XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 552 utakmica za dan
Nedelja, 20 Novembar 2016

Fudbal

Radnički
Pirot
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 1
Chelsea
London
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 2
Hamburger SV
Hamburg
Werder
Bremen
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Sampdoria
Genova
3 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Atalanta
Bergamo
2 : 1
Roma
Roma
Bologna
Bologna
3 : 1
Palermo
Palermo
Crotone
Crotone
0 : 2
Torino
Torino
Empoli
Empoli
0 : 4
Fiorentina
Firenze
Lazio
Roma
3 : 1
Genoa
Genova
Milan
Milano
2 : 2
Internazionale
Milano
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Marseille
Marseille
1 : 0
Caen
Caen
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
0 : 1
Nice
Nice
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 1
Espanyol
Barcelona
Valencia
Valencia
1 : 1
Granada
Granada
Sporting Gijón
Gijón
1 : 3
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Athletic Club
Bilbao
1 : 0
Villarreal
Villarreal
Berane
Berane
2 : 0
Čelik
Nikšić
Bratstvo
Cijevna
0 : 2
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
3 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Igalo
Herceg Novi
1 : 4
Radnički
Berane
Jezero
Plav
0 : 2
Kom
Podgorica
Ribnica
Podgorica
4 : 2
Drezga
Piperi
Zabjelo
Podgorica
2 : 0
Gorštak
Kolašin
Železničar
Pančevo
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Loznica
Loznica
Car Konstantin
Niš
5 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Radan
Lebane
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Ozren
Sokobanja
2 : 4
Temnić 1924
Varvarin
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Rakovica
Rakovica
Dorćol
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
Tisa (A)
Adorjan
3 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Subotica
Subotica
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Tekstilac
Odžaci
1 : 4
Bečej 1918
Bečej
Budućnost (G)
Gložan
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 1
Mladost APA
Apatin
Mladost (T)
Turija
1 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Polet (N)
Nakovo
5 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Slavia
Kovačica
3 : 2
ŽAK
Kikinda
Index
Novi Sad
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 2
Sremac Vojka
Vojka
Sofeks
Futog
4 : 0
ŽSK
Žabalj
Borac
Novi Sad
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Veternik
Veternik
Miokovci
Miokovci
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Tutin
Tutin
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Dragačevo
Guča
0 : 1
Bane
Raška
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Proleter
Vranovo
5 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Borac (Ž)
Žabari
0 : 3
RSK
Rabrovo
Borac 1932
Ralja
1 : 4
Morava
Velika Plana
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Homoljac
Žagubica
OFK Divci
Divci
0 : 1
Drina
Ljubovija
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Provo
Provo
Moravica
Subotinac
3 : 1
Malošište
Malošište
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Bukovik
Razanj
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Levač
Rekovac
0 : 2
Kopaonik
Brus
Bošnjane
Bošnjane
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Rembas
Resavica
1 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
2 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Sloga
Ćićevac
1 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost (O)
Orašje
5 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 6
Budućnost (P)
Popovac
Ropotovo
Ropotovo
2 : 3
Lužnica
Babušnica
Turbina
Vreoci
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
2 : 3
Budućnost
Zvečka
Srem
Jakovo
1 : 1
Hajduk
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
5 : 1
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Torlak
Kumodraž
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Senta
Senta
5 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Napredak
Nadalj
Proleter (Nj)
Njegoševo
7 : 1
Jadran (S)
Sanad
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Hajduk Junior
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Slavija
Pivnice
0 : 0
Lipar
Lipar
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
5 : 0
Partizan (G)
Gaj
Strela
Ivanovo
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Borac (St)
Starčevo
0 : 0
Polet
Izbište
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
BAK
Bela Crkva
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Borac
Aleksandrovo
0 : 6
Jedinstvo
Bočar
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 5
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Banat
Čenta
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Napredak
Popinci
0 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
FK Graničar 1924
Adaševci
2 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk
Divoš
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Borac
Klenak
2 : 0
Sloven
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Tatra
Kisač
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Proleter
Banoštor
3 : 1
Borac
Šajkaš
Titel
Titel
0 : 6
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Miletić
Mošorin
Stubal
Stubal
1 : 3
Real
Podunavci
Borac
Vraneši
2 : 1
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Rudar
Baljevac
Proleter
Pečenog
3 : 0
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
2 : 2
Omladinac
Novo Selo
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Partizan
Cerovac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
Srbija
Ilićevo
4 : 1
Šumadija 1934
Drača
Borac
Drenovac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Mladost
Pajazitovo
5 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Sloboda
Grbice
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Sloga D
Desimirovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 2
Parmenac
Parmenac
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Zadrugar
Gornja Trepca
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 4
Spartak
Trnava
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 3
Mladost (P)
Preljina
LFK Mladost
Lučani
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 4
Slatina
Slatina
Podunavac
Udovice
4 : 2
Sloboda
Lipe
Sloga
Miloševac
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
0 : 2
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
1 : 2
7. Juli
Vodanj
SASK
Saraorci
1 : 3
Polet
Trnovče
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Pajsijević
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 3
Proleter 1976
Jelovik
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Vinča
Vinča
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 4
Banja 1957
Banja
BSK
Belosavci
4 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
Sloga (B)
Burovac
4 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Makce
Makce
1 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Krilaš
Ćovdin
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Majur
Majur
1 : 2
Borac (L)
Lešnica
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo
Štitar
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 2
Antimon
Zajača
Iskra
Donja Bukovica
6 : 1
ZSK
Valjevo
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Trlić
Trlić
Mladost
Dračić
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Tulari
Tulari
0 : 0
Kačer
Belanovica
Jasen
Brodarevo
6 : 1
Perućac
Perućac
Blizna
Blizna
4 : 0
BSK
Bukovče
Slatina
Bor
6 : 2
Krivelj
Krivelj
Polom
Leskovo
7 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
1 : 0
Čubra
Čubra
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Zlot
Zlot
Radnički
Klokočevac
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Mladost (Ba)
Batušinac
Naisus 1977
Rožina
2 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Jedinstvo GVD
Grejač
5 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Naša krila
Belotinac
2 : 2
Radnički 1924
Kočane
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Orljane
Orljane
3 : 2
Palilula
Aleksinac
Rasovača
Rasovača
8 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Omladinac
Grezna
3 : 1
Midžor
Kalna
Vratarnica
Vratarnica
1 : 1
Malinik
Podgorac
Osnić
Osnić
2 : 1
Sloga
Minićevo
ŠSK
Štipina
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 5
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
OFK Grlište
Grlište
2 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
Mladost (J)
Jovac
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Partizan
Glogovac
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 0
Juhor
Glavinci
OFK Batinac
Batinac
4 : 3
Budućnost
Miliva
Mladi radnik
Bačina
0 : 2
Naupare
Naupare
Šanac
Šanac
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Kupci
Kupci
1 : 1
FUD
Brus
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
13. April
Lomnica
2 : 0
Sloga
Dašnica
Sloga 1948
Malča
0 : 0
Crvena zastava
Hum
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Mladost
Lalinac
OFK Niš
Niš
3 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Morava
Krušce
6 : 4
Budućnost
Prva Kutina
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 3
Sloga
Lipovica
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Bobište
Bobište
2 : 2
Progres
Ladovica
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Brza
OFK Brza
3 : 2
Železničar
Brestovac
Mladi Borac
Živkovo
3 : 1
Polet
Stajkovce
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Vučje
Vučje
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 3
Biljači
Biljača
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Crnotince
Crnotince
Južna pruga
Vladičin Han
1 : 3
Čelik
Belo polje
Lugina
Preševo
4 : 1
Ternoci
Trnovac
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
Supska
Supska
Zemljoradnik
Striža
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Radnički (T)
Tekija
Javor
Sladaja
5 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Istok 63
Plana
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Kolare
Kolare
2 : 0
Ursule
Ursule
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladi radnik
Novo Lanište
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Crni Vrh
Deonica
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Polet (R)
Radevac
4 : 3
Jastrebac
Tešica
Jedinstvo
Bobovište
3 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 7
Sloga (K)
Korman
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 2
Napredak 2012
Krušje
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 4
Milanovo
Milanovo
OFK Morava
Leskovac
5 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Lemind
Leskovac
1 : 0
Napredak
Bogojevce
BSK
Belanovce
8 : 4
Navalin
Navalin
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 1
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Mladost (V)
Vinarce
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Atletiko
Donja Jajina
1 : 2
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Graničar
Đala
Tisa
Padej
7 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tromedja
Majdan
4 : 2
Šampion
Orom
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Banat
Ilandža
0 : 0
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
5 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
Radnički 1927
Vršac
0 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dobrica
Dobrica
1 : 4
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Železničar
Inđija
2 : 0
Mladost
Buđanovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 1
Graničar (O)
Obrež
Hajduk
Višnjićevo
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Napredak
Žarkovac
1 : 1
OFK Brestač
Brestač
Sloga
Čalma
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 2
Fruškogorac
Manđelos
Borac
Martinci
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Moskva
Budisava
0 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
1 : 0
Obilić
Vilovo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Lazac
Lazac
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Mladost (V)
Vrdila
3 : 1
Metalac
Kraljevo
Napredak (G)
Gračac
0 : 1
Partizan
Vrba
Zvezda
Čukojevac
0 : 7
Budućnost (K)
Konarevo
Gruža
Vitanovac
4 : 1
Borac (A)
Adrani
Lugovi
Čačak
0 : 0
Kej
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
1 : 2
Rakova
Rakova
Prijatelji
Čačak
5 : 0
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 7
Morava (K)
Katrga
Malba
Žaočani
0 : 3
Budućnost
Stančići
Vrbovac
Vrbovac
5 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vučak
Vučak
0 : 3
Železničar
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
4 : 0
Skobalj
Skobalj
Jezava
Smederevo
2 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Kolarac
Kolari
1 : 4
Omladinac
Seone
Lunjevac
Lunjevac
11 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Drugovac
Drugovac
3 : 1
Badljevica
Badljevica
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Glavaš
Glibovac
Selevac
Selevac
2 : 1
Udarnik
Baničina
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 3
Bačinac
Bačinac
Brezovac
Brezovac
1 : 1
Ranilović
Ranilović
Budućnost
Blaznava
0 : 10
Šumadinac (S)
Stojnik
Partizan
Darosava
5 : 2
B 2000
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Jasenica
Božurnja
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Kopljari
Kopljari
Žabare
Žabare
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 0
Sloga
Zagorica
BSK
Borač
3 : 2
Udarnik
Trska
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 3
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Mladost (R)
Rašković
0 : 2
Bare
Bare
Grivac
Grivac
2 : 4
Marjan
Knić
Pobeda (S)
Sepci
3 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe
Vučić
2 : 2
Mladost MG
Saranovo
Duško
Klenje
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloga (D)
Duvanište
0 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
2 : 0
Borac (Š)
Šabac
Omladinac
Slepčević
2 : 6
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Drina
Badovinci
1 : 3
Proleter
Šabac
Cerić
Miokus
6 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Šipurske Livade
Šabac
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Rankovac
Nakučani
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 3
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Varna 012
Varna
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Cerova
Cerova
1 : 1
Stolice
Krupanj
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Borac (K)
Kozjak
0 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Polet (T)
Takovo
4 : 1
Mladost
Vračević
Proleter
Bajevac
1 : 6
OFK Paljuvi
Paljuvi
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Polet
Popučke
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 3
Borac
Rajković
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Popadić
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Kotešica
Kotešica
Komanice
Komanice
0 : 1
Liplje
Liplje
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 4
Ribnikar
Pecka
Pontes
Kostol
2 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Malajnica
Malajnica
1 : 0
OFK Sikole
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Polet
Jabukovac
Urovica
Urovica
3 : 1
Rečka
Rečka
Slatina
Negotin
1 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Žabare
Žabare
3 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 2
Borac
Bivolje
Sloga
Majdevo
4 : 0
Bukovica
Bukovica
Rasina
Vitanovac
3 : 3
Dedina
Dedina
Sloga
Lozna
4 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 3
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 2
Mladost
Donji Katun
Gradina
Pejovac
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Jerma
Sukovo
Rongo Siti
Pirot
4 : 2
Željuša
Željuša
Temac
Temska
5 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Pobeda
Držina
2 : 1
Senjak
Pirot
OFK Rtanj 2016
Boljevac
3 : 1
Polet 1959
Nikoličevo
Nacional
Lukovo
2 : 3
Deli Jovan
Salaš
Omladinac
Veliko Polje
7 : 1
Krtinska
Krtinska
Posavina
Stubline
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
4 : 2
Borac
Ušće
Sloga
Ratari
2 : 2
Zvezda
Konatice
Partizan
Draževac
2 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 5
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
0 : 5
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Bujačić
Bujačić
2 : 0
Beloševac
Beloševac
Paune
Paune
1 : 2
Rakac Stave
Stave
Mladi radnik
Valjevo
1 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
2 : 0
Sloga Gorić
Gorić
Jašunja
Jašunja
4 : 0
Nomanica
Nomanica
Rudar 1973
Rudare
3 : 1
Veternica
Leskovac
Budućnost
Lebina
2 : 0
Heroj
Busilovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
6 : 0
Jedinstvo
Ratari
Napredak
Stubica
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Vihor
Golubovac
0 : 4
Popovac
Popovac
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 0
Sloboda
Krežbinac
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 3
Radnik
Davidovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 3
Razvitak
Mirilovac
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Granit
Radalj
Graničar
Grabovci
5 : 3
Fruška Gora
Ruma
Budućnost
Đurinac
3 : 0
Sinđelić
Grabovac
Vinogradar
Crkvenac
0 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
1 : 3
Napredak
Kruševac
Krstarica
Prokuplje
6 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Partizan
Beograd
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Rad
Beograd
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Loznica
Loznica
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Balkan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
BASK
Beograd
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 4
Bačka
Bačka Palanka
Prva Iskra
Barič
0 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
011 MK
Beograd
1 : 5
Zemun MK
Zemun
Studenski Grad MK
Novi Beograd
1 : 1
Brodarac MK
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Real Niš
Niš
0 : 2
Jagodina
Jagodina
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Internacional
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
011
Beograd
Radnicki (NB)
Novi Beograd
2 : 0
PKB
Padinska Skela
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 5
Voždovac
Beograd
BSK
Borča
3 : 0
BASK
Beograd
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
TSC
Bačka Topola
OFK Balkan
Beograd
2 : 3
GSP Polet
Beograd
Graficar
Beograd
5 : 1
Avala 1939
Beograd
IMT
Beograd
0 : 4
Bežanija
Beograd
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
2 : 0
Crvena zvezda MK
Beograd
Teleoptik MK
Zemun
0 : 0
Brodarac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
1 : 1
BSK Borča MK
Borča
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
0 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
0 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
TSC
Bačka Topola
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Proleter
Ravno Selo
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Seceranac Ada
Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 3
Studenski grad MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Čukarički MK
Beograd
1 : 4
Partizan MK
Beograd
Boleč MK
Boleč
0 : 1
Vrčin MK
Vrčin
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 0
Morava
Žitkovac
Subotica
Subotica
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Forza
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Lokomotiva V
Beograd
2 : 3
Zemun B
Zemun

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
84 : 74
Union Olimpija
Ljubljana
Cedevita
Zagreb
100 : 80
Cibona
Zagreb
Kolubara LA 2003
Lazarevac
82 : 74
Srem
Sremska Mitrovica
Zlatibor
Čajetina
89 : 76
Plana
Velika Plana
Jagodina
Jagodina
83 : 91
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Mladost
Smederevska Palanka
79 : 74
Pirot
Pirot
Kris Kros
Pančevo
71 : 62
Sloven
Ruma
Nova Pazova
Nova Pazova
96 : 90
Stara Pazova
Stara Pazova
Ub
Ub
81 : 83
Prva Petoletka
Trstenik
Crnokosa
Kosjerić
75 : 88
Mileševac
Prijepolje
Novi Pazar
Novi Pazar
106 : 66
Šabac
Šabac
Student
Bajina Bašta
60 : 84
Zekas 75
Rača
Polet
Ratina
78 : 88
Priboj
Priboj
Radnik
Surdulica
78 : 67
Jastrebac
Aleksinac
Mladost
Zaječar
85 : 97
Niš
Niš
Astra
Beograd
87 : 72
Zemun
Zemun
Beko
Beograd
76 : 65
BKK Radnički
Beograd
Vitez
Beograd
74 : 80
Žitko Basket
Beograd
Star
Novi Sad
92 : 81
Bagljaš
Zrenjanin
Tisa
Bečej
73 : 71
Kadet
Novi Sad
Jadran
Golubinci
88 : 78
Dinamo
Pančevo
Partizan
Šid
89 : 59
Opovo 99
Opovo
Železničar
Lajkovac
100 : 66
Vladimirci
Vladimirci
M015
Šabac
70 : 50
Student 014
Valjevo
GM-032
Gornji Milanovac
46 : 64
Morava
Zablaće
Ivanjica
Ivanjica
76 : 67
Sloga
Požega
Trepča
Kosovska Mitrovica
92 : 63
Basket
Vrnjačka Banja
Stragari
Stragari
44 : 62
Svilajnac
Svilajnac
Umka 2009
Beograd
56 : 90
Zvezdara
Beograd
Cerak
Beograd
95 : 80
Lazarevac
Lazarevac
Vizura Shark
Beograd
49 : 89
Vitez BGD 011
Beograd
Hisar
Leskovac
73 : 85
Pusta Reka
Bojnik
Hajduk Veljko
Negotin
107 : 48
Đerdap
Kladovo
Ljubovija
Ljubovija
126 : 23
Prijepolje
Prijepolje
Loznica
Loznica
78 : 32
Play Off
Užice
Železničar
Lajkovac
71 : 70
Duga
Šabac
ČA basket
Čačak
90 : 36
Lim
Priboj
Paraćin
Paraćin
74 : 78
Gimnazijalac
Pirot
Bor
Bor
86 : 55
Radnički 2016
Kragujevac
Palanka 2012
Smederevska Palanka
48 : 77
Radnički
Kragujevac
Proleter 023
Zrenjanin
101 : 51
Titel
Titel
Njegoš
Lovćenac
64 : 35
Kikinda
Kikinda
Radnički
Beograd
71 : 78
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
81 : 65
Girl Basket
Beograd
Crvena Zvezda M:TS
Beograd
98 : 86
Žarkovo
Beograd
Mladost
Čačak
68 : 49
Zdravlje
Leskovac
Nibak
Niš
110 : 106
Radnički
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
100 : 59
Železničar
Čačak
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
100 : 86
Partizan NIS
Beograd

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
2 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Železničar
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Dubočica
Leskovac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Zaslon
Šabac
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
2 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Rudar
Kostolac
Novi Pazar 2
Novi Pazar
1 : 3
Arilje
Arilje
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Partizan
Lipljan
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Mladost-Expans
Nova Pazova
Mladost
Turija
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Šid
Šid
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Sombor
Sombor
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Botafogo
Novi Sad
3 : 2
Kikinda
Kikinda
Pirot
Pirot
3 : 0
Mladost
Vranje
Borac
Paraćin
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Niš 2
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Kraguj Radnički
Kragujevac
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
FOK
Futog
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Millennium
Niš
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Student
Niš
0 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
Zaslon
Šabac
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Tehničar
Smederevo
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Bambi volej
Prijepolje
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 2
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
3 : 1
Leskovac-98
Leskovac
Majdanpek FBC
Majdanpek
2 : 3
Zaječar
Zaječar
Vršac
Vršac
0 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Volejstars
Sombor
3 : 1
Ruma
Ruma
Viner
Bor
3 : 2
Timok
Zaječar
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Ozren
Sokobanja

Rukomet

Sindjelić
Beograd
22 : 27
Obilić
Beograd
Srem Sm
Sremska Mitrovica
34 : 24
Hercegovina
Sečanj
ŽSK
Žabalj
30 : 26
Jabuka
Jabuka
Jedinstvo 1974
Krnjevo
27 : 37
Partizan 2
Beograd
Rekreativo
Beograd
18 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Aleksinac
Aleksinac
34 : 37
Hisar
Leskovac
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 28
Hajduk Veljko
Negotin
Metalac
Kraljevo
25 : 30
Radnički 2
Kragujevac
Arilje
Arilje
31 : 36
Prva Petoletka
Trstenik
Beli andjeo
Prijepolje
30 : 26
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Metalac
Futog
26 : 29
Dolovo
Dolovo
Vladimirovac
Vladimirovac
41 : 23
Radnički 1958
Šid
Slavija
Novi Sad
40 : 31
Dalmatinac
Riđica
Metaloplastika 2
Šabac
37 : 25
Lazarevac
Lazarevac
Prva Iskra Barič
Barič
28 : 29
BASK Soko
Beograd
Pirot
Pirot
22 : 33
Progres
Svrljig
Zlatar 2
Nova Varoš
20 : 34
Sloga
Kraljevo
Sjenica
Sjenica
40 : 32
Radnički 1964 2
Kragujevac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
25 : 29
Omladinac
Gornji Milanovac
Gradnulica
Zrenjanin
34 : 26
Senta
Senta
Zrenjanin
Zrenjanin
34 : 26
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Glogonj
Glogonj
14 : 49
ORK Pančevo
Pančevo
Metalac
Kraljevo
25 : 40
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
Petrovac
Petrovac na Mlavi
40 : 28
Metalac 2015
Valjevo
Topličanin
Prokuplje
23 : 39
Jastrebac
Blace
Rtanj
Boljevac
21 : 23
Knjaževac
Knjaževac
Spartak
Debeljača
32 : 29
Radnički
Bajmok
Morava Han
Vladičin Han
20 : 19
Dubočica 2
Dubočica

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
10 : 7
Taš
Beograd
Valjevo
Valjevo
8 : 10
Zemun
Zemun

Futsal

Euro Motus
Beograd
3 : 0
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Bečej 2003
Bečej
3 : 5
Viking
Ruma
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 4
TFK
Temerin
Fontana
Čačak
5 : 5
Požarevac
Požarevac
Bellatores
Šabac
2 : 1
Ekonomac 2
Kragujevac
Župski rubin
Prijepolje
3 : 4
Partenon
Smederevska Palanka
RB
Valjevo
6 : 1
Kragujevac 2011
Kragujevac
Intelektualac
Beograd
1 : 1
Banjica
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 5
Samo pravo
Beograd
Šljivici
Ivanjica
7 : 1
92
Užice
Flach
Valjevo
1 : 7
Kosjerić
Kosjerić
Indians 2013
Inđija
10 : 1
Tisa
Novi Bečej
Kikinda
Kikinda
5 : 6
Sombor
Sombor
Zufo
Bujanovac
7 : 5
Rota
Bujanovac
As
Bujanovac
7 : 7
Bele crkve
Kuršumlija
Akademac
Niš
2 : 0
Ozren
Sokobanja

FFA

Radnički B
Niš
6 : 2
Car Konstantin
Niš
Soko
Niš
0 : 4
Filip Filipović
Niš
Car Beli
Niš
0 : 13
Filip Filipović
Niš
Soko
Niš
0 : 6
Nacional Milan
Niš
Radnički
Niš
3 : 0
V.V.Vaske
Aleksinac

Hokej

Mladost
Zagreb
11 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Hokej klub Beograd
Beograd
4 : 3
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár
Debreceni HK
Debrecin
9 : 5
Ferencvárosi TC
Ferencvaros
MAC Budapest
Budimpesta
3 : 4
UTE
Ujtpest