XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 776 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2016

Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
Radnički
Pirot
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Berane
Berane
3 : 1
Igalo
Herceg Novi
Ibar
Rožaje
1 : 0
Jezero
Plav
Bratstvo
Cijevna
1 : 1
Mornar
Bar
Cetinje
Cetinje
0 : 3
Kom
Podgorica
Otrant Olympic
Ulcinj
2 : 0
Radnički
Berane
Gusinje
Gusinje
2 : 2
OFK Borac
Bijelo Polje
Ribnica
Podgorica
2 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Cement
Beočin
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Sloga
Temerin
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Tabane 1970
Jagodina
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Radan
Lebane
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Brodarac 1947
Novi Beograd
3 : 1
BASK
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Sopot
Sopot
Dorćol
Beograd
0 : 2
Grafičar
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tisa (A)
Adorjan
5 : 1
Mladost APA
Apatin
Subotica
Subotica
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Dolina
Padina
0 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Polet (N)
Nakovo
3 : 1
Vršac united
Vršac
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 1
Sloga
Erdevik
Index
Novi Sad
3 : 2
Veternik
Veternik
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 4
Kupinovo
Kupinovo
Sofeks
Futog
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
Karađorđe
Ribnica
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Miokovci
Miokovci
1 : 0
Tutin
Tutin
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Proleter
Vranovo
3 : 0
Napredak
Markovac
Borac (Ž)
Žabari
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Borac 1932
Ralja
2 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Drina
Ljubovija
0 : 0
Radnički Stobex
Klupci
OFK Divci
Divci
0 : 4
Provo
Provo
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Moravica
Subotinac
5 : 1
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Levač
Rekovac
1 : 4
Trajal
Kruševac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Rembas
Resavica
0 : 0
Sloga
Ćićevac
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Budućnost (O)
Orašje
5 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
Budućnost
Zvečka
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
Turbina
Vreoci
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Srem
Jakovo
1 : 4
Borac (L)
Lazarevac
Radnički 1905
Bajmok
9 : 2
Jadran (S)
Sanad
Napredak
Nadalj
0 : 0
Jadran (F)
Feketić
Bajša
Bajša
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Senta
Senta
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Lipar
Lipar
2 : 0
OFK Šikara
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 0
Polet (S)
Sivac
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Slavija
Pivnice
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
BSK
Bački Brestovac
8 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Polet
Izbište
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Vulturul
Grebenac
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Strela
Ivanovo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (St)
Starčevo
1 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo
Bočar
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Lehel
Mužlja
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 0
Banat
Čenta
Borac
Aleksandrovo
4 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Ljukovo
Ljukovo
5 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak
Popinci
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
FK Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Hajduk
Divoš
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
TSK
Temerin
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
Borac
Šajkaš
1 : 0
Mladost
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Tatra
Kisač
3 : 0
Miletić
Mošorin
Proleter
Banoštor
2 : 0
Bačka
Đurđevo
Radnik
Ušće
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Stubal
Stubal
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Borac
Vraneši
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Proleter
Pečenog
4 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 3
Polet (T)
Trbušani
Brezak
Pranjani
3 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 2
Prijevor
Prijevor
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Zadrugar
Gornja Trepca
1 : 4
LFK Mladost
Lučani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ibar
Leposavić
11 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Podunavac
Udovice
1 : 0
7. Juli
Vodanj
Pobeda
Golobok
1 : 0
Polet
Trnovče
Sloboda
Lipe
3 : 1
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Šumadija
Azanja
1 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
SASK
Saraorci
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Vinča
Vinča
2 : 2
Omladinac
Donja Rača
Proleter 1976
Jelovik
3 : 2
Banja 1957
Banja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 1
Junkovac
Junkovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 1
BSK
Belosavci
Radnik (S)
Salakovac
0 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Makce
Makce
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Krilaš
Ćovdin
