomet

Mačva
Bogatić
31 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
Partizan 2
Beograd
25 : 26
PKB
Padinska Skela
Loznica
Loznica
26 : 32
Novi Beograd
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
26 : 26
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Vladimirovac
Vladimirovac
33 : 26
Putinci
Putinci
Dalmatinac
Riđica
26 : 24
Dolovo
Dolovo
Smederevo
Smederevo
24 : 26
Beograd
Beograd
Prva Iskra Barič
Barič
39 : 21
Lazarevac
Lazarevac
Palanka
Smederevska Palanka
32 : 37
BASK Soko
Beograd
Dorćol
Beograd
44 : 11
Gučevo
Banja Koviljača
Medicinar
Šabac
41 : 27
Železničar
Inđija
Bor RTB
Bor
28 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Beograd
Beograd
30 : 44
Grand Zvezda
Beograd
ORK Beograd
Beograd
46 : 33
ORK Loznica
Loznica

Futsal

Euro Motus
Beograd
6 : 4
FON
Beograd
Jastrebac
Blace
8 : 2
Kopernikus SAS
Zrenjanin
Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 0
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica

Hokej

Dunarea Galati
Galati
3 : 2
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár
DVTK Jegesmedvék
Miskolc
3 : 1
Debreceni HK
Debrecin
Ferencvárosi TC
Ferencvaros
3 : 2
Dunaújvárosi Acélbikák
Dunaújváros