XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 635 utakmica za dan
Subota, 22 Oktobar 2016

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Radnik
Surdulica
Partizan
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Mladost
Lučani
Čukarički
Beograd
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Bežanija
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Mačva
Šabac
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Sloboda
Užice
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Liverpool
Liverpool
2 : 1
WBA
West Bromwich
Arsenal
London
0 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Burnley
Burnley
2 : 1
Everton
Liverpool
Hull
Hull
0 : 2
Stoke
Stoke-on-Trent
Leicester
Leicester
3 : 1
Crystal Palace
London
Swansea
Swansea
0 : 0
Watford
Watford
West Ham
London
1 : 0
Sunderland
Sunderland
Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Tottenham
London
Bayer Leverkusen
Leverkusen
0 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Köln
Köln
Ingolstadt
Ingolstadt
3 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
Darmstadt 98
Darmstadt
3 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Augsburg
Augsburg
Bayern
München
2 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Sampdoria
Genova
2 : 1
Genoa
Genova
Milan
Milano
1 : 0
Juventus
Torino
Lyon
Lyon
1 : 3
Guingamp
Guingamp
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Nancy
Nancy-Tomblaine
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 1
Bastia
Furiani
Dijon
Dijon
1 : 0
Lorient
Lorient
Angers
Angers
0 : 0
Toulouse
Toulouse
Nantes
Nantes
1 : 2
Rennes
Rennes
Espanyol
Barcelona
3 : 3
Eibar
Eibar
Valencia
Valencia
2 : 3
Barcelona
Barcelona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 0
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Granada
Granada
0 : 0
Sporting Gijón
Gijón
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Dečić
Tuzi
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
Rudar
Pljevlja
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Zeta
Golubovci
Mladost
Podgorica
3 : 1
Bokelj
Kotor
Ribnica
Podgorica
1 : 4
Zabjelo
Podgorica
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
3 : 2
Gorštak
Kolašin
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Cement
Beočin
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 2
Sloga
Temerin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šapine
Šapine
4 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
FAP
Priboj
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Loznica
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (D)
Despotovac
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Timok
Zaječar
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Temnić 1924
Varvarin
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Ozren
Sokobanja
Rakovica
Rakovica
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 3
Žarkovo
Žarkovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
IMT
Novi Beograd
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Bačka (P)
Pačir
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloga
Plandište
0 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Vršac united
Vršac
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sremac Vojka
Vojka
5 : 0
ŽSK
Žabalj
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Veternik
Veternik
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Ovčar
Markovica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Morava
Velika Plana
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Spartak 1924
Ljig
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Provo
Provo
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Malošište
Malošište
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
OFK Bor
Bor
2 : 4
Zaplanjac
Gadžin Han
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Bukovik
Razanj
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Kopaonik
Brus
2 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Pusta reka
Bojnik
2 : 2
Sloga (L)
Leskovac
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 1
Lužnica
Babušnica
Nebeski andjeli
Vranje
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Avala
Beli Potok
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Hajduk
Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 1
Torlak
Kumodraž
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
ŽAK
Sombor
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Naftagas (E)
Elemir
2 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
Krajina
Krajišnik
5 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Begej
Žitište
5 : 0
Banat
Čenta
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
OFK Futog
Futog
2 : 1
Mladost
Novi Sad
Jugović
Kać
5 : 1
Miletić
Mošorin
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 3
Bačka
Đurđevo
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 0
Titel
Titel
Rudar
Baljevac
2 : 3
Real
Podunavci
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
Parmenac
Parmenac
3 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
Ibar
Leposavić
1 : 1
Zvečan
Zvečan
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Đerdap
Golubac
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Majur
Majur
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Borac (V)
Vladimirci
5 : 4
Sindjelić
Lipnica
Radnik
Ub
0 : 0
Sovljak
Sovljak
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Trlić
Trlić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 1
Kačer
Belanovica
Banjani
Banjani
6 : 2
Tulari
Tulari
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Budućnost
Arilje
6 : 0
Perućac
Perućac
Midžor
Kalna
5 : 1
Sloga
Minićevo
Rudar (G)
Grljan
1 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Rgotina
Rgotina
1 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
OFK Tekstilac
Paraćin
7 : 2
Juhor
Glavinci
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Trbunje
Trbunje
7 : 1
Spartak
Gornja Trnava
Vulkan
Brenica
5 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Palilulac
Niš
4 : 1
Morava
Krušce
Spartak
Pirot
4 : 1
Dragoš
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Brezovica
Štrpce
Ugljare
Ugljare
2 : 2
Sitnica
Lepina
Polet
Laplje Selo
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
Gračanica
Gračanica
4 : 3
Čaglavica
Čaglavica
Burovo
Burovo
0 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Barajevo
Barajevo
Vinča
Vinča
1 : 0
Hajduk
Kamendol
Radnički (T)
Tekija
1 : 3
Supska
Supska
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
1 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 2
Omladinski
Paraćin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
6 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet (R)
Radevac
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
OFK Draževac
Draževac
6 : 3
Napredak 2012
Krušje
Bukovik
Vrbovac
5 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Lemind
Leskovac
Gradac
Konopnica
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
11 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Stanišić
Stanišić
Vojvodina
Tovariševo
4 : 2
Kulpin
Kulpin
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 0
Bega
Novi Itebej
Delija
Mokrin
1 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Erdoglija
Kragujevac
2 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
Maršić
Maršić
5 : 2
Azbest
Stragari
Zastava
Kragujevac
6 : 0
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
5 : 0
Seljak
Cvetojevac
Rade Milošević
Dubočka
1 : 3
BSK
Boževac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
4 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Cerić
Miokus
4 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 4
Karađorđe
Mišar
Azbukovica
Crnča
4 : 1
Prva Iskra
Runjani
Crvena Jabuka
Ub
2 : 0
Mladost
Vračević
Rudar
Radljevo
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Raketa
Užice
2 : 6
Tara
Kremna
Višesava
Bajina Bašta
22.10.2016
15:00
Policajac 92
Užice
OFK Sikole
Sikole
2 : 2
Polet
Jabukovac
Borac
Bivolje
4 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Budućnost
Kaonik
2 : 5
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Varvarin
Varvarin
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Pinosava
Pinosava
Sloboda
Rasnica
4 : 2
Pobeda
Držina
Knežica
Knežica
2 : 2
Grkinja
Grkinja
Mekiš
Mekiš
1 : 2
Elid
Donji Dušnik
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 0
Kosovo
Zvezdan
Arbanasce
Arbanasce
3 : 0
Borac
Azbresnica
Mladost
Tečić
3 : 2
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
0 : 6
Blagotin
Belušić
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Veternica
Leskovac
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 1
Mladost
Kutles
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 4
Turekovac
Turekovac
Dobrnje
Dobrnje
6 : 0
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
0 : 1
Soko
Krvije
Zabrđe 1936
Zabrđe
7 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
Brana Paunović 1933
Rašanac
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Borac (A)
Arapovac
0 : 5
OFK Radnički
Dren
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 6
Rudar
Zeoke
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 0
Morava
Medvedja
ISK Izvor
Izvor
1 : 4
Heroj
Busilovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
10 : 2
Polet
Zabrega
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 1
Sloga
Korenita
Mladost (G)
Gradilište
1 : 5
Rudar
Brasina
Bane 1931
Raška
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
Kotlenik
Guncati
0 : 4
Jedinstvo
Oplanić
Sloga
Zabojnica
1 : 5
Mladi Radnik
D ušica
Bair
Bogatić
1 : 7
Premijer
Badovinci
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 1
Omladinac
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
7 : 0
Mladost
Očage
Metlić
Metlić
3 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Pocerina
Jevremovac
1 : 5
Maovi MH
Maovi
Bojić
Bojić
2 : 1
Mladost (S)
Slatina
Borac BTG
Batalage
2 : 3
Sava
Mrđenovac
Napredak
Ševarice
0 : 4
Partizan
Drenovac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
BSK 2015
Velika Bresnica
3 : 1
Neresnica
Neresnica
Zviždic
Kučevo
3 : 1
Sloga
Mustapić
Pobeda
Ševica
7 : 1
Radenka
Radenka
Kostrež
Ćićevac
1 : 6
Ušće
Stalać
OFK Marenovo
Marenovo
2 : 2
Mladost
Toljevac
OFK Homolje
Žagubica
0 : 4
Jasenovac
Krepoljin
Borac
Vukovac
5 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Sinđelić
Grabovac
Vinogradar
Crkvenac
0 : 5
Budućnost
Đurinac
Sloga
Bogovađa
3 : 0
Lajkovac
Lajkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
7 : 1
Nepričava
Nepričava
Oniks
Lozovik
0 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 2
Domaćin
Kovačevac
Roma
Iverić
5 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Rojkovac
Obrenovac
2 : 0
Proleter
Jasenak
Trstenica
Trstenica
1 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Skela
Skela
0 : 4
Tornado
Drazevac
Mladi Radnik
Junkovac
5 : 0
Šumadinac
Kruševica
Petka
Petka
2 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Obilić
Beograd
0 : 5
Spartak
Subotica
Mašinac Trejs PZP
Niš
8 : 0
Požarevac
Požarevac
Mačva
Šabac
2 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Trijumf
Kragujevac
5 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Krstarica
Prokuplje
1 : 4
Radnički 2012
Niš
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 2
Bačka Žabalj
Žabalj
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 6
Metalmania
Kanjiža
Šabac
Šabac
16 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Slatke male
Burovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Unafortuna
Lužnice
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
8 : 2
Mačva
Šabac
Čukarički
Beograd
2 : 3
Rad
Beograd
Budućnost (K)
Konarevo
6 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Partizan
Cerovac
Šumadija
Aranđelovac
5 : 0
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Šapine
Šapine
2 : 2
Morava
Velika Plana
Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Karadjordje
Topola
3 : 1
Radnički 1926
Požarevac
IM Rakovica
Rakovica
1 : 0
Balkan
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 0
BSK
Bavanište
Omladinac 1927
Opovo
6 : 0
Polet
Idvor
Dolina
Padina
7 : 1
Borac (St)
Starčevo
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Udarnik
Lozovik
1 : 4
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloboda
Lipe
3 : 2
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
6 : 6
Osipaonica
Osipaonica
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 4
011
Beograd
Sremcica
Sremcica
6 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Postar 1930
Beograd
2 : 2
Dunavac Grocka
Grocka
Internacional MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
Rad MK
Beograd
3 : 3
Brodarac MK
Beograd
Zemun B MK
Zemun
2 : 3
Palilulac MK
Beograd
Šumadinac MK
Bečmen
1 : 2
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
Zemun
Zemun
3 : 0
Brodarac
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Tutin
Tutin
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Bane
Raška
Loznica
Loznica
3 : 0
Senjak
Valjevo
Savacium
Šabac
3 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
6 : 0
Šapine
Šapine
Petlić 2006
Smederevo
0 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 6
Teleoptik
Zemun
Internacional
Beograd
0 : 5
011
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 0
PKB
Padinska Skela
Kolubara
Lazarevac
1 : 6
Voždovac
Beograd
Sindjelic
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
BSK
Borča
Radnicki (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
Borac
Novi Sad
6 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Indeks
Novi sad
Šumadija
Azanja
2 : 4
Budućnost
Ratari
Polet
Trnovče
3 : 2
7.juli
Vodanj
Pobeda
Golobok
5 : 2
Omladinac
Rakinac
Podunavac
Udovice
2 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Platičevo
6 : 2
Partizan
Vitojevci
PSK Putinci
Putinci
2 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak
Žarkovac
12 : 2
Borac
Klenak
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Borac
Pločica
Buducnost
Zvecka
1 : 5
Zadrugar
Orasac
Strelac
Mislodjin
2 : 5
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
0 : 9
Prva Iskra
Baric
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Posavina
Stubline
Mladost
Borina
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Loznica
Loznica
2 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Jadar
Stupnica
7 : 5
Borac
Lešnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 11
Podrinje
Lozničko Polje
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
3 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Studentski grad MK
Novi Beograd
2 : 1
Radnički NB MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
Rad MK
Beograd
8 : 1
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
FSFV MK
Beograd
22.10.2016
Lokomotiva MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
5 : 0
Leštane MK
Leštane
Internacional MK
Beograd
22.10.2016
Voždovac MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 5
IMT MK
Novi Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
1 : 3
011 MK
Beograd
13. Maj MK
Zemun
2 : 0
DIF MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
9 : 0
011 V MK
Beograd
Kosmet
Leposavić
1 : 1
AS
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
5 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Tutin
Tutin
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 4
Apolon
Kraljevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Donjošorac Sunrise
Šabac
Loznica
Loznica
12 : 1
Ribnica
Mionica
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Savacijum
Šabac
2 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Plana
Velika Plana
Bačinac
Bačinac
1 : 3
Zvižd
Kučevo
AF Duljaj
Topola
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
AF Djokić
Velika Plana
0 : 6
Smederevo 1924
Smederevo
Morava
Velika Plana
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Petlić 2006
Smederevo
4 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Presing
Požarevac
6 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Zemun
Zemun
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
011
Beograd
1 : 0
Vozdovac
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
FSFV
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
5 : 0
BSK
Borča
Inđija
Inđija
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 2
Indeks
Novi sad
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 5
Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
8 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Miloševac
13 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Borac 1932
Ralja
7 : 7
SASK
Saraorci
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 1
Subotica
Subotica
Omladinac
Deliblato
1 : 8
Železničar
Pančevo
Vojvodina (S)
Seleuš
12 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
Vulturul
Grebenac
0 : 10
BAK
Bela Crkva
Banat
Vršac
13 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 3
Partizan
Uljma
Belo Polje
Belo Polje
6 : 1
Pobeda
Piroman
Buducnost
Zvecka
8 : 0
Posavina
Stubline
Borac
Vladimirci
1 : 3
Hajduk
Debrc
Lola
Beograd
8 : 0
Zuce
Beograd
Graficar
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Beograd
Banja
Beograd
6 : 2
Palilulac
Beograd
Rakovica
Beograd
4 : 1
Obilic
Beograd
BASK
Beograd
4 : 1
Sindjelic
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
4 : 1
Petlić MK
Smederevo
Beograd 1929 MK
Beograd
2 : 1
Sinđelić MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
1 : 5
OFK Beograd B MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
7 : 2
BASK MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 2
DIF MK
Beograd
Napredak MK
Medoševac
6 : 1
Voždovac B MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 4
Olimpik MK
Beograd
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 0
Mungosi MK
Zemun
Tempo MK
Beograd
2 : 4
Dušanovac MK
Beograd
Borac MK
Progar
1 : 4
Sinđelić MK
Ugrinovci
Knjaževac 2015
Knjaževac
8 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 7
Loznica II
Loznica
Loznica I
Loznica
6 : 0
Sloga
Korenita
Jadar 07
Loznica
0 : 6
Jedinstvo
Mali Zvornik
Subotica
Subotica
4 : 1
Arena SU
Subotica
Urovci
Urovci
4 : 3
Partizan
Drazevac
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 2
Rvati
Obrenovac
Zabrezje
Zabrezje
3 : 0
Zvezda
Konatice
Sloga
Ratari
4 : 5
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
0 : 4
Jedinstvo
Dren
Kosmet
Leposavić
1 : 8
OFK AS
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 0
Mineral
Rudno
Rađevac
Krupanj
22.10.2016
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
Donjošorac
Šabac
22.10.2016
10:00
Mačva
Šabac
Tamnava 2016
Koceljeva
22.10.2016
10:00
POFK Savacium
Šabac
POFK Čivija
Šabac
1 : 4
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Njerš Ištvan
Totovo selo
2 : 3
Senta
Senta
FK Napredak
Markovac
3 : 5
FK Sloga 33
Petrovac
FK Plana
Velika Plana
12 : 0
FK Strai Grad
Petrovac
FK Presing
Požarevac
1 : 2
FK Trgovački
Petrovac
FK AF Đokić
Velika Plana
22.10.2016
FK Petlić
Smederevo
Sinjdjelic
Ugrinovci
1 : 4
Dominus
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 2
Studentski Grad
Novi Beograd
Bezanija
Beograd
6 : 2
Buducnost
Dobanovci
Atakante
Beograd
2 : 3
Postar
Zvezdara
Banja
Beograd
0 : 10
IMT B
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 7
OLE
Borca
Lepusnica
Lepusnica
2 : 9
Balkan
Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 1
Karioke
Beograd
Sopot
Sopot
3 : 2
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Radnicki NB
Novi Beograd
6 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Lokomotiva V
Beograd
0 : 4
Milutinac
Zemun
Radnički Stobeks 07
Klupci
1 : 3
Gučevo 2016
Banja Koviljača
Sloga
Korenita
3 : 2
Jadar
Loznica
Pčelinjo
Loznica
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Loznica 07
Loznica
0 : 3
Radnički Stobeks 06
Klupci
Pobeda
Piroman
0 : 10
Buducnost
Zvecka
Feniks
Zabrezje
9 : 0
Posavina
Stubline
Radnicki
Obrenovac
3 : 0
Duboko
Mala Mostanica
FK Napredak
Markovac
1 : 5
FK Sloga 33
Petrovac
FK Plana
Velika Plana
2 : 0
FK Stari Grad
Golubac
FK Presing
Požarevac
22.10.2016
FK Trgovački
Petrovac
FK AF Đokić
Velika Plana
22.10.2016
FK Petlić
Smederevo

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
72 : 89
Cibona
Zagreb
Budućnost VOLI
Podgorica
85 : 68
Mornar
Bar
Zadar
Zadar
90 : 86
Mega Leks
Beograd
Dunav
Stari Banovci
80 : 88
Mladost Admiral
Zemun
Dynamic BG
Beograd
78 : 55
Tamiš
Pančevo
Konstantin
Niš
83 : 101
Vršac
Vršac
Borac
Čačak
65 : 70
Metalac
Valjevo
Spartak
Subotica
74 : 94
Beovuk 72
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
72 : 67
Sloga
Kraljevo
Mladost
Smederevska Palanka
83 : 88
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
100 : 72
Rtanj
Boljevac
Napredak Bosphorus
Aleksinac
82 : 67
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Užice
98 : 69
Srem
Sremska Mitrovica
Pirot
Pirot
77 : 87
Plana
Velika Plana
Proleter Naftagas
Zrenjanin
83 : 91
Radnički 1950
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
80 : 57
KKK Radnički
Kragujevac
Priboj
Priboj
93 : 75
Crnokosa
Kosjerić
Klik
Arilje
86 : 60
Prva Petoletka
Trstenik
Zekas 75
Rača
102 : 94
Mileševac
Prijepolje
Vlasotince
Vlasotince
76 : 85
Morava
Vladičin Han
Prokuplje
Prokuplje
77 : 65
Jablanica
Medveđa
Jastrebac
Aleksinac
77 : 69
Radan
Lebane
Vitez
Beograd
81 : 76
Astra
Beograd
SO Koš
Sombor
84 : 77
Sivac
Sivac
Sloboda NS
Novi Sad
78 : 77
Petrovgrad
Zrenjanin
Odžaci
Odžaci
55 : 59
Bagljaš
Zrenjanin
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
71 : 55
Kadet
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
93 : 55
Tisa
Bečej
Šimanovci
Šimanovci
73 : 64
Lokomotiva 2016
Pećinci
Požarevac
Požarevac
92 : 57
Basket
Vrnjačka Banja
Stragari
Stragari
61 : 53
Sloga (D)
Despotovac
Lazarevac
Lazarevac
85 : 73
Zvezdara
Beograd
Novi Beograd 7
Beograd
96 : 85
Eko Sport
Beograd
Umka 2009
Beograd
67 : 65
Vitez BGD 011
Beograd
BASK
Beograd
93 : 88
Vizura Shark
Beograd
Cerak
Beograd
66 : 50
Torlak 2
Beograd
BSK Junior
Bujanovac
26 : 86
Đerdap
Kladovo
Mladost Vesna
Bela Palanka
91 : 58
Omladinac 016
Leskovac
Radivoj Korać
Beograd
84 : 48
Šumadija
Kragujevac
Vršac
Vršac
70 : 56
Student
Niš
Šabac
Šabac
88 : 76
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Spartak
Subotica
61 : 60
Partizan 1953
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
73 : 37
Radnički
Kragujevac
Actavis academy
Leskovac
93 : 44
Bagdala
Kruševac
Paraćin
Paraćin
102 : 40
Student 2
Niš
Titel
Titel
85 : 37
Sivac
Sivac
Bežanija
Beograd
66 : 49
Hajduk
Kula
Girl Basket
Beograd
116 : 26
Jadran
Golubinci
Proleter
Novi Sad
66 : 77
Srbobran
Srbobran
Mladost 014
Ub
20 : 0
MIX
Šabac
Kolubara LA 2013
Lazarevac
82 : 86
Železničar
Lajkovac
MIX
Šabac
20 : 0
Mladost
Ub
M-015
Šabac
20 : 0
Inter koš
Šabac
Mionica
Mionica
31 : 48
Koceljeva
Koceljeva
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
OKK Šabac
Šabac
20 : 0
MIX 2
Šabac
Student 014
Valjevo
20 : 0
MIX 1
Šabac
Mladost 014
Ub
20 : 0
M-015
Šabac
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
MIX 2
Šabac
Železničar
Lajkovac
20 : 0
MIX 1
Šabac
Mionica
Mionica
30 : 20
MIX 2
Šabac
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
32 : 20
Inter koš
Šabac
Student 014
Valjevo
20 : 0
MIX 1
Šabac
Mionica
Mionica
56 : 33
Osečina
Osečina
Mladost 014
Ub
20 : 0
MIX
Šabac
Rađevac
Krupanj
20 : 0
Student
Valjevo

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
Futog
Futog
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Železničar
Beograd
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Timok
Zaječar
2 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Antena
Kruševac
0 : 3
Bečej
Bečej
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Užice
Užice
Rudar
Kostolac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Loznica
Loznica
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Gračac
Gračac
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Mladost
Vranje
Vranje
Vranje
3 : 1
Desetka
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Niš 2
Niš
Partizan
Bač
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Sloven
Ruma
0 : 3
Maglić 1953
Maglić
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Vest
Šid
Vrbas
Vrbas
2 : 3
Inđija
Inđija
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 0
Novi Sad 2
Novi Sad
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Jedinstvo (U)
Užice
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Vizura
Beograd
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Futog
Futog
TENT
Obrenovac
3 : 1
Spartak
Subotica
Vranje
Vranje
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Beograd
Beograd
FOK
Futog
2 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Leskovac 98
Leskovac
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Valjevo
Valjevo
3 : 0
Borac (Č)
Čačak
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Ub
Ub
3 : 0
Student
Niš
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Kralj
Beograd
3 : 0
Ribnica
Mionica
Zaslon
Šabac
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Desetka
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Mladost (I)
Inđija
0 : 3
Elan Volej
Srbobran
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Ruma
Ruma
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Apatin
Apatin
Vršac
Vršac
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Futog vest
Futog
0 : 3
Volejstars
Sombor
Mladost 2000
Kruševac
3 : 0
Sportisimo
Vrnjačka Banja
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Ušće
Ušće
3 : 0
Kopaonik
Brus
Mokra Gora 2
Zubin Potok
0 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Koteks
Novi Pazar
3 : 0
Raška
Raška
Bane
Raška
1 : 3
Zvečan
Zvečan
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
Beočin Metal
Beočin
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
2 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
0 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Star
Novi Sad
3 : 2
Grbić
Temerin
Krajišnik
Krajišnik
1 : 3
Mladost 2
Nova Pazova
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Proleter
Zrenjanin
Žitište
Žitište
2 : 3
Bečej
Bečej
Banat
Vršac
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Maks
Šid
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 1
Trijumf 2013
Šid
Blok aut
Temerin
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Gox-IN
Bački Gračac
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
CVS
Sombor
3 : 1
Hajduk
Kula
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sirmium
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 2
Sloga
Čalma
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
22 : 20
Spartak Vojput
Subotica
Metaloplastika
Šabac
34 : 22
Morava
Velika Plana
Šamot 65
Arenđelovac
28 : 23
Rudar
Kostolac
Partizan
Beograd
28 : 27
Sloga
Požega
Jugović
Kać
26 : 29
Požarevac
Požarevac
Dinamo
Pančevo
27 : 25
Crvena zvezda
Beograd
Vranje 1957
Vranje
29 : 35
Dubočica 54
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
24 : 24
Mokra Gora
Zubin Potok
Inđija
Inđija
25 : 34
Kolubara
Lazarevac
Priboj
Priboj
24 : 21
Zlatar
Nova Varoš
Srem Sm
Sremska Mitrovica
30 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
Planinka
Kuršumlija
32 : 22
Hisar
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 28
Jastrebac
Blace
BSK Heba
Bujanovac
31 : 31
ORK Bor
Bor
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 24
Radnički
Ćuprija
Župa 54
Aleksandrovac
36 : 27
Karađorđe
Topola
Mladost
Bački Jarak
34 : 24
Potisje Pleteks
Ada
Apatin
Apatin
42 : 21
Dalmatinac
Riđica
Prva Iskra Barič
Barič
27 : 23
Ub
Ub
Rembas
Resavica
31 : 34
Paraćin
Paraćin
Pobednik
Prijepolje
36 : 28
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Kljajićevo
Kljajićevo
30 : 26
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
27 : 17
Sombor
Sombor
Radnički
Jaša Tomić
27 : 22
Zrenjanin
Zrenjanin
Obilić
Novi Kneževac
29 : 35
Naftagas
Elemir
Gaj
Gaj
31 : 31
Glogonj
Glogonj
Titel
Titel
45 : 19
Jedinstvo
Novi Bečej
Radnički
Novi Sad
19 : 24
Nova Pazova
Nova Pazova
Ruma
Ruma
15 : 27
Vojka
Vojka
Medicinar
Šabac
27 : 20
Kikinda
Kikinda
Bor RTB
Bor
22 : 19
Jagodina
Jagodina
Radnički KG
Kragujevac
27 : 25
Železničar
Inđija
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 35
Junior
Beograd
Mladost (NP)
Nova Pazova
22 : 24
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
Župa
Aleksandrovac
19 : 28
Pančevo
Pančevo
Radan
Lebane
24 : 32
Žitorađa
Žitorađa
Radnički
Svilajnac
18 : 30
Đerdap
Kladovo
Dubočica
Leskovac
29 : 42
Knjaževac
Knjaževac
Naisa 2
Niš
27 : 19
Rtanj
Boljevac
Košutnjak
Čačak
20 : 27
Sočanica
Sočanica
Partizan
Iđoš
27 : 33
Mladost
Nova Pazova
Jadran Lider
Feketić
31 : 14
Laki
Crvenka
Želja
Žabalj
28 : 25
Klenak 09
Klenak
Apatin
Apatin
22 : 23
Jedinstvo
Kačarevo
Vlasotince
Vlasotince
27 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Obilić
Novi Kneževac
10 : 0
Gradnulica
Zrenjanin

Vaterpolo

Budva
Budva
7 : 6
Mornar BS
Split
Zadar 1952
Zadar
10 : 12
Medveščak
Zagreb
VA Cattaro
Kotor
5 : 14
Primorac
Kotor
Šabac
Šabac
10 : 5
Solaris
Šibenik

Futsal

Jastrebac
Blace
1 : 4
Euro Motus
Beograd
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
4 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Hajduk
Kula
5 : 5
Forum
Vršac
Ivanjica
Ivanjica
7 : 3
Mašinac
Kragujevac
Gročanski
Beograd
1 : 4
Intelektualac
Beograd
Sopot
Sopot
4 : 9
Handy United
Beograd
Samo pravo
Beograd
6 : 1
Banjica
Beograd
Bezbednost 192
Valjevo
2 : 3
Šljivici
Ivanjica
Rota
Bujanovac
5 : 8
Bele crkve
Kuršumlija
Leskovac
Leskovac
7 : 1
As
Bujanovac
Zufo
Bujanovac
1 : 2
Dolap
Prokuplje
Miners
Majdanpek
5 : 3
Babušnica 2011
Babušnica

Hokej

Maribor
Maribor
5 : 6
ECE Celje
Celje
Dunaújvárosi Acélbikák
Dunaújváros
6 : 5
MAC Budapest
Budimpesta