XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 700 utakmica za dan
Nedelja, 26 Mart 2017

Fudbal

Zemun
Zemun
1 : 0
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Gusinje
Gusinje
2 : 1
Petnjica
Petnjica
Zabjelo
Podgorica
3 : 0
Drezga
Piperi
Železničar
Pančevo
1 : 2
Vršac
Vršac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Radan
Lebane
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Sloga (D)
Despotovac
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Grafičar
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Rakovica
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Dorćol
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Mladost (T)
Turija
1 : 3
Srbobran
Srbobran
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 5
Bečej 1918
Bečej
Budućnost (G)
Gložan
5 : 2
Tavankut
Tavankut
Tekstilac
Odžaci
2 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Subotica
Subotica
2 : 5
Radnički (S)
Sombor
ŽAK
Kikinda
2 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Slavia
Kovačica
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Polet (N)
Nakovo
1 : 2
Dolina
Padina
Kabel
Novi Sad
6 : 0
Veternik
Veternik
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
5 : 0
ŽSK
Žabalj
Borac
Novi Sad
3 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Sofeks
Futog
0 : 1
Index
Novi Sad
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Tutin
Tutin
Bane
Raška
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Borac (Ž)
Žabari
4 : 3
Šumadija (T)
Toponica
Proleter
Vranovo
4 : 0
Borac 1932
Ralja
Morava
Velika Plana
2 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Napredak
Markovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Divci
Divci
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Ribnica
Mionica
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
Radjevac
Krupanj
Malošište
Malošište
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
BSK
Bogovina
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Moravica
Subotinac
Trajal
Kruševac
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Sloga
Ćićevac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Kopaonik
Brus
Rembas
Resavica
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Levač
Rekovac
Ropotovo
Ropotovo
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 3
Pusta reka
Bojnik
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Torlak
Kumodraž
Zvezdara
Beograd
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Hajduk
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Avala
Beli Potok
Srem
Jakovo
1 : 6
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Senta
Senta
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Napredak
Nadalj
1 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Jadran (S)
Sanad
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Jadran (F)
Feketić
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Hajduk Junior
Kula
0 : 3
Terekveš
Svilojevo
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Polet (S)
Sivac
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
OFK Šikara
Sombor
Budućnost
Mladenovo
6 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 0
Lipar
Lipar
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Slavija
Pivnice
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Polet
Izbište
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Borac (St)
Starčevo
1 : 0
Strela
Ivanovo
Banat
Čenta
3 : 2
Naftagas (B)
Boka
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Borac
Aleksandrovo
3 : 2
Bilećanin
Sečanj
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Borac
Klenak
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Napredak
Popinci
Hajduk
Divoš
4 : 4
FK Graničar 1924
Adaševci
Tatra
Kisač
5 : 0
Vinogradar
Ledinci
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Jugović
Kać
Borac
Šajkaš
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
TSK
Temerin
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 2
Bačka
Đurđevo
Borac
Vraneši
1 : 0
Real
Podunavci
Stubal
Stubal
2 : 4
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
4 : 2
Proleter
Pečenog
Polet
Ratina
2 : 3
Ribnica
Jovac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Granit
Jošanička banja
Sloboda
Grbice
2 : 1
Partizan
Cerovac
Sloga D
Desimirovac
1 : 4
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Ćava
Grošnica
Mladost
Pajazitovo
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Borac
Drenovac
10 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Polet (T)
Trbušani
