XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 653 utakmica za dan
Subota, 29 Oktobar 2016

Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 3
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Radnički
Pirot
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Crystal Palace
London
2 : 4
Liverpool
Liverpool
Manchester Utd
Manchester
0 : 0
Burnley
Burnley
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Tottenham
London
1 : 1
Leicester
Leicester
Watford
Watford
1 : 0
Hull
Hull
WBA
West Bromwich
0 : 4
Manchester City
Manchester
Sunderland
Sunderland
1 : 4
Arsenal
London
Mainz 05
Mainz
2 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 2
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Bayern
München
Werder
Bremen
1 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Borussia Dortmund
Dortmund
0 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Bologna
Bologna
0 : 1
Fiorentina
Firenze
Juventus
Torino
2 : 1
Napoli
Napoli
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Lyon
Lyon
Nancy
Nancy-Tomblaine
2 : 0
Caen
Caen
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Monaco
Monaco
Lorient
Lorient
2 : 2
Montpellier
Montpellier
Bastia
Furiani
0 : 0
Dijon
Dijon
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Angers
Angers
Sporting Gijón
Gijón
1 : 1
Sevilla
Sevilla
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 4
Real Madrid
Madrid
Atlético Madrid
Madrid
4 : 2
Málaga
Málaga
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Granada
Granada
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Bokelj
Kotor
Mladost
Podgorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Rudar
Pljevlja
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 0
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 5
Gusinje
Gusinje
Polimlje
Murino
4 : 2
Petnjica
Petnjica
Brskovo
Mojkovac
4 : 0
OFK Borac
Bijelo Polje
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
4 : 0
Zabjelo
Podgorica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Cement
Beočin
0 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Loznica
Loznica
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 3
Sloga (P)
Požega
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
FAP
Priboj
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Šapine
Šapine
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Dunav
Prahovo
1 : 1
Radan
Lebane
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
Timok
Zaječar
Tabane 1970
Jagodina
7 : 4
Sloga (D)
Despotovac
Sopot
Sopot
2 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Dorćol
Beograd
BASK
Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Polet (K)
Karavukovo
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Tisa (A)
Adorjan
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 0
Tavankut
Tavankut
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
Sloga
Plandište
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 1
Borac
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 1
Sofeks
Futog
Sloga
Erdevik
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Index
Novi Sad
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 0
Miokovci
Miokovci
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
VGSK
Veliko Gradište
4 : 3
Borac (Ž)
Žabari
Morava
Velika Plana
0 : 0
RSK
Rabrovo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Rtanj
Boljevac
BSK
Bogovina
1 : 3
Brodoremont
Kladovo
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Svrljig
Svrljig
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Sloga
Ćićevac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Juhor
Obrež
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Levač
Rekovac
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Kopaonik
Brus
Lužnica
Babušnica
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Sloga (L)
Leskovac
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Avala
Beli Potok
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Jadran (F)
Feketić
4 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Polet (S)
Sivac
3 : 2
Slavija
Pivnice
Mladost (K)
Kruščić
0 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Borac (St)
Starčevo
OFK Kikinda
Kikinda
8 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 4
Begej
