XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Subota, 3 Septembar 2016

Fudbal

Inđija
Inđija
1 : 1
Zemun
Zemun
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Sloboda
Užice
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
Jagodina
Jagodina
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 2
Budućnost
Dobanovci
Sindjelić
Beograd
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
Čelik
Nikšić
0 : 1
Berane
Berane
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Bratstvo
Cijevna
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 1
Ibar
Rožaje
Radnički
Berane
5 : 0
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
3 : 0
Jezero
Plav
Polimlje
Murino
4 : 1
Komovi
Andrijevica
Fair Play
Bijelo Polje
2 : 13
Pljevlja 97
Pljevlja
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 3
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Vršac
Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 1
Cement
Beočin
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Sloga
Temerin
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
FAP
Priboj
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Šapine
Šapine
Karađorđe (T)
Topola
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
0 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Dunav
Prahovo
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Prva Iskra
Barič
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 1
Rakovica
Rakovica
IMT
Novi Beograd
2 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Sopot
Sopot
0 : 1
BASK
Beograd
Polet (K)
Karavukovo
7 : 3
Subotica
Subotica
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Mladost APA
Apatin
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Vršac united
Vršac
2 : 1
Dolina
Padina
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Index
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
ŽSK
Žabalj
Veternik
Veternik
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Gruža
Gruža
1 : 1
Morava
Velika Plana
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sevojno
Sevojno
1 : 1
OFK Divci
Divci
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Spartak 1924
Ljig
Ribnica
Mionica
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 4
Radnički Stobex
Klupci
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Bor
Bor
0 : 2
Moravica
Subotinac
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Đerdap
Kladovo
1 : 0
BSK
Bogovina
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
Pusta reka
Bojnik
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Lužnica
Babušnica
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Polet (S)
Sivac
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost (K)
Kruščić
4 : 2
Budućnost
Mladenovo
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Strela
Ivanovo
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Begej
Žitište
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 5
Lehel
Mužlja
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Naftagas (B)
Boka
Rudar
Vrdnik
1 : 2
Napredak
Popinci
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Partizan
Vitojevci
1 : 2
Jadran
Golubinci
OFK Sirig
Sirig
1 : 2
Vinogradar
Ledinci
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Đurđevo
OFK Futog
Futog
4 : 2
Jugović
Kać
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Rudar
Baljevac
3 : 0
Ribnica
Jovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Partizan
Cerovac
Borac
Drenovac
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Ćava
Grošnica
Sloga D
Desimirovac
4 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Sloboda
Grbice
0 : 1
Budućnost
Resnik
Parmenac
Parmenac
11 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 2
Sloga (B)
Burovac
Đerdap
Golubac
1 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 2
Radnik (S)
Salakovac
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sindjelić
Lipnica
4 : 2
Antimon
Zajača
Radnik
Ub
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Crnokosa
Kosjerić
5 : 1
Ariljska rampa
Požega
Prvi partizan
Užice
3 : 2
Perućac
Perućac
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Jedinstvo GVD
Grejač
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Resavac
Subotica
4 : 2
Bratstvo
Međureč
FUD
Brus
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
Dunđerski
Voljčinac
5 : 1
Omladinac
Podina
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Palilulac
Niš
1 : 1
Sloga 1948
Malča
Aluminijum
Niš
6 : 0
Vrtište
Vrtište
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Padež
Petrovac
Zvezda
Blato
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 6
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Biljači
Biljača
2 : 1
Vihor
Žbevac
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 1
Burovo
Burovo
Šumadija
Šopić
1 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Vinča
Vinča
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
1 : 1
Zemljoradnik
Striža
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 2
Mladost (S)
Sikirica
OFK Draževac
Draževac
0 : 0
Polet (R)
Radevac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 2
Jastrebac
Tešica
Gredetin
Gredetin
1 : 9
Polet (V)
Vitoševac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
011
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Graničar
Đala
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Vojvodina
Tovariševo
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
Delija
Mokrin
2 : 0
Roham
Nova Crnja
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Centar
Novi Sad
0 : 3
Železničar
Novi Sad
Partizan
Vrba
3 : 0
Grdica
Grdica
Popovići
Popovići
2 : 0
Napredak (G)
Gračac
Zastava
Kragujevac
4 : 1
Maršić
Maršić
Košutnjak
Kragujevac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
2 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Azbest
Stragari
Kremenac
Rogojevac
2 : 5
Korićani
Korićani
Bjelica
Milatovići
1 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
0 : 2
Železničar
Požarevac
Milicionar
Bogatić
4 : 1
Borac (Š)
Šabac
Azbukovica
Crnča
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost
Vračević
5 : 1
Proleter
Bajevac
Rudar
Radljevo
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Rubribreza
Rubribreza
4 : 0
Kalenić
Kalenić
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Borac
Bivolje
BSK
Bela Voda
2 : 1
Bukovica
Bukovica
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Jugovići
Bogdanje
4 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Dedinje
Beograd
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Pionir
Besni Fok
OFK Slatina
Slatina
4 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Sloboda
Rasnica
3 : 3
Jerma
Sukovo
Nišavac
Staničenje
2 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Senjak
Pirot
10 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Čegar 2013
Kamenica
OFK Povlen
Brezovice
4 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Dupljaj 2016
Dupljaj
4 : 2
Gradac Pričević
Valjevo
Bujačić
Bujačić
3 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Paune
Paune
6 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Mladi radnik
Valjevo
0 : 3
Beloševac
Beloševac
Lukavac
Lukavac
3 : 1
Rakac Stave
Stave
Sloga Gorić
Gorić
0 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 4
Srnje
Srnje
Gaglovo
Gaglovo
2 : 0
Konjuh
Konjuh
Padež
Padež
0 : 5
Meševo
Meševo
Nomanica
Nomanica
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Veternica
Leskovac
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Mladost
Kutles
Radnik
Pankovo
0 : 2
Borac
Veliko Laole
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 6
Soko
Krvije
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 6
Omladinac (B)
Busur
Brana Paunović 1933
Rašanac
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Manastirica
Manastirica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
4 : 1
Borac (A)
Arapovac
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Sloga
Margita
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Mladost
Mala Drenova
0 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Radnik
Davidovac
1 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Granit
Radalj
1 : 3
Luk
Voćnjak
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 1
Radnik
Glogovac
Veteran
Popović
4 : 0
Šumadija
Sipić
Feniks
Rača
3 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Badnjevac
Badnjevac
6 : 0
Mladost
Bošnjane
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 3
Oniks
Lozovik
Lipar
Donji Račnik
1 : 1
Domaćin
Kovačevac
Strmovo
Strmovo
4 : 1
Šumadinac
Kruševica
Petka
Petka
1 : 0
Proleter
Vrbovno
Spartak
Subotica
10 : 0
Požarevac
Požarevac
Sloga Radnički
Zemun
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Trijumf
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Čukarički
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
3 : 1
Mačva
Šabac
Jošanica
Novi Pazar
7 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Partizan
Cerovac
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Šapine
Šapine
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Karadjordje
Topola
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Radnički 1926
Požarevac
4 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Morava
Velika Plana
Internacional
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Železničar
Pančevo
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
1 : 1
TSC
Bačka Topola
BSK
Bavanište
3 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
2 : 4
Partizan
Gaj
Budućnost
Alibunar
3 : 7
BAK
Bela Crkva
Polet
Idvor
0 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Jugoslavija
Jabuka
6 : 1
Glogonj
Glogonj
Sloga
Miloševac
2 : 6
Mladi radnik 1940
Radinac
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Grafičar
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
4 : 0
Prva Iskra
Barič
DIF
Beograd
1 : 0
Sremcica
Sremcica
Postar 1930
Beograd
0 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Vinča
Vinča
6 : 2
Dunavac Grocka
Grocka
Sinđelić MK
Beograd
2 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Studenski Grad MK
Novi Beograd
1 : 3
Voždovac MK
Beograd
BASK MK
Beograd
6 : 1
Brodarac MK
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
0 : 7
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 5
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Nacional AG
Novi Pazar
4 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Apolon 4
Kragujevac
7 : 0
Bane
Raška
Drina
Ljubovija
0 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Senjak
Valjevo
0 : 0
OFK Šabac
Šabac
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 2
Savacium
Šabac
Loznica
Loznica
15 : 0
Železničar
Lajkovac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Šapine
Šapine
4 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
4 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Karadjordje
Topola
0 : 6
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Teleoptik
Zemun
5 : 4
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
011
Beograd
BASK
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
Borac
Novi Sad
Indeks
Novi sad
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
5 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ŽAK junior
Sombor
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
4 : 2
Vrbas
Vrbas
Polet
Trnovče
6 : 1
Cerovac 2013
Cereovac
Pobeda
Golobok
8 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Podunavac
Udovice
5 : 5
Bresje Superior
Velia Plana
Omladinac
Rakinac
0 : 16
7.juli
Vodanj
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Rudar
Vrdnik
Napredak
Žarkovac
2 : 4
1. Maj
Ruma
Borac
Klenak
2 : 2
Partizan
Vitojevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Subotica
Subotica
1 : 5
Bačka 1901
Subotica
Slavia
Kovačica
0 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Borac
Pločica
0 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Hajduk
Beograd
10 : 0
Avala 1939
Beograd
Vinca
Vinca
2 : 0
Beograd 1929
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Rad MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
03.09.2016
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 0
Leštane MK
Leštane
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
2 : 0
Voždovac MK
Beograd
011 MK
Beograd
4 : 1
IMT MK
Novi Beograd
FSFV MK
Beograd
03.09.2016
Lokomotiva MK
Beograd
13. Maj MK
Zemun
0 : 0
Zemun MK-V
Zemun
OFK Beograd V MK
Beograd
2 : 2
DIF MK
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Kosmet
Leposavić
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 4
AS
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Bane
Raška
0 : 0
Tutin
Tutin
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Drina
Ljubovija
0 : 8
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Donjošorac Sunrise
Šabac
0 : 2
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
7 : 5
Železničar
Lajkovac
Smederevo 1924
Smederevo
9 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
5 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Plana
Velika Plana
6 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Petlić 2006
Smederevo
Bačinac
Bačinac
5 : 0
Morava
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
3 : 0
AF Djokić
Velika Plana
Partizan
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
FSFV
Beograd
1 : 2
011
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
8 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
TSC
Bačka Topola
4 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
10 : 0
Vrbas
Vrbas
CFK
Vrbas
2 : 0
Hajduk junior
Kula
Sloboda
Lipe
3 : 0
Proleter
Vranovo
SASK
Saraorci
4 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Subotica
Subotica
5 : 2
Spartak
Subotica
Železničar
Pančevo
7 : 2
Omladinac
Deliblato
Spartak 1911
Debeljača
3 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
26 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
Stenli
Glogonj
8 : 1
Borac
Sakule
Sloga
Plandište
6 : 2
BAK
Bela Crkva
Lola
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 4
Institut
Zemun
Postar 1930
Beograd
0 : 5
OLE
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Radnički
Obrenovac
BSK 1925
Beograd
5 : 5
Lokomotiva
Beograd
Vinca
Beograd
1 : 2
Trijumf
Sremčica
Nord Star
Beograd
1 : 3
Sopot
Sopot
BSK Borča MK
Borča
0 : 4
Zemun MK
Zemun
Dunav MK
Veliko Selo
1 : 2
Boleč MK
Boleč
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd B MK
Beograd
Napredak MK
Medoševac
6 : 3
BASK MK
Beograd
Borac MK
Progar
0 : 7
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Fer Plej 06 MK
Zemun
2 : 2
Mungosi MK
Zemun
Tempo MK
Beograd
3 : 3
Sinđelić MK
Ugrinovci
Olimpik MK
Beograd
3 : 2
Dušanovac MK
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Čukarički
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Rad
Banjica
BSK Borča
Borča
1 : 3
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Jadar 07
Loznica
0 : 13
Pčelinjo
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 7
Loznica II
Loznica
Bajša
Bajša
1 : 1
TSC
Bačka Topola
CFK
Vrbas
2 : 2
Spartak
Subotica
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Buducnost
Dobanovci
Bezanija
Beograd
0 : 2
Dominus
Beograd
Ada
Beograd
13 : 0
Sinjdjelic
Ugrinovci
Srem
Jakovo
2 : 2
Olimpik
Beograd
Atakante
Beograd
5 : 3
Hajduk
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 2
Trijumf
Beograd
Karioke
Beograd
5 : 0
Komgrap
Beograd
Vinca
Vinca
1 : 5
Lokomotiva B
Beograd
OFK Beograd B
Beograd
5 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Brodarac 1947
Beograd
6 : 3
Zmaj 1953
Beograd

Ragbi 13

Tašmajdan
Beograd
03.09.2016
Radnički
Niš
Novi Beograd
Beograd
03.09.2016
Soko
Vranje
Zemun
Beograd
03.09.2016
Vojna akademija
Beograd