XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 724 utakmica za dan
Nedelja, 11 Septembar 2016

Fudbal

Borac
Čačak
0 : 2
Partizan
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 0
BSK Borča
Borča
Sloboda
Užice
1 : 0
Radnički
Pirot
Swansea
Swansea
2 : 2
Chelsea
London
Werder
Bremen
1 : 2
Augsburg
Augsburg
Mainz 05
Mainz
4 : 4
Hoffenheim
Sinsheim
Bologna
Bologna
2 : 1
Cagliari
Cagliari
Atalanta
Bergamo
2 : 1
Torino
Torino
Chievo
Verona
1 : 1
Lazio
Roma
Milan
Milano
0 : 1
Udinese
Udine
Roma
Roma
3 : 2
Sampdoria
Genova
Pescara
Pescara
1 : 2
Internazionale
Milano
Nantes
Nantes
0 : 3
Metz
Longeville-lès-Metz
Rennes
Rennes
2 : 0
Caen
Caen
Nice
Nice
3 : 2
Marseille
Marseille
Sporting Gijón
Gijón
2 : 1
Leganés
Leganés
Valencia
Valencia
2 : 3
Betis
Sevilla
Granada
Granada
1 : 2
Eibar
Eibar
La Coruña
La Coruña
0 : 1
Athletic Club
Bilbao
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Berane
Berane
1 : 2
Mornar
Bar
Igalo
Herceg Novi
1 : 5
Kom
Podgorica
Ibar
Rožaje
1 : 0
Radnički
Berane
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Čelik
Nikšić
0 : 1
Cetinje
Cetinje
Gusinje
Gusinje
5 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
Petnjica
Petnjica
0 : 0
Polimlje
Murino
Arsenal
Tivat
0 : 1
Sloga (R)
Radovići
Hajduk
Bar
0 : 0
Mogren
Budva
Zabjelo
Podgorica
0 : 3
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Železničar
Pančevo
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Tabane 1970
Jagodina
1 : 3
Dunav
Prahovo
Pukovac
Pukovac
2 : 5
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vlasina
Vlasotince
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Brodarac 1947
Novi Beograd
5 : 2
Grafičar
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Dorćol
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bačka (P)
Pačir
1 : 4
Polet (K)
Karavukovo
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Tisa (A)
Adorjan
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Subotica
Subotica
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Slavia
Kovačica
Dolina
Padina
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
4 : 1
Borac
Novi Sad
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Karađorđe
Ribnica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Radnički (K)
Kovači
2 : 0
Tutin
Tutin
Homoljac
Žagubica
0 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
0 : 2
Gruža
Gruža
Proleter
Vranovo
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Provo
Provo
Drina
Ljubovija
3 : 2
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
0 : 1
Radnički Gorenje
Valjevo
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Moravica
Subotinac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
OFK Bor
Bor
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 1
Trajal
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Juhor
Obrež
Levač
Rekovac
5 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Bošnjane
Bošnjane
5 : 1
Rembas
Resavica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Mladost (M)
Medoševac
2 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Hajduk
Beograd
4 : 0
Torlak
Kumodraž
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Zvezdara
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 1
Srem
Jakovo
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Krivaja
Krivaja
2 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Senta
Senta
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Napredak
Nadalj
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 4
Jadran (F)
Feketić
Hajduk Junior
Kula
4 : 0
Slavija
Pivnice
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Lipar
Lipar
Hercegovac
Gajdobra
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
OFK Šikara
Sombor
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Polet (S)
Sivac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Izbište
1 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Strela
Ivanovo
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Borac (St)
Starčevo
5 : 2
Partizan (U)
Uljma
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
Naftagas (B)
Boka
1 : 1
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Jedinstvo
Bočar
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
1 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
Jadran
Golubinci
1 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Ljukovo
Ljukovo
5 : 2
Partizan
Vitojevci
Napredak
Popinci
3 : 1
Borac
Klenak
FK Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Rudar
