XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 661 utakmica za dan
Subota, 15 Oktobar 2016

Fudbal

Borac
Čačak
3 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Voždovac
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnik
Surdulica
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Inđija
Inđija
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
1 : 2
Proleter
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Zemun
Zemun
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Sloboda
Užice
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Mačva
Šabac
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Bežanija
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Dinamo
Vranje
Crystal Palace
London
0 : 1
West Ham
London
Arsenal
London
3 : 2
Swansea
Swansea
Bournemouth
Bournemouth
6 : 1
Hull
Hull
Manchester City
Manchester
1 : 1
Everton
Liverpool
Stoke
Stoke-on-Trent
2 : 0
Sunderland
Sunderland
WBA
West Bromwich
1 : 1
Tottenham
London
Chelsea
London
3 : 0
Leicester
Leicester
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Köln
Köln
2 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 2
Bayern
München
Werder
Bremen
2 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Napoli
Napoli
1 : 3
Roma
Roma
Pescara
Pescara
1 : 1
Sampdoria
Genova
Juventus
Torino
2 : 1
Udinese
Udine
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 2
PSG
Paris
Lorient
Lorient
1 : 2
Nantes
Nantes
Montpellier
Montpellier
3 : 2
Caen
Caen
Bastia
Furiani
1 : 2
Angers
Angers
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Leganés
Leganés
2 : 3
Sevilla
Sevilla
Barcelona
Barcelona
4 : 0
La Coruña
La Coruña
Atlético Madrid
Madrid
7 : 1
Granada
Granada
Betis
Sevilla
1 : 6
Real Madrid
Madrid
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Mladost
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Dečić
Tuzi
1 : 2
Budućnost
Podgorica
OFK Borac
Bijelo Polje
3 : 1
Komovi
Andrijevica
Brskovo
Mojkovac
3 : 2
Gusinje
Gusinje
Polimlje
Murino
1 : 4
Pljevlja 97
Pljevlja
Crvena stijena
Podgorica
1 : 2
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
Gorštak
Kolašin
4 : 2
Ribnica
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Sloga
Temerin
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
2 : 0
Borac (S)
Sakule
Vršac
Vršac
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Loznica
Loznica
0 : 0
FAP
Priboj
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Ozren
Sokobanja
1 : 4
Radan
Lebane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Dunav
Prahovo
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo (P)
Paraćin
9 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
IMT
Novi Beograd
4 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sopot
Sopot
2 : 0
Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
BASK
Beograd
6 : 0
Rakovica
Rakovica
GSP Polet
Beograd
2 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Polet (K)
Karavukovo
0 : 0
Potisje
Kanjiža
Sloga (Č)
Čonoplja
4 : 0
Subotica
Subotica
Mladost APA
Apatin
2 : 3
Radnički (S)
Sombor
Srbobran
Srbobran
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 0
Vršac united
Vršac
Radnički (K)
Kovin
2 : 3
Polet (N)
Nakovo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
Sloga
Plandište
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 0
Dolina
Padina
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Sofeks
Futog
Veternik
Veternik
0 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Sloga
Erdevik
2 : 0
Sremac Vojka
Vojka
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
Sloga
Kraljevo
2 : 2
Ovčar
Markovica
Gruža
Gruža
2 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Borac 1932
Ralja
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
RSK
Rabrovo
Ribnica
Mionica
0 : 1
Radnički Gorenje
Valjevo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
OFK Divci
Divci
Đerdap
Kladovo
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
BSK
Bogovina
0 : 0
Moravica
Subotinac
