XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 860 utakmica za dan
Nedelja, 16 Oktobar 2016

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Čukarički
Beograd
Mladost
Lučani
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 0
Radnički
Pirot
Southampton
Southampton
3 : 1
Burnley
Burnley
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 1
Watford
Watford
Mainz 05
Mainz
2 : 1
Darmstadt 98
Darmstadt
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Fiorentina
Firenze
0 : 0
Atalanta
Bergamo
Genoa
Genova
0 : 0
Empoli
Empoli
Internazionale
Milano
1 : 2
Cagliari
Cagliari
Lazio
Roma
1 : 1
Bologna
Bologna
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 1
Crotone
Crotone
Chievo
Verona
1 : 3
Milan
Milano
Rennes
Rennes
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Dijon
Dijon
Marseille
Marseille
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Málaga
Málaga
Athletic Club
Bilbao
3 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Sporting Gijón
Gijón
1 : 2
Valencia
Valencia
Villarreal
Villarreal
5 : 0
Celta Vigo
Vigo
Radnički
Berane
4 : 0
Berane
Berane
Kom
Podgorica
2 : 1
Otrant Olympic
Ulcinj
Mornar
Bar
2 : 0
Čelik
Nikšić
Jezero
Plav
4 : 1
Bratstvo
Cijevna
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Ibar
Rožaje
Železničar
Pančevo
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Šapine
Šapine
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Timok
Zaječar
Tabane 1970
Jagodina
5 : 2
Pukovac
Pukovac
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Grafičar
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Žarkovo
0 : 1
Prva Iskra
Barič
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Tekstilac
Odžaci
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Tisa (A)
Adorjan
Slavia
Kovačica
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Borac
Novi Sad
Hajduk (B)
Beška
2 : 2
Slavija
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
0 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Index
Novi Sad
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Tutin
Tutin
Dragačevo
Guča
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Orlovac
Mrčajevci
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Bane
Raška
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Arsenal
Kragujevac
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Napredak
Markovac
5 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Proleter
Vranovo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Morava
Velika Plana
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Provo
Provo
1 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Radnički Stobex
Klupci
4 : 0
Spartak 1924
Ljig
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Drina
Ljubovija
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Malošište
Malošište
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Bukovik
Razanj
2 : 0
OFK Bor
Bor
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Sloga
Ćićevac
5 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Trajal
Kruševac
5 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Levač
Rekovac
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 7
Budućnost (O)
Orašje
Ropotovo
Ropotovo
5 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Budućnost (P)
Popovac
4 : 1
Pusta reka
Bojnik
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Borac (O)
Ostružnica
4 : 0
Srem
Jakovo
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Milutinac
Zemun
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
3 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Budućnost
Zvečka
1 : 1
Avala
Beli Potok
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 4
Preporod
Novi Žednik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 0
Senta
Senta
Jadran (F)
Feketić
0 : 2
Bajša
Bajša
Jadran (S)
Sanad
1 : 5
Napredak
Nadalj
Hajduk Junior
Kula
4 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
Hercegovac
Gajdobra
2 : 3
ŽAK
Sombor
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Slavija
Pivnice
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
OFK Šikara
Sombor
0 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Strela
Ivanovo
Mladost (O)
Omoljica
6 : 0
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
Polet
Izbište
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 7
Begej
Žitište
Banat
Čenta
4 : 0
Borac
Aleksandrovo
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
Naftagas (B)
Boka
0 : 0
Lehel
Mužlja
Jedinstvo
Bočar
1 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Borac
Klenak
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 2
FK Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Vinogradar
Ledinci
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Titel
Titel
1 : 6
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka
Đurđevo
3 : 4
Jugović
Kać
Miletić
Mošorin
3 : 4
Proleter
Banoštor
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 1
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
2 : 3
Borac
Šajkaš
Real
Podunavci
3 : 1
Ribnica
Jovac