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Spartak
Trnava
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
LFK Mladost
Lučani
7 : 1
Brezak
Pranjani
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 3
Parmenac
Parmenac
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak
Svračkovci
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Sloga
Miloševac
1 : 1
Šumadija
Azanja
Sloboda
Lipe
1 : 1
SASK
Saraorci
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
3 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Polet
Trnovče
4 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Budućnost
Ratari
Borac
Pajsijević
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Proleter 1976
Jelovik
2 : 2
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Vinča
Vinča
1 : 1
BSK
Belosavci
Banja 1957
Banja
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
OFK Šatornja
Donja Šatornja
1 : 2
Junkovac
Junkovac
Makce
Makce
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Borac (K)
Klenovnik
4 : 1
Krilaš
Ćovdin
Radnik (S)
Salakovac
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Borac (L)
Lešnica
6 : 0
Sindjelić
Lipnica
Jevremovac
Jevremovac
3 : 1
Antimon
Zajača
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo
Štitar
1 : 0
Majur
Majur
Borac (V)
Vladimirci
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
Joševa
Joševa
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
ZSK
Valjevo
4 : 0
Banjani
Banjani
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 4
Brezovica
Brezovica
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Mladost
Dračić
Trlić
Trlić
0 : 0
Tulari
Tulari
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Kačer
Belanovica
Ježevica
Ježevica
0 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Perućac
Perućac
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Polet
Rasna
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Prvi partizan
Užice
Budućnost
Arilje
8 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Čajetina
Gostilje
2 : 1
Savinac
Visibaba
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Železničar
Požega
Branik
Štubik
3 : 0
Blizna
Blizna
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Zlot
Zlot
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Deli Jovan
Sikole
5 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Ključ
Podvrška
2 : 0
BSK
Bukovče
Polom
Leskovo
0 : 0
Slatina
Bor
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Radnički 1924
Kočane
Orljane
Orljane
10 : 0
Mladost 1976
Biljeg
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Naša krila
Belotinac
0 : 0
Mladost (Ba)
Batušinac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
5 : 1
Omladinac
Grezna
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Radnički (L)
Lubnica
OFK Grlište
Grlište
4 : 2
Sloga
Minićevo
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 5
Malinik
Podgorac
ŠSK
Štipina
2 : 2
Kablovi
Zaječar
Osnić
Osnić
5 : 0
Trebič
Sokobanja
Vratarnica
Vratarnica
1 : 4
Midžor
Kalna
Hajduk
Čepure
0 : 0
Budućnost
Miliva
Resavac
Subotica
2 : 1
Juhor
Glavinci
OFK Batinac
Batinac
2 : 3
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
Partizan
Glogovac
4 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (D)
Drenovac
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Šanac
Šanac
3 : 0
Naupare
Naupare
Mladi radnik
Bačina
0 : 6
Blagotin
Poljna
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 3
Kupci
Kupci
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
Čitluk
Čitluk
0 : 2
13. April
Lomnica
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Sloga 1948
Malča
0 : 1
Vulkan
Brenica
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Palilulac
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 3
OFK Niš
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Aluminijum
Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Padež
Petrovac
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
0 : 3
Napredak
Izvor
Mladost (PR)
Poljska Ržana
5 : 1
Borac
Barje Čiflik
Dragoš
Pirot
2 : 2
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Čekmin
Čekmin
7 : 1
Bobište
Bobište
Sloga
Lipovica
7 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Umac
Miroševce
3 : 2
Brza
OFK Brza
Progres
Ladovica
4 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Radnički (P)
Pertate
2 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Vučje
Vučje
Železničar
Brestovac
3 : 2
Polet
Stajkovce
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Ternoci
Trnovac
4 : 0
Čelik
Belo polje
