XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 459 utakmica za dan
Subota, 29 April 2017

Fudbal

Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Borac
Čačak
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
0 : 2
Radnik
Surdulica
Inđija
Inđija
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Bežanija
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Sloboda
Užice
BSK Borča
Borča
0 : 1
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički
Pirot
Crystal Palace
London
0 : 2
Burnley
Burnley
Southampton
Southampton
0 : 0
Hull
Hull
Stoke
Stoke-on-Trent
0 : 0
West Ham
London
Sunderland
Sunderland
0 : 1
Bournemouth
Bournemouth
WBA
West Bromwich
0 : 1
Leicester
Leicester
Borussia Dortmund
Dortmund
0 : 0
Köln
Köln
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 6
Bayern
München
Werder
Bremen
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
Darmstadt 98
Darmstadt
3 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
Torino
Torino
1 : 1
Sampdoria
Genova
Montpellier
Montpellier
0 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Bastia
Furiani
1 : 0
Rennes
Rennes
Monaco
Monaco
3 : 1
Toulouse
Toulouse
Nantes
Nantes
1 : 0
Lorient
Lorient
Guingamp
Guingamp
0 : 2
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 1
Nancy
Nancy-Tomblaine
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 5
Atlético Madrid
Madrid
Espanyol
Barcelona
0 : 3
Barcelona
Barcelona
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Valencia
Valencia
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 1
Granada
Granada
Crvena stijena
Podgorica
0 : 0
Ribnica
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Vršac
Vršac
Cement
Beočin
4 : 2
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Temerin
0 : 0
Borac (S)
Sakule
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 4
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Šapine
Šapine
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Karađorđe (T)
Topola
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 0
Vlasina
Vlasotince
Dunav
Prahovo
1 : 0
Timok
Zaječar
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
4 : 1
Radan
Lebane
BASK
Beograd
0 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
7 : 0
Rakovica
Rakovica
Sopot
Sopot
0 : 0
Prva Iskra
Barič
IMT
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Polet (K)
Karavukovo
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Srbobran
Srbobran
5 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost APA
Apatin
1 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 0
Dolina
Padina
Kozara
Banatsko Veliko Selo
5 : 1
Sloga
Plandište
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Vršac united
Vršac
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Sloga
Erdevik
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Veternik
Veternik
1 : 1
Index
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Radnički (K)
Kovači
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Ovčar
Markovica
0 : 1
Bane
Raška
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Karađorđe
Ribnica
0 : 0
Sloga
Kraljevo
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Ribnica
Mionica
BSK
Bogovina
2 : 2
Svrljig
Svrljig
Đerdap
Kladovo
4 : 1
Moravica
Subotinac
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Morava 1918
Ćuprija
4 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Kopaonik
Brus
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Pusta reka
Bojnik
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 3
Budućnost (O)
Orašje
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Jadran (S)
Sanad
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Napredak
Nadalj
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Hajduk Junior
Kula
5 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Polet (S)
Sivac
1 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Partizan (U)
Uljma
5 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Begej
Žitište
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Krajina
Krajišnik
1 : 1
Banat
Čenta
Bilećanin
Sečanj
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Naftagas (E)
Elemir
0 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Rudar
Vrdnik
5 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Sloven
Ruma
Mladost
Novi Sad
2 : 4
Borac
Šajkaš
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
OFK Futog
Futog
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Real
Podunavci
Rudar
Baljevac
4 : 5
Omladinac
Novo Selo
Ćava
Grošnica
2 : 1
Partizan
Cerovac
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Mladost
Pajazitovo
Lunjevica
Lunjevica
4 : 3
Ozrem PMH
Ozrem
Parmenac
Parmenac
4 : 5
Mladost (P)
Preljina
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 1
Šumadija
Azanja
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Rudar 2001
Kostolac
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Sindjelić
Lipnica
Banjani
Banjani
3 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Brezovica
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 2
Tulari
Tulari
Radnik
Ub
4 : 3
Kačer
Belanovica
Crnokosa
Kosjerić
6 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Čajetina
Gostilje
1 : 2
Budućnost
Arilje
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Zlot
Zlot
Rgotina
Rgotina
3 : 2
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
Rudar (G)
Grljan
2 : 1
OFK Grlište
Grlište
Midžor
Kalna
3 : 1
Graničar
Veliki Izvor
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Naupare
Naupare
Blagotin
Poljna
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
2 : 0
13. April
Lomnica
Mladi radnik
Bačina
0 : 5
Sloga
Dašnica
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Čitluk
Čitluk
FUD
Brus
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
AZ Borac 2014
Azbresnica
1 : 1
Rudar
Jelašnica
Aluminijum
Niš
1 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
OFK Niš
Niš
3 : 0
Vulkan
Brenica
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 1
Borac
Barje Čiflik
Spartak
Pirot
1 : 1
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Levosoje
Levosoje
0 : 3
OFK Alakince
Alakince
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Lugina
Preševo
Biljači
Biljača
1 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Gračanica
Gračanica
0 : 2
Brezovica
Štrpce
Polet
Laplje Selo
5 : 0
Čaglavica
Čaglavica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Zabrežje
Zabrežje
3 : 2
BSK
Baćevac
Napredak
Medoševac
3 : 2
Burovo
Burovo
Šumadija
Šopić
6 : 2
Polet
Grabovac
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 2
Javor
Sladaja
Polet (R)
Radevac
4 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Gredetin
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Napredak 1976
Jošanica
0 : 2
Slemen
Milušinac
Bukovik
Vrbovac
2 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 0
BSK
Belanovce
Atakante
Beograd
0 : 7
BUSK
Novi Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Petrovčić
Petrovčić
Sloboda
Stara Moravica
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 2
Mladost
Radičević
Sloga
Ostojićevo
7 : 0
Tromedja
Majdan
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Graničar (R)
Riđica
Crvenka
Crvenka
5 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Vojvodina
Tovariševo
5 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Delija
Mokrin
2 : 0
Borac (I)
Iđoš
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Ozremica
Beršići
5 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 0
Udarnik
Baničina
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
4 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Drina
Badovinci
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Azbukovica
Crnča
2 : 0
Sloga (S)
Straža
Rudar
Radljevo
0 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Crvena Jabuka
Ub
2 : 4
Kalenić
Kalenić
Rasina
Vitanovac
4 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Varvarin
Varvarin
3 : 2
Omladinac
Pojate
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Polet 57
Milutovac
3 : 3
Gradina
Pejovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 2
Mladost
Donji Katun
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Rudar 2012
Babe
Rongo Siti
Pirot
1 : 3
Temac
Temska
Rajko Mitić
Bela Palanka
11 : 1
Pobeda
Držina
Mladost
Mali Suvodol
4 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
10. februar
Šajinovac
2 : 3
Grkinja
Grkinja
Moravac
Čečina
10 : 1
Klisura
Klisura
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Nomanica
Nomanica
3 : 2
Veternica
Leskovac
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Jašunja
Jašunja
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Todorovce
Todorovce
4 : 3
Badince
Badince
Radnik
Pankovo
3 : 5
Zabrđe 1936
Zabrđe
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
5 : 2
Brana Paunović 1933
Rašanac
Vukan
Ždrelo
0 : 1
Manastirica
Manastirica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 9
OFK Radnički
Dren
Borac (A)
Arapovac
0 : 6
Sloga
Lukavica
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 7
Budućnost (D)
Dudovica
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
4 : 5
Janošik
Janošik
Sloga
Margita
4 : 1
Mladost
Velika Greda
Gaj
Veliki Gaj
0 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Vinogradar
Riljac
Radnik
Davidovac
3 : 2
ISK Izvor
Izvor
Luk
Voćnjak
1 : 3
Rudar
Brasina
Granit
Radalj
0 : 2
Sloga
Korenita
Borac
Kloka
3 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Mladi Radnik
D ušica
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Mladost(P)
Pretoke
4 : 1
Sloga
Zabojnica
Bair
Bogatić
1 : 9
Mladost
Očage
Partizan
Drenovac
7 : 1
Napredak
Ševarice
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
4 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Culjković
Culjković
3 : 3
OFK Šabac
Šabac
OFK Marenovo
Marenovo
3 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Kostrež
Ćićevac
0 : 0
Mladost
Toljevac
Jedinstvo
Oreovica
1 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Pobeda 1953
Osanica
1 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 3
Vrelo 1971
Milanovac
Žitkovica
Žitkovica
7 : 1
Barič
Barič
Venčani
Venčani
4 : 0
Tulež
Tulež
Oniks
Lozovik
2 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 5
Proleter
Jasenak
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
10 : 1
Roma
Iverić
Tornado
Drazevac
0 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Munja
Baric
1 : 4
Skela
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
2 : 4
Lazarevac
Lazarevac
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Mačva
Šabac
Kolibri
Kuršumlija
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 1
Trijumf
Kragujevac
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 1
Krstarica
Prokuplje
Levač
Rekovac
1 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 1919
Zrenjanin
4 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Metalmania
Kanjiža
6 : 1
Bačka Žabalj
Žabalj
Mačva
Šabac
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Rad
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Železničar
Pančevo
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk junior
Kula
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
Budućnost (K)
Konarevo
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
29.04.2017
14:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
29.04.2017
11:00
Loznica
Loznica
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Morava
Velika Plana
7 : 2
Šapine
Šapine
Radnički 1926
Požarevac
3 : 2
Karadjordje
Topola
Internacional
Beograd
3 : 3
BASK
Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 2
Napredak
Markovac
Zmaj 1953
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
4 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Minel
Beograd
0 : 3
Sremcica
Sremcica
Seceranac Ada
Beograd
0 : 6
DIF
Beograd
Milutinac
Zemun
4 : 0
Postar 1930
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 4
Lokomotiva MK
Beograd
Šumadinac MK
Bečmen
0 : 3
Zuce MK
Zuce
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Real Niš
Niš
Brodarac
Beograd
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Zemun
Zemun
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Indeks
Novi sad
Inđija
Inđija
8 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
ŽAK junior
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 4
Apolon 4
Kragujevac
Nacional AG
Novi Pazar
0 : 5
Bane
Raška
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
8 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
Ub
29.04.2017
12:00
Mačva (Š)
Šabac
Železničar
Lajkovac
29.04.2017
12:00
OFK Šabac
Šabac
Loznica
Loznica
29.04.2017
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Donjošorac Sunrise
Šabac
3 : 2
Drina
Ljubovija
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Sindjelic
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 7
Jedinstvo
Platičevo
Borac
Klenak
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Žarkovac
0 : 9
Sloven
Ruma
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Polet
Izbište
Radnički
Baranda
8 : 1
Borac
Pločica
Slavia
Kovačica
1 : 2
Tempo
Sefkerin
Rvati
Obrenovac
5 : 1
Posavina
Stubline
Strelac
Mislodjin
2 : 7
Prva Iskra
Baric
Buducnost
Zvecka
2 : 3
Polet
Grabovac
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 3
Borac
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 2
Mladost
Borina
Bežanija
Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Beograd
9 : 1
Torlak
Beograd
Studentski grad MK
Novi Beograd
0 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
2 : 2
Teleoptik MK
Zemun
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 2
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
FSFV MK
Beograd
0 : 6
OFK Beograd MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
0 : 2
011 MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
3 : 4
Leštane MK
Leštane
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
2 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
011 V MK
Beograd
3 : 2
Novi Beograd MK
Novi Beograd
Zmaj 1953 MK
Zemun
3 : 2
Srem MK
Jakovo
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 3
Indeks
Novi sad
Inđija
Inđija
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Bane
Raška
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Tutin
Tutin
OFK Osečina
Osečina
2 : 6
Mačva (Š)
Šabac
Savacijum
Šabac
2 : 3
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Omladinac 2014
Ljig
Loznica
Loznica
7 : 2
Drina
Ljubovija
Donjošorac Sunrise
Šabac
4 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Vozdovac
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
Sloboda
Lipe
4 : 8
Borac 1932
Ralja
Udarnik
Lozovik
0 : 5
SASK
Saraorci
Proleter
Vranovo
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Subotica
Subotica
1 : 2
Arena Su
Subotica
Banat
Vršac
8 : 1
Partizan
Uljma
BAK
Bela Crkva
8 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Antimon
Zajača
Obrenovac 1905
Obrenovac
11 : 1
Posavina
Stubline
Buducnost
Zvecka
10 : 0
Pobeda
Piroman
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Rudar (S)
Stamnica
1 : 3
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
13. Maj
Zemun
1 : 3
Lola
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 4
Borac
Ostruznica
Obilic
Beograd
0 : 1
Banja
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 7
Beograd 1929
Beograd
Postar 1930
Beograd
4 : 2
Rakovica
Beograd
Sindjelic
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 2
Radnički
Obrenovac
Internacional
Beograd
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
Seceranac Ada
Beograd
2 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 1
011 MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
3 : 0
Altina MK
Zemun
Crvena zvezda MK
Beograd
5 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Čukarički MK
Beograd
3 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
3 : 4
Kosmaj MK
Ralja
Ada MK
Beograd
3 : 3
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
DIF MK
Beograd
5 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
Olimpik MK
Beograd
3 : 0
Fer Plej 06 MK
Zemun
Bežanija MK
Novi Beograd
1 : 0
Mungosi MK
Zemun
Vozdovac
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 1947
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 10
Jedinstvo
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 3
Sloga
Korenita
Loznica I
Loznica
2 : 0
Jadar 07
Loznica
Subotica
Subotica
0 : 0
Spartak
Subotica
TSC
Bačka Topola
9 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Urovci
Urovci
Zvezda
Konatice
0 : 6
Partizan
Drazevac
Posavina
Stubline
0 : 8
Skela
Skela
Pobeda
Piroman
3 : 2
Jedinstvo
Dren
Zadrugar
Orasac
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
OFK Senjak
Valjevo
1 : 0
Budućnost Krušik
Valjevo
Polet
Popucke
4 : 3
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Šampion
Valjevo
3 : 6
Radnički
Valjevo
Ribnica
Mionica
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Bačka
Mol
2 : 4
Senta
Senta
Olimpik
Beograd
6 : 1
Sinjdjelic
Ugrinovci
Jedinstvo
Surcin
1 : 6
Srem
Jakovo
Lola
Beograd
1 : 4
Ada
Beograd
IMT B
Novi Beograd
3 : 0
Sindjelic
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 0
Banja
Beograd
Lokomotiva
Beograd
13 : 0
Rusanj
Rusanj
Karioke
Beograd
0 : 3
BSK 1926
Baćevac
Dorcol
Beograd
10 : 1
Mladi Proleter
Beograd
Petlic
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Forza
Beograd
5 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
3 : 4
Radnicki NB
Novi Beograd
Zemun B
Zemun
1 : 1
BSK 1925 B
Batajnica
Milutinac
Zemun
8 : 0
Lokomotiva V
Beograd
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Borac
Kozjak
0 : 1
Loznica 07
Loznica
Radnički Stobeks 06
Klupci
1 : 3
Pčelinjo
Loznica
Pobeda
Piroman
0 : 3
Radnicki
Obrenovac
Skela
Skela
2 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Buducnost
Zvecka
6 : 0
Posavina
Stubline
FK Napredak
Markovac
29.04.2017
FK Petlić
Smederevo
FK AF Đokić
Velika Plana
29.04.2017
FK Trgovački
Petrovac
FK Presing
Požarevac
29.04.2017
FK Stari Grad
Golubac
FK Plana
Velika Plana
29.04.2017
FK Sloga 33
Petrovac

Košarka

Spartak
Subotica
75 : 68
Borac
Čačak
Partizan NIS
Beograd
76 : 66
Dynamic BG
Beograd
FMP
Železnik
64 : 91
Crvena zvezda mts
Beograd
Mega Leks
Beograd
93 : 91
Vršac
Vršac
Bor
Bor
74 : 62
Ljubovija
Ljubovija
Loznica
Loznica
54 : 74
Gimnazijalac
Pirot

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
33 : 24
Šamot 65
Arenđelovac
Spartak Vojput
Subotica
25 : 22
Dinamo
Pančevo
Sloga
Požega
30 : 35
Vojvodina
Novi Sad
Morava
Velika Plana
38 : 37
Rudar
Kostolac
Kolubara
Lazarevac
30 : 24
Dubočica 54
Leskovac
Priboj
Priboj
31 : 22
Topličanin
Prokuplje
Crvenka
Crvenka
27 : 27
Hercegovina
Sečanj
Vrbas
Vrbas
24 : 30
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
PKB
Padinska Skela
28 : 24
Metalac
Valjevo
Hisar
Leskovac
23 : 35
Bela Palanka
Bela Palanka
Vlasotince
Vlasotince
23 : 24
BSK Heba
Bujanovac
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 28
Planinka
Kuršumlija
ORK Bor
Bor
29 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Radnički
Ćuprija
36 : 24
Aleksinac
Aleksinac
Mladost
Čačak
15 : 30
Lokomotiva
Lapovo
Budućnost
Alibunar
40 : 32
Dalmatinac
Riđica
Metaloplastika 2
Šabac
42 : 29
Palanka
Smederevska Palanka
Beograd
Beograd
32 : 29
Dorćol
Beograd
Rudar
Majdanpek
40 : 29
Bor 2
Bor
Mladost 1949
Zaječar
31 : 25
Majdanpek
Majdanpek
Hidroelektrana
Bajina Bašta
28 : 27
Užice
Užice
Pobednik
Prijepolje
30 : 19
Omladinac
Gornji Milanovac
Sjenica
Sjenica
24 : 40
Šamot 65 2
Aranđelovac
Prigrevica
Prigrevica
40 : 31
Sombor
Sombor
Vojput 2
Subotica
29 : 24
Rusin
Ruski Krstur
Kljajićevo
Kljajićevo
23 : 22
Graničar
Gakovo
Senta
Senta
29 : 30
Zrenjanin
Zrenjanin
Glogonj
Glogonj
14 : 28
Unirea
Uzdin
Nova Pazova
Nova Pazova
28 : 26
Radnički
Novi Sad
Vojka
Vojka
37 : 19
Ruma
Ruma
Naisa
Niš
23 : 31
Medicinar
Šabac
Jagodina
Jagodina
26 : 35
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 26
Bor RTB
Bor
Pančevo
Pančevo
27 : 32
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
30 : 29
Vrbas
Vrbas
Petrovac
Petrovac na Mlavi
26 : 36
Radnički
Obrenovac
Loznica grad
Loznica
44 : 30
Beograd
Beograd
Metalac 2015
Valjevo
16 : 31
ORK Beograd
Beograd
Jastrebac
Blace
39 : 41
Naisa 2
Niš
Radnički
Svilajnac
22 : 32
Pirot
Pirot
Đerdap
Kladovo
26 : 20
Radan
Lebane
Knjaževac
Knjaževac
18 : 25
Mladost
Zaječar
Rtanj
Boljevac
17 : 16
Topličanin
Prokuplje
Sočanica
Sočanica
33 : 17
Košutnjak
Čačak
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
27 : 28
Prijepolje
Prijepolje
Napredak 12
Kruševac
37 : 20
Čačak
Čačak
Spartak
Debeljača
23 : 18
Temerin
Temerin
Jadran Lider
Feketić
32 : 22
Partizan
Iđoš
Bor - RTB 2
Bor
32 : 22
Morava Han
Vladičin Han
Vlasotince
Vlasotince
36 : 21
Dubočica 2
Dubočica
Jagodina 2
Jagodina
28 : 25
Vranje
Vranje

Vaterpolo

Valjevo Gorenje
Valjevo
9 : 22
Partizan Raiffeisen
Beograd
Šabac
Šabac
10 : 11
Vojvodina
Novi Sad
Stari Grad
Beograd
6 : 15
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

FON
Beograd
8 : 6
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Euro Motus
Beograd
2 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Forum
Vršac
3 : 4
International
Novi Sad
TFK
Temerin
3 : 1
Kraljevićevo
Kačarevo
Prokuplje
Prokuplje
3 : 4
Bele crkve
Kuršumlija

Američki fudbal

Pirates Zemun
Zemun
6 : 34
Knights Klek
Klek
Hawks Obrenovac
Obrenovac
0 : 18
Imperatori Niš
Niš