0 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Borac (V)
Vladimirci
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Jedinstvo
Štitar
2 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
ZSK
Valjevo
0 : 5
Sovljak
Sovljak
Joševa
Joševa
0 : 1
Trlić
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
5 : 2
Tulari
Tulari
Savinac
Visibaba
2 : 2
Polet
Rasna
Železničar
Požega
0 : 0
Ariljska rampa
Požega
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Blizna
Blizna
1 : 2
Čubra
Čubra
Krivelj
Krivelj
0 : 1
Zlot
Zlot
BSK
Bukovče
0 : 2
Branik
Štubik
Slatina
Bor
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
Mladost 1976
Biljeg
5 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Mladost (Ba)
Batušinac
8 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Naša krila
Belotinac
5 : 3
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 5
Orljane
Orljane
Omladinac
Grezna
2 : 1
Malinik
Podgorac
Kablovi
Zaječar
5 : 1
Sloga
Minićevo
Trebič
Sokobanja
0 : 3
Radnički (L)
Lubnica
Vratarnica
Vratarnica
5 : 1
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Osnić
Osnić
1 : 1
ŠSK
Štipina
Bratstvo
Međureč
1 : 4
Hajduk
Čepure
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Juhor
Glavinci
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Morava
Ribare
Napredak (D)
Drenovac
6 : 0
Resavac
Subotica
Partizan
Glogovac
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Parunovac
Parunovac
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
4 : 1
Sloga
Dašnica
Kupci
Kupci
5 : 1
Vinogradar
Zleginje
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 2
Jastreb
Blace
Jug Bogdan
Đakus
4 : 0
Veterani Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
0 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Dunđerski
Voljčinac
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
4 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Mladost
Lalinac
1 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Sloga 1948
Malča
0 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Dragoš
Pirot
Padež
Petrovac
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
2 : 8
Borac
Barje Čiflik
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Brza
OFK Brza
3 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Mladi Borac
Živkovo
2 : 2
Bobište
Bobište
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Vučje
Vučje
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Polet
Stajkovce
1 : 3
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Umac
Miroševce
Radnički (P)
Pertate
2 : 1
Progres
Ladovica
Vihor
Žbevac
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Južna pruga
Vladičin Han
0 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Lugina
Preševo
4 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 1
Biljači
Biljača
Čelik
Belo polje
1 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Morava
Parteš
0 : 0
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 0
Mineralac
Klokot
Sloga
Ranilug
1 : 4
Glama
Koretište
Borac
Progar
3 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Banja
Višnjička Banja
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Komgrap
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
Institut
Zemun Polje
0 : 0
13. Maj Zemun
Zemun
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK
Baćevac
5 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Rudovci
2 : 1
Urovci
Urovci
Strelac
Mislođin
4 : 2
Barajevo
Barajevo
Polet
Grabovac
1 : 3
Šumadija
Šopić
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
Boleč
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Hajduk
Kamendol
Mladost
Begaljica
1 : 5
Kosmaj
Ralja
Ropočevo
Ropočevo
0 : 3
Dunavac
Grocka
Pudarci
Pudarci
3 : 5
Leštane
Leštane
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Sloga
Voljavče
Morava
Kočino Selo
5 : 2
Šumadinac
Dragovo
Mladost (K)
Končarevo
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Kolare
Kolare
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (G)
Gložane
0 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
Borac
Trnjane
4 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Napredak 2012
Krušje
OFK Draževac
Draževac
0 : 1
Planinac 2015
Podgorac
Hajduk
Rujevica
5 : 2
Rtanj
Vrmdža
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Sloga
Žučkovac
0 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (V)
Vinarce
3 : 1
BSK
Belanovce
Atletiko
Donja Jajina
1 : 1
Lemind
Leskovac
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
1 : 2
OFK Morava
Leskovac
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Real
Donja Jajina
4 : 1
Navalin
Navalin
BUSK
Novi Beograd
2 : 0
Atakante
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
3 : 0
Sparta Železnik
Železnik
Busije
Zemun
2 : 0
011
Beograd
Petrovčić
Petrovčić
0 : 6
Studenski Grad
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Palić
Palić
1 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
1 : 0
Đurđin
Đurđin
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 5
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 3
Lokomotiva
Subotica
Iskra
Kucura
7 : 1
Budućnost
Savino Selo
Pobeda
Pobeda
1 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Tomislavci
Tomislavci
9 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Mladost
Radičević
