XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 494 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2016

Fudbal

Inđija
Inđija
3 : 1
BSK Borča
Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički
Pirot
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Zemun
Zemun
Fair Play
Bijelo Polje
1 : 4
Petnjica
Petnjica
Polimlje
Murino
1 : 3
Brskovo
Mojkovac
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
3 : 1
Ribnica
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Temerin
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Cement
Beočin
5 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Loznica
Loznica
4 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Šapine
Šapine
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Sopot
Sopot
2 : 0
IMT
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BASK
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Dorćol
Beograd
Rakovica
Rakovica
1 : 3
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Polet (K)
Karavukovo
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost APA
Apatin
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Tekstilac
Odžaci
Bečej 1918
Bečej
6 : 0
Subotica
Subotica
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 1
Slavia
Kovačica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Vršac united
Vršac
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 2
Polet (N)
Nakovo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Veternik
Veternik
2 : 0
Borac
Novi Sad
Sloga
Erdevik
0 : 0
Sofeks
Futog
ŽSK
Žabalj
0 : 5
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sremac Vojka
Vojka
1 : 2
Index
Novi Sad
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 1
Dragačevo
Guča
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Ovčar
Markovica
1 : 5
Radnički (K)
Kovači
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 3
Gruža
Gruža
Morava
Velika Plana
3 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 6
Jedinstvo (Ub)
Ub
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
BSK
Bogovina
3 : 0
OFK Bor
Bor
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Moravica
Subotinac
SFS Borac
Paraćin
5 : 0
Žitorađa
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Rembas
Resavica
Kopaonik
Brus
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Lužnica
Babušnica
2 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Pčinja
Trgovište
5 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Avala
Beli Potok
1 : 2
Turbina
Vreoci
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Jadran (F)
Feketić
1 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Polet (S)
Sivac
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
Mladost (K)
Kruščić
3 : 3
Slavija
Pivnice
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 2
Banat
Čenta
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Naftagas (E)
Elemir
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Partizan
Vitojevci
0 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloven
Ruma
5 : 1
Rudar
Vrdnik
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 3
FK Graničar 1924
Adaševci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Napredak
Popinci
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Jugović
Kać
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Baljevac
2 : 1
Borac
Vraneši
Jedinstvo
Petrovac
1 : 4
Partizan
Cerovac
Sloga D
Desimirovac
0 : 7
Kolonija
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 2
Mladost
Pajazitovo
Šumadinac
Kragujevac
2 : 3
Borac
Drenovac
Ćava
Grošnica
3 : 4
Srbija
Ilićevo
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Vodojaža
Grošnica
8 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Slatina
Slatina
2 : 0
LFK Mladost
Lučani
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 3
Sloboda
Lipe
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 4
Krilaš
Ćovdin
Rudar 2001
Kostolac
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Sindjelić
Lipnica
6 : 5
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Majur
Majur
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Tulari
Tulari
Prvi partizan
Užice
6 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Zlot
Zlot
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 4
Slatina
Bor
FUD
Brus
1 : 1
Blagotin
Poljna
Trbunje
Trbunje
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Polet
Samarinovac
6 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
AZ Borac 2014
Azbresnica
1 : 2
Palilulac
Niš
Polet
Laplje Selo
5 : 2
Gračanica
Gračanica
Napredak
Medoševac
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Zabrežje
Zabrežje
2 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Polet
Grabovac
Burovo
Burovo
5 : 3
Radnički
Rudovci
Radnički (T)
Tekija
3 : 6
Zemljoradnik
Striža
Ursule
Ursule
4 : 2
Mladost (K)
Končarevo
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Sloga (K)
Korman
3 : 1
OFK Draževac
Draževac
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Gradac
Konopnica
6 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Navalin
Navalin
1 : 1
Lemind
Leskovac
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 6
Horgoš 1911
Horgoš
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 3
Borac
Rakovac
Partizan
Vrba
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Erdoglija
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 5
Seljak
Cvetojevac
Korićani
Korićani
1 : 2
Divostin
Kragujevac
Azbest
Stragari
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 2
Zastava
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Maršić
Maršić
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 6
Radnik
Smederevska Palanka
Mladost (R)
Ranovac
1 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Polet (V)
Voluja
8 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Mladost
Vračević
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
Kalenić
Kalenić
4 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Crvena Jabuka
Ub
4 : 3
Proleter
Bajevac
OFK Sikole
Sikole
3 : 1
Ratar
Jasenica
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Budućnost
Kaonik
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Dedina
Dedina
1 : 7
Sloga
Majdevo
Borac
Bivolje
2 : 1
Čarapan
Kruševac
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Poštar
Beograd
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Pionir
Besni Fok
0 : 9
Mladost
Jabučki Rit
Stojnik
Stojnik
4 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Senjak
Pirot
3 : 0
Nišavac
Staničenje
Mladost
Mali Suvodol
6 : 1
Rongo Siti
Pirot
Provo 2015
Provo
4 : 1
Mrovska
Mrovska
Nomanica
Nomanica
1 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Turekovac
Turekovac
5 : 3
Todorovce
Todorovce
Veternica
Leskovac
0 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 0
Jašunja
Jašunja
Sloboda
Stubica
2 : 1
OFK Radnički
Dren
Mladost
Mala Drenova
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 6
Topoljak
Grabovac
Granit
Radalj
1 : 8
TE Gučevo
Trbušnica
Luk
Voćnjak
2 : 2
Jelav
Jelav
Mladost (G)
Gradilište
1 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Mladi Radnik
D ušica
2 : 0
Mladost(P)
Pretoke
Jedinstvo
Oplanić
1 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
Kotlenik
Guncati
0 : 3
Sloga
Zabojnica
Sinđelić
Grabovac
0 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Budućnost
Đurinac
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
3 : 0
Lajkovac
Lajkovac
Spartak
Subotica
5 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Sloga Radnički
Zemun
3 : 2
Mašinac Trejs PZP
Niš
Radnički 2012
Niš
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
5 : 2
Mačva
Šabac
Čukarički
Beograd
8 : 1
Radnički (P)
Pirot
Radnički Stobex
Klupci
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički 1926
Požarevac
3 : 1
Morava
Velika Plana
Karadjordje
Topola
4 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Šapine
Šapine
12 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Sindjelic
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Železničar
Pančevo
2 : 3
Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Inđija
Inđija
Dolina
Padina
8 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Glogonj
Glogonj
7 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Zmaj 1953
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Srem
Jakovo
4 : 0
Vrčin
Vrčin
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Trudbenik
Trudbenik
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Grafičar
Beograd
Voždovac MK
Beograd
6 : 0
011 MK
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Rad
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Čukarički
Beograd
4 : 0
Real Niš
Niš
Nacional AG
Novi Pazar
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Drina
Ljubovija
0 : 5
Mačva (Š)
Šabac
Senjak
Valjevo
3 : 2
Savacium
Šabac
Donjošorac Sunrise
Šabac
6 : 0
Železničar
Lajkovac
Petlić 2006
Smederevo
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Karadjordje
Topola
5 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Šapine
Šapine
3 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Teleoptik
Zemun
6 : 2
BSK
Borča
BASK
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
5 : 1
Radnicki (NB)
Novi Beograd
PKB
Padinska Skela
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
1 : 2
Sindjelic
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Inđija
Inđija
ŽAK junior
Sombor
1 : 0
Vrbas
Vrbas
7.juli
Vodanj
2 : 8
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost
Ratari
0 : 3
Podunavac
Udovice
Bresje Superior
Velia Plana
2 : 2
Pobeda
Golobok
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 4
Borac
Klenak
Mladost
Buđanovci
2 : 5
PSK Putinci
Putinci
Bačka 1901
Subotica
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički
Baranda
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Borac
Pločica
0 : 3
Slavia
Kovačica
Polet
Grabovac
4 : 0
Posavina
Stubline
GSP Polet
Beograd
4 : 1
Graficar
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
Teleoptik MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
0 : 9
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Kosmet
Leposavić
Bane
Raška
1 : 2
Apolon
Kraljevo
Tutin
Tutin
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
6 : 1
OFK Osečina
Osečina
Drina
Ljubovija
0 : 7
Mačva (Š)
Šabac
Donjošorac Sunrise
Šabac
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 5
Cepelin 026
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
2 : 4
Pinkum
Veliko Gradište
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 4
Presing
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 3
Petlić 2006
Smederevo
Zvižd
Kučevo
9 : 3
Morava
Velika Plana
Plana
Velika Plana
3 : 0
AF Djokić
Velika Plana
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Bačinac
Bačinac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
BSK
Borča
Čukarički
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
Vozdovac
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
FSFV
Beograd
011
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Inđija
Inđija
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
CFK
Vrbas
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Omladinac
Deliblato
1 : 12
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
4 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Polet
Grabovac
Sindjelic
Beograd
1 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
Dominus
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Obrenovac
4 : 2
BASK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 0
Čukarički MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
5 : 4
Dunav MK
Veliko Selo
Petlić MK
Smederevo
0 : 6
Ole MK
Zemun
Dunavac MK
Grocka
3 : 0
Beograd 1929 MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
6 : 0
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
Kolubara MK
Lazarevac
3 : 0
PKB MK
Padinska Skela
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
Vozdovac
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Rad
Banjica
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Sloga
Korenita
1 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica II
Loznica
4 : 1
Jadar 07
Loznica
Pčelinjo
Loznica
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Subotica
Subotica
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Arena SU
Subotica
1 : 1
CFK
Vrbas
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
Buducnost
Zvecka
Zadrugar
Orasac
9 : 0
Posavina
Stubline
Sloga
Ratari
0 : 0
Pobeda
Piroman
Mačva
Šabac
6 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
12.11.2016
10:00
Tamnava 2016
Koceljeva
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Donjošorac
Šabac
Torlak
Beograd
6 : 1
Radnicki NB
Novi Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Forza
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 5
BSK 1925 B
Batajnica

Košarka

Partizan NIS
Beograd
87 : 97
Cedevita
Zagreb
Karpoš Sokoli
Skopje
77 : 71
Budućnost VOLI
Podgorica
Beovuk 72
Beograd
86 : 76
Sloga
Kraljevo
Metalac
Valjevo
82 : 75
Napredak Rubin
Kruševac
Vršac
Vršac
107 : 85
OKK Beograd
Beograd
Tamiš
Pančevo
63 : 82
Spartak
Subotica
Dynamic BG
Beograd
74 : 69
Konstantin
Niš
Kolubara LA 2003
Lazarevac
77 : 71
Plana
Velika Plana
Zlatibor
Čajetina
91 : 66
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Rtanj
Boljevac
72 : 70
Pirot
Pirot
Futog Tupanjac MD
Futog
73 : 97
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Kovin
82 : 74
Kris Kros
Pančevo
Hajduk
Kula
63 : 78
Dunav 2014
Apatin
Sveti Đorđe
Žitište
80 : 62
Vrbas
Vrbas
Priboj
Priboj
64 : 91
Zlatar
Nova Varoš
Klik
Arilje
93 : 77
Student
Bajina Bašta
Zekas 75
Rača
73 : 76
KKK Radnički
Kragujevac
Šabac
Šabac
84 : 92
Crnokosa
Kosjerić
Morava
Vladičin Han
75 : 79
Jablanica
Medveđa
Sokobanja
Sokobanja
96 : 81
Prokuplje
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
56 : 87
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Torlak
Beograd
71 : 84
BKK Radnički
Beograd
Slodes
Beograd
79 : 82
Žitko Basket
Beograd
Kadet
Novi Sad
58 : 88
Star
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
69 : 84
Budućnost
Novi Sad
SO Koš
Sombor
74 : 85
Sloboda NS
Novi Sad
Pink
Šimanovci
66 : 78
Vojka
Vojka
Jedinstvo
Kačarevo
86 : 78
Omladinac
Novi Banovci
Lokomotiva 2016
Pećinci
52 : 89
Partizan
Šid
Opovo 99
Opovo
64 : 56
BNS
Banatsko Novo Selo
Šimanovci
Šimanovci
56 : 94
Dinamo
Pančevo
Rađevac
Krupanj
56 : 68
M015
Šabac
Student 014
Valjevo
68 : 62
Železničar
Lajkovac
Sloga
Požega
80 : 66
Mladost
Čačak
Play off
Užice
75 : 59
GM-032
Gornji Milanovac
Morava
Zablaće
86 : 64
Čačak 94
Čačak
Bane
Raška
66 : 78
Stari Ras
Novi Pazar
Zvezdara
Beograd
90 : 69
Vizura Shark
Beograd
Novi Beograd 7
Beograd
88 : 60
Umka 2009
Beograd
Jugbasket
Vranje
68 : 52
Zicer
Bor
Omladinac 016
Leskovac
55 : 69
Hajduk Veljko
Negotin
Pusta Reka
Bojnik
53 : 88
Bor RTB
Bor
Student
Niš
63 : 76
Partizan 1953
Beograd
Šumadija
Kragujevac
74 : 72
Spartak
Subotica
Vrbas Medela
Vrbas
78 : 57
Vršac
Vršac
Play Off
Užice
45 : 44
ČA basket
Čačak
Lim
Priboj
55 : 85
Prijepolje
Prijepolje
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Ljubovija
Ljubovija
Duga
Šabac
83 : 37
Užice
Užice
Student 2
Niš
67 : 53
Topličanin 2012
Prokuplje
Bagdala
Kruševac
45 : 74
Palanka 2012
Smederevska Palanka
Kikinda
Kikinda
65 : 84
Proleter 023
Zrenjanin
Jadran
Golubinci
46 : 87
Srbobran
Srbobran
Zdravlje
Leskovac
56 : 68
Žarkovo
Beograd
Crvena Zvezda M:TS
Beograd
101 : 56
Radnički
Kragujevac
Nibak
Niš
68 : 64
Železničar
Čačak
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
86 : 33
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Borac
Čačak
70 : 44
Konstantin
Niš
Sloga
Kraljevo
47 : 44
Mladost (Č)
Čačak
Sport's World
Novi Sad
72 : 83
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Zemun
Zemun
119 : 60
Hisar
Leskovac
Železničar
Lajkovac
78 : 63
Inter koš
Šabac
MIX
Šabac
20 : 0
M-015
Šabac
Koceljeva
Koceljeva
20 : 0
MIX 2
Šabac
Železničar
Lajkovac
45 : 40
MIX 1
Šabac
Mionica
Mionica
20 : 0
Student 014
Valjevo
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
OKK Šabac
Šabac
MIX 2
Šabac
20 : 0
Inter koš
Šabac
Železničar
Lajkovac
20 : 0
MIX 1
Šabac
Mionica
Mionica
42 : 17
Student 014
Valjevo
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
Rađevac
Krupanj
Osečina
Osečina
20 : 0
MIX
Šabac
Mionica
Mionica
43 : 55
Student
Valjevo
Mladost 014
Ub
20 : 0
Rađevac
Krupanj

Odbojka

Ribnica
Kraljevo
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Borac
Starčevo
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Spartak (S)
Subotica
Užice
Užice
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Bečej
Bečej
0 : 3
Zaslon
Šabac
Timok
Zaječar
3 : 0
Antena
Kruševac
Loznica
Loznica
3 : 0
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
Karađorđe
Topola
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Partizan
Lipljan
1 : 3
Arilje
Arilje
Botafogo
Novi Sad
1 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Desetka
Niš
2 : 3
Borac
Paraćin
Mladost
Vranje
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Maglić 1953
Maglić
1 : 3
Partizan
Bač
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Vest
Šid
Sloven
Ruma
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Novi Sad 2
Novi Sad
1 : 3
Vrbas
Vrbas
Inđija
Inđija
2 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Vojvodina 3
Novi Sad
2 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Futog
Futog
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
TENT
Obrenovac
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Kraguj Radnički
Kragujevac
Roda
Beograd
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Vranje
Vranje
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Millennium
Niš
Tutin
Tutin
3 : 1
Student
Niš
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 2
Ub
Ub
Borac (Č)
Čačak
3 : 2
Žabalj Volej
Žabalj
Kralj
Beograd
3 : 2
Zaslon
Šabac
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Bambi volej
Prijepolje
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Radan
Lebane
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Desetka
Niš
2 : 3
Paraćin
Paraćin
Bor
Bor
3 : 1
Majdanpek FBC
Majdanpek
Leskovac-98
Leskovac
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Elan Volej
Srbobran
3 : 0
Vršac
Vršac
Mladost (I)
Inđija
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Kopaonik
Brus
0 : 3
Mladost 2000
Kruševac
Napredak 037
Kruševac
2 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Sportisimo
Vrnjačka Banja
3 : 0
Gimnazijalac 2
Kraljevo
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Ušće
Ušće
Raška
Raška
1 : 3
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Zvečan
Zvečan
Volej stars junior
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Koteks
Novi Pazar
NS Volej tim
Novi Sad
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Temerin
NS Tim
Novi Sad
0 : 3
Star
Novi Sad
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Beočin Metal
Beočin
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Mladost 2
Nova Pazova
2 : 3
Banat
Vršac
Inđija
Inđija
3 : 0
Žitište
Žitište
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Hajduk
Kula
Trijumf 2013
Šid
1 : 3
CVS
Sombor
Maks
Šid
3 : 0
Gox-IN
Bački Gračac
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 2
Blok aut
Temerin
Sloga
Čalma
3 : 1
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
23 : 21
Spartak Vojput
Subotica
Partizan
Beograd
30 : 32
Morava
Velika Plana
Jugović
Kać
21 : 19
Rudar
Kostolac
Dinamo
Pančevo
28 : 23
Sloga
Požega
Crvena zvezda
Beograd
31 : 23
Požarevac
Požarevac
Sindjelić
Beograd
29 : 27
Dubočica 54
Leskovac
Obilić
Beograd
30 : 24
Vranje 1957
Vranje
Inđija
Inđija
33 : 18
Topličanin
Prokuplje
Priboj
Priboj
25 : 22
Mokra Gora
Zubin Potok
Zlatar
Nova Varoš
32 : 19
Kolubara
Lazarevac
Kikinda
Kikinda
31 : 22
ŽSK
Žabalj
Jabuka
Jabuka
31 : 28
Crvena Zvezda
Mokrin
Hercegovina
Sečanj
28 : 25
Crvenka
Crvenka
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
31 : 32
Vrbas
Vrbas
Sivac
Sivac
30 : 29
Jedinstvo
Novi Bečej
Sloga
Petrovac na Mlavi
19 : 19
PKB
Padinska Skela
Radnički
Obrenovac
21 : 29
Novi Beograd
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
37 : 22
BSK Heba
Bujanovac
ORK Bor
Bor
40 : 32
Aleksinac
Aleksinac
Jastrebac
Blace
31 : 27
Radnički
Ćuprija
Radnički 2
Kragujevac
35 : 27
Karađorđe
Topola
Mladost
Čačak
36 : 18
Beli andjeo
Prijepolje
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
28 : 28
Lokomotiva
Lapovo
Napredak
Kruševac
34 : 32
Arilje
Arilje
Prva Petoletka
Trstenik
34 : 30
Metalac
Kraljevo
Dorćol
Beograd
31 : 18
Ub
Ub
BASK Soko
Beograd
28 : 20
Smederevo
Smederevo
Đerdap
Kladovo
22 : 21
Rembas
Resavica
Morava 84
Vladičin Han
34 : 38
Progres
Svrljig
Bane
Raška
25 : 19
Zlatar 2
Nova Varoš
Radnički 1964 2
Kragujevac
25 : 37
Sloga
Kraljevo
Somborelektro
Sombor
41 : 28
Graničar
Gakovo
Radnički
Jaša Tomić
31 : 25
Senta
Senta
Jedinstvo
Bočar
35 : 31
Gradnulica
Zrenjanin
Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 26
Vojka
Vojka
Hajduk
Čurug
30 : 22
Ruma
Ruma
Železničar
Inđija
19 : 18
Junior
Beograd
Jagodina
Jagodina
32 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kikinda
Kikinda
26 : 31
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
Bor RTB
Bor
24 : 25
Radnički KG
Kragujevac
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
31 : 21
Mladi radnik
Radinac
Vrbas
Vrbas
28 : 24
Pančevo
Pančevo
Voždovac 1955
Beograd
33 : 21
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
28 : 26
Naisa 2
Niš
Radnički
Svilajnac
25 : 21
Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
17 : 25
Pirot
Pirot
Knjaževac
Knjaževac
40 : 34
Topličanin
Prokuplje
Klenak 09
Klenak
23 : 29
Deronje
Deronje
Vranje
Vranje
22 : 20
Jagodina 2
Jagodina
Senta
Senta
20 : 18
Lehel
Mužlja

