XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2016

Fudbal

Radnik
Surdulica
0 : 1
Napredak
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Mladost
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Javor Matis
Ivanjica
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 1
Borac
Čačak
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Rad
Beograd
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 0
Zemun
Zemun
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Burnley
Burnley
0 : 1
Arsenal
London
Leicester
Leicester
0 : 0
Southampton
Southampton
Tottenham
London
2 : 0
Manchester City
Manchester
Manchester Utd
Manchester
1 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
Mainz 05
Mainz
Schalke 04
Gelsenkirchen
4 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Empoli
Empoli
0 : 3
Juventus
Torino
Atalanta
Bergamo
1 : 0
Napoli
Napoli
Bologna
Bologna
0 : 1
Genoa
Genova
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Crotone
Crotone
Sampdoria
Genova
1 : 1
Palermo
Palermo
Milan
Milano
4 : 3
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Torino
Torino
2 : 1
Fiorentina
Firenze
Roma
Roma
2 : 1
Internazionale
Milano
Angers
Angers
1 : 1
Marseille
Marseille
Nice
Nice
2 : 1
Lorient
Lorient
Lyon
Lyon
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Valencia
Valencia
0 : 2
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
1 : 1
Eibar
Eibar
Espanyol
Barcelona
0 : 0
Villarreal
Villarreal
Málaga
Málaga
2 : 1
Athletic Club
Bilbao
Celta Vigo
Vigo
4 : 3
Barcelona
Barcelona
Budućnost
Podgorica
0 : 2
Rudar
Pljevlja
Otrant Olympic
Ulcinj
2 : 0
Berane
Berane
Radnički
Berane
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Kom
Podgorica
8 : 0
Čelik
Nikšić
Mornar
Bar
0 : 0
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
0 : 1
Igalo
Herceg Novi
Gusinje
Gusinje
2 : 0
Komovi
Andrijevica
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 1
Mogren
Budva
Arsenal
Tivat
2 : 0
Hajduk
Bar
Drezga
Piperi
0 : 0
Ribnica
Podgorica
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Radan
Lebane
Dunav
Prahovo
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Grafičar
Beograd
4 : 3
Prva Iskra
Barič
Žarkovo
Žarkovo
2 : 2
Rakovica
Rakovica
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
Subotica
Subotica
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Slavia
Kovačica
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
ŽAK
Kikinda
6 : 0
Sloga
Plandište
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Borac
Novi Sad
2 : 0
Sofeks
Futog
Hajduk (B)
Beška
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Index
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Sušica
Kragujevac
2 : 3
Miokovci
Miokovci
Tutin
Tutin
2 : 1
Slavija
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
2 : 2
Ovčar
Markovica
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Napredak
Markovac
1 : 1
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Morava
Velika Plana
Zadrugar
Lajkovac
3 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Radjevac
Krupanj
1 : 0
OFK Divci
Divci
Provo
Provo
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Drina
Ljubovija
Radnički Stobex
Klupci
4 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Malošište
Malošište
2 : 0
OFK Bor
Bor
Bukovik
Razanj
6 : 0
Brodoremont
Kladovo
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Moravica
Subotinac
Juhor
Obrež
1 : 2
Rembas
Resavica
Sloga
Ćićevac
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Trajal
Kruševac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Kopaonik
Brus
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Ropotovo
Ropotovo
1 : 2
Pusta reka
Bojnik
Budućnost (P)
Popovac
5 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Srem
Jakovo
Borac (L)
Lazarevac
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Milutinac
Zemun
Sremčica
Sremčica
4 : 2
Turbina
Vreoci
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Torlak
Kumodraž
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 1
Avala
Beli Potok
Hajduk
Beograd
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Krivaja
Krivaja
6 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
0 : 4
Preporod
Novi Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Senta
Senta
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Napredak
Nadalj
Jadran (F)
Feketić
10 : 1
Jadran (S)
Sanad
Hajduk Junior
Kula
1 : 6
BSK
Bački Brestovac
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 4
ŽAK
Sombor
Budućnost
Mladenovo
2 : 4
Slavija
Pivnice
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
OFK Šikara
Sombor
0 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 2
Borac (St)
Starčevo
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
Borac
Aleksandrovo
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 1
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Banat
Čenta
0 : 0
Krajina
Krajišnik
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 2
Lehel
Mužlja
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Naftagas (B)
Boka
2 : 2
Jedinstvo
Bočar
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Rudar
Vrdnik
Borac
Klenak
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Hajduk
Divoš
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Vinogradar
Ledinci
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Titel
Titel
0 : 3
Proleter
Banoštor
Bačka
Đurđevo
4 : 1
Tatra
Kisač
Miletić
Mošorin
3 : 0
OFK Futog
Futog
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 3
Borac
Šajkaš
Real
Podunavci
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Ribnica
Jovac
1 : 2
Proleter
Pečenog
Magnohrom
Kraljevo
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Borac
Vraneši
Granit
Jošanička banja
2 : 3
Stubal
Stubal
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
7 : 1
Radnik
Ušće
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Polet
Ratina
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Partizan
Cerovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 4
Srbija
Ilićevo
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Sloga D
Desimirovac
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Sloboda
Grbice
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Budućnost
Resnik
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Šumadinac
Kragujevac
3 : 1
Ćava
Grošnica
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 5
Lunjevica
Lunjevica
Mladost (P)
Preljina
3 : 3
Parmenac
Parmenac
Spartak
Trnava
2 : 4
Brezak
Pranjani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće
SASK
Saraorci
0 : 2
Podunavac
Udovice
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
Sloga
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 2
Sloboda
Lipe
Budućnost
Ratari
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Pobeda
Golobok
Polet
Trnovče
2 : 0
7. Juli
Vodanj
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
BSK
Belosavci
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Borac
Pajsijević
OFK Šatornja
Donja Šatornja
0 : 4
Proleter 1976
Jelovik
Banja 1957
Banja
1 : 9
Vinča
Vinča
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 4
Makce
Makce
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 3
Sloga (B)
Burovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 3
Radnik (S)
Salakovac
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Jedinstvo
Štitar
Mladost (P)
Prnjavor
5 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
Majur
Majur
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladost
Dračić
2 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Tulari
Tulari
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Kačer
Belanovica
2 : 1
Radnik
Ub
Tešnjar
Valjevo
7 : 0
Joševa
Joševa
Trlić
Trlić
2 : 1
ZSK
Valjevo
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Budućnost
Arilje
9 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Jasen
Brodarevo
0 : 0
Čajetina
Gostilje
Perućac
Perućac
3 : 1
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Ježevica
1 : 5
Železničar
Požega
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Savinac
Visibaba
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Blizna
Blizna
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Slatina
Bor
Sloga
Kobišnica
3 : 0
BSK
Bukovče
Branik
Štubik
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Čubra
Čubra
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
1 : 1
Naša krila
Belotinac
Rasovača
Rasovača
14 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Morava (Ž)
Žitkovac
9 : 1
Naisus 1977
Rožina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Mladost (Ba)
Batušinac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Palilula
Aleksinac
4 : 2
Mladost 1976
Biljeg
Osnić
Osnić
4 : 0
Omladinac
Grezna
ŠSK
Štipina
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 1
Rgotina
Rgotina
OFK Grlište
Grlište
2 : 1
Rudar (G)
Grljan
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
Midžor
Kalna
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
Kablovi
Zaječar
Sloga
Minićevo
0 : 3
Malinik
Podgorac
Hajduk
Čepure
1 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Partizan
Glogovac
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Morava
Ribare
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Budućnost
Miliva
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Juhor
Glavinci
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Naupare
Naupare
4 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Vinogradar
Zleginje
5 : 4
Blagotin
Poljna
13. April
Lomnica
3 : 0
Šanac
Šanac
Sloga
Dašnica
10 : 0
Mladi radnik
Bačina
Čitluk