Žitište
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Lehel
Mužlja
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 1
Borac
Klenak
Partizan
Vitojevci
4 : 1
Rudar
Vrdnik
Sloven
Ruma
0 : 0
Hajduk
Divoš
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Sirig
Sirig
2 : 3
Jugović
Kać
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Tatra
Kisač
Omladinac
Novo Selo
7 : 2
Mataruge
Mataruge
Rudar
Baljevac
4 : 1
Radnik
Ušće
Sloga D
Desimirovac
1 : 4
Mladost
Pajazitovo
Ćava
Grošnica
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Slatina
Slatina
7 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 0
Podunavac
Udovice
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Makce
Makce
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
Jedinstvo
Štitar
Junior Novo Naselje
Valjevo
5 : 1
Mladost
Dračić
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Lazarica
Prilipac
Poreč
Donji milanovac
8 : 0
Blizna
Blizna
Zlot
Zlot
3 : 1
Polom
Leskovo
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
9 : 1
Naisus 1977
Rožina
Resavac
Subotica
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
FUD
Brus
5 : 1
Mladi radnik
Bačina
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 4
Trbunje
Trbunje
Real
Jasenica (Žitorađa)
4 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
3 : 1
Partizanski put
Grudaš
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 1
Vulkan
Brenica
Zvezda
Blato
1 : 3
Borac
Barje Čiflik
Vladimir Durković
Berilovac
10 : 0
Napredak
Izvor
Radnički
Velika Hoča
1 : 0
Gračanica
Gračanica
Ugljare
Ugljare
0 : 4
Polet
Laplje Selo
Brezovica
Štrpce
3 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
6 : 0
Gračanica
Gračanica
Sitnica
Lepina
1 : 2
Polet
Laplje Selo
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Ugljare
Ugljare
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Komgrap
Beograd
Šumadija
Šopić
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Napredak
Medoševac
1 : 0
Polet
Grabovac
Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Strelac
Mislođin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 2
Radnički
Rudovci
Radnički (T)
Tekija
3 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 1
Planinac 2015
Podgorac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
4 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Gredetin
Gredetin
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
2 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Napredak 1976
Jošanica
Mladost
Resnik
3 : 7
Slemen
Milušinac
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Gradac
Konopnica
4 : 1
Lemind
Leskovac
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
BUSK
Novi Beograd
Sparta Železnik
Železnik
1 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
Atakante
Beograd
3 : 0
Petrovčić
Petrovčić
Sloboda
Stara Moravica
1 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Borac
Obrovac
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Moskva
Budisava
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Partizan
Vrba
0 : 3
Popovići
Popovići
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Erdoglija
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Divostin
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 3
Maršić
Maršić
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Bjelica
Milatovići
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Sparta
Grabovica
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozremica
Beršići
5 : 4
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 0
Pobeda (S)
Sepci
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Železničar
Požarevac
Jadar (S)
Stupnica
4 : 1
Sloga (S)
Straža
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Rubribreza
Rubribreza
5 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
3 : 2
Rudar
Radljevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Proleter
Bajevac
Crvena Jabuka
Ub
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
GP Zlatibor
Užice
7 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Policajac 92
Užice
0 : 0
Raketa
Užice
BSK
Bela Voda
3 : 2
Budućnost
Kaonik
Sloga
Majdevo
3 : 0
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Dedina
Dedina
2 : 1
Čarapan
Kruševac
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Sloga
