XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 440 utakmica za dan
Subota, 19 Novembar 2016

Fudbal

Napredak
Kruševac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
Radnički (N)
Niš
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnik
Surdulica
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Mačva
Šabac
1 : 2
Inđija
Inđija
Sloboda
Užice
2 : 2
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Dinamo
Vranje
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Sindjelić
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Tottenham
London
3 : 2
West Ham
London
Crystal Palace
London
1 : 2
Manchester City
Manchester
Everton
Liverpool
1 : 1
Swansea
Swansea
Southampton
Southampton
0 : 0
Liverpool
Liverpool
Stoke
Stoke-on-Trent
0 : 1
Bournemouth
Bournemouth
Sunderland
Sunderland
3 : 0
Hull
Hull
Watford
Watford
2 : 1
Leicester
Leicester
Manchester Utd
Manchester
1 : 1
Arsenal
London
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 2
Köln
Köln
Mainz 05
Mainz
4 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Augsburg
Augsburg
0 : 0
Hertha BSC
Berlin
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Bayern
München
Chievo
Verona
1 : 0
Cagliari
Cagliari
Udinese
Udine
1 : 2
Napoli
Napoli
Juventus
Torino
3 : 0
Pescara
Pescara
PSG
Paris
2 : 0
Nantes
Nantes
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 0
Dijon
Dijon
Bastia
Furiani
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
Rennes
Rennes
1 : 1
Angers
Angers
La Coruña
La Coruña
2 : 3
Sevilla
Sevilla
Barcelona
Barcelona
0 : 0
Málaga
Málaga
Eibar
Eibar
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
Atlético Madrid
Madrid
0 : 3
Real Madrid
Madrid
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Budućnost
Podgorica
5 : 0
Lovćen
Cetinje
Dečić
Tuzi
2 : 0
Mladost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Bokelj
Kotor
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Zeta
Golubovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 2
Borac (S)
Sakule
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Vršac
Vršac
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Sloga
Temerin
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Šapine
Šapine
FAP
Priboj
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (D)
Despotovac
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Timok
Zaječar
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 2
Pukovac
Pukovac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Dunav
Prahovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Teleoptik
Zemun
IMT
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Radnički (S)
Sombor
7 : 2
Tavankut
Tavankut
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Sloga
Plandište
1 : 4
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
7 : 1
Dolina
Padina
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Vršac united
Vršac
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Sloga
Erdevik
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Ovčar
Markovica
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Gruža
Gruža
4 : 1
Napredak
Markovac
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Spartak 1924
Ljig
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Sevojno
Sevojno
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
0 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Napredak
Aleksinac
OFK Bor
Bor
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
BSK
Bogovina
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Žitorađa
Žitorađa
0 : 3
Trajal
Kruševac
Pusta reka
Bojnik
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Pčinja
Trgovište
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
5 : 0
Jedinstvo
Surčin
Milutinac
Zemun
1 : 0
Avala
Beli Potok
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 3
Bajša
Bajša
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Jadran (F)
Feketić
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
ŽAK
Sombor
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Bilećanin
Sečanj
0 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Lehel
Mužlja
Begej
Žitište
10 : 0
Naftagas (B)
Boka
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 9
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Partizan
Vitojevci
OFK Futog
Futog
6 : 1
Vinogradar
Ledinci
Jugović
Kać
0 : 0
TSK
Temerin
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 2
Mladost
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Budućnost
Resnik
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Brezak
Pranjani
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Udarnik
Lozovik
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 0
Budućnost
Ratari
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Đerdap
Golubac
3 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Radnik
Ub
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
7 : 0
Joševa
Joševa
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
5 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
1 : 2
Sovljak
Sovljak
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Branik
Štubik
Rudar (G)
Grljan
3 : 0
Trebič
Sokobanja
Rgotina
Rgotina
4 : 1
Kablovi
Zaječar
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 2
Hajduk
Čepure
Resavac
Subotica
3 : 0
Morava
Ribare
Blagotin
Poljna
4 : 0
Parunovac
Parunovac
Vulkan
Brenica
5 : 2
Vrtište
Vrtište
Palilulac
Niš
1 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
Aluminijum
Niš
2 : 6
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 2
Umac
Miroševce
Levosoje
Levosoje
3 : 2
Trešnjevka
Lopardince
OFK Alakince
Alakince
1 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Zenit
Oparić
2 : 3
Sloga
Voljavče
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Borac
Trnjane
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Planinac 2015
Podgorac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Real
Donja Jajina
Sloga
Ostojićevo
2 : 1
AFK
Ada
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Čoka
Čoka
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Begeč
Centar
Novi Sad
2 : 0
Susek
Susek
Popovići
Popovići
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Grdica
Grdica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Omladinac (V)
Vučkovica
5 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Gorki
Glušci
Torpedo
Tabanović
2 : 1
Cer
Petkovica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 1
Radnički (К)
Koceljeva
Velika Reka
Velika Reka
5 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Azbukovica
Crnča
0 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Jadar (S)
Stupnica
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
Rudar
Radljevo
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Budućnost
Kaonik
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
BSK
Bela Voda
2 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Sloboda
Rasnica
1 : 5
Mladost
Mali Suvodol
Nišavac
Staničenje
2 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 3
Šljivar
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
0 : 0
Lovac
Mali Izvor
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Moravac (P)
Pečenjevce
8 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
ŠFU Derbi 2016
Vlase
5 : 3
Moravac (G)
Guberevac
Todorovce
Todorovce
3 : 1
Mladost
Kutles
Obilić
Beograd
0 : 3
Sloga Radnički
Zemun
Mašinac Trejs PZP
Niš
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Ub
6 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Radnički Šabački
Šabac
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Studentski Grad
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 3
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 4
Sindjelic
Beograd
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Strela
Ivanovo
Borac (St)
Starčevo
5 : 2
Polet
Idvor
Trudbenik
Trudbenik
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Vrčin
Vrčin
0 : 8
011
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 6
Srem
Jakovo
Sinđelić MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Kiker
Kraljevo
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Brodarac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Borac
Novi Sad
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Ševac
Kusić
Strelac
Mislodjin
3 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Hajduk
Beograd
0 : 3
Beograd 1929
Beograd
Vinca
Vinca
3 : 3
Dorcol
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
1 : 1
011 MK
Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
0 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
AF Duljaj
Topola
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Morava
Velika Plana
0 : 7
Plana
Velika Plana
Petlić 2006
Smederevo
1 : 5
Zvižd
Kučevo
Presing
Požarevac
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Proleter
Ravno Selo
0 : 3
Arena Su
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Železničar
Pančevo
Borac
Starčevo
0 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
Rad MK
Beograd
1 : 3
Altina MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Beograd 1929 MK
Beograd
1 : 3
Kosmaj MK
Ralja
Prva Iskra MK
Barič
1 : 2
PKB MK
Padinska Skela
Jagodina
Jagodina
19 : 0
Levač
Rekovac
Subotica
Subotica
0 : 0
CFK
Vrbas
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 4
OFK AS
Novi Pazar
Donjošorac
Šabac
19.11.2016
10:00
OFK Šabac
Šabac
Tamnava 2016
Koceljeva
19.11.2016
10:00
Mačva 2005
Bogatić
POFK Čivija
Šabac
19.11.2016
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
19.11.2016
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
POFK Savacium
Šabac
19.11.2016
10:00
Mačva
Šabac
BSK 1925 B
Batajnica
1 : 0
Lokomotiva V
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd

Košarka

Zadar
Zadar
69 : 76
Partizan NIS
Beograd
Mega Leks
Beograd
93 : 87
Mornar
Bar
Krka
Novo Mesto
72 : 88
Igokea
Aleksandrovac
Konstantin
Niš
56 : 76
Mladost Admiral
Zemun
Spartak
Subotica
93 : 74
Dunav
Stari Banovci
Napredak Rubin
Kruševac
69 : 75
Vršac
Vršac
Rtanj
Boljevac
60 : 79
Radnički 1950
Kragujevac
Futog Tupanjac MD
Futog
81 : 85
Sloboda
Užice
Vojvodina
Novi Sad
85 : 71
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Dunav 2014
Apatin
83 : 64
Sveti Đorđe
Žitište
Akademik
Srbobran
102 : 83
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
71 : 93
Topola
Bačka Topola
Radnički
Kovin
87 : 80
Jedinstvo
Novi Becej
KKK Radnički
Kragujevac
84 : 60
Železničar
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
75 : 68
Klik
Arilje
Morava
Vladičin Han
82 : 76
OKK Junior
Niš
Zdravlje Leskovac
Leskovac
75 : 56
Jablanica
Medveđa
Sokobanja
Sokobanja
106 : 73
Radan
Lebane
Vlasotince
Vlasotince
81 : 87
Prokuplje
Prokuplje
Kuršumlija
Kuršumlija
59 : 83
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Borac
Zemun
92 : 86
Ras
Beograd
Torlak
Beograd
73 : 85
Borča
Beograd
Slodes
Beograd
66 : 83
LA Basket
Beograd
Žarkovo
Beograd
91 : 71
Radnički (O)
Obrenovac
Velika Kikinda
Kikinda
89 : 68
Sloboda NS
Novi Sad
Odžaci
Odžaci
85 : 58
SO Koš
Sombor
Mladost Veternik
Veternik
110 : 56
Sivac
Sivac
Budućnost
Novi Sad
91 : 67
Petrovgrad
Zrenjanin
BNS
Banatsko Novo Selo
51 : 76
Šimanovci
Šimanovci
Omladinac
Novi Banovci
96 : 72
Lokomotiva 2016
Pećinci
Vojka
Vojka
59 : 72
Jedinstvo
Kačarevo
Mladost 2014
Ub
77 : 75
Rađevac
Krupanj
Užice
Užice
79 : 71
Čačak 94
Čačak
Požarevac
Požarevac
97 : 55
Stari Ras
Novi Pazar
Napredak Junior
Kruševac
92 : 64
Bane
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
90 : 54
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
BASK
Beograd
75 : 54
Novi Beograd 7
Beograd
Torlak 2
Beograd
66 : 87
Eko Sport
Beograd
Zicer
Bor
60 : 72
Mladost Vesna
Bela Palanka
Jugbasket
Vranje
89 : 60
Omladinac 016
Leskovac
Užice
Užice
39 : 96
Mileševac
Prijepolje
Prijepolje
Prijepolje
23 : 69
Zvečan
Zvečan
Topličanin 2012
Prokuplje
52 : 67
Actavis academy
Leskovac
Srbobran
Srbobran
80 : 63
Hajduk
Kula
Beočin
Beočin
102 : 23
Jadran
Golubinci
Kolubara LA 2013
Lazarevac
20 : 0
MIX
Šabac
Železničar
Lajkovac
69 : 67
Mladost 014
Ub
Borac
Čačak
74 : 82
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
Sloga
Kraljevo
69 : 74
Vizura Shark
Beograd
Sport's World
Novi Sad
68 : 62
Konstantin
Niš
Zemun
Zemun
81 : 58
Mladost (Č)
Čačak
Hisar
Leskovac
48 : 100
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Inter koš
Šabac
42 : 48
MIX
Šabac
Mladost
Ub
64 : 93
Železničar
Lajkovac
OKK Šabac
Šabac
20 : 0
Koceljeva
Koceljeva
Student 014
Valjevo
20 : 0
LA Basket
Lazarevac
MIX 1
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
MIX 2
Šabac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
20 : 0
MIX 2
Šabac
Student 014
Valjevo
20 : 0
LA Basket
Lazarevac
MIX 1
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
Inter koš
Šabac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
20 : 0
Osečina
Osečina
Student
Valjevo
20 : 0
Mladost 014
Ub
MIX
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Partizan
Beograd
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Niš IGM Mladost
Niš
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Starčevo
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
VA 014 Gorenje
Valjevo
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Antena
Kruševac
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Timok
Zaječar
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Bečej
Bečej
Užice
Užice
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Stig
Kurjače
3 : 0
Karađorđe
Topola
Loznica
Loznica
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Gračac
Gračac
3 : 0
Lotus
Čačak
Banat
Vršac
3 : 1
Vojvodina 2
Novi Sad
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Dinamo
Pančevo
TENT
Obrenovac
3 : 0
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Futog
Futog
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
Vranje
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Roda
Beograd
Sterija
Beograd
2 : 3
Valjevo
Valjevo
Ub
Ub
3 : 0
Borac (Č)
Čačak
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Tutin
Tutin
Kralj
Beograd
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Ribnica
Mionica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Stampedo
Niš
Paraćin
Paraćin
3 : 2
Bor
Bor
Radan
Lebane
2 : 3
Desetka
Niš
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
Futog vest
Futog
3 : 2
Elan Volej
Srbobran
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Apatin
Apatin
Mladost 2000
Kruševac
3 : 1
Ušće
Ušće
Gimnazijalac 2
Kraljevo
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Kraljevo
Kraljevo
3 : 2
Sportisimo
Vrnjačka Banja
Kopaonik
Brus
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Mokra Gora 2
Zubin Potok
0 : 3
Koteks
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Zvečan
Zvečan
1 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Raška
Raška
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
Star
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
Grbić
Temerin
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
Žitište
Žitište
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Banat
Vršac
3 : 0
Inđija
Inđija
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Mladost 2
Nova Pazova
Bečej
Bečej
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Blok aut
Temerin
Gox-IN
Bački Gračac
3 : 1
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
CVS
Sombor
0 : 3
Maks
Šid
Hajduk
Kula
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
ŽOK 030
Bor
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma

Rukomet

Požarevac
Požarevac
26 : 32
Vojvodina
Novi Sad
Morava
Velika Plana
27 : 26
Jugović
Kać
Metaloplastika
Šabac
23 : 26
Šamot 65
Arenđelovac
Dubočica 54
Leskovac
32 : 24
Kolubara
Lazarevac
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 20
Inđija
Inđija
Vranje 1957
Vranje
29 : 31
Proleter
Zrenjanin
Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 20
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
32 : 21
Sivac
Sivac
Crvenka
Crvenka
25 : 24
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Crvena Zvezda
Mokrin
22 : 27
Mladost
Vršac
Loznica
Loznica
25 : 23
Metalac
Valjevo
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
24 : 25
Studentski grad
Beograd
Novi Beograd
Beograd
33 : 27
Mačva
Bogatić
PKB
Padinska Skela
22 : 19
Radnički
Obrenovac
BSK Heba
Bujanovac
29 : 34
Jagodina
Jagodina
Planinka
Kuršumlija
22 : 21
Jastrebac
Blace
Radnički
Ćuprija
30 : 23
ORK Bor
Bor
Župa 54
Aleksandrovac
35 : 26
Napredak
Kruševac
Ub
Ub
35 : 16
Gučevo
Banja Koviljača
Palanka
Smederevska Palanka
28 : 27
Dorćol
Beograd
Rudar
Majdanpek
28 : 33
Majdanpek
Majdanpek
Knjaževac
Knjaževac
27 : 26
Bor 2
Bor
Mladost 1949
Zaječar
22 : 19
Đerdap
Kladovo
Pobednik
Prijepolje
30 : 23
Šamot 65 2
Aranđelovac
Bane
Raška
40 : 27
Užice
Užice
Graničar
Gakovo
22 : 29
Rusin
Ruski Krstur
Prigrevica
Prigrevica
34 : 26
Vojput 2
Subotica
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 33
Somborelektro
Sombor
Borac
Bački Gračac
23 : 27
Grafičar
Bezdan
Ruma
Ruma
21 : 31
Titel
Titel
Nova Pazova
Nova Pazova
43 : 20
Jedinstvo
Novi Bečej
Medicinar
Šabac
36 : 23
Radnički KG
Kragujevac
Kikinda
Kikinda
23 : 18
Sloga
Petrovac na Mlavi
Jagodina
Jagodina
33 : 31
Junior
Beograd
Železničar
Inđija
18 : 21
Naisa
Niš
Župa
Aleksandrovac
16 : 28
Mladost (NP)
Nova Pazova
Pančevo
Pančevo
17 : 24
Voždovac 1955
Beograd
Kučevo
Kučevo
38 : 35
ORK Beograd
Beograd
Mačva
Šabac
29 : 26
Beograd
Beograd
Rudar
Kostolac
25 : 33
Radnički
Obrenovac
ORK Loznica
Loznica
33 : 28
Grand Zvezda
Beograd
Mladost
Zaječar
17 : 28
Žitorađa
Žitorađa
Naisa 2
Niš
29 : 25
Radnički
Svilajnac
Pirot
Pirot
30 : 24
Đerdap
Kladovo
Jadran Lider
Feketić
25 : 24
Temerin
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
29 : 36
Partizan
Iđoš
Halas Jožef
Ada
38 : 25
Mladost
Nova Pazova
Ravangrad
Sombor
30 : 31
Laki
Crvenka
Vlasotince
Vlasotince
33 : 24
Vranje
Vranje
Jagodina 2
Jagodina
24 : 15
Hajduk Veljko
Negotin
Niška Banja
Niška Banja
35 : 10
Bor - RTB 2
Bor

Vaterpolo

Jadran Carine
Herceg Novi
10 : 4
Budva
Budva
HAVK Mladost
Zagreb
10 : 9
Primorje EB
Rijeka
Partizan Raiffeisen
Beograd
5 : 11
Jug CO
Dubrovnik
Mornar BS
Split
11 : 9
Jadran Split
Split
Solaris
Šibenik
6 : 8
Zadar 1952
Zadar
Primorac
Kotor
8 : 5
BVK Crvena zvezda
Beograd
Medveščak
Zagreb
8 : 14
OVK POŠK
Split
VA Cattaro
Kotor
7 : 16
Šabac
Šabac
Nais
Niš
11 : 10
Dunav
Novi Sad
Banjica
Beograd
13 : 11
Beograd
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
14 : 6
Polet
Sombor
Bečej
Bečej
9 : 7
Banja Luka
Banja Luka
Proleter
Zrenjanin
10 : 21
ŽAK
Kikinda
Singidunum
Beograd
12 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
Rasina
Kruševac
8 : 11
Dorćol
Beograd
KVK Radnički
Kragujevac
15 : 10
Novi Beograd 011
Beograd
Taš 2000
Beograd
7 : 15
Vojvodina
Novi Sad
Novi Beograd 011
Novi Beograd
10 : 11
Senta
Senta

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
2 : 2
Kalča
Niš
FON
Beograd
6 : 2
Nova Pazova
Nova Pazova
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 1
Jastrebac
Blace
Ivanjica
Ivanjica
4 : 0
Raška
Raška
Mašinac
Kragujevac
4 : 5
Olimp
Vrnjačka Banja
Srpska BGD
Beograd
5 : 2
Sopot
Sopot
Bezbednost 192
Valjevo
3 : 11
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Miners
Majdanpek
3 : 0
Aleksinac 2015
Aleksinac

FFA

Delijski Vis
Niš
5 : 1
Aca Menta
Svrljig
Fri Kik
Niš
8 : 2
Soko
Niš
Free Kick
Niš
8 : 2
Soko
Niš
Delijski Vis
Niš
8 : 0
Sinđelić B
Niš
Radnički A
Niš
8 : 4
Sinđelić A
Niš
Nacional Milan Plavi
Niš
4 : 0
Red Star
Niš
Delijski Vis
Niš
1 : 3
Radnički A
Niš
Delijski Vis
Niš
1 : 3
Aca Menta
Svrljig
Fri Kik
Niš
4 : 3
Soko
Niš
Filip Filipović
Niš
3 : 0
Proleter
Donja Vrežina

Hokej

Partizan
Beograd
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
ECE Celje
Celje
3 : 1
Playboy Slavija
Ljubljana
Maribor
Maribor
4 : 2
Medvescak
Zagreb