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Graničar
Đala
2 : 1
AFK
Ada
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Hajduk
Podlokanj
3 : 1
Čoka
Čoka
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
Tisa
Padej
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 2
Kula
Kula
Graničar (R)
Riđica
0 : 2
Stanišić
Stanišić
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 3
Crvenka
Crvenka
Borac
Obrovac
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Budućnost
Parage
2 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Neštin
Neštin
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Maglić
Bački Maglić
4 : 2
Kulpin
Kulpin
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Banat
Ilandža
0 : 1
Dobrica
Dobrica
Ratar
Kruščica
5 : 1
Radnički 1927
Vršac
Mladost
Vojlovica
3 : 0
Polet
Idvor
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
Spartak 1911
Debeljača
1 : 0
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
0 : 6
Unirea
Uzdin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Kolonija
Kovin
3 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
8 : 1
Borac
Pločica
Proleter
Mramorak
8 : 1
Jedinstvo
Dubovac
ASK
Aradac
3 : 3
Jedinstvo
Ečka
OFK Klek
Klek
1 : 2
Rusanda
Melenci
Zlatica
Zlatica
1 : 1
Potisje
Knićanin
Omladinac
Botoš
9 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Bega
Novi Itebej
4 : 1
Borac (I)
Iđoš
Roham
Nova Crnja
1 : 3
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
2 : 11
Vojvodina (B)
Bašaid
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 5
Napredak (Č)
Čestereg
OFK Brestač
Brestač
4 : 0
Mladost
Buđanovci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
Graničar (O)
Obrež
3 : 2
Fruškogorac
Manđelos
Železničar
Inđija
12 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Borac
Martinci
Sloga
Čalma
2 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Obilić
Vilovo
4 : 2
Železničar
Novi Sad
Čenej
Čenej
4 : 1
Bačka
Begeč
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
Susek
Susek
Moskva
Budisava
0 : 0
Centar
Novi Sad
Borac
Rakovac
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Lazac
Lazac
2 : 0
Borac (A)
Adrani
Mladost (V)
Vrdila
5 : 3
Gruža
Vitanovac
Napredak (G)
Gračac
3 : 2
Grdica
Grdica
Lugovi
Čačak
0 : 3
Planinac
Vujetinci
Vujan
Prislonica
2 : 6
Morava (K)
Katrga
Rakova
Rakova
0 : 6
Rudar
Bresnica
Kej
Čačak
1 : 2
Budućnost
Stančići
Morava (M)
Mojsinje
4 : 0
Malba
Žaočani
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Voćar
Kotraža
3 : 2
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
1 : 4
Gorušica
Viča
Sloga
Kaona
1 : 3
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Šilopaj
Šilopaj
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Jezava
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
1 : 1
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 1
Železničar
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Kolarac
Kolari
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Landol
Landol
1 : 0
Omladinac
Seone
Udarnik
Baničina
3 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 1
Selevac
Selevac
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 3
Obilić
Staro Selo
Jasenica
Božurnja
3 : 2
Ranilović
Ranilović
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Kopljari
Kopljari
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 2
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
1 : 4
Sloga
Zagorica
Budućnost
Blaznava
0 : 6
Šumadinac (N)
Natalinci
Partizan
Darosava
3 : 0
Žabare
Žabare
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Marjan
Knić
3 : 1
Udarnik
Trska
Bare
Bare
3 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
BSK
Borač
6 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Crvena zvezda
Miraševac
5 : 1
Omladinac (V)
Vučkovica
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Karađorđe
Vučić
Grivac
Grivac
1 : 2
Pobeda (S)
Sepci
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Integral
Batuša
3 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Napredak (S)
Simićevo
4 : 3
BSK
Boževac
Dragoš
Oreškovica
0 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Kurjače
Kurjače
1 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Železničar
Požarevac
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
Dunavac (P)
Petka
0 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Radnički (P)
Požeženo
2 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 2
Obilić
Živica
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 5
Napredak
Mačvanski Belotić
Borac (Š)
Šabac
2 : 1
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
2 : 0
Gorki
Glušci
Sloga (D)
Duvanište
1 : 4
Cer
Petkovica
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 0
Torpedo
Tabanović
Omladinac
Slepčević
2 : 2
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
1 : 4
Sloga (B)
Bogosavac
Radnički (К)
Koceljeva
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Trešnjevka
Trbušac
3 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Šipurske Livade
Šabac
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Cerić
Miokus
4 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Torpedo
Lojanice
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Sloga (K)
Krnić
6 : 0
Varna 012
Varna
