XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 16 April 2017

Fudbal

Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Chelsea
London
WBA
West Bromwich
0 : 1
Liverpool
Liverpool
Werder
Bremen
2 : 1
Hamburger SV
Hamburg
Darmstadt 98
Darmstadt
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Marseille
Marseille
4 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Bastia
Furiani
0 : 3
Lyon
Lyon
Nantes
Nantes
0 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Betis
Sevilla
2 : 0
Eibar
Eibar
Leganés
Leganés
0 : 1
Espanyol
Barcelona
Valencia
Valencia
0 : 0
Sevilla
Sevilla
Granada
Granada
0 : 3
Celta Vigo
Vigo
Dečić
Tuzi
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Ibar
Rožaje
2 : 0
Radnički
Berane
Kom
Podgorica
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 0
Berane
Berane
Jezero
Plav
2 : 2
Mornar
Bar
Petnjica
Petnjica
0 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Zabjelo
Podgorica
Železničar
Pančevo
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Železničar
Lajkovac
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
BASK
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
3 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Dorćol
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
ŽAK
Kikinda
0 : 3
Dolina
Padina
Slavia
Kovačica
4 : 2
Sloga
Plandište
Polet (N)
Nakovo
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Sloga
Erdevik
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Borac
Novi Sad
4 : 5
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sušica
Kragujevac
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
Dragačevo
Guča
4 : 1
Ovčar
Markovica
Tutin
Tutin
0 : 0
Radnički (K)
Kovači
Šumadija (T)
Toponica
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Napredak
Markovac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Proleter
Vranovo
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Provo
Provo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Torlak
Kumodraž
1 : 0
Avala
Beli Potok
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Borac (O)
Ostružnica
3 : 3
Turbina
Vreoci
Borac (L)
Lazarevac
1 : 2
Milutinac
Zemun
Srem
Jakovo
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Jadran (S)
Sanad
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Bajša
Bajša
Eđšeg
Mali Iđoš
5 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Krivaja
Krivaja
1 : 4
Preporod
Novi Žednik
Slavija
Pivnice
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Lipar
Lipar
3 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
OFK Šikara
Sombor
5 : 0
Polet (S)
Sivac
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Strela
Ivanovo
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Polet
Izbište
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 0
Begej
Žitište
Lehel
Mužlja
0 : 0
Banat
Čenta
Naftagas (B)
Boka
3 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Proleter
Pečenog
2 : 1
Real
Podunavci
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Borac
Vraneši
3 : 1
Ribnica
Jovac
Stubal
Stubal
4 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Radnik
Ušće
2 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Polet
Ratina
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Šumadinac
Kragujevac
6 : 1
Partizan
Cerovac
Budućnost
Resnik
6 : 2
Ćava
Grošnica
Sloboda
Grbice
5 : 0
Šumadija 1934
Drača
Sloga D
Desimirovac
0 : 5
Vodojaža
Grošnica
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Borac
Drenovac
Zadrugar
Gornja Trepca
0 : 3
Polet (T)
Trbušani
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 3
LFK Mladost
Lučani
Brezak
Pranjani
1 : 1
Prijevor
Prijevor
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Spartak
Trnava
Polet
Trnovče
9 : 1
Podunavac
Udovice
Udarnik
Lozovik
2 : 0
7. Juli
Vodanj
Budućnost
Ratari
3 : 2
Pobeda
Golobok
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Sloboda
Lipe
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 0
Omladinac
Rakinac
SASK
Saraorci
2 : 1
Šumadija
Azanja
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
Borac
Pajsijević
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 0
Junkovac
Junkovac
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Trnava
Donja Trnava
Banja 1957
Banja
3 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Krilaš
Ćovdin
2 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
Rudar (S)
Stamnica
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Radnik (S)
Salakovac
8 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Jedinstvo
Štitar
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Mladi Borac
Dublje
5 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Majur
Majur
1 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Antimon
Zajača
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Banjani
Banjani
Joševa
Joševa
1 : 3
Tulari
Tulari
ZSK
Valjevo
4 : 2
Kačer
Belanovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
Sovljak
Sovljak
3 : 2
Trlić
Trlić
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Savinac
Visibaba
3 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Naša krila
Belotinac
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Orljane
Orljane
Mladost (Ba)
Batušinac
4 : 2
Rasovača
Rasovača
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Mladost 1976
Biljeg
1 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički 1924
Kočane
4 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Omladinac
Grezna
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Sloga
Minićevo
1 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Partizan
Glogovac
0 : 0
Hajduk
Čepure
Napredak (D)
Drenovac
5 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (J)
Jovac
4 : 2
Resavac
Subotica
Kušiljevo
Kušiljevo
8 : 2
Morava
Ribare
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Budućnost
Miliva
Naupare
Naupare
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Sloga
Dašnica
4 : 0
FUD
Brus
13. April
Lomnica
4 : 0
Parunovac
Parunovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Šanac
Šanac
Kupci
Kupci
1 : 1
Blagotin
Poljna
Jug Bogdan
Đakus
0 : 3
Jastrebac
Blace
Spartak
Gornja Trnava
2 : 2
Jastreb
Blace
Borac
Držanovac
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
Omladinac
Podina
3 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Crvena zastava
Hum
2 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Morava
Krušce
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Bobište
Bobište
4 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Vučje
Vučje
Umac
Miroševce
3 : 0
Polet
Stajkovce
Progres
Ladovica
3 : 1
Železničar
Brestovac
Radnički (P)
Pertate
0 : 2
Jablanica
Medveđa
Mladi proleter
Beograd
1 : 4
Borac
Progar
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
Komgrap
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Urovci
Urovci
3 : 2
BSK
Baćevac
Barajevo
Barajevo
2 : 2
Burovo
Burovo
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Strelac
Mislođin
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Boleč
Grocka
Dunavac
Grocka
1 : 2
Mladost
Begaljica
Kovačevac
Kovačevac
1 : 3
Vinča
Vinča
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Jastrebac
Tešica
1 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Borac
Trnjane
2 : 0
Gredetin
Gredetin
BSK
Belanovce
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Lemind
Leskovac
0 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Milanovo
Milanovo
0 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Mladost (B)
Batulovce
3 : 2
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Navalin
Navalin
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Real
Donja Jajina
1 : 0
Gradac
Konopnica
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
Busije
Zemun
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 0
Petrovčić
Petrovčić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
8 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Palić
Palić
1 : 5
Đurđin
Đurđin
Bikovo
Bikovo
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Obilić
Zmajevo
2 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Mladost
Radičević
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
AFK
Ada
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
0 : 2
Šampion
Orom
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kula
Kula
2 : 0
Hajduk (S)
Stapar
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Neštin
Neštin
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Budućnost
Parage
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Dunav
Banatska Palanka
4 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Dobrica
Dobrica
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Radnički 1927
Vršac
0 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ratar
Kruščica
5 : 4
Banat
Ilandža
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Mladost
Vojlovica
Unirea
Uzdin
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Pobeda
Samoš
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Borac
Pločica
4 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jedinstvo
Dubovac
4 : 3
Kolonija
Kovin
Proleter
Mramorak
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Rusanda
Melenci
6 : 0
MSK
Mihajlovo
Potisje
Knićanin
4 : 2
ASK
Aradac
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 0
OFK Klek
Klek
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Zlatica
Zlatica
Zadrugar
Lazarevo
2 : 3
Omladinac
Botoš
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 5
Borac (I)
Iđoš
Proleter
Međa
6 : 3
Delija
Mokrin
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
Roham
Nova Crnja
4 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Bega
Novi Itebej
2 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
Terekves
Hetin
2 : 4
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Napredak (G)
Gračac
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Mladost (V)
Vrdila
3 : 0
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Popovići
Popovići
1 : 0
Grdica
Grdica
Tavnik
Tavnik
3 : 4
Gruža
Vitanovac
Metalac
Kraljevo
4 : 4
Borac (A)
Adrani
Partizan
Vrba
0 : 4
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Korićani
Korićani
1 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 7
Azbest
Stragari
Seljak
Cvetojevac
1 : 4
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
5 : 3
Maršić
Maršić
Morava (K)
Katrga
8 : 2
Lugovi
Čačak
Rudar
Bresnica
3 : 0
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
3 : 2
Vujan
Prislonica
Malba
Žaočani
3 : 0
Rakova
Rakova
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 5
Morava (M)
Mojsinje
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Prijatelji
Čačak
Prilike
Prilike
6 : 2
Bjelica
Milatovići
Sloga
Kaona
1 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Jelica
Goračići
4 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Voćar
Kotraža
5 : 0
Bratstvo
Dljin
Gorušica
Viča
2 : 0
Brezova
Brezova
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Mladost 09
Vraćevšnica
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Železničar
Smederevo
2 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 7
Jezava
Smederevo
Vučak
Vučak
0 : 5
Budućnost
Mala Krsna
Omladinac
Seone
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Landol
Landol
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Kolarac
Kolari
1 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Bačinac
Bačinac
5 : 2
Udarnik
Baničina
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Partizan
Darosava
5 : 3
Ranilović
Ranilović
Budućnost
Blaznava
0 : 4
Mladi rudar
Bukovik
Brezovac
Brezovac
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac (S)
Stojnik
7 : 0
Žabare
Žabare
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Jasenica
Božurnja
5 : 1
Sloga
Zagorica
Kopljari
Kopljari
5 : 0
Šamot
Aranđelovac
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Udarnik
Trska
Crvena zvezda
Miraševac
4 : 1
Grivac
Grivac
BSK
Borač
1 : 3
Pobeda (S)
Sepci
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Karađorđe
Vučić
Bare
Bare
4 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Marjan
Knić
4 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Sloga (M)
Milatovac
3 : 4
Mladost MG
Saranovo
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Radnički (K)
Knežica
2 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Kurjače
Kurjače
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 3
Desine
Desine
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
0 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Obilić
Živica
4 : 0
Polet (V)
Voluja
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Omladinac
Slepčević
2 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 0
Drina
Badovinci
Sloga (D)
Duvanište
1 : 5
Sloga (B)
Bogosavac
Duško
Klenje
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 3
Torpedo
Tabanović
Borac (Š)
Šabac
9 : 8
Cer
Petkovica
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 5
Gorki
Glušci
Sloga (K)
Krnić
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Rankovac
Nakučani
Cerić
Miokus
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Šipurske Livade
Šabac
5 : 0
Varna 012
Varna
Trešnjevka
Trbušac
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Radnički (К)
Koceljeva
1 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Cerova
Cerova
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Sloga (S)
Straža
Vidojevica
Lešnica
9 : 1
Borac (K)
Kozjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Stolice
Krupanj
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Proleter
Bajevac
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (T)
Takovo
4 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Crvena Jabuka
Ub
2 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Polet
Popučke
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Borac
Rajković
0 : 2
Komanice
Komanice
Popadić
Popadić
4 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
0 : 5
Ribnikar
Pecka
Omladinac
Vajuga
1 : 2
Napredak
Korbovo
Milutinovac
Milutinovac
1 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 1
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Graničar
Aleksandrovac
4 : 0
Polet
Jabukovac
Slatina
Negotin
3 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Ratar
Jasenica
Sebečevac
Sebečevac
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Mladost VPD
Kruševac
5 : 4
Bukovica
Bukovica
BSK
Bela Voda
3 : 0
Borac
Bivolje
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Žabare
Žabare
Sloga
Majdevo
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Crvenka
Borča
0 : 1
Pionir
Besni Fok
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Dunavac
Dunavac
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Minel
Ripanj
Mladost
Jabučki Rit
3 : 0
Dedinje
Beograd
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 2
OFK Slatina
Slatina
Vojvoda
Dučina
2 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Čegar 2013
Kamenica
2 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Radnički 1936
Trupale
Morava 1949
Čokot
1 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Mladost
Donji Komren
4 : 1
Durlan Siti
Niš
Supovac
Supovac
0 : 1
Sečanica
Sečanica
10. februar
Šajinovac
0 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Grkinja
Grkinja
Goša
Vukmanovac
0 : 11
Polet
Sekurič
Mladost
Tečić
0 : 0
Blagotin
Belušić
Partizan
Kupusina
4 : 1
KFK Kula
Kula
Telečka
Telečka
0 : 2
Dinamo (S)
Sonta
Dragojevac
Dragojevac
5 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 4
Verko
Suvo Selo
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Hajduk
Debrc
Sloga (R)
Ridjake
0 : 9
Provo 2015
Provo
Mladost (B)
Belotić
10 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Polet
Jalovik
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Sloga
Jarkovac
2 : 0
Tisa 1933
Taraš
Tamiš
Farkaždin
10 : 1
Partizan
Tomaševac
KSK Konak 1926
Konak
5 : 0
Borac
Zrenjanin
Mladost
Belo Blato
4 : 0
Proleter
Neuzina
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Krtinska
Krtinska
Posavina
Stubline
2 : 3
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
2 : 1
Partizan
Draževac
Rekreativo
Zabrežje
2 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Zvezda
Konatice
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Borac
Ušće
Dupljaj 2016
Dupljaj
3 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
1 : 1
Bujačić
Bujačić
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 3
Paune
Paune
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Lukavac
Lukavac
Beloševac
Beloševac
2 : 0
Sloga Gorić
Gorić
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Velika Moštanica
Velika Moštanica
9 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
OFK Borac
Arnajevo
6 : 0
Guncate
Guncati
Beljina
Beljina
1 : 5
Lisović
Lisović
Štitari
Štitari
0 : 3
Doljane Meševo
Doljane
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 5
Polet (Š)
Šavrane
Zmajevac
Belasica
0 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Polet (K)
Kobilje
1 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Padež
Padež
3 : 2
Kruševica
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
5 : 1
Globoder
Globoder
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 7
Konjuh
Konjuh
Vratare
Vratare
3 : 1
Srnje
Srnje
Mladost
Kutles
1 : 0
Veternica
Leskovac
Badince
Badince
5 : 2
Rudar 1973
Rudare
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Burovac
Burovac
3 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 2
Melnica
Melnica
Napredak
Trnovče
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac B
Šetonje
0 : 3
Manastirica
Manastirica
Mladi Borac
Županjac
1 : 4
OFK Radnički
Dren
BSK
Brajkovac
3 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Sloboda
Stubica
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Budućnost (D)
Dudovica
3 : 0
Sloga
Lukavica
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Tolić
Tolić
Mladost
Latković
3 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Babajić
Babajić
3 : 0
Orao
Poljanice
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Paštrić
Paštrić
15 : 3
Proleter
Latković
Sopot
Požarevac
3 : 8
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
4 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Metalac
Požarevac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Beli Orao
Bradarac
2 : 4
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Stig 1955
Beranje
Trnava
Trnava
4 : 1
Morava
Rajkinac
OFK Borac
Lovci
4 : 3
Partizan
Majur
Belica
Belica
2 : 3
Mladost
Bukovče
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
Hajduk
Miloševo
Sindjelić
Vojnik
4 : 1
Zelenika
Vitance
Mladi borac
Trucevac
1 : 3
Resava
Bukovac
Mladi radnik
Grabovica
0 : 3
Orlovi
Jasenovo
Borjak 2013
Okruglica
1 : 0
Vinogradar
Riljac
Morava
Medvedja
2 : 3
Topoljak
Grabovac
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
Vukona
Vukona
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
2 : 5
Omladinac
Kalinovac
Jedinstvo
Milorci
1 : 3
Vrelo
Vrelo
Zvizdar 2012
Zvizdar
4 : 3
Sloga
Vrhovine
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 3
Šarbane
Šarbane
Jelav
Jelav
0 : 3
Rudar
Brasina
Hajduk
Ribarica
4 : 1
Sloga
Korenita
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 2
Mladost (G)
Gradilište
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 4
Vrnjci
Vrnjci
Zgodačica
Godačica
4 : 1
Kablar
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 4
Miločajac
Miločaj
Šumadija
Šumarice
7 : 1
Mladost 1981
Štulac
Lasta
Vitkovac
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
Budućnost
Samaila
1 : 1
BSK 2014
Bukovica
Morava
Mrsać
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
Mineral 2015
Rudno
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Maskar
Maskar
1 : 6
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (R)
Rajkovac
6 : 3
Mladost (J)
Jelenac
Bečevica
Bečevica
1 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Partizan
Bumbarevo Brdo
5 : 0
Kotlenik
Guncati
Slavija
Bođani
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Sloga
Plavna
0 : 2
Bačka
Despotovo
Mladost
Mali Bač
5 : 0
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Proleter
Karađorđevo
1 : 0
Labudnjača
Vajska
Šumice
Glušci
0 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
2 : 0
Mladost
Očage
Radnik
Glogovac
2 : 2
Omladinac
Bogatić
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Pečanica
Pečanica
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Kumane
Kumane
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 1
Sloga-TOP
Topolovnik
Mirko Tomić
Tribrode
3 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Pek
Kusiće
4 : 2
Ram
Ram
Car Uroš
Jazak
8 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Borac
Stejanovci
2 : 3
Vojvodina
Neradin
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Polet
Nikinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 2
Planinac
Rivica
Sremac
Dobrinci
6 : 1
S.V.Radnički
Irig
Sloga
Voganj
1 : 1
Graničar
Grabovci
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 3
Jednota
Šid
Sremac
Berkasovo
3 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
2 : 4
Napredak
Vašica
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Sinđelić
Gibarac
Omladinac
Batrovci
1 : 0
Borac
Ilinci
Mladost (S)
Slatina
4 : 1
Metlić
Metlić
Bojić
Bojić
1 : 3
Pocerina
Jevremovac
OFK Student
Mladenovac
5 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Omladinac
Rajkovac
3 : 2
Napredak
Međulužje
Kosmajac
Koraćica
4 : 2
Sloga
Granice
Borac
Amerić
1 : 4
Ivanča
Velika Ivanča
Pričinović
Pocerski Pričinović
8 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sava
Mrđenovac
3 : 2
Korman
Korman (Šabac)
OFK Šabac
Šabac
9 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
BSK 2015
Velika Bresnica
1 : 0
Sloga
Mustapić
Neresnica
Neresnica
0 : 5
Radenka
Radenka
Kostrež
Ćićevac
6 : 1
OFK Orašje
Orašje
Parcane
Parcane
5 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Mladost
Svinjarevo
16.04.2017
BSK
Brzohode
Jedinstvo
Oreovica
1 : 2
Polet
Aleksandrovac
Proleter
Četereže
2 : 6
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
3 : 7
Pomoravlje
Vlaški Do
Čobanče
Čitluk
16.04.2017
17:00
Vrhpolje
Vrhpolje
Selanac
Selanac
16.04.2017
17:00
Grabovica
Gornja Bukovica
OFK Vinci
Vinci
2 : 8
Polet
Bikinje
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 3
Električar
Šuvajić
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 2
Barič
Barič
Badnjevac
Badnjevac
6 : 1
Mladost
Crni kao
Karađorđe
Viševac
3 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Veteran
Popović
3 : 2
Meteor
Lapovo
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 3
Domaćin
Kovačevac
Sloboda
Šuljkovac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Vreoci
Vreoci
1 : 1
Petka
Petka
Šumadinac
Kruševica
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Proleter
Vrbovno
0 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Partizan
Cerovac
Loznica
Loznica
16.04.2017
10:00
Radnički Šabački
Šabac
BSK
Bavanište
1 : 2
Partizan
Gaj
Mačva 2005
Bogatić
16.04.2017
12:00
OFK Šabac
Šabac
Cerovac 2013
Cereovac
4 : 1
Podunavac
Udovice
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloven
Ruma
11 : 0
PSK Putinci
Putinci
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 4
Prva Iskra
Baric
Zadrugar
Orasac
0 : 3
Polet
Grabovac
Jadar
Stupnica
3 : 6
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica
Loznica
11 : 0
Mladost
Borina
Ribnica
Mionica
0 : 2
OFK Osečina
Osečina
Omladinac 2014
Ljig
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
OFK Šabac
Šabac
2 : 1
Loznica
Loznica
Mačva (Š)
Šabac
7 : 2
Železničar
Lajkovac
Luk-Kompenzatori
Loznica
0 : 17
Jadar 07 I
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
8 : 0
Antimon
Zajača
Posavina
Stubline
7 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Polet
Grabovac
3 : 0
Pobeda
Piroman
ND 2011
Novi Pazar
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloga
Korenita
Belo Polje
Belo Polje
0 : 1
Rvati
Obrenovac
Duboko
Mala Mostanica
5 : 3
Partizan
Drazevac
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
ND 2011
Novi Pazar

Futsal

Olimp
Vrnjačka Banja
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Župski rubin
Prijepolje
16.04.2017
21:00
Bellatores
Šabac
Gročanski
Beograd
0 : 3
Handy United
Beograd
92
Užice
8 : 6
Aranđelovac
Aranđelovac
Flach
Valjevo
16.04.2017
12:30
OŠ Karađorđe
Rača
Šljivici
Ivanjica
4 : 4
Zlatar 033
Nova Varoš