XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 765 utakmica za dan
Nedelja, 21 Maj 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Napredak
Kruševac
1 : 1
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnik
Surdulica
2 : 2
Borac
Čačak
BSK Borča
Borča
1 : 2
Inđija
Inđija
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 4
ČSK Pivara
Čelarevo
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Radnički
Pirot
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Proleter
Novi Sad
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Zemun
Zemun
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Sloboda
Užice
1 : 1
Dinamo
Vranje
Mačva
Šabac
1 : 3
Bežanija
Beograd
Arsenal
London
3 : 1
Everton
Liverpool
Burnley
Burnley
1 : 2
West Ham
London
Chelsea
London
5 : 1
Sunderland
Sunderland
Hull
Hull
1 : 7
Tottenham
London
Leicester
Leicester
1 : 1
Bournemouth
Bournemouth
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Crystal Palace
London
Southampton
Southampton
0 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Swansea
Swansea
2 : 1
WBA
West Bromwich
Watford
Watford
0 : 5
Manchester City
Manchester
Empoli
Empoli
0 : 1
Atalanta
Bergamo
Milan
Milano
3 : 0
Bologna
Bologna
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
6 : 2
Cagliari
Cagliari
Juventus
Torino
3 : 0
Crotone
Crotone
Lazio
Roma
1 : 3
Internazionale
Milano
Udinese
Udine
1 : 1
Sampdoria
Genova
Genoa
Genova
2 : 1
Torino
Torino
Atlético Madrid
Madrid
3 : 1
Athletic Club
Bilbao
Barcelona
Barcelona
4 : 2
Eibar
Eibar
Valencia
Valencia
1 : 3
Villarreal
Villarreal
Málaga
Málaga
0 : 2
Real Madrid
Madrid
Celta Vigo
Vigo
2 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Radnički
Berane
0 : 7
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Mornar
Bar
Čelik
Nikšić
0 : 0
Jezero
Plav
Bratstvo
Cijevna
1 : 4
Otrant Olympic
Ulcinj
Ibar
Rožaje
1 : 0
Kom
Podgorica
Dunav
Stari Banovci
3 : 5
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 0
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Pukovac
Pukovac
3 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Tabane 1970
Jagodina
0 : 0
Timok
Zaječar
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Radan
Lebane
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 0
Rakovica
Rakovica
Žarkovo
Žarkovo
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Grafičar
Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
Mladost (T)
Turija
4 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 3
Sloga
Plandište
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Vršac united
Vršac
Slavia
Kovačica
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Sofeks
Futog
Kupinovo
Kupinovo
0 : 0
Borac
Novi Sad
Dragačevo
Guča
6 : 2
Sušica
Kragujevac
Tutin
Tutin
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Miokovci
Miokovci
0 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Slavija
Kragujevac
3 : 1
Bane
Raška
Zvižd
Kučevo
0 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Borac 1932
Ralja
0 : 3
Homoljac
Žagubica
Borac (Ž)
Žabari
5 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Proleter
Vranovo
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
RSK
Rabrovo
2 : 0
Morava
Velika Plana
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Radjevac
Krupanj
OFK Divci
Divci
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Malošište
Malošište
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Napredak
Aleksinac
3 : 2
Moravica
Subotinac
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 2
Brodoremont
Kladovo
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Bukovik
Razanj
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Levač
Rekovac
Poljoprivrednik
Počekovina
5 : 4
Jedinstvo
Mijatovac
Trajal
Kruševac
4 : 0
Juhor
Obrež
Žitorađa
Žitorađa
3 : 1
Sloga
Ćićevac
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Turbina
Vreoci
Hajduk
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
2 : 4
Vrčin
Vrčin
Torlak
Kumodraž
5 : 0
Srem
Jakovo
Zvezdara
Beograd
4 : 2
Borac (L)
Lazarevac
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Napredak
Nadalj
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Jadran (S)
Sanad
0 : 3
Bajša
Bajša
Jadran (F)
Feketić
1 : 2
Senta
Senta
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Preporod
Novi Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Lipar
Lipar
3 : 2
Rusin
Ruski Krstur
OFK Šikara
Sombor
5 : 1
Slavija
Pivnice
Terekveš
Svilojevo
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 4
Borac (BG)
Bački Gračac
Hercegovac