Vrdnik
Hajduk
Divoš
6 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Vinogradar
Ledinci
TSK
Temerin
2 : 0
Miletić
Mošorin
Borac
Šajkaš
2 : 1
Bačka
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
6 : 0
Titel
Titel
Tatra
Kisač
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Proleter
Banoštor
1 : 1
Jugović
Kać
Real
Podunavci
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Proleter
Pečenog
3 : 0
Borac
Vraneši
Ribnica
Jovac
2 : 3
Radnik
Ušće
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 3
Polet
Ratina
Granit
Jošanička banja
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 2
Omladinac
Novo Selo
Partizan
Cerovac
0 : 4
Budućnost
Resnik
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Sloboda
Grbice
Šumadija 1934
Drača
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Vodojaža
Grošnica
5 : 1
Kolonija
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Mladost
Pajazitovo
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Borac
Drenovac
Spartak
Trnava
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Mladost (P)
Preljina
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 6
Prijevor
Prijevor
Brezak
Pranjani
0 : 2
Slatina
Slatina
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
Podunavac
Udovice
0 : 1
Udarnik
Lozovik
Polet
Trnovče
2 : 1
Budućnost
Ratari
7. Juli
Vodanj
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
1 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Sloboda
Lipe
1 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
0 : 2
SASK
Saraorci
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Šumadija
Azanja
Omladinac
Donja Rača
5 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Borac
Pajsijević
BSK
Belosavci
2 : 3
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Proleter 1976
Jelovik
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Vinča
Vinča
Trnava
Donja Trnava
0 : 3
Banja 1957
Banja
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
Radnik (S)
Salakovac
2 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
1 : 5
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Rudar (S)
Stamnica
1 : 4
Krilaš
Ćovdin
Antimon
Zajača
1 : 3
Borac (L)
Lešnica
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Borac (V)
Vladimirci
1 : 2
Jedinstvo
Štitar
Brezovica
Brezovica
7 : 0
Joševa
Joševa
Mladost
Dračić
2 : 0
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
4 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kačer
Belanovica
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
Trlić
Trlić
Višesava
Bajina Bašta
0 : 3
Ježevica
Ježevica
Savinac
Visibaba
3 : 3
Jasen
Brodarevo
Železničar
Požega
4 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Lazarica
Prilipac
0 : 2
Budućnost
Arilje
Blizna
Blizna
0 : 0
Zlot
Zlot
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 0
Branik
Štubik
Čubra
Čubra
0 : 0
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
1 : 5
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bukovče
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Slatina
Bor
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Polom
Leskovo
2 : 3
Ključ
Podvrška
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 1
Palilula
Aleksinac
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Mladost 1976
Biljeg
0 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Naisus 1977
Rožina
2 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Omladinac
Grezna
2 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Sloga
Minićevo
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Malinik
Podgorac
3 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Kablovi
Zaječar
3 : 5
OFK Grlište
Grlište
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Juhor
Glavinci
1 : 1
Budućnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
4 : 0
Morava
Ribare
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 2
Resavac
Subotica
Mladost (J)
Jovac
2 : 3
OFK Batinac
Batinac
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
Partizan
Glogovac
Naupare
Naupare
2 : 2
Blagotin
Poljna
Kupci
Kupci
1 : 0
Šanac
Šanac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
10 : 0
Mladi radnik
Bačina
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Parunovac
Parunovac
13. April
Lomnica
0 : 0
FUD
Brus
Sloga
Dašnica
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
4 : 1
Polet
Samarinovac
Borac
Držanovac
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Morava
Krušce
Mladost
Lalinac
3 : 0
Aluminijum
Niš