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Proleter
Pečenog
Granit
Jošanička banja
5 : 3
Mataruge
Mataruge
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Borac
Vraneši
OFK Ras
Novi Pazar
6 : 2
Radnik
Ušće
Polet
Ratina
3 : 1
Rudar
Baljevac
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 3
Zadrugar
Gornja Trepca
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Mladost (P)
Preljina
0 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 0
Parmenac
Parmenac
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 2
Brezak
Pranjani
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Šumadija
Azanja
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Ratari
0 : 0
Sloga
Miloševac
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Sloboda
Lipe
Polet
Trnovče
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
7. Juli
Vodanj
4 : 2
Pobeda
Golobok
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
BSK
Belosavci
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Junkovac
Junkovac
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
4 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
OFK Šatornja
Donja Šatornja
4 : 1
Borac
Pajsijević
Banja 1957
Banja
5 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Vinča
Vinča
1 : 2
Proleter 1976
Jelovik
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
Đerdap
Golubac
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Makce
Makce
Budućnost (V)
Vezičevo
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Borac (L)
Lešnica
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Jevremovac
Jevremovac
4 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Antimon
Zajača
1 : 1
Majur
Majur
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Mladost
Dračić
5 : 3
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Kačer
Belanovica
6 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
2 : 1
Radnik
Ub
Sovljak
Sovljak
8 : 1
Joševa
Joševa
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 3
ZSK
Valjevo
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Jasen
Brodarevo
1 : 5
Budućnost
Arilje
Perućac
Perućac
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Ježevica
Ježevica
3 : 3
Čajetina
Gostilje
Ariljska rampa
Požega
7 : 0
Lazarica
Prilipac
Polet
Rasna
2 : 1
Železničar
Požega
Deli Jovan
Sikole
2 : 0
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Ključ
Podvrška
Sloga
Kobišnica
7 : 0
Polom
Leskovo
Branik
Štubik
1 : 0
Slatina
Bor
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 0
Krivelj
Krivelj
Orljane
Orljane
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 3
Naša krila
Belotinac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 3
Naisus 1977
Rožina
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Mladost (Ba)
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
5 : 1
Mladost 1976
Biljeg
ŠSK
Štipina
6 : 2
Omladinac
Grezna
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 4
Osnić
Osnić
OFK Grlište
Grlište
5 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Rgotina
Rgotina
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Rudar (G)
Grljan
Radnički (L)
Lubnica
0 : 1
Midžor
Kalna
Sloga
Minićevo
0 : 7
Trebič
Sokobanja
Malinik
Podgorac
0 : 1
Kablovi
Zaječar
Hajduk
Čepure
2 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
OFK Batinac
Batinac
5 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Morava
Ribare
0 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Budućnost
Miliva
0 : 4
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Glavinci
1 : 3
Mladost (J)
Jovac
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Vinogradar
Zleginje
4 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
13. April
Lomnica
0 : 0
Kupci
Kupci
Sloga
Dašnica
1 : 1
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
10 : 0
Mladi radnik
Bačina
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Jastrebac
Blace
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Jastreb
Blace
2 : 9
Trbunje
Trbunje
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 1
Borac
Držanovac
Crvena zastava
Hum
0 : 4
OFK Niš
Niš
Budućnost
Prva Kutina
3 : 0
Vulkan
Brenica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 1
Mladost
Lalinac
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Napredak
Izvor
Dragoš
Pirot
2 : 3
Padež
Petrovac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 4
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
2 : 0
Radnički (P)
Pertate
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Sloga
Lipovica
1 : 1
Železničar
Brestovac
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Polet
Stajkovce
Bobište
Bobište
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 3
Mladi Borac
Živkovo
Kumarevo 65
Kumarevo
6 : 1
Brza
OFK Brza
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Crnotince
Crnotince
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 2
OFK Alakince
Alakince
Vihor
Žbevac
3 : 0
Južna pruga
Vladičin Han
Mineralac
Klokot
2 : 1
Sloga
Ranilug
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
0 : 2
Izmornik
Pančelo - Tomance
Glama
Koretište
2 : 0
Oskar
Pasjane
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 1
Borac
Progar
Dunav
Veliko Selo
0 : 1
Institut
Zemun Polje
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Šumadinac
Bečmen
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 0
Komgrap
Beograd
Mladi proleter
Beograd
4 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Brodarac
Novi Beograd
6 : 0
Banja
Višnjička Banja
Rušanj
Rušanj
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Barajevo
Barajevo
6 : 1
Polet
Grabovac
Urovci
Urovci
5 : 0
Strelac
Mislođin
Leštane
Leštane
5 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Vinča
Vinča
Hajduk
Kamendol
0 : 0
Mladost
Begaljica
Boleč
Grocka
6 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Omladinski
Paraćin
2 : 1
Javor
Sladaja
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
Istok 63
Plana
0 : 2
Zemljoradnik
Striža
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
Moravac 2015
Krušar
Šumadija
Trešnjevica
1 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 3
Radnički (T)
Tekija
Sloga
Voljavče
2 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
Osaonica
Bagrdan
0 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Kolare
Kolare
Crni Vrh
Deonica
1 : 2
Mladost (K)
Končarevo
Šumadinac
Dragovo
0 : 0
Zenit
Oparić
Vinorača
Vinorača
4 : 1
Ursule
Ursule
Planinac 2015
Podgorac
2 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 3
OFK Draževac
Draževac
Gredetin
Gredetin
1 : 3
Polet (R)
Radevac
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rtanj
Vrmdža
2 : 8
Palilulac
Šarbanovac
Pobeda
Trubarevac
0 : 5
Hajduk
Rujevica
Slemen
Milušinac
8 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Navalin
Navalin
Napredak
Bogojevce
0 : 5
Real
Donja Jajina
Mladost (B)
Batulovce
4 : 0
Gradac
Konopnica
Milanovo
Milanovo
2 : 3
Šumadija
Razgojna
OFK Morava
Leskovac
2 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Lemind
Leskovac
4 : 0
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
BSK
Belanovce
2 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 2
BUSK
Novi Beograd
011
Beograd
2 : 2
Petrovčić
Petrovčić
Sparta Železnik
Železnik
1 : 2
Busije
Zemun
Bratstvo
Ljutovo
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
4 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Đurđin
Đurđin
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Solid
Subotica
Palić
Palić
1 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 1
Iskra
Kucura
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Budućnost
Savino Selo
5 : 0
Pobeda
Pobeda
AFK
Ada
2 : 2
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
1 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Čoka
Čoka
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Graničar
Đala
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Kula
Kula
8 : 0
Graničar (R)
Riđica
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Hajduk (S)
Stapar
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 0
Borac
Obrovac
Krivanj
Selenča
2 : 0
Budućnost
Parage
Kulpin
Kulpin
1 : 2
Neštin
Neštin
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Ratar
Kruščica
Dunav
Banatska Palanka
5 : 2
Banat
Ilandža
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Ševac
Kusić
Glogonj
Glogonj
15 : 0
Pobeda
Samoš
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Polet
Idvor
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
2 : 1
Mladost
Vojlovica
Borac
Pločica
0 : 3
Proleter
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 8
Dolovo
Dolovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Kolonija
Kovin
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
Potisje
Knićanin
0 : 0
Omladinac
Botoš
Rusanda
Melenci
7 : 1
Zlatica
Zlatica
Jedinstvo
Ečka
5 : 1
OFK Klek
Klek
MSK
Mihajlovo
2 : 1
ASK
Aradac
Borac (I)
Iđoš
1 : 5
2. Oktobar
Kumane
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 4
Delija
Mokrin
Vojvodina (B)
Bašaid
8 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 0
Proleter
Međa
Terekves
Hetin
3 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Bega
Novi Itebej
6 : 2
Roham
Nova Crnja
Mladost
Buđanovci
5 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Borac
Martinci
3 : 2
Sloga
Čalma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Fruškogorac
Manđelos
0 : 2
Železničar
Inđija
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Susek
Susek
2 : 0
Moskva
Budisava
Bačka
Begeč
0 : 5
Jedinstvo
Rumenka
Mlada krila
Metikoši
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
4 : 2
Napredak (G)
Gračac
Borac (A)
Adrani
0 : 4
Mladost (V)
Vrdila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 1
Lazac
Lazac
Budućnost (K)
Konarevo
7 : 2
Tavnik
Tavnik
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 1
Lugovi
Čačak
Malba
Žaočani
2 : 2
Prijatelji
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Rudar
Bresnica
3 : 0
Kej
Čačak
Morava (K)
Katrga
8 : 1
Rakova
Rakova
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Vujan
Prislonica
Vrelo
Gornja Kravarica
6 : 1
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Gorušica
Viča
4 : 0
Sloga
Kaona
Voćar
Kotraža
6 : 0
Jelica
Goračići
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 0
Šumadija
Brdjani
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Ozremica
Beršići
Železničar
Smederevo
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
4 : 2
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Vučak
Vučak
Jezava
Smederevo
5 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Petrijevac
Petrijevo
1 : 0
Landol
Landol
Badljevica
Badljevica
4 : 0
Kolarac
Kolari
Drugovac
Drugovac
1 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Udarnik
Baničina
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Obilić
Staro Selo
3 : 0
Jasenica
Kruševo
Ranilović
Ranilović
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Žabare
Žabare
0 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 1
Partizan
Darosava
Sloga
Zagorica
6 : 0
Budućnost
Blaznava
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
Brezovac
Brezovac
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Jasenica
Božurnja
3 : 4
B 2000
Aranđelovac
Udarnik
Trska
0 : 1
Pobeda (S)
Sepci
Karađorđe
Vučić
5 : 0
Grivac
Grivac
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost MG
Saranovo
4 : 1
BSK
Borač
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Marjan
Knić
0 : 3
Bare
Bare
Radnički (K)
Knežica
0 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
BSK
Boževac
4 : 2
Dragoš
Oreškovica
Zadrugar (T)
Tabanovac
4 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Integral
Batuša
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Dizel
Bare
4 : 0
Kurjače
Kurjače
Obilić
Živica
2 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
6 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Napredak 1934
Nabrđe
6 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Napredak (P)
Poljana
6 : 1
Dunavac (P)
Petka
Desine
Desine
3 : 3
Železničar
Požarevac
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Cer
Petkovica
3 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Gorki
Glušci
7 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Proleter
Šabac
4 : 6
Budućnost (Z)
Zminjak
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Borac (Š)
Šabac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Rankovac
Nakučani
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Varna 012
Varna
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Sloga (K)
Krnić
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 1
Torpedo
Lojanice
OFK Jelen
Jelenča
2 : 3
Cerić
Miokus
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 1
Šipurske Livade
Šabac
Radnički (К)
Koceljeva
2 : 0
Trešnjevka
Trbušac
7. Juli
Bela Crkva
4 : 0
Sloga (S)
Straža
Borac (K)
Kozjak
4 : 0
Cerova
Cerova
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 0
Vidojevica
Lešnica
Stolice
Krupanj
0 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Gunjevac
Gunjevac
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Polet
Popučke
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Ribnikar
Pecka
4 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Popadić
Popadić
Glumač
Glumač
2 : 5
Avijatičar
Vranjani
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Lauš
Lopaš
Omladinac
Zdravčići
5 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
3 : 7
Bakionica
Bakionica
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 6
Sečica
Seča reka
Milutinovac
Milutinovac
1 : 4
Napredak
Korbovo
Rtkovo
Rtkovo
3 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
3 : 3
Egeta
Brza Palanka
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Pontes
Kostol
Urovica
Urovica
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Slatina
Negotin
3 : 0
Malajnica
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Ratar
Jasenica
Rečka
Rečka
9 : 0
OFK Sikole
Sikole
Polet
Jabukovac
2 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Sebečevac
Sebečevac
1 : 4
Budućnost
Kaonik
Mladost VPD
Kruševac
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Bukovica
Bukovica
0 : 4
Borac
Bivolje
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Omladinac
Pojate
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 4
Donji Kopaonik
Razbojna
Gradina
Pejovac
1 : 6
Varvarin
Varvarin
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Mladost
Donji Katun
5 : 2
Polet 57
Milutovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 0
Sloga
Lozna
Borac
Gornji Katun
0 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Mladost
Jabučki Rit
Podunavac
Ritopek
1 : 3
Dedinje
Beograd
Crvenka
Borča
0 : 4
Minel
Ripanj
Pionir
Besni Fok
1 : 0
Dunavac
Dunavac
OFK Slatina
Slatina
0 : 1
OFK Rogača
Rogača
Mladost (G)
Guberevac
1 : 3
Stojnik
Stojnik
Vis
Parcani
5 : 2
Vojvoda
Dučina
Pobeda
Držina
2 : 1
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 6
Rajko Mitić
Bela Palanka
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 2
Jerma
Sukovo
Durlan Siti
Niš
1 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Sečanica
Sečanica
1 : 1
Radnički 1936
Trupale
Supovac
Supovac
3 : 4
Čegar 2013
Kamenica
Mladost
