XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 407 utakmica za dan
Subota, 25 Mart 2017

Fudbal

Sloboda
Užice
3 : 1
Proleter
Novi Sad
Mačva
Šabac
1 : 1
Radnički
Pirot
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Berane
Berane
5 : 3
Radnički
Berane
Otrant Olympic
Ulcinj
0 : 0
Kom
Podgorica
Čelik
Nikšić
1 : 1
Mornar
Bar
Bratstvo
Cijevna
2 : 2
Jezero
Plav
Ibar
Rožaje
2 : 1
Igalo
Herceg Novi
Pljevlja 97
Pljevlja
6 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 6
Brskovo
Mojkovac
Gorštak
Kolašin
0 : 2
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Ribnica
Podgorica
1 : 4
Crvena stijena
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Sloga
Temerin
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Loznica
Loznica
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Šapine
Šapine
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Železničar
Lajkovac
FAP
Priboj
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Dunav
Prahovo
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Tabane 1970
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Timok
Zaječar
IMT
Novi Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Polet (K)
Karavukovo
3 : 1
Mladost APA
Apatin
Sloga (Č)
Čonoplja
6 : 1
Bačka (P)
Pačir
Potisje
Kanjiža
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Vršac united
Vršac
2 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
Sloga
Plandište
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 1
Sloga
Erdevik
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Ovčar
Markovica
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
4 : 0
Miokovci
Miokovci
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Dragačevo
Guča
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Gruža
Gruža
Spartak 1924
Ljig
3 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Provo
Provo
OFK Bor
Bor
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
SFS Borac
Paraćin
0 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost (O)
Orašje
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Milutinac
Zemun
0 : 0
Turbina
Vreoci
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
ŽAK
Sombor
0 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Begej
Žitište
3 : 0
Lehel
Mužlja
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Sloven
Ruma
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 1
Jadran
Golubinci
Rudar
Vrdnik
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Futog
Futog
1 : 0
Proleter
Banoštor
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Titel
Titel
OFK Sirig
Sirig
3 : 3
Miletić
Mošorin
Rudar
Baljevac
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Šumadija 1934
Drača
Slatina
Slatina
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Podunavac
Udovice
12 : 0
Omladinac
Rakinac
Rudar 2001
Kostolac
0 : 1
Đerdap
Golubac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Radnik
Ub
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Čubra
Čubra
Jedinstvo GVD
Grejač
5 : 1
Naisus 1977
Rožina
Rgotina
Rgotina
1 : 1
Rudar (G)
Grljan
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 1
Morava
Krušce
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 1
Zvezda
Blato
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Crnotince
Crnotince
Levosoje
Levosoje
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Dunav
Veliko Selo
Burovo
Burovo
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Šumadija
Šopić
Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Barajevo
Barajevo
Napredak
Medoševac
5 : 3
Urovci
Urovci
Vinča
Vinča
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
6 : 0
Radnički (T)
Tekija
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
1 : 0
Moravac 2015
Krušar
Napredak 2012
Krušje
3 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 5
Jastrebac
Tešica
Mladost
Resnik
3 : 2
Hajduk
Rujevica
Bukovik
Vrbovac
4 : 1
Rtanj
Vrmdža
Atakante
Beograd
4 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
Sparta Železnik
Železnik
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Delija
Mokrin
0 : 3
Bega
Novi Itebej
Centar
Novi Sad
0 : 3
Bačka
Begeč
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Železničar
Novi Sad
Erdoglija
Kragujevac
1 : 0
Maršić
Maršić
Bjelica
Milatovići
7 : 1
Bratstvo
Dljin
Omladinac (V)
Vučkovica
3 : 2
Mladost MG
Saranovo
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
Polet (V)
Voluja
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Torpedo
Tabanović
1 : 0
Proleter
Šabac
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Drina
Badovinci
1 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 2
Cerić
Miokus
Jadar (S)
Stupnica
0 : 0
Stolice
Krupanj
Azbukovica
Crnča
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
Mladost
Vračević
2 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Vrelo Sport
Vrelo
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Rudar
Radljevo
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
12 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Jugovići
Bogdanje
2 : 1
Omladinac
Pojate
Jerma
Sukovo
3 : 2
Sloboda
Rasnica
Mladost
Mali Suvodol
3 : 1
Nišavac
Staničenje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Pobeda
Držina
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 1
Nomanica
Nomanica
Moravac (P)
Pečenjevce
3 : 0
Rudar 1973
Rudare
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 0
Todorovce
Todorovce
Veternica
Leskovac
3 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
4 : 0
Heroj
Busilovac
Radnik
Davidovac
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
Lipar
Donji Račnik
1 : 4
Domaćin
Kovačevac
Spartak
Subotica
2 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Trijumf
Kragujevac
Krstarica
Prokuplje
2 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 2
Levač
Rekovac
Čukarički
Beograd
3 : 3
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Rad
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Radnički 1926
Požarevac
5 : 1
Homoljac
Žagubica
Karadjordje
Topola
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Šapine
Šapine
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Brodarac 2
Beograd
4 : 2
Studentski Grad
Beograd
Internacional
Beograd
5 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 3
TSC
Bačka Topola
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Vrčin
Vrčin
PKB
Padinska skela
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
011
Beograd
10 : 2
Srem
Jakovo
Sremcica
Sremcica
0 : 9
DIF
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Postar 1930
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
6 : 1
Vinča
Vinča
Brodarac MK
Beograd
1 : 5
BASK MK
Beograd
Čukarički
Beograd
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Tutin
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Nacional AG
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Drina
Ljubovija
Savacium
Šabac
3 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Jedinstvo
Ub
25.03.2017
12:00
Mačva 2005
Bogatić
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Loznica
Loznica
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Sindjelic
Beograd
011
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Borac
Novi Sad
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
ŽAK junior
Sombor
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Spartak
Subotica
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Mladost
Buđanovci
0 : 9
Sloven
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
8 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Subotica
Subotica
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Avala 1939
Beograd
2 : 9
Hajduk
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
Brodarac MK
Beograd
4 : 0
BASK MK
Beograd-Čukarica
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
3 : 0
Internacional MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
4 : 1
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
1 : 1
011 MK
Beograd
Novi Beograd MK
Novi Beograd
2 : 1
Srem MK
Jakovo
Zemun MK-V
Zemun
5 : 0
13. Maj MK
Zemun
Bane
Raška
2 : 1
Kosmet
Leposavić
Apolon 4
Kragujevac
8 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
6 : 1
Drina
Ljubovija
Savacijum
Šabac
3 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Loznica
Loznica
AF Duljaj
Topola
2 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
5 : 1
AF Djokić
Velika Plana
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 3
Morava
Velika Plana
Plana
Velika Plana
3 : 2
Presing
Požarevac
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
011
Beograd
3 : 0
FSFV
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 6
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 1
BSK
Borča
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
3 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Železničar
Pančevo
6 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
8 : 0
Bačka 1901
Subotica
Spartak
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 0
Arena Su
Subotica
IMT
Beograd
1 : 3
Lola
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 6
Beograd 1929
Beograd
Dominus
Beograd
6 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 2
Studentski Grad
Beograd
Trijumf
Sremčica
2 : 4
Vinca
Beograd
Sopot
Sopot
7 : 0
Nord Star
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Zemun MK
Zemun
0 : 3
Studenski grad MK
Novi Beograd
Altina MK
Zemun
1 : 0
Čukarički MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
6 : 0
Teleoptik MK
Zemun
Kosmaj MK
Ralja
5 : 1
Beograd 1929 MK
Beograd
Dunavac MK
Grocka
4 : 2
Ole MK
Zemun
Boleč MK
Boleč
15 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
PKB MK
Padinska Skela
0 : 8
Kolubara MK
Lazarevac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Čukarički
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Subotica
Subotica
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Kolašin
Zubin Potok
6 : 0
Rudar
Baljevac
FK Napredak
Markovac
25.03.2017
FK Presing
Požarevac
FK Plana
Velika Plana
25.03.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Sloga 33
Petrovac
25.03.2017
FK Petlić
Smederevo
FK Strai Grad
Petrovac
25.03.2017
FK Trgovački
Petrovac
Olimpik
Beograd
9 : 1
Srem
Jakovo
Sinjdjelic
Ugrinovci
1 : 2
Ada
Beograd
Lola
Beograd
1 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 1
Jedinstvo
Surcin
Dominus
Beograd
4 : 3
Bezanija
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 1
Atakante
Beograd
Sindjelic
Beograd
8 : 0
Banja
Beograd
Postar
Zvezdara
3 : 2
Zvezdara
Beograd
IMT B
Novi Beograd
11 : 1
Lepusnica
Lepusnica
Mladi Proleter
Beograd
0 : 6
Radnički PDM
Mladenovac
Lokomotiva B
Beograd
3 : 0
Vinca
Vinca
Dorcol
Beograd
3 : 0
Sopot
Sopot
Lokomotiva V
Beograd
0 : 4
BSK 1925 B
Batajnica
FK Trgovački
Petrovac
25.03.2017
FK Napredak
Markovac
FK Petlić
Smederevo
25.03.2017
FK Stari Grad
Golubac
FK AF Đokić
Velika Plana
25.03.2017
FK Sloga 33
Petrovac
FK Presing
Požarevac
25.03.2017
FK Plana
Velika Plana

Košarka

Partizan
Beograd
74 : 73
Cedevita
Zagreb
Konstantin
Niš
88 : 80
Spartak
Subotica
Dynamic BG
Beograd
90 : 68
OKK Beograd
Beograd
Dunav
Stari Banovci
94 : 93
Napredak Rubin
Kruševac
Vršac
Vršac
105 : 69
Smederevo 1953
Smederevo
Metalac
Valjevo
74 : 79
Beovuk 72
Beograd
Zlatibor
Čajetina
88 : 69
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Srem
Sremska Mitrovica
83 : 77
Rtanj
Boljevac
Radnički 1950
Kragujevac
96 : 77
Mladost
Smederevska Palanka
Pirot
Pirot
75 : 89
Vojvodina
Novi Sad
Akademik
Srbobran
99 : 87
Sveti Đorđe
Žitište
Mileševac
Prijepolje
90 : 93
KKK Radnički
Kragujevac
Šabac
Šabac
80 : 83
Student
Bajina Bašta
Zekas 75
Rača
102 : 100
Polet
Ratina
Klik
Arilje
95 : 72
Priboj
Priboj
Kuršumlija
Kuršumlija
85 : 74
Niš
Niš
Zdravlje Leskovac
Leskovac
85 : 61
OKK Junior
Niš
Borac
Zemun
86 : 82
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
77 : 63
Zemun
Zemun
Slodes
Beograd
70 : 74
Borča
Beograd
Beko
Beograd
81 : 56
Ras
Beograd
Star
Novi Sad
88 : 86
Petrovgrad
Zrenjanin
Budućnost
Novi Sad
83 : 78
Sivac
Sivac
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
75 : 70
SO Koš
Sombor
Odžaci
Odžaci
62 : 80
Sloboda NS
Novi Sad
Jadran
Golubinci
110 : 43
Pink
Šimanovci
Vojka
Vojka
84 : 64
Lokomotiva 2016
Pećinci
Omladinac
Novi Banovci
84 : 65
Opovo 99
Opovo
Partizan
Šid
92 : 82
Šimanovci
Šimanovci
Rađevac
Krupanj
68 : 54
Vladimirci
Vladimirci
Ivanjica
Ivanjica
86 : 76
Čačak 94
Čačak
Požarevac
Požarevac
83 : 66
Paraćin
Paraćin
Goč
Vrnjačka Banja
65 : 75
Basket
Vrnjačka Banja
Napredak Junior
Kruševac
52 : 66
Trepča
Kosovska Mitrovica
Torlak 2
Beograd
41 : 45
Lazarevac
Lazarevac
BASK
Beograd
94 : 73
Umka 2009
Beograd
Zicer
Bor
86 : 60
Đerdap
Kladovo
Omladinac 016
Leskovac
79 : 76
Pusta Reka
Bojnik
Jugbasket
Vranje
120 : 55
BSK Junior
Bujanovac
Hisar
Leskovac
48 : 103
Bor RTB
Bor
Polufinale
Vršac
Vršac
47 : 70
Radivoj Korać
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
72 : 46
Gimnazijalac
Pirot
Bor
Bor
72 : 45
Duga
Šabac
Srbobran
Srbobran
35 : 88
Karaburma
Beograd
Beočin
Beočin
68 : 55
Radnički
Beograd

Odbojka

VA 014 Gorenje
Valjevo
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Železničar
Beograd
0 : 3
Futog
Futog
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Smederevo Carina
Smederevo
Borac
Starčevo
1 : 3
Spartak (S)
Subotica
Napredak 037
Kruševac
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Antena
Kruševac
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Timok
Zaječar
3 : 2
Zaslon
Šabac
Bečej
Bečej
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Knez Lazar
Kruševac
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Šid
Šid
3 : 0
Mladost
Turija
Pirot
Pirot
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
3 : 2
Morava
Vladičin Han
Junior
Bujanovac
0 : 3
Mladost
Bosilegrad
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
Inđija
Inđija
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 1
Vest
Šid
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Partizan
Bač
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Sloven
Ruma
Roda
Beograd
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Bor
Bor
Radan
Lebane
1 : 3
Leskovac-98
Leskovac
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Stampedo
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Pirot
Pirot
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
Volejstars
Sombor
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
Futog vest
Futog
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
0 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Kralj
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Štrand Volej
Novi Sad
0 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Grbić
Temerin
3 : 2
Lavice 07
Novi Sad
Star
Novi Sad
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Libero
Bačko Gradište
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Žitište
Žitište
Inđija
Inđija
2 : 3
Banat
Vršac
Mladost 2
Nova Pazova
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Bečej
Bečej
Blok aut
Temerin
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Gox-IN
Bački Gračac
Maks
Šid
3 : 1
CVS
Sombor
Trijumf 2013
Šid
1 : 3
Hajduk
Kula
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
ŽOK 030
Bor
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 1
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
31 : 34
Požarevac
Požarevac
Dinamo
Pančevo
32 : 23
Rudar
Kostolac
Jugović
Kać
26 : 20
Morava
Velika Plana
Partizan
Beograd
26 : 37
Spartak Vojput
Subotica
Šamot 65
Arenđelovac
32 : 27
Metaloplastika
Šabac
Priboj
Priboj
26 : 32
Dubočica 54
Leskovac
Inđija
Inđija
22 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Obilić
Beograd
24 : 17
Mokra Gora
Zubin Potok
Sindjelić
Beograd
10 : 0
Topličanin
Prokuplje
Vranje 1957
Vranje
20 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
Srem Sm
Sremska Mitrovica
22 : 30
Kikinda
Kikinda
Crvenka
Crvenka
26 : 24
Crvena Zvezda
Mokrin
Vrbas
Vrbas
36 : 26
ŽSK
Žabalj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 28
Hercegovina
Sečanj
Hisar
Leskovac
28 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
ORK Bor
Bor
32 : 28
Jagodina
Jagodina
Radnički
Ćuprija
23 : 27
Planinka
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
22 : 28
Bela Palanka
Bela Palanka
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
23 : 23
Napredak
Kruševac
Mladost
Bački Jarak
39 : 26
Dalmatinac
Riđica
Dorćol
Beograd
30 : 27
Palanka
Smederevska Palanka
BASK Soko
Beograd
41 : 31
Prva Iskra Barič
Barič
Gučevo
Banja Koviljača
22 : 23
Ub
Ub
Mladost 1949
Zaječar
35 : 32
Knjaževac
Knjaževac
Rembas
Resavica
24 : 34
Rtanj
Boljevac
Radnički 1964 2
Kragujevac
33 : 30
Užice
Užice
Medicinar
Šabac
37 : 24
Naisa
Niš
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
28 : 23
Jagodina
Jagodina
Radnički
Kragujevac
33 : 28
Železničar
Inđija
Bor RTB
Bor
29 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Požarevac
Požarevac
31 : 32
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
26 : 20
Mladi radnik
Radinac
Voždovac 1955
Beograd
25 : 21
Vrbas
Vrbas
Đerdap
Kladovo
14 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
20 : 28
Pirot
Pirot
Topličanin
Prokuplje
29 : 20
Dubočica
Leskovac
Halas Jožef
Ada
36 : 21
Temerin
Temerin
Partizan
Iđoš
27 : 31
Laki
Crvenka

Vaterpolo

Budva
Budva
9 : 7
Partizan Raiffeisen
Beograd
Primorje EB
Rijeka
11 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Jug CO
Dubrovnik
18 : 8
Jadran Split
Split

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
1 : 9
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
FON
Beograd
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 0
Apa Futsal
Apatin
Sopot
Sopot
9 : 4
Gročanski
Beograd
Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 7
Oplenac
Topola
Kosjerić
Kosjerić
8 : 1
Flach
Valjevo
Tisa
Novi Bečej
3 : 2
Kikinda
Kikinda

Američki fudbal

Panthers Pančevo
Pančevo
2 : 23
Blue Dragons Beograd
Beograd