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Juhor
Obrež
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Morava 1918
Ćuprija
4 : 0
Kopaonik
Brus
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pčinja
Trgovište
6 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Polet (S)
Sivac
1 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Mladost (K)
Kruščić
4 : 3
Lipar
Lipar
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Borac (St)
Starčevo
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Partizan
Vitojevci
1 : 3
Hajduk
Divoš
Sloven
Ruma
1 : 1
Napredak
Popinci
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Tatra
Kisač
Mladost
Novi Sad
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Omladinac
Novo Selo
3 : 3
Stubal
Stubal
Jadran
Kragujevac
1 : 0
Partizan
Cerovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Borac
Drenovac
Sloga D
Desimirovac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Sloboda
Grbice
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Budućnost
Resnik
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Ćava
Grošnica
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
LFK Mladost
Lučani
7 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Slatina
Slatina
3 : 2
Napredak
Svračkovci
Radnik
Prilužje
0 : 3
Ibar
Leposavić
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Podunavac
Udovice
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 0
SASK
Saraorci
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 4
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Jedinstvo
Štitar
Sindjelić
Lipnica
5 : 2
Mladi Borac
Dublje
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Brezovica
Brezovica
Prvi partizan
Užice
4 : 0
Savinac
Visibaba
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Resavac
Subotica
2 : 5
Partizan
Glogovac
FUD
Brus
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Spartak
Gornja Trnava
1 : 5
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 5
Dunđerski
Voljčinac
Aluminijum
Niš
2 : 1
Palilulac
Niš
AZ Borac 2014
Azbresnica
6 : 1
Sloga 1948
Malča
Zvezda
Blato
3 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 0
Spartak
Pirot
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 2
Vučje
Vučje
Biljači
Biljača
2 : 2
Čelik
Belo polje
Levosoje
Levosoje
0 : 10
Lugina
Preševo
Brezovica
Štrpce
1 : 2
Gračanica
Gračanica
Čaglavica
Čaglavica
1 : 4
Polet
Laplje Selo
Gracko
Staro Gracko
10 : 1
Ugljare
Ugljare
Sitnica
Lepina
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Šumadija
Šopić
2 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Napredak
Medoševac
0 : 0
Radnički
Rudovci
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Burovo
Burovo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
BSK
Baćevac
Supska
Supska
1 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Napredak 2012
Krušje
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Sloga (K)
Korman
4 : 0
Jastrebac
Tešica
Napredak 1976
Jošanica
5 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Bukovik
Vrbovac
4 : 3
Mladost
Resnik
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Atakante
Beograd
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Sloboda
Stara Moravica
1 : 3
Mladost
Radičević
Tornjoš
Tornjoš
0 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 3
Hajduk
Podlokanj
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Tvrdjava
Bač
2 : 4
Vojvodina
Tovariševo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Centar
Novi Sad
1 : 0
Borac
Rakovac
Železničar
Novi Sad
1 : 0
Čenej
Čenej
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 3
Obilić
Vilovo
Grdica
Grdica
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Partizan
Vrba
1 : 5
Metalac
Kraljevo
Divostin
Kragujevac
1 : 2
Erdoglija
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 4
Košutnjak
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 4
Zastava
Kragujevac
Korićani
Korićani
0 : 1
Maršić
Maršić
Azbest
Stragari