Donji Komren
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Toplica
Šarlinac
2 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
10. februar
Šajinovac
0 : 3
Mekiš
Mekiš
Nacional
Lukovo
0 : 6
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Mladost
Sumrakovac
1 : 6
Timok 1928
Trnavac
Deli Jovan
Salaš
2 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Lovac
Mali Izvor
1 : 4
Šljivar
Šljivar
Baličevac 1974
Baličevac
1 : 3
Dobrič 1974
Brest
Arbanasce
Arbanasce
2 : 3
Banaćanin
Aleksandrovo
Panonija
Lalić
1 : 2
KFK Kula
Kula
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Dinamo (S)
Sonta
1 : 1
Partizan
Kupusina
Telečka
Telečka
1 : 7
OFK Metalac
Sombor
Mladost (B)
Belotić
8 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga (R)
Ridjake
2 : 1
Polet
Jalovik
Sloga 1949
Matijevac
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Dragojevac
Dragojevac
3 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
7 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Hajduk
Debrc
1 : 1
Provo 2015
Provo
Tamiš
Farkaždin
0 : 0
Tisa 1933
Taraš
Sloga
Jarkovac
0 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Partizan
Tomaševac
0 : 9
Mladost
Belo Blato
Borac
Zrenjanin
0 : 1
Proleter
Neuzina
Krtinska
Krtinska
4 : 3
Jedinstvo
Dren
Sloga
Ratari
0 : 0
Rvati
Obrenovac
Partizan
Draževac
0 : 7
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
3 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Ušće
3 : 1
Rekreativo
Zabrežje
Belo Polje
Belo Polje
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Paune
Paune
Mladi radnik
Valjevo
2 : 5
Bujačić
Bujačić
Lukavac
Lukavac
3 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
Sloga Gorić
Gorić
6 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Dupljaj
Dupljaj
3 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Hajduk
Šušara
6 : 2
Omladinac
Zagajica
Karaš
Jasenovo
4 : 3
Vinogradar
Gudurica
Banat
Dupljaja
2 : 1
Vitorul
Straža
Štitari
Štitari
7 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Grkljane
Grkljane
7 : 1
Zmajevac
Belasica
Polet (Š)
Šavrane
4 : 0
Polet (K)
Kobilje
Zdravinje
Zdravinje
0 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Meševo
Meševo
3 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Globoder
Globoder
3 : 1
Vratare
Vratare
Konjuh
Konjuh
5 : 2
Srnje
Srnje
Mladost
Kutles
3 : 1
Jašunja
Jašunja
Omladinac (B)
Busur
1 : 0
Radnik
Pankovo
OFK Radnički
Dren
4 : 1
Bistrica
Bistrica
Polet
Mirosaljci
2 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Rudar
Zeoke
4 : 1
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
1 : 0
BSK
Brajkovac
Budućnost (D)
Dudovica
4 : 1
Sloboda
Stubica
Orao
Poljanice
2 : 10
Toplica
Donja Toplica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
2 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Proleter
Latković
0 : 13
Tolić
Tolić
Paštrić
Paštrić
3 : 4
Mladost
Latković
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 2
Babajić
Babajić
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Metalac
Požarevac
0 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Stig 1955
Beranje
4 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 3
Beli Orao
Bradarac
Omladinac
Bunar
1 : 2
Morava
Rajkinac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Belica
Belica
1 : 2
Hajduk
Miloševo
Trnava
Trnava
2 : 1
Napredak
Staro Lanište
Partizan
Majur
0 : 0
Mladost
Bukovče
Sindjelić
Vojnik
5 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Resavac
Veliki Popović
1 : 10
Resava
Bukovac
Topoljak
Grabovac
5 : 2
Vinogradar
Riljac
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Morava
Medvedja
OFK Takovo
Takovo
0 : 0
Omladinac
Kalinovac
Vrelo
Vrelo
3 : 1
Kolubara
Liso Polje
Jedinstvo
Milorci
4 : 2
Vukona
Vukona
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 1
Dokmir
Dokmir
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 7
Mladost
Gornja Mutnica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
6 : 0
Vihor
Golubovac
Razvitak
Mirilovac
2 : 6
Napredak
Stubica
Polet
Zabrega
1 : 5
Budućnost
Lebina
Sloboda
Krežbinac
5 : 1
Jedinstvo
Ratari
Popovac
Popovac
3 : 0
ISK Izvor
Izvor
Hajduk
Ribarica
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
3 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Mladost (B)
Brezjak
10 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Rudar
Brasina
6 : 1
Sloga
Korenita
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Mladost 1981
Štulac
3 : 2
Kablar
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Šumadija
Šumarice
3 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
BSK 2014
Bukovica
4 : 0
Studen Vitez
Studenica
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Budućnost
Samaila
National AG
Novi Pazar
1 : 2
Bane 1931
Raška
Mineral 2015
Rudno
3 : 1
Morava
Mrsać
Maskar
Maskar
0 : 4
Jarmenovci
Jarmenovci
Krćevac 04
Krćevac
1 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Hajduk
Šimanovci
5 : 0
Sloven
Sibač
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Kameni
Ašanja
Šumar
Ogar
2 : 1
Sremac
Deč
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Mladost
