XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2016

Fudbal

Inđija
Inđija
0 : 1
Radnički
Pirot
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Proleter
Novi Sad
BSK Borča
Borča
0 : 2
Sloboda
Užice
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
3 : 3
Dinamo
Vranje
Budućnost
Dobanovci
2 : 4
Jagodina
Jagodina
Hull
Hull
0 : 2
Chelsea
London
Sunderland
Sunderland
1 : 1
WBA
West Bromwich
Watford
Watford
2 : 2
Bournemouth
Bournemouth
West Ham
London
1 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
Swansea
Swansea
1 : 2
Liverpool
Liverpool
Bayern
München
1 : 1
Köln
Köln
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Ingolstadt
Ingolstadt
1 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
Darmstadt 98
Darmstadt
2 : 2
Werder
Bremen
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Pescara
Pescara
0 : 2
Chievo
Verona
Udinese
Udine
0 : 3
Lazio
Roma
PSG
Paris
2 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Nancy
Nancy-Tomblaine
Dijon
Dijon
3 : 3
Montpellier
Montpellier
Nantes
Nantes
1 : 0
Bastia
Furiani
Caen
Caen
1 : 0
Toulouse
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 7
Monaco
Monaco
Granada
Granada
0 : 1
Leganés
Leganés
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 2
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
La Coruña
La Coruña
2 : 1
Sporting Gijón
Gijón
Dečić
Tuzi
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Zeta
Golubovci
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Bokelj
Kotor
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Mladost
Podgorica
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 3
OFK Borac
Bijelo Polje
Pljevlja 97
Pljevlja
4 : 0
Petnjica
Petnjica
Gorštak
Kolašin
3 : 0
Zabjelo
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Borac (S)
Sakule
Sloga
Temerin
1 : 2
Dunav
Stari Banovci
Cement
Beočin
2 : 0
Vršac
Vršac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe (T)
Topola
4 : 1
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Šapine
Šapine
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Ozren
Sokobanja
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Timok
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Tabane 1970
Jagodina
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Novi Beograd
4 : 1
Dorćol
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Brodarac 1947
Novi Beograd
BASK
Beograd
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Polet (K)
Karavukovo
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Tekstilac
Odžaci
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Mladost APA
Apatin
2 : 3
Tavankut
Tavankut
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Polet (N)
Nakovo
Vršac united
Vršac
4 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
8 : 0
Dolina
Padina
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Veternik
Veternik
2 : 5
Sremac Vojka
Vojka
Sloga
Erdevik
7 : 2
ŽSK
Žabalj
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Gruža
Gruža
5 : 0
Borac 1932
Ralja
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter
Vranovo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Ribnica
Mionica
0 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Timočanin
Knjaževac
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Đerdap
Kladovo
2 : 3
Svrljig
Svrljig
BSK
Bogovina
4 : 2
Napredak
Aleksinac
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Levač
Rekovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
Lužnica
Babušnica
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Bajša
Bajša
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Lipar
Lipar
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 4
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
BAK
Bela Crkva
0 : 0
Polet
Izbište
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Begej
Žitište
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Bilećanin
Sečanj
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
FK Graničar 1924
Adaševci
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Napredak
Popinci
Sloven
Ruma
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Jugović
Kać
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost
Novi Sad
0 : 2
TSK
Temerin
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Rudar
Baljevac
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Borac
Drenovac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 1
Zadrugar
Gornja Trepca
LFK Mladost
Lučani
3 : 0
Napredak
Svračkovci
Slatina
Slatina
4 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Radnik
Prilužje
1 : 5
Zvečan
Zvečan
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Šumadija
Azanja
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Omladinac
Rakinac
Đerdap
Golubac
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 4
Rudar 2001
Kostolac
Radnički Šabački
Šabac
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Sindjelić
Lipnica
4 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Banjani
Banjani
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Poreč
Donji milanovac
0 : 2
Polom
Leskovo
Zlot
Zlot
7 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 2
Radnički 1924
Kočane
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
6 : 0
Trebič
Sokobanja
Resavac
Subotica
2 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
6 : 1
Veterani Jastrebac
Blace
Trbunje
Trbunje
0 : 2
Jastrebac
Blace
Polet
Samarinovac
1 : 2
Borac
Držanovac
Aluminijum
Niš
1 : 6
Vulkan
Brenica
AZ Borac 2014
Azbresnica
4 : 1
Vrtište
Vrtište
Zvezda
Blato
3 : 3
Padež
Petrovac
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Biljači
Biljača
0 : 5
Ternoci
Trnovac
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Južna pruga
Vladičin Han
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija
Šopić
3 : 1
Strelac
Mislođin
Napredak
Medoševac
4 : 2
BSK
Baćevac
Zabrežje
Zabrežje
1 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 6
Ratar
Gornja Peščanica
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
1 : 2
Polet (R)
Radevac
Gredetin
Gredetin
0 : 4
Jastrebac
Tešica
Napredak 1976
Jošanica
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Bukovik
Vrbovac
2 : 0
Hajduk
Rujevica
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Sparta Železnik
Železnik
3 : 1
Atakante
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Iskra
Kucura
Sloboda
Stara Moravica
4 : 6
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 5
Graničar
Đala
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Stanišić
Stanišić
6 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Tvrdjava
Bač
1 : 1
Kulpin
Kulpin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Moskva
Budisava
Centar
Novi Sad
1 : 7
Jedinstvo
Rumenka
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Grdica
Grdica
0 : 2
Mladost (V)
Vrdila
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Maršić
Maršić
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
3 : 5
Zastava
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Maršić
Maršić
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Korićani
Korićani
5 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Azbest
Stragari
2 : 3
Hajduk
Jovanovac
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Gradina
Rti
Sparta
Grabovica
1 : 0
Velereč 94
Velereč
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Omladinac (V)
Vučkovica
2 : 1
BSK
Borač
Rade Milošević
Dubočka
5 : 4
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Kurjače
Kurjače
Milicionar
Bogatić
8 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Torpedo
Tabanović
3 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Jadar (S)
Stupnica
1 : 4
Velika Reka
Velika Reka
Mladost
Vračević
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Kalenić
Kalenić
3 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Tara
Kremna
01.10.2016
15:00
Policajac 92
Užice
GP Zlatibor
Užice
8 : 1
Raketa
Užice
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Sloga
Majdevo
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
BSK
Bela Voda
0 : 3
Čarapan
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
5 : 1
Borac
Bivolje
Dedina
Dedina
6 : 3
Bukovica
Bukovica
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Dedinje
Beograd
Poštar
Beograd
3 : 1
Pionir
Besni Fok
Mladost (G)
Guberevac
0 : 9
Vis
Parcani
Nišavac
Staničenje
2 : 8
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Senjak
Pirot
1 : 0
Jerma
Sukovo
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Toplica
Šarlinac
0 : 0
Mekiš
Mekiš
Moravac
Čečina
3 : 2
Knežica
Knežica
Kastrum
Gamzigrad
2 : 4
OFK Rtanj 2016
Boljevac
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Polet
Sekurič
2 : 4
Mladost
Tečić
Blagotin
Belušić
11 : 0
Goša
Vukmanovac
OFK Povlen
Brezovice
0 : 3
Bujačić
Bujačić
Paune
Paune
1 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
Mladi radnik
Valjevo
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Lukavac
Lukavac
4 : 3
Gradac Pričević
Valjevo
Sloga Gorić
Gorić
0 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dupljaj
Dupljaj
1 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Gaglovo
Gaglovo
6 : 0
Kruševica
Kruševica
Padež
Padež
6 : 0
Vratare
Vratare
Nomanica
Nomanica
5 : 3
Badince
Badince
Todorovce
Todorovce
4 : 0
Rudar 1973
Rudare
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Turekovac
Turekovac
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Radnik
Pankovo
Veliko Laole
Veliko Laole
5 : 3
Dobrnje
Dobrnje
Soko
Krvije
3 : 0
Burovac
Burovac
Brana Paunović 1933
Rašanac
2 : 4
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Manastirica
Manastirica
2 : 0
Vukan
Ždrelo
Omladinac B
Šetonje
0 : 2
Napredak
Trnovče
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 5
Sloga (Du)
Dubravica
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Metalac
Požarevac
Beljanica
Strmosten
11 : 0
Zelenika
Vitance
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Sloga
Margita
Naša Krajina
Kupinik
3 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Graničar
Miletićevo
Mladost
Mala Drenova
2 : 7
Rujišnik
Rujišnik
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 3
Morava
Medvedja
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
5 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Granit
Radalj
0 : 6
Mladost (G)
Gradilište
Luk
Voćnjak
4 : 2
Sloga
Korenita
Bogutovačka Banja
Bogutovac
7 : 4
Bane 1931
Raška
Borac
Kloka
0 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Mladost(P)
Pretoke
2 : 1
Kotlenik
Guncati
Mladi Radnik
D ušica
1 : 4
Jedinstvo
Oplanić
Omladinac
Bogatić
0 : 1
Šumice
Glušci
Bojić
Bojić
3 : 0
Metlić
Metlić
Maovi MH
Maovi
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Borac BTG
Batalage
3 : 2
Korman
Korman (Šabac)
Partizan
Drenovac
12 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Culjković
Culjković
8 : 1
Napredak
Ševarice
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 3
Parcane
Parcane
Polet
Aleksandrovac
1 : 1
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 4
Jasenovac
Krepoljin
Pobeda 1953
Osanica
1 : 3
Vrelo 1971
Milanovac
Sloga DB
Donja Bukovica
3 : 0
Vrhpolje
Vrhpolje
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 2
Tulež
Tulež
Misača
Misača
0 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Nepričava
Nepričava
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 3
Sloga
Bogovađa
Lipar
Donji Račnik
2 : 0
Oniks
Lozovik
Domaćin
Kovačevac
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 4
Skela
Skela
Munja
Baric
2 : 2
Trstenica
Trstenica
Tornado
Drazevac
1 : 1
Roma
Iverić
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 4
Proleter
Jasenak
Petka
Petka
4 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Trijumf
Kragujevac
3 : 1
Mačva
Šabac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Polet
Sivac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Radnički 2012
Niš
4 : 1
Levač
Rekovac
Bačka Žabalj
Žabalj
2 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Metalmania
Kanjiža
16 : 2
Sremice
Sremska Mitrovica
Požega
Požega
7 : 1
Slatke male
Burovac
Kolubara
Lazarevac
7 : 0
Šabac
Šabac
Unafortuna
Lužnice
1 : 5
Sloga 036
Kraljevo
Karađorđe
Topola
9 : 1
Bukovička Banja
Aranđelovac
Spartak ŽK
Subotica
8 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
0 : 6
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Mačva
Šabac
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Cerovac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički Stobex
Klupci
0 : 7
Jedinstvo
Ub
Karadjordje
Topola
4 : 2
Šapine
Šapine
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Morava
Velika Plana
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Bežanija
Beograd
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 2
IM Rakovica
Rakovica
BASK
Beograd
0 : 4
Internacional
Beograd
Železničar
Pančevo
5 : 1
Begej
Žitište
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Partizan
Gaj
5 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
5 : 2
Polet
Idvor
Glogonj
Glogonj
0 : 13
Strela
Ivanovo
Dolina
Padina
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Napredak
Markovac
1 : 5
Mladi radnik 1940
Radinac
Vrčin
Vrčin
0 : 5
Grafičar
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 3
Brodarac 1947
Beograd
011
Beograd
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
PKB
Padinska skela
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 3
DIF
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
3 : 2
Minel
Beograd
Brodarac MK
Beograd
0 : 3
Zemun MK
Zemun
BSK Borča MK
Borča
2 : 5
Voždovac MK
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Brodarac
Beograd
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
5 : 2
Real Niš
Niš
Kiker
Kraljevo
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Bane
Raška
6 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Loznica
Loznica
Drina
Ljubovija
1 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Senjak
Valjevo
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Karadjordje
Topola
3 : 1
Šapine
Šapine
Petlić 2006
Smederevo
4 : 1
Šumadija
Aranđelovac
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnicki (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Sindjelic
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK
Borča
2 : 0
BSK 1925
Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
8 : 0
Mladenovac
Mladenovac
PKB
Padinska Skela
0 : 1
011
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 4
Indeks
Novi sad
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
ŽAK junior
Sombor
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Podunavac
Udovice
4 : 4
Polet
Trnovče
Omladinac
Rakinac
0 : 3
Cerovac 2013
Cereovac
7.juli
Vodanj
2 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Budućnost
Ratari
0 : 3
Bresje Superior
Velia Plana
Napredak
Žarkovac
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Borac
Klenak
0 : 3
Jedinstvo
Platičevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 8
Rudar
Vrdnik
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 1
Mladost
Buđanovci
Borac
Pločica
0 : 5
Tempo
Sefkerin
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Slavia
Kovačica
Radnički
Baranda
3 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Strelac
Mislodjin
Posavina
Stubline
0 : 12
Buducnost
Zvecka
Polet
Grabovac
3 : 1
Zadrugar
Orasac
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 5
Jadar
Stupnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 5
Loznica
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Mladost
Borina
Borac
Lešnica
1 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Vinca
Vinca
6 : 1
Graficar
Beograd
Dorcol
Beograd
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 1
Beograd 1929
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 4
Palilulac
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 1
Studentski grad MK
Novi Beograd
Brodarac MK
Beograd
2 : 2
BSK Borča MK
Borča
BASK MK
Beograd-Čukarica
2 : 0
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 2
Rad MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
01.10.2016
Internacional MK
Beograd
011 MK
Beograd
3 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
IMT MK
Novi Beograd
4 : 2
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Voždovac MK
Beograd
10 : 0
Leštane MK
Leštane
FSFV MK
Beograd
01.10.2016
Lokomotiva MK
Beograd
Zmaj 1953 MK
Zemun
1 : 3
13. Maj MK
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 0
Kiker
Kraljevo
Tutin
Tutin
1 : 3
AS
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Savacijum
Šabac
5 : 1
OFK Osečina
Osečina
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Drina
Ljubovija
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 10
Petlić 2006
Smederevo
Presing
Požarevac
7 : 2
Morava
Velika Plana
Pinkum
Veliko Gradište
11 : 0
AF Djokić
Velika Plana
Cepelin 026
Smederevo
6 : 1
AF Duljaj
Topola
Šumadija
Aranđelovac
4 : 2
Bačinac
Bačinac
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Zvižd
Kučevo
2 : 4
Plana
Velika Plana
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
2 : 1
FSFV
Beograd
BSK
Borča
0 : 5
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Vozdovac
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Indeks
Novi sad
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Vršac
Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 6
Železničar
Pančevo
CFK
Vrbas
6 : 2
TSC
Bačka Topola
Borac 1932
Ralja
7 : 3
Sloboda
Lipe
SASK
Saraorci
12 : 0
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
10 : 4
Proleter
Vranovo
Jadar 07 II
Loznica
9 : 0
Vidojevica
Lešnica
Spartak
Subotica
23 : 0
Proleter
Ravno Selo
Stenli
Glogonj
7 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 8
Vulturul
Grebenac
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 8
Sloga
Plandište
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 3
BAK
Bela Crkva
Vršac united
Vršac
9 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Radnički Stobeks
Klupci
6 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 1
Buducnost
Zvecka
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 5
Radnički 1926
Požarevac
Hajduk
Debrc
7 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Provo
Provo
5 : 5
Borac
Vladimirci
Postar 1930
Beograd
0 : 4
Beograd 1929
Beograd
Balkan
Beograd
6 : 1
Banja
Beograd
Obilic
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
OLE
Zemun
4 : 2
Palilulac
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 4
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
6 : 3
BASK
Beograd
Sindjelic
Beograd
0 : 3
Dominus
Beograd
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 5
OFK Beograd MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
2 : 0
Rad MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
5 : 0
Altina MK
Zemun
Vrčin MK
Vrčin
4 : 0
Beograd 1929 MK
Beograd
Dunav MK
Veliko Selo
0 : 11
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
Sinđelić MK
Beograd
1 : 10
Dunavac MK
Grocka
Napredak MK
Medoševac
7 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Tempo MK
Beograd
2 : 5
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
2 : 2
Fer Plej 06 MK
Zemun
Olimpik MK
Beograd
13 : 2
Borac MK
Progar
Dušanovac MK
Beograd
9 : 2
Mungosi MK
Zemun
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac 1947
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Jadar 07
Loznica
3 : 0
Loznica I
Loznica
Loznica II
Loznica
0 : 8
Pčelinjo
Loznica
Arena SU
Subotica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Zabrezje
Zabrezje
0 : 0
Urovci
Urovci
Zvezda
Konatice
3 : 0
Rvati
Obrenovac
POFK Čivija
Šabac
3 : 0
Donjošorac
Šabac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 7
Rađevac
Krupanj
POFK Savacium
Šabac
01.10.2016
10:00
OFK Šabac
Šabac
Mačva
Šabac
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Bačka
Mol
4 : 2
Potisje
Kanjiža
FK Presing
Požarevac
3 : 1
FK Napredak
Markovac
FK AF Đokić
Velika Plana
0 : 0
FK Plana
Velika Plana
FK Petlić
Smederevo
4 : 2
FK Sloga 33
Petrovac
FK Trgovački
Petrovac
4 : 0
FK Strai Grad
Petrovac
Jedinstvo
Surcin
3 : 2
Bezanija
Beograd
Lola
Beograd
0 : 4
Dominus
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 2
Sinjdjelic
Ugrinovci
Zvezdara
Beograd
1 : 5
Hajduk
Beograd
OLE
Borca
5 : 0
Sindjelic
Beograd
IMT B
Novi Beograd
5 : 1
Postar
Zvezdara
DIF
Beograd
2 : 0
Trijumf
Beograd
Karioke
Beograd
2 : 1
Borac
Ostruznica
Petlic
Beograd
8 : 0
Vinca
Vinca
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 1
Lokomotiva B
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 1
Lokomotiva V
Beograd
IMT
Beograd
5 : 1
Milutinac
Zemun
Gučevo 2016
Banja Koviljača
4 : 4
Jadar
Loznica
Loznica 06
Loznica
4 : 3
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Borac
Kozjak
Radnički Stobeks 06
Klupci
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Radnicki
Obrenovac
1 : 0
Pobeda
Piroman
Duboko
Mala Mostanica
2 : 1
Skela
Skela
Posavina
Stubline
0 : 9
Buducnost
Zvecka
FK Presing
Požarevac
8 : 2
FK Napredak
Markovac
FK AF Đokić
Velika Plana
2 : 8
FK Plana
Velika Plana
FK Petlić
Smederevo
1 : 3
FK Sloga 33
Petrovac
FK Trgovački
Petrovac
0 : 7
FK Stari Grad
Golubac

Košarka

Krka
Novo Mesto
81 : 64
Karpoš Sokoli
Skopje
Mornar
Bar
57 : 58
Partizan NIS
Beograd
Akademik
Srbobran
92 : 80
Kris Kros
Pančevo
Nova Pazova
Nova Pazova
63 : 68
Dunav 2014
Apatin
Radnički
Kovin
92 : 67
Sloven
Ruma
Jedinstvo
Novi Becej
73 : 63
Železničar
Inđija
Topola
Bačka Topola
66 : 81
Sveti Đorđe
Žitište
Stara Pazova
Stara Pazova
93 : 80
Hajduk
Kula
Petrovgrad
Zrenjanin
68 : 85
Sivac
Sivac
Partizan
Šid
70 : 101
Jadran
Golubinci
Omladinac
Novi Banovci
98 : 60
BNS
Banatsko Novo Selo
Vojka
Vojka
43 : 78
Dinamo
Pančevo
Pink
Šimanovci
0 : 20
Opovo 99
Opovo
Jedinstvo
Kačarevo
98 : 72
Lokomotiva 2016
Pećinci
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Play Off
Užice
Duga
Šabac
90 : 48
ČA basket
Čačak
Radnički
Beograd
59 : 44
Kikinda
Kikinda
Karaburma
Beograd
109 : 29
Sivac
Sivac
Topolčanka
Bačka Topola
52 : 78
Stara Pazova
Stara Pazova
Proleter
Novi Sad
61 : 69
Girl Basket
Beograd
Jadran
Golubinci
34 : 90
Hajduk
Kula

Rukomet

Jugović
Kać
26 : 29
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
31 : 26
Partizan
Beograd
Sloga
Požega
28 : 24
Spartak Vojput
Subotica
Rudar
Kostolac
26 : 25
Morava
Velika Plana
Dubočica 54
Leskovac
25 : 15
Inđija
Inđija
Priboj
Priboj
19 : 19
Proleter
Zrenjanin
Kolubara
Lazarevac
24 : 26
Sindjelić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
36 : 30
Vranje 1957
Vranje
Topličanin
Prokuplje
24 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
ŽSK
Žabalj
32 : 29
Sivac
Sivac
Jabuka
Jabuka
32 : 34
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Loznica
Loznica
20 : 21
Rekreativo
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
29 : 29
PKB
Padinska Skela
ORK Bor
Bor
24 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički
Ćuprija
34 : 40
Jagodina
Jagodina
Jastrebac
Blace
29 : 39
Bela Palanka
Bela Palanka
Radnički 2
Kragujevac
30 : 29
Župa 54
Aleksandrovac
Lokomotiva
Lapovo
10 : 0
Arilje
Arilje
Karađorđe
Topola
27 : 29
Prva Petoletka
Trstenik
Mladost
Čačak
32 : 29
Napredak
Kruševac
Gučevo
Banja Koviljača
23 : 45
BASK Soko
Beograd
Borac
Bački Gračac
20 : 15
Kljajićevo
Kljajićevo
Senta
Senta
32 : 25
Jedinstvo
Bočar
Unirea
Uzdin
26 : 26
Omladinac (I)
Ilandža
Omladinac (D)
Deliblato
53 : 14
Glogonj
Glogonj
Medicinar
Šabac
36 : 24
Jagodina
Jagodina
Bor RTB
Bor
21 : 20
Naisa
Niš
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
34 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
32 : 24
Požarevac
Požarevac
Župa
Aleksandrovac
20 : 21
Metalac
Kraljevo
Vrbas
Vrbas
28 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Loznica grad
Loznica
27 : 26
ORK Loznica
Loznica
Petrovac
Petrovac na Mlavi
24 : 20
Rudar
Kostolac
Kučevo
Kučevo
30 : 21
Mačva
Šabac
Jastrebac
Blace
29 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Đerdap
Kladovo
28 : 31
Naisa 2
Niš
Deronje
Deronje
17 : 13
Želja
Žabalj
Apatin
Apatin
22 : 21
Mokrin
Mokrin
Lehel
Mužlja
13 : 24
Naftagas
Elemir

Futsal

FON
Beograd
3 : 5
Leteći Holandjanin
Vrbas
Kalča
Niš
12 : 3
Kopernikus SAS
Zrenjanin

Hokej

ECE Celje
Celje
8 : 3
Medvescak
Zagreb
Triglav
Kranj
5 : 2
Playboy Slavija
Ljubljana
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
1 : 4
DVTK Jegesmedvék
Miskolc
ASC Corona Brasov
Brasov
12 : 4
Dunarea Galati
Galati
MAC Budapest
Budimpesta
7 : 2
Hokej klub Beograd
Beograd