XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 537 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2016

Fudbal

Jagodina
Jagodina
0 : 2
Inđija
Inđija
Mačva
Šabac
3 : 0
Sindjelić
Beograd
Sloboda
Užice
4 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Zemun
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
Proleter
Novi Sad
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Fair Play
Bijelo Polje
1 : 4
Polimlje
Murino
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
4 : 2
Drezga
Piperi
Vršac
Vršac
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Železničar
Pančevo
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Šapine
Šapine
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Loznica
Loznica
FAP
Priboj
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (P)
Požega
3 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Timok
Zaječar
1 : 1
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
GSP Polet
Beograd
0 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
Rakovica
Rakovica
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
IMT
Novi Beograd
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Polet (K)
Karavukovo
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 3
Srbobran
Srbobran
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Sloga
Plandište
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 1
ŽAK
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 2
Slavia
Kovačica
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Sremac Vojka
Vojka
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Borac
Novi Sad
Ovčar
Markovica
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički (K)
Kovači
2 : 1
Bane
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Dragačevo
Guča
Morava
Velika Plana
6 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Spartak 1924
Ljig
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sevojno
Sevojno
3 : 3
Ribnica
Mionica
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Svrljig
Svrljig
6 : 2
BSK
Bogovina
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Bukovik
Razanj
OFK Bor
Bor
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Kopaonik
Brus
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 2
Juhor
Obrež
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Pusta reka
Bojnik
5 : 2
Lužnica
Babušnica
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Avala
Beli Potok
1 : 2
Hajduk
Beograd
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 0
Torlak
Kumodraž
Milutinac
Zemun
0 : 1
Sremčica
Sremčica
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Mladost (K)
Kruščić
3 : 0
Hajduk Junior
Kula
ŽAK
Sombor
3 : 1
Budućnost
Mladenovo
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
Naftagas (E)
Elemir
1 : 0
Naftagas (B)
Boka
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Krajina
Krajišnik
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Begej
Žitište
5 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Jadran
Golubinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Sloven
Ruma
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Borac
Klenak
OFK Futog
Futog
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Jugović
Kać
6 : 1
Titel
Titel
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Polet
Ratina
3 : 2
Real
Podunavci
Rudar
Baljevac
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Ribnica
Jovac
Partizan
Cerovac
2 : 2
Ćava
Grošnica
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
4 : 3
Budućnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 0
Sloboda
Grbice
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Sloga D
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Borac
Drenovac
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Parmenac
Parmenac
3 : 0
Spartak
Trnava
Lunjevica
Lunjevica
1 : 3
Slatina
Slatina
Kopaonik
Lešak
11 : 0
Radnik
Prilužje
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Đerdap
Golubac
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Antimon
Zajača
Majur
Majur
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Radnik
Ub
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Kačer
Belanovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Mladost
Dračić
Banjani
Banjani
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Crnokosa
Kosjerić
9 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Čajetina
Gostilje
3 : 1
Perućac
Perućac
Budućnost
Arilje
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 6
Brestovac
Borski Brestovac
Polom
Leskovo
2 : 1
Radnički
Klokočevac
Midžor
Kalna
1 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Rudar (G)
Grljan
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Rgotina
Rgotina
3 : 0
OFK Grlište
Grlište
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 1
Budućnost
Miliva
FUD
Brus
1 : 1
Naupare
Naupare
Blagotin
Poljna
3 : 1
13. April
Lomnica
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
Spartak
Gornja Trnava
Vulkan
Brenica
4 : 1
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
1 : 3
OFK Niš
Niš
Spartak
Pirot
2 : 0
Zvezda
Blato
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 1
Zadrugar
Krupac
Burovo
Burovo
1 : 3
Napredak
Medoševac
Mladost (C)
Cvetovac
7 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 1
Supska
Supska
Radnički (T)
Tekija
5 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (S)
Sikirica
3 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
Istok 63
Plana
Zemljoradnik
Striža
10 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
1 : 0
Omladinski
Paraćin
Javor
Sladaja
3 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Zenit
Oparić
5 : 2
Crni Vrh
Deonica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
Sloga (K)
Korman
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
6 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Slemen
Milušinac
1 : 3
Napredak 1976
Jošanica
Jedinstvo 1952
Mužinac
2 : 4
Pobeda
Trubarevac
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 3
Milanovo
Milanovo
Gradac
Konopnica
4 : 1
Napredak
Bogojevce
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Sloga
Ostojićevo
0 : 1
Šampion
Orom
Vojvodina
Tovariševo
4 : 0
Krivanj
Selenča
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 5
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Delija
Mokrin
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
Partizan
Vrba
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Metalac
Kraljevo
2 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Popovići
Popovići
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Zvezda
Čukojevac
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Erdoglija
Kragujevac
1 : 0
Hajduk
Jovanovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
6 : 2
Azbest
Stragari
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 2
Korićani
Korićani
Maršić
Maršić
4 : 0
Kremenac
Rogojevac
Zastava
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 0
Divostin
Kragujevac
Ozremica
Beršići
2 : 3
Sparta
Grabovica
Mladost (R)
Ranovac
2 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Radnički (K)
Knežica
Polet (V)
Voluja
1 : 5
Desine
Desine
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Dizel
Bare
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Vidojevica
Lešnica
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Crvena Jabuka
Ub
3 : 4
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Višesava
Bajina Bašta
08.10.2016
15:00
Tara
Kremna
Policajac 92
Užice
2 : 5
GP Zlatibor
Užice
OFK Sikole
Sikole
0 : 6
Graničar
Aleksandrovac
Borac
Bivolje
3 : 0
Dedina
Dedina
Jugovići
Bogdanje
2 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Varvarin
Varvarin
8 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Stojnik
Stojnik
0 : 0
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Sloboda
Rasnica
2 : 0
Temac
Temska
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 1
Grkinja
Grkinja
Klisura
Klisura
1 : 2
Elid
Donji Dušnik
Knežica
Knežica
5 : 2
10. februar
Šajinovac
Mekiš
Mekiš
1 : 2
Moravac
Čečina
Velika Jasikova
Velika Jasikova
6 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Dobrič 1974
Brest
6 : 0
Borac
Azbresnica
Banaćanin
Aleksandrovo
2 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Goša
Vukmanovac
0 : 6
Polet
Sekurič
Mladost
Tečić
3 : 1
Blagotin
Belušić
Rastina 1918
Rastina
8 : 0
Telečka
Telečka
Kruševica
Kruševica
1 : 1
Konjuh
Konjuh
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 8
Padež
Padež
Veternica
Leskovac
2 : 1
Nomanica
Nomanica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 1
Mladost
Kutles
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Dobrnje
Dobrnje
0 : 2
Omladinac (B)
Busur
Radnik
Pankovo
4 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
OFK Radnički
Dren
Borac (A)
Arapovac
0 : 7
Budućnost (D)
Dudovica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 2
Bistrica
Bistrica
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 4
Graničar
Miletićevo
Gaj
Veliki Gaj
4 : 4
Solunac
Banatski Sokolac
Sloga
Margita
2 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Sloga
Vrhovine
1 : 3
Pambukovica
Pambukovica
ISK Izvor
Izvor
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
8 : 0
Razvitak
Mirilovac
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Rudar
Brasina
Mladost (G)
Gradilište
0 : 7
Luk
Voćnjak
Bane 1931
Raška
4 : 3
Omladinac
Drakčići
Budućnost MI
Donja Trnava
5 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Kotlenik
Guncati
0 : 7
Bečevica
Bečevica
Sloga
Zabojnica
0 : 3
Mladost(P)
Pretoke
Bair
Bogatić
1 : 3
Omladinac
Bogatić
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Metlić
Metlić
6 : 3
Mladost (S)
Slatina
Pocerina
Jevremovac
2 : 1
Bojić
Bojić
Napredak
Ševarice
3 : 5
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Metaloplastika
Šabac
4 : 2
Culjković
Culjković
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 5
OFK Šabac
Šabac
BSK 2015
Velika Bresnica
3 : 3
Zviždic
Kučevo
Neresnica
Neresnica
0 : 3
Pobeda
Ševica
Sloga
Mustapić
1 : 1
Radenka
Radenka
Kostrež
Ćićevac
2 : 2
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Marenovo
Marenovo
4 : 1
OFK Orašje
Orašje
OFK Homolje
Žagubica
1 : 3
Vrelo 1971
Milanovac
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Borac
Vukovac
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Vrhpolje
Vrhpolje
0 : 5
Čobanče
Čitluk
Crnča
Crnča
1 : 5
Sloga DB
Donja Bukovica
Grabovica
Gornja Bukovica
0 : 5
Selanac
Selanac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Sloga 2016
Lužnice
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Misača
Misača
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Venčani
Venčani
Šumadija
Sipić
7 : 0
Mladost
Crni kao
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Lajkovac
Lajkovac
1 : 11
Nepričava
Nepričava
Oniks
Lozovik
0 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Domaćin
Kovačevac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Roma
Iverić
2 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Rojkovac
Obrenovac
3 : 1
Tornado
Drazevac
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Obilić
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
11 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Levač
Rekovac
4 : 3
Krstarica
Prokuplje
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 6
Radnički 2012
Niš
Radnički 1919
Zrenjanin
5 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Metalmania
Kanjiža
2 : 1
Bačka Žabalj
Žabalj
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 22
Požega
Požega
Sloga 036
Kraljevo
0 : 2
Karađorđe
Topola
Šabac
Šabac
3 : 0
Unafortuna
Lužnice
Slatke male
Burovac
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
3 : 4
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Radnički Stobex
Klupci
2 : 7
Savacijum
Šabac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Šapine
Šapine
4 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Karadjordje
Topola
IMT
Beograd
3 : 3
Studentski Grad
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
Sindjelic
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 1
BSK Borča
Borča
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Bežanija
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
2 : 6
Vršac
Vršac
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 1
Indeks
Novi Sad
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
TSC
Bačka Topola
BSK
Bavanište
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Borac (Sa)
Sakule
0 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Strela
Ivanovo
4 : 0
Dolina
Padina
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
PKB
Padinska skela
Grafičar
Beograd
5 : 1
Budućnost
Dobanovci
Sremcica
Sremcica
6 : 1
Minel
Beograd
DIF
Beograd
5 : 2
Seceranac Ada
Beograd
Voždovac MK
Beograd
6 : 2
Radnički MK
Novi Beograd
011 MK
Beograd
2 : 0
Studenski Grad MK
Novi Beograd
Zemun B MK
Zemun
3 : 3
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Partizan
Beograd
5 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Moravac Orion
Mrštane
3 : 2
Brodarac
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Apolon
Kraljevo
Donjošorac Sunrise
Šabac
1 : 2
Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
0 : 2
OFK Šabac
Šabac
Savacium
Šabac
4 : 2
Mačva (Š)
Šabac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
6 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
4 : 6
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 3
Petlić 2006
Smederevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
4 : 5
Karadjordje
Topola
011
Beograd
3 : 4
Teleoptik
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
3 : 4
PKB
Padinska Skela
Internacional
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
BSK
Borča
Sindjelic
Beograd
1 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
Inđija
Inđija
3 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Indeks
Novi sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
0 : 0
ŽAK junior
Sombor
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Hajduk junior
Kula
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Šumadija
Azanja
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Polet
Trnovče
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
3 : 0
Podunavac
Udovice
Mladost
Buđanovci
0 : 9
Partizan
Vitojevci
Jedinstvo
Platičevo
7 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
PSK Putinci
Putinci
8 : 2
Borac
Klenak
Radnički 1927
Vršac
1 : 1
Ševac
Kusić
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Buducnost
Zvecka
5 : 5
Prva Iskra
Baric
Strelac
Mislodjin
5 : 1
Posavina
Stubline
Rvati
Obrenovac
2 : 4
Jedinstvo
Dren
Jedinstvo
Mali Zvornik
5 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost
Borina
1 : 5
Borac
Lešnica
Loznica
Loznica
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jadar
Stupnica
7 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Palilulac
Beograd
1 : 1
Postar 1930
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
1 : 2
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
Radnički NB MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 0
Brodarac MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
2 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Rad MK
Beograd
4 : 0
Leštane MK
Leštane
Lokomotiva MK
Beograd
08.10.2016
FSFV MK
Beograd
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
0 : 0
Voždovac MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 1
IMT MK
Novi Beograd
Internacional MK
Beograd
08.10.2016
011 MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Zemun MK-V
Zemun
1 : 0
DIF MK
Beograd
OFK Beograd V MK
Beograd
3 : 2
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
Srem MK
Jakovo
11 : 0
Zmaj 1953 MK
Zemun
Kosmet
Leposavić
0 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
AS
Novi Pazar
3 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Tutin
Tutin
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Donjošorac Sunrise
Šabac
5 : 0
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
0 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Jedinstvo
Ub
1 : 1
OFK Šabac
Šabac
Savacijum
Šabac
3 : 3
Mačva (Š)
Šabac
Plana
Velika Plana
7 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
AF Duljaj
Topola
0 : 0
Šumadija
Aranđelovac
AF Djokić
Velika Plana
0 : 12
Cepelin 026
Smederevo
Morava
Velika Plana
0 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Petlić 2006
Smederevo
1 : 5
Presing
Požarevac
Zemun
Zemun
2 : 1
Vozdovac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 4
Čukarički
Beograd
011
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
FSFV
Beograd
1 : 0
BSK
Borča
Teleoptik
Zemun
1 : 5
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
7 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Indeks
Novi sad
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
5 : 0
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Hajduk junior
Kula
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
CFK
Vrbas
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
1 : 14
SASK
Saraorci
Sloga
Miloševac
8 : 1
Borac 1932
Ralja
Vidojevica
Lešnica
1 : 10
Sloga
Korenita
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 5
Kolonija
Kovin
Sloga
Banatsko Novo Selo
22 : 3
Omladinac
Deliblato
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 12
Vladimirovac
Vladimirovac
Spartak 1911
Debeljača
11 : 0
Borac
Sakule
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 4
Dolina
Padina
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Vršac united
Vršac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 8
Buducnost
Zvecka
Granit
Jošanička Banja
2 : 5
OFK National AG
Novi Pazar
Rudar (S)
Stamnica
2 : 8
Rudar 2001
Kostolac
Radnički 1926
Požarevac
11 : 0
Sloga (L)
Lučica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 8
Borac
Vladimirci
Borac
Ostruznica
6 : 0
GSP Polet
Beograd
Banja
Beograd
3 : 0
Obilic
Beograd
Beograd 1929
Beograd
6 : 1
Balkan
Beograd
Radnički
Obrenovac
6 : 0
Bežanija
Beograd
BASK
Beograd
2 : 5
Studentski Grad
Beograd
Trijumf
Sremčica
1 : 2
Sopot
Sopot
Vinca
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
011 MK
Beograd
3 : 2
Studenski grad MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
2 : 0
Voždovac MK
Beograd
Dunavac MK
Grocka
3 : 0
Boleč MK
Boleč
Kosmaj MK
Ralja
7 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Ole MK
Zemun
5 : 0
Vrčin MK
Vrčin
OFK Beograd B MK
Beograd
2 : 3
DIF MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
5 : 0
Voždovac B MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
4 : 2
Prva Iskra MK
Barič
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 2
Sinđelić MK
Ugrinovci
Borac MK
Progar
1 : 8
Dušanovac MK
Beograd
Fer Plej 06 MK
Zemun
0 : 5
Olimpik MK
Beograd
Tempo MK
Beograd
0 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
1 : 0
Rad
Banjica
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
BSK Borča
Borča
Loznica I
Loznica
7 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 4
Jadar 07
Loznica
TSC
Bačka Topola
13 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bajša
Bajša
0 : 0
Subotica
Subotica
Urovci
Urovci
11 : 1
Rvati
Obrenovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Zabrezje
Zabrezje
5 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Sloga
Ratari
1 : 5
Jedinstvo
Dren
Pobeda
Piroman
0 : 4
Skela
Skela
Posavina
Stubline
0 : 11
Buducnost
Zvecka
Kosmet
Leposavić
4 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Mačva 2005
Bogatić
08.10.2016
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
Rađevac
Krupanj
4 : 1
POFK Savacium
Šabac
Donjošorac
Šabac
4 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Tamnava 2016
Koceljeva
0 : 3
POFK Čivija
Šabac
Potisje
Kanjiža
0 : 4
AFK
Ada
Njerš Ištvan
Totovo selo
3 : 0
Bačka
Mol
FK Napredak
Markovac
1 : 1
FK Strai Grad
Petrovac
FK Sloga 33
Petrovac
2 : 1
FK Trgovački
Petrovac
FK Plana
Velika Plana
08.10.2016
FK Petlić
Smederevo
FK Presing
Požarevac
1 : 8
FK AF Đokić
Velika Plana
Ada
Beograd
2 : 3
Lola
Beograd
Sinjdjelic
Ugrinovci
0 : 1
Olimpik
Beograd
Srem
Jakovo
4 : 1
Jedinstvo
Surcin
Dominus
Beograd
13 : 0
Buducnost
Dobanovci
Hajduk
Beograd
5 : 0
Postar
Zvezdara
Sindjelic
Beograd
3 : 0
IMT B
Novi Beograd
Atakante
Beograd
3 : 5
OLE
Borca
Banja
Beograd
1 : 6
Balkan
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Lepusnica
Lepusnica
Rusanj
Rusanj
0 : 11
Lokomotiva
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 1
Komgrap
Beograd
DIF
Beograd
8 : 1
Rakovica
Rakovica
Vinca
Vinca
0 : 8
OFK Beograd B
Beograd
Radnicki NB
Novi Beograd
0 : 2
Milutinac
Zemun
Zmaj 1953
Beograd
0 : 9
IMT
Beograd
BSK 1925 B
Batajnica
0 : 2
Zemun B
Zemun
Sloga
Korenita
0 : 5
Loznica 06
Loznica
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Gučevo 2016
Banja Koviljača
Borac
Kozjak
2 : 2
Radnički Stobeks 06
Klupci
Pčelinjo
Loznica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Skela
Skela
4 : 2
Posavina
Stubline
Pobeda
Piroman
0 : 4
Duboko
Mala Mostanica
Feniks
Zabrezje
0 : 0
Radnicki
Obrenovac
FK Napredak
Markovac
1 : 2
FK Stari Grad
Golubac
FK Sloga 33
Petrovac
10 : 0
FK Trgovački
Petrovac
FK Plana
Velika Plana
08.10.2016
FK Petlić
Smederevo
FK Presing
Požarevac
1 : 3
FK AF Đokić
Velika Plana

Košarka

Cedevita
Zagreb
120 : 62
Zadar
Zadar
Tamiš
Pančevo
68 : 67
Mladost Admiral
Zemun
Dunav
Stari Banovci
89 : 73
Vršac
Vršac
Dynamic BG
Beograd
104 : 83
Metalac
Valjevo
Konstantin
Niš
83 : 89
Beovuk 72
Beograd
Borac
Čačak
75 : 71
Smederevo 1953
Smederevo
Spartak
Subotica
87 : 62
Sloga
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
97 : 83
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Mladost
Smederevska Palanka
72 : 57
Rtanj
Boljevac
Futog Tupanjac MD
Futog
81 : 86
Zlatibor
Čajetina
Vojvodina
Novi Sad
92 : 66
Srem
Sremska Mitrovica
Napredak Bosphorus
Aleksinac
79 : 69
Plana
Velika Plana
Sloboda
Užice
77 : 80
Radnički 1950
Kragujevac
Pirot
Pirot
75 : 69
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Sveti Đorđe
Žitište
94 : 74
Stara Pazova
Stara Pazova
Sloven
Ruma
83 : 66
Jedinstvo
Novi Becej
Vrbas
Vrbas
69 : 74
Radnički
Kovin
Dunav 2014
Apatin
111 : 70
Crvenka
Crvenka
Akademik
Srbobran
93 : 83
Nova Pazova
Nova Pazova
KKK Radnički
Kragujevac
124 : 77
Ub
Ub
Zlatar
Nova Varoš
85 : 70
Crnokosa
Kosjerić
Klik
Arilje
104 : 74
Šabac
Šabac
Zekas 75
Rača
54 : 84
Železničar
Čačak
Radnik
Surdulica
76 : 50
Morava
Vladičin Han
Vlasotince
Vlasotince
70 : 69
Sokobanja
Sokobanja
Kuršumlija
Kuršumlija
85 : 79
OKK Junior
Niš
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
83 : 55
Jablanica
Medveđa
Slodes
Beograd
111 : 61
Astra
Beograd
Vitez
Beograd
75 : 66
Ras
Beograd
Velika Kikinda
Kikinda
108 : 82
Sivac
Sivac
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
67 : 104
Star
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
81 : 52
Budućnost
Novi Sad
Jadran
Golubinci
99 : 67
Lokomotiva 2016
Pećinci
Opovo 99
Opovo
69 : 87
Jedinstvo
Kačarevo
Šimanovci
Šimanovci
74 : 64
Pink
Šimanovci
BNS
Banatsko Novo Selo
67 : 78
Vojka
Vojka
Partizan
Šid
70 : 95
Omladinac
Novi Banovci
Šabac
Šabac
62 : 56
Kraljevo
Kraljevo
Spartak
Subotica
59 : 52
Vršac
Vršac
Student
Niš
83 : 65
Vrbas Medela
Vrbas
Šumadija
Kragujevac
43 : 67
Crvena zvezda
Beograd
Užice
Užice
33 : 56
Železničar
Lajkovac
Play Off
Užice
68 : 64
Železničar
Lajkovac
Prijepolje
Prijepolje
73 : 71
Loznica
Loznica
Lim
Priboj
50 : 109
Duga
Šabac
Kikinda
Kikinda
44 : 114
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
93 : 52
Hajduk
Kula
Topolčanka
Bačka Topola
75 : 58
Proleter
Novi Sad

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
39 : 28
Morava
Velika Plana
Metaloplastika
Šabac
30 : 32
Sloga
Požega
Šamot 65
Arenđelovac
31 : 23
Požarevac
Požarevac
Jugović
Kać
22 : 31
Dinamo
Pančevo
Vranje 1957
Vranje
34 : 30
Topličanin
Prokuplje
Obilić
Beograd
34 : 28
Kolubara
Lazarevac
Proleter
Zrenjanin
25 : 17
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 28
ŽSK
Žabalj
Vrbas
Vrbas
26 : 24
Crvena Zvezda
Mokrin
Crvenka
Crvenka
33 : 25
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Metalac
Valjevo
23 : 31
Novi Beograd
Beograd
PKB
Padinska Skela
28 : 26
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 23
Loznica
Loznica
Radnički
Obrenovac
32 : 29
Partizan 2
Beograd
Mačva
Bogatić
26 : 25
Studentski grad
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
35 : 24
Hisar
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
29 : 33
Jastrebac
Blace
Planinka
Kuršumlija
38 : 23
Radnički
Ćuprija
Arilje
Arilje
29 : 24
Beli andjeo
Prijepolje
Putinci
Putinci
39 : 26
Dalmatinac
Riđica
Mladost
Bački Jarak
31 : 27
Slavija
Novi Sad
Apatin
Apatin
41 : 29
Budućnost
Alibunar
Lazarevac
Lazarevac
24 : 30
Dorćol
Beograd
Smederevo
Smederevo
31 : 26
Prva Iskra Barič
Barič
Kljajićevo
Kljajićevo
26 : 18
Sombor
Sombor
Jedinstvo
Bočar
24 : 21
Naftagas
Elemir
Zrenjanin
Zrenjanin
27 : 19
Senta
Senta
Gaj
Gaj
15 : 35
ORK Pančevo
Pančevo
Omladinac (I)
Ilandža
23 : 20
Crepaja
Crepaja
Mladost (NP)
Nova Pazova
19 : 23
Vrbas
Vrbas
Požarevac
Požarevac
36 : 20
Župa
Aleksandrovac
Rudar
Kostolac
21 : 31
Kučevo
Kučevo
Grand Zvezda
Beograd
28 : 27
Loznica grad
Loznica
Radnički
Svilajnac
22 : 27
Jastrebac
Blace
Pirot
Pirot
33 : 17
Rtanj
Boljevac
Naisa 2
Niš
34 : 26
Mladost
Zaječar
Metalac AD
Gornji Milanovac
26 : 33
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Košutnjak
Čačak
18 : 40
Napredak 12
Kruševac
Sloven
Ruma
25 : 15
Laki
Crvenka
Jadran Lider
Feketić
22 : 29
Spartak
Debeljača
Petrovaradin
Petrovaradin
22 : 31
Ravangrad
Sombor
Vlasotince
Vlasotince
29 : 16
Morava Han
Vladičin Han

Vaterpolo

Primorje EB
Rijeka
10 : 5
Jadran Split
Split
Jadran Carine
Herceg Novi
9 : 5
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 4
FON
Beograd
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
0 : 2
Euro Motus
Beograd
Viking
Ruma
2 : 2
Forum
Vršac
Hajduk
Kula
2 : 3
TFK
Temerin

Hokej

ECE Celje
Celje
2 : 3
Triglav
Kranj
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár
3 : 6
ASC Corona Brasov
Brasov
Hokej klub Beograd
Beograd
6 : 3
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
DVTK Jegesmedvék
Miskolc
4 : 2
Debreceni HK
Debrecin