Gajdobra
1 : 4
Budućnost
Mladenovo
Partizan (G)
Gaj
5 : 2
Polet
Izbište
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
2 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina (C)
Crepaja
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo
Bočar
1 : 0
Lehel
Mužlja
Naftagas (B)
Boka
4 : 3
Bilećanin
Sečanj
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 6
Krajina
Krajišnik
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 2
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Banat
Čenta
1 : 1
Begej
Žitište
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Klenak
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Hajduk
Divoš
3 : 1
Sloven
Ruma
FK Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Jadran
Golubinci
Napredak
Popinci
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Titel
Titel
2 : 4
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Tatra
Kisač
0 : 2
Mladost
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 5
Borac
Šajkaš
Real
Podunavci
3 : 0
Rudar
Baljevac
Polet
Ratina
0 : 0
Radnik
Ušće
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Stubal
Stubal
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Proleter
Pečenog
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Magnohrom
Kraljevo
2 : 2
Ribnica
Jovac
Mladost
Pajazitovo
0 : 3
Sloga D
Desimirovac
Borac
Drenovac
1 : 2
Sloboda
Grbice
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Budućnost
Resnik
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Ćava
Grošnica
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Šumadija 1934
Drača
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
Brezak
Pranjani
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 4
Parmenac
Parmenac
Spartak
Trnava
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Prijevor
Prijevor
4 : 1
Napredak
Svračkovci
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
LFK Mladost
Lučani
7 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Radnik
Prilužje
21.05.2017
16:30
Kopaonik
Lešak
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
SASK
Saraorci
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
1 : 2
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
1 : 4
Polet
Trnovče
Sloboda
Lipe
1 : 3
7. Juli
Vodanj
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Pobeda
Golobok
Omladinac
Donja Rača
1 : 4
Proleter 1976
Jelovik
Vinča
Vinča
8 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Banja 1957
Banja
2 : 4
Borac
Pajsijević
Junkovac
Junkovac
3 : 2
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 2
BSK
Belosavci
Rudar (Kr)
Krepoljin
5 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Makce
Makce
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Majur
Majur
Antimon
Zajača
0 : 5
Mladi Borac
Dublje
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
Jedinstvo
Štitar
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 6
Joševa
Joševa
Sovljak
Sovljak
4 : 0
Radnik
Ub
Trlić
Trlić
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Kačer
Belanovica
2 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tulari
Tulari
1 : 3
Banjani
Banjani
Mladost
Dračić
3 : 2
Brezovica
Brezovica
Budućnost
Arilje
4 : 0
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo (K)
Kalenić
0 : 5
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
1 : 5
Ariljska rampa
Požega
Železničar
Požega
0 : 0
Polet
Rasna
Savinac
Visibaba
1 : 1
Prvi partizan
Užice
Blizna
Blizna
1 : 4
Poreč
Donji milanovac
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 6
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
3 : 2
Branik
Štubik
Polom
Leskovo
3 : 0
Zlot
Zlot
Slatina
Bor
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
BSK
Bukovče
2 : 6
Čubra
Čubra
Krivelj
Krivelj
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Mladost 1976
Biljeg
1 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 3
Jedinstvo GVD
Grejač
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Naša krila
Belotinac
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Orljane
Orljane
Omladinac
Grezna
2 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
ŠSK
Štipina
1 : 1
OFK Grlište
Grlište
Osnić
Osnić
2 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Vratarnica
Vratarnica
1 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Trebič
Sokobanja
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Hajduk
Čepure
4 : 1
Mladost (J)
Jovac
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Glavinci
3 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Budućnost
