XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 442 utakmica za dan
Subota, 13 Maj 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
Napredak
Kruševac
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Partizan
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Radnik
Surdulica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Borac
Čačak
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 3
Inđija
Inđija
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BSK Borča
Borča
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sloboda
Užice
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Mačva
Šabac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Burnley
Manchester City
Manchester
2 : 1
Leicester
Leicester
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Southampton
Southampton
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 4
Arsenal
London
Sunderland
Sunderland
0 : 2
Swansea
Swansea
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Köln
Köln
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Hamburger SV
Hamburg
Mainz 05
Mainz
4 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Werder
Bremen
3 : 5
Hoffenheim
Sinsheim
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
RB Leipzig
Leipzig
4 : 5
Bayern
München
Espanyol
Barcelona
0 : 1
Valencia
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 1
Granada
Granada
Mladost
Podgorica
6 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zeta
Golubovci
1 : 0
Budućnost
Podgorica
Dečić
Tuzi
1 : 0
Lovćen
Cetinje
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 1
Rudar
Pljevlja
Zabjelo
Podgorica
0 : 5
Ribnica
Podgorica
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
14 : 0
Crvena stijena
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Vršac
Vršac
0 : 2
Borac (S)
Sakule
Cement
Beočin
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga
Temerin
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Loznica
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Timok
Zaječar
Dunav
Prahovo
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Radan
Lebane
Ozren
Sokobanja
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Rakovica
Rakovica
BASK
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Prva Iskra
Barič
Sopot
Sopot
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Novi Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Polet (K)
Karavukovo
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Srbobran
Srbobran
2 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Subotica
Subotica
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Dolina
Padina
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Sloga
Plandište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Vršac united
Vršac
ŽSK
Žabalj
4 : 3
Sremac Vojka
Vojka
Sloga
Erdevik
2 : 0
Index
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 8
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Slavija
Kragujevac
6 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 3
Bane
Raška
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Ovčar
Markovica
3 : 1
Sloga
Kraljevo
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Ribnica
Mionica
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 3
Provo
Provo
Drina
Ljubovija
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
BSK
Bogovina
3 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Levač
Rekovac
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga (L)
Leskovac
3 : 2
Pusta reka
Bojnik
Lužnica
Babušnica
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Milutinac
Zemun
5 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Lokomotiva
Beograd
9 : 1
Avala
Beli Potok
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Njegoš
Lovćenac
6 : 2
Čantavir
Čantavir
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Mladost (K)
Kruščić
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Polet (S)
Sivac
0 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Begej
Žitište
5 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Krajina
Krajišnik
7 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
Bilećanin
Sečanj
5 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Naftagas (E)
Elemir
2 : 3
Jedinstvo
Bočar
Rudar
Vrdnik
3 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Jadran
Golubinci
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Mladost
Novi Sad
1 : 3
OFK Futog
Futog
OFK Sirig
Sirig
4 : 3
Proleter
Banoštor
Goč
Vrnjačka Banja
5 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Rudar
Baljevac
4 : 2
Polet
Ratina
Sloboda
Grbice
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Parmenac
Parmenac
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Banjani
Banjani
3 : 4
Mladost
Dračić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
8 : 0
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Radnik
Ub
1 : 2
Trlić
Trlić
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Budućnost
Arilje
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 7
Blizna
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 0
BSK
Bukovče
Zlot
Zlot
1 : 0
Slatina
Bor
Poreč
Donji milanovac
3 : 1
Deli Jovan
Sikole
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Polet
Samarinovac
0 : 2
Dunđerski
Voljčinac
OFK Niš
Niš
4 : 0
Crvena zastava
Hum
Palilulac
Niš
2 : 0
Aluminijum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 3
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Zvezda
Blato
Spartak
Pirot
2 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
Morava
Parteš
0 : 1
Sloga
Ranilug
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Gracko
Staro Gracko
Polet
Laplje Selo
9 : 2
Sitnica
Lepina
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Burovo
Burovo
Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Radnički
Rudovci
Napredak
Medoševac
6 : 0
Strelac
Mislođin
Šumadija
Šopić
0 : 2
Rušanj
Rušanj
Rudar Stenjevac
Stenjevac
5 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
0 : 2
Istok 63
Plana
Zenit
Oparić
1 : 4
Vinorača
Vinorača
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 9
Bukovik
Vrbovac
Mladost
Resnik
4 : 0
Pobeda
Trubarevac
Hajduk
Rujevica
3 : 1
Jedinstvo 1952
Mužinac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Sparta Železnik
Železnik
5 : 2
Petrovčić
Petrovčić
Studenski Grad
Novi Beograd
6 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Čoka
Čoka
Hajduk
Podlokanj
6 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 2
Banat
Ilandža
Delija
Mokrin
5 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 3
Terekves
Hetin
Korićani
Korićani
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Ozremica
Beršići
2 : 4
Velereč 94
Velereč
Torpedo
Tabanović
1 : 2
Drina
Badovinci
Rudar
Radljevo
2 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Crvena Jabuka
Ub
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jugovići
Bogdanje
2 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Polet 57
Milutovac
OFK Rogača
Rogača
6 : 1
Vis
Parcani
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Nišavac
Staničenje
Rongo Siti
Pirot
5 : 3
Pobeda
Držina
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 4
Senjak
Pirot
Moravac
Čečina
4 : 0
Mekiš
Mekiš
Dobrič 1974
Brest
3 : 2
Arbanasce
Arbanasce
KFK Kula
Kula
2 : 3
Panonija
Lalić
Rastina 1918
Rastina
5 : 0
Sport
Bezdan
Vratare
Vratare
3 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Nomanica
Nomanica
0 : 2
Moravac (G)
Guberevac
Veternica
Leskovac
1 : 4
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
3 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 2
Badince
Badince
Radnik
Pankovo
1 : 7
Omladinac (B)
Busur
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Soko
Krvije
Vukan
Ždrelo
3 : 0
Napredak
Trnovče
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
5 : 1
Polet
Mirosaljci
Borac (A)
Arapovac
1 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
4 : 7
Mladost
Velika Greda
Sloga
Margita
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Graničar
Miletićevo
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
5 : 2
Radnik
Davidovac
Luk
Voćnjak
3 : 3
Mladost (G)
Gradilište
Granit
Radalj
1 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Bane 1931
Raška
2 : 1
National AG
Novi Pazar
Borac
Kloka
1 : 2
Mladost (R)
Rajkovac
Mladi Radnik
D ušica
1 : 4
Sloga
Zabojnica
Mladost(P)
Pretoke
0 : 7
Partizan
Bumbarevo Brdo
Bair
Bogatić
4 : 3
Radnik
Glogovac
OFK Orašje
Orašje
3 : 0
Mladost
Toljevac
OFK Marenovo
Marenovo
1 : 1
Ušće
Stalać
Kostrež
Ćićevac
3 : 0
Parcane
Parcane
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Pobeda 1953
Osanica
2 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 5
Borac
Vukovac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Venčani
Venčani
0 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Oniks
Lozovik
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 2
Domaćin
Kovačevac
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 0
Roma
Iverić
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
4 : 1
Trstenica
Trstenica
Tornado
Drazevac
2 : 1
Skela
Skela
Požarevac
Požarevac
2 : 2
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
0 : 7
Polet
Sivac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Trijumf
Kragujevac
Radnički 2012
Niš
7 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
5 : 2
Levač
Rekovac
Sremice
Sremska Mitrovica
3 : 4
Metalmania
Kanjiža
Šabac
Šabac
0 : 4
Karađorđe
Topola
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 2
Hajduk junior
Kula
Budućnost (K)
Konarevo
10 : 2
Partizan
Cerovac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički Stobex
Klupci
13.05.2017
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
13.05.2017
14:00
Železničar
Lajkovac
Šumadija
Aranđelovac
5 : 1
Morava
Velika Plana
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Karadjordje
Topola
7 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 9
Šapine
Šapine
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Sindjelic
Beograd
Internacional
Beograd
8 : 0
Balkan
Beograd
BSK
Bavanište
6 : 0
Proleter
Mramorak
Borac (Sa)
Sakule
3 : 5
Dolina
Padina
Omladinac 1927
Opovo
2 : 2
Glogonj
Glogonj
Strela
Ivanovo
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Idvor
2 : 5
Borac (St)
Starčevo
Sloboda
Lipe
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
2 : 2
Napredak
Markovac
Zmaj 1953
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Minel
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
8 : 1
Postar 1930
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 0
Zemun MK
Zemun
Brodarac MK
Beograd
1 : 5
Rad MK
Beograd
BASK MK
Beograd
11 : 2
011 MK
Beograd
Palilulac MK
Beograd
1 : 4
Zuce MK
Zuce
Šumadinac MK
Bečmen
1 : 4
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Zemun B MK
Zemun
7 : 3
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
Kiker
Kraljevo
1 : 4
Partizan
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Vrbas
Vrbas
ŽAK junior
Sombor
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Hajduk junior
Kula
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Nacional AG
Novi Pazar
1 : 3
Bane
Raška
Tutin
Tutin
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Apolon (K)
Kraljevo
4 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Senjak
Valjevo
1 : 3
Loznica
Loznica
Drina
Ljubovija
13.05.2017
12:00
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
13.05.2017
12:00
Savacium
Šabac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
PKB
Padinska Skela
1 : 3
BSK 1925
Beograd
Voždovac
Beograd
5 : 1
Kolubara
Lazarevac
Šumadija
Azanja
3 : 8
7.juli
Vodanj
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 7
Sloven
Ruma
Borac
Klenak
6 : 1
Napredak
Žarkovac
Ševac
Kusić
2 : 0
Polet
Izbište
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Slavia
Kovačica
3 : 0
Borac
Pločica
Jedinstvo
Dren
3 : 5
Prva Iskra
Baric
Rvati
Obrenovac
3 : 2
Polet
Grabovac
Strelac
Mislodjin
3 : 0
Zadrugar
Orasac
Buducnost
Zvecka
7 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Borac
Lešnica
14 : 0
Mladost
Borina
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 4
Loznica
Loznica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 7
Jadar
Stupnica
Vinca
Vinca
1 : 6
IMT
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
4 : 1
BASK MK
Beograd-Čukarica
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 0
Sinđelić MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
7 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
011 MK
Beograd
6 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 4
OFK Beograd V MK
Beograd
Zmaj 1953 MK
Zemun
2 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
011 V MK
Beograd
1 : 1
Srem MK
Jakovo
CFK
Vrbas
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sombor
5 : 1
Vrbas
Vrbas
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Hajduk junior
Kula
0 : 6
Bečej 1918
Bečej
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
OFK Šabac
Šabac
8 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Mačva (Š)
Šabac
3 : 0
Drina
Ljubovija
Savacijum
Šabac
2 : 0
Ribnica
Mionica
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Loznica
Loznica
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
FSFV
Beograd
Sloga
Miloševac
3 : 2
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Jadar 07 II
Loznica
6 : 0
Borac
Lešnica
Spartak
Subotica
5 : 1
Arena Su
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
15 : 0
Omladinac
Deliblato
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 8
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 6
Stenli
Glogonj
Vojvodina (C)
Crepaja
3 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Vulturul
Grebenac
3 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 7
Partizan
Uljma
Sloga
Plandište
14 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Banat
Vršac
1 : 0
Vršac united
Vršac
Obrenovac 1905
Obrenovac
6 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Rudar
Kosovska Mitrovica
11 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar (S)
Stamnica
0 : 6
RSK
Rabrovo
13. Maj
Zemun
6 : 2
Buducnost
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Graficar
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 0
Banja
Beograd
OLE
Zemun
8 : 1
Beograd 1929
Beograd
Sindjelic
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Partizan MK
Beograd
7 : 1
BSK Borča MK
Borča
Petlić MK
Smederevo
0 : 4
Kosmaj MK
Ralja
Sinđelić MK
Beograd
8 : 2
Beograd 1929 MK
Beograd
Ada MK
Beograd
2 : 4
Ole MK
Zemun
Dunav MK
Veliko Selo
0 : 7
Vrčin MK
Vrčin
BASK MK
Beograd
0 : 7
Kolubara MK
Lazarevac
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Vozdovac
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 5
Pčelinjo
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
6 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
3 : 8
Jadar 07
Loznica
Subotica
Subotica
1 : 3
Bajša
Bajša
TSC
Bačka Topola
11 : 0
Bačka 1901
Subotica
CFK
Vrbas
0 : 0
Spartak
Subotica
Rvati
Obrenovac
5 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Zvezda
Konatice
0 : 16
Zabrezje
Zabrezje
Pobeda
Piroman
4 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Sloga
Ratari
0 : 10
Zadrugar
Orasac
OFK National AG
Novi Pazar
4 : 1
ND 2011
Novi Pazar
OFK Senjak
Valjevo
4 : 0
Omladinac
Ljig
Budućnost Krušik
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Polet
Popucke
0 : 11
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Šampion
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
Bačka
Mol
0 : 4
Njerš Ištvan
Totovo selo
Dominus
Beograd
5 : 4
Sinjdjelic
Ugrinovci
Lola
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
Olimpik
Beograd
1 : 5
Ada
Beograd
Sindjelic
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Postar
Zvezdara
0 : 3
Atakante
Beograd
OLE
Borca
15 : 0
Zvezdara
Beograd
Rusanj
Rusanj
2 : 6
Trijumf
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
BSK 1926
Baćevac
Komgrap
Beograd
2 : 9
DIF
Beograd
Karioke
Beograd
0 : 3
Rakovica
Rakovica
Dorcol
Beograd
3 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
OFK Beograd B
Beograd
5 : 0
Petlic
Beograd
IMT
Beograd
5 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Loznica 06
Loznica
9 : 1
Jadar
Loznica
Gučevo 2016
Banja Koviljača
1 : 0
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
Radnički Stobeks 07
Klupci
1 : 4
Sloga
Korenita
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Borac
Kozjak
Radnički Stobeks 06
Klupci
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Pčelinjo
Loznica
0 : 0
Loznica 07
Loznica
Feniks
Zabrezje
3 : 1
Duboko
Mala Mostanica
Pobeda
Piroman
1 : 0
Posavina
Stubline
Skela
Skela
0 : 9
Buducnost
Zvecka

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
22 : 32
Vojvodina
Novi Sad
Sloga
Požega
28 : 27
Dinamo
Pančevo
Spartak Vojput
Subotica
22 : 22
Crvena zvezda
Beograd
Jugović
Kać
28 : 27
Rudar
Kostolac
Morava
Velika Plana
27 : 30
Metaloplastika
Šabac
Dubočica 54
Leskovac
28 : 29
Obilić
Beograd
Sindjelić
Beograd
27 : 23
Proleter
Zrenjanin
Vranje 1957
Vranje
27 : 25
Inđija
Inđija
Novi Pazar
Novi Pazar
21 : 22
Priboj
Priboj
Topličanin
Prokuplje
20 : 21
Zlatar
Nova Varoš
Mokra Gora
Zubin Potok
38 : 26
Kolubara
Lazarevac
Jabuka
Jabuka
35 : 29
ŽSK
Žabalj
Novi Beograd
Beograd
28 : 31
Radnički
Obrenovac
Hisar
Leskovac
32 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 37
Bela Palanka
Bela Palanka
Jastrebac
Blace
24 : 39
Planinka
Kuršumlija
ORK Bor
Bor
25 : 31
Radnički
Ćuprija
Dolovo
Dolovo
30 : 28
Metalac
Futog
Radnički 1958
Šid
27 : 19
Vladimirovac
Vladimirovac
Potisje Pleteks
Ada
33 : 24
Budućnost
Alibunar
Prva Iskra Barič
Barič
40 : 35
Palanka
Smederevska Palanka
Rudar
Majdanpek
29 : 16
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
27 : 29
Majdanpek
Majdanpek
Mladost 1949
Zaječar
38 : 33
Rembas
Resavica
Bane
Raška
31 : 29
Omladinac
Gornji Milanovac
Pobednik
Prijepolje
43 : 39
Radnički 1964 2
Kragujevac
Prigrevica
Prigrevica
44 : 27
Rusin
Ruski Krstur
Vojput 2
Subotica
35 : 29
Grafičar
Bezdan
Obilić
Novi Kneževac
34 : 32
Senta
Senta
Jedinstvo
Bočar
25 : 30
Radnički
Jaša Tomić
Omladinac (D)
Deliblato
37 : 25
Omladinac (I)
Ilandža
ORK Pančevo
Pančevo
35 : 23
Crepaja
Crepaja
Radnički
Novi Sad
35 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
Titel
Titel
27 : 26
Hajduk
Čurug
Jagodina
Jagodina
24 : 23
Naisa
Niš
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 25
Železničar
Inđija
Kikinda
Kikinda
23 : 20
Radnički
Kragujevac
Mladost (NP)
Nova Pazova
26 : 13
Metalac
Kraljevo
Vrbas
Vrbas
45 : 31
Župa
Aleksandrovac
Mladi radnik
Radinac
22 : 24
Pančevo
Pančevo
Rudar
Kostolac
24 : 22
Grand Zvezda
Beograd
Kučevo
Kučevo
31 : 23
Beograd
Beograd
Loznica grad
Loznica
32 : 24
Metalac 2015
Valjevo
Jastrebac
Blace
30 : 21
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Svilajnac
31 : 40
Naisa 2
Niš
Knjaževac
Knjaževac
18 : 21
Rtanj
Boljevac
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
30 : 18
Napredak 12
Kruševac
Partizan
Iđoš
27 : 23
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost
Nova Pazova
25 : 34
Halas Jožef
Ada
Dolovo
Dolovo
22 : 29
Mokrin
Mokrin
Jedinstvo
Kačarevo
22 : 25
Apatin
Apatin
Dubočica 2
Dubočica
15 : 23
Niška Banja
Niška Banja
Vlasotince
Vlasotince
22 : 20
Jagodina 2
Jagodina
Jagodina 2
Jagodina
30 : 14
Morava Han
Vladičin Han
Obilić
Novi Kneževac
20 : 12
Lehel
Mužlja

Vaterpolo

Valjevo Gorenje
Valjevo
7 : 7
Šabac
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Partizan Raiffeisen
Beograd
19 : 3
Stari Grad
Beograd

Futsal

Forum
Vršac
3 : 0
Apa Futsal
Apatin
Put-inženjering
Niš
2 : 2
Vranje
Vranje

Američki fudbal

GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
35 : 0
Celtis Sombor
Sombor
Panthers Pančevo
Pančevo
32 : 35
Vukovi Beograd
Beograd
Blue Dragons Beograd
Beograd
0 : 35
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
7 : 13
Indians Inđija
Inđija