XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 418 utakmica za dan
Subota, 10 Septembar 2016

Fudbal

Napredak
Kruševac
2 : 1
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost
Lučani
2 : 0
Radnik
Surdulica
Voždovac
Beograd
1 : 4
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Liverpool
Liverpool
4 : 1
Leicester
Leicester
Arsenal
London
2 : 1
Southampton
Southampton
Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
WBA
West Bromwich
Burnley
Burnley
1 : 1
Hull
Hull
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Crystal Palace
London
Stoke
Stoke-on-Trent
0 : 4
Tottenham
London
West Ham
London
2 : 4
Watford
Watford
Manchester Utd
Manchester
1 : 2
Manchester City
Manchester
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 1
Hamburger SV
Hamburg
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
Köln
Köln
Ingolstadt
Ingolstadt
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
Darmstadt 98
Darmstadt
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
RB Leipzig
Leipzig
1 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Juventus
Torino
3 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Palermo
Palermo
0 : 3
Napoli
Napoli
Lyon
Lyon
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
Lorient
Lorient
0 : 2
Nancy
Nancy-Tomblaine
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 4
Monaco
Monaco
Bastia
Furiani
2 : 1
Toulouse
Toulouse
Angers
Angers
3 : 1
Dijon
Dijon
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Celta Vigo
Vigo
0 : 4
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
5 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Málaga
Málaga
0 : 2
Villarreal
Villarreal
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
Barcelona
1 : 2
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Lovćen
Cetinje
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mladost
Podgorica
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Bokelj
Kotor
2 : 2
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
0 : 1
Dečić
Tuzi
Gorštak
Kolašin
4 : 1
Drezga
Piperi
Sloga
Temerin
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Cement
Beočin
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
Vršac
Vršac
0 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Šapine
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
FAP
Priboj
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Timok
Zaječar
2 : 1
Radan
Lebane
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 3
Car Konstantin
Niš
Teleoptik
Zemun
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
BASK
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Žarkovo
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
Rakovica
Rakovica
0 : 4
IMT
Novi Beograd
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Mladost APA
Apatin
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
ŽAK
Kikinda
Sloga
Plandište
2 : 4
Vršac united
Vršac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Polet (N)
Nakovo
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga
Erdevik
6 : 1
Veternik
Veternik
ŽSK
Žabalj
0 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Sremac Vojka
Vojka
5 : 0
Hajduk (B)
Beška
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
Sofeks
Futog
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
4 : 2
Bane
Raška
Ovčar
Markovica
2 : 1
Dragačevo
Guča
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Miokovci
Miokovci
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
1 : 5
Radnički 1926
Požarevac
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Spartak 1924
Ljig
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
BSK
Bogovina
3 : 1
Malošište
Malošište
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Bukovik
Razanj
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Rtanj
Boljevac
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Morava 1918
Ćuprija
3 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Kopaonik
Brus
2 : 2
Sloga
Ćićevac
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Pusta reka
Bojnik
0 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Avala
Beli Potok
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Milutinac
Zemun
3 : 1
Vrčin
Vrčin
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Bajša
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
ŽAK
Sombor
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Naftagas (E)
Elemir
0 : 1
Banat
Čenta
Bilećanin
Sečanj
8 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Krajina
Krajišnik
0 : 6
Begej
Žitište
Sloven
Ruma
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Mladost
Novi Sad
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
OFK Futog
Futog
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Stubal
Stubal
Ćava
Grošnica
0 : 0
Sloga D
Desimirovac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar 2001
Kostolac
6 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Majur
Majur
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Banjani
Banjani
1 : 1
Radnik
Ub
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Čajetina
Gostilje
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 4
Radnički
Klokočevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladost (Ba)
Batušinac
3 : 0
Orljane
Orljane
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 1
Naša krila
Belotinac
Midžor
Kalna
2 : 4
ŠSK
Štipina
Rudar (G)
Grljan
4 : 0
Osnić
Osnić
Rgotina
Rgotina
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Omladinac
Podina
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 0
Crvena zastava
Hum
Rudar
Jelašnica
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Spartak
Pirot
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Levosoje
Levosoje
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
OFK Alakince
Alakince
6 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zabrežje
Zabrežje
0 : 3
Urovci
Urovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Barajevo
Barajevo
Burovo
Burovo
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Vinča
Vinča
4 : 0
Pudarci
Pudarci
Radnički (T)
Tekija
2 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Zenit
Oparić
2 : 1
Mladi radnik
Novo Lanište
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Gredetin
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 0
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Planinac 2015
Podgorac
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 2
Real
Donja Jajina
Sparta Železnik
Železnik
1 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 4
Šampion
Orom
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Vojvodina
Tovariševo
1 : 3
Budućnost
Parage
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 1
Delija
Mokrin
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
Centar
Novi Sad
Grdica
Grdica
4 : 2
Metalac
Kraljevo
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
Azbest
Stragari
6 : 1
Kremenac
Rogojevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 3
21. oktobar
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 0
Seljak
Cvetojevac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 1
Divostin
Kragujevac
Maršić
Maršić
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Sparta
Grabovica
2 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Ozremica
Beršići
3 : 3
Mladost 09
Vraćevšnica
Mladost (R)
Ranovac
0 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Kalenić
Kalenić
4 : 4
Mladost
Vračević
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
Rubribreza
Rubribreza
GP Zlatibor
Užice
6 : 1
Tara
Kremna
Višesava
Bajina Bašta
4 : 2
Raketa
Užice
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Dedina
Dedina
0 : 6
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Borac
Bivolje
1 : 0
BSK
Bela Voda
Varvarin
Varvarin
2 : 0
Polet 57
Milutovac
Poštar
Beograd
2 : 2
Podunavac
Ritopek
Vis
Parcani
6 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost
Mali Suvodol
1 : 1
Pobeda
Držina
Sport
Bezdan
0 : 0
Panonija
Lalić
Dupljaj
Dupljaj
4 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Rakac Stave
Stave
7 : 1
Sloga Gorić
Gorić
Beloševac
Beloševac
3 : 2
Lukavac
Lukavac
Mali korak
Oglađenovac
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Paune
Paune
Gradac Pričević
Valjevo
1 : 8
Bujačić
Bujačić
Zadrugar
Lopatanj
0 : 5
Dupljaj 2016
Dupljaj
Kruševica
Kruševica
0 : 2
Meševo
Meševo
Pasjak 2013
Pasjak
4 : 2
Vratare
Vratare
Moravac (P)
Pečenjevce
6 : 3
Badince
Badince
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 2
Rudar 1973
Rudare
Soko
Krvije
5 : 2
Veliko Laole
Veliko Laole
Burovac
Burovac
0 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
Dobrnje
Dobrnje
1 : 0
Radnik
Pankovo
Omladinac B
Šetonje
0 : 5
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak
Trnovče
4 : 0
Brana Paunović 1933
Rašanac
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Polet
Mirosaljci
Borac (A)
Arapovac
0 : 3
Bistrica
Bistrica
Dunav
Ostrovo
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
Planinac
Panjevac
3 : 1
Mladi borac
Trucevac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 4
Naša Krajina
Kupinik
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 3
Mladost
Velika Greda
Graničar
Miletićevo
4 : 0
Janošik
Janošik
Gaj
Veliki Gaj
0 : 1
Sloga
Margita
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Mladost
Mala Drenova
Rujišnik
Rujišnik
2 : 0
Vinogradar
Riljac
Razvitak
Mirilovac
1 : 0
Radnik
Davidovac
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Luk
Voćnjak
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
Bane 1931
Raška
4 : 1
Budućnost
Samaila
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 3
Kralj Petar I
Topola
Culjković
Culjković
4 : 7
Partizan
Drenovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 4
OFK Šabac
Šabac
Napredak
Ševarice
0 : 1
Metaloplastika
Šabac
Polet
Aleksandrovac
1 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Selanac
Selanac
4 : 1
Čobanče
Čitluk
Vrhpolje
Vrhpolje
5 : 2
Crnča
Crnča
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 0
Električar
Šuvajić
Mladost
Crni kao
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Napredak
Malo Krčmare
7 : 0
Karađorđe
Viševac
Šumadija
Sipić
3 : 2
Feniks
Rača
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
3 : 0
Lajkovac
Lajkovac
Sloga
Bogovađa
1 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Oniks
Lozovik
0 : 0
Domaćin
Kovačevac
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Tornado
Drazevac
6 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Proleter
Jasenak
0 : 0
Munja
Baric
Roma
Iverić
3 : 0
Skela
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
4 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 2
Krstarica
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
6 : 1
Levač
Rekovac
Unafortuna
Lužnice
0 : 2
Požega
Požega
Karađorđe
Topola
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 10
Slatke male
Burovac
Sloga 036
Kraljevo
0 : 1
Šabac
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 6
Budućnost (K)
Konarevo
Jošanica
Novi Pazar
5 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
1 : 4
Loznica
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 5
Smederevo 1924
Smederevo
Homoljac
Žagubica
7 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Karadjordje
Topola
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Mihajlovac
Mihajlovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Šapine
Šapine
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Brodarac 2
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 4
Internacional
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
IMT
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Balkan
Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
Sindjelic
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac (Sa)
Sakule
9 : 0
Glogonj
Glogonj
Dolina
Padina
2 : 6
Jugoslavija
Jabuka
Omladinac 1927
Opovo
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Udarnik
Lozovik
0 : 5
Sloboda
Lipe
011
Beograd
4 : 1
Zmaj 1953
Beograd
BSK 1925
Beograd
5 : 2
Budućnost
Dobanovci
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Vrčin
Vrčin
Sremcica
Sremcica
0 : 2
Seceranac Ada
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
6 : 2
Milutinac
Zemun
Minel
Beograd
0 : 11
Vinča
Vinča
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
BASK MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
0 : 0
Brodarac 1947 MK
Beograd
Zemun B MK
Zemun
1 : 6
Šumadinac MK
Bečmen
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
10 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Tutin
Tutin
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
1 : 3
Loznica
Loznica
Savacium
Šabac
5 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Senjak
Valjevo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Petlić 2006
Smederevo
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
Karadjordje
Topola
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Šapine
Šapine
PKB
Padinska Skela
5 : 0
BASK
Beograd
011
Beograd
3 : 2
BSK
Borča
Internacional
Beograd
1 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
Sindjelic
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 1
Indeks
Novi sad
Spartak
Subotica
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Budućnost
Ratari
16 : 0
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velia Plana
1 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Azanja
4 : 0
Polet
Trnovče
Mladost
Buđanovci
0 : 7
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Subotica
Subotica
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički
Baranda
3 : 3
Borac
Pločica
Slavia
Kovačica
3 : 3
Tempo
Sefkerin
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Borac
Lešnica
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jedinstvo
Mali Zvornik
4 : 2
Jadar
Stupnica
Mladost
Borina
1 : 7
Loznica
Loznica
Bežanija
Beograd
4 : 2
Žarkovo
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 6
Vinca
Vinca
Palilulac
Beograd
4 : 3
OLE
Zemun
Postar 1930
Beograd
0 : 3
Torlak
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
2 : 0
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
Teleoptik MK
Zemun
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
4 : 0
BSK Borča MK
Borča
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
7 : 0
Brodarac MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 0
IMT MK
Novi Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
10.09.2016
FSFV MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
1 : 6
011 MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
1 : 4
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
3 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
10.09.2016
Internacional MK
Beograd
13. Maj MK
Zemun
1 : 2
Srem MK
Jakovo
Novi Beograd MK
Novi Beograd
2 : 2
OFK Beograd V MK
Beograd
011 V MK
Beograd
4 : 2
Zmaj 1953 MK
Zemun
DIF MK
Beograd
1 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
Kosmet
Leposavić
1 : 0
Tutin
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Bane
Raška
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
6 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
4 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Ribnica
Mionica
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
3 : 1
AF Djokić
Velika Plana
Morava
Velika Plana
1 : 3
AF Duljaj
Topola
Petlić 2006
Smederevo
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Presing
Požarevac
5 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Cepelin 026
Smederevo
3 : 0
Plana
Velika Plana
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Čukarički
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 2
Indeks
Novi sad
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Spartak
Subotica
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
Proleter
Vranovo
0 : 0
Sloga
Miloševac
Udarnik
Lozovik
10 : 1
Sloboda
Lipe
Arena Su
Subotica
2 : 1
Spartak
Subotica
Kolonija
Kovin
4 : 4
Železničar
Pančevo
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
Spartak 1911
Debeljača
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajdučica
Hajdučica
1 : 6
Crvena zvezda
Pavliš
Lola
Beograd
6 : 0
Borac
Ostruznica
OLE
Zemun
3 : 0
Balkan
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 0
Postar 1930
Beograd
Banja
Beograd
0 : 6
Beograd 1929
Beograd
Sindjelic
Beograd
2 : 1
Studentski Grad
Beograd
Dominus
Beograd
2 : 3
Internacional
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 3
BSK 1925
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Nord Star
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
1 : 6
Vinca
Beograd
Rad MK
Beograd
5 : 1
BSK Borča MK
Borča
Teleoptik MK
Zemun
0 : 3
Partizan MK
Beograd
Dunavac MK
Grocka
3 : 0
Vrčin MK
Vrčin
Kosmaj MK
Ralja
1 : 1
Ole MK
Zemun
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
13 : 1
Beograd 1929 MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
1 : 4
Voždovac B MK
Beograd
DIF MK
Beograd
3 : 0
Prva Iskra MK
Barič
OFK Beograd B MK
Beograd
1 : 2
Napredak MK
Medoševac
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 4
Dušanovac MK
Beograd
Sinđelić MK
Ugrinovci
1 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
Mungosi MK
Zemun
2 : 1
Tempo MK
Beograd
Borac MK
Progar
3 : 12
Fer Plej 06 MK
Zemun
Čukarički
Beograd
4 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
Pčelinjo
Loznica
20 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 8
Loznica I
Loznica
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Spartak
Subotica
Bajša
Bajša
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
10.09.2016
10:00
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Mačva 2005
Bogatić
3 : 4
POFK Čivija
Šabac
Rađevac
Krupanj
10.09.2016
10:00
Donjošorac
Šabac
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
Njerš Ištvan
Totovo selo
8 : 1
Kevi
Kevi
Dominus
Beograd
4 : 1
Srem
Jakovo
Olimpik
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Surcin
Sinjdjelic
Ugrinovci
4 : 2
Lola
Beograd
Ada
Beograd
7 : 0
Bezanija
Beograd
Postar
Zvezdara
2 : 3
Lepusnica
Lepusnica
Sindjelic
Beograd
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Atakante
Beograd
3 : 0
Banja
Beograd
Trijumf
Beograd
5 : 0
Komgrap
Beograd
Rusanj
Rusanj
0 : 3
DIF
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 2
BSK 1926
Baćevac
Mladi Proleter
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Dorcol
Beograd
2 : 0
Petlic
Beograd
IMT
Beograd
7 : 0
Torlak
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 12
Forza
Beograd
Jadar
Loznica
7 : 1
Radnički Stobeks 07
Klupci
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Sloga
Korenita
Borac
Kozjak
0 : 3
Pčelinjo
Loznica
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 2
Loznica 07
Loznica

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
23 : 23
Vojvodina
Novi Sad
Jugović
Kać
19 : 32
Spartak Vojput
Subotica
Dinamo
Pančevo
31 : 25
Morava
Velika Plana
Crvena zvezda
Beograd
33 : 26
Rudar
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
23 : 32
Kikinda
Kikinda
Junior
Beograd
24 : 28
Jagodina
Jagodina
Naisa
Niš
33 : 22
Železničar
Inđija

Hokej

Hokej klub Beograd
Beograd
1 : 5
ASC Corona Brasov
Brasov
Debreceni HK
Debrecin
2 : 1
Dunarea Galati
Galati