Vaterpolo

Valjevo Gorenje
Valjevo
8 : 7
Stari Grad
Beograd
Jadran Split
Split
12 : 13
Partizan Raiffeisen
Beograd
Valjevo
Valjevo
8 : 7
Stari Grad
Beograd
Zemun
Zemun
12 : 13
Banjica
Beograd
Beograd
Beograd
14 : 13
Nais
Niš
Dunav
Novi Sad
8 : 9
Taš
Beograd
Proleter
Zrenjanin
8 : 15
Spartak Prozivka
Subotica
ŽAK
Kikinda
10 : 17
Bečej
Bečej
Banja Luka
Banja Luka
15 : 2
Polet
Sombor
Novi Beograd 011
Beograd
11 : 8
Rasina
Kruševac
Dorćol
Beograd
17 : 5
Goč
Vrnjačka Banja

Futsal

Kalča
Niš
4 : 2
FON
Beograd
Kragujevac 2011
Kragujevac
0 : 4
Mašinac
Kragujevac
Gročanski
Beograd
0 : 6
Srpska BGD
Beograd
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 6
Flach
Valjevo
Kosjerić
Kosjerić
6 : 2
Šljivici
Ivanjica
92
Užice
9 : 3
Bezbednost 192
Valjevo
Tisa
Novi Bečej
5 : 3
Kikinda
Kikinda
Prokuplje
Prokuplje
4 : 2
Zufo
Bujanovac
Gurgusovac
Knjaževac
0 : 3
Miners
Majdanpek
Aleksinac 2015
Aleksinac
2 : 7
Radnički 2010
Niš

Hokej

NS Stars
Novi Sad
1 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 10
Triglav
Kranj
Maribor
Maribor
3 : 6
Bled
Bled
Zagreb
Zagreb
2 : 8
Playboy Slavija
Ljubljana
Mladost
Zagreb
5 : 6
ECE Celje
Celje
Dunarea Galati
Galati
2 : 1
Hokej klub Beograd
Beograd