Lozna
Poštar
Beograd
1 : 1
Dedinje
Beograd
Mladost (G)
Guberevac
6 : 1
Popović
Popovići
Vis
Parcani
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Senjak
Pirot
5 : 1
Sloboda
Rasnica
Mladost
Mali Suvodol
2 : 5
Rajko Mitić
Bela Palanka
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Durlan Siti
Niš
Moravac
Čečina
5 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Grkinja
Grkinja
3 : 0
Mekiš
Mekiš
Kosovo
Zvezdan
2 : 4
Kastrum
Gamzigrad
Sport
Bezdan
1 : 1
Partizan
Kupusina
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 0
Polet
Jalovik
Provo 2015
Provo
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
6 : 3
Todorovce
Todorovce
Turekovac
Turekovac
2 : 3
Rudar 1973
Rudare
Veternica
Leskovac
3 : 1
Jašunja
Jašunja
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 4
BSK
Brajkovac
Borac (A)
Arapovac
0 : 5
Sloboda
Stubica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
2 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Beljanica
Strmosten
11 : 1
Mladi borac
Trucevac
Planinac
Panjevac
3 : 3
Orlovi
Jasenovo
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 0
Vinogradar
Riljac
Radnik
Davidovac
8 : 0
Vihor
Golubovac
Granit
Radalj
0 : 3
Hajduk
Ribarica
Luk
Voćnjak
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 4
Mladost (J)
Jelenac
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Sloga
Zabojnica
Omladinac
Bogatić
0 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
Bojić
Bojić
1 : 3
Maovi MH
Maovi
Pocerina
Jevremovac
11 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Metlić
Metlić
1 : 2
Volujac
Volujac
Borac BTG
Batalage
1 : 6
Pričinović
Pocerski Pričinović
Partizan
Drenovac
3 : 0
Culjković
Culjković
Metaloplastika
Šabac
3 : 0
Napredak
Ševarice
Pobeda
Ševica
1 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
Radenka
Radenka
0 : 1
Zviždic
Kučevo
Sloga
Mustapić
4 : 2
Neresnica
Neresnica
Ušće
Stalać
2 : 0
OFK Marenovo
Marenovo
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Jasenovac
Krepoljin
3 : 1
Borac
Vukovac
Žitkovica
Žitkovica
6 : 1
OFK Vinci
Vinci
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Šumadija
Sipić
2 : 4
Meteor
Lapovo
Sinđelić
Grabovac
1 : 6
Budućnost
Đurinac
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Sloga
Bogovađa
Lajkovac
Lajkovac
1 : 10
Ratkovac
Ratkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
7 : 0
Oniks
Lozovik
Domaćin
Kovačevac
4 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Lipar
Donji Račnik
3 : 4
Sloboda
Šuljkovac
Tornado
Drazevac
2 : 0
Munja
Baric
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 0
Skela
Skela
Roma
Iverić
2 : 4
Rojkovac
Obrenovac
Spartak
Subotica
4 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Rad
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Kolibri
Kuršumlija
0 : 4
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Polet
Sivac
Radnički 2012
Niš
7 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 0
Levač
Rekovac
Napredak
Kruševac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Rad
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Mačva
Šabac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Cerovac
3 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Karadjordje
Topola
Morava
Velika Plana
4 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 2
Šapine
Šapine
Homoljac
Žagubica
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 10
Šumadija
Aranđelovac
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
2 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
Železničar
Pančevo
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Veternik
Veternik
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Budućnost
Alibunar
0 : 2
Partizan
Gaj
Proleter
Mramorak
1 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Napredak
Markovac
1 : 1
Sloga
Miloševac
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Sloboda
Lipe
Zmaj 1953
Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
011
Beograd
5 : 0
Trudbenik
Trudbenik
BSK 1925
Beograd
8 : 0
Prva Iskra
Barič
Omladinac
Veliko Polje
2 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 3
Sremcica
Sremcica
Seceranac Ada
Beograd
5 : 1
Vinča
Vinča
Minel
Beograd
2 : 0
Postar 1930
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
