XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 322 utakmica za dan
Nedelja, 21 Avgust 2016

Fudbal

Čukarički
Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Radnik
Surdulica
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Radnički
Pirot
5 : 1
Dinamo
Vranje
West Ham
London
1 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Sunderland
Sunderland
1 : 2
Middlesbrough
Middlesbrough
Milan
Milano
3 : 2
Torino
Torino
Atalanta
Bergamo
3 : 4
Lazio
Roma
Bologna
Bologna
1 : 0
Crotone
Crotone
Chievo
Verona
2 : 0
Internazionale
Milano
Empoli
Empoli
0 : 1
Sampdoria
Genova
Genoa
Genova
3 : 1
Cagliari
Cagliari
Palermo
Palermo
0 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Pescara
Pescara
2 : 2
Napoli
Napoli
Guingamp
Guingamp
2 : 1
Marseille
Marseille
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 1
Montpellier
Montpellier
PSG
Paris
3 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Sporting Gijón
Gijón
2 : 1
Athletic Club
Bilbao
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 3
Real Madrid
Madrid
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Zeta
Golubovci
2 : 1
Grbalj
Radanovići
Berane
Berane
2 : 2
Kom
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 1
Otrant Olympic
Ulcinj
Jezero
Plav
0 : 1
Cetinje
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Čelik
Nikšić
Ibar
Rožaje
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Železničar
Pančevo
3 : 0
Cement
Beočin
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radan
Lebane
3 : 0
Pukovac
Pukovac
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Dorćol
Beograd
4 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Subotica
Subotica
1 : 4
Tisa (A)
Adorjan
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 2
Srbobran
Srbobran
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Bačka (P)
Pačir
Polet (N)
Nakovo
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Slavia
Kovačica
0 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
ŽAK
Kikinda
1 : 4
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Sofeks
Futog
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Borac
Novi Sad
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Hajduk (B)
Beška
1 : 3
Sloga
Erdevik
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Veternik
Veternik
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Dragačevo
Guča
1 : 4
Sloga
Kraljevo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Borac 1932
Ralja
1 : 1
Proleter
Vranovo
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 3
Morava
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zadrugar
Lajkovac
1 : 2
OFK Divci
Divci
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
Spartak 1924
Ljig
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Provo
Provo
5 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Malošište
Malošište
3 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Bukovik
Razanj
1 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
BSK
Bogovina
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Rembas
Resavica
3 : 1
Kopaonik
Brus
Juhor
Obrež
0 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga
Ćićevac
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Trajal
Kruševac
5 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
Pusta reka
Bojnik
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Budućnost (O)
Orašje
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 4
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Ropotovo
Ropotovo
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
Turbina
Vreoci
Vrčin
Vrčin
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 0
Avala
Beli Potok
Borac (L)
Lazarevac
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Hajduk
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Torlak
Kumodraž
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Senta
Senta
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 2
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
4 : 0
Jadran (S)
Sanad
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 5
Jadran (F)
Feketić
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
OFK Šikara
Sombor
2 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Lipar
Lipar
2 : 0
ŽAK
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 2
Slavija
Pivnice
Rusin
Ruski Krstur
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Borac (St)
Starčevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Strela
Ivanovo
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 0
Bilećanin
Sečanj
Borac
Aleksandrovo
3 : 1
Lehel
Mužlja
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Naftagas (B)
Boka
Banat
Čenta
3 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
FK Graničar 1924
Adaševci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac
Klenak
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 3
Jadran
Golubinci
Miletić
Mošorin
3 : 5
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
Titel
Titel
TSK
Temerin
2 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Borac
Šajkaš
4 : 1
Jugović
Kać
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
Proleter
Banoštor
Granit
Jošanička banja
0 : 0
Real
Podunavci
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Omladinac
Novo Selo
0 : 4
Magnohrom
Kraljevo
OFK Ras
Novi Pazar
6 : 2
Ribnica
Jovac
Polet
Ratina
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
4 : 2
Mataruge
Mataruge
Stubal
Stubal
3 : 0
Borac
Vraneši
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Polet (T)
Trbušani
Mladost (P)
Preljina
1 : 4
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
1 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 3
LFK Mladost
Lučani
Omladinac (Z)
Zablaće
7 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Brezak
Pranjani
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
SASK
Saraorci
2 : 2
Pobeda
Golobok
Crvena zvezda
Suvodol
8 : 0
Udarnik
Lozovik
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
OFK Šatornja
Donja Šatornja
3 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Banja 1957
Banja
1 : 0
BSK
Belosavci
Vinča
Vinča
2 : 1
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Proleter 1976
Jelovik
4 : 0
ŽSK
Žirovnica
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Radnik (S)
Salakovac
4 : 1
Krilaš
Ćovdin
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Makce
Makce
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Borac (V)
Vladimirci
1 : 2
Majur
Majur
Jedinstvo
Štitar
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Jevremovac
Jevremovac
3 : 2
Sindjelić
Lipnica
Kačer
Belanovica
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Tulari
Tulari
Trlić
Trlić
2 : 0
Mladost
Dračić
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 5
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Joševa
Joševa
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Ariljska rampa
Požega
2 : 2
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Višesava
Bajina Bašta
0 : 6
Budućnost
Arilje
Savinac
Visibaba
1 : 1
Čajetina
Gostilje
Železničar
Požega
1 : 1
Lazarica
Prilipac
Slatina
Bor
2 : 1
Blizna
Blizna
Polom
Leskovo
3 : 0
BSK
Bukovče
Ključ
Podvrška
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Deli Jovan
Sikole
6 : 2
Čubra
Čubra
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Branik
Štubik
Naša krila
Belotinac
2 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 5
Mladost 1976
Biljeg
Orljane
Orljane
3 : 0
Radnički 1924
Kočane
Rasovača
Rasovača
6 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 0
Palilula
Aleksinac
Vratarnica
Vratarnica
2 : 4
Trebič
Sokobanja
Osnić
Osnić
2 : 3
Kablovi
Zaječar
ŠSK
Štipina
1 : 0
Malinik
Podgorac
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 2
Sloga
Minićevo
OFK Grlište
Grlište
2 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Hajduk
Čepure
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Partizan
Glogovac
4 : 1
Mladost (J)
Jovac
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Bratstvo
Međureč
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Juhor
Glavinci
Morava
Ribare
2 : 0
Budućnost
Miliva
Sloga
Dašnica
3 : 1
Naupare
Naupare
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Parunovac
Parunovac
1 : 4
Kupci
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Blagotin
Poljna
Mladi radnik
Bačina
1 : 4
Šanac
Šanac
Komgrap
Beograd
3 : 1
Borac
Progar
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Šumadinac
Bečmen
4 : 0
Banja
Višnjička Banja
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Dunav
Veliko Selo
4 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Radnički
Rudovci
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Strelac
Mislođin
0 : 1
Burovo
Burovo
Polet
Grabovac
0 : 1
BSK
Baćevac
Rušanj
Rušanj
5 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Barajevo
Barajevo
0 : 1
Urovci
Urovci
Ropočevo
Ropočevo
2 : 0
Mladost
Begaljica
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Boleč
Grocka
Leštane
Leštane
6 : 0
Hajduk
Kamendol
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Sloga
Voljavče
3 : 2
Mladost (K)
Končarevo
Kolare
Kolare
3 : 1
Zenit
Oparić
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 0
Morava
Kočino Selo
Mladost (G)
Gložane
1 : 2
Ursule
Ursule
Mladi radnik
Novo Lanište
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Omladinac
Botoš
5 : 1
OFK Klek
Klek
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 1
ASK
Aradac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 1
MSK
Mihajlovo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Jedinstvo
Ečka
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Rusanda
Melenci
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 4
Potisje
Knićanin
Mladost
Buđanovci
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Hajduk
Višnjićevo
1 : 3
Železničar
Inđija
Napredak
Žarkovac
5 : 2
Graničar (O)
Obrež
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
OFK Brestač
Brestač
Borac
Martinci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Borac (A)
Adrani
2 : 4
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Napredak (G)
Gračac
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Integral
Batuša
4 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Dragoš
Oreškovica
4 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Radnički (K)
Knežica
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
BSK
Boževac
3 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Dunavac (P)
Petka
2 : 2
Kurjače
Kurjače
Radnički (P)
Požeženo
1 : 2
Železničar
Požarevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 4
Polet (V)
Voluja
Dizel
Bare
1 : 4
Desine
Desine
Obilić
Živica
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
0 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 1
Duško
Klenje
Omladinac
Slepčević
2 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Drina
Badovinci
0 : 3
Borac (Š)
Šabac
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 5
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
1 : 3
Gorki
Glušci
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Sloga (K)
Krnić
0 : 1
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Radnički (К)
Koceljeva
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Varna 012
Varna
0 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Karađorđe
Mišar
4 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 4
Vidojevica
Lešnica
Cerova
Cerova
0 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga (S)
Straža
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (K)
Kozjak
1 : 0
Stolice
Krupanj
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
1 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 7
Avijatičar
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 1
Lauš
Lopaš
Napredak
Gornja Dobrinja
5 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Sečica
Seča reka
2 : 0
Bakionica
Bakionica
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Mladost VPD
Kruševac
4 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Bukovica
Bukovica
6 : 2
Rasina
Vitanovac
Žabare
Žabare
2 : 1
Čarapan
Kruševac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Mladost
Donji Katun
8 : 2
Gradina
Pejovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Borac
Gornji Katun
3 : 2
Omladinac
Pojate
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga
Lozna
3 : 0
Polet 57
Milutovac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Mrovska
Mrovska
5 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Provo 2015
Provo
Polet
Jalovik
2 : 1
Hajduk
Debrc
Mladost (B)
Belotić
7 : 1
Verko
Suvo Selo
Sloga (R)
Ridjake
0 : 5
Dragojevac
Dragojevac
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 1
Doljane Meševo
Doljane
Polet (K)
Kobilje
3 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Zmajevac
Belasica
1 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Mladost 2015
Mala Reka
4 : 2
Grkljane
Grkljane
Srnje
Srnje
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Vratare
Vratare
2 : 6
Konjuh
Konjuh
Graničar
Grabovci
3 : 0
Planinac
Rivica
Sloga
Voganj
1 : 4
Jedinstvo (R)
Ruma
Sremac
Dobrinci
0 : 0
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 1
Vojvodina
Neradin
Fruška Gora
Ruma
12 : 0
Borac
Stejanovci
Jedinstvo
Ljuba
1 : 0
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
3 : 3
Sinđelić
Gibarac
Omladinac
Batrovci
0 : 4
Napredak
Vašica
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar
Jamena
4 : 0
Sremac
Berkasovo
Požarevac
Požarevac
1 : 2
Mašinac Trejs PZP
Niš
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 4
Sloga Radnički
Zemun
Mačva
Šabac
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
3 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Real Niš
Niš
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
3 : 1
Čukarički
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Bane
Raška
Apolon
Kraljevo
1 : 5
Apolon 4
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
AS
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
4 : 1
Tutin
Tutin

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
10 : 6
Jezero
Bela Crkva
Spartak Prozivka
Subotica
18 : 9
Goč
Vrnjačka Banja