Prhovo
3 : 2
Vitez
Subotište
Bečevica
Bečevica
2 : 0
Sloga
Zabojnica
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 6
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Labudnjača
Vajska
1 : 2
Borac
Vizić
Proleter
Karađorđevo
4 : 1
Slavija
Bođani
Mladost
Mali Bač
1 : 1
Sloga
Plavna
Mladost
Očage
3 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
4 : 0
Bair
Bogatić
Premijer
Badovinci
7 : 1
Šumice
Glušci
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 7
Pečanica
Pečanica
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 1
Pek
Kusiće
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 2
Ram
Ram
Mladi Borac
Majilovac
2 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Sirakovo
Sirakovo
1 : 2
Sloga-TOP
Topolovnik
Kumane
Kumane
3 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 5
Sremac
Dobrinci
Fruška Gora
Ruma
4 : 2
Sloga
Voganj
Borac
Stejanovci
1 : 3
Graničar
Grabovci
Car Uroš
Jazak
0 : 2
S.V.Radnički
Irig
Vojvodina
Neradin
3 : 0
Planinac
Rivica
Polet
Nikinci
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Jednota
Šid
Sremac
Berkasovo
2 : 4
Omladinac
Batrovci
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 0
Jedinstvo
Ljuba
Napredak
Vašica
2 : 3
Sinđelić
Gibarac
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Sloga (M)
Maradik
1 : 2
ČSK 1939
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Krušedol
Krušedol
Planinac
Ležimir
1 : 1
BSK
Bešenovo
Srem
Sremska Rača
4 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Napredak
Šuljam
2 : 0
OFK Bosut
Bosut
Borac (VR)
Veliki Radinci
14 : 1
Sremac
Jarak
Borac (R)
Radenković
0 : 2
Noćaj
Noćaj
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 1
Sloboda
Šašinci
Mladost (S)
Slatina
0 : 4
Pocerina
Jevremovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 3
Volujac
Volujac
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Šepšin
Šepšin
Napredak
Međulužje
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Sloga
Granice
2 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 1
Omladinac
Rajkovac
Borac
Amerić
2 : 5
Kosmajac
Koraćica
Sava
Mrđenovac
2 : 1
Žabar
Žabar
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Korman
Korman (Šabac)
Mladost
Svileuva
1 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Toljevac
7 : 0
Kostrež
Ćićevac
Mladost
Svinjarevo
2 : 2
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
6 : 1
Proleter
Četereže
Udarnik
Sibnica
3 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Slavija 1915
Ćuprija
5 : 2
Budućnost
Vlaška
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 0
Sloga
Isakovo
Polet
Senje
4 : 3
Dobricevo
Dobricevo
Električar
Šuvajić
0 : 1
Polet
Bikinje
Barič
Barič
3 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Mrčkovac
Mrčkovac
7 : 2
OFK Vinci
Vinci
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Dobrača
Dobrača
2 : 5
Šumarice 2008
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
2 : 3
Seljak 1928
Male Pčelice
Sloga 2016
Lužnice
2 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Bukorovac
Kragujevac
2 : 6
Bratstvo 1975
Erdeč
Badnjevac
Badnjevac
2 : 3
Feniks
Rača
Mladost
Crni kao
3 : 3
Meteor
Lapovo
Napredak
Malo Krčmare
0 : 0
Šumadija
Sipić
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Proleter
Jasenak
2 : 1
Roma
Iverić
Lazarevac
Lazarevac
1 : 1
Strmovo
Strmovo
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Proleter
Vrbovno
2 : 2
Mladi Radnik
Junkovac
Šumadinac
Kruševica
1 : 5
Vreoci
Vreoci
Spartak
Subotica
11 : 0
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Sloga Radnički
Zemun
Požarevac
Požarevac
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 0
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
2 : 0
Trijumf
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Polet
Sivac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 3
Lokomotiva
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Cerovac
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 5
Jošanica
Novi Pazar
Savacijum
Šabac
0 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
IMT
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Begej
Žitište
1 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Veternik
Veternik
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
Trudbenik
Trudbenik
Vinča
Vinča
4 : 2
Sremcica
Sremcica
Seceranac Ada
Beograd
3 : 2
Postar 1930
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 3
Zemun MK
Zemun
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
2 : 2
Zemun B MK
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
9 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
Apolon
Kraljevo
5 : 2
Nacional AG
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
OFK Šabac
Šabac
4 : 1
Savacium
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 3
Radnički (K)
Kovin
Vršac
Vršac
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 1
Vršac United
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 2
Železničar
Pančevo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Borac
Novi Sad
6 : 1
Inđija
Inđija
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Spartak
Subotica
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 2
Pobeda
Golobok
Partizan
Vitojevci
2 : 2
Rudar
Vrdnik
1. Maj
Ruma
8 : 0
Mladost
Buđanovci
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Subotica
Subotica
Radnički 1927
Vršac
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Prva Iskra
Baric
8 : 1
Strelac
Mislodjin
Zadrugar
Orasac
6 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
3 : 2
Graficar
Beograd
Dorcol
Beograd
2 : 4
OFK Balkan
Beograd
Beograd 1929
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Beograd
OLE
Zemun
1 : 2
Torlak
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
2 : 1
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
011 MK
Beograd
2 : 1
BSK Borča MK
Borča
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
0 : 6
Zemun MK-V
Zemun
011 V MK
Beograd
1 : 3
13. Maj MK
Zemun
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mačva (Š)
Šabac
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
OFK Šabac
Šabac
4 : 2
Savacijum
Šabac
Omladinac 2014
Ljig
2 : 2
Železničar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
2 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Donjošorac Sunrise
Šabac
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Vršac
Vršac
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 7
CFK
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
3 : 2
Spartak
Subotica
Loznica
Loznica
15 : 0
Vidojevica
Lešnica
Spartak
Subotica
1 : 3
Arena Su
Subotica
Kolonija
Kovin
4 : 3
Sloga
Banatsko Novo Selo
Dolina
Padina
6 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac
Sakule
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vladimirovac
Vladimirovac
11 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 13
Sloga
Plandište
Hajdučica
Hajdučica
0 : 10
BAK
Bela Crkva
Antimon
Zajača
6 : 9
Podrinje
Lozničko Polje
Polet
Grabovac
2 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Mineral
Rudno
0 : 3
ND 2011
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
6 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Granit
Jošanička Banja
3 : 4
ND 2011
Novi Pazar
RSK
Rabrovo
0 : 5
Radnički 1926
Požarevac
Provo
Provo
2 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Graficar
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Zuce
Beograd
0 : 2
Institut
Zemun
Balkan
Beograd
6 : 2
Rakovica
Beograd
Obilic
Beograd
4 : 2
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 4
Radnički
Obrenovac
Seceranac Ada
Beograd
3 : 1
Vinca
Beograd
Sopot
Sopot
7 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 5
Čukarički MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
0 : 0
Rad MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 0
BSK Borča MK
Borča
Partizan MK
Beograd
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Dunav MK
Veliko Selo
1 : 2
Ole MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
2 : 10
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
Petlić MK
Smederevo
1 : 2
Dunavac MK
Grocka
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
3 : 1
PKB MK
Padinska Skela
Prva Iskra MK
Barič
0 : 5
Napredak MK
Medoševac
BASK MK
Beograd
0 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Vozdovac
Beograd
2 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Banjica
5 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Bačka 1901
Subotica
0 : 8
Bajša
Bajša
Duboko
Mala Mostanica
3 : 2
Urovci
Urovci
Belo Polje
Belo Polje
3 : 5
Zabrezje
Zabrezje
Skela
Skela
11 : 2
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
5 : 0
Pobeda
Piroman
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 1
OFK AS
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
7 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Senjak
Valjevo
4 : 1
Šampion
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Ribnica
Mionica
Polet
Popucke
0 : 10
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik
Valjevo
0 : 0
Radnički
Valjevo
Omladinac
Ljig
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Mineral
Rudno
2 : 2
Sočanica
Sočanica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 1
Tamnava 2016
Koceljeva
Radnički (K)
Koceljeva
16.10.2016
10:00
OFK Šabac
Šabac
Sloga
Ostojićevo
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
AFK
Ada
2 : 5
Njerš Ištvan
Totovo selo
Senta
Senta
5 : 0
Potisje
Kanjiža
Lepusnica
Lepusnica
3 : 4
Hajduk
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 1
Zvezdara
Beograd
IMT B
Novi Beograd
8 : 1
Atakante
Beograd
Postar
Zvezdara
6 : 1
Sindjelic
Beograd
Karioke
Beograd
1 : 6
DIF
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 6
BSK 1926
Baćevac
Petlic
Beograd
3 : 1
Mladi Proleter
Beograd
OFK Beograd B
Beograd
4 : 2
Sopot
Sopot
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
5 : 0
Vinca
Vinca
Dorcol
Beograd
1 : 0
Lokomotiva B
Beograd
Forza
Beograd
6 : 0
Radnicki NB
Novi Beograd
Zemun B
Zemun
3 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Torlak
Beograd
0 : 0
BSK 1925 B
Batajnica
Plavi 2000
Beograd
3 : 2
Policajac
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
3 : 5
PKB
Padinska skela

Košarka

Zadar
Zadar
71 : 65
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Partizan NIS
Beograd
86 : 85
Union Olimpija
Ljubljana
Mladost Admiral
Zemun
88 : 73
Napredak Rubin
Kruševac
Radnički 1950
Kragujevac
81 : 82
Pirot
Pirot
Srem
Sremska Mitrovica
71 : 75
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Ub
Ub
75 : 87
Železničar
Čačak
Mileševac
Prijepolje
77 : 75
Klik
Arilje
KKK Radnički
Kragujevac
90 : 81
Student
Bajina Bašta
Sokobanja
Sokobanja
89 : 78
Mladost
Zaječar
Borac
Zemun
76 : 91
BKK Radnički
Beograd
Zemun
Zemun
81 : 77
LA Basket
Beograd
Ras
Beograd
88 : 83
Žitko Basket
Beograd
Astra
Beograd
58 : 81
Žarkovo
Beograd
Budućnost
Novi Sad
92 : 78
Velika Kikinda
Kikinda
Star
Novi Sad
69 : 79
Mladost Veternik
Veternik
Tisa
Bečej
77 : 71
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Kadet
Novi Sad
61 : 67
Odžaci
Odžaci
Stragari
Stragari
47 : 76
Požarevac
Požarevac
Sloga (D)
Despotovac
65 : 89
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
80 : 76
Stari Ras
Novi Pazar
Hisar
Leskovac
51 : 74
Zicer
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
80 : 71
Bor RTB
Bor
Đerdap
Kladovo
71 : 47
Pusta Reka
Bojnik
Student
Niš
76 : 79
Radivoj Korać
Beograd
Loznica
Loznica
70 : 50
ČA basket
Čačak
Užice
Užice
41 : 73
Prijepolje
Prijepolje
Železničar
Lajkovac
55 : 85
Ljubovija
Ljubovija
Palanka 2012
Smederevska Palanka
50 : 61
Paraćin
Paraćin
Student 2
Niš
39 : 67
Actavis academy
Leskovac
Radnički
Beograd
86 : 62
SO Koš
Sombor
Karaburma
Beograd
83 : 35
Titel
Titel
Proleter
Novi Sad
45 : 83
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

Niš IGM Mladost
Niš
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Ribnica
Kraljevo
Železničar
Beograd
2 : 3
Borac
Starčevo
Zaslon
Šabac
3 : 0
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Karađorđe
Topola
Gračac
Gračac
0 : 3
Arilje
Arilje
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Partizan
Lipljan
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Lotus
Čačak
Botafogo
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Turija
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Mladost-Expans
Nova Pazova
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Borac
Paraćin
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Desetka
Niš
3 : 0
Ozren
Sokobanja
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Mladost
Vranje
Rudar
Baljevac
3 : 2
Gračanica
Gračanica
Spartak
Subotica
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Vizura
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
FOK
Futog
Beograd
Beograd
3 : 2
Vranje
Vranje
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Student
Niš
1 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 2
Valjevo
Valjevo
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Tehničar
Smederevo
2 : 3
Smeč 5
Kragujevac
Ekonomac
Kraljevo
3 : 2
Putevi Trendteks
Prijepolje
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Aleksinac
Aleksinac
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Volejstars
Sombor
3 : 0
Vršac
Vršac
Kraljevo
Kraljevo
3 : 2
Ušće
Ušće
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Sportisimo
Vrnjačka Banja
Zvečan
Zvečan
1 : 3
Koteks
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Volej stars junior
Novi Pazar

Rukomet

Požarevac
Požarevac
31 : 25
Partizan
Beograd
Topličanin
Prokuplje
26 : 32
Sindjelić
Beograd
Mladost
Vršac
28 : 29
Sivac
Sivac
Studentski grad
Beograd
26 : 26
Metalac
Valjevo
Budućnost
Alibunar
30 : 31
Metalac
Futog
Slavija
Novi Sad
28 : 38
Apatin
Apatin
Dalmatinac
Riđica
28 : 29
Mladost
Bački Jarak
Palanka
Smederevska Palanka
26 : 29
Metaloplastika 2
Šabac
Dorćol
Beograd
18 : 27
Beograd
Beograd
Gučevo
Banja Koviljača
19 : 26
Lazarevac
Lazarevac
Radan
Lebane
21 : 17
Morava
Vladičin Han
Hidroelektrana
Bajina Bašta
23 : 29
Sjenica
Sjenica
Užice
Užice
32 : 29
Radnički 1964 2
Kragujevac
Gradnulica
Zrenjanin
23 : 33
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
0 : 10
Zrenjanin
Zrenjanin
Omladinac (D)
Deliblato
34 : 4
Gaj
Gaj
Mladi radnik
Radinac
33 : 28
Metalac
Kraljevo
Metalac 2015
Valjevo
28 : 30
Beograd
Beograd
Petrovac
Petrovac na Mlavi
23 : 31
Grand Zvezda
Beograd
Radnički
Bajmok
24 : 29
Jadran Lider
Feketić
Spartak
Debeljača
33 : 20
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost
Nova Pazova
20 : 27
Sloven
Ruma
Deronje
Deronje
26 : 16
Apatin
Apatin
Niška Banja
Niška Banja
12 : 23
Jagodina 2
Jagodina
Gradnulica
Zrenjanin
35 : 16
Sonta
Sonta

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 1
Kopernikus SAS
Zrenjanin
Kraljevićevo
Kačarevo
0 : 5
International
Novi Sad
TFK
Temerin
7 : 4
Srbobran
Srbobran
RB
Valjevo
5 : 0
Bellatores
Šabac
Olimp
Vrnjačka Banja
5 : 1
Ekonomac 2
Kragujevac
Raška
Raška
1 : 3
Partenon
Smederevska Palanka
Flach
Valjevo
5 : 2
Karanovac
Kraljevo
92
Užice
2 : 7
Zlatar 033
Nova Varoš
Indians 2013
Inđija
9 : 1
Kikinda
Kikinda

Hokej

Debreceni HK
Debrecin
3 : 4
UTE
Ujtpest
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
3 : 6
MAC Budapest
Budimpesta