Južna pruga
Vladičin Han
2 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
3 : 0
Biljači
Biljača
Borac
Progar
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Lepušnica
Glogonjski Rit
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Banja
Višnjička Banja
1 : 5
13. Maj Zemun
Zemun
Mladi proleter
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Strelac
Mislođin
Radnički
Rudovci
3 : 1
Polet
Grabovac
BSK
Baćevac
1 : 5
Rušanj
Rušanj
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Mladost
Begaljica
0 : 1
Pudarci
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Leštane
Leštane
Boleč
Grocka
8 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Hajduk
Kamendol
0 : 3
Dunavac
Grocka
Supska
Supska
4 : 2
Istok 63
Plana
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Zemljoradnik
Striža
Sloga
Voljavče
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
Kupinovac
Kupinovac
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladi radnik
Novo Lanište
4 : 2
Ursule
Ursule
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Morava
Kočino Selo
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 0
Zenit
Oparić
Kolare
Kolare
5 : 3
Mladost (K)
Končarevo
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 3
Sloga (K)
Korman
Planinac 2015
Podgorac
2 : 3
Borac
Trnjane
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
1 : 3
Polet (R)
Radevac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 5
Napredak 1976
Jošanica
Sloga
Žučkovac
3 : 2
Jedinstvo 1952
Mužinac
Sloboda 2013
Nikolinac
2 : 1
Slemen
Milušinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
Lemind
Leskovac
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
BSK
Belanovce
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (B)
Batulovce
4 : 4
Sušica 2012
Kukulovce
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Navalin
Navalin
0 : 3
Mladost (V)
Vinarce
Real
Donja Jajina
2 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Gradac
Konopnica
1 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
BUSK
Novi Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
Rekreativo 011
Beograd
4 : 0
Petrovčić
Petrovčić
011
Beograd
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Đurđin
Đurđin
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Bikovo
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 6
Palić
Palić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
AFK
Ada
2 : 0
Šampion
Orom
Tromedja
Majdan
2 : 4
Čoka
Čoka
Tornjoš
Tornjoš
4 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tisa
Padej
1 : 0
Graničar
Đala
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 4
Hajduk
Podlokanj
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
Hajduk (S)
Stapar
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 4
Crvenka
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Kula
Kula
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Banat
Ilandža
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
5 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Mladost
Vojlovica
2 : 8
Spartak 1911
Debeljača
Omladinac 1927
Opovo
9 : 0
Pobeda
Samoš
Polet
Idvor
4 : 1
Unirea
Uzdin
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Glogonj
Glogonj
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 6
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Proleter
Mramorak
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Borac
Pločica
Zlatica
Zlatica
1 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
OFK Klek
Klek
1 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ASK
Aradac
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Jedinstvo
Ečka
2 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
1 : 1
Potisje
Knićanin
Borac (I)
Iđoš
1 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 0
Roham
Nova Crnja
Proleter
Međa
3 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
Mladost
Buđanovci
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Fruškogorac
Manđelos
Borac
Martinci
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Sloga
Čalma
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
Napredak
Žarkovac
2 : 7
Železničar
Inđija
Hajduk
Višnjićevo
6 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Obilić
Vilovo
Borac
Rakovac
0 : 0
Čenej
Čenej
Moskva
Budisava
0 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Lazac
Lazac
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
Popovići
Popovići
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Napredak (G)
Gračac
Metalac
Kraljevo
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
Partizan
Vrba
1 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 0
Grdica
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Borac (A)
Adrani
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 3
Divostin
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 0
Seljak
Cvetojevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 5
21. oktobar
Kragujevac
Lugovi
Čačak
1 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Kej
Čačak
0 : 1
Prijatelji
Čačak
Rakova
Rakova
0 : 0
Čačak 94
Čačak
Vujan
Prislonica
2 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Morava (K)
Katrga
3 : 1
Malba
Žaočani
Rudar
Bresnica
1 : 0
Budućnost
Stančići
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 2
Brezova
Brezova
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Gorušica
Viča
Gradina
Rti
5 : 2
Voćar
Kotraža
Prilike
Prilike
2 : 0
Jelica
Goračići
Jezava
Smederevo
0 : 1
Vrbovac
Vrbovac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
3 : 2
Vučak
Vučak
Železničar
Smederevo
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Badljevica
Badljevica
0 : 5
Lunjevac
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
3 : 0
Kolarac
Kolari
Omladinac
Seone
2 : 3
Landol
Landol
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Sloga
Zagorica
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
1 : 3
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
0 : 3
B 2000
Aranđelovac
Partizan
Darosava
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Budućnost
Blaznava
0 : 3
Brezovac
Brezovac
Udarnik
Trska
5 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Karađorđe
Vučić
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Pobeda (S)
Sepci
1 : 2
Marjan
Knić
Grivac
Grivac
0 : 9
Bare
Bare
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 1
BSK
Borač
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 2
Integral
Batuša
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
BSK
Boževac
Kurjače
Kurjače
3 : 1
Dunavac (P)
Petka
Železničar
Požarevac
5 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Desine
Desine
2 : 2
Dizel
Bare
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Obilić
Živica
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 2
Gorki
Glušci
Sloga (B)
Bogosavac
8 : 0
Borac (Š)
Šabac
Omladinac
Slepčević
1 : 2
Duško
Klenje
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
4 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Karađorđe
Mišar
4 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Varna 012
Varna
0 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Radnički (К)
Koceljeva
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Šipurske Livade
Šabac
Sloga (K)
Krnić
1 : 0
Torpedo
Lojanice
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Borac (K)
Kozjak
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga (S)
Straža
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Cerova
Cerova
0 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 2
Gunjevac
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 3
Crvena Jabuka
Ub
Proleter
Bajevac
0 : 0
Polet (T)
Takovo
Polet
Popučke
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 2
Liplje
Liplje
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Popadić
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Borac
Rajković
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Trešnjica
Tvrdići
3 : 4
Glumač
Glumač
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 6
Bakionica
Bakionica
Sečica
Seča reka
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Lauš
Lopaš
8 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 4
Avijatičar
Vranjani
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 8
Omladinac
Zdravčići
Egeta
Brza Palanka
4 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
1 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Lovćen
Petrovo selo
2 : 0
Omladinac
Vajuga
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Milutinovac
Milutinovac
0 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Čarapan
Kruševac
2 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Žabare
Žabare
5 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Borac
Bivolje
1 : 4
Rasina
Vitanovac
Bukovica
Bukovica
3 : 3
Budućnost
Kaonik
Dedina
Dedina
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kapidžija
Kapidžija
4 : 1
BSK
Bela Voda
Polet 57
Milutovac
4 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Sloga
Lozna
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 1
Varvarin
Varvarin
Borac
Gornji Katun
4 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Gradina
Pejovac
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Sveti Stefan
Slanci
1 : 3
Dedinje
Beograd
Dunavac
Dunavac
0 : 5
Mladost
Jabučki Rit
Pionir
Besni Fok
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Poštar
Beograd
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Crvenka
Borča
2 : 0
Podunavac
Ritopek
OFK Slatina
Slatina
1 : 4
Vis
Parcani
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Vojvoda
Dučina
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
Stojnik
Stojnik
Popović
Popovići
6 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
Željuša
Željuša
3 : 0
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Senjak
Pirot
Panonija
Lalić
5 : 1
Dinamo (S)
Sonta
KFK Kula
Kula
3 : 1
Sport
Bezdan
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 1
Rastina 1918
Rastina
Partizan
Kupusina
4 : 0
OFK Metalac
Sombor
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 4
Mrovska
Mrovska
Provo 2015
Provo
2 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Hajduk
Debrc
1 : 1
Polet
Jalovik
Verko
Suvo Selo
0 : 2
Mladost (B)
Belotić
Dragojevac
Dragojevac
7 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Zvezda
Konatice
Ljubinić
Ljubinić
0 : 1
Borac
Ušće
Partizan
Draževac
2 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Sloga
Ratari
0 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
OFK Povlen
Brezovice
4 : 3
Sloga Gorić
Gorić
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Mladi radnik
Valjevo
0 : 4
Rakac Stave
Stave
Paune
Paune
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Bujačić
Bujačić
5 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Zadrugar
Lopatanj
1 : 1
Gradac Pričević
Valjevo
Jašunja
Jašunja
2 : 2
Badince
Badince
Mladost
Kutles
1 : 1
Turekovac
Turekovac
OFK Radnički
Dren
2 : 1
Rudar
Zeoke
Polet
Mirosaljci
1 : 1
Sloga
Lukavica
Bistrica
Bistrica
1 : 3
Budućnost (D)
Dudovica
Mladi Borac
Županjac
2 : 1
Borac (A)
Arapovac
BSK
Brajkovac
1 : 2
Sloboda
Stubica
Napredak
Staro Lanište
4 : 1
Hajduk
Miloševo
Mladost
Bukovče
0 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Majur
3 : 0
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
3 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
OFK Borac
Lovci
3 : 3
Belica
Belica
Budućnost
Lebina
1 : 1
Napredak
Stubica
Jedinstvo
Ratari
4 : 3
Vihor
Golubovac
ISK Izvor
Izvor
0 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Sloboda
Krežbinac
2 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Polet
Zabrega
4 : 5
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 0
Budućnost MI
Donja Trnava
Pečanica
Pečanica
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Sloga-TOP
Topolovnik
3 : 2
Ram
Ram
Srednjevo
Srednjevo
3 : 1
Pek
Kusiće
Kumane
Kumane
9 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Sirakovo
Sirakovo
5 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 0
S.V.Radnički
Irig
Planinac
Rivica
1 : 0
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (R)
Ruma
6 : 1
Sloga
Voganj
Polet
Nikinci
0 : 1
Sremac
Dobrinci
Vojvodina
Neradin
7 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Car Uroš
Jazak
4 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Borac
Stejanovci
1 : 2
Fruška Gora
Ruma
Jednota
Šid
2 : 1
Jedinstvo
Ljuba
Sinđelić
Gibarac
3 : 0
Borac
Ilinci
Napredak
Vašica
6 : 1
Omladinac
Batrovci
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sremac
Berkasovo
4 : 1
Graničar
Jamena
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Borac (J)
Jarkovci
Sloga (M)
Maradik
0 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 7
Dunav
Novi Slankamen
Napredak
Međulužje
4 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Šumadija 1962
Jagnjilo
7 : 1
Borac
Amerić
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 1
Kosmajac
Koraćica
Šepšin
Šepšin
6 : 0
Omladinac
Rajkovac
OFK Student
Mladenovac
4 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 1
Oniks
Lozovik
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Sloga Radnički
Zemun
0 : 3
Požarevac
Požarevac
Mačva
Šabac
4 : 1
Polet
Sivac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 3
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Lokomotiva
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 2
Napredak
Kruševac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički Šabački
Šabac
26.03.2017
11:00
Savacijum
Šabac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
26.03.2017
10:00
Železničar
Lajkovac
IM Rakovica
Rakovica
0 : 1
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
0 : 5
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sindjelic
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Begej
Žitište
0 : 6
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
7 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 0
Veternik
Veternik
Proleter
Novi Sad
4 : 1
Indeks
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
Trudbenik
Trudbenik
0 : 5
Brodarac 1947
Beograd
Grafičar
Beograd
5 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Prva Iskra
Barič
8 : 1
Trudbenik
Trudbenik
Seceranac Ada
Beograd
5 : 3
Milutinac
Zemun
Rad MK
Beograd
3 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Internacional MK
Beograd
2 : 2
011 MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 4
Sinđelić MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
3 : 0
Studenski Grad MK
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Real Niš
Niš
1 : 1
Brodarac
Beograd
Apolon
Kraljevo
5 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 0
Jošanica
Novi Pazar
OFK Šabac
Šabac
0 : 0
Senjak
Valjevo
Mačva (Š)
Šabac
1 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 6
Teleoptik
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
2 : 6
Radnicki (NB)
Novi Beograd
PKB
Padinska Skela
0 : 1
BSK
Borča
Internacional
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Voždovac
Beograd
7 : 1
BASK
Beograd
Vršac
Vršac
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Hajduk junior
Kula
Rudar
Vrdnik
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
1. Maj
Ruma
4 : 1
Napredak
Žarkovac
Partizan
Vitojevci
6 : 1
Borac
Klenak
Beograd 1929
Beograd
3 : 2
Vinca
Vinca
Dorcol
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Studentski grad MK
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
BSK Borča MK
Borča
0 : 1
Zemun MK
Zemun
011 MK
Beograd
0 : 1
Teleoptik MK
Zemun
Lokomotiva MK
Beograd
10 : 1
FSFV MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
011 V MK
Beograd
6 : 1
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
DIF MK
Beograd
6 : 0
OFK Beograd V MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953 MK
Zemun
Apolon
Kraljevo
8 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
AS
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Omladinac 2014
Ljig
6 : 0
OFK Osečina
Osečina
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Mačva (Š)
Šabac
5 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zemun
Zemun
0 : 2
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
7 : 0
Radnički (K)
Kovin
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Hajduk junior
Kula
Subotica
Subotica
2 : 5
Spartak
Subotica
Institut
Zemun
5 : 0
Borac
Ostruznica
Zuce
Beograd
2 : 1
Buducnost
Dobanovci
Dorcol
Beograd
2 : 0
Graficar
Beograd
13. Maj
Zemun
6 : 0
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 0
Rakovica
Beograd
OLE
Zemun
11 : 0
Postar 1930
Beograd
Obilic
Beograd
1 : 3
Balkan
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 2
Internacional
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 1
Rad MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 4
Voždovac MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
7 : 1
Ada MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
1 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
BASK MK
Beograd
2 : 3
Napredak MK
Medoševac
DIF MK
Beograd
3 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Voždovac B MK
Beograd
1 : 1
Prva Iskra MK
Barič
Krstarica
Prokuplje
5 : 1
Levač
Rekovac
Rad
Banjica
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Vozdovac
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
Brodarac 1947
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
9 : 0
Bačka 1901
Subotica
CFK
Vrbas
4 : 1
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Arena SU
Subotica
OLE
Borca
10 : 2
Balkan
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 2
OFK Beograd B
Beograd
Radnicki NB
Novi Beograd
2 : 3
Torlak
Beograd
Milutinac
Zemun
7 : 1
Forza
Beograd
IMT
Beograd
3 : 1
Zemun B
Zemun

Košarka

Kris Kros
Pančevo
96 : 85
Jedinstvo
Novi Becej
Radnički
Kovin
81 : 74
Topola
Bačka Topola
Crvenka
Crvenka
99 : 106
Stara Pazova
Stara Pazova
Železničar
Čačak
77 : 69
Zlatar
Nova Varoš
Mladost
Zaječar
103 : 99
Prokuplje
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
52 : 60
Jastrebac
Aleksinac
Žitko Basket
Beograd
87 : 72
LA Basket
Beograd
Vitez
Beograd
63 : 69
BKK Radnički
Beograd
BNS
Banatsko Novo Selo
62 : 98
Dinamo
Pančevo
Mladost 2014
Ub
62 : 80
Loznica
Loznica
M015
Šabac
76 : 64
Železničar
Lajkovac
Užice
Užice
95 : 75
Sloga
Požega
Sloga (D)
Despotovac
89 : 77
Bane
Raška
Stragari
Stragari
53 : 64
Stari Ras
Novi Pazar
Vitez BGD 011
Beograd
88 : 62
Zvezdara
Beograd
Cerak
Beograd
63 : 85
Novi Beograd 7
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
69 : 79
Mladost Vesna
Bela Palanka
Polufinale
Partizan
Beograd
63 : 71
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 2016
Kragujevac
70 : 59
Loznica
Loznica
Stara Pazova
Stara Pazova
56 : 86
Proleter
Zrenjanin

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Srem Iton
Sremska Mitrovica
2 : 3
Užice
Užice
Rudar
Kostolac
1 : 3
Loznica
Loznica
Gračac
Gračac
3 : 0
Arilje
Arilje
Lotus
Čačak
0 : 3
Partizan
Lipljan
Putevi
Ivanjica
2 : 3
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Sombor
Sombor
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Banat
Vršac
3 : 0
Mladost-Expans
Nova Pazova
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Desetka
Niš
Niš 2
Niš
3 : 1
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Borac
Paraćin
3 : 0
Mladost
Vranje
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Vranje
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Sterija
Beograd
3 : 1
Millennium
Niš
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Žabalj Volej
Žabalj
Valjevo
Valjevo
2 : 3
Ub
Ub
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Student
Niš
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 0
Tutin
Tutin
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Trstenik
Trstenik
3 : 2
Zlatibor
Čajetina
Leposavić
Leposavić
2 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Tehničar
Kraljevo
Desetka
Niš
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Aleksinac
Aleksinac
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Ruma
Ruma
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Zaslon
Šabac
Tehničar
Smederevo
1 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Fortuna plus
Aranđelovac
2 : 3
Ribnica
Mionica
Timok
Zaječar
1 : 3
Viner
Bor

Rukomet

Sivac
Sivac
33 : 17
Mladost
Vršac
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
28 : 22
Metalac
Valjevo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
24 : 30
Novi Beograd
Beograd
Loznica
Loznica
25 : 21
PKB
Padinska Skela
Partizan 2
Beograd
28 : 33
Rekreativo
Beograd
Studentski grad
Beograd
19 : 20
Sloga
Petrovac na Mlavi
Mačva
Bogatić
32 : 28
Radnički
Obrenovac
Aleksinac
Aleksinac
31 : 39
BSK Heba
Bujanovac
Radnički 2
Kragujevac
33 : 24
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost
Čačak
30 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Karađorđe
Topola
28 : 33
Metalac
Kraljevo
Beli andjeo
Prijepolje
28 : 24
Arilje
Arilje
Putinci
Putinci
26 : 23
Potisje Pleteks
Ada
Beograd
Beograd
26 : 24
Smederevo
Smederevo
Lazarevac
Lazarevac
28 : 33
Metaloplastika 2
Šabac
Majdanpek
Majdanpek
35 : 29
Bor 2
Bor
Pirot
Pirot
31 : 32
Progres
Svrljig
Morava
Vladičin Han
27 : 29
Radan
Lebane
Zlatar 2
Nova Varoš
18 : 29
Pobednik
Prijepolje
Sjenica
Sjenica
26 : 30
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Sloga
Kraljevo
30 : 28
Bane
Raška
Šamot 65 2
Aranđelovac
26 : 21
Omladinac
Gornji Milanovac
Kikinda
Kikinda
18 : 19
Junior
Beograd
Metalac
Kraljevo
35 : 26
Župa
Aleksandrovac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
27 : 23
Mačva
Šabac
Loznica grad
Loznica
33 : 19
Rudar
Kostolac
Beograd
Beograd
33 : 36
Radnički
Obrenovac
Jastrebac
Blace
38 : 27
Radnički
Svilajnac
Srem
Sremska Mitrovica
37 : 29
Ravangrad
Sombor
Petrovaradin
Petrovaradin
18 : 35
Spartak
Debeljača
Jadran Lider
Feketić
31 : 23
Radnički
Bajmok

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
11 : 2
Kalča
Niš
Euro Motus
Beograd
9 : 0
Jastrebac
Blace
Forum
Vršac
9 : 4
Hajduk
Kula
Viking
Ruma
8 : 2
Srbobran
Srbobran
TFK
Temerin
2 : 6
International
Novi Sad
Raška
Raška
0 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Kragujevac 2011
Kragujevac
1 : 6
RB
Valjevo
Banjica
Beograd
2 : 6
Srpska BGD
Beograd
Zlatar 033
Nova Varoš
3 : 0
Karanovac
Kraljevo
92
Užice
3 : 5
Šljivici
Ivanjica
Sombor
Sombor
3 : 5
Indians 2013
Inđija
Rota
Bujanovac
1 : 8
Zufo
Bujanovac
Ozren
Sokobanja
6 : 1
Aleksinac 2015
Aleksinac

Ragbi 13

Radnički (NB)
Beograd
62 : 6
Car Dušan Silni
Paraćin
Soko
Vranje
34 : 0
Morava Gepardi
Leskovac

Američki fudbal

Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
36 : 7
Celtis Sombor
Sombor
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
50 : 12
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica