XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 792 utakmica za dan
Nedelja, 7 Maj 2017

Fudbal

Napredak
Kruševac
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Rad
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Inđija
Inđija
2 : 0
Dinamo
Vranje
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Bežanija
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
Mačva
Šabac
Sindjelić
Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Proleter
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 1
Radnički
Pirot
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Arsenal
London
2 : 0
Manchester Utd
Manchester
Liverpool
Liverpool
0 : 0
Southampton
Southampton
Hamburger SV
Hamburg
0 : 0
Mainz 05
Mainz
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Udinese
Udine
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Empoli
Empoli
3 : 1
Bologna
Bologna
Pescara
Pescara
0 : 1
Crotone
Crotone
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Fiorentina
Firenze
Genoa
Genova
1 : 0
Internazionale
Milano
Chievo
Verona
1 : 1
Palermo
Palermo
Milan
Milano
1 : 4
Roma
Roma
Lazio
Roma
7 : 3
Sampdoria
Genova
Marseille
Marseille
2 : 1
Nice
Nice
Lyon
Lyon
3 : 2
Nantes
Nantes
Rennes
Rennes
1 : 0
Montpellier
Montpellier
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
La Coruña
La Coruña
1 : 2
Espanyol
Barcelona
Valencia
Valencia
4 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Málaga
Málaga
3 : 0
Celta Vigo
Vigo
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Cetinje
Cetinje
Čelik
Nikšić
1 : 2
Berane
Berane
Bratstvo
Cijevna
0 : 1
Mornar
Bar
Ibar
Rožaje
1 : 2
Jezero
Plav
Kom
Podgorica
0 : 2
Otrant Olympic
Ulcinj
Gusinje
Gusinje
0 : 4
Brskovo
Mojkovac
OFK Borac
Bijelo Polje
4 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
Petnjica
Petnjica
5 : 4
Polimlje
Murino
Crvena stijena
Podgorica
0 : 5
Drezga
Piperi
Borac (S)
Sakule
2 : 1
Cement
Beočin
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Vršac
Vršac
Železničar
Lajkovac
4 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radan
Lebane
1 : 1
Ozren
Sokobanja
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vlasina
Vlasotince
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
IMT
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
Sopot
Sopot
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Žarkovo
Žarkovo
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Budućnost (G)
Gložan
4 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Tekstilac
Odžaci
4 : 1
Mladost (T)
Turija
Subotica
Subotica
1 : 5
Sloga (Č)
Čonoplja
Tisa (A)
Adorjan
2 : 4
Bačka (P)
Pačir
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Srbobran
Srbobran
Polet (N)
Nakovo
5 : 3
Radnički (K)
Kovin
Dolina
Padina
3 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Sofeks
Futog
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 1
Veternik
Veternik
Index
Novi Sad
3 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac Vojka
Vojka
4 : 0
Sloga
Erdevik
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 1
ŽSK
Žabalj
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Bane
Raška
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
Dragačevo
Guča
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Tutin
Tutin
3 : 2
Miokovci
Miokovci
Šumadija (T)
Toponica
4 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Homoljac
Žagubica
3 : 4
RSK
Rabrovo
Napredak
Markovac
1 : 1
Proleter
Vranovo
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Stobex
Klupci
0 : 2
Drina
Ljubovija
Provo
Provo
3 : 2
OFK Divci
Divci
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Malošište
Malošište
Rtanj
Boljevac
6 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Moravica
Subotinac
4 : 2
BSK
Bogovina
Juhor
Obrež
1 : 7
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Mijatovac
5 : 0
Sloga
Ćićevac
Rembas
Resavica
3 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Bošnjane
Bošnjane
4 : 3
Trajal
Kruševac
Levač
Rekovac
0 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 3
Lužnica
Babušnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Mladost (M)
Medoševac
0 : 4
Pčinja
Trgovište
Borac (L)
Lazarevac
1 : 4
Jedinstvo
Surčin
Srem
Jakovo
4 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Sremčica
Sremčica
Jadran (S)
Sanad
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Jadran (F)
Feketić
5 : 1
Napredak
Nadalj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 2
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Borac (BG)
Bački Gračac
4 : 4
Hajduk Junior
Kula
BSK
Bački Brestovac
5 : 0
Budućnost
Mladenovo
ŽAK
Sombor
4 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Polet (S)
Sivac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
OFK Šikara
Sombor
Lipar
Lipar
2 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Mladost (O)
Omoljica
8 : 0
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 2
Borac (St)
Starčevo
Vojvodina (C)
Crepaja
7 : 1
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Naftagas (B)
Boka
4 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 2
Lehel
Mužlja
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 3
Bilećanin
Sečanj
Banat
Čenta
2 : 1
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
3 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 1
Napredak
Popinci
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac
Klenak
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Proleter
Banoštor
5 : 4
Miletić
Mošorin
Tatra
Kisač
5 : 2
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Mladost
Novi Sad
Borac
Šajkaš
2 : 0
TSK
Temerin
Real
Podunavci
3 : 1
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 3
Rudar
Baljevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 1
Stubal
Stubal
Granit
Jošanička banja
2 : 2
Borac
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
6 : 0
Mataruge
Mataruge
Ribnica
Jovac
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Partizan
Cerovac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 3
Kolonija
Kragujevac
Borac
Drenovac
4 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
3 : 3
Sloga D
Desimirovac
Kutlovo
Kutlovo
6 : 0
Sloboda
Grbice
Vodojaža
Grošnica
9 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Ćava
Grošnica
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 4
Brezak
Pranjani
Spartak
Trnava
0 : 5
Parmenac
Parmenac
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 6
Napredak
Svračkovci
LFK Mladost
Lučani
6 : 2
Zadrugar
Gornja Trepca
SASK
Saraorci
3 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Šumadija
Azanja
1 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Miloševac
2 : 0
Budućnost
Ratari
Sloboda
Lipe
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 2
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
1 : 0
7. Juli
Vodanj
Omladinac
Donja Rača
3 : 7
Vinča
Vinča
Banja 1957
Banja
1 : 3
Proleter 1976
Jelovik
OFK Šatornja
Donja Šatornja
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
3 : 1
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 2
Radnik (S)
Salakovac
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Makce
Makce
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Đerdap
Golubac
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Borac (L)
Lešnica
8 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Antimon
Zajača
0 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Jevremovac
Jevremovac
0 : 2
Mladi Borac
Dublje
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Jedinstvo
Štitar
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Sovljak
Sovljak
1 : 0
ZSK
Valjevo
Trlić
Trlić
3 : 0
Joševa
Joševa
Tešnjar
Valjevo
0 : 1
Radnik
Ub
Kačer
Belanovica
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
0 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Mladost
Dračić
3 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Brezovica
Brezovica
5 : 0
Banjani
Banjani
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
0 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Ježevica
Ježevica
1 : 5
Savinac
Visibaba
Perućac
Perućac
1 : 1
Železničar
Požega
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Lazarica
Prilipac
Zlatar
Nova Varoš
3 : 2
Čajetina
Gostilje
Budućnost
Arilje
9 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Čubra
Čubra
5 : 2
Blizna
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Zlot
Zlot
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
7 : 0
BSK
Bukovče
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Slatina
Bor
Radnički
Klokočevac
6 : 0
Polom
Leskovo
Poreč
Donji milanovac
3 : 1
Ključ
Podvrška
Deli Jovan
Sikole
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Mladost (Ba)
Batušinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
5 : 0
Naisus 1977
Rožina
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 5
Jedinstvo GVD
Grejač
Rasovača
Rasovača
2 : 6
Naša krila
Belotinac
Orljane
Orljane
3 : 5
Radnički 1947
Čapljinac
Malinik
Podgorac
3 : 0
Omladinac
Grezna
Sloga
Minićevo
1 : 5
Kablovi
Zaječar
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
Trebič
Sokobanja
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Midžor
Kalna
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Rudar (G)
Grljan
OFK Grlište
Grlište
2 : 0
Rgotina
Rgotina
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
5 : 2
Vratarnica
Vratarnica
ŠSK
Štipina
2 : 1
Osnić
Osnić
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 1
Hajduk
Čepure
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Partizan
Glogovac
2 : 1
Resavac
Subotica
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Budućnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
1 : 3
Juhor
Glavinci
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
Bratstvo
Međureč
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Kupci
Kupci
2 : 0
13. April
Lomnica
Blagotin
Poljna
2 : 1
Sloga
Dašnica
Mladi radnik
Bačina
0 : 5
Čitluk
Čitluk
Parunovac
Parunovac
5 : 5
FUD
Brus
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
4 : 3
Dobrič
Pejkovac
Jastreb
Blace
3 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 1
Omladinac
Podina
Partizanski put
Grudaš
0 : 5
Dunđerski
Voljčinac
Vulkan
Brenica
9 : 0
Aluminijum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 3
Morava
Krušce
Sloga 1948
Malča
1 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Mladost
Lalinac
3 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
4 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Dragoš
Pirot
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
1 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Borac
Barje Čiflik
3 : 1
Napredak
Izvor
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 1
Brza
OFK Brza
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Bobište
Bobište
1 : 0
Vučje
Vučje
Čekmin
Čekmin
5 : 4
Železničar
Brestovac
Sloga
Lipovica
1 : 2
Jablanica
Medveđa
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Radnički (P)
Pertate
Umac
Miroševce
2 : 0
Progres
Ladovica
Crnotince
Crnotince
0 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Čelik
Belo polje
3 : 0
Biljači
Biljača
Ternoci
Trnovac
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Lugina
Preševo
6 : 0
Levosoje
Levosoje
OFK Alakince
Alakince
6 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Južna pruga
Vladičin Han
3 : 3
Vihor
Žbevac
Mineralac
Klokot
2 : 5
Oskar
Pasjane
Gracko
Staro Gracko
2 : 1
Polet
Laplje Selo
Čaglavica
Čaglavica
0 : 2
Gračanica
Gračanica
Borac
Progar
1 : 4
13. Maj Zemun
Zemun
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Dunav
Veliko Selo
Šumadinac
Bečmen
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Komgrap
Beograd
2 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 3
Mladi proleter
Beograd
Banja
Višnjička Banja
1 : 5
Brodarac
Novi Beograd
Mladost (B)
Baroševac
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Polet
Grabovac
3 : 3
Barajevo
Barajevo
Strelac
Mislođin
4 : 2
Urovci
Urovci
Radnički
Rudovci
1 : 3
Napredak
Medoševac
Burovo
Burovo
1 : 4
Zabrežje
Zabrežje
BSK
Baćevac
3 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 10
Leštane
Leštane
Pudarci
Pudarci
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Dunavac
Grocka
Mladost
Begaljica
3 : 5
Hajduk
Kamendol
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 3
Boleč
Grocka
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 3
Supska
Supska
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Zemljoradnik
Striža
6 : 0
Istok 63
Plana
Moravac 2015
Krušar
7 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Mladost (S)
Sikirica
4 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Mladi radnik
Novo Lanište
2 : 0
Sloga
Voljavče
Mladost (G)
Gložane
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Kolare
Kolare
4 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (K)
Končarevo
7 : 1
Crni Vrh
Deonica
Ursule
Ursule
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 7
Borac
Trnjane
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Jastrebac
Tešica
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Planinac 2015
Podgorac
2 : 1
OFK Draževac
Draževac
Slemen
Milušinac
2 : 0
Hajduk
Rujevica
Pobeda
Trubarevac
1 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 3
Mladost
Resnik
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
Mladost (V)
Vinarce
BSK
Belanovce
5 : 2
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Lemind
Leskovac
4 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Milanovo
Milanovo
2 : 0
Gradac
Konopnica
Mladost (B)
Batulovce
5 : 1
Real
Donja Jajina
Napredak
Bogojevce
1 : 1
Navalin
Navalin
BUSK
Novi Beograd
5 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 8
Studenski Grad
Novi Beograd
Petrovčić
Petrovčić
2 : 3
011
Beograd
Busije
Zemun
5 : 2
Sparta Železnik
Železnik
Rekreativo 011
Beograd
3 : 0
Atakante
Beograd
Bratstvo
Ljutovo
0 : 8
Palić
Palić
Bikovo
Bikovo
3 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 7
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Lokomotiva
Subotica
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Iskra
Kucura
6 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost
Radičević
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Tomislavci
Tomislavci
4 : 0
Obilić
Zmajevo
Pobeda
Pobeda
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
AFK
Ada
5 : 0
Graničar
Đala
Čoka
Čoka
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
Šampion
Orom
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
Tisa
Padej
0 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 4
Stanišić
Stanišić
Graničar (R)
Riđica
1 : 4
Kula
Kula
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 4
Kordun
Kljajićevo
Hajduk (S)
Stapar
2 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Soko
Nova Gajdobra
3 : 2
Borac
Obrovac
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 3
Budućnost
Parage
Krivanj
Selenča
2 : 5
Vojvodina
Tovariševo
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Neštin
Neštin
Kulpin
Kulpin
6 : 1
Maglić
Bački Maglić
Radnički 1927
Vršac
1 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
2 : 2
Dobrica
Dobrica
Banat
Ilandža
0 : 4
Dunav
Banatska Palanka
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
5 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 4
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Pobeda
Samoš
0 : 4
Glogonj
Glogonj
Spartak 1911
Debeljača
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Polet
Idvor
Mladost
Vojlovica
3 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Proleter
Mramorak
5 : 0
Borac
Pločica
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Kolonija
Kovin
1 : 8
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
5 : 3
Potisje
Knićanin
Zlatica
Zlatica
2 : 3
Rusanda
Melenci
OFK Klek
Klek
3 : 3
Jedinstvo
Ečka
ASK
Aradac
3 : 1
MSK
Mihajlovo
Borac (I)
Iđoš
7 : 5
Bega
Novi Itebej
Terekves
Hetin
2 : 3
Roham
Nova Crnja
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Vojvodina (B)
Bašaid
7 : 1
Proleter
Međa
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
2. Oktobar
Kumane
0 : 1
Delija
Mokrin
Mladost
Buđanovci
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Fruškogorac
Manđelos
5 : 1
Graničar (O)
Obrež
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 3
Železničar
Inđija
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
6 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac
Martinci
2 : 1
Napredak
Žarkovac
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 3
Sloga
Čalma
Bačka
Begeč
1 : 2
Čenej
Čenej
Susek
Susek
0 : 4
Jedinstvo
Rumenka
Mlada krila
Metikoši
5 : 0
Partizan
Vrba
Budućnost (K)
Konarevo
4 : 2
Metalac
Kraljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 0
Popovići
Popovići
Borac (A)
Adrani
2 : 3
Lazac
Lazac
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 2
Zvezda
Čukojevac
Erdoglija
Kragujevac
0 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
8 : 0
Divostin
Kragujevac
Maršić
Maršić
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Kremenac
Rogojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 5
Korićani
Korićani
Hajduk
Jovanovac
3 : 5
Azbest
Stragari
Lugovi
Čačak
4 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Prijatelji
Čačak
4 : 2
Malba
Žaočani
Morava (M)
Mojsinje
1 : 5
Budućnost
Stančići
Kej
Čačak
1 : 3
Rudar
Bresnica
Rakova
Rakova
1 : 6
Morava (K)
Katrga
Vujan
Prislonica
2 : 3
Planinac
Vujetinci
Gorušica
Viča
4 : 2
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
3 : 0
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 2
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
6 : 0
Gradina
Rti
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Ranilović
Ranilović
0 : 5
Jasenica
Božurnja
Kopljari
Kopljari
3 : 1
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Sloga
Zagorica
2 : 1
Brezovac
Brezovac
Šumadinac (N)
Natalinci
7 : 0
Budućnost
Blaznava
Žabare
Žabare
1 : 2
Partizan
Darosava
Plaskovac
Plaskovac
3 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Udarnik
Trska
1 : 1
Marjan
Knić
Sloga (M)
Milatovac
0 : 3
Bare
Bare
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Kotlenik
Selo Leskovac
6 : 3
BSK
Borač
Karađorđe
Vučić
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Grivac
Grivac
Napredak (S)
Simićevo
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Integral
Batuša
1 : 4
BSK
Boževac
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 4
Zadrugar (T)
Tabanovac
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Kurjače
Kurjače
4 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 4
Dizel
Bare
Radnički (P)
Požeženo
2 : 1
Obilić
Živica
Dunavac (P)
Petka
5 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Železničar
Požarevac
2 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Desine
Desine
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Proleter
Šabac
4 : 1
Borac (Š)
Šabac
Gorki
Glušci
4 : 2
Duško
Klenje
Cer
Petkovica
3 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Milicionar
Bogatić
1 : 1
Omladinac
Slepčević
Sloga (B)
Bogosavac
5 : 0
Drina
Badovinci
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 3
Radnički (К)
Koceljeva
Mladost 2013
Jazovnik
5 : 1
Trešnjevka
Trbušac
OFK Jelen
Jelenča
3 : 0
Šipurske Livade
Šabac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 1
Cerić
Miokus
Karađorđe
Mišar
8 : 1
Torpedo
Lojanice
Varna 012
Varna
0 : 3
Sloga (K)
Krnić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Dobrava
Vukošić
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Stolice
Krupanj
3 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Prva Iskra
Runjani
3 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (S)
Straža
4 : 2
Cerova
Cerova
Dimitrije Tucović
Ćelije
7 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Polet
Popučke
3 : 1
Kotešica
Kotešica
Liplje
Liplje
3 : 1
Borac
Rajković
Ribnikar
Pecka
6 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Komanice
Komanice
3 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Lauš
Lopaš
5 : 5
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 2
Avijatičar
Vranjani
Bakionica
Bakionica
7 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 3
Duškovci
Duškovci
Sečica
Seča reka
4 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Napredak
Korbovo
7 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
4 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Egeta
Brza Palanka
6 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Pontes
Kostol
3 : 7
Lovćen
Petrovo selo
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 3
Urovica
Urovica
Malajnica
Malajnica
0 : 3
Slatina
Negotin
Ratar
Jasenica
1 : 5
Graničar
Aleksandrovac
Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Polet
Jabukovac
Budućnost
Kaonik
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Sloga
Majdevo
6 : 0
BSK
Bela Voda
Čarapan
Kruševac
1 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Borac
Bivolje
2 : 2
Bukovica
Bukovica
Omladinac
Pojate
4 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Donji Kopaonik
Razbojna
10 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Trudbenik
Stalać
7 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
1 : 3
Mladost
Donji Katun
Sloga
Lozna
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
11 : 3
Borac
Gornji Katun
Mladost
Jabučki Rit
1 : 0
Pinosava
Pinosava
Dedinje
Beograd
4 : 1
Podunavac
Ritopek
Sveti Stefan
Slanci
3 : 2
Poštar
Beograd
Dunavac
Dunavac
1 : 2
Pionir
Besni Fok
OFK Rogača
Rogača
1 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Popović
Popovići
0 : 5
Mladost (G)
Guberevac
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 6
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
1 : 4
Vojvoda
Dučina
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Željuša
Željuša
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 4
Jerma
Sukovo
Pobeda
Držina
0 : 6
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Temac
Temska
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Omladinac
Gornji Komren
3 : 2
Mladost
Donji Komren
Supovac
Supovac
2 : 3
Morava 1949
Čokot
Durlan Siti
Niš
1 : 4
Delijski Vis
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Radnički 1936
Trupale
Klisura
Klisura
0 : 3
10. februar
Šajinovac
Grkinja
Grkinja
5 : 6
Elid
Donji Dušnik
Mladost
Sumrakovac
2 : 2
Lovac
Mali Izvor
Nacional
Lukovo
2 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
Baličevac 1974
Baličevac
7 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Borac
Azbresnica
3 : 0
Padina 1989
Padina
Polet
Sekurič
1 : 5
Goša
Vukmanovac
Blagotin
Belušić
0 : 4
Mladost
Tečić
Jezava
Smederevo
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Landol
Landol
3 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Železničar
Smederevo
4 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vučak
Vučak
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
2 : 3
Skobalj
Skobalj
Petrijevac
Petrijevo
6 : 3
Omladinac
Seone
Badljevica
Badljevica
7 : 0
Kolarac
Kolari
Telečka
Telečka
1 : 4
Rastina 1918
Rastina
Dinamo (S)
Sonta
1 : 3
OFK Metalac
Sombor
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 4
Partizan
Kupusina
Panonija
Lalić
0 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 3
Polet
Jalovik
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 7
Mladost (B)
Belotić
Mrovska
Mrovska
9 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Provo 2015
Provo
5 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Hajduk
Debrc
2 : 3
Verko
Suvo Selo
Partizan
Tomaševac
