XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 678 utakmica za dan
Nedelja, 28 Maj 2017

Fudbal

Palermo
Palermo
2 : 1
Empoli
Empoli
Roma
Roma
3 : 2
Genoa
Genova
Crotone
Crotone
3 : 1
Lazio
Roma
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Milan
Milano
Sampdoria
Genova
2 : 4
Napoli
Napoli
Fiorentina
Firenze
2 : 2
Pescara
Pescara
Torino
Torino
5 : 3
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Internazionale
Milano
5 : 2
Udinese
Udine
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe (T)
Topola
3 : 3
Loznica
Loznica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
FAP
Priboj
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Šapine
Šapine
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Ozren
Sokobanja
4 : 2
Dunav
Prahovo
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Radan
Lebane
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 2
Tabane 1970
Jagodina
Timok
Zaječar
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Grafičar
Beograd
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
IMT
Novi Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Žarkovo
Žarkovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 2
GSP Polet
Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Rakovica
Rakovica
Budućnost (G)
Gložan
5 : 0
Bačka (P)
Pačir
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Borac
Novi Sad
5 : 0
Veternik
Veternik
Slavija
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sofeks
Futog
1 : 2
Sloga
Erdevik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
8 : 1
ŽSK
Žabalj
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Index
Novi Sad
4 : 2
Sremac Vojka
Vojka
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Ovčar
Markovica
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
6 : 0
Miokovci
Miokovci
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Dragačevo
Guča
Šumadija (T)
Toponica
2 : 3
RSK
Rabrovo
Morava
Velika Plana
0 : 1
Proleter
Vranovo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 4
Borac (Ž)
Žabari
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
OFK Divci
Divci
Radnički Stobex
Klupci
0 : 3
Sevojno
Sevojno
Provo
Provo
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Ribnica
Mionica
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 0
Malošište
Malošište
Bukovik
Razanj
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Đerdap
Kladovo
OFK Bor
Bor
1 : 2
BSK
Bogovina
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Moravica
Subotinac
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Sloga
Ćićevac
2 : 1
Trajal
Kruševac
Juhor
Obrež
2 : 5
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Rembas
Resavica
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Levač
Rekovac
1 : 4
OFK Topličanin
Prokuplje
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Kopaonik
Brus
Ropotovo
Ropotovo
7 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 0
Lužnica
Babušnica
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Budućnost (O)
Orašje
2 : 3
Sloga (L)
Leskovac
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 3
Pčinja
Trgovište
Pusta reka
Bojnik
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Proleter (Nj)
Njegoševo
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Senta
Senta
8 : 1
Jadran (S)
Sanad
Bajša
Bajša
0 : 5
Napredak
Nadalj
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Hajduk Junior
Kula
Budućnost
Mladenovo
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
BSK
Bački Brestovac
6 : 1
Polet (S)
Sivac
ŽAK
Sombor
5 : 6
OFK Šikara
Sombor
Slavija
Pivnice
6 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Partizan (G)
Gaj
7 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Strela
Ivanovo
Mladost (O)
Omoljica
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 6
OFK Kikinda
Kikinda
Borac
Aleksandrovo
5 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Lehel
Mužlja
3 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
6 : 4
FK Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
1 : 2
Hajduk
Divoš
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 4
Rudar
Vrdnik
Magnohrom
Kraljevo
1 : 3
Real
Podunavci
Ribnica
Jovac
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
4 : 2
Omladinac
Novo Selo
Borac
Vraneši
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Stubal
Stubal
4 : 1
Polet
Ratina
Radnik
Ušće
4 : 2
Rudar
Baljevac
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Partizan
Cerovac
Šumadija 1934
Drača
5 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
3 : 0
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Resnik
1 : 0
Borac
Drenovac
Sloboda
Grbice
4 : 3
Mladost
Pajazitovo
Sloga D
Desimirovac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Parmenac
Parmenac
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Spartak
Trnava
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 5
LFK Mladost
Lučani
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Podunavac
Udovice
Pobeda
Golobok
3 : 1
Sloboda
Lipe
7. Juli
Vodanj
3 : 4
Sloga
Miloševac
Polet
Trnovče
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
0 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Cerovac 2013
Cerovac
BSK
Belosavci
5 : 2
Junkovac
Junkovac
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Borac
Pajsijević
6 : 2
Vinča
Vinča
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 6
Proleter 1976
Jelovik
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar (S)
Stamnica
3 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Makce
Makce
4 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 4
Borac (L)
Lešnica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Jedinstvo
Štitar
5 : 1
Sindjelić
Lipnica
Borac (V)
Vladimirci
3 : 0
Antimon
Zajača
Mladi Borac
Dublje
3 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Majur
Majur
4 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost
Dračić
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Brezovica
Brezovica
7 : 0
Tulari
Tulari
Iskra
Donja Bukovica
3 : 4
Trlić
Trlić
Joševa
Joševa
1 : 4
ZSK
Valjevo
Višesava
Bajina Bašta
5 : 1
Savinac
Visibaba
Polet
Rasna
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Ariljska rampa
Požega
4 : 2
Čajetina
Gostilje
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Perućac
Perućac
2 : 3
Budućnost
Arilje
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Čubra
Čubra
3 : 1
Slatina
Bor
Branik
Štubik
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Kobišnica
7 : 0
Deli Jovan
Sikole
Radnički
Klokočevac
4 : 0
Poreč
Donji milanovac
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Mladost 1976
Biljeg
4 : 3
Mladost (Ba)
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
3 : 4
Naisus 1977
Rožina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Orljane
Orljane
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 5
Rasovača
Rasovača
Trebič
Sokobanja
2 : 0
Omladinac
Grezna
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Midžor
Kalna
Malinik
Podgorac
5 : 2
Rudar (G)
Grljan
Sloga
Minićevo
1 : 0
Rgotina
Rgotina
Radnički (L)
Lubnica
6 : 0
Vratarnica
Vratarnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 2
Osnić
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
5 : 1
ŠSK
Štipina
OFK Grlište
Grlište
6 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Resavac
Subotica
3 : 2
Hajduk
Čepure
OFK Batinac
Batinac
8 : 1
Morava
Ribare
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 2
Budućnost
Miliva
Partizan
Glogovac
2 : 0
Juhor
Glavinci
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Bratstvo
Međureč
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Naupare
Naupare
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
FUD
Brus
2 : 0
Šanac
Šanac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
1 : 4
Kupci
Kupci
Veterani Jastrebac
Blace
4 : 1
Jastreb
Blace
Jastrebac
Blace
4 : 1
Spartak
Gornja Trnava
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Vulkan
Brenica
5 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
Sloga 1948
Malča
1 : 4
Rudar
Jelašnica
Mladost
Lalinac
2 : 3
Vrtište
Vrtište
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Zvezda
Blato
Napredak
Izvor
2 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Padež
Petrovac
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Umac
Miroševce
5 : 0
Sloga
Lipovica
Progres
Ladovica
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Radnički (P)
Pertate
4 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Bobište
Bobište
Železničar
Brestovac
3 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Polet
Stajkovce
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Vučje
Vučje
0 : 1
Brza
OFK Brza
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 4
Mladi Borac
Živkovo
Vihor
Žbevac
2 : 0
Čelik
Belo polje
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Burovo
Burovo
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
BSK
Baćevac
0 : 4
Radnički
Rudovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Strelac
Mislođin
Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Polet
Grabovac
Napredak
Medoševac
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Urovci
Urovci
8 : 0
Rušanj
Rušanj
Barajevo
Barajevo
4 : 4
Šumadija
Šopić
Mladost
Begaljica
4 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Vinča
Vinča
Boleč
Grocka
7 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Hajduk
Kamendol
6 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
5 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Borac
Trnjane
4 : 0
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 2
OFK Draževac
Draževac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
4 : 3
Planinac 2015
Podgorac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 3
Pobeda
Trubarevac
Sloga
Žučkovac
0 : 4
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Hajduk
Rujevica
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Napredak
Bogojevce
0 : 5
Milanovo
Milanovo
Navalin
Navalin
4 : 2
OFK Morava
Leskovac
Gradac
Konopnica
4 : 0
BSK
Belanovce
Šumadija
Razgojna
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 0
Žednik
Stari Žednik
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 2
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
5 : 4
Palić
Palić
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Iskra
Kucura
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Mladost
Radičević
Obilić
Zmajevo
0 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
Tisa
Padej
2 : 0
Tromedja
Majdan
Horgoš 1911
Horgoš
5 : 1
Šampion
Orom
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 3
Čoka
Čoka
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk (S)
Stapar
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Kula
Kula
2 : 4
Stanišić
Stanišić
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ševac
Kusić
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 1
Banat
Ilandža
Potporanj
Potporanj
2 : 3
Ratar
Kruščica
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
Dunav
Banatska Palanka
9 : 1
Dobrica
Dobrica
ASK
Aradac
1 : 2
Zlatica
Zlatica
MSK
Mihajlovo
2 : 4
Omladinac
Botoš
Jedinstvo
Ečka
1 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Rusanda
Melenci
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
7 : 0
Zadrugar
Lazarevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
4 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Napredak (Č)
Čestereg
1 : 3
Borac (I)
Iđoš
2. Oktobar
Kumane
4 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
1 : 6
Bega
Novi Itebej
Mladost
Buđanovci
5 : 0
Graničar (O)
Obrež
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Železničar
Inđija
OFK Brestač
Brestač
4 : 3
Jedinstvo (P)
Platičevo
PSK Putinci
Putinci
5 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Fruškogorac
Manđelos
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 1
Sloga
Čalma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Susek
Susek
Borac
Rakovac
2 : 0
Bačka
Begeč
Moskva
Budisava
3 : 1
Železničar
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Čenej
Čenej
2 : 0
Obilić
Vilovo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 1
Gruža
Vitanovac
Zvezda
Čukojevac
2 : 2
Borac (A)
Adrani
Napredak (G)
Gračac
4 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
4 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Popovići
Popovići
3 : 0
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
4 : 2
Metalac
Kraljevo
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Azbest
Stragari
4 : 1
Maršić
Maršić
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Zastava
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Divostin
Kragujevac
Rakova
Rakova
4 : 5
Lugovi
Čačak
Vujan
Prislonica
1 : 0
Kej
Čačak
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Morava (K)
Katrga
5 : 2
Prijatelji
Čačak
Rudar
Bresnica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
0 : 1
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
2 : 4
Gorušica
Viča
Sloga
Kaona
2 : 1
Jelica
Goračići
Omladinac
Kalimanići
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 7
Sparta
Grabovica
Šumadija
Brdjani
2 : 2
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
2 : 4
Ozremica
Beršići
Žabare
Žabare
1 : 3
Ranilović
Ranilović
Plaskovac
Plaskovac
7 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
Mladi rudar
Bukovik
1 : 2
Sloga
Zagorica
Partizan
Darosava
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
0 : 6
Kopljari
Kopljari
Brezovac
Brezovac
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 2
B 2000
Aranđelovac
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Udarnik
Trska
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Grivac
Grivac
0 : 5
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Crvena zvezda
Miraševac
5 : 1
Sloga (M)
Milatovac
BSK
Borač
6 : 0
Marjan
Knić
Pobeda (Đ)
Đurđevo
0 : 1
Bare
Bare
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 3
Integral
Batuša
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Zadrugar (T)
Tabanovac
6 : 0
Dragoš
Oreškovica
BSK
Boževac
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Radnički (K)
Knežica
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 1
Železničar
Požarevac
Desine
Desine
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
Napredak (P)
Poljana
5 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Napredak 1934
Nabrđe
6 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 7
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Obilić
Živica
5 : 2
Dizel
Bare
Torpedo
Tabanović
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Cer
Petkovica
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 1
Gorki
Glušci
Omladinac
Slepčević
4 : 2
Proleter
Šabac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Sloga (D)
Duvanište
4 : 3
Borac (Š)
Šabac
Duško
Klenje
3 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Varna 012
Varna
0 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Rankovac
Nakučani
3 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Dobrava
Vukošić
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
9 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Sloga (K)
Krnić
2 : 0
Radnički (К)
Koceljeva
Torpedo
Lojanice
0 : 2
Trešnjevka
Trbušac
Cerić
Miokus
6 : 4
Šipurske Livade
Šabac
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Borac (K)
Kozjak
2 : 2
Prva Iskra
Runjani
Sloga (S)
Straža
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Cerova
Cerova
4 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Azbukovica
Crnča
0 : 1
Stolice
Krupanj
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Proleter
Bajevac
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Polet (T)
Takovo
5 : 1
Gunjevac
Gunjevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Komanice
Komanice
2 : 2
Polet
Popučke
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
7 : 1
Liplje
Liplje
Kolubara 2
Valjevo
0 : 2
Kotešica
Kotešica
Borac
Rajković
3 : 2
Popadić
Popadić
Glumač
Glumač
3 : 4
Sečica
Seča reka
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 6
Trešnjica
Tvrdići
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 7
Bakionica
Bakionica
Duškovci
Duškovci
0 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Omladinac
Zdravčići
6 : 3
Lauš
Lopaš
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 5
Avijatičar
Vranjani
Pontes
Kostol
1 : 8
Napredak
Korbovo
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 5
Omladinac
Vajuga
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Kovilovo
Kovilovo
4 : 0
Ratar
Jasenica
Polet
Jabukovac
5 : 1
Malajnica
Malajnica
Rečka
Rečka
2 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Slatina
Negotin
2 : 2
Urovica
Urovica
Borac
Bivolje
0 : 3
Žabare
Žabare
Bukovica
Bukovica
4 : 2
Čarapan
Kruševac
Dedina
Dedina
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
0 : 9
Sloga
Majdevo
Mladost VPD
Kruševac
5 : 2
Budućnost
Kaonik
BSK
Bela Voda
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Borac
Gornji Katun
3 : 3
Trudbenik
Stalać
Mladost
Donji Katun
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Omladinac
Pojate
Gradina
Pejovac
5 : 6
Rubin (Z)
Zalogovac
Dunavac
Dunavac
0 : 0
Minel
Ripanj
Poštar
Beograd
3 : 3
Mladost
Jabučki Rit
Crvenka
Borča
1 : 3
Heroj Polet
Jajinci
Temac
Temska
3 : 0
Pobeda
Držina
Rongo Siti
Pirot
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Rajko Mitić
Bela Palanka
8 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Jerma
Sukovo
2 : 5
Željuša
Željuša
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
8 : 1
Durlan Siti
Niš
Radnički 1936
Trupale
1 : 4
Sečanica
Sečanica
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Supovac
Supovac
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Mladost
Donji Komren
Klisura
Klisura
0 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
Grkinja
Grkinja
3 : 2
Knežica
Knežica
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Mekiš
Mekiš
Lovac
Mali Izvor
1 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Deli Jovan
Salaš
2 : 7
Timok 1928
Trnavac
Mladost
Sumrakovac
3 : 4
OFK Rtanj 2016
Boljevac
Dobrič 1974
Brest
0 : 0
Baličevac 1974
Baličevac
Padina 1989
Padina
3 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Banaćanin
Aleksandrovo
4 : 4
Arbanasce
Arbanasce
Lunjevac
Lunjevac
2 : 7
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
3 : 1
Jezava
Smederevo
KFK Kula
Kula
2 : 2
Dinamo (S)
Sonta
Jedinstvo (R)
Ribarevo
9 : 0
Telečka
Telečka
Partizan
Kupusina
4 : 0
Sport
Bezdan
OFK Metalac
Sombor
3 : 4
Rastina 1918
Rastina
Provo 2015
Provo
7 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Hajduk
Debrc
5 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
3 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Dragojevac
Dragojevac
3 : 1
Mrovska
Mrovska
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Polet
Jalovik
Sloga (R)
Ridjake
5 : 6
Mladost (B)
Belotić
Tisa 1933
Taraš
1 : 2
Tamiš
Farkaždin
KSK Konak 1926
Konak
2 : 4
Sloga
Jarkovac
Mladost
Belo Blato
3 : 3
Partizan
Tomaševac
Proleter
Neuzina
4 : 1
Borac
Zrenjanin
Mladi radnik
Valjevo
4 : 7
OFK Povlen
Brezovice
Paune
Paune
0 : 4
Lukavac
Lukavac
Bujačić
Bujačić
4 : 1
Sloga Gorić
Gorić
Dupljaj 2016
Dupljaj
2 : 4
Dupljaj
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
0 : 1
Rakac Stave
Stave
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 3
Beloševac
Beloševac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Banat
Dupljaja
0 : 1
Vinogradar
Gudurica
Karaš
Jasenovo
3 : 0
Omladinac
Zagajica
Hajduk
Šušara
4 : 0
Pobeda
Parta
Zdravinje
Zdravinje
1 : 0
Doljane Meševo
Doljane
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Grkljane
Grkljane
6 : 1
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
2 : 5
Zmajevac
Belasica
Konjuh
Konjuh
3 : 1
Kruševica
Kruševica
Globoder
Globoder
7 : 2
Srnje
Srnje
Meševo
Meševo
2 : 1
Vratare
Vratare
Padež
Padež
3 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Badince
Badince
3 : 2
Mladost
Kutles
Jašunja
Jašunja
5 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Toplica
Donja Toplica
0 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Orao
Poljanice
0 : 3
Proleter
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Paštrić
Paštrić
Tolić
Tolić
2 : 5
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost
Latković
4 : 1
Babajić
Babajić
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Mip Majdan
Požarevac
5 : 3
Dunav
Ostrovo
Proleter 1932
Požarevac
4 : 2
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
0 : 5
Sloga (Du)
Dubravica
Zemljoradnik 1932
Trnjane
8 : 0
Stig 1955
Beranje
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
0 : 4
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Napredak
Staro Lanište
5 : 3
Morava
Rajkinac
Partizan
Majur
0 : 1
Hajduk
Miloševo
Trnava
Trnava
2 : 5
Šantarovac
Šantarovac
OFK Borac
Lovci
3 : 1
Omladinac
Bunar
Belica
Belica
2 : 3
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladi borac
Trucevac
2 : 7
Beljanica
Strmosten
Mladi radnik
Grabovica
0 : 3
Resavac
Veliki Popović
Orlovi
Jasenovo
5 : 0
Planinac
Panjevac
Resava
Bukovac
3 : 1
Zelenika
Vitance
Vinogradar
Riljac
1 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Borjak 2013
Okruglica
0 : 4
Omladinac
Ugljarevo
Rujišnik
Rujišnik
3 : 0
Morava
Medvedja
Heroj
Busilovac
2 : 2
Jedinstvo
Ratari
ISK Izvor
Izvor
3 : 4
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
0 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Sloboda
Krežbinac
2 : 4
Napredak
Stubica
Polet
Zabrega
8 : 0
Vihor
Golubovac
Radnik
Davidovac
0 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
Sloga
Korenita
4 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Rudar
Brasina
5 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (B)
Brezjak
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jelav
Jelav
5 : 0
Hajduk
Ribarica
Mladost 1981
Štulac
0 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Miločajac
Miločaj
2 : 3
Jedinstvo
Godačica
Kablar
Kraljevo
1 : 3
Lasta
Vitkovac
Zgodačica
Godačica
2 : 5
Jovo Kursula
Cvetke
Studen Vitez
Studenica
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Progorelica
Progorelica
4 : 3
National AG
Novi Pazar
Budućnost
Samaila
0 : 8
Mineral 2015
Rudno
Bane 1931
Raška
0 : 0
Morava
Mrsać
Budućnost MI
Donja Trnava
1 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 3
Kralj Petar I
Topola
Maskar
Maskar
0 : 1
Borac
Kloka
Vitez
Subotište
2 : 3
Sloven
Sibač
Mladost
Prhovo
0 : 6
Donji Srem
Pećinci
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Sremac
Deč
Šumar
Ogar
1 : 3
Kameni
Ašanja
Lovac
Karlovčić
4 : 2
Hajduk
Šimanovci
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
1 : 1
Sloga
Zabojnica
Bečevica
Bečevica
2 : 1
Mladost(P)
Pretoke
Bačka
Despotovo
5 : 2
Labudnjača
Vajska
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 1
Proleter
Karađorđevo
Borac
Vizić
1 : 5
Mladost
Mali Bač
Slavija
Bođani
3 : 1
Sloga
Plavna
Sloga-TOP
Topolovnik
11 : 0
Pečanica
Pečanica
Srednjevo
Srednjevo
4 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Kumane
Kumane
2 : 1
Ram
Ram
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Pek
Kusiće
Mladi Borac
Majilovac
4 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
6 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Jedinstvo (R)
Ruma
5 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Polet
Nikinci
4 : 0
Planinac
Rivica
Vojvodina
Neradin
4 : 2
S.V.Radnički
Irig
Car Uroš
Jazak
1 : 3
Graničar
Grabovci
Borac
Stejanovci
1 : 3
Sloga
Voganj
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Sremac
Dobrinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Sinđelić
Gibarac
3 : 0
Jednota
Šid
Napredak
Vašica
3 : 3
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bikić
Bikić Do
9 : 0
Omladinac
Batrovci
Graničar
Jamena
3 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sloga (K)
Krnješevci
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Borac (J)
Jarkovci
5 : 2
Sloga (M)
Maradik
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 2
Krušedol
Krušedol
BSK 2015
Velika Bresnica
3 : 0
Zviždic
Kučevo
Neresnica
Neresnica
3 : 0
Pobeda
Ševica
Sloga
Mustapić
3 : 1
Radenka
Radenka
Mladost
Svinjarevo
2 : 5
Pomoravlje
Vlaški Do
Udarnik
Sibnica
3 : 1
Budućnost
Kočetin
Polet
Aleksandrovac
5 : 1
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
0 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Slavija 1915
Ćuprija
Sloga
Isakovo
0 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Dobricevo
Dobricevo
2 : 2
Polet
Senje
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 3
Barič
Barič
Polet
Bikinje
3 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Mladost 1970
Radoševac
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
OFK Vinci
Vinci
0 : 8
Žitkovica
Žitkovica
Bukorovac
Kragujevac
0 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
5 : 7
Pobeda 1926
Beloševac
Dobrača
Dobrača
2 : 7
Seljak 1928
Male Pčelice
Bojić
Bojić
2 : 2
Maovi MH
Maovi
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Domaćin
Kovačevac
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Spartak
Subotica
Spartak ŽK
Subotica
7 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
28.05.2017
12:00
Čukarički
Beograd
Mačva
Šabac
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Napredak
Kruševac
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Inđija
Inđija
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi Sad
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vršac
Vršac
5 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Partizan
Cerovac
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Zmaj 1953
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
PKB
Padinska skela
13 : 3
Trudbenik
Trudbenik
Budućnost
Dobanovci
3 : 2
Vrčin
Vrčin
Voždovac MK
Beograd
4 : 1
Rad MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
5 : 0
011 MK
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 2
Brodarac
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 4
Inđija
Inđija
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 3
Železničar
Pančevo
Vršac United
Vršac
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
ŽAK junior
Sombor
4 : 0
Hajduk junior
Kula
BSK
Borča
7 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
5 : 2
Internacional
Beograd
1. Maj
Ruma
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Partizan
Vitojevci
0 : 3
Sloven
Ruma
Subotica
Subotica
1 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Slavia
Kovačica
3 : 1
Radnički
Baranda
Beograd 1929
Beograd
4 : 1
Graficar
Beograd
011 MK
Beograd
1 : 0
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Teleoptik MK
Zemun
BSK Borča MK
Borča
2 : 2
Studentski grad MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 1
Zemun MK
Zemun
011 MK
Beograd
8 : 0
FSFV MK
Beograd
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
0 : 3
Rad MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
1 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Leštane MK
Leštane
1 : 8
OFK Beograd MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 1
Internacional MK
Beograd
Železničar
Pančevo
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
6 : 0
Indeks
Novi sad
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
OFK Beograd
Beograd
8 : 0
BSK
Borča
Loznica
Loznica
0 : 4
Sloga
Korenita
Spartak
Subotica
0 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 2
Omladinac
Deliblato
Borac
Sakule
1 : 4
Vojvodina (S)
Seleuš
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
Jadar 07 I
Loznica
1 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Polet
Grabovac
1 : 7
Posavina
Stubline
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Šapine
Šapine
3 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Hajduk
Debrc
0 : 3
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Dominus
Beograd
3 : 3
Kolubara
Lazarevac
Sindjelic
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 3
Radnički NB
Novi Beograd
Studentski Grad
Beograd
4 : 0
Internacional
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
0 : 3
Voždovac MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
2 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Zemun
Zemun
Rad
Banjica
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Loznica II
Loznica
8 : 1
Sloga
Korenita
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Bačka 1901
Subotica
Buducnost
Zvecka
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Senta
Senta
0 : 0
Njerš Ištvan
Totovo selo
AFK
Ada
2 : 2
Kevi
Kevi
Borac
Ostruznica
7 : 1
Rusanj
Rusanj
Milutinac
Zemun
2 : 2
IMT
Beograd
Torlak
Beograd
8 : 1
Zmaj 1953
Beograd

Košarka

Borac
Čačak
73 : 76
Partizan NIS
Beograd
Spartak
Subotica
56 : 93
FMP
Železnik
Dynamic BG
Beograd
85 : 89
Mega Leks
Beograd
Crvena zvezda mts
Beograd
80 : 55
Vršac
Vršac

Rukomet

Kikinda
Kikinda
37 : 29
Vrbas
Vrbas
Mladost
Vršac
31 : 25
Jabuka
Jabuka
Rekreativo
Beograd
24 : 26
Radnički
Obrenovac
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
34 : 30
Partizan 2
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
31 : 25
Loznica
Loznica
Hajduk Veljko
Negotin
40 : 36
Aleksinac
Aleksinac
Metalac
Kraljevo
39 : 43
Župa 54
Aleksandrovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
32 : 32
Karađorđe
Topola
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
29 : 29
Mladost
Čačak
Radnički 1958
Šid
29 : 29
Slavija
Novi Sad
Ub
Ub
28 : 28
Dorćol
Beograd
Prva Iskra Barič
Barič
40 : 23
Gučevo
Banja Koviljača
Smederevo
Smederevo
32 : 26
BASK Soko
Beograd
Rtanj
Boljevac
34 : 16
Đerdap
Kladovo
Radan
Lebane
34 : 26
Morava 84
Vladičin Han
Morava
Vladičin Han
25 : 35
Pirot
Pirot
Zlatar 2
Nova Varoš
23 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
29 : 35
Sloga
Kraljevo
Prigrevica
Prigrevica
30 : 27
Grafičar
Bezdan
Graničar
Gakovo
27 : 39
Somborelektro
Sombor
Gradnulica
Zrenjanin
37 : 34
Naftagas
Elemir
Obilić
Novi Kneževac
26 : 30
Radnički
Jaša Tomić
Zrenjanin
Zrenjanin
32 : 22
Jedinstvo
Bočar
Unirea
Uzdin
26 : 20
Gaj
Gaj
Glogonj
Glogonj
22 : 21
Crepaja
Crepaja
Titel
Titel
29 : 23
Radnički
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
36 : 20
Župa
Aleksandrovac
Mačva
Šabac
24 : 33
ORK Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
26 : 20
Rtanj
Boljevac
Đerdap
Kladovo
33 : 23
Dubočica
Leskovac
Temerin
Temerin
30 : 19
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran Lider
Feketić
30 : 27
Srem
Sremska Mitrovica
Partizan
Iđoš
23 : 29
Halas Jožef
Ada
Sloven
Ruma
32 : 12
Ravangrad
Sombor
Mladost
Nova Pazova
22 : 31
Spartak
Debeljača
Bor - RTB 2
Bor
19 : 29
Dubočica 2
Dubočica
Obilić
Novi Kneževac
16 : 13
Senta
Senta

Ragbi 13

Morava Gepardi
Leskovac
22 : 26
Soko
Vranje

Američki fudbal

Celtis Sombor
Sombor
0 : 28
Indians Inđija
Inđija
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
54 : 8
Panthers Pančevo
Pančevo