1 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 4
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Bjelica
Milatovići
4 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Sparta
Grabovica
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 1
Selevac
Selevac
Omladinac (V)
Vučkovica
3 : 3
Mladost (R)
Rašković
Milicionar
Bogatić
8 : 0
Drina
Badovinci
Torpedo
Tabanović
2 : 1
Omladinac
Slepčević
Jadar (S)
Stupnica
2 : 0
Azbukovica
Crnča
Mladost
Vračević
1 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Rudar
Radljevo
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Proleter
Bajevac
Kalenić
Kalenić
2 : 4
Polet (T)
Takovo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Tara
Kremna
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Raketa
Užice
2 : 4
Višesava
Bajina Bašta
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
6 : 2
Rasina
Vitanovac
BSK
Bela Voda
0 : 0
Sloga
Majdevo
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
1 : 1
Čarapan
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
0 : 1
Žabare
Žabare
Poštar
Beograd
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Nišavac
Staničenje
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Senjak
Pirot
3 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Mladost
Mali Suvodol
0 : 3
Željuša
Željuša
Omladinac
Gornji Komren
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Elid
Donji Dušnik
6 : 1
Knežica
Knežica
Grkinja
Grkinja
3 : 0
Klisura
Klisura
Kosovo
Zvezdan
0 : 1
OFK Rtanj 2016
Boljevac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
4 : 2
Padina 1989
Padina
Polet
Sekurič
0 : 3
Blagotin
Belušić
Mladost
Tečić
8 : 0
Goša
Vukmanovac
Sport
Bezdan
3 : 1
Rastina 1918
Rastina
Padež
Padež
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Nomanica
Nomanica
1 : 2
Todorovce
Todorovce
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Rudar 1973
Rudare
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Veternica
Leskovac
3 : 0
Moravac (G)
Guberevac
Veliko Laole
Veliko Laole
2 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Soko
Krvije
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Burovac
Burovac
1 : 5
Borac
Veliko Laole
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Melnica
Melnica
Manastirica
Manastirica
4 : 2
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Omladinac B
Šetonje
2 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Napredak
Trnovče
0 : 5
Vukan
Ždrelo
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Borac (A)
Arapovac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
7 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Sopot
Požarevac
Beljanica
Strmosten
5 : 1
Orlovi
Jasenovo
Mladost
Velika Greda
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Naša Krajina
Kupinik
1 : 2
Janošik
Janošik
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 5
Sloga
Margita
Graničar
Miletićevo
6 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Kamenorezac 76
Dublje
6 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 3
Rujišnik
Rujišnik
Radnik
Davidovac
2 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Granit
Radalj
0 : 6
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Luk
Voćnjak
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Progorelica
Progorelica
Borac
Kloka
0 : 2
Kralj Petar I
Topola
Mladi Radnik
D ušica
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Jedinstvo
Oplanić
4 : 1
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
Maovi MH
Maovi
7 : 1
Metlić
Metlić
Partizan
Drenovac
1 : 0
OFK Šabac
Šabac
Culjković
Culjković
3 : 2
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 1
Metaloplastika
Šabac
Radenka
Radenka
2 : 0
BSK 2015
Velika Bresnica
Pobeda
Ševica
2 : 2
Sloga
Mustapić
Zviždic
Kučevo
3 : 1
Neresnica
Neresnica
Velika Morava
Selo Varvarin
2 : 7
OFK Marenovo
Marenovo
Ušće
Stalać
5 : 0
Parcane
Parcane
Polet
Aleksandrovac
2 : 4
Budućnost
Kočetin
Pobeda 1953
Osanica
2 : 6
Borac
Vukovac