6 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Bane
Raška
0 : 3
Nacional AG
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mačva (Š)
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Senjak
Valjevo
11 : 0
Železničar
Lajkovac
Donjošorac Sunrise
Šabac
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Karadjordje
Topola
1 : 1
Petlić 2006
Smederevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Šapine
Šapine
3 : 5
Radnički 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BSK
Borča
0 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Sindjelic
Beograd
PKB
Padinska Skela
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Indeks
Novi sad
1 : 1
Inđija
Inđija
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 1
Borac
Novi Sad
ŽAK junior
Sombor
1 : 2
Hajduk junior
Kula
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Podunavac
Udovice
7.juli
Vodanj
0 : 3
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
2 : 1
Polet
Trnovče
Bresje Superior
Velia Plana
3 : 0
Šumadija
Azanja
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 6
Sloven
Ruma
Mladost
Buđanovci
0 : 5
Rudar
Vrdnik
Mladost (O)
Omoljica
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Pločica
5 : 1
Radnički
Baranda
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Slavia
Kovačica
Polet
Grabovac
1 : 4
Rvati
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Avala 1939
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
011 MK
Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
FSFV MK
Beograd
29.10.2016
Lokomotiva MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
IMT MK
Novi Beograd
3 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
2 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
29.10.2016
Internacional MK
Beograd
Zmaj 1953 MK
Zemun
1 : 3
Zemun MK-V
Zemun
DIF MK
Beograd
1 : 0
Srem MK
Jakovo
Bane
Raška
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
AS
Novi Pazar
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Mačva (Š)
Šabac
Drina
Ljubovija
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Donjošorac Sunrise
Šabac
4 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 10
Pinkum
Veliko Gradište
Cepelin 026
Smederevo
3 : 1
Presing
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Petlić 2006
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Morava
Velika Plana
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 0
AF Djokić
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
7 : 0
AF Duljaj
Topola
Plana
Velika Plana
1 : 0
Bačinac
Bačinac
BSK
Borča
0 : 9
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
3 : 0
FSFV
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
011
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Indeks
Novi sad
0 : 2
Inđija
Inđija
CFK
Vrbas
6 : 0
Vrbas
Vrbas
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Osipaonica
Osipaonica
14 : 0
Borac 1932
Ralja
Proleter
Vranovo
10 : 0
Udarnik
Lozovik
Subotica
Subotica
15 : 0
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Provo
Provo
1 : 0
Hajduk
Debrc
13. Maj
Zemun
6 : 0
Graficar
Beograd
OLE
Zemun
3 : 2
Rakovica
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 3
Beograd 1929
Beograd
Studentski Grad
Beograd
0 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Dominus
Beograd
7 : 0
BASK
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
7 : 0
Nord Star
Beograd
Sremcica
Sremcica
1 : 1
Vinca
Beograd
Trijumf
Sremčica
5 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Altina MK
Zemun
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 5
Ole MK
Zemun
Boleč MK
Boleč
3 : 1
Beograd 1929 MK
Beograd
Dunavac MK
Grocka
3 : 3
Kosmaj MK
Ralja
Voždovac B MK
Beograd
0 : 1
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Olimpik MK
Beograd
8 : 0
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Sinđelić MK
Ugrinovci
2 : 0
Fer Plej 06 MK
Zemun
Mungosi MK
Zemun
12 : 1
Borac MK
Progar
Dušanovac MK
Beograd
2 : 4
Radnički NB
Novi Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Vozdovac
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sloga
Korenita
1 : 12
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica II
Loznica
1 : 4
Loznica I
Loznica
Pčelinjo
Loznica
15 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
CFK
Vrbas
2 : 0
Subotica
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Bajša
Bajša
Zvezda
Konatice
1 : 11
Duboko
Mala Mostanica
Rvati
Obrenovac
0 : 21
Zabrezje
Zabrezje
Omladinac
Veliko Polje
9 : 0
Pobeda
Piroman
Zadrugar
Orasac
15 : 0
Sloga
Ratari
OFK AS
Novi Pazar
10 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Tutin
Tutin
0 : 3
OFK National AG
Novi Pazar
Luna
Novi Pazar
4 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Rudar
Baljevac
3 : 2
Bane
Raška
POFK Savacium
Šabac
1 : 0
POFK Čivija
Šabac
Mačva
Šabac
3 : 0
Tamnava 2016
Koceljeva
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 13
Rađevac
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
0 : 6
OFK Šabac
Šabac
Bačka
Mol
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Potisje
Kanjiža
1 : 5
Njerš Ištvan
Totovo selo
FK Napredak
Markovac
29.10.2016
FK Plana
Velika Plana
FK Sloga 33
Petrovac
29.10.2016
FK Presing
Požarevac
FK Strai Grad
Petrovac
29.10.2016
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Trgovački
Petrovac
29.10.2016
FK Petlić
Smederevo
Olimpik
Beograd
5 : 0
Bezanija
Beograd
Dominus
Beograd
5 : 1
Ada
Beograd
Buducnost
Dobanovci
1 : 3
Srem
Jakovo
Studentski Grad
Novi Beograd
5 : 1
Sinjdjelic
Ugrinovci
Postar
Zvezdara
5 : 1
Banja
Beograd
Sindjelic
Beograd
1 : 0
Atakante
Beograd
Rakovica
Rakovica
7 : 0
Rusanj
Rusanj
Karioke
Beograd
2 : 1
Trijumf
Beograd
Trijumf
Beograd
0 : 2
Borac
Ostruznica
Rusanj
Rusanj
1 : 13
BSK 1926
Baćevac
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Rakovica
Rakovica
Komgrap
Beograd
0 : 4
Karioke
Beograd
Dorcol
Beograd
8 : 0
Vinca
Vinca
Zemun B
Zemun
0 : 0
Radnicki NB
Novi Beograd
Torlak
Beograd
0 : 0
Forza
Beograd
IMT
Beograd
9 : 1
BSK 1925 B
Batajnica
Zmaj 1953
Beograd
1 : 2
Lokomotiva V
Beograd
Posavina
Stubline
0 : 0
Radnicki
Obrenovac
Buducnost
Zvecka
3 : 1
Feniks
Zabrezje
Skela
Skela
1 : 1
Pobeda
Piroman
FK Petlić
Smederevo
4 : 1
FK Napredak
Markovac
FK Trgovački
Petrovac
1 : 1
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Stari Grad
Golubac
29.10.2016
FK Presing
Požarevac
FK Sloga 33
Petrovac
0 : 4
FK Plana
Velika Plana
Leštane
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Ugrinovci

Košarka

Partizan NIS
Beograd
61 : 64
Budućnost VOLI
Podgorica
Cibona
Zagreb
87 : 68
FMP
Železnik
Smederevo 1953
Smederevo
88 : 98
Napredak Rubin
Kruševac
Beovuk 72
Beograd
93 : 96
OKK Beograd
Beograd
Metalac
Valjevo
80 : 85
Spartak
Subotica
Tamiš
Pančevo
97 : 81
Konstantin
Niš
Dunav
Stari Banovci
63 : 78
Dynamic BG
Beograd
Kolubara LA 2003
Lazarevac
70 : 76
Radnički 1950
Kragujevac
Plana
Velika Plana
88 : 78
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zlatibor
Čajetina
86 : 64
Sloboda
Užice
Rtanj
Boljevac
79 : 62
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Mladost
Smederevska Palanka
105 : 76
Futog Tupanjac MD
Futog
Crvenka
Crvenka
89 : 79
Kris Kros
Pančevo
Radnički
Kovin
69 : 73
Nova Pazova
Nova Pazova
Jedinstvo
Novi Becej
71 : 102
Akademik
Srbobran
Stara Pazova
Stara Pazova
58 : 63
Vrbas
Vrbas
Sveti Đorđe
Žitište
90 : 58
Železničar
Inđija
Zlatar
Nova Varoš
86 : 35
Ub
Ub
Priboj
Priboj
67 : 80
KKK Radnički
Kragujevac
Zekas 75
Rača
80 : 75
Crnokosa
Kosjerić
Šabac
Šabac
73 : 75
Mileševac
Prijepolje
Zdravlje Leskovac
Leskovac
70 : 66
Niš
Niš
Sokobanja
Sokobanja
60 : 52
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Borča
Beograd
68 : 75
BKK Radnički
Beograd
Torlak
Beograd
78 : 74
Radnički (O)
Obrenovac
Slodes
Beograd
67 : 88
Žarkovo
Beograd
Star
Novi Sad
91 : 95
Velika Kikinda
Kikinda
Kadet
Novi Sad
55 : 80
Mladost Veternik
Veternik
Sivac
Sivac
88 : 105
Sloboda NS
Novi Sad
Vojka
Vojka
58 : 89
Jadran
Golubinci
Jedinstvo
Kačarevo
86 : 67
BNS
Banatsko Novo Selo
Lokomotiva 2016
Pećinci
48 : 102
Dinamo
Pančevo
Opovo 99
Opovo
71 : 54
Šimanovci
Šimanovci
Play off
Užice
70 : 90
Morava
Zablaće
Goč
Vrnjačka Banja
75 : 59
Stragari
Stragari
Paraćin
Paraćin
101 : 60
Napredak Junior
Kruševac
Zvezdara
Beograd
96 : 70
Torlak 2
Beograd
Vitez BGD 011
Beograd
82 : 73
BASK
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
57 : 80
Novi Beograd 7
Beograd
Jugbasket
Vranje
110 : 49
Hisar
Leskovac
Đerdap
Kladovo
72 : 77
Mladost Vesna
Bela Palanka
Partizan 1953
Beograd
59 : 52
Kraljevo
Kraljevo
Novosadska ŽKA
Novi Sad
42 : 81
Spartak
Subotica
Student
Niš
61 : 77
Šabac
Šabac
Šumadija
Kragujevac
63 : 73
Vršac
Vršac
Crvena zvezda
Beograd
74 : 75
Radivoj Korać
Beograd
Duga
Šabac
68 : 24
Play Off
Užice
Loznica
Loznica
67 : 43
Zvečan
Zvečan
Užice
Užice
77 : 28
Lim
Priboj
Palanka 2012
Smederevska Palanka
57 : 52
Topličanin 2012
Prokuplje
Student 2
Niš
41 : 94
Bor
Bor
Bagdala
Kruševac
40 : 92
Paraćin
Paraćin
Radnički
Kragujevac
50 : 66
Actavis academy
Leskovac
Radnički 2016
Kragujevac
70 : 63
Gimnazijalac
Pirot
Radnički
Beograd
66 : 70
Njegoš
Lovćenac
Srbobran
Srbobran
48 : 87
Stara Pazova
Stara Pazova
Beočin
Beočin
86 : 38
Proleter
Novi Sad
Jadran
Golubinci
39 : 105
Topolčanka
Bačka Topola
Crvena Zvezda M:TS
Beograd
100 : 61
Železničar
Čačak
Dinamik
Beograd
92 : 69
Vojvodina
Novi Sad
Nibak
Niš
58 : 80
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
Zdravlje
Leskovac
80 : 62
Polet
Ratina
Mladost
Čačak
56 : 69
Partizan NIS
Beograd
Radnički
Kragujevac
92 : 85
Žarkovo
Beograd
Vizura Shark
Beograd
108 : 53
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
79 : 60
Konstantin
Niš
Partizan NIS
Beograd
68 : 60
Mladost (Č)
Čačak
Borac
Čačak
74 : 82
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Sport's World
Novi Sad
57 : 73
Zemun
Zemun
Mladost
Ub
20 : 0
M-015
Šabac
Železničar
Lajkovac
102 : 65
MIX
Šabac
Koceljeva
Koceljeva
20 : 0
MIX 1
Šabac
MIX 2
Šabac
20 : 0
Student 014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
54 : 63
OKK Šabac
Šabac
Student 014
Valjevo
102 : 19
Mionica
Mionica
MIX 2
Šabac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
M-015
Šabac
20 : 0
LA Basket
Lazarevac
MIX 2
Šabac
20 : 0
MIX 1
Šabac
Inter koš
Šabac
32 : 15
Student 014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
20 : 0
Rađevac
Krupanj
Mionica
Mionica
15 : 30
LA Basket
Lazarevac
Osečina
Osečina
20 : 0
Student
Valjevo
MIX
Šabac
20 : 0
Rađevac
Krupanj
Mionica
Mionica
20 : 0
Mladost 014
Ub

Odbojka

Niš IGM Mladost
Niš
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Spartak (LJ)
Ljig
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Partizan
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
VA 014 Gorenje
Valjevo
3 : 2
Borac
Starčevo
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Spartak (S)
Subotica
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Užice
Užice
1 : 3
Zaslon
Šabac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 0
Antena
Kruševac
Stig
Kurjače
3 : 1
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
Loznica
Loznica
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
0 : 3
Rudar
Kostolac
Gračac
Gračac
3 : 0
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Knez Lazar
Kruševac
3 : 1
Arilje
Arilje
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Banat
Vršac
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Šid
Šid
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Mladost
Turija
Vojvodina 2
Novi Sad
1 : 3
Mladost-Expans
Nova Pazova
Niš 2
Niš
2 : 3
Pirot
Pirot
Mladost
Vranje
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Vest
Šid
1 : 3
Partizan
Bač
Maglić 1953
Maglić
3 : 1
Merkur
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Sloven
Ruma
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Vrbas
Vrbas
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
Inđija
Inđija
3 : 0
Vojvodina 3
Novi Sad
MD Zrenjanin
Zrenjanin
1 : 3
Vizura
Beograd
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
Roda
Beograd
3 : 2
FOK
Futog
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Vranje
Vranje
Student
Niš
1 : 3
Millennium
Niš
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Ub
Ub
Tutin
Tutin
1 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 0
Sterija
Beograd
Borac (Č)
Čačak
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Ribnica
Mionica
1 : 3
Zaslon
Šabac
Srbijanka 014
Valjevo
1 : 3
Kralj
Beograd
Smeč 5
Kragujevac
3 : 2
Lucky Star
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Radan
Lebane
0 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Bor
Bor
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Pirot
Pirot
Leskovac-98
Leskovac
3 : 1
Stampedo
Niš
Volejstars
Sombor
2 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Apatin
Apatin
3 : 0
Vršac
Vršac
Elan Volej
Srbobran
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Kraljevo
Kraljevo
29.10.2016
Mladost 2000
Kruševac
Napredak 037
Kruševac
3 : 1
Ušće
Ušće
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Raška
Raška
0 : 3
Bane
Raška
Grbić
Temerin
3 : 1
Štrand Volej
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
Star
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Libero
Bačko Gradište
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
Bečej
Bečej
1 : 3
Banat
Vršac
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Žitište
Žitište
Mladost 2
Nova Pazova
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Inđija
Inđija
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Hajduk
Kula
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Merkur
Bačka Palanka
3 : 2
CVS
Sombor
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 3
Gox-IN
Bački Gračac
Trijumf 2013
Šid
0 : 3
Blok aut
Temerin
Maks
Šid
3 : 1
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci

Rukomet

Sloga
Požega
38 : 20
Jugović
Kać
Spartak Vojput
Subotica
30 : 19
Metaloplastika
Šabac
Dubočica 54
Leskovac
25 : 23
Zlatar
Nova Varoš
Topličanin
Prokuplje
17 : 35
Proleter
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
20 : 22
Obilić
Beograd
Vranje 1957
Vranje
22 : 22
Sindjelić
Beograd
Kikinda
Kikinda
30 : 28
Crvena Zvezda
Mokrin
Jabuka
Jabuka
17 : 21
Crvenka
Crvenka
Rekreativo
Beograd
24 : 22
Novi Beograd
Beograd
Studentski grad
Beograd
27 : 21
Partizan 2
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 24
Jagodina
Jagodina
ORK Bor
Bor
24 : 31
Bela Palanka
Bela Palanka
Radnički
Ćuprija
29 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac
Blace
36 : 22
Aleksinac
Aleksinac
Radnički 2
Kragujevac
29 : 19
Beli andjeo
Prijepolje
Mladost
Čačak
28 : 33
Župa 54
Aleksandrovac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
32 : 31
Arilje
Arilje
Napredak
Kruševac
27 : 34
Prva Petoletka
Trstenik
Radnički 1958
Šid
31 : 29
Mladost
Bački Jarak
Dorćol
Beograd
24 : 22
Smederevo
Smederevo
Gučevo
Banja Koviljača
18 : 43
Metaloplastika 2
Šabac
BASK Soko
Beograd
32 : 24
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
33 : 21
Mladost 1949
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
28 : 27
Đerdap
Kladovo
Hidroelektrana
Bajina Bašta
28 : 22
Zlatar 2
Nova Varoš
Bane
Raška
23 : 32
Pobednik
Prijepolje
Omladinac
Gornji Milanovac
30 : 34
Sloga
Kraljevo
Šamot 65 2
Aranđelovac
34 : 29
Radnički 1964 2
Kragujevac
Senta
Senta
28 : 38
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički
Jaša Tomić
33 : 21
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Bočar
21 : 35
Zrenjanin
Zrenjanin
Omladinac (D)
Deliblato
20 : 7
Crepaja
Crepaja
Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 37
Radnički
Novi Sad
Junior
Beograd
29 : 33
Medicinar
Šabac
Naisa
Niš
26 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
Jagodina
Jagodina
37 : 24
Radnički KG
Kragujevac
Kikinda
Kikinda
24 : 19
Bor RTB
Bor
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
30 : 25
Pančevo
Pančevo
ORK Loznica
Loznica
43 : 32
Mačva
Šabac
Grand Zvezda
Beograd
22 : 34
Kučevo
Kučevo
Jastrebac
Blace
37 : 14
Dubočica
Leskovac
Radnički
Svilajnac
28 : 15
Radan
Lebane
Knjaževac
Knjaževac
21 : 26
Naisa 2
Niš
Rtanj
Boljevac
18 : 28
Mladost
Zaječar
Đerdap
Kladovo
34 : 24
Topličanin
Prokuplje
Sočanica
Sočanica
12 : 30
Prijepolje
Prijepolje
Metalac AD
Gornji Milanovac
33 : 9
Košutnjak
Čačak
Radnički
Bajmok
36 : 31
Srem
Sremska Mitrovica
Laki
Crvenka
33 : 16
Petrovaradin
Petrovaradin
Sloven
Ruma
25 : 24
Partizan
Iđoš
Senta
Senta
11 : 15
Obilić
Novi Kneževac

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
17 : 4
Zadar 1952
Zadar
Primorac
Kotor
14 : 4
Šabac
Šabac
Medveščak
Zagreb
9 : 9
VA Cattaro
Kotor

Futsal

Kragujevac 2011
Kragujevac
3 : 6
Župski rubin
Prijepolje
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 12
Šljivici
Ivanjica
Tisa
Novi Bečej
4 : 2
Indians 2013
Inđija
Sombor
Sombor
5 : 4
Kikinda
Kikinda
Prokuplje
Prokuplje
1 : 2
Rota
Bujanovac
Gurgusovac
Knjaževac
3 : 11
Aleksinac 2015
Aleksinac

Hokej

ECE Celje
Celje
7 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Triglav
Kranj
10 : 1
Maribor
Maribor
Bled
Bled
8 : 4
Mladost
Zagreb
Dunarea Galati
Galati
7 : 5
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár