XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 352 utakmica za dan
Subota, 27 Maj 2017

Fudbal

Omladinac
Zagajica
3 : 3
Pobeda
Parta
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 0
Mačva
Šabac
Bežanija
Beograd
4 : 1
Sloboda
Užice
Dinamo
Vranje
3 : 3
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Proleter
Novi Sad
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Radnički
Pirot
OFK Beograd
Beograd
5 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sindjelić
Beograd
3 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
BSK Borča
Borča
Atalanta
Bergamo
1 : 0
Chievo
Verona
Bologna
Bologna
1 : 2
Juventus
Torino
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Mladost
Podgorica
7 : 2
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
1 : 0
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Kom
Podgorica
5 : 1
Bratstvo
Cijevna
Otrant Olympic
Ulcinj
2 : 0
Čelik
Nikšić
Jezero
Plav
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Mornar
Bar
6 : 1
Radnički
Berane
Berane
Berane
4 : 1
Cetinje
Cetinje
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Radnički (Š)
Šid
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Sloga
Temerin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Cement
Beočin
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 2
Dunav
Stari Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Borac (S)
Sakule
Mladost (T)
Turija
8 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 7
Sloga (Č)
Čonoplja
Potisje
Kanjiža
3 : 3
Mladost APA
Apatin
Tekstilac
Odžaci
2 : 3
Srbobran
Srbobran
Subotica
Subotica
0 : 5
Bečej 1918
Bečej
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Tisa (A)
Adorjan
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Slavia
Kovačica
0 : 5
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Vršac united
Vršac
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Polet (N)
Nakovo
1 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 7
Vojvodina 1928
Perlez
Sloga
Plandište
3 : 1
Dolina
Padina
Arsenal
Kragujevac
2 : 0
Radnički (K)
Kovači
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 4
Slavija
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 1
Tutin
Tutin
VGSK
Veliko Gradište
5 : 0
Borac 1932
Ralja
Napredak
Markovac
7 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 1
Zvižd
Kučevo
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Gruža
Gruža
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Drina
Ljubovija
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Spartak 1924
Ljig
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 6
Radnički Gorenje
Valjevo
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Torlak
Kumodraž
Srem
Jakovo
3 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Vrčin
Vrčin
4 : 4
Hajduk
Beograd
Milutinac
Zemun
4 : 0
Budućnost
Zvečka
Turbina
Vreoci
4 : 2
Avala
Beli Potok
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 1
Jadran (F)
Feketić
BAK
Bela Crkva
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 0
Banat
Čenta
Begej
Žitište
5 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
2 : 3
Naftagas (B)
Boka
Bilećanin
Sečanj
0 : 1
Jedinstvo
Bočar
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Napredak
Popinci
Sloven
Ruma
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Borac
Klenak
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Šajkaš
2 : 0
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
2 : 2
Tatra
Kisač
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Proleter
Banoštor
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 3
Jugović
Kać
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Miletić
Mošorin
0 : 6
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Đurđevo
6 : 0
Titel
Titel
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Ćava
Grošnica
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Slatina
Slatina
2 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ibar
Leposavić
27.05.2017
16:30
Radnik
Prilužje
Lokomotiva
Lapovo
3 : 4
Omladinac
Donja Rača
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
Đerdap
Golubac
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Banjani
Banjani
6 : 1
Kačer
Belanovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Radnik
Ub
8 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Prvi partizan
Užice
2 : 6
Železničar
Požega
Krivelj
Krivelj
0 : 0
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 1
BSK
Bukovče
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 2
Polom
Leskovo
Zlot
Zlot
6 : 1
Ključ
Podvrška
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 3
Jedinstvo GVD
Grejač
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Naša krila
Belotinac
Polet
Samarinovac
3 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Aluminijum
Niš
0 : 2
Crvena zastava
Hum
OFK Niš
Niš
4 : 0
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
4 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Tanasko Rajić
Pirot
9 : 1
Dragoš
Pirot
Spartak
Pirot
3 : 0
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Lugina
Preševo
OFK Alakince
Alakince
1 : 0
Ternoci
Trnovac
Južna pruga
Vladičin Han
4 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Crnotince
Crnotince
Izmornik
Pančelo - Tomance
2 : 2
Glama
Koretište
Morava
Parteš
0 : 3
Oskar
Pasjane
Sloga
Ranilug
3 : 0
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
Lepušnica
Glogonjski Rit
4 : 2
Borac
Progar
Banja
Višnjička Banja
1 : 5
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladi proleter
Beograd
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Zmaj 1953
Zemun
2 : 1
13. Maj Zemun
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 1
Supska
Supska
Omladinski
Paraćin
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
4 : 3
Istok 63
Plana
Javor
Sladaja
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Omladinac
Šaludovac
8 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Zemljoradnik
Striža
4 : 0
Radnički (T)
Tekija
Moravac 2015
Krušar
3 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Sloga
Voljavče
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Mladi radnik
Novo Lanište
6 : 0
Crni Vrh
Deonica
Mladost (G)
Gložane
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
Kolare
Kolare
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Mladost (K)
Končarevo
3 : 1
Ursule
Ursule
Zenit
Oparić
4 : 0
Morava
Kočino Selo
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 4
Jastrebac
Tešica
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Napredak 2012
Krušje
6 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Bukovik
Vrbovac
1 : 0
Napredak 1976
Jošanica
Mladost
Resnik
2 : 4
Jedinstvo 1952
Mužinac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Sloboda
Stara Moravica
1 : 8
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
AFK
Ada
Sloga
Ostojićevo
1 : 0
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Krivanj
Selenča
Maglić
Bački Maglić
0 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Obrovac
4 : 5
Tvrdjava
Bač
Budućnost
Parage
2 : 1
Kulpin
Kulpin
Vojvodina
Tovariševo
4 : 1
Neštin
Neštin
Delija
Mokrin
6 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Napredak (BT)
Banatska Topola
5 : 2
Roham
Nova Crnja
Grdica
Grdica
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Erdoglija
Kragujevac
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Kurjače
Kurjače
Rudar
Radljevo
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
10 : 0
Rasina
Vitanovac
Jugovići
Bogdanje
2 : 2
Polet 57
Milutovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Varvarin
Varvarin
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Dedinje
Beograd
Sloboda
Rasnica
0 : 2
Senjak
Pirot
Moravac
Čečina
5 : 2
Toplica
Šarlinac
Kosovo
Zvezdan
0 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Nacional
Lukovo
0 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 4
Nomanica
Nomanica
Todorovce
Todorovce
3 : 3
Turekovac
Turekovac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
6 : 1
Veternica
Leskovac
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 3
Moravac (G)
Guberevac
B.S.K.
Bošnjak
3 : 1
Soko
Krvije
Melnica
Melnica
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
1 : 0
Napredak
Trnovče
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 3
Vukan
Ždrelo
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Luk
Voćnjak
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Granit
Radalj
0 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
BSK 2014
Bukovica
Mladi Radnik
D ušica
1 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Omladinac
Bogatić
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 1
Radnik
Glogovac
Bair
Bogatić
3 : 2
Šumice
Glušci
Jasenovac
Krepoljin
7 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 0
Borac
Vukovac
Sloga 2016
Lužnice
0 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Sinđelić
Grabovac
Budućnost
Đurinac
3 : 1
Mladi Radnik
Bobovo
Metlić
Metlić
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Oniks
Lozovik
3 : 2
Lipar
Donji Račnik
Obilić
Beograd
0 : 2
Požarevac
Požarevac
Napredak
Kruševac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Krstarica
Prokuplje
3 : 0
Levač
Rekovac
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Veternik
Veternik
1 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 4
Budućnost (K)
Konarevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Morava
Velika Plana
2 : 3
Mihajlovac
Mihajlovac
Radnički 1926
Požarevac
4 : 0
Karadjordje
Topola
Homoljac
Žagubica
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 5
VGSK
Veliko Gradište
Borac (Sa)
Sakule
2 : 6
Omladinac 1927
Opovo
Polet
Idvor
0 : 3
Glogonj
Glogonj
Borac (St)
Starčevo
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Sloga
Miloševac
0 : 10
Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
0 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Omladinac
Veliko Polje
8 : 2
Prva Iskra
Barič
Brodarac MK
Beograd
0 : 6
Sinđelić MK
Beograd
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
0 : 6
Zemun
Zemun
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Tutin
Tutin
0 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Apolon (K)
Kraljevo
Donjošorac Sunrise
Šabac
3 : 4
Loznica
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
27.05.2017
12:00
Železničar
Lajkovac
Senjak
Valjevo
27.05.2017
11:00
Jedinstvo
Ub
Drina
Ljubovija
27.05.2017
12:00
Savacium
Šabac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
27.05.2017
12:00
OFK Šabac
Šabac
BASK
Beograd
4 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
011
Beograd
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
PKB
Padinska Skela
6 : 1
Sindjelic
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 4
BSK 1925
Beograd
Mladost
Buđanovci
0 : 6
Jedinstvo
Platičevo
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 3
Borac
Klenak
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Mladost
Borina
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 0
Loznica
Loznica
Borac
Lešnica
2 : 6
Jadar
Stupnica
Podrinje
Lozničko Polje
11 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
GSP Polet
Beograd
1 : 2
OFK Balkan
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
Rad MK
Beograd-Voždovac
BASK MK
Beograd-Čukarica
0 : 3
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
Lokomotiva MK
Beograd
8 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
CFK
Vrbas
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (K)
Kovin
4 : 4
Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sombor
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Hajduk junior
Kula
011
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 5
Partizan
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 1
FSFV
Beograd
Čukarički
Beograd
6 : 1
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Borac 1932
Ralja
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Proleter
Vranovo
Sloga
Banatsko Novo Selo
17 : 0
Omladinac
Deliblato
Borac
Starčevo
1 : 0
Železničar
Pančevo
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Stenli
Glogonj
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 4
Slavia
Kovačica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Spartak 1911
Debeljača
10 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Partizan
Uljma
Vojvodina
Crvena Crkva
1 : 9
Vršac united
Vršac
Sloga
Plandište
15 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Radnički Stobeks
Klupci
20 : 0
Luk-Kompenzatori
Loznica
Buducnost
Zvecka
7 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
9 : 0
Pobeda
Piroman
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
RSK
Rabrovo
Provo
Provo
8 : 2
Borac
Vladimirci
Graficar
Beograd
0 : 1
13. Maj
Zemun
Rakovica
Beograd
2 : 5
Beograd 1929
Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
BASK
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
0 : 0
Trijumf
Sremčica
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 4
Brodarac MK
Novi Beograd
Altina MK
Zemun
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
011 MK
Beograd
1 : 7
Zemun MK
Zemun
Partizan MK
Beograd
4 : 0
Rad MK
Beograd
Dunavac MK
Grocka
7 : 1
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
Petlić MK
Smederevo
3 : 0
Beograd 1929 MK
Beograd
Boleč MK
Boleč
2 : 3
Ole MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
1 : 2
Vrčin MK
Vrčin
Ada MK
Beograd
6 : 2
Dunav MK
Veliko Selo
Olimpik MK
Beograd
10 : 0
Zemun MK
Zemun
Tempo MK
Beograd
2 : 6
Dušanovac MK
Beograd
Sinđelić MK
Ugrinovci
13 : 1
Borac MK
Progar
Forza MK
Beograd
1 : 5
Fer Plej 06 MK
Zemun
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 7
Jagodina
Jagodina
Vozdovac
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Pčelinjo
Loznica
4 : 0
Loznica I
Loznica
Jadar 07
Loznica
8 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Subotica
Subotica
2 : 1
Arena SU
Subotica
Posavina
Stubline
1 : 11
Zadrugar
Orasac
Pobeda
Piroman
10 : 0
Sloga
Ratari
OFK Senjak
Valjevo
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
Omladinac
Ljig
2 : 3
Radnički
Valjevo
Budućnost Krušik
Valjevo
0 : 5
Jedinstvo
Ub
Polet
Popucke
0 : 3
Ribnica
Mionica
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Šampion
Valjevo
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Bačka
Mol
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Radnicki
Obrenovac
3 : 0
Posavina
Stubline
Feniks
Zabrezje
3 : 0
Buducnost
Zvecka
Pobeda
Piroman
1 : 1
Skela
Skela

Rukomet

Sloga
Požega
32 : 22
Šamot 65
Arenđelovac
Spartak Vojput
Subotica
30 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
23 : 25
Dinamo
Pančevo
Morava
Velika Plana
30 : 26
Jugović
Kać
Partizan
Beograd
26 : 31
Metaloplastika
Šabac
Dubočica 54
Leskovac
34 : 28
Proleter
Zrenjanin
Obilić
Beograd
31 : 21
Inđija
Inđija
Sindjelić
Beograd
25 : 18
Priboj
Priboj
Vranje 1957
Vranje
31 : 29
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo
Novi Bečej
33 : 30
Crvenka
Crvenka
Sivac
Sivac
40 : 27
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Hercegovina
Sečanj
35 : 33
ŽSK
Žabalj
PKB
Padinska Skela
26 : 26
Mačva
Bogatić
Novi Beograd
Beograd
36 : 23
Studentski grad
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
27 : 26
Radnički
Ćuprija
Jagodina
Jagodina
24 : 22
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac
Blace
37 : 37
BSK Heba
Bujanovac
Radnički 2
Kragujevac
10 : 0
Arilje
Arilje
Knjaževac
Knjaževac
49 : 40
Rembas
Resavica
Paraćin
Paraćin
37 : 30
Majdanpek
Majdanpek
Užice
Užice
24 : 38
Šamot 65 2
Aranđelovac
Bane
Raška
39 : 43
Radnički 1964 2
Kragujevac
Pobednik
Prijepolje
34 : 21
Sjenica
Sjenica
Kljajićevo
Kljajićevo
31 : 27
Vojput 2
Subotica
Zrenjanin
Zrenjanin
26 : 24
Gradnulica
Zrenjanin
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
27 : 22
Senta
Senta
Omladinac (D)
Deliblato
29 : 24
ORK Pančevo
Pančevo
Vojka
Vojka
48 : 21
Jedinstvo
Novi Bečej
Železničar
Inđija
32 : 37
Bor RTB
Bor
Kikinda
Kikinda
29 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Radnički
Kragujevac
35 : 30
Junior
Beograd
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
48 : 20
Metalac
Kraljevo
Voždovac 1955
Beograd
30 : 29
Pančevo
Pančevo
Vrbas
Vrbas
30 : 30
Mladi radnik
Radinac
ORK Loznica
Loznica
28 : 34
Radnički
Obrenovac
Kučevo
Kučevo
31 : 20
Metalac 2015
Valjevo
Jastrebac
Blace
29 : 23
Knjaževac
Knjaževac
Radnički
Svilajnac
29 : 28
Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
35 : 26
Mladost
Zaječar
Deronje
Deronje
30 : 30
Mokrin
Mokrin
Dolovo
Dolovo
33 : 33
Apatin
Apatin
Klenak 09
Klenak
22 : 20
Jedinstvo
Kačarevo

Ragbi 13

Radnički
Niš
10 : 48
Partizan
Beograd

Američki fudbal

Vukovi Beograd
Beograd
33 : 9
Blue Dragons Beograd
Beograd