Čitluk
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 2
FUD
Brus
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
Jastreb
Blace
Dunđerski
Voljčinac
2 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Palilulac
Niš
Morava
Krušce
0 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Sloga 1948
Malča
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 3
Mladost
Lalinac
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 2
Rudar
Jelašnica
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
3 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
9 : 0
Radnički (P)
Pertate
Progres
Ladovica
0 : 5
Jablanica
Medveđa
Umac
Miroševce
4 : 1
Železničar
Brestovac
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Polet
Stajkovce
Sloga
Lipovica
2 : 1
Vučje
Vučje
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Bobište
Bobište
2 : 1
Brza
OFK Brza
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
3 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Crnotince
Crnotince
0 : 2
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
4 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
OFK Alakince
Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 2
Vihor
Žbevac
Glama
Koretište
1 : 4
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
Mineralac
Klokot
2 : 3
Morava
Parteš
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 6
Oskar
Pasjane
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Borac
Progar
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Komgrap
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 1
Banja
Višnjička Banja
Mladi proleter
Beograd
0 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Rušanj
Rušanj
9 : 2
Polet
Grabovac
Barajevo
Barajevo
0 : 6
Radnički
Rudovci
Urovci
Urovci
3 : 0
Burovo
Burovo
Pudarci
Pudarci
4 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Leštane
Leštane
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Dunavac
Grocka
1 : 0
Vinča
Vinča
Kosmaj
Ralja
4 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Hajduk
Kamendol
1 : 3
Boleč
Grocka
Supska
Supska
2 : 3
Javor
Sladaja
Omladinski
Paraćin
4 : 2
Omladinac
Šaludovac
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 2
Zemljoradnik
Striža
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 3
Moravac 2015
Krušar
Istok 63
Plana
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (S)
Svojnovo
7 : 0
Radnički (T)
Tekija
Šumadija
Trešnjevica
5 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Sloga
Voljavče
3 : 2
Mladost (G)
Gložane
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (D)
Dublje
1 : 3
Kolare
Kolare
Osaonica
Bagrdan
5 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Zenit
Oparić
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Morava
Kočino Selo
Šumadinac
Dragovo
2 : 2
Ursule
Ursule
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 1
OFK Draževac
Draževac
Planinac 2015
Podgorac
1 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Borac
Trnjane
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 1
Mladost
Resnik
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Jedinstvo 1952
Mužinac
Pobeda
Trubarevac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 3
Real
Donja Jajina
Navalin
Navalin
2 : 0
Gradac
Konopnica
Napredak
Bogojevce
1 : 4
Šumadija
Razgojna
Mladost (B)
Batulovce
4 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Milanovo
Milanovo
7 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
OFK Morava
Leskovac
0 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Lemind
Leskovac
1 : 6
Mladost (V)
Vinarce
BSK
Belanovce
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 5
BUSK
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 2
Petrovčić
Petrovčić
011
Beograd
1 : 3
Rekreativo 011
Beograd
Bratstvo
Ljutovo
3 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
5 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 4
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
4 : 0
Palić
Palić
Vojvodina
Bačko Gradište
8 : 0
Mladost
Radičević
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
AFK
Ada
2 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa
Padej
4 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
0 : 4
Sloga
Ostojićevo
Šampion
Orom
1 : 3
Hajduk
Podlokanj
Čoka
Čoka
6 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Dunav
Bački Monoštor
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Kula
Kula
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Kordun
Kljajićevo
5 : 0
Hajduk (S)
Stapar
Soko
Nova Gajdobra
1 : 2
Budućnost
Parage
Borac
Obrovac
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Krivanj
Selenča
1 : 1
Neštin
Neštin
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Ratar
Kruščica
Radnički 1927
Vršac
2 : 4
Banat
Ilandža
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Ševac
Kusić
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Unirea
Uzdin
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Mladost
Vojlovica
Polet
Idvor
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Jedinstvo
Dubovac
2 : 3
Dolovo
Dolovo
Borac
Pločica
1 : 1
Kolonija
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Zadrugar
Lazarevo
0 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 0
Omladinac
Botoš
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Zlatica
Zlatica
Potisje
Knićanin
9 : 1
OFK Klek
Klek
Rusanda
Melenci
2 : 1
ASK
Aradac
Jedinstvo
Ečka
1 : 4
MSK
Mihajlovo
Borac (I)
Iđoš
0 : 5
Delija
Mokrin
2. Oktobar
Kumane
3 : 4
1.Oktobar
Srpski Itebej
Napredak (Č)
Čestereg
0 : 3
Proleter
Međa
Vojvodina (B)
Bašaid
8 : 2
Napredak (BT)
Banatska Topola
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 0
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
7 : 0
Bega
Novi Itebej
Mladost
Buđanovci
1 : 3
Sloga
Čalma
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 0
Napredak
Žarkovac
Borac
Martinci
1 : 1
Hajduk
Višnjićevo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 4
Železničar
Inđija
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 2
Graničar (O)
Obrež
Fruškogorac
Manđelos
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
PSK Putinci
Putinci
2 : 3
OFK Brestač
Brestač
Susek
Susek
3 : 0
Čenej
Čenej
Bačka
Begeč
4 : 0
Obilić
Vilovo
Mlada krila
Metikoši
6 : 1
Zvezda
Čukojevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 0
Napredak (G)
Gračac
Gruža
Vitanovac
0 : 2
Lazac
Lazac
Borac (A)
Adrani
3 : 4
Popovići
Popovići
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 0
Tavnik
Tavnik
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 2
Partizan
Vrba
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Lugovi
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 0
Prijatelji
Čačak
Malba
Žaočani
1 : 2
Kej
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 0
Rakova
Rakova
Rudar
Bresnica
4 : 0
Vujan
Prislonica
Morava (K)
Katrga
1 : 4
Planinac
Vujetinci
Jedinstvo
Puhovo
2 : 2
Prilike
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 7
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
5 : 1
Jelica
Goračići
Gorušica
Viča
2 : 1
Voćar
Kotraža
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
Šumadija
Brdjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 2
Ozremica
Beršići
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Železničar
Smederevo
2 : 3
Vučak
Vučak
Skobalj
Skobalj
1 : 1
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
1 : 3
Jezava
Smederevo
Omladinac
Seone
2 : 1
Kolarac
Kolari
Petrijevac
Petrijevo
3 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Drugovac
Drugovac
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 0
Jasenica
Kruševo
Ranilović
Ranilović
1 : 4
Mladi rudar
Bukovik
Plaskovac
Plaskovac
2 : 2
Partizan
Darosava
Žabare
Žabare
3 : 0
Budućnost
Blaznava
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 2
Brezovac
Brezovac
Sloga
Zagorica
3 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Šamot
Aranđelovac
2 : 2
B 2000
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Udarnik
Trska
7 : 1
Grivac
Grivac
Pobeda (S)
Sepci
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Karađorđe
Vučić
4 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Kotlenik
Selo Leskovac
4 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
Bare
Bare
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Marjan
Knić
Radnički (K)
Knežica
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
BSK
Boževac
3 : 1
Integral
Batuša
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Dizel
Bare
6 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Obilić
Živica
1 : 2
Radnički (P)
Požeženo
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 4
Dunavac (P)
Petka
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 0
Železničar
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Polet (V)
Voluja
Desine
Desine
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak
Mačvanski Belotić
6 : 2
Drina
Badovinci
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 1
Omladinac
Slepčević
Cer
Petkovica
1 : 1
Duško
Klenje
Gorki
Glušci
6 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Proleter
Šabac
4 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 4
Dobrava
Vukošić
Rankovac
Nakučani
2 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 2
Sloga (K)
Krnić
Varna 012
Varna
1 : 2
Torpedo
Lojanice
Karađorđe
Mišar
1 : 4
Cerić
Miokus
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
0 : 0
Šipurske Livade
Šabac
OFK Jelen
Jelenča
1 : 3
Trešnjevka
Trbušac
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Radnički (К)
Koceljeva
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Cerova
Cerova
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Azbukovica
Crnča
Borac (K)
Kozjak
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Prva Iskra
Runjani
2 : 3
Vidojevica
Lešnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Stolice
Krupanj
4 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 2
Rudar
Radljevo
Vrelo Sport
Vrelo
5 : 1
Polet (T)
Takovo
Polet
Popučke
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Komanice
Komanice
6 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
3 : 2
Popadić
Popadić
Glumač
Glumač
0 : 0
Lauš
Lopaš
Avijatičar
Vranjani
3 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 6
Bakionica
Bakionica
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
1 : 4
Pobeda
Milićevo Selo
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 0
Sečica
Seča reka
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Napredak
Korbovo
Omladinac
Vajuga
1 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 5
Egeta
Brza Palanka
Koča Andjelković
Tekija
3 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Milutinovac
Milutinovac
1 : 1
Pontes
Kostol
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Malajnica
Malajnica
Slatina
Negotin
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Rečka
Rečka
0 : 1
Polet
Jabukovac
Sebečevac
Sebečevac
0 : 2
Rasina
Vitanovac
Mladost VPD
Kruševac
8 : 2
Žabare
Žabare
14. Oktobar
Izbenica
1 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac
Pojate
1 : 1
Varvarin
Varvarin
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 4
Trudbenik
Stalać
Gradina
Pejovac
2 : 3
Polet 57
Milutovac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Sloga
Lozna
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Borac
Gornji Katun
4 : 1
Jugovići
Bogdanje
Pinosava
Pinosava
0 : 3
Minel
Ripanj
Podunavac
Ritopek
0 : 3
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Popović
Popovići
OFK Slatina
Slatina
6 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost (MI)
Mala Ivanča
5 : 0
Vojvoda
Dučina
Temac
Temska
6 : 1
Rongo Siti
Pirot
Pobeda
Držina
4 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 1
Željuša
Željuša
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Čegar 1946
Donji Matejevac
5 : 3
Radnički 1936
Trupale
Durlan Siti
Niš
0 : 5
Čegar 2013
Kamenica
Sečanica
Sečanica
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Mladost
Donji Komren
2 : 1
Morava 1949
Čokot
10. februar
Šajinovac
1 : 1
Klisura
Klisura
Elid
Donji Dušnik
5 : 0
Grkinja
Grkinja
Nacional
Lukovo
0 : 6
Timok 1928
Trnavac
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Šljivar
Šljivar
Deli Jovan
Salaš
1 : 1
Lovac
Mali Izvor
Arbanasce
Arbanasce
1 : 8
Dobrič 1974
Brest
Baličevac 1974
Baličevac
4 : 2
Padina 1989
Padina
Panonija
Lalić
0 : 2
Partizan
Kupusina
Dinamo 1923
Bački Breg
5 : 1
OFK Metalac
Sombor
Dinamo (S)
Sonta
6 : 0
Rastina 1918
Rastina
Telečka
Telečka
0 : 3
Sport
Bezdan
Polet
Jalovik
2 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Mladost (B)
Belotić
5 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga (R)
Ridjake
0 : 3
Mrovska
Mrovska
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Dragojevac
Dragojevac
1 : 0
Provo 2015
Provo
Verko
Suvo Selo
2 : 2
Hajduk
Debrc
KSK Konak 1926
Konak
3 : 1
Tisa 1933
Taraš
Tamiš
Farkaždin
5 : 0
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
3 : 0
Proleter
Neuzina
Partizan
Tomaševac
1 : 3
Borac
Zrenjanin
Krtinska
Krtinska
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Posavina
Stubline
Partizan
Draževac
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Ljubinić
Ljubinić
6 : 2
Rekreativo
Zabrežje
Zvezda
Konatice
0 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Ušće
3 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Lisović
Lisović
2 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Beljina
Beljina
3 : 2
Guncate
Guncati
OFK Borac
Arnajevo
0 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Pobeda
Parta
1 : 4
Vinogradar
Gudurica
Hajduk
Šušara
2 : 1
Vitorul
Straža
Karaš
Jasenovo
1 : 3
Banat
Dupljaja
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 5
Doljane Meševo
Doljane
Štitari
Štitari
4 : 1
Polet (K)
Kobilje
Grkljane
Grkljane
2 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Polet (Š)
Šavrane
0 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Meševo
Meševo
9 : 2
Srnje
Srnje
Globoder
Globoder
1 : 5
Konjuh
Konjuh
Mladost
Kutles
4 : 0
Moravac (G)
Guberevac
Omladinac (B)
Busur
3 : 1
Borac
Veliko Laole
OFK Radnički
Dren
1 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Bistrica
Bistrica
0 : 1
Mladi Borac
Županjac
Polet
Mirosaljci
2 : 3
BSK
Brajkovac
Rudar
Zeoke
3 : 1
Sloboda
Stubica
Sloga
Lukavica
7 : 1
Borac (A)
Arapovac
Budućnost (D)
Dudovica
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
4 : 4
Toplica
Donja Toplica
Orao
Poljanice
0 : 3
Tolić
Tolić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
2 : 3
Mladost
Latković
Proleter
Latković
0 : 12
Babajić
Babajić
Paštrić
Paštrić
2 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Sopot
Požarevac
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Stig 1955
Beranje
3 : 1
Beli Orao
Bradarac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Morava
Rajkinac
Omladinac
Bunar
2 : 0
Hajduk
Miloševo
Belica
Belica
4 : 1
Napredak
Staro Lanište
OFK Borac
Lovci
3 : 1
Mladost
Bukovče
Trnava
Trnava
0 : 4
Partizan
Majur
Mladi borac
Trucevac
3 : 3
Orlovi
Jasenovo
Sindjelić
Vojnik
2 : 6
Resava
Bukovac
Resavac
Veliki Popović
4 : 1
Planinac
Panjevac
Janošik
Janošik
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Vinogradar
Riljac
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Topoljak
Grabovac
4 : 0
Borjak 2013
Okruglica
OFK Takovo
Takovo
4 : 1
Kolubara
Liso Polje
Omladinac
Kalinovac
1 : 0
Vukona
Vukona
Jedinstvo
Milorci
1 : 5
Brgule
Brgule
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Dokmir
Dokmir
Šarbane
Šarbane
4 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 1
Čučuge
Čučuge
Sloboda
Krežbinac
3 : 2
Heroj
Busilovac
Popovac
Popovac
4 : 2
Polet
Zabrega
ISK Izvor
Izvor
5 : 0
Radnik
Davidovac
Jedinstvo
Ratari
2 : 2
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
3 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Vihor
Golubovac
0 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Hajduk
Ribarica
1 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jelav
Jelav
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (B)
Brezjak
1 : 1
Rudar
Brasina
Vrnjci
Vrnjci
7 : 0
Kablar
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1981
Štulac
1 : 2
Zgodačica
Godačica
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Lasta
Vitkovac
3 : 1
Šumadija
Šumarice
BSK 2014
Bukovica
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Studen Vitez
Studenica
2 : 1
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
2 : 1
Morava
Mrsać
National AG
Novi Pazar
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
Mladost (R)
Rajkovac
4 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Maskar
Maskar
3 : 0
Budućnost MI
Donja Trnava
Krćevac 04
Krćevac
1 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
Kameni
Ašanja
1 : 1
Sloven
Sibač
Hajduk
Šimanovci
2 : 4
Sremac
Deč
Lovac
Karlovčić
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Šumar
Ogar
6 : 3
Vitez
Subotište
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Mladost
Prhovo
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Sloga
Zabojnica
Bečevica
Bečevica
3 : 3
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Bačka
Despotovo
6 : 3
Borac
Vizić
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
4 : 1
Slavija
Bođani
Labudnjača
Vajska
2 : 0
Sloga
Plavna
Proleter
Karađorđevo
1 : 2
Mladost
Mali Bač
Mladost
Očage
3 : 4
Bair
Bogatić
Radnik
Glogovac
1 : 4
Premijer
Badovinci
Pek
Kusiće
1 : 0
Pečanica
Pečanica
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 3
Ram
Ram
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Stiški Kurjak
Kurjače
0 : 3
Sloga-TOP
Topolovnik
Mladi Borac
Majilovac
2 : 3
Srednjevo
Srednjevo
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Kumane
Kumane
Sremac
Dobrinci
5 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 0
Sloga
Voganj
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 2
Graničar
Grabovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
S.V.Radnički
Irig
Borac
Stejanovci
1 : 0
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
0 : 3
Jedinstvo (R)
Ruma
Vojvodina
Neradin
1 : 0
Polet
Nikinci
OFK Bingula
Bingula
7 : 1
Omladinac
Batrovci
Graničar
Jamena
3 : 1
Borac
Ilinci
Sremac
Berkasovo
2 : 6
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 2
Sinđelić
Gibarac
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Napredak
Vašica
Dunav
Novi Slankamen
3 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
Krušedol
Krušedol
Sloga (M)
Maradik
0 : 5
Polet
Novi Karlovci
Poletarac
Laćarak
10 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Planinac
Ležimir
4 : 2
OFK Bosut
Bosut
Srem
Sremska Rača
0 : 0
Napredak
Šuljam
Sloga
Zasavica
2 : 2
Noćaj
Noćaj
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 0
Sloboda
Šašinci
Borac (R)
Radenković
0 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
Mladost (S)
Slatina
0 : 0
Volujac
Volujac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Napredak
Međulužje
3 : 1
Omladinac
Rajkovac
Sloga
Granice
3 : 1
Kosmajac
Koraćica
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 2
Borac
Amerić
Sava
Mrđenovac
3 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Pričinović
Pocerski Pričinović
8 : 0
Mladost
Svileuva
OFK Šabac
Šabac
1 : 0
Metaloplastika
Šabac
Sloga
Mustapić
3 : 0
BSK 2015
Velika Bresnica
Radenka
Radenka
3 : 0
Neresnica
Neresnica
Pobeda
Ševica
1 : 8
Zviždic
Kučevo
OFK Orašje
Orašje
5 : 2
Kostrež
Ćićevac
Mladost
Toljevac
4 : 3
Ušće
Stalać
Mladost
Svinjarevo
5 : 0
Proleter
Četereže
Jedinstvo
Oreovica
2 : 0
Budućnost
Kočetin
BSK
Brzohode
0 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Slavija 1915
Ćuprija
1 : 3
Sloga
Isakovo
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Dobricevo
Dobricevo
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 0
Polet
Senje
Čobanče
Čitluk
5 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
Selanac
Selanac
6 : 1
Crnča
Crnča
Borac 2016
Donja Kruševica
3 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Električar
Šuvajić
3 : 0
OFK Vinci
Vinci
Barič
Barič
2 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Seljak 1928
Male Pčelice
1 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
2 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
Borac
Novi Milanovac
0 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
Sloga 2016
Lužnice
3 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Karađorđe
Viševac
0 : 5
Veteran
Popović
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Meteor
Lapovo
Mladost
Bošnjane
0 : 4
Šumadija
Sipić
Mladost
Crni kao
1 : 3
Napredak
Malo Krčmare
Lazarevac
Lazarevac
1 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 2
Vreoci
Vreoci
Proleter
Vrbovno
7 : 0
Šumadinac
Kruševica
Sloga Radnički
Zemun
4 : 0
Obilić
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Čukarički
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnički Šabački
Šabac
0 : 2
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 3
Loznica
Loznica
Studentski Grad
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
3 : 3
Brodarac 2
Beograd
Radnički (Zr)
Zrenjanin
8 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Vršac
Vršac
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Inđija
Inđija
Veternik
Veternik
0 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Indeks
Novi Sad
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Bačka
Bačka Palanka
Budućnost
Alibunar
9 : 1
BSK
Bavanište
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Prva Iskra
Barič
Vinča
Vinča
6 : 1
Postar 1930
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
6 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Studenski Grad MK
Novi Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
3 : 0
Šumadinac MK
Bečmen
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
0 : 2
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Partizan
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mačva (Š)
Šabac
5 : 1
Jedinstvo
Ub
OFK Šabac
Šabac
5 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Vršac United
Vršac
1 : 5
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Borac
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 6
TSC
Bačka Topola
Hajduk junior
Kula
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Vrbas
Vrbas
0 : 1
Spartak
Subotica
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Šumadija
Azanja
Partizan
Vitojevci
2 : 1
1. Maj
Ruma
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Polet
Izbište
1 : 2
Radnički 1927
Vršac
Prva Iskra
Baric
6 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
9 : 0
Avala 1939
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 5
Postar 1930
Beograd
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
4 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
1 : 2
Rad MK
Beograd-Voždovac
Radnički NB MK
Novi Beograd
5 : 0
011 MK
Beograd
011 V MK
Beograd
1 : 6
DIF MK
Beograd
OFK Beograd V MK
Beograd
0 : 3
Zemun MK-V
Zemun
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
1 : 6
Srem MK
Jakovo
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Kosmet
Leposavić
Apolon
Kraljevo
7 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Mačva (Š)
Šabac
4 : 0
Jedinstvo
Ub
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Omladinac 2014
Ljig
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Ribnica
Mionica
2 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (K)
Kovin
0 : 7
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
Radnički (S)
Sombor
Hajduk junior
Kula
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Vrbas
Vrbas
1 : 11
Spartak
Subotica
Arena Su
Subotica
3 : 7
Subotica
Subotica
Železničar
Pančevo
5 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Omladinac
Deliblato
4 : 6
Budućnost
Banatski Brestovac
Kolonija
Kovin
4 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Sakule
10 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
Partizan
Uljma
2 : 6
Banat
Vršac
Jadar 07 I
Loznica
9 : 1
Antimon
Zajača
Posavina
Stubline
5 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Rudar 2001