1 : 0
Tisa 1933
Taraš
Sloga
Jarkovac
3 : 0
Borac
Zrenjanin
Tamiš
Farkaždin
2 : 1
Proleter
Neuzina
KSK Konak 1926
Konak
5 : 1
Mladost
Belo Blato
Sloga
Ratari
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Partizan
Draževac
Rvati
Obrenovac
4 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Posavina
Stubline
2 : 1
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Rekreativo
Zabrežje
0 : 5
Duboko
Mala Moštanica
OFK Povlen
Brezovice
3 : 2
Beloševac
Beloševac
Rakac Stave
Stave
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj
Dupljaj
0 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
Sloga Gorić
Gorić
4 : 4
Gradac Pričević
Valjevo
Lukavac
Lukavac
4 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladi radnik
Valjevo
1 : 0
Dupljaj 2016
Dupljaj
Paune
Paune
4 : 1
Bujačić
Bujačić
OFK Borac
Arnajevo
4 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Beljina
Beljina
1 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Lisović
Lisović
8 : 0
Guncate
Guncati
Vinogradar
Gudurica
4 : 0
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
3 : 1
Hajduk
Šušara
Banat
Dupljaja
1 : 4
Karaš
Jasenovo
Doljane Meševo
Doljane
4 : 1
Zmajevac
Belasica
Polet (K)
Kobilje
2 : 4
Mladost 2015
Mala Reka
Zdravinje
Zdravinje
10 : 0
Štitari
Štitari
Polet (Š)
Šavrane
3 : 2
Grkljane
Grkljane
Kruševica
Kruševica
3 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Konjuh
Konjuh
5 : 1
Padež
Padež
Globoder
Globoder
2 : 3
Meševo
Meševo
Rudar 1973
Rudare
6 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jašunja
Jašunja
3 : 2
Mladost
Kutles
Moravac (G)
Guberevac
2 : 1
Veternica
Leskovac
Omladinac (B)
Busur
4 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Omladinac B
Šetonje
0 : 3
Vukan
Ždrelo
OFK Radnički
Dren
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Budućnost (D)
Dudovica
9 : 1
Borac (A)
Arapovac
Sloga
Lukavica
1 : 2
Sloboda
Stubica
Rudar
Zeoke
5 : 2
BSK
Brajkovac
Polet
Mirosaljci
2 : 0
Mladi Borac
Županjac
Bistrica
Bistrica
4 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 1
Toplica
Donja Toplica
Paštrić
Paštrić
0 : 3
Babajić
Babajić
Proleter
Latković
1 : 15
Mladost
Latković
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 3
Tolić
Tolić
Orao
Poljanice
0 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Dunav
Ostrovo
8 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
6 : 0
Beli Orao
Bradarac
Stig 1955
Beranje
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Vihor
Маljurevac
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
1 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Morava
Rajkinac
3 : 0
Omladinac
Bunar
Šantarovac
Šantarovac
1 : 3
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Hajduk
Miloševo
5 : 4
Belica
Belica
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Trnava
Trnava
Mladost
Bukovče
1 : 2
Partizan
Majur
Resavac
Veliki Popović
2 : 2
Zelenika
Vitance
Sindjelić
Vojnik
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
Mladi borac
Trucevac
0 : 3
Mladi radnik
Grabovica
Omladinac
Ugljarevo
2 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
OFK Takovo
Takovo
3 : 3
Brgule
Brgule
Vrelo
Vrelo
4 : 0
Vukona
Vukona
Omladinac
Kalinovac
5 : 1
Kolubara
Liso Polje
Murgaš 2012
Murgaš
4 : 5
Zvizdar 2012
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Dokmir
Dokmir
Pambukovica
Pambukovica
10 : 1
Sloga
Vrhovine
Heroj
Busilovac
2 : 1
Popovac
Popovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Polet
Zabrega
2 : 3
Jedinstvo
Ratari
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 10
Napredak
Stubica
OFK Juhor 2016
Potočac
8 : 1
Vihor
Golubovac
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Hajduk
Ribarica
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 3
Jelav
Jelav
Sloga
Korenita
3 : 3
Luk
Voćnjak
Rudar
Brasina
4 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Vrnjci
Vrnjci
6 : 1
Šumadija
Šumarice
Lasta
Vitkovac
3 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo
Godačica
6 : 1
Zgodačica
Godačica
Mladost 1981
Štulac
0 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
4 : 1
Kablar
Kraljevo
BSK 2014
Bukovica
0 : 5
Mineral 2015
Rudno
National AG
Novi Pazar
2 : 0
Morava
Mrsać
Omladinac
Drakčići
4 : 0
Bane 1931
Raška
Studen Vitez
Studenica
2 : 4
Progorelica
Progorelica
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 0
Maskar
Maskar
Mladost (J)
Jelenac
5 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Sloven
Sibač
0 : 4
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
1 : 0
Hajduk
Šimanovci
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
0 : 4
Šumar
Ogar
Mladost
Prhovo
3 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
1 : 3
Jedinstvo
Oplanić
Proleter
Karađorđevo
1 : 3
Sloga
Plavna
Labudnjača
Vajska
0 : 0
Slavija
Bođani
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 6
Borac
Vizić
Bačka
Despotovo
3 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Radnik
Glogovac
1 : 4
Šumice
Glušci
Pečanica
Pečanica
5 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
Pek
Kusiće
3 : 3
Dunavac 1929
Kisiljevo
Ram
Ram
3 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Baštovan 2015
Carevac
6 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Sloga-TOP
Topolovnik
1 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Srednjevo
Srednjevo
2 : 2
Kumane
Kumane
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Sremac
Dobrinci
Sloga
Voganj
0 : 5
Fruškogorac
Mali Radinci
Graničar
Grabovci
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
S.V.Radnički
Irig
0 : 2
Fruška Gora
Ruma
Planinac
Rivica
11 : 2
Borac
Stejanovci
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Car Uroš
Jazak
Polet
Nikinci
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Omladinac
Batrovci
0 : 1
OFK Bingula
Bingula
Borac
Ilinci
0 : 4
Graničar
Jamena
Jedinstvo
Ljuba
1 : 5
Sremac
Berkasovo
Sinđelić
Gibarac
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Napredak
Vašica
2 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Sloga (M)
Maradik
2 : 2
Krušedol
Krušedol
Fruškogorac
Krčedin
6 : 3
ČSK 1939
Čortanovci
Sloga (K)
Krnješevci
5 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Borac
Amerić
1 : 4
Omladinac
Rajkovac
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Sloga
Granice
6 : 5
OFK Student
Mladenovac
Napredak
Međulužje
1 : 1
Šepšin
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Mladost
Toljevac
2 : 3
OFK Marenovo
Marenovo
Proleter
Četereže
2 : 4
Mladost
Svinjarevo
Budućnost
Kočetin
6 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 3
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
0 : 1
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Svinjarevo
2 : 5
Udarnik
Sibnica
Sloga
Isakovo
5 : 2
Dobricevo
Dobricevo
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Barič
Barič
4 : 2
OFK Vinci
Vinci
Električar
Šuvajić
1 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 4
Polet
Bikinje
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Bratstvo 1975
Erdeč
5 : 1
Seljak 1928
Male Pčelice
Bukorovac
Kragujevac
4 : 0
Dobrača
Dobrača
Sloga 2016
Lužnice
3 : 0
Borac
Novi Milanovac
Veteran
Popović
5 : 2
Karađorđe
Viševac
Meteor
Lapovo
7 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Sipić
4 : 2
Mladost
Bošnjane
Napredak
Malo Krčmare
5 : 2
Mladost
Crni kao
Lipar
Donji Račnik
4 : 4
Dobra Voda
Dobra Voda
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Roma
Iverić
0 : 2
Proleter
Jasenak
Proleter
Vrbovno
2 : 3
Vreoci
Vreoci
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
6 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Požarevac
Požarevac
1 : 2
Obilić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
Mačva
Šabac
6 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Trijumf
Kragujevac
0 : 1
Rad
Beograd
Polet
Sivac
1 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Metalmania
Kanjiža
3 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Mačva
Šabac
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
3 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 5
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Loznica
Loznica
07.05.2017
10:00
Jedinstvo
Ub
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
07.05.2017
10:00
Savacijum
Šabac
Radnički Šabački
Šabac
07.05.2017
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Balkan
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Grafičar
Beograd
12 : 0
Srem
Jakovo
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
Minel
Beograd
Internacional MK
Beograd
4 : 3
Brodarac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 3
BSK Borča MK
Borča
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
3 : 0
Zemun B MK
Zemun
Zuce MK
Zuce
2 : 1
Brodarac 1947 MK
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Real Niš
Niš
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Vršac
Vršac
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Mačva 2005
Bogatić
07.05.2017
12:00
Senjak
Valjevo
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
BASK
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 5
Voždovac
Beograd
7.juli
Vodanj
4 : 1
Cerovac 2013
Cereovac
Sloven
Ruma
4 : 0
Borac
Klenak
Rudar
Vrdnik
2 : 2
Partizan
Vitojevci
Mladost
Buđanovci
1 : 5
1. Maj
Ruma
Zadrugar
Orasac
5 : 2
Buducnost
Zvecka
Prva Iskra
Baric
6 : 1
Rvati
Obrenovac
Jadar
Stupnica
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Loznica
Loznica
5 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Hajduk
Beograd
0 : 3
Vinca
Vinca
Graficar
Beograd
6 : 2
Žarkovo
Beograd
Avala 1939
Beograd
0 : 10
Bežanija
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 4
Beograd 1929
Beograd
Postar 1930
Beograd
0 : 6
Palilulac
Beograd
OLE
Zemun
1 : 2
DIF
Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
1 : 4
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
Teleoptik MK
Zemun
0 : 0
Zemun MK
Zemun
Leštane MK
Leštane
1 : 7
Voždovac MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 1
011 MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
10 : 2
FSFV MK
Beograd
Novi Beograd MK
Novi Beograd
0 : 0
DIF MK
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
12 : 2
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Vršac
Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hajduk junior
Kula
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
6 : 0
Bane
Raška
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Tutin
Tutin
Mačva (Š)
Šabac
0 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Mačva 2005
Bogatić
3 : 2
Donjošorac Sunrise
Šabac
Zemun
Zemun
0 : 1
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
BSK
Borča
Partizan
Beograd
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 3
Subotica
Subotica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 9
Banat
Vršac
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 10
Radnički Stobeks
Klupci
Antimon
Zajača
0 : 4
Jadar 07 I
Loznica
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
RSK
Rabrovo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
6 : 1
Hajduk
Debrc
Borac
Vladimirci
2 : 2
Provo
Provo
BSK 1925
Beograd
4 : 4
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički
Obrenovac
7 : 1
Sindjelic
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Dominus
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
0 : 8
Sopot
Sopot
Ole MK
Zemun
8 : 1
Dunav MK
Veliko Selo
Beograd 1929 MK
Beograd
3 : 5
Ada MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
Voždovac B MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
1 : 2
DIF MK
Beograd
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 2
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 2
Arena SU
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 6
CFK
Vrbas
Partizan
Drazevac
1 : 2
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Posavina
Stubline
Skela
Skela
3 : 2
Buducnost
Zvecka
Kevi
Kevi
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Senta
Senta
3 : 4
AFK
Ada
Obilić
Novi Kneževac
9 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Mladi Proleter
Beograd
4 : 7
Petlic
Beograd
Lokomotiva B
Beograd
0 : 3
Dorcol
Beograd

Rukomet

Mačva
Bogatić
31 : 27
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Radnički
Obrenovac
31 : 24
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 28
Novi Beograd
Beograd
Rekreativo
Beograd
24 : 21
PKB
Padinska Skela
BSK Heba
Bujanovac
28 : 26
Hajduk Veljko
Negotin
Aleksinac
Aleksinac
23 : 29
ORK Bor
Bor
Karađorđe
Topola
33 : 37
Radnički 2
Kragujevac
Beli andjeo
Prijepolje
32 : 28
Mladost
Čačak
Arilje
Arilje
33 : 36
Napredak
Kruševac
Metalac
Kraljevo
30 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Gučevo
Banja Koviljača
24 : 45
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
27 : 22
Rtanj
Boljevac
Progres
Svrljig
43 : 20
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
36 : 19
Morava
Vladičin Han
Sloga
Kraljevo
37 : 27
Zlatar 2
Nova Varoš
Šamot 65 2
Aranđelovac
25 : 24
Pobednik
Prijepolje
Užice
Užice
30 : 23
Bane
Raška
Somborelektro
Sombor
39 : 31
Grafičar
Bezdan
Graničar
Gakovo
22 : 28
Prigrevica
Prigrevica
Rusin
Ruski Krstur
30 : 23
Kljajićevo
Kljajićevo
Crepaja
Crepaja
23 : 23
Unirea
Uzdin
Omladinac (I)
Ilandža
25 : 34
ORK Pančevo
Pančevo
Gaj
Gaj
17 : 33
Omladinac (D)
Deliblato
Beograd
Beograd
29 : 22
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Radnički
Obrenovac
32 : 37
Kučevo
Kučevo
Košutnjak
Čačak
18 : 26
Metalac AD
Gornji Milanovac
Deronje
Deronje
23 : 17
Dolovo
Dolovo

Futsal

Kopernikus SAS
Zrenjanin
0 : 8
Euro Motus
Beograd
TFK
Temerin
1 : 4
Forum
Vršac
Kraljevićevo
Kačarevo
1 : 3
Viking
Ruma
Tisa
Novi Bečej
5 : 3
Indians 2013
Inđija
Leskovac
Leskovac
4 : 2
Zufo
Bujanovac

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
51 : 10
Dorćol
Beograd

Američki fudbal

Indians Inđija
Inđija
7 : 23
Blue Dragons Beograd
Beograd
Pastuvi Požarevac
Požarevac
0 : 22
Golden Bears Bor
Bor
Black Hornets
Jagodina
45 : 0
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
Sharks Šabac
Šabac
47 : 0
Pirates Zemun
Zemun
Imperatori Niš
Niš
0 : 8
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo