XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 433 utakmica za dan
Subota, 20 Maj 2017

Fudbal

Bayern
München
4 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 3
Werder
Bremen
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
Hertha BSC
Berlin
2 : 6
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Köln
Köln
2 : 0
Mainz 05
Mainz
Hamburger SV
Hamburg
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Ingolstadt
Ingolstadt
1 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Napoli
Napoli
4 : 1
Fiorentina
Firenze
Chievo
Verona
3 : 5
Roma
Roma
Nancy
Nancy-Tomblaine
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Lorient
Lorient
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 0
Nantes
Nantes
Marseille
Marseille
1 : 0
Bastia
Furiani
Lyon
Lyon
3 : 3
Nice
Nice
PSG
Paris
1 : 1
Caen
Caen
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Dijon
Dijon
Angers
Angers
2 : 0
Montpellier
Montpellier
Rennes
Rennes
2 : 3
Monaco
Monaco
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Leganés
Leganés
1 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Sporting Gijón
Gijón
2 : 2
Betis
Sevilla
La Coruña
La Coruña
3 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Sevilla
Sevilla
5 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Grbalj
Radanovići
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
Bokelj
Kotor
2 : 1
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
0 : 3
Zeta
Golubovci
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Mladost
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Borac (S)
Sakule
Vršac
Vršac
2 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Sloga
Temerin
0 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Železničar
Pančevo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Šapine
Šapine
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 2
Car Konstantin
Niš
Dunav
Prahovo
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Ozren
Sokobanja
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Barič
BASK
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sopot
Sopot
2 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
Polet (K)
Karavukovo
3 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Srbobran
Srbobran
9 : 0
Subotica
Subotica
Mladost APA
Apatin
4 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 3
Potisje
Kanjiža
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 0
Dolina
Padina
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 2
Index
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
0 : 7
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Sloga
Erdevik
3 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Veternik
Veternik
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Sloga
Kraljevo
Radnički (K)
Kovači
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
Ovčar
Markovica
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
Gruža
Gruža
1 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Ribnica
Mionica
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 3
Provo
Provo
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
BSK
Bogovina
2 : 4
Rtanj
Boljevac
Đerdap
Kladovo
6 : 0
OFK Bor
Bor
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Kopaonik
Brus
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
Morava 1918
Ćuprija
6 : 2
Bošnjane
Bošnjane
OFK Kosanica
Kuršumlija
6 : 2
Rembas
Resavica
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Pusta reka
Bojnik
Sloga (L)
Leskovac
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
Avala
Beli Potok
3 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Hajduk Junior
Kula
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (K)
Kruščić
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Polet (S)
Sivac
5 : 7
ŽAK
Sombor
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Strela
Ivanovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
OFK Kikinda
Kikinda
5 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
8 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Bačka
Đurđevo
Šajkaš 1908
Kovilj
8 : 0
Miletić
Mošorin
Jugović
Kać
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
OFK Futog
Futog
2 : 2
TSK
Temerin
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Borac
Vraneši
Partizan
Cerovac
5 : 1
Kolonija
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Slatina
Slatina
1 : 3
Zadrugar
Gornja Trepca
Podunavac
Udovice
4 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Đerdap
Golubac
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 3
ZSK
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Čajetina
Gostilje
0 : 4
Ježevica
Ježevica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Mladost (Ba)
Batušinac
Palilula
Aleksinac
2 : 3
Naisus 1977
Rožina
Rgotina
Rgotina
2 : 4
Radnički (L)
Lubnica
Rudar (G)
Grljan
3 : 3
Sloga
Minićevo
Midžor
Kalna
3 : 1
Malinik
Podgorac
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Aluminijum
Niš
0 : 3
OFK Niš
Niš
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Zvezda
Blato
4 : 0
Napredak
Izvor
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Čelik
Belo polje
Biljači
Biljača
1 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Mineralac
Klokot
3 : 0
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
Oskar
Pasjane
3 : 0
Sloga
Ranilug
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 1
Morava
Parteš
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Ugljare
Ugljare
Sitnica
Lepina
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Urovci
Urovci
Burovo
Burovo
3 : 1
BSK
Baćevac
Mladenovac
Mladenovac
2 : 3
Kosmaj
Ralja
Vinča
Vinča
0 : 2
Boleč
Grocka
Radnički (T)
Tekija
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 2
Omladinski
Paraćin
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Gredetin
Gredetin
Polet (R)
Radevac
2 : 3
Sloga (K)
Korman
Napredak 1976
Jošanica
2 : 1
Hajduk
Rujevica
Slemen
Milušinac
1 : 1
Mladost
Resnik
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Obilić
Zmajevo
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Tornjoš
Tornjoš
2 : 5
Tisa
Padej
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Krivanj
Selenča
2 : 3
Borac
Obrovac
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Budućnost
Parage
Kulpin
Kulpin
6 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Maglić
Bački Maglić
0 : 4
Neštin
Neštin
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
Čenej
Čenej
Železničar
Novi Sad
5 : 5
Jedinstvo
Rumenka
Centar
Novi Sad
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Grdica
Grdica
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Bjelica
Milatovići
8 : 3
Jelica
Goračići
Sloga (M)
Milatovac
1 : 1
BSK
Borač
Omladinac (V)
Vučkovica
5 : 1
Grivac
Grivac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Obilić
Živica
Polet (V)
Voluja
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Drina
Badovinci
3 : 1
Cer
Petkovica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Azbukovica
Crnča
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Vidojevica
Lešnica
5 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost
Vračević
1 : 4
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Polet (T)
Takovo
Kalenić
Kalenić
4 : 0
Proleter
Bajevac
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Rudar
Radljevo
Vrelo Sport
Vrelo
12 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 3
Koča Andjelković
Tekija
OFK Sikole
Sikole
5 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Rasina
Vitanovac
3 : 4
Mladost VPD
Kruševac
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Sloga
Majdevo
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Mladost
Donji Katun
Mladost
Mali Suvodol
2 : 2
Jerma
Sukovo
Senjak
Pirot
6 : 0
Rongo Siti
Pirot
Nišavac
Staničenje
3 : 0
Temac
Temska
Mekiš
Mekiš
1 : 5
10. februar
Šajinovac
Knežica
Knežica
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
Velika Jasikova
Velika Jasikova
7 : 0
Nacional
Lukovo
OFK Rtanj 2016
Boljevac
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
Borac
Azbresnica
1 : 3
Dobrič 1974
Brest
Sport
Bezdan
5 : 1
OFK Metalac
Sombor
Vratare
Vratare
0 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Todorovce
Todorovce
5 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 0
Mladost
Kutles
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 3
Moravac (G)
Guberevac
Soko
Krvije
3 : 1
Radnik
Pankovo
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 6
Zabrđe 1936
Zabrđe
Manastirica
Manastirica
6 : 0
Melnica
Melnica
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Brana Paunović 1933
Rašanac
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Sloboda
Stubica
Planinac
Panjevac
0 : 6
Resava
Bukovac
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Mladost
Mala Drenova
7 : 0
Vinogradar
Riljac
Radnik
Davidovac
1 : 6
Napredak
Stubica
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 3
Hajduk
Ribarica
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Bogutovačka Banja
Bogutovac
4 : 0
Studen Vitez
Studenica
Kralj Petar I
Topola
4 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Sloga
Zabojnica
3 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik
Guncati
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Omladinac
Bogatić
2 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Borac
Vukovac
3 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Jasenovac
Krepoljin
4 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
Feniks
Rača
4 : 6
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Sipić
0 : 3
Napredak
Malo Krčmare
Pocerina
Jevremovac
6 : 1
Bojić
Bojić
Metlić
Metlić
1 : 3
Maovi MH
Maovi
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Oniks
Lozovik
Domaćin
Kovačevac
6 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Munja
Baric
3 : 4
Tornado
Drazevac
Skela
Skela
0 : 3
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Proleter
Jasenak
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Roma
Iverić
Šumadinac
Kruševica
0 : 5
Mladi Radnik
Junkovac
Proleter
Vrbovno
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Lazarevac
Lazarevac
3 : 6
Petka
Petka
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mašinac Trejs PZP
Niš
Spartak
Subotica
10 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 0
Obilić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Požarevac
Požarevac
Levač
Rekovac
0 : 6
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
3 : 10
Krstarica
Prokuplje
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Radnički (P)
Pirot
Železničar
Lajkovac
20.05.2017
11:00
Savacijum
Šabac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 5
Radnički 1926
Požarevac
Karadjordje
Topola
4 : 2
Morava
Velika Plana
Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
6 : 1
Homoljac
Žagubica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 7
Šapine
Šapine
IMT
Beograd
2 : 5
Internacional
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Brodarac 2
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 9
Siti Sport Klub
Beograd
BSK Borča
Borča
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sloga
Plandište
4 : 2
Budućnost
Alibunar
Partizan
Gaj
8 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
9 : 0
Polet
Idvor
Glogonj
Glogonj
4 : 3
Strela
Ivanovo
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Sloga
Miloševac
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Zmaj 1953
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
0 : 7
011
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
PKB
Padinska skela
Sremcica
Sremcica
0 : 1
Milutinac
Zemun
Postar 1930
Beograd
2 : 1
Minel
Beograd
DIF
Beograd
8 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Studenski Grad MK
Novi Beograd
1 : 2
Radnički MK
Novi Beograd
Sinđelić MK
Beograd
5 : 5
BASK MK
Beograd
Rad MK
Beograd
7 : 4
BSK Borča MK
Borča
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
7 : 3
Palilulac MK
Beograd
Brodarac 1947 MK
Beograd
5 : 2
Šumadinac MK
Bečmen
Zemun
Zemun
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Studentski Grad
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
7 : 3
Kiker
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Real Niš
Niš
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Indeks
Novi sad
0 : 1
Novi Sad 1921
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Nacional AG
Novi Pazar
2 : 4
Tutin
Tutin
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon (K)
Kraljevo
4 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
Ub
20.05.2017
12:00
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
20.05.2017
12:00
Senjak
Valjevo
Loznica
Loznica
20.05.2017
10:00
Radnički (V)
Valjevo
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 7
Teleoptik
Zemun
BSK 1925
Beograd
2 : 0
011
Beograd
Radnicki (NB)
Novi Beograd
1 : 4
BSK
Borča
Internacional
Beograd
3 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
PKB
Padinska Skela
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
1. Maj
Ruma
Dunav
Banatska Palanka
1 : 7
Ševac
Kusić
Borac
Pločica
0 : 3
Tempo
Sefkerin
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Slavia
Kovačica
Radnički
Baranda
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Polet
Grabovac
3 : 3
Jedinstvo
Dren
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost
Borina
1 : 8
Jedinstvo
Mali Zvornik
Crvena zvezda MK
Beograd
4 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
Brodarac MK
Beograd
1 : 3
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
6 : 3
Leštane MK
Leštane
Rad MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
7 : 1
Voždovac MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Zemun MK-V
Zemun
5 : 1
Zmaj 1953 MK
Zemun
13. Maj MK
Zemun
3 : 1
Novi Beograd MK
Novi Beograd
OFK Beograd V MK
Beograd
4 : 1
011 V MK
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 1
CFK
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Indeks
Novi sad
1 : 0
Novi Sad 1921
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Hajduk junior
Kula
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Zemun
Zemun
6 : 0
BSK
Borča
Rad
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Vozdovac
Beograd
011
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Sloga
Miloševac
SASK
Saraorci
11 : 0
Borac 1932
Ralja
Vidojevica
Lešnica
0 : 14
Loznica
Loznica
Arena Su
Subotica
17 : 0
Proleter
Ravno Selo
Njerš Ištvan
Totovo Selo
5 : 1
Subotica
Subotica
Železničar
Pančevo
3 : 4
Sloga
Banatsko Novo Selo
Kolonija
Kovin
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina (C)
Crepaja
4 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Slavia
Kovačica
0 : 11
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac
Sakule
1 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Stenli
Glogonj
6 : 2
Dolina
Padina
BAK
Bela Crkva
11 : 0
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
Partizan
Uljma
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Stubline
Buducnost
Zvecka
1 : 11
Obrenovac 1905
Obrenovac
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
IMT
Beograd
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Buducnost
Dobanovci
3 : 1
Dorcol
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 4
Obilic
Beograd
Rakovica
Beograd
0 : 6
OLE
Zemun
Beograd 1929
Beograd
7 : 1
Palilulac
Beograd
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Sindjelic
Beograd
Nord Star
Beograd
0 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Voždovac MK
Beograd
5 : 3
Studenski grad MK
Novi Beograd
BSK Borča MK
Borča
3 : 0
011 MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 4
Altina MK
Zemun
Vrčin MK
Vrčin
4 : 1
Ada MK
Beograd
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
2 : 0
Petlić MK
Smederevo
Kosmaj MK
Ralja
2 : 2
Dunavac MK
Grocka
Fer Plej 06 MK
Zemun
0 : 3
Dušanovac MK
Beograd
Borac MK
Progar
3 : 0
Forza MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
6 : 2
Tempo MK
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
Čukarički
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
BSK 1925
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Jadar 07
Loznica
2 : 1
Loznica II
Loznica
Loznica I
Loznica
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 5
Pčelinjo
Loznica
Spartak
Subotica
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
Bajša
Bajša
Urovci
Urovci
2 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Zabrezje
Zabrezje
12 : 0
Rvati
Obrenovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 2
Partizan
Drazevac
Zadrugar
Orasac
2 : 0
Pobeda
Piroman
Omladinac
Veliko Polje
8 : 0
Posavina
Stubline
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Šampion
Valjevo
0 : 9
OFK Senjak
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
13 : 0
Polet
Popucke
Radnički
Valjevo
4 : 0
Budućnost Krušik
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
4 : 3
Omladinac
Ljig
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Senta
Senta
Sinjdjelic
Ugrinovci
9 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Bezanija
Beograd
2 : 3
Olimpik
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 3
Lola
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 3
Balkan
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 5
IMT B
Novi Beograd
Atakante
Beograd
0 : 2
Sindjelic
Beograd
Rakovica
Rakovica
5 : 3
Komgrap
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
0 : 4
OFK Beograd B
Beograd
Vinca
Vinca
0 : 15
Dorcol
Beograd
Lokomotiva V
Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
Radnicki NB
Novi Beograd
1 : 6
Zemun B
Zemun
Brodarac 1947
Beograd
0 : 7
Milutinac
Zemun
Sloga
Korenita
1 : 1
Loznica 06
Loznica
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Radnički Stobeks 07
Klupci
Jadar
Loznica
0 : 3
Gučevo 2016
Banja Koviljača
Loznica 07
Loznica
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
Borac
Kozjak
0 : 1
Radnički Stobeks 06
Klupci
Buducnost
Zvecka
9 : 0
Pobeda
Piroman
Posavina
Stubline
1 : 4
Feniks
Zabrezje
Duboko
Mala Mostanica
2 : 1
Radnicki
Obrenovac

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
24 : 24
Sloga
Požega
Dinamo
Pančevo
31 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
31 : 28
Morava
Velika Plana
Mokra Gora
Zubin Potok
29 : 20
Dubočica 54
Leskovac
Zlatar
Nova Varoš
24 : 23
Novi Pazar
Novi Pazar
Priboj
Priboj
20 : 17
Vranje 1957
Vranje
Proleter
Zrenjanin
22 : 22
Obilić
Beograd
Radnički
Ćuprija
23 : 22
Hisar
Leskovac
Aleksinac
Aleksinac
30 : 38
Vlasotince
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
36 : 34
Hajduk Veljko
Negotin
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 22
Jagodina
Jagodina
BSK Heba
Bujanovac
25 : 34
Planinka
Kuršumlija
ORK Bor
Bor
38 : 24
Jastrebac
Blace
Mladost
Čačak
26 : 27
Radnički 2
Kragujevac
Župa 54
Aleksandrovac
34 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Budućnost
Alibunar
42 : 28
Radnički 1958
Šid
Mladost
Bački Jarak
34 : 28
Putinci
Putinci
BASK Soko
Beograd
24 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Dorćol
Beograd
38 : 30
Prva Iskra Barič
Barič
Palanka
Smederevska Palanka
32 : 28
Ub
Ub
Đerdap
Kladovo
20 : 48
Knjaževac
Knjaževac
Sjenica
Sjenica
27 : 24
Zlatar 2
Nova Varoš
Radnički 1964 2
Kragujevac
33 : 19
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Šamot 65 2
Aranđelovac
10 : 0
Bane
Raška
Grafičar
Bezdan
29 : 22
Kljajićevo
Kljajićevo
Graničar
Gakovo
25 : 31
Sombor
Sombor
ORK Pančevo
Pančevo
35 : 18
Unirea
Uzdin
Hajduk
Čurug
34 : 33
Radnički
Novi Sad
Jedinstvo
Novi Bečej
20 : 20
Ruma
Ruma
Železničar
Inđija
14 : 22
Kikinda
Kikinda
Radnički
Kragujevac
25 : 23
Bor RTB
Bor
Pančevo
Pančevo
29 : 28
Vrbas
Vrbas
Župa
Aleksandrovac
28 : 33
Voždovac 1955
Beograd
ORK Beograd
Beograd
21 : 19
Kučevo
Kučevo
Naisa 2
Niš
38 : 29
Radan
Lebane
Knjaževac
Knjaževac
15 : 22
Đerdap
Kladovo
Prijepolje
Prijepolje
33 : 20
Košutnjak
Čačak
Jedinstvo
Kačarevo
12 : 25
Deronje
Deronje
Želja
Žabalj
29 : 26
Dolovo
Dolovo

Vaterpolo

Valjevo Gorenje
Valjevo
8 : 17
Crvena zvezda
Beograd
Šabac
Šabac
7 : 8
Partizan Raiffeisen
Beograd
Stari Grad
Beograd
11 : 16
Vojvodina
Novi Sad

Američki fudbal

Golden Bears Bor
Bor
35 : 0
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
Mammoths Kikinda
Kikinda
13 : 21
Black Hornets
Jagodina