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Čobanče
Čitluk
1 : 3
Selanac
Selanac
Grabovica
Gornja Bukovica
0 : 3
Sloga DB
Donja Bukovica
Crnča
Crnča
2 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
Misača
Misača
0 : 2
Tulež
Tulež
Venčani
Venčani
4 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Lajkovac
Lajkovac
1 : 11
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Ratkovac
Ratkovac
4 : 0
Sloga
Bogovađa
Domaćin
Kovačevac
6 : 0
Oniks
Lozovik
Lipar
Donji Račnik
1 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 7
Munja
Baric
Tornado
Drazevac
3 : 0
Trstenica
Trstenica
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Obilić
Beograd
1 : 4
Mašinac Trejs PZP
Niš
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Krstarica
Prokuplje
2 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Levač
Rekovac
4 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Metalmania
Kanjiža
4 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Bačka Žabalj
Žabalj
3 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Požega
Požega
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Unafortuna
Lužnice
0 : 1
Slatke male
Burovac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Šabac
Šabac
Bukovička Banja
Aranđelovac
1 : 21
Sloga 036
Kraljevo
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Napredak
Kruševac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost (K)
Konarevo
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
3 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Loznica
Loznica
Radnički 1926
Požarevac
2 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Šapine
Šapine
Morava
Velika Plana
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Homoljac
Žagubica
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
Sindjelic
Beograd
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Železničar
Pančevo
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Inđija
Inđija
3 : 1
Indeks
Novi Sad
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Hajduk junior
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloga
Plandište
4 : 2
Budućnost
Alibunar
Partizan
Gaj
4 : 1
BSK
Bavanište
Jugoslavija
Jabuka
6 : 3
Borac (Sa)
Sakule
Glogonj
Glogonj
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Dolina
Padina
9 : 1
Polet
Idvor
Omladinac 1927
Opovo
3 : 5
Strela
Ivanovo
Osipaonica
Osipaonica
5 : 5
Sloboda
Lipe
Napredak
Markovac
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Srem
Jakovo
4 : 2
Grafičar
Beograd
011
Beograd
10 : 0
Prva Iskra
Barič
BSK 1925
Beograd
5 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Minel
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Studenski Grad MK
Novi Beograd
1 : 4
Sinđelić MK
Beograd
BASK MK
Beograd
2 : 6
Rad MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
4 : 0
Internacional MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
1 : 6
Brodarac 1947 MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
4 : 2
Šumadinac MK
Bečmen
Spartak ŽK
Subotica
2 : 3
Zemun
Zemun
Brodarac
Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
9 : 2
Real Niš
Niš
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Drina
Ljubovija
0 : 6
Loznica
Loznica
Senjak
Valjevo
5 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Karadjordje
Topola
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Petlić 2006
Smederevo
5 : 5
Šapine
Šapine
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
7 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički 1926
Požarevac
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Radnicki (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
BSK
Borča
4 : 0
Sindjelic
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
2 : 2
BSK 1925
Beograd
PKB
Padinska Skela
2 : 6
Internacional
Beograd
011
Beograd
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Indeks
Novi sad
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ŽAK junior
Sombor
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Hajduk junior
Kula
TSC
Bačka Topola
7 : 0
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Rakinac
2 : 9
Polet
Trnovče
7.juli
Vodanj
3 : 8
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
6 : 1
Cerovac 2013
Cereovac
Bresje Superior
Velia Plana
8 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Borac
Klenak
0 : 5
Sloven
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 8
PSK Putinci
Putinci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Borac
Pločica
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički
Baranda
0 : 4
Tempo
Sefkerin
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Slavia
Kovačica
Posavina
Stubline
2 : 2
Rvati
Obrenovac
Polet
Grabovac
0 : 3
Buducnost
Zvecka
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Jadar
Stupnica
Borac
Lešnica
2 : 3
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
9 : 0
Mladost
Borina
Vinca
Vinca
1 : 1
Hajduk
Beograd
Bežanija
Beograd
11 : 0
Avala 1939
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
1 : 7
DIF
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 0
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
1 : 0
Zemun MK
Zemun
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Studentski grad MK
Novi Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
1 : 1
Rad MK
Beograd-Voždovac
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
1 : 5
Rad MK
Beograd
011 MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
IMT MK
Novi Beograd
15.10.2016
Internacional MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
15.10.2016
FSFV MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
0 : 5
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 0
Novi Beograd MK
Novi Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Kosmet
Leposavić
Apolon 4
Kragujevac
5 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Bane
Raška
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Kiker
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
AS
Novi Pazar
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Drina
Ljubovija
0 : 9
Loznica
Loznica
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
1 : 5
Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
10 : 1
Petlić 2006
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
2 : 0
Morava
Velika Plana
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
AF Djokić
Velika Plana
Smederevo 1924
Smederevo
6 : 0
AF Duljaj
Topola
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 3
Bačinac
Bačinac
Zvižd
Kučevo
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Rad
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
BSK
Borča
2 : 8
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
FSFV
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 2
011
Beograd
Vozdovac
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 11
Vojvodina
Novi Sad
Indeks
Novi sad
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 4
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Hajduk junior
Kula
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Vrbas
Vrbas
SASK
Saraorci
1 : 3
Sloga
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
13 : 0
Sloboda
Lipe
Jadar 07 II
Loznica
3 : 3
Sloga
Korenita
Proleter
Ravno Selo
0 : 13
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Omladinac
Deliblato
0 : 14
Borac
Starčevo
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Stenli
Glogonj
11 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Partizan
Uljma
11 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Radnički Stobeks
Klupci
5 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Obrenovac 1905
Obrenovac
9 : 0
Posavina
Stubline
Buducnost
Zvecka
6 : 0
Pobeda
Piroman
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 2
OFK National AG
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 1
Homoljac
Žagubica
Rudar (S)
Stamnica
9 : 4
Šapine
Šapine
GSP Polet
Beograd
1 : 5
Buducnost
Dobanovci
13. Maj
Zemun
4 : 0
Borac
Ostruznica
Dorcol
Beograd
1 : 1
Lola
Beograd
OLE
Zemun
6 : 0
Banja
Beograd
Internacional
Beograd
6 : 1
BSK 1925
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Sremcica
Sremcica
5 : 1
Trijumf
Sremčica
011 MK
Beograd
0 : 6
Altina MK
Zemun
Boleč MK
Boleč
2 : 2
Kosmaj MK
Ralja
DIF MK
Beograd
9 : 1
Kolubara MK
Lazarevac
BASK MK
Beograd
2 : 4
OFK Beograd B MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 1
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Sinđelić MK
Ugrinovci
2 : 5
Mungosi MK
Zemun
Olimpik MK
Beograd
3 : 0
Tempo MK
Beograd
Dušanovac MK
Beograd
14 : 1
Fer Plej 06 MK
Zemun
Levač
Rekovac
1 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Jedinstvo
Mali Zvornik
4 : 7
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
CFK
Vrbas
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
0 : 0
Arena SU
Subotica
Zvezda
Konatice
0 : 9
Obrenovac 1905
Obrenovac
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Partizan
Drazevac
Omladinac
Veliko Polje
3 : 2
Zadrugar
Orasac
ND 2011
Novi Pazar
2 : 1
Tutin
Tutin
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 2
Kosmet
Leposavić
Luna
Novi Pazar
1 : 12
KMF Raška
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 4
Bane
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Kopaonik
Lešak
POFK Savacium
Šabac
0 : 0
Donjošorac
Šabac
Mačva
Šabac
1 : 3
Rađevac
Krupanj
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
15.10.2016
10:00
Mačva 2005
Bogatić
Bačka
Mol
4 : 0
Kevi
Kevi
FK AF Đokić
Velika Plana
2 : 0
FK Napredak
Markovac
FK Petlić
Smederevo
15.10.2016
FK Presing
Požarevac
FK Trgovački
Petrovac
0 : 2
FK Plana
Velika Plana
FK Strai Grad
Petrovac
1 : 3
FK Sloga 33
Petrovac
FK Petlić
Smederevo
6 : 0
FK Napredak
Markovac
FK Trgovački
Petrovac
0 : 3
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Strai Grad
Petrovac
15.10.2016
FK Presing
Požarevac
FK Sloga 33
Petrovac
2 : 4
FK Plana
Velika Plana
Olimpik
Beograd
1 : 4
Dominus
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 1
Sinjdjelic
Ugrinovci
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
Lola
Beograd
2 : 0
Bezanija
Beograd
OLE
Borca
7 : 0
Banja
Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 4
Trijumf
Beograd
IMT
Beograd
4 : 0
Lokomotiva V
Beograd
Milutinac
Zemun
7 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Gučevo 2016
Banja Koviljača
1 : 0
Sloga
Korenita
Jadar
Loznica
4 : 2
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
Loznica 06
Loznica
5 : 1
Radnički Stobeks 07
Klupci
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 0
Loznica 07
Loznica
Radnički Stobeks 06
Klupci
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 7
Borac
Kozjak
Duboko
Mala Mostanica
1 : 7
Feniks
Zabrezje
Posavina
Stubline
1 : 0
Pobeda
Piroman
Buducnost
Zvecka
12 : 0
Skela
Skela
FK AF Đokić
Velika Plana
4 : 0
FK Napredak
Markovac
FK Petlić
Smederevo
15.10.2016
FK Presing
Požarevac
FK Trgovački
Petrovac
1 : 5
FK Plana
Velika Plana
FK Stari Grad
Golubac
4 : 1
FK Sloga 33
Petrovac

Košarka

Mega Leks
Beograd
82 : 85
Cedevita
Zagreb
Igokea
Aleksandrovac
92 : 93
Budućnost VOLI
Podgorica
Cibona
Zagreb
102 : 79
Karpoš Sokoli
Skopje
Sloga
Kraljevo
121 : 120
OKK Beograd
Beograd
Smederevo 1953
Smederevo
64 : 97
Spartak
Subotica
Beovuk 72
Beograd
73 : 82
Borac
Čačak
Vršac
Vršac
88 : 80
Dynamic BG
Beograd
Tamiš
Pančevo
59 : 68
Dunav
Stari Banovci
Kolubara LA 2003
Lazarevac
78 : 82
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zlatibor
Čajetina
99 : 81
Vojvodina
Novi Sad
Rtanj
Boljevac
78 : 72
Futog Tupanjac MD
Futog
Nova Pazova
Nova Pazova
56 : 65
Kris Kros
Pančevo
Crvenka
Crvenka
66 : 98
Akademik
Srbobran
Radnički
Kovin
62 : 73
Dunav 2014
Apatin
Jedinstvo
Novi Becej
60 : 66
Vrbas
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
66 : 58
Železničar
Inđija
Hajduk
Kula
74 : 101
Sveti Đorđe
Žitište
Šabac
Šabac
70 : 84
Zekas 75
Rača
Prva Petoletka
Trstenik
68 : 63
Priboj
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
65 : 70
Zlatar
Nova Varoš
OKK Junior
Niš
64 : 69
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 52
Kuršumlija
Kuršumlija
Borča
Beograd
84 : 70
Radnički (O)
Obrenovac
Torlak
Beograd
69 : 72
Vitez
Beograd
Bagljaš
Zrenjanin
89 : 97
Sloboda NS
Novi Sad
Petrovgrad
Zrenjanin
100 : 78
SO Koš
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
83 : 71
Jadran
Golubinci
Vojka
Vojka
54 : 50
Partizan
Šid
Pink
Šimanovci
44 : 92
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo
Kačarevo
86 : 77
Šimanovci
Šimanovci
Lokomotiva 2016
Pećinci
78 : 56
Opovo 99
Opovo
Goč
Vrnjačka Banja
78 : 63
Napredak Junior
Kruševac
Paraćin
Paraćin
101 : 72
Bane
Raška
Svilajnac
Svilajnac
73 : 69
Basket
Vrnjačka Banja
Jugbasket
Vranje
65 : 68
Mladost Vesna
Bela Palanka
Spartak
Subotica
34 : 53
Kraljevo
Kraljevo
Partizan 1953
Beograd
83 : 57
Šabac
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
71 : 65
Vrbas Medela
Vrbas
Duga
Šabac
80 : 42
Zvečan
Zvečan
Mileševac
Prijepolje
84 : 37
Lim
Priboj
Bor
Bor
97 : 37
Topličanin 2012
Prokuplje
Bagdala
Kruševac
17 : 87
Gimnazijalac
Pirot
Sivac
Sivac
66 : 64
Kikinda
Kikinda
Srbobran
Srbobran
53 : 83
Topolčanka
Bačka Topola
Jadran
Golubinci
31 : 68
Bežanija
Beograd

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
3 : 1
Partizan
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Radnički
Kragujevac
VA 014 Gorenje
Valjevo
3 : 1
Smederevo Carina
Smederevo
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Futog
Futog
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Antena
Kruševac
Bečej
Bečej
3 : 1
Timok
Zaječar
Stig
Kurjače
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Loznica
Loznica
3 : 2
Rudar
Kostolac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Sombor
Sombor
0 : 3
Šid
Šid
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Pirot
Pirot
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Niš 2
Niš
0 : 3
Vranje
Vranje
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 3
Partizan 2012
Vraneši
Merkur
Bačka Palanka
0 : 3
Partizan
Bač
Vest
Šid
3 : 2
Sloven
Ruma
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Vojvodina 3
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
TENT
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Roda
Beograd
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Ub
Ub
3 : 0
Millennium
Niš
Tutin
Tutin
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Borac (Č)
Čačak
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Kralj
Beograd
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Leposavić
Leposavić
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Trstenik
Trstenik
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Bambi volej
Prijepolje
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Desetka
Niš
1 : 3
Pirot
Pirot
Bor
Bor
3 : 0
Stampedo
Niš
Futog vest
Futog
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
Apatin
Apatin
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Ruma
Ruma
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Gimnazijalac 2
Kraljevo
0 : 3
Mladost 2000
Kruševac
Kopaonik
Brus
0 : 3
Župa
Aleksandrovac
Bane
Raška
3 : 1
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Raška
Raška
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Star
Novi Sad
3 : 1
Štrand Volej
Novi Sad
Grbić
Temerin
3 : 1
Slavija
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Žitište
Žitište
Bečej
Bečej
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Proleter
Zrenjanin
3 : 2
Krajišnik
Krajišnik
Mladost 2
Nova Pazova
0 : 3
Inđija
Inđija
CVS
Sombor
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Hajduk
Kula
2 : 3
Gox-IN
Bački Gračac
Merkur
Bačka Palanka
0 : 3
Blok aut
Temerin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Trijumf 2013
Šid
2 : 3
Maks
Šid
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 2
Radinci Volej
Veliki Radinci
Sloga
Čalma
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica

Rukomet

Dinamo
Pančevo
25 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
32 : 29
Jugović
Kać
Sloga
Požega
30 : 28
Šamot 65
Arenđelovac
Rudar
Kostolac
28 : 20
Metaloplastika
Šabac
Morava
Velika Plana
24 : 30
Spartak Vojput
Subotica
Dubočica 54
Leskovac
25 : 16
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
28 : 19
Inđija
Inđija
Kolubara
Lazarevac
32 : 24
Proleter
Zrenjanin
Mokra Gora
Zubin Potok
31 : 26
Obilić
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
31 : 27
Vranje 1957
Vranje
Kikinda
Kikinda
37 : 24
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Crvena Zvezda
Mokrin
20 : 24
Crvenka
Crvenka
ŽSK
Žabalj
28 : 31
Vrbas
Vrbas
Hercegovina
Sečanj
28 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Partizan 2
Beograd
29 : 27
Mačva
Bogatić
Loznica
Loznica
31 : 24
Radnički
Obrenovac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
26 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Vlasotince
Vlasotince
31 : 33
Hajduk Veljko
Negotin
ORK Bor
Bor
26 : 26
Planinka
Kuršumlija
Radnički
Ćuprija
29 : 20
BSK Heba
Bujanovac
Aleksinac
Aleksinac
23 : 36
Bela Palanka
Bela Palanka
Jastrebac
Blace
27 : 21
Žitorađa
Žitorađa
Radnički 2
Kragujevac
32 : 23
Lokomotiva
Lapovo
Beli andjeo
Prijepolje
23 : 30
Župa 54
Aleksandrovac
Karađorđe
Topola
38 : 35
Arilje
Arilje
Mladost
Čačak
31 : 27
Metalac
Kraljevo
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 24
Prva Petoletka
Trstenik
Trepča
Kosovska Mitrovica
28 : 21
Napredak
Kruševac
Ub
Ub
27 : 27
Smederevo
Smederevo
Rtanj
Boljevac
37 : 29
Rembas
Resavica
Paraćin
Paraćin
33 : 30
Đerdap
Kladovo
Progres
Svrljig
34 : 32
Pirot
Pirot
Pobednik
Prijepolje
30 : 24
Zlatar 2
Nova Varoš
Omladinac
Gornji Milanovac
27 : 31
Šamot 65 2
Aranđelovac
Graničar
Gakovo
30 : 29
Kljajićevo
Kljajićevo
Senta
Senta
26 : 22
Obilić
Novi Kneževac
Radnički
Jaša Tomić
45 : 28
Jedinstvo
Bočar
ORK Pančevo
Pančevo
25 : 18
Omladinac (I)
Ilandža
Vojka
Vojka
30 : 28
Radnički
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
28 : 22
Titel
Titel
Jedinstvo
Novi Bečej
10 : 34
Hajduk
Čurug
Sloga
Petrovac na Mlavi
35 : 37
Medicinar
Šabac
Naisa
Niš
28 : 20
Radnički KG
Kragujevac
Železničar
Inđija
21 : 15
Bor RTB
Bor
Jagodina
Jagodina
18 : 24
Kikinda
Kikinda
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
31 : 17
Župa
Aleksandrovac
Pančevo
Pančevo
30 : 31
Požarevac
Požarevac
Voždovac 1955
Beograd
19 : 17
Mladost (NP)
Nova Pazova
Loznica grad
Loznica
32 : 22
Radnički
Obrenovac
Kučevo
Kučevo
44 : 40
ORK Loznica
Loznica
Jastrebac
Blace
31 : 24
Radan
Lebane
Žitorađa
Žitorađa
29 : 20
Radnički
Svilajnac
Knjaževac
Knjaževac
20 : 25
Pirot
Pirot
Rtanj
Boljevac
24 : 21
Dubočica
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
25 : 26
Naisa 2
Niš
Đerdap
Kladovo
25 : 21
Mladost
Zaječar
Napredak 12
Kruševac
18 : 26
Prijepolje
Prijepolje
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
40 : 13
Košutnjak
Čačak
Sočanica
Sočanica
26 : 25
Metalac AD
Gornji Milanovac
Laki
Crvenka
21 : 23
Partizan
Iđoš
Jedinstvo
Kačarevo
25 : 16
Želja
Žabalj
Klenak 09
Klenak
17 : 28
Mokrin
Mokrin
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 13
Morava Han
Vladičin Han
Bor - RTB 2
Bor
23 : 18
Vranje
Vranje
Lehel
Mužlja
30 : 23
Obilić
Novi Kneževac
Senta
Senta
6 : 18
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Solaris
Šibenik
5 : 7
VA Cattaro
Kotor

Futsal

FON
Beograd
3 : 3
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
Leteći Holandjanin
Vrbas
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Viking
Ruma
5 : 2
Hajduk
Kula
Mašinac
Kragujevac
8 : 3
Župski rubin
Prijepolje
Kragujevac 2011
Kragujevac
0 : 2
Fontana
Čačak
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 8
Bezbednost 192
Valjevo
Kosjerić
Kosjerić
8 : 6
Oplenac
Topola
Sombor
Sombor
3 : 5
Tisa
Novi Bečej

Hokej

Triglav
Kranj
3 : 2
Medvescak
Zagreb
Maribor
Maribor
5 : 3
Zagreb
Zagreb
ECE Celje
Celje
4 : 2
Bled
Bled
Dunarea Galati
Galati
1 : 3
MAC Budapest
Budimpesta
Hokej klub Beograd
Beograd
4 : 6
DVTK Jegesmedvék
Miskolc