XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 586 utakmica za dan
Subota, 1 April 2017

Fudbal

Napredak
Kruševac
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnik
Surdulica
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Lučani
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Borac
Čačak
0 : 1
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
0 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Mačva
Šabac
Radnički
Pirot
0 : 0
Sloboda
Užice
Proleter
Novi Sad
1 : 3
Zemun
Zemun
Burnley
Burnley
0 : 2
Tottenham
London
Chelsea
London
1 : 2
Crystal Palace
London
Hull
Hull
2 : 1
West Ham
London
Leicester
Leicester
2 : 0
Stoke
Stoke-on-Trent
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Everton
Liverpool
Manchester Utd
Manchester
0 : 0
WBA
West Bromwich
Southampton
Southampton
0 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Watford
Watford
1 : 0
Sunderland
Sunderland
Bayern
München
6 : 0
Augsburg
Augsburg
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Hamburger SV
Hamburg
2 : 1
Köln
Köln
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 5
Werder
Bremen
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Roma
Roma
2 : 0
Empoli
Empoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 2
Lazio
Roma
Marseille
Marseille
1 : 1
Dijon
Dijon
Bastia
Furiani
0 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Villarreal
Villarreal
2 : 3
Eibar
Eibar
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 2
Athletic Club
Bilbao
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 1
Leganés
Leganés
Málaga
Málaga
0 : 2
Atlético Madrid
Madrid
Budućnost
Podgorica
2 : 2
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Mladost
Podgorica
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Pljevlja 97
Pljevlja
6 : 1
Polimlje
Murino
Fair Play
Bijelo Polje
2 : 4
Napredak
Berane
Zabjelo
Podgorica
0 : 1
Gorštak
Kolašin
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
6 : 0
Ribnica
Podgorica
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Cement
Beočin
1 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Sloga
Temerin
1 : 3
Radnički (Š)
Šid
FAP
Priboj
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Sloga (P)
Požega
Šapine
Šapine
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 4
Moravac Orion
Mrštane
Timok
Zaječar
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Sloga (D)
Despotovac
7 : 2
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Dunav
Prahovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Dorćol
Beograd
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Rakovica
Rakovica
3 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
BASK
Beograd
1 : 3
Sopot
Sopot
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Žarkovo
Žarkovo
Radnički (S)
Sombor
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Mladost (T)
Turija
Srbobran
Srbobran
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga
Plandište
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Dinamo 1945
Pančevo
10 : 2
Slavia
Kovačica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Kabel
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
0 : 7
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga
Erdevik
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Radnički (K)
Kovači
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 0
Homoljac
Žagubica
Radnički 1926
Požarevac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Gruža
Gruža
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radjevac
Krupanj
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radnički Gorenje
Valjevo
3 : 1
Drina
Ljubovija
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
OFK Divci
Divci
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
Malošište
Malošište
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
BSK
Bogovina
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Kopaonik
Brus
5 : 1
Juhor
Obrež
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Sloga
Ćićevac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 2
Trajal
Kruševac
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Pusta reka
Bojnik
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Milutinac
Zemun
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 1
Srem
Jakovo
Lokomotiva
Beograd
8 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Avala
Beli Potok
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 2
Napredak
Nadalj
Njegoš
Lovćenac
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Mladost (K)
Kruščić
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Borac
Aleksandrovo
Bilećanin
Sečanj
0 : 5
Begej
Žitište
Naftagas (E)
Elemir
3 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Borac
Klenak
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
0 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
Sloven
Ruma
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 6
Borac
Šajkaš
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Jugović
Kać
2 : 0
OFK Futog
Futog
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 0
Radnik
Ušće
Vodojaža
Grošnica
5 : 1
Jadran
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Banjani
Banjani
3 : 0
Joševa
Joševa
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Radnik
Ub
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
3 : 3
Jedinstvo (K)
Kalenić
Slatina
Bor
1 : 0
Ključ
Podvrška
BSK
Bukovče
0 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
1 : 4
Deli Jovan
Sikole
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Poreč
Donji milanovac
Čubra
Čubra
5 : 0
Radnički
Klokočevac
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
1 : 1
Branik
Štubik
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Naisus 1977
Rožina
2 : 3
Naša krila
Belotinac
Mladost (Ba)
Batušinac
1 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 3
Orljane
Orljane
Mladost 1976
Biljeg
0 : 1
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924
Kočane
2 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Rudar (G)
Grljan
3 : 0
Vratarnica
Vratarnica
Midžor
Kalna
0 : 2
Osnić
Osnić
Malinik
Podgorac
3 : 1
OFK Grlište
Grlište
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Blagotin
Poljna
3 : 1
Šanac
Šanac
Aluminijum
Niš
4 : 2
Rudar
Jelašnica
OFK Niš
Niš
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Palilulac
Niš
0 : 1
Mladost
Lalinac
Zvezda
Blato
2 : 4
Dragoš
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 2
Spartak
Pirot
Jedinstvo (Š)
Šišava
4 : 3
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
Biljači
Biljača
5 : 3
Južna pruga
Vladičin Han
Brezovica
Štrpce
1 : 7
Gracko
Staro Gracko
Polet
Laplje Selo
3 : 1
Ugljare
Ugljare
Napredak
Medoševac
3 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Barajevo
Barajevo
0 : 6
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Šumadija
Šopić
3 : 2
BSK
Baćevac
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 1
Radnički
Rudovci
Leštane
Leštane
8 : 0
Mladost
Begaljica
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Radnički (T)
Tekija
1 : 5
Omladinski
Paraćin
Zenit
Oparić
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Polet (R)
Radevac
4 : 2
OFK Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
8 : 1
Gredetin
Gredetin
Napredak 1976
Jošanica
2 : 1
Rtanj
Vrmdža
Pobeda
Trubarevac
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Hajduk
Rujevica
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Studenski Grad
Novi Beograd
5 : 2
Sparta Železnik
Železnik
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 3
Rekreativo 011
Beograd
Petrovčić
Petrovčić
1 : 1
Busije
Zemun
Sloga
Ostojićevo
5 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 5
Tromedja
Majdan
Stanišić
Stanišić
4 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Crvenka
Crvenka
4 : 1
Hajduk (S)
Stapar
Tvrdjava
Bač
4 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Napredak (BT)
Banatska Topola
3 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Železničar
Inđija
4 : 1
Sloga
Čalma
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Borac
Martinci
Fruškogorac
Manđelos
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Centar
Novi Sad
Grdica
Grdica
4 : 1
Partizan
Vrba
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 0
Bačinac
Bačinac
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Crvena Jabuka
Ub
2 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
Kalenić
Kalenić
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 2
Čarapan
Kruševac
Varvarin
Varvarin
4 : 2
Sloga
Lozna
Dedinje
Beograd
3 : 2
Minel
Ripanj
Mladost (G)
Guberevac
1 : 5
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Senjak
Pirot
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Nišavac
Staničenje
1 : 2
Željuša
Željuša
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Rastina 1918
Rastina
7 : 0
KFK Kula
Kula
Belo Polje
Belo Polje
3 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Dupljaj
Dupljaj
3 : 0
Sloga Gorić
Gorić
Nomanica
Nomanica
0 : 3
Mladost
Kutles
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 3
Moravac (G)
Guberevac
Todorovce
Todorovce
1 : 1
Jašunja
Jašunja
Burovac
Burovac
6 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Soko
Krvije
0 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Vukan
Ždrelo
3 : 0
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Omladinac B
Šetonje
3 : 4
Brana Paunović 1933
Rašanac
Manastirica
Manastirica
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Borac (A)
Arapovac
0 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Bistrica
Bistrica
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 4
Sloga (L)
Lučica
Orlovi
Jasenovo
2 : 2
Resava
Bukovac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Graničar
Miletićevo
2 : 2
Sloga
Margita
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 3
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
2 : 2
Mladost
Velika Greda
Velika Drenova
Velika Drenova
6 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 6
Topoljak
Grabovac
Kamenorezac 76
Dublje
6 : 3
Mladost
Mala Drenova
Razvitak
Mirilovac
4 : 1
Polet
Zabrega
Borac
Kloka
1 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Kralj Petar I
Topola
2 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Omladinac
Bogatić
0 : 1
Mladost
Očage
Pocerina
Jevremovac
4 : 0
Metlić
Metlić
Borac BTG
Batalage
6 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Partizan
Drenovac
2 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 4
Metaloplastika
Šabac
Parcane
Parcane
1 : 3
OFK Marenovo
Marenovo
Ušće
Stalać
2 : 1
OFK Orašje
Orašje
Čobanče
Čitluk
4 : 0
Sloga DB
Donja Bukovica
Selanac
Selanac
3 : 2
Vrhpolje
Vrhpolje
Grabovica
Gornja Bukovica
01.04.2017
Crnča
Crnča
Oniks
Lozovik
2 : 4
Domaćin
Kovačevac
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 2
Tornado
Drazevac
Skela
Skela
1 : 1
Roma
Iverić
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radnički 1919
Zrenjanin
Bačka Žabalj
Žabalj
01.04.2017
Metalmania
Kanjiža
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Partizan
Cerovac
Jedinstvo
Ub
01.04.2017
14:00
Loznica
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
01.04.2017
10:00
Radnički Šabački
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 4
Mihajlovac
Mihajlovac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Karadjordje
Topola
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 5
Radnički 1926
Požarevac
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Morava
Velika Plana
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Zemun
Zemun
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
Železničar
Pančevo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk junior
Kula
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
BSK
Bavanište
6 : 3
Budućnost
Alibunar
Sloga
Plandište
4 : 8
BAK
Bela Crkva
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 2
Partizan
Gaj
Polet
Idvor
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Strela
Ivanovo
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Omladinac 1927
Opovo
3 : 1
Dolina
Padina
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Sloga
Miloševac
Zmaj 1953
Beograd
1 : 2
011
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 5
PKB
Padinska skela
Vrčin
Vrčin
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Trudbenik
Trudbenik
1 : 12
Grafičar
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
5 : 1
Sremcica
Sremcica
Vinča
Vinča
1 : 1
Minel
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 1
DIF
Beograd
BASK MK
Beograd
2 : 2
BSK Borča MK
Borča
Sinđelić MK
Beograd
6 : 2
Internacional MK
Beograd
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
3 : 1
Šumadinac MK
Bečmen
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
3 : 3
Brodarac 1947 MK
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 4
Partizan
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Nacional AG
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 0
Bane
Raška
Loznica
Loznica
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Donjošorac Sunrise
Šabac
3 : 1
Mačva (Š)
Šabac
Senjak
Valjevo
3 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
9 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Sindjelic
Beograd
5 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnicki (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Internacional
Beograd
Vršac United
Vršac
0 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
4 : 4
Vršac
Vršac
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Borac
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Indeks
Novi sad
ŽAK junior
Sombor
1 : 1
Spartak
Subotica
Bresje Superior
Velia Plana
3 : 0
Podunavac
Udovice
Budućnost
Ratari
01.04.2017
Mladi borac
Veliko Orašje
7.juli
Vodanj
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Napredak
Žarkovac
6 : 1
Mladost
Buđanovci
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Jedinstvo
Platičevo
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Ševac
Kusić
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Tempo
Sefkerin
7 : 1
Borac
Pločica
Mladost (V)
Vojlovica
6 : 4
Radnički
Baranda
Buducnost
Zvecka
2 : 2
Rvati
Obrenovac
Polet
Grabovac
2 : 4
Prva Iskra
Baric
Žarkovo
Beograd
0 : 3
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
18 : 0
Avala 1939
Beograd
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
3 : 1
011 MK
Beograd
Rad MK
Beograd-Voždovac
3 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
Sinđelić MK
Beograd
2 : 2
Brodarac MK
Beograd
BASK MK
Beograd-Čukarica
5 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
1 : 1
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
011 MK
Beograd
0 : 5
Voždovac MK
Beograd
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
0 : 1
DIF MK
Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 4
Zemun MK-V
Zemun
Zmaj 1953 MK
Zemun
4 : 0
011 V MK
Beograd
OFK Beograd V MK
Beograd
4 : 3
Novi Beograd MK
Novi Beograd
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
AS
Novi Pazar
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Tutin
Tutin
0 : 1
Bane
Raška
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Donjošorac Sunrise
Šabac
0 : 2
Mačva (Š)
Šabac
Drina
Ljubovija
0 : 3
Omladinac 2014
Ljig
AF Djokić
Velika Plana
1 : 4
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
AF Duljaj
Topola
3 : 2
Morava
Velika Plana
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Petlić 2006
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 4
Presing
Požarevac
Plana
Velika Plana
3 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Zvižd
Kučevo
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
FSFV
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
4 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Indeks
Novi sad
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
1 : 7
Vršac
Vršac
CFK
Vrbas
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Proleter
Vranovo
8 : 0
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
5 : 4
SASK
Saraorci
Njerš Ištvan
Totovo Selo
11 : 0
Proleter
Ravno Selo
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 2
Kolonija
Kovin
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Vulturul
Grebenac
2 : 5
Banat
Vršac
Vršac united
Vršac
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Granit
Jošanička Banja
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
ND 2011
Novi Pazar
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mineral
Rudno
1 : 7
OFK National AG
Novi Pazar
13. Maj
Zemun
7 : 0
IMT
Beograd
Graficar
Beograd
2 : 2
Zuce
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 3
Institut
Zemun
Studentski Grad
Beograd
4 : 0
Sindjelic
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
BSK 1925
Beograd
6 : 1
Radnički
Obrenovac
Nord Star
Beograd
0 : 4
Sremcica
Sremcica
Vinca
Beograd
10 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Čukarički MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 1
BSK Borča MK
Borča
Rad MK
Beograd
3 : 0
Zemun MK
Zemun
Ada MK
Beograd
10 : 2
Boleč MK
Boleč
Dunav MK
Veliko Selo
0 : 4
Petlić MK
Smederevo
Vrčin MK
Vrčin
0 : 3
Dunavac MK
Grocka
Ole MK
Zemun
1 : 1
Kosmaj MK
Ralja
Beograd 1929 MK
Beograd
0 : 1
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
Prva Iskra MK
Barič
1 : 2
DIF MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
4 : 1
BASK MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 3
Kolubara MK
Lazarevac
Dušanovac MK
Beograd
3 : 2
Zemun MK
Zemun
Fer Plej 06 MK
Zemun
5 : 4
Borac MK
Progar
Forza MK
Beograd
0 : 10
Olimpik MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
6 : 1
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Tempo MK
Beograd
6 : 4
Mungosi MK
Zemun
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
Morava
Žitkovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Brodarac 1947
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Vozdovac
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Rad
Banjica
BSK 1925
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Arena SU
Subotica
Bajša
Bajša
2 : 0
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Subotica
Subotica
Sloga
Ratari
2 : 0
Posavina
Stubline
Zadrugar
Orasac
4 : 1
Buducnost
Zvecka
Omladinac
Veliko Polje
4 : 2
Skela
Skela
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
ND 2011
Novi Pazar
4 : 0
ND 2011
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
2 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Mineral
Rudno
1 : 0
Bane
Raška
Potisje
Kanjiža
3 : 1
Kevi
Kevi
FK Strai Grad
Petrovac
01.04.2017
FK Napredak
Markovac
FK Trgovački
Petrovac
01.04.2017
FK Sloga 33
Petrovac
FK Petlić
Smederevo
01.04.2017
FK Plana
Velika Plana
FK AF Đokić
Velika Plana
01.04.2017
FK Presing
Požarevac
Studentski Grad
Novi Beograd
6 : 0
Buducnost
Dobanovci
Jedinstvo
Surcin
2 : 7
Olimpik
Beograd
Lola
Beograd
3 : 1
Sinjdjelic
Ugrinovci
Bezanija
Beograd
2 : 4
Ada
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 4
IMT B
Novi Beograd
Komgrap
Beograd
0 : 3
Trijumf
Beograd
DIF
Beograd
11 : 0
Rusanj
Rusanj
BSK 1926
Baćevac
4 : 1
Borac
Ostruznica
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
3 : 0
Mladi Proleter
Beograd
Petlic
Beograd
6 : 2
Dorcol
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 0
Lokomotiva B
Beograd
BSK 1925 B
Batajnica
2 : 0
Torlak
Beograd
FK Napredak
Markovac
01.04.2017
FK Presing
Požarevac
FK Plana
Velika Plana
01.04.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
FK Sloga 33
Petrovac
01.04.2017
FK Petlić
Smederevo
FK Stari Grad
Golubac
01.04.2017
FK Trgovački
Petrovac

Košarka

Borac
Čačak
90 : 61
OKK Beograd
Beograd
Konstantin
Niš
67 : 81
Napredak Rubin
Kruševac
Dynamic BG
Beograd
81 : 82
Sloga
Kraljevo
Dunav
Stari Banovci
75 : 86
Smederevo 1953
Smederevo
Tamiš
Pančevo
86 : 91
Beovuk 72
Beograd
Napredak Bosphorus
Aleksinac
81 : 66
Pirot
Pirot
Mladost
Smederevska Palanka
77 : 72
Plana
Velika Plana
Jagodina
Jagodina
107 : 60
Srem
Sremska Mitrovica
Rtanj
Boljevac
66 : 78
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Inđija
74 : 95
Akademik
Srbobran
Sveti Đorđe
Žitište
85 : 76
Nova Pazova
Nova Pazova
Hajduk
Kula
102 : 95
Crvenka
Crvenka
Stara Pazova
Stara Pazova
0 : 20
Radnički
Kovin
Topola
Bačka Topola
84 : 71
Jedinstvo
Novi Becej
Zlatar
Nova Varoš
89 : 53
Šabac
Šabac
KKK Radnički
Kragujevac
91 : 73
Prva Petoletka
Trstenik
Zdravlje Leskovac
Leskovac
77 : 69
Morava
Vladičin Han
Jablanica
Medveđa
83 : 78
Radnik
Surdulica
Radan
Lebane
103 : 66
Vlasotince
Vlasotince
Torlak
Beograd
82 : 76
Beko
Beograd
Ras
Beograd
75 : 77
Slodes
Beograd
Zemun
Zemun
101 : 61
Vitez
Beograd
BKK Radnički
Beograd
95 : 68
Žitko Basket
Beograd
Odžaci
Odžaci
56 : 109
Velika Kikinda
Kikinda
SO Koš
Sombor
40 : 