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Stolice
Krupanj
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Velika Reka
Velika Reka
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Cerova
Cerova
4 : 2
Sloga (S)
Straža
Gunjevac
Gunjevac
5 : 0
Mladost
Vračević
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 2
Kalenić
Kalenić
Polet (T)
Takovo
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Proleter
Bajevac
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kotešica
Kotešica
3 : 2
Polet
Popučke
Borac
Rajković
3 : 1
Liplje
Liplje
Kolubara 2
Valjevo
1 : 3
Ribnikar
Pecka
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 1
Komanice
Komanice
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 11
Glumač
Glumač
Sečica
Seča reka
4 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Plavi Tok
Dražinovići
Trešnjica
Tvrdići
2 : 3
Duškovci
Duškovci
Bakionica
Bakionica
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Gorobilje
Gorobilje
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Lauš
Lopaš
2 : 2
Avijatičar
Vranjani
Napredak
Korbovo
9 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Pontes
Kostol
0 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Egeta
Brza Palanka
7 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Kladušnica
Kladušnica
8 : 2
Omladinac
Vajuga
Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Rečka
Rečka
Ratar
Jasenica
0 : 6
Slatina
Negotin
Malajnica
Malajnica
2 : 2
Urovica
Urovica
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 1
Miloševo
Miloševo
Bukovica
Bukovica
2 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Žabare
Žabare
3 : 0
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Čarapan
Kruševac
1 : 4
Mladost VPD
Kruševac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
BSK
Bela Voda
Sloga
Majdevo
4 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Budućnost
Kaonik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga
Lozna
1 : 1
Mladost
Donji Katun
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Trudbenik
Stalać
6 : 1
Gradina
Pejovac
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Omladinac
Pojate
Dunavac
Dunavac
1 : 5
Poštar
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Crvenka
Borča
Minel
Ripanj
8 : 0
Podunavac
Ritopek
Dedinje
Beograd
2 : 1
Pinosava
Pinosava
Mladost
Jabučki Rit
2 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Vojvoda
Dučina
10 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Popović
Popovići
4 : 6
OFK Slatina
Slatina
OFK Rogača
Rogača
1 : 1
Rudar 2012
Babe
Željuša
Željuša
9 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Jerma
Sukovo
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 2
Senjak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 3
Pobeda
Držina
Rongo Siti
Pirot
2 : 0
Nišavac
Staničenje
Morava 1949
Čokot
4 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Delijski Vis
Niš
6 : 2
Supovac
Supovac
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Sečanica
Sečanica
Radnički 1936
Trupale
6 : 0
Durlan Siti
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Šljivar
Šljivar
5 : 2
Deli Jovan
Salaš
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Timok 1928
Trnavac
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
OFK Rtanj 2016
Boljevac
3 : 0
Nacional
Lukovo
Padina 1989
Padina
2 : 0
Koprijan 1975
Gradište
OFK Metalac
Sombor
0 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Partizan
Kupusina
5 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 1
Panonija
Lalić
Sloga Trgošped
Mehovine
2 : 3
Hajduk
Debrc
Provo 2015
Provo
2 : 0
Verko
Suvo Selo
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Mrovska
Mrovska
4 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 2
Sloga (R)
Ridjake
Polet
Jalovik
0 : 4
Mladost (B)
Belotić
Tisa 1933
Taraš
1 : 0
Borac
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
6 : 1
Partizan
Tomaševac
Mladost
Belo Blato
3 : 1
Sloga
Jarkovac
KSK Konak 1926
Konak
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
Krtinska
Krtinska
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Borac
Ušće
Rekreativo
Zabrežje
0 : 3
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
6 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Posavina
Stubline
3 : 1
Sloga
Ratari
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Jedinstvo
Dren
Beloševac
Beloševac
0 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Mali korak
Oglađenovac
1 : 2
Rakac Stave
Stave
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Gradac Pričević
Valjevo
1 : 6
Sloga Gorić
Gorić
Zadrugar
Lopatanj
0 : 5
Lukavac
Lukavac
Dupljaj 2016
Dupljaj
2 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Bujačić
Bujačić
1 : 1
Paune
Paune
Vitorul
Straža
6 : 1
Karaš
Jasenovo
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Hajduk
Šušara
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Pobeda
Parta
Doljane Meševo
Doljane
1 : 7
Zdravinje
Zdravinje
Mudrakovac
Mudrakovac
9 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Polet (K)
Kobilje
2 : 3
Grkljane
Grkljane
Zmajevac
Belasica
3 : 1
Štitari
Štitari
Srnje
Srnje
4 : 1
Globoder
Globoder
Vratare
Vratare
2 : 8
Meševo
Meševo
Jašunja
Jašunja
2 : 2
Turekovac
Turekovac
Badince
Badince
5 : 2
Todorovce
Todorovce
Borac
Veliko Laole
6 : 1
Soko
Krvije
B.S.K.
Bošnjak
1 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Vukan
Ždrelo
6 : 0
Omladinac B
Šetonje
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 3
Manastirica
Manastirica
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Melnica
Melnica
2 : 0
Brana Paunović 1933
Rašanac
Sloboda
Stubica
1 : 4
Sloga
Lukavica
BSK
Brajkovac
1 : 2
Rudar
Zeoke
Mladi Borac
Županjac
3 : 1
Polet
Mirosaljci
Toplica
Donja Toplica
1 : 4
Stari drugari
Kadina Luka
Babajić
Babajić
2 : 0
Paštrić
Paštrić
Mladost
Latković
17 : 0
Proleter
Latković
Tolić
Tolić
1 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
6 : 3
Orao
Poljanice
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 2
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
9 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Proleter 1932
Požarevac
0 : 5
Sloga (L)
Lučica
Beli Orao
Bradarac
0 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 4
Stig 1955
Beranje
Mlava (B)
Bratinac
1 : 4
Vihor
Маljurevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
2 : 1
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Morava
Rajkinac
2 : 0
Partizan
Majur
Mladost
Bukovče
2 : 2
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
1 : 1
OFK Borac
Lovci
Hajduk
Miloševo
1 : 4
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Omladinac
Bunar
Zelenika
Vitance
1 : 3
Resavac
Veliki Popović
Resava
Bukovac
3 : 0
Beljanica
Strmosten
Orlovi
Jasenovo
0 : 2
Sindjelić
Vojnik
Mladi radnik
Grabovica
2 : 1
Mladi borac
Trucevac
Janošik
Janošik
5 : 4
Mladost
Velika Greda
Morava
Medvedja
5 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Rujišnik
Rujišnik
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Borjak 2013
Okruglica
5 : 0
Mladost
Mala Drenova
Brgule
Brgule
0 : 0
OFK Takovo
Takovo
Vukona
Vukona
2 : 3
Vrelo
Vrelo
Kolubara
Liso Polje
3 : 4
Omladinac
Kalinovac
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 4
Murgaš 2012
Murgaš
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Popovac
Popovac
1 : 2
Heroj
Busilovac
Jedinstvo
Ratari
10 : 0
Polet
Zabrega
Budućnost
Lebina
6 : 0
Radnik
Davidovac
Napredak
Stubica
7 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Vihor
Golubovac
1 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Sloga
Korenita
0 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Jadar 1961
Gornji Dobrić
7 : 1
Jelav
Jelav
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 1
Hajduk
Ribarica
Šumadija
Šumarice
0 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 3
Lasta
Vitkovac
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Jedinstvo
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 1
Mladost 1981
Štulac
Kablar
Kraljevo
1 : 4
Miločajac
Miločaj
Mineral 2015
Rudno
4 : 2
BSK 2014
Bukovica
Morava
Mrsać
0 : 5
National AG
Novi Pazar
Budućnost
Samaila
0 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Studen Vitez
Studenica
Mladost (J)
Jelenac
3 : 0
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 0
Borac
Kloka
Kralj Petar I
Topola
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Sloven
Sibač
3 : 2
Mladost
Prhovo
Vitez
Subotište
0 : 4
Srem
Sremski Mihaljevci
Donji Srem
Pećinci
4 : 0
Šumar
Ogar
Sremac
Deč
3 : 3
Lovac
Karlovčić
Kameni
Ašanja
0 : 4
Hajduk
Šimanovci
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
1 : 2
Mladi Radnik
D ušica
Sloga
Plavna
3 : 1
Proleter
Karađorđevo
Slavija
Bođani
0 : 6
Labudnjača
Vajska
Borac
Vizić
5 : 3
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Bačka
Despotovo
Šumice
Glušci
1 : 1
Radnik
Glogovac
Pečanica
Pečanica
2 : 0
Kumane
Kumane
Srednjevo
Srednjevo
0 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Sloga-TOP
Topolovnik
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Baštovan 2015
Carevac
3 : 2
Stiški Kurjak
Kurjače
Ram
Ram
0 : 2
Dunavac 1929
Kisiljevo
Pek
Kusiće
4 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Polet
Nikinci
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
0 : 0
Car Uroš
Jazak
S.V.Radnički
Irig
4 : 0
Borac
Stejanovci
Sloga
Voganj
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Sremac
Dobrinci
1 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Jednota
Šid
1 : 2
Napredak
Vašica
Sinđelić
Gibarac
2 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo
Ljuba
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Borac
Ilinci
4 : 4
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
1 : 0
Graničar
Jamena
Krušedol
Krušedol
7 : 1
Sloga (M)
Maradik
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Borac (J)
Jarkovci
0 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
OFK Bosut
Bosut
1 : 2
Srem
Sremska Rača
Grgurevci
Grgurevci
1 : 4
Planinac
Ležimir
BSK
Bešenovo
8 : 1
Poletarac
Laćarak
Sloboda
Šašinci
6 : 0
Borac (R)
Radenković
Noćaj
Noćaj
0 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sremac
Jarak
1 : 3
Sloga
Zasavica
Volujac
Volujac
2 : 0
Maovi MH
Maovi
Kosmajac
Koraćica
1 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Omladinac
Rajkovac
3 : 2
Sloga
Granice
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Napredak
Međulužje
OFK Student
Mladenovac
0 : 5
Šumadija 1962
Jagnjilo
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 6
Pričinović
Pocerski Pričinović
Korman
Korman (Šabac)
0 : 1
Sava
Mrđenovac
Žabar
Žabar
4 : 1
Borac BTG
Batalage
Parcane
Parcane
3 : 1
Mladost
Toljevac
Udarnik
Sibnica
4 : 4
Mladost
Svinjarevo
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
Budućnost
Kočetin
3 : 1
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
1 : 2
Jedinstvo
Oreovica
Polet
Senje
0 : 3
Slavija 1915
Ćuprija
Dobricevo
Dobricevo
0 : 5
Pomoravlje
Ostrikovac
Sloga
Isakovo
3 : 3
Budućnost
Vlaška
OFK Vinci
Vinci
0 : 2
Barič
Barič
Mladost 1970
Radoševac
2 : 1
Električar
Šuvajić
Polet
Bikinje
5 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Bukorovac
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
8 : 0
Borac
Novi Milanovac
Seljak 1928
Male Pčelice
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Meteor
Lapovo
5 : 0
Mladost
Bošnjane
Veteran
Popović
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Proleter
Jasenak
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Vreoci
Vreoci
2 : 1
Proleter
Vrbovno
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 4
Lazarevac
Lazarevac
Strmovo
Strmovo
1 : 3
Petka
Petka
Mašinac Trejs PZP
Niš
0 : 1
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
2 : 3
Sloga Radnički
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Napredak
Kruševac
Mačva
Šabac
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Polet
Sivac
0 : 3
Rad
Beograd
Trijumf
Kragujevac
2 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Partizan
Cerovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički Šabački
Šabac
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 0
Balkan
Beograd
Brodarac 2
Beograd
3 : 0
Žarkovo
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Železničar
Pančevo
Begej
Žitište
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Inđija
Inđija
2 : 0
Veternik
Veternik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Hajduk junior
Kula
Prva Iskra
Barič
0 : 3
Srem
Jakovo
Trudbenik
Trudbenik
0 : 2
Vrčin
Vrčin
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 2
Dunavac Grocka
Grocka
Lokomotiva MK
Beograd
5 : 0
Brodarac MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
1 : 2
BASK MK
Beograd
Palilulac MK
Beograd
1 : 6
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
Šumadinac MK
Bečmen
1 : 4
IMT MK
Novi Beograd
Brodarac 1947 MK
Beograd
2 : 2
Zuce MK
Zuce
Real Niš
Niš
0 : 1
Kiker
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Tutin
Tutin
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Bane
Raška
Mačva 2005
Bogatić
5 : 0
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
0 : 7
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Pančevo
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
Vršac United
Vršac
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac
Vršac
2 : 3
Radnički (K)
Kovin
Borac
Novi Sad
3 : 3
Petar Puača
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 2
Budućnost
Ratari
Cerovac 2013
Cereovac
3 : 2
7.juli
Vodanj
Rudar
Vrdnik
6 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloven
Ruma
4 : 3
Napredak
Žarkovac
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Subotica
Subotica
Dunav
Banatska Palanka
10 : 0
Polet
Izbište
Slavia
Kovačica
5 : 0
Radnički
Baranda
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 7
Polet
Grabovac
GSP Polet
Beograd
0 : 6
Bežanija
Beograd
Avala 1939
Beograd
0 : 4
Dorcol
Beograd
OFK Balkan
Beograd
1 : 3
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 5
IMT
Beograd
DIF
Beograd
5 : 0
OLE
Zemun
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
2 : 1
BASK MK
Beograd-Čukarica
Studentski grad MK
Novi Beograd
0 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 2
Teleoptik MK
Zemun
Novi Beograd MK
Novi Beograd
7 : 1
011 V MK
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
Apolon
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mačva 2005
Bogatić
4 : 2
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 6
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac
Vršac
4 : 0
Radnički (K)
Kovin
Bečej 1918
Bečej
7 : 0
Vrbas
Vrbas
Borac
Lešnica
2 : 6
Jadar 07 II
Loznica
Spartak
Subotica
2 : 3
Subotica
Subotica
Vulturul
Grebenac
5 : 5
Hajdučica
Hajdučica
Sloga
Plandište
8 : 3
Partizan
Uljma
Vojvodina
Crvena Crkva
2 : 10
Crvena zvezda
Pavliš
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 1
Jadar 07 I
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
12 : 1
Luk-Kompenzatori
Loznica
Pobeda
Piroman
0 : 7
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
3 : 0
Polet
Grabovac
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Mineral
Rudno
OFK National AG
Novi Pazar
1 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Šapine
Šapine
1 : 0
RSK
Rabrovo
Hajduk
Debrc
1 : 0
Provo
Provo
IMT
Beograd
5 : 3
Zuce
Beograd
Buducnost
Dobanovci
1 : 0
Graficar
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 4
OLE
Zemun
Rakovica
Beograd
5 : 2
Postar 1930
Beograd
Lokomotiva
Beograd
7 : 1
Sindjelic
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Internacional
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
1 : 5
Seceranac Ada
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 6
Crvena zvezda MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 2
Teleoptik MK
Zemun
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
Čukarički MK
Beograd
Beograd 1929 MK
Beograd
5 : 1
Dunav MK
Veliko Selo
PKB MK
Padinska Skela
2 : 4
BASK MK
Beograd
Napredak MK
Medoševac
5 : 1
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Vozdovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 2
BSK 1925
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Spartak
Subotica
Partizan
Drazevac
5 : 0
Zvezda
Konatice
Tutin
Tutin
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac
Ljig
0 : 3
OFK Senjak
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Budućnost Krušik
Valjevo
Radnički
Valjevo
15 : 1
Polet
Popucke
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Železničar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
3 : 0
Šampion
Valjevo
Kolašin
Zubin Potok
4 : 2
KMF Raška
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Mineral
Rudno
Rudar
Baljevac
3 : 2
Luna
Novi Pazar
OFK Šabac
Šabac
3 : 2
Mačva
Šabac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Senta
Senta
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 0
Sloga
Ostojićevo
Bezanija
Beograd
0 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
BSK 1926
Baćevac
2 : 1
Karioke
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
1 : 2
Dorcol
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 0
Petlic
Beograd
Forza
Beograd
8 : 0
Lokomotiva V
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
5 : 2
Zvezdara
Beograd

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
85 : 89
Cibona
Zagreb
Union Olimpija
Ljubljana
81 : 72
Mornar
Bar
Budućnost VOLI
Podgorica
91 : 62
Krka
Novo Mesto
Crvena zvezda MTS
Beograd
96 : 76
Mega Leks
Beograd
Kris Kros
Pančevo
77 : 87
Hajduk
Kula
Železničar
Inđija
59 : 67
Topola
Bačka Topola
Student
Bajina Bašta
73 : 91
Novi Pazar
Novi Pazar
Polet
Ratina
77 : 69
Prva Petoletka
Trstenik
Priboj
Priboj
76 : 70
Mileševac
Prijepolje
Mladost
Zaječar
61 : 73
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Niš
Niš
70 : 69
Radan
Lebane
Žitko Basket
Beograd
81 : 76
Borča
Beograd
LA Basket
Beograd
67 : 88
BKK Radnički
Beograd
SO Koš
Sombor
64 : 82
Bagljaš
Zrenjanin
Sloboda NS
Novi Sad
86 : 67
Kadet
Novi Sad
Odžaci
Odžaci
62 : 83
Tisa
Bečej
Partizan 1953
Beograd
77 : 67
Radivoj Korać
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
119 : 24
Užice
Užice
ČA basket
Čačak
65 : 55
Mileševac
Prijepolje

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
25 : 25
Rudar
Kostolac
Partizan
Beograd
33 : 34
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
20 : 20
Dubočica 54
Leskovac
Inđija
Inđija
28 : 21
Priboj
Priboj
Hercegovina
Sečanj
22 : 25
Kikinda
Kikinda
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
35 : 23
Mladost
Vršac
Sivac
Sivac
24 : 24
Jabuka
Jabuka
Rekreativo
Beograd
35 : 24
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Jagodina
Jagodina
31 : 31
ORK Bor
Bor
BSK Heba
Bujanovac
29 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Trepča
Kosovska Mitrovica
28 : 38
Radnički 2
Kragujevac
Metalac
Kraljevo
28 : 44
Karađorđe
Topola
Župa 54
Aleksandrovac
33 : 30
Lokomotiva
Lapovo
Metalac
Futog
35 : 31
Vladimirovac
Vladimirovac
Beograd
Beograd
36 : 24
Palanka
Smederevska Palanka
Metaloplastika 2
Šabac
40 : 30
Ub
Ub
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
33 : 14
Radnički
Jaša Tomić
Obilić
Novi Kneževac
23 : 29
Gradnulica
Zrenjanin
Unirea
Uzdin
41 : 12
Glogonj
Glogonj
Metalac
Kraljevo
25 : 30
Pančevo
Pančevo
ORK Loznica
Loznica
31 : 32
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Radnički
Obrenovac
34 : 28
Metalac 2015
Valjevo
Žitorađa
Žitorađa
31 : 26
Đerdap
Kladovo
Radan
Lebane
21 : 18
Knjaževac
Knjaževac
Prijepolje
Prijepolje
38 : 18
Čačak
Čačak
Partizan
Iđoš
29 : 33
Radnički
Bajmok
Srem
Sremska Mitrovica
24 : 24
Halas Jožef
Ada
Dolovo
Dolovo
30 : 15
Deronje
Deronje
Mokrin
Mokrin
22 : 20
Jedinstvo
Kačarevo
Želja
Žabalj
37 : 30
Apatin
Apatin
Naftagas
Elemir
21 : 22
Gradnulica
Zrenjanin
Sonta
Sonta
41 : 11
Lehel
Mužlja
Obilić
Novi Kneževac
11 : 25
Mladost
Opovo

Futsal

Jastrebac
Blace
4 : 1
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
International
Novi Sad
5 : 3
Bečej 2003
Bečej
Raška
Raška
2 : 7
Požarevac
Požarevac
Partenon
Smederevska Palanka
3 : 1
Olimp
Vrnjačka Banja
Ekonomac 2
Kragujevac
8 : 0
Kragujevac 2011
Kragujevac
Bellatores
Šabac
0 : 1
Mašinac
Kragujevac
Župski rubin
Prijepolje
4 : 4
Ivanjica
Ivanjica
Zlatar 033
Nova Varoš
4 : 2
Kosjerić
Kosjerić

Hokej

Fehérvári Titánok
Székesfehérvár
3 : 2
Ferencvárosi TC
Ferencvaros
MAC Budapest
Budimpesta
3 : 4
Dunarea Galati
Galati