Sloga 1948
Malča
0 : 3
OFK Niš
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 0
Palilulac
Niš
Dragoš
Pirot
3 : 2
Zvezda
Blato
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 5
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Borac
Barje Čiflik
Padež
Petrovac
5 : 1
Napredak
Izvor
Bobište
Bobište
1 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 4
Jedinstvo (Š)
Šišava
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 5
Čekmin
Čekmin
Brza
OFK Brza
2 : 4
Sloga
Lipovica
Mladi Borac
Živkovo
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Umac
Miroševce
Vučje
Vučje
2 : 1
Progres
Ladovica
Polet
Stajkovce
3 : 2
Radnički (P)
Pertate
Železničar
Brestovac
1 : 3
Jablanica
Medveđa
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Južna pruga
Vladičin Han
0 : 2
Biljači
Biljača
Lugina
Preševo
6 : 1
Crnotince
Crnotince
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Čelik
Belo polje
Borac
Progar
3 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Mladi proleter
Beograd
0 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Banja
Višnjička Banja
0 : 4
Dunav
Veliko Selo
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
13. Maj Zemun
Zemun
Komgrap
Beograd
2 : 0
Institut
Zemun Polje
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Napredak
Medoševac
BSK
Baćevac
2 : 4
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Strelac
Mislođin
1 : 0
Polet
Grabovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 6
Kosmaj
Ralja
Boleč
Grocka
2 : 1
Dunavac
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Mladost
Begaljica
0 : 5
Leštane
Leštane
Ropočevo
Ropočevo
3 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Napredak (S)
Svojnovo
3 : 1
Supska
Supska
Šumadija
Trešnjevica
4 : 3
Istok 63
Plana
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
Omladinski
Paraćin
Moravac 2015
Krušar
2 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Zemljoradnik
Striža
3 : 1
Javor
Sladaja
Omladinac
Šaludovac
2 : 4
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Šumadinac
Dragovo
0 : 1
Sloga
Voljavče
Vinorača
Vinorača
6 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Ursule
Ursule
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
Morava
Kočino Selo
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (K)
Končarevo
0 : 4
Mladost (G)
Gložane
Kolare
Kolare
4 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Polet (V)
Vitoševac
12 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Borac
Trnjane
5 : 1
Napredak 2012
Krušje
Polet (R)
Radevac
5 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Jedinstvo
Bobovište
3 : 2
OFK Draževac
Draževac
BSK
Belanovce
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Lemind
Leskovac
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
OFK Morava
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Atletiko
Donja Jajina
4 : 0
Napredak
Bogojevce
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
4 : 0
Navalin
Navalin
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Gradac
Konopnica
BUSK
Novi Beograd
2 : 2
011
Beograd
Atakante
Beograd
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Busije
Zemun
3 : 1
Petrovčić
Petrovčić
Žednik
Stari Žednik
4 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Bikovo
Bikovo
0 : 2
Đurđin
Đurđin
Palić
Palić
0 : 8
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 0
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
7 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Iskra
Kucura
12 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
3 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Pobeda
Pobeda
0 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
4 : 0
Mladost
Radičević
Čoka
Čoka
0 : 1
AFK
Ada
Graničar
Đala
1 : 1
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Tisa
Padej
Kordun
Kljajićevo
0 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Hajduk (S)
Stapar
4 : 3
Crvenka
Crvenka
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Graničar (R)
Riđica
Kulpin
Kulpin
0 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
3 : 3
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
5 : 0
Borac
Obrovac
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Radnički 1927
Vršac
Karaš (K)
Kuštilj
5 : 2
Ratar
Kruščica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 0
Banat
Ilandža
Polet
Idvor
1 : 4
Glogonj
Glogonj
Omladinac 1927
Opovo
1 : 2
Unirea
Uzdin
Mladost
Vojlovica
2 : 0
Pobeda
Samoš
Tempo
Sefkerin
0 : 5
Spartak 1911
Debeljača
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 0
Borac
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 4
Proleter
Mramorak
Kolonija
Kovin
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Ečka
2 : 2
Potisje
Knićanin
MSK
Mihajlovo
4 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
ASK
Aradac
1 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Klek
Klek
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Zlatica
Zlatica
1 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
5 : 0
Borac (I)
Iđoš
Terekves
Hetin
0 : 6
Vojvodina (B)
Bašaid
Bega
Novi Itebej
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Roham
Nova Crnja
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
Proleter
Međa
2 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Fruškogorac
Manđelos
1 : 3
Mladost
Buđanovci
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar (O)
Obrež
2 : 3
Borac
Martinci
Železničar
Inđija
1 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 3
Sloga
Čalma
Hajduk
Višnjićevo
5 : 2
Napredak
Žarkovac
Obilić
Vilovo
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Moskva
Budisava
2 : 1
Borac
Rakovac
Mlada krila
Metikoši
3 : 2
Mladost (V)
Vrdila
Napredak (G)
Gračac
1 : 2
Lazac
Lazac
Zvezda
Čukojevac
1 : 4
Popovići
Popovići
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Gruža
Vitanovac
0 : 4
Partizan
Vrba
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Lugovi
Čačak
0 : 3
Rudar
Bresnica
Morava (K)
Katrga
1 : 0
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
2 : 0
Malba
Žaočani
Rakova
Rakova
2 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Kej
Čačak
2 : 2
Čačak 94
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
0 : 1
Prijatelji
Čačak
Brezova
Brezova
3 : 6
Bjelica
Milatovići
Gorušica
Viča
4 : 0
Bratstvo
Dljin
Voćar
Kotraža
4 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
2 : 1
Gradina
Rti
Velereč 94
Velereč
6 : 2
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Šumadija
Brdjani
Bačinac
Bačinac
2 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Glavaš
Glibovac
4 : 0
Selevac
Selevac
Šamot
Aranđelovac
2 : 1
Ranilović
Ranilović
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Sloga
Zagorica
Jasenica
Božurnja
0 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
B 2000
Aranđelovac
4 : 0
Žabare
Žabare
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 4
Plaskovac
Plaskovac
Brezovac
Brezovac
3 : 6
Mladi rudar
Bukovik
Budućnost
Blaznava
1 : 6
Partizan
Darosava
Mladost MG
Saranovo
2 : 0
Udarnik
Trska
Sloga (M)
Milatovac
4 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Marjan
Knić
2 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
Bare
Bare
2 : 1
Karađorđe
Vučić
Pobeda (Đ)
Đurđevo
4 : 2
Pobeda (S)
Sepci
BSK
Borač
5 : 0
Grivac
Grivac
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 4
Zadrugar (T)
Tabanovac
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
Radnički (K)
Knežica
Integral
Batuša
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Napredak (S)
Simićevo
2 : 4
Dragoš
Oreškovica
Kurjače
Kurjače
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Desine
Desine
1 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
Dunavac (P)
Petka
0 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Radnički (P)
Požeženo
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Proleter
Šabac
3 : 5
Gorki
Glušci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 3
Cer
Petkovica
Borac (Š)
Šabac
2 : 1
Torpedo
Tabanović
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 2
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
2 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Sloga (D)
Duvanište
3 : 1
Drina
Badovinci
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
6 : 2
Omladinac
Slepčević
OFK Jelen
Jelenča
2 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Radnički (К)
Koceljeva
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Trešnjevka
Trbušac
2 : 2
Varna 012
Varna
Šipurske Livade
Šabac
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Cerić
Miokus
7 : 0
Rankovac
Nakučani
Torpedo
Lojanice
0 : 3
Dobrava
Vukošić
Sloga (K)
Krnić
0 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
6 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Stolice
Krupanj
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Borac (K)
Kozjak
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Sloga (S)
Straža
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Cerova
Cerova
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Azbukovica
Crnča
Gunjevac
Gunjevac
1 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet (T)
Takovo
5 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Proleter
Bajevac
1 : 0
Rudar
Radljevo
Liplje
Liplje
2 : 0
Polet
Popučke
Kotešica
Kotešica
3 : 5
Mladost
Valjevska Kamenica
Popadić
Popadić
3 : 3
Komanice
Komanice
Borac
Rajković
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Kolubara 2
Valjevo
0 : 0
Jadar 2013
Valjevo
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Glumač
Glumač
1 : 7
Bakionica
Bakionica
Gorobilje
Gorobilje
1 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Lauš
Lopaš
2 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Avijatičar
Vranjani
4 : 0
Sečica
Seča reka
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Omladinac
Zdravčići
4 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
5 : 4
Plavi Tok
Dražinovići
Napredak
Korbovo
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
6 : 3
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
4 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Pontes
Kostol
1 : 1
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
3 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Bukovica
Bukovica
2 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Žabare
Žabare
6 : 0
Budućnost
Kaonik
Čarapan
Kruševac
2 : 7
Rasina
Vitanovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 3
Sloga
Majdevo
14. Oktobar
Izbenica
2 : 3
Trudbenik
Stalać
Donji Kopaonik
Razbojna
7 : 0
Sloga
Lozna
Omladinac
Pojate
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Gradina
Pejovac
1 : 3
Jugovići
Bogdanje
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 0
Borac
Gornji Katun
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Pionir
Besni Fok
1 : 3
Pinosava
Pinosava
Dunavac
Dunavac
0 : 6
Heroj Polet
Jajinci
Sveti Stefan
Slanci
1 : 4
Mladost
Jabučki Rit
Minel
Ripanj
2 : 0
Dedinje
Beograd
Vojvoda
Dučina
1 : 4
Rudar 2012
Babe
Stojnik
Stojnik
1 : 5
OFK Rogača
Rogača
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 2
Popović
Popovići
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Senjak
Pirot
Željuša
Željuša
0 : 3
Nišavac
Staničenje
Jerma
Sukovo
3 : 0
Temac
Temska
Rajko Mitić
Bela Palanka
8 : 0
Sloboda
Rasnica
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 2
Rongo Siti
Pirot
Supovac
Supovac
1 : 4
Omladinac
Gornji Komren
Mladost
Donji Komren
2 : 4
Sečanica
Sečanica
Morava 1949
Čokot
1 : 0
Durlan Siti
Niš
Delijski Vis
Niš
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013
Kamenica
2 : 0
Radnički 1936
Trupale
Marina Kutina
Marina Kutina
6 : 2
10. februar
Šajinovac
Elid
Donji Dušnik
1 : 1
Moravac
Čečina
Grkinja
Grkinja
1 : 1
Toplica
Šarlinac
Knežica
Knežica
0 : 2
Mekiš
Mekiš
Telečka
Telečka
0 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
OFK Metalac
Sombor
0 : 0
KFK Kula
Kula
Partizan
Kupusina
3 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Verko
Suvo Selo
1 : 6
Jedinstvo 2014
Beljin
Hajduk
Debrc
1 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Provo 2015
Provo
7 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Mladost (B)
Belotić
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Polet
Jalovik
Mrovska
Mrovska
4 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Tisa 1933
Taraš
0 : 3
Sloga
Jarkovac
Partizan
Tomaševac
0 : 5
Tamiš
Farkaždin
Borac
Zrenjanin
0 : 3
KSK Konak 1926
Konak
Proleter
Neuzina
4 : 4
Mladost
Belo Blato
Zvezda
Konatice
3 : 1
Krtinska
Krtinska
Borac
Ušće
10 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Belo Polje
Belo Polje
5 : 2
Partizan
Draževac
Duboko
Mala Moštanica
2 : 0
Sloga
Ratari
Rekreativo
Zabrežje
0 : 4
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Rvati
Obrenovac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 1
Beljina
Beljina
OFK Borac
Arnajevo
0 : 2
Lisović
Lisović
Veliki Borak
Veliki Borak
9 : 0
Guncate
Guncati
Omladinac
Zagajica
0 : 2
Vitorul
Straža
Pobeda
Parta
0 : 2
Banat
Dupljaja
Hajduk
Šušara
2 : 3
Karaš
Jasenovo
Doljane Meševo
Doljane
1 : 2
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
0 : 1
Štitari
Štitari
Mudrakovac
Mudrakovac
5 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Polet (K)
Kobilje
1 : 2
Zmajevac
Belasica
Globoder
Globoder
3 : 3
Padež
Padež
Srnje
Srnje
1 : 5
Gaglovo
Gaglovo
Mladost
Kutles
2 : 0
Nomanica
Nomanica
Moravac (G)
Guberevac
2 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jašunja
Jašunja
2 : 1
Todorovce
Todorovce
Borac
Veliko Laole
3 : 2
B.S.K.
Bošnjak
Vukan
Ždrelo
1 : 2
Melnica
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 1
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Sloga
Lukavica
1 : 1
OFK Radnički
Dren
Budućnost (D)
Dudovica
2 : 2
Rudar
Zeoke
Sloboda
Stubica
1 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
BSK
Brajkovac
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
Toplica
Donja Toplica
14 : 0
Proleter
Latković
Paštrić
Paštrić
1 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Stari drugari
Kadina Luka
6 : 0
Orao
Poljanice
Babajić
Babajić
4 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladost
Latković
7 : 4
Tolić
Tolić
Metalac
Požarevac
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Du)
Dubravica
1 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sopot
Požarevac
2 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 1
Vihor
Маljurevac
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 1
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Morava
Rajkinac
2 : 3
OFK Borac
Lovci
Trnava
Trnava
1 : 2
Belica
Belica
Partizan
Majur
1 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladost
Bukovče
5 : 1
Omladinac
Bunar
Napredak
Staro Lanište
1 : 7
Šantarovac
Šantarovac
Resavac
Veliki Popović
1 : 4
Sindjelić
Vojnik
Zelenika
Vitance
1 : 3
Mladi radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
8 : 0
Orlovi
Jasenovo
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Topoljak
Grabovac
Vrelo
Vrelo
1 : 1
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo
Milorci
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
Brgule
Brgule
6 : 0
Kolubara
Liso Polje
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 5
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
4 : 1
Sloga
Vrhovine
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 3
Dokmir
Dokmir
Heroj
Busilovac
3 : 2
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Napredak
Stubica
2 : 0
Budućnost
Lebina
Vihor
Golubovac
2 : 3
Jedinstvo
Ratari
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 1
ISK Izvor
Izvor
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 3
Sloboda
Krežbinac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
5 : 2
Polet
Zabrega
Mladost (B)
Brezjak
7 : 0
Granit
Radalj
Rudar
Brasina
2 : 1
Jelav
Jelav
Sloga
Korenita
1 : 1
Hajduk
Ribarica
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 4
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Lasta
Vitkovac
7 : 1
Mladost 1981
Štulac
Šumadija
Šumarice
4 : 1
Miločajac
Miločaj
Jovo Kursula
Cvetke
6 : 0
Kablar
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
2 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
0 : 1
BSK 2014
Bukovica
National AG
Novi Pazar
5 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mineral 2015
Rudno
6 : 1
Studen Vitez
Studenica
Morava
Mrsać
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Krćevac 04
Krćevac
0 : 1
Borac
Kloka
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 3
Mladost (R)
Rajkovac
Mladost (J)
Jelenac
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Sloven
Sibač
0 : 4
Šumar
Ogar
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Mladost
Prhovo
1 : 1
Hajduk
Šimanovci
Vitez
Subotište
3 : 3
Kameni
Ašanja
Donji Srem
Pećinci
4 : 0
Sremac
Deč
Proleter
Karađorđevo
1 : 2
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Bačka
Despotovo
Sloga
Plavna
1 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Slavija
Bođani
2 : 2
Borac
Vizić
Radnik
Glogovac
5 : 0
Mladost
Očage
Premijer
Badovinci
0 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Šumice
Glušci
1 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Pečanica
Pečanica
0 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Sirakovo
Sirakovo
7 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Kumane
Kumane
0 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Srednjevo
Srednjevo
3 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Sloga-TOP
Topolovnik
5 : 2
Pek
Kusiće
Baštovan 2015
Carevac
5 : 2
Ram
Ram
27. Oktobar
Šatrinci
4 : 3
Car Uroš
Jazak
Vojvodina
Neradin
3 : 0
Borac
Stejanovci
Polet
Nikinci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (R)
Ruma
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Planinac
Rivica
4 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
S.V.Radnički
Irig
6 : 0
Sremac
Dobrinci
Graničar
Grabovci
3 : 1
Sloga
Voganj
Jednota
Šid
0 : 7
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bačinci
Bačinci
9 : 0
Sremac
Berkasovo
Napredak
Vašica
3 : 2
Graničar
Jamena
Sinđelić
Gibarac
1 : 2
OFK Bingula
Bingula
Borac
Ilinci
1 : 1
Omladinac
Batrovci
Sloga (M)
Maradik
2 : 3
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Srem
Sremska Rača
3 : 1
Poletarac
Laćarak
Napredak
Šuljam
2 : 1
BSK
Bešenovo
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Borac (R)
Radenković
0 : 7
Sloga
Zasavica
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sremac
Jarak
Sloboda
Šašinci
3 : 0
Noćaj
Noćaj
Maovi MH
Maovi
2 : 1
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Volujac
Volujac
0 : 2
Metlić
Metlić
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 1
Napredak
Međulužje
Borac
Amerić
0 : 5
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kosmajac
Koraćica
2 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Omladinac
Rajkovac
3 : 3
Šepšin
Šepšin
Rabrovac
Rabrovac
3 : 1
OFK Student
Mladenovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
6 : 0
Borac BTG
Batalage
Mladost
Svileuva
1 : 3
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 2
Korman
Korman (Šabac)
BSK
Brzohode
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Udarnik
Sibnica
5 : 1
Proleter
Četereže
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Budućnost
Kočetin
OFK Braničevo
Braničevo
4 : 3
Borac 2016
Donja Kruševica
Žitkovica
Žitkovica
3 : 1
Polet
Bikinje
OFK Vinci
Vinci
2 : 3
Mladost 1970
Radoševac
Rojkovac
Obrenovac
0 : 1
Trstenica
Trstenica
Proleter
Vrbovno
5 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Šumadinac
Kruševica
1 : 5
Petka
Petka
Vreoci
Vreoci
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Rad
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
1 : 0
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Savacijum
Šabac
1 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 0
Begej
Žitište
Veternik
Veternik
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Indeks
Novi Sad
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Hajduk junior
Kula
Partizan
Gaj
3 : 0
Budućnost
Alibunar
PKB
Padinska skela
0 : 0
Srem
Jakovo
Grafičar
Beograd
3 : 1
Trudbenik
Trudbenik
DIF
Beograd
3 : 1
Postar 1930
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
6 : 0
Studenski Grad MK
Novi Beograd
Internacional MK
Beograd
1 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Palilulac MK
Beograd
1 : 6
IMT MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
0 : 3
Zuce MK
Zuce
Rad
Beograd
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Real Niš
Niš
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 2
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
4 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Apolon
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
Mačva (Š)
Šabac
3 : 3
Donjošorac Sunrise
Šabac
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Voždovac
Beograd
4 : 1
Teleoptik
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Vršac United
Vršac
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Železničar
Pančevo
3 : 0
Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
7 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Borac
Novi Sad
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
1 : 1
ŽAK junior
Sombor
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Crvena zvezda
Suvodol
6 : 3
Podunavac
Udovice
Cerovac 2013
Cereovac
0 : 4
Pobeda
Golobok
Partizan
Vitojevci
9 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1. Maj
Ruma
1 : 0
Borac
Klenak
Rudar
Vrdnik
5 : 2
Sloven
Ruma
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Ševac
Kusić
7 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Avala 1939
Beograd
1 : 8
IMT
Beograd
OFK Balkan
Beograd
1 : 7
Hajduk
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
4 : 1
011 MK
Beograd
AS
Novi Pazar
2 : 0
Apolon
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
3 : 2
OFK Osečina
Osečina
Mačva (Š)
Šabac
0 : 0
Donjošorac Sunrise
Šabac
OFK Šabac
Šabac
7 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Omladinac 2014
Ljig
8 : 0
Drina
Ljubovija
Zemun
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Vozdovac
Beograd
2 : 0
BSK
Borča
011
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
6 : 0
FSFV
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Železničar
Pančevo
4 : 2
Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Hajduk junior
Kula
6 : 1
Bačka 1901
Subotica
Vrbas
Vrbas
0 : 4
CFK
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Loznica
Loznica
6 : 0
Jadar 07 II
Loznica
Borac
Lešnica
9 : 0
Vidojevica
Lešnica
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Borac
Starčevo
Slavia
Kovačica
2 : 10
Stenli
Glogonj
Vladimirovac
Vladimirovac
6 : 1
Dolina
Padina
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 12
Proleter
Banatski Karlovac
Vulturul
Grebenac
5 : 4
Jedinstvo
Vlajkovac
Vršac united
Vršac
7 : 0
Partizan
Uljma
Banat
Vršac
2 : 1
Sloga
Plandište
Jadar 07 I
Loznica
6 : 1
Luk-Kompenzatori
Loznica
Antimon
Zajača
0 : 15
Jedinstvo
Mali Zvornik
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
RSK
Rabrovo
3 : 0
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Šapine
Šapine
1 : 5
Homoljac
Žagubica
IMT
Beograd
0 : 4
13. Maj
Zemun
Dorcol
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Zuce
Beograd
3 : 5
Graficar
Beograd
Institut
Zemun
4 : 1
Buducnost
Dobanovci
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
BASK
Beograd
1 : 4
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Čukarički MK
Beograd
6 : 0
Altina MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
Petlić MK
Smederevo
6 : 3
Dunav MK
Veliko Selo
BASK MK
Beograd
2 : 7
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Kolubara MK
Lazarevac
4 : 6
Lokomotiva MK
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
BSK 1925
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Bačka 1901
Subotica
0 : 8
Arena SU
Subotica
Polet
Popucke
0 : 3
OFK Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Omladinac
Ljig
5 : 0
Šampion
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
2 : 4
Ribnica
Mionica
Radnički
Valjevo
2 : 3
Jedinstvo
Ub
Rudar
Baljevac
4 : 8
Kolašin
Zubin Potok
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 23
POFK Savacium
Šabac
OFK Šabac
Šabac
9 : 0
Tamnava 2016
Koceljeva
Obilić
Novi Kneževac
6 : 0
Bačka
Mol
Senta
Senta
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Buducnost
Dobanovci
0 : 6
Studentski Grad
Novi Beograd
IMT B
Novi Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Karioke
Beograd
Lokomotiva B
Beograd
0 : 2
Sopot
Sopot
Milutinac
Zemun
2 : 0
Zemun B
Zemun
Plavi 2000
Beograd
7 : 1
Srem
Jakovo
IM Rakovica
Rakovica
3 : 4
ŠF Rosenborg
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
26 : 28
Sloga
Požega
Radnički KG
Kragujevac
28 : 36
Medicinar
Šabac
Radnički
Kragujevac
28 : 36
Medicinar
Šabac

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
28 : 32
Partizan
Beograd

Hokej

MAC Budapest
Budimpesta
2 : 1
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
DVTK Jegesmedvék
Miskolc
5 : 3
UTE
Ujtpest