Miliva
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Morava
Ribare
3 : 5
OFK Bratstvo
Medveđa
Resavac
Subotica
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Naupare
Naupare
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Sloga
Dašnica
Blagotin
Poljna
3 : 2
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Mladi radnik
Bačina
0 : 3
FUD
Brus
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Parunovac
Parunovac
Trbunje
Trbunje
3 : 2
Dobrič
Pejkovac
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Jastreb
Blace
1 : 6
Jastrebac
Blace
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Polet
Samarinovac
Borac
Držanovac
1 : 5
Omladinac
Podina
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Mladost
Lalinac
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 2
Sloga 1948
Malča
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 1
Vulkan
Brenica
Morava
Krušce
3 : 0
Palilulac
Niš
Mladost (PR)
Poljska Ržana
3 : 3
Padež
Petrovac
Dragoš
Pirot
1 : 0
Spartak
Pirot
Zadrugar
Krupac
0 : 6
Borac
Barje Čiflik
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Brza
OFK Brza
4 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 1
Vučje
Vučje
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
0 : 2
Polet
Stajkovce
Bobište
Bobište
1 : 0
Železničar
Brestovac
Čekmin
Čekmin
6 : 3
Radnički (P)
Pertate
Sloga
Lipovica
4 : 2
Progres
Ladovica
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Umac
Miroševce
Pavlovac
Pavlovac
2 : 1
OFK Alakince
Alakince
Južna pruga
Vladičin Han
1 : 0
Lugina
Preševo
Vihor
Žbevac
0 : 2
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Polet
Laplje Selo
Gracko
Staro Gracko
6 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Borac
Progar
0 : 4
Dunav
Veliko Selo
13. Maj Zemun
Zemun
5 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Šumadinac
Bečmen
0 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Mladi proleter
Beograd
Komgrap
Beograd
3 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
5 : 0
Banja
Višnjička Banja
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Šumadija
Šopić
Rušanj
Rušanj
6 : 5
Barajevo
Barajevo
Polet
Grabovac
1 : 4
Napredak
Medoševac
Strelac
Mislođin
1 : 4
Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Rudovci
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Leštane
Leštane
3 : 0
Dunavac
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
2 : 2
Hajduk
Kamendol
Mladost
Begaljica
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Supska
Supska
4 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 4
Zemljoradnik
Striža
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 2
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Istok 63
Plana
3 : 2
Javor
Sladaja
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Sloga
Voljavče
5 : 7
Morava
Kočino Selo
Ursule
Ursule
0 : 3
Zenit
Oparić
Vinorača
Vinorača
4 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Šumadinac
Dragovo
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Crni Vrh
Deonica
0 : 1
Mladost (G)
Gložane
Kupinovac
Kupinovac
0 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Planinac 2015
Podgorac
7 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 7
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Jastrebac
Tešica
0 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Jedinstvo 1952
Mužinac
4 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Pobeda
Trubarevac
2 : 2
Sloga
Žučkovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 4
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
BSK
Belanovce
2 : 2
Šumadija
Razgojna
Lemind
Leskovac
1 : 2
Gradac
Konopnica
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Real
Donja Jajina
Milanovo
Milanovo
7 : 1
Navalin
Navalin
Mladost (B)
Batulovce
7 : 0
Napredak
Bogojevce
BUSK
Novi Beograd
0 : 4
Studenski Grad
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 10
011
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 2
Sparta Železnik
Železnik
Petrovčić
Petrovčić
1 : 1
Atakante
Beograd
Busije
Zemun
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Bratstvo
Ljutovo
2 : 6
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 3
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Đurđin
Đurđin
6 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 4
Lokomotiva
Subotica
Iskra
Kucura
2 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
10 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Tomislavci
Tomislavci
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Pobeda
Pobeda
1 : 4
Budućnost
Savino Selo
AFK
Ada
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Graničar
Đala
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
Šampion
Orom
0 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
4 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Crvenka
Crvenka
1 : 2
Kula
Kula
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Hajduk (S)
Stapar
Dobrica
Dobrica
4 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Radnički 1927
Vršac
0 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
6 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Banat
Ilandža
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
5 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Ševac
Kusić
Unirea
Uzdin
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Pobeda
Samoš
2 : 2
Polet
Idvor
Spartak 1911
Debeljača
7 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Mladost
Vojlovica
Jedinstvo
Dubovac
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolovo
Dolovo
5 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
Kolonija
Kovin
2 : 6
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 3
Potisje
Knićanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 2
Rusanda
Melenci
Omladinac
Botoš
3 : 0
Jedinstvo
Ečka
Zlatica
Zlatica
5 : 2
MSK
Mihajlovo
OFK Klek
Klek
5 : 3
ASK
Aradac
Borac (I)
Iđoš
7 : 0
Roham
Nova Crnja
Bega
Novi Itebej
6 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Terekves
Hetin
5 : 0
Proleter
Međa
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
5 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Napredak (Č)
Čestereg
3 : 5
2. Oktobar
Kumane
Sloga
Čalma
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Napredak
Žarkovac
4 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Hajduk
Višnjićevo
4 : 1
Fruškogorac
Manđelos
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 6
PSK Putinci
Putinci
Železničar
Inđija
5 : 2
OFK Brestač
Brestač
Graničar (O)
Obrež
0 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Bačka
Begeč
0 : 0
Moskva
Budisava
Susek
Susek
1 : 1
Borac
Rakovac
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Partizan
Vrba
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Budućnost (K)
Konarevo
4 : 2
Popovići
Popovići
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Borac (A)
Adrani
3 : 2
Napredak (G)
Gračac
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Erdoglija
Kragujevac
1 : 1
Divostin
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
Zastava
Kragujevac
5 : 1
21. oktobar
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Azbest
Stragari
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 4
Hajduk
Jovanovac
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 1
Malba
Žaočani
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
0 : 2
Rudar
Bresnica
Morava (M)
Mojsinje
1 : 1
Morava (K)
Katrga
Kej
Čačak
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Rakova
Rakova
2 : 2
Vujan
Prislonica
Voćar
Kotraža
4 : 2
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
4 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
5 : 0
Prilike
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 6
Jedinstvo
Puhovo
Velereč 94
Velereč
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Sparta
Grabovica
1 : 0
Šumadija
Brdjani
Takovski Ustanak
Takovo
5 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 2
Omladinac
Kalimanići
Ranilović
Ranilović
6 : 4
B 2000
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
7 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Kopljari
Kopljari
2 : 2
Brezovac
Brezovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Budućnost
Blaznava
Sloga
Zagorica
4 : 0
Partizan
Darosava
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Žabare
Žabare
1 : 9
Plaskovac
Plaskovac
Udarnik
Trska
1 : 2
Bare
Bare
Marjan
Knić
4 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
Karađorđe
Vučić
5 : 1
Pobeda (S)
Sepci
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 3
Radnički (K)
Knežica
Dragoš
Oreškovica
0 : 4
BSK
Boževac
Napredak (S)
Simićevo
2 : 3
Zadrugar (T)
Tabanovac
Integral
Batuša
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Kurjače
Kurjače
3 : 2
Dizel
Bare
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Radnički (P)
Požeženo
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Dunavac (P)
Petka
1 : 3
Napredak (P)
Poljana
Železničar
Požarevac
5 : 3
Desine
Desine
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 2
Torpedo
Tabanović
Omladinac
Slepčević
5 : 0
Gorki
Glušci
Sloga (D)
Duvanište
2 : 2
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
6 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Budućnost (Z)
Zminjak
6 : 0
Borac (Š)
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Varna 012
Varna
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Sloga (K)
Krnić
2 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Torpedo
Lojanice
1 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
Cerić
Miokus
3 : 2
Radnički (К)
Koceljeva
Šipurske Livade
Šabac
1 : 0
Trešnjevka
Trbušac
Borac (K)
Kozjak
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Sloga (S)
Straža
3 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Cerova
Cerova
2 : 3
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Stolice
Krupanj
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet
Popučke
5 : 0
Popadić
Popadić
Kotešica
Kotešica
9 : 0
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
3 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Komanice
Komanice
4 : 1
Rajac
Kadina Luka
Avijatičar
Vranjani
3 : 5
Glumač
Glumač
Lauš
Lopaš
7 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
Bakionica
Bakionica
3 : 1
Duškovci
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
9 : 3
Plavi Tok
Dražinovići
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Sečica
Seča reka
21 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Napredak
Korbovo
2 : 4
Lovćen
Petrovo selo
Omladinac
Vajuga
6 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
12 : 3
Milutinovac
Milutinovac
Egeta
Brza Palanka
4 : 0
Pontes
Kostol
Miloševo
Miloševo
1 : 5
Slatina
Negotin
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Malajnica
Malajnica
2 : 3
Rečka
Rečka
Ratar
Jasenica
2 : 3
Polet
Jabukovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Budućnost
Kaonik
4 : 1
BSK
Bela Voda
Čarapan
Kruševac
6 : 1
Dedina
Dedina
Žabare
Žabare
4 : 1
Bukovica
Bukovica
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Omladinac
Pojate
4 : 5
Gradina
Pejovac
Donji Kopaonik
Razbojna
9 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Trudbenik
Stalać
2 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
4 : 0
Borac
Gornji Katun
Sloga
Lozna
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Podunavac
Ritopek
Mladost
Jabučki Rit
1 : 0
Crvenka
Borča
Dedinje
Beograd
3 : 1
Poštar
Beograd
Minel
Ripanj
0 : 1
Pionir
Besni Fok
Sveti Stefan
Slanci
6 : 1
Dunavac
Dunavac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 6
Rajko Mitić
Bela Palanka
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Pobeda
Držina
0 : 1
Sloboda
Rasnica
Omladinac
Gornji Komren
4 : 0
Morava 1949
Čokot
Supovac
Supovac
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Sečanica
Sečanica
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Durlan Siti
Niš
0 : 4
Radnički 1936
Trupale
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Marina Kutina
Marina Kutina
5 : 0
Toplica
Šarlinac
Klisura
Klisura
0 : 3
Grkinja
Grkinja
Timok 1928
Trnavac
2 : 0
Mladost
Sumrakovac
Polet 1959
Nikoličevo
7 : 0
Deli Jovan
Salaš
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Lovac
Mali Izvor
Koprijan 1975
Gradište
3 : 0
Padina 1989
Padina
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 3
Banaćanin
Aleksandrovo
Landol
Landol
1 : 0
Jezava
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
1 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Telečka
Telečka
1 : 5
Partizan
Kupusina
Dinamo (S)
Sonta
2 : 4
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 0
KFK Kula
Kula
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 4
Mladost (B)
Belotić
Polet
Jalovik
9 : 2
Sloga (R)
Ridjake
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Mrovska
Mrovska
0 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Petrovac 74
Kujavica
2 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Verko
Suvo Selo
Provo 2015
Provo
5 : 1
Hajduk
Debrc
Borac
Zrenjanin
1 : 1
Tisa 1933
Taraš
Partizan
Tomaševac
5 : 3
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
1 : 0
Mladost
Belo Blato
Tamiš
Farkaždin
5 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Partizan
Draževac
3 : 0
Krtinska
Krtinska
Sloga
Ratari
5 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Jedinstvo
Dren
1 : 3
Zvezda
Konatice
Rvati
Obrenovac
2 : 3
Borac
Ušće
Posavina
Stubline
5 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Omladinac
Veliko Polje
4 : 1
Rekreativo
Zabrežje
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Beloševac
Beloševac
4 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
3 : 2
Gradac Pričević
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
1 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Sloga Gorić
Gorić
2 : 2
Dupljaj 2016
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Bujačić
Bujačić
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Paune
Paune
Omladinac
Zagajica
1 : 1
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
5 : 2
Karaš
Jasenovo
Vitorul
Straža
2 : 1
Banat
Dupljaja
Doljane Meševo
Doljane
7 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Polet (K)
Kobilje
2 : 1
Štitari
Štitari
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 3
Grkljane
Grkljane
Zdravinje
Zdravinje
5 : 0
Polet (Š)
Šavrane
Kruševica
Kruševica
3 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Vratare
Vratare
0 : 2
Padež
Padež
Srnje
Srnje
0 : 3
Meševo
Meševo
Konjuh
Konjuh
6 : 0
Globoder
Globoder
Rudar 1973
Rudare
2 : 2
Turekovac
Turekovac
Jašunja
Jašunja
3 : 0
Veternica
Leskovac
Burovac
Burovac
2 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Napredak
Trnovče
4 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
Omladinac B
Šetonje
0 : 3
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
OFK Radnički
Dren
4 : 1
Borac (A)
Arapovac
Budućnost (D)
Dudovica
7 : 0
BSK
Brajkovac
Rudar
Zeoke
0 : 3
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Polet
Mirosaljci
6 : 0
Bistrica
Bistrica
Babajić
Babajić
3 : 1
Toplica
Donja Toplica
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 3
Mladost
Latković
Paštrić
Paštrić
0 : 3
Tolić
Tolić
Proleter
Latković
1 : 17
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 0
Orao
Poljanice
Metalac
Požarevac
2 : 3
Sopot
Požarevac
Dunav
Ostrovo
0 : 6
Proleter 1932
Požarevac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Dr)
Drmno
3 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Vihor
Маljurevac
4 : 1
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Morava
Rajkinac
0 : 3
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Omladinac
Bunar
3 : 0
Belica
Belica
Šantarovac
Šantarovac
6 : 1
OFK Borac
Lovci
Hajduk
Miloševo
4 : 2
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
1 : 0
Mladost
Bukovče
Resavac
Veliki Popović
0 : 3
Orlovi
Jasenovo
Sindjelić
Vojnik
5 : 0
Mladi borac
Trucevac
Morava
Medvedja
1 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Omladinac
Ugljarevo
4 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Brgule
Brgule
3 : 0
Vukona
Vukona
Jedinstvo
Milorci
2 : 0
Kolubara
Liso Polje
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 0
Sloga
Vrhovine
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Heroj
Busilovac
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Popovac
Popovac
2 : 2
Jedinstvo
Ratari
Sloboda
Krežbinac
2 : 2
Budućnost
Lebina
Polet
Zabrega
2 : 0
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Razvitak
Mirilovac
7 : 1
Vihor
Golubovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 6
Mladost
Gornja Mutnica
Mladost (DB)
Donja Borina
4 : 1
Jelav
Jelav
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
Granit
Radalj
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Luk
Voćnjak
Sloga
Korenita
0 : 1
Rudar
Brasina
Vrnjci
Vrnjci
0 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Šumadija
Šumarice
5 : 0
Zgodačica
Godačica
Lasta
Vitkovac
4 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
7 : 1
Kablar
Kraljevo
Mladost 1981
Štulac
2 : 0
Miločajac
Miločaj
BSK 2014
Bukovica
0 : 5
Morava
Mrsać
Mineral 2015
Rudno
5 : 1
Bane 1931
Raška
National AG
Novi Pazar
3 : 3
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 3
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (J)
Jelenac
5 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Sloven
Sibač
5 : 2
Hajduk
Šimanovci
Kameni
Ašanja
0 : 0
Lovac
Karlovčić
Sremac
Deč
1 : 1
Šumar
Ogar
Donji Srem
Pećinci
7 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Vitez
Subotište
3 : 0
Mladost
Prhovo
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Bečevica
Bečevica
Mladost
Mali Bač
1 : 0
Slavija
Bođani
Proleter
Karađorđevo
21.05.2017
17:30
Borac
Vizić
Labudnjača
Vajska
4 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
21.05.2017
17:30
Bačka
Despotovo
Premijer
Badovinci
4 : 1
Bair
Bogatić
Mladost
Očage
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Pečanica
Pečanica
2 : 3
Dunavac 1929
Kisiljevo
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 4
Stiški Kurjak
Kurjače
Pek
Kusiće
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Ram
Ram
0 : 4
Sirakovo
Sirakovo
Baštovan 2015
Carevac
5 : 0
Kumane
Kumane
Sloga-TOP
Topolovnik
2 : 3
Srednjevo
Srednjevo
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Sloga
Voganj
0 : 3
Fruška Gora
Ruma
Graničar
Grabovci
4 : 2
Borac
Stejanovci
S.V.Radnički
Irig
2 : 0
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
0 : 0
Vojvodina
Neradin
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 3
Polet
Nikinci
Jednota
Šid
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
Omladinac
Batrovci
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Borac
Ilinci
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo
Ljuba
5 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Sinđelić
Gibarac
3 : 2
Napredak
Vašica
Polet
Novi Karlovci
9 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
2 : 4
Borac (J)
Jarkovci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 6
Sloga (K)
Krnješevci
Kosmajac
Koraćica
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Borac
Amerić
3 : 3
OFK Student
Mladenovac
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 3
Šepšin
Šepšin
Sloga
Granice
4 : 4
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Napredak
Međulužje
1 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
Sloga
Mustapić
5 : 0
BSK 2015
Velika Bresnica
Radenka
Radenka
3 : 0
Neresnica
Neresnica
Pobeda
Ševica
0 : 3
Zviždic
Kučevo
Jedinstvo
Oreovica
1 : 2
Mladost
Svinjarevo
Proleter
Četereže
0 : 3
BSK
Brzohode
Budućnost
Kočetin
2 : 2
Polet
Aleksandrovac
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
Udarnik
Sibnica
Slavija 1915
Ćuprija
4 : 1
Polet
Senje
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 1
Dobricevo
Dobricevo
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Sloga
Isakovo
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 6
OFK Vinci
Vinci
Mrčkovac
Mrčkovac
6 : 2
Mladost 1970
Radoševac
Barič
Barič
0 : 5
Polet
Bikinje
Električar
Šuvajić
1 : 3
Borac 2016
Donja Kruševica
Šumarice 2008
Kragujevac
9 : 0
Seljak 1928
Male Pčelice
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Dobrača
Dobrača
Bratstvo 1975
Erdeč
5 : 0
Borac
Novi Milanovac
Bukorovac
Kragujevac
1 : 0
Sloga 2016
Lužnice
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Venčani
Venčani
Tulež
Tulež
2 : 1
Misača
Misača
Veteran
Popović
4 : 2
Mladost
Bošnjane
Meteor
Lapovo
7 : 2
Mladost
Crni kao
Sinđelić
Grabovac
0 : 3
Budućnost
Đurinac
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Lipar
Donji Račnik
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Mačva
Šabac
4 : 0
Rad
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
5 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Trijumf
Kragujevac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Polet
Sivac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Topola
1 : 1
Slatke male
Burovac
Radnički (V)
Valjevo
0 : 5
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
3 : 5
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Veternik
Veternik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
8 : 0
Indeks
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Hajduk junior
Kula
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Jošanica
Novi Pazar
1 : 5
Partizan
Cerovac
Loznica
Loznica
21.05.2017
10:00
Radnički Stobex
Klupci
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
21.05.2017
10:00
Radnički Šabački
Šabac
Balkan
Beograd
3 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga
Plandište
3 : 1
Proleter
Mramorak
Prva Iskra
Barič
0 : 4
BSK 1925
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Vinča
Vinča
8 : 4
Seceranac Ada
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
3 : 2
ŽAK junior
Sombor
Mačva (Š)
Šabac
21.05.2017
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Sindjelic
Beograd
0 : 4
Voždovac
Beograd
7.juli
Vodanj
7 : 2
Polet
Trnovče
Sloven
Ruma
4 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Mladost
Buđanovci
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 2
Strelac
Mislodjin
Zadrugar
Orasac
2 : 3
Rvati
Obrenovac
Prva Iskra
Baric
6 : 0
Posavina
Stubline
Jadar
Stupnica
5 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica
Loznica
8 : 0
Borac
Lešnica
Hajduk
Beograd
4 : 2
Žarkovo
Beograd
OFK Balkan
Beograd
2 : 6
Beograd 1929
Beograd
Avala 1939
Beograd
1 : 5
GSP Polet
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd-Voždovac
011 MK
Beograd
4 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 1
Studentski grad MK
Novi Beograd
IMT MK
Novi Beograd
2 : 2
Internacional MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
3 : 0
FSFV MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
3 : 5
DIF MK
Beograd
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
4 : 3
Rad MK
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 9
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
5 : 1
Radnički (K)
Kovin
Bečej 1918
Bečej
2 : 4
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
FSFV
Beograd
0 : 4
Čukarički
Beograd
Sloga
Korenita
3 : 1
Jadar 07 II
Loznica
Hajdučica
Hajdučica
1 : 6
Banat
Vršac
Jedinstvo
Mali Zvornik
4 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Podrinje
Lozničko Polje
9 : 0
Antimon
Zajača
Pobeda
Piroman
1 : 4
Polet
Grabovac
Rudar 2001
Kostolac
16 : 0
Rudar (S)
Stamnica
RSK
Rabrovo
3 : 0
Šapine
Šapine
Jedinstvo 1945
Vladimirci
5 : 6
Provo
Provo
Hajduk
Debrc
3 : 0
Borac
Vladimirci
Borac
Ostruznica
2 : 1
Zuce
Beograd
Lola
Beograd
3 : 3
Institut
Zemun
Banja
Beograd
3 : 1
Hajduk
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 0
Studentski Grad
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
Vinca
Beograd
3 : 1
Sremcica
Sremcica
Zemun MK
Zemun
1 : 6
Partizan MK
Beograd
Ole MK
Zemun
3 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Beograd 1929 MK
Beograd
4 : 1
Boleč MK
Boleč
PKB MK
Padinska Skela
0 : 0
Prva Iskra MK
Barič
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
3 : 0
Voždovac B MK
Beograd
Napredak MK
Medoševac
2 : 0
DIF MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
1 : 4
OFK Beograd B MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
2 : 2
Zemun MK
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 2
Rad
Banjica
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 1
Sloga
Korenita
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Subotica
Subotica
Duboko
Mala Mostanica
7 : 2
Zvezda
Konatice
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Skela
Skela
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
KMF Raška
Raška
Obilić
Novi Kneževac
13 : 1
Sloga
Ostojićevo
Kevi
Kevi
0 : 2
Bačka
Mol
Njerš Ištvan
Totovo selo
6 : 2
AFK
Ada
Srem
Jakovo
5 : 1
Buducnost
Dobanovci
Lepusnica
Lepusnica
1 : 16
OLE
Borca
Banja
Beograd
2 : 3
Postar
Zvezdara
Petlic
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 2
Lokomotiva B
Beograd
BSK 1925 B
Batajnica
8 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Forza
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
28 : 27
Jugović
Kać
Metaloplastika
Šabac
31 : 30
Rudar
Kostolac
Metalac
Valjevo
32 : 35
Loznica
Loznica
Partizan 2
Beograd
36 : 34
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Studentski grad
Beograd
21 : 24
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Mačva
Bogatić
29 : 27
Novi Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
23 : 28
PKB
Padinska Skela
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 23
Rekreativo
Beograd
Arilje
Arilje
25 : 35
Metalac
Kraljevo
Beograd
Beograd
33 : 37
Lazarevac
Lazarevac
Majdanpek
Majdanpek
34 : 35
Rtanj
Boljevac
Bor 2
Bor
31 : 40
Paraćin
Paraćin
Pirot
Pirot
33 : 27
Morava 84
Vladičin Han
Sloga
Kraljevo
24 : 32
Pobednik
Prijepolje
Omladinac
Gornji Milanovac
40 : 28
Užice
Užice
Jedinstvo
Bočar
27 : 35
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički
Jaša Tomić
26 : 29
Zrenjanin
Zrenjanin
Naftagas
Elemir
40 : 24
Obilić
Novi Kneževac
Crepaja
Crepaja
23 : 29
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac (I)
Ilandža
50 : 26
Glogonj
Glogonj
Naisa
Niš
30 : 33
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
Mladi radnik
Radinac
31 : 30
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
13 : 26
Mladost (NP)
Nova Pazova
Radnički
Obrenovac
33 : 26
Rudar
Kostolac
Grand Zvezda
Beograd
29 : 29
ORK Loznica
Loznica
Rtanj
Boljevac
27 : 39
Jastrebac
Blace
Topličanin
Prokuplje
19 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Mladost
Zaječar
31 : 31
Radnički
Svilajnac
Čačak
Čačak
21 : 27
Metalac AD
Gornji Milanovac
Radnički
Bajmok
27 : 36
Temerin
Temerin
Spartak
Debeljača
33 : 28
Laki
Crvenka
Ravangrad
Sombor
31 : 23
Mladost
Nova Pazova
Halas Jožef
Ada
18 : 26
Sloven
Ruma
Srem
Sremska Mitrovica
43 : 33
Partizan
Iđoš
Apatin
Apatin
44 : 30
Klenak 09
Klenak
Hajduk Veljko
Negotin
22 : 31
Vlasotince
Vlasotince
Gradnulica
Zrenjanin
49 : 12
Obilić
Novi Kneževac

Američki fudbal

Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
63 : 7
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Pastuvi Požarevac
Požarevac
9 : 30
Angel Warriors Čačak
Čačak

Ragbi 15

RK Dinamo 1954
Pancevo
26 : 43
RK Vojvodina/Petrovgrad
Zrenjanin/Novi Sad
GRK Vrsac
Vrsac
53 : 5
RK Loznica
Loznica