Kostolac
0 : 3
Homoljac
Žagubica
RSK
Rabrovo
9 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Buducnost
Dobanovci
3 : 0
IMT
Beograd
Graficar
Beograd
1 : 1
Borac
Ostruznica
GSP Polet
Beograd
0 : 12
Lola
Beograd
13. Maj
Zemun
5 : 0
Institut
Zemun
Dorcol
Beograd
5 : 0
Zuce
Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 0
Radnički
Obrenovac
Bežanija
Beograd
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
Nord Star
Beograd
6 : 1
Vinca
Beograd
Žarkovo
Beograd
10 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Seceranac Ada
Beograd
3 : 1
Trijumf
Sremčica
Sopot
Sopot
2 : 1
Sremcica
Sremcica
Voždovac MK
Beograd
1 : 3
Zemun MK
Zemun
Teleoptik MK
Zemun
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
Partizan MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
Boleč MK
Boleč
3 : 2
Petlić MK
Smederevo
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Prva Iskra MK
Barič
1 : 6
Kolubara MK
Lazarevac
Voždovac B MK
Beograd
0 : 3
OFK Beograd B MK
Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 3
BASK MK
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Zemun
Zemun
Vozdovac
Beograd
0 : 1
Rad
Banjica
Spartak
Subotica
1 : 2
Bajša
Bajša
Duboko
Mala Mostanica
11 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
7 : 0
Partizan
Drazevac
Buducnost
Zvecka
8 : 1
Pobeda
Piroman
Skela
Skela
12 : 3
Sloga
Ratari
Jedinstvo
Dren
1 : 5
Zadrugar
Orasac
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
Šampion
Valjevo
0 : 9
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Radnički
Valjevo
Polet
Popucke
0 : 3
OFK Osečina
Osečina
Budućnost Krušik
Valjevo
2 : 1
Omladinac
Ljig
Radnički (K)
Koceljeva
02.10.2016
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Sloga
Ostojićevo
9 : 0
Kevi
Kevi
AFK
Ada
2 : 0
Senta
Senta
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Studentski Grad
Novi Beograd
5 : 4
Ada
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 10
Olimpik
Beograd
Lepusnica
Lepusnica
4 : 2
Banja
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 3
Atakante
Beograd
Komgrap
Beograd
12 : 3
Rusanj
Rusanj
Sopot
Sopot
6 : 1
Mladi Proleter
Beograd
Forza
Beograd
7 : 0
BSK 1925 B
Batajnica

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
61 : 71
Cibona
Zagreb
Budućnost VOLI
Podgorica
105 : 89
Zadar
Zadar
Mladost Veternik
Veternik
76 : 72
Velika Kikinda
Kikinda
Budućnost
Novi Sad
94 : 65
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Star
Novi Sad
103 : 52
Odžaci
Odžaci
Kadet
Novi Sad
66 : 77
SO Koš
Sombor
Mileševac
Prijepolje
79 : 68
Prijepolje
Prijepolje
Njegoš
Lovćenac
70 : 40
SO Koš
Sombor
Srbobran
Srbobran
61 : 52
Bežanija
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
22 : 22
Metaloplastika
Šabac
Zlatar
Nova Varoš
23 : 21
Obilić
Beograd
Kikinda
Kikinda
24 : 14
Crvenka
Crvenka
Srem Sm
Sremska Mitrovica
23 : 22
Vrbas
Vrbas
Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 28
Jedinstvo
Novi Bečej
Mladost
Vršac
33 : 34
Hercegovina
Sečanj
Mačva
Bogatić
32 : 22
Metalac
Valjevo
Studentski grad
Beograd
25 : 28
Radnički
Obrenovac
Partizan 2
Beograd
28 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
29 : 29
Novi Beograd
Beograd
Hisar
Leskovac
24 : 27
Vlasotince
Vlasotince
Aleksinac
Aleksinac
28 : 31
Planinka
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
27 : 24
BSK Heba
Bujanovac
Beli andjeo
Prijepolje
26 : 24
Metalac
Kraljevo
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
22 : 19
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vladimirovac
Vladimirovac
24 : 32
Apatin
Apatin
Slavija
Novi Sad
30 : 20
Putinci
Putinci
Dalmatinac
Riđica
24 : 52
Lavovi BP
Bačka Palanka
Ub
Ub
19 : 22
Beograd
Beograd
Palanka
Smederevska Palanka
40 : 32
Lazarevac
Lazarevac
Gradnulica
Zrenjanin
32 : 23
Zrenjanin
Zrenjanin
Crepaja
Crepaja
25 : 11
Gaj
Gaj
Kikinda
Kikinda
33 : 17
Železničar
Inđija
Radnički KG
Kragujevac
30 : 25
Junior
Beograd
Mladi radnik
Radinac
15 : 16
Mladost (NP)
Nova Pazova
ORK Beograd
Beograd
32 : 27
Radnički
Obrenovac
Metalac 2015
Valjevo
33 : 34
Grand Zvezda
Beograd
Knjaževac
Knjaževac
23 : 21
Radnički
Svilajnac
Topličanin
Prokuplje
20 : 27
Pirot
Pirot
Mladost
Zaječar
32 : 16
Dubočica
Leskovac
Spartak
Debeljača
28 : 24
Partizan
Iđoš
Laki
Crvenka
29 : 23
Mladost
Nova Pazova
Mladost
Opovo
25 : 11
Sonta
Sonta
Gradnulica
Zrenjanin
31 : 10
Senta
Senta

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 0
Jastrebac
Blace
Euro Motus
Beograd
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Ekonomac
Kragujevac
10 : 1
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica

Hokej

Bled
Bled
9 : 3
Zagreb
Zagreb
MAC Budapest
Budimpesta
2 : 0
Dunaújvárosi Acélbikák
Dunaújváros
ASC Corona Brasov
Brasov
0 : 1
DVTK Jegesmedvék
Miskolc
UTE
Ujtpest
5 : 2
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár