XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 280 utakmica za dan
Subota, 11 Mart 2017

Fudbal

Sloboda
Užice
1 : 2
Inđija
Inđija
Mačva
Šabac
2 : 1
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Sindjelić
Beograd
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bournemouth
Bournemouth
3 : 2
West Ham
London
Everton
Liverpool
3 : 0
WBA
West Bromwich
Hull
Hull
2 : 1
Swansea
Swansea
Bayern
München
3 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Darmstadt 98
Darmstadt
2 : 1
Mainz 05
Mainz
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
RB Leipzig
Leipzig
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Ingolstadt
Ingolstadt
2 : 2
Köln
Köln
Genoa
Genova
0 : 1
Sampdoria
Genova
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
Montpellier
Montpellier
2 : 3
Nantes
Nantes
Rennes
Rennes
1 : 1
Dijon
Dijon
Monaco
Monaco
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Guingamp
Guingamp
5 : 0
Bastia
Furiani
Málaga
Málaga
1 : 2
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Leganés
Leganés
Granada
Granada
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Valencia
Valencia
1 : 1
Sporting Gijón
Gijón
Mladost
Podgorica
0 : 0
Grbalj
Radanovići
Lovćen
Cetinje
2 : 0
Bokelj
Kotor
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Dečić
Tuzi
Gorštak
Kolašin
2 : 1
Ribnica
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Cement
Beočin
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Loznica
Loznica
Karađorđe (T)
Topola
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
FAP
Priboj
1 : 1
Šapine
Šapine
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 4
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timok
Zaječar
0 : 3
Sloga (D)
Despotovac
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BASK
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Polet (K)
Karavukovo
0 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Tisa (A)
Adorjan
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
5 : 1
ŽAK
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Vršac united
Vršac
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Sloga
Plandište
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Veternik
Veternik
Slavija
Novi Sad
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Sremac Vojka
Vojka
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Svrljig
Svrljig
SFS Borac
Paraćin
3 : 3
Trajal
Kruševac
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 3
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 3
Sloga (L)
Leskovac
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost (O)
Orašje
1 : 2
Pčinja
Trgovište
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Pusta reka
Bojnik
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Milutinac
Zemun
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Jadran (S)
Sanad
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Senta
Senta
ŽAK
Sombor
1 : 0
Lipar
Lipar
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Polet
Izbište
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Naftagas (B)
Boka
Begej
Žitište
0 : 0
Jedinstvo
Bočar
Krajina
Krajišnik
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Slatina
Slatina
2 : 0
Mladost (P)
Preljina
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Podunavac
Udovice
0 : 0
Sloga
Miloševac
Radnički Šabački
Šabac
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Brodarac
Novi Beograd
4 : 1
Institut
Zemun Polje
Burovo
Burovo
1 : 1
Strelac
Mislođin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Zabrežje
Zabrežje
2 : 2
Rušanj
Rušanj
Napredak
Medoševac
5 : 0
Šumadija
Šopić
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 1
Istok 63
Plana
Rudar Stenjevac
Stenjevac
7 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
2 : 0
Radnički (T)
Tekija
Torpedo
Tabanović
3 : 2
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
1 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Trešnjevka
Trbušac
Jadar (S)
Stupnica
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Azbukovica
Crnča
0 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Čukarički
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Brodarac
Beograd
Rad
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
70 : 64
Partizan NIS
Beograd
Cedevita
Zagreb
104 : 92
FMP
Železnik
Dunav
Stari Banovci
79 : 85
Spartak
Subotica
Tamiš
Pančevo
78 : 70
OKK Beograd
Beograd
Vršac
Vršac
75 : 65
Napredak Rubin
Kruševac
Metalac
Valjevo
95 : 83
Sloga
Kraljevo
Beovuk 72
Beograd
71 : 67
Smederevo 1953
Smederevo
Srem
Sremska Mitrovica
65 : 71
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 69
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
106 : 59
Mladost
Smederevska Palanka
Napredak Bosphorus
Aleksinac
98 : 95
Vojvodina
Novi Sad
Akademik
Srbobran
104 : 80
Stara Pazova
Stara Pazova
Dunav 2014
Apatin
72 : 68
Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
58 : 63
Sveti Đorđe
Žitište
Prva Petoletka
Trstenik
94 : 42
Ub
Ub
Mileševac
Prijepolje
130 : 83
Crnokosa
Kosjerić
Šabac
Šabac
75 : 101
Novi Pazar
Novi Pazar
Zekas 75
Rača
79 : 70
Student
Bajina Bašta
Klik
Arilje
73 : 59
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
89 : 76
Polet
Ratina
Radnik
Surdulica
63 : 80
Prokuplje
Prokuplje
Zdravlje Leskovac
Leskovac
99 : 82
Radan
Lebane
OKK Junior
Niš
82 : 83
Jablanica
Medveđa
Borča
Beograd
72 : 77
Torlak
Beograd
BKK Radnički
Beograd
78 : 79
Beko
Beograd
LA Basket
Beograd
67 : 77
Slodes
Beograd
Velika Kikinda
Kikinda
63 : 79
Tisa
Bečej
Budućnost
Novi Sad
90 : 66
Bagljaš
Zrenjanin
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
91 : 80
Sivac
Sivac
Vojka
Vojka
68 : 75
Pink
Šimanovci
Partizan
Šid
110 : 104
Lokomotiva 2016
Pećinci
BNS
Banatsko Novo Selo
53 : 89
Opovo 99
Opovo
Radnički VA
Valjevo
87 : 64
Rađevac
Krupanj
Požarevac
Požarevac
72 : 64
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Goč
Vrnjačka Banja
76 : 84
Paraćin
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
79 : 60
Svilajnac
Svilajnac
Napredak Junior
Kruševac
53 : 65
Stari Ras
Novi Pazar
Torlak 2
Beograd
36 : 67
Vitez BGD 011
Beograd
Umka 2009
Beograd
83 : 81
Novi Beograd 7
Beograd
Jugbasket
Vranje
20 : 0
Đerdap
Kladovo
Bor RTB
Bor
76 : 63
Mladost Vesna
Bela Palanka
Lim
Priboj
33 : 93
Play Off
Užice
ČA basket
Čačak
73 : 40
Zvečan
Zvečan
Ljubovija
Ljubovija
67 : 55
Duga
Šabac
Železničar
Lajkovac
81 : 77
Mileševac
Prijepolje
Užice
Užice
45 : 63
Loznica
Loznica
Paraćin
Paraćin
75 : 47
Topličanin 2012
Prokuplje
Actavis academy
Leskovac
39 : 76
Bor
Bor
Radnički 2016
Kragujevac
20 : 0
Student 2
Niš
Radnički
Kragujevac
83 : 47
Bagdala
Kruševac
Mionica
Mionica
84 : 32
LA Basket
Lazarevac
Mionica
Mionica
54 : 17
Rađevac
Krupanj
Mionica
Mionica
31 : 39
MIX 1
Šabac
Mionica
Mionica
58 : 35
Rađevac
Krupanj

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Železničar
Beograd
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Antena
Kruševac
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Timok
Zaječar
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Bečej
Bečej
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Stig
Kurjače
2 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Lotus
Čačak
1 : 3
Putevi
Ivanjica
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Banat
Vršac
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Mladost
Turija
1 : 3
Mladost-Expans
Nova Pazova
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Mladost
Vranje
Vranje
Vranje
2 : 3
Ozren
Sokobanja
MOK Topličanin 97/2
Prokuplje
2 : 3
Radan
Lebane
Surdulica
Surdulica
3 : 0
Junior
Bujanovac
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Inđija
Inđija
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Vojvodina 3
Novi Sad
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Vest
Šid
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Partizan
Bač
Maglić 1953
Maglić
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Sloven
Ruma
Jedinstvo (U)
Užice
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Futog
Futog
0 : 3
Vizura
Beograd
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Beograd
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Millennium
Niš
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
Borac (Č)
Čačak
0 : 3
Ub
Ub
Tutin
Tutin
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Zaječar
Zaječar
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Apatin
Apatin
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Ruma
Ruma
Volejstars
Sombor
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
Futog vest
Futog
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Vršac
Vršac
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Kralj
Beograd
Zaslon
Šabac
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Štrand Volej
Novi Sad
0 : 3
Grbić
Temerin
Star
Novi Sad
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
Beočin Metal
Beočin
2 : 3
Libero
Bačko Gradište
Inđija
Inđija
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Mladost 2
Nova Pazova
3 : 0
Žitište
Žitište
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Banat
Vršac
Bečej
Bečej
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Maks
Šid
3 : 0
Blok aut
Temerin
Trijumf 2013
Šid
0 : 3
Gox-IN
Bački Gračac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
CVS
Sombor
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Hajduk
Kula
Knjaževac
Knjaževac
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
29 : 27
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo
Pančevo
36 : 31
Požarevac
Požarevac
Jugović
Kać
26 : 27
Sloga
Požega
Partizan
Beograd
24 : 22
Rudar
Kostolac
Šamot 65
Arenđelovac
25 : 21
Morava
Velika Plana
Metaloplastika
Šabac
21 : 22
Spartak Vojput
Subotica
Proleter
Zrenjanin
23 : 20
Priboj
Priboj
Sindjelić
Beograd
25 : 24
Kolubara
Lazarevac
Vranje 1957
Vranje
24 : 29
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvenka
Crvenka
27 : 29
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
34 : 32
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Novi Bečej
26 : 17
Crvena Zvezda
Mokrin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
27 : 25
Jabuka
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
31 : 26
Mladost
Vršac
Žitorađa
Žitorađa
20 : 32
Planinka
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
25 : 22
Hisar
Leskovac
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 20
BSK Heba
Bujanovac
Župa 54
Aleksandrovac
44 : 27
Arilje
Arilje
Mladost
Bački Jarak
36 : 36
Budućnost
Alibunar
Dolovo
Dolovo
24 : 29
Radnički 1958
Šid
Medicinar
Šabac
36 : 31
Naisa
Niš
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 27
Jagodina
Jagodina
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
36 : 19
Kikinda
Kikinda
Radnički KG
Kragujevac
21 : 25
Bor RTB
Bor
Pančevo
Pančevo
21 : 23
Mladost (NP)
Nova Pazova
Požarevac
Požarevac
34 : 25
Metalac
Kraljevo
Đerdap
Kladovo
26 : 35
Jastrebac
Blace
Rtanj
Boljevac
28 : 28
Radnički
Svilajnac
Srem
Sremska Mitrovica
33 : 24
Temerin
Temerin
Partizan
Iđoš
20 : 29
Spartak
Debeljača
Sloven
Ruma
34 : 23
Radnički
Bajmok
Mladost
Nova Pazova
26 : 31
Laki
Crvenka

Vaterpolo

Solaris
Šibenik
5 : 11
Medveščak
Zagreb
BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 6
VA Cattaro
Kotor
Banjica
Beograd
9 : 6
Stari Grad
Beograd
Nais
Niš
13 : 12
Valjevo
Valjevo
Taš
Beograd
6 : 8
Zemun
Zemun

Futsal

Euro Motus
Beograd
8 : 0
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
FON
Beograd
8 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Leteći Holandjanin
Vrbas
7 : 4
Kopernikus SAS
Zrenjanin
Bor
Bor
1 : 4
Niš 92
Niš
Kragujevac 2011
Kragujevac
0 : 6
Ivanjica
Ivanjica
Gročanski
Beograd
4 : 3
Ekonomist
Beograd
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 6
Zlatar 033
Nova Varoš
Dolap
Prokuplje
5 : 6
Rota
Bujanovac
Zufo
Bujanovac
5 : 0
Leskovac
Leskovac
Miners
Majdanpek
4 : 3
Radnički 2010
Niš

Hokej

Bled
Bled
3 : 5
Mladost
Zagreb
Triglav
Kranj
12 : 2
Maribor
Maribor
ECE Celje
Celje
9 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Zagreb
Zagreb
6 : 5
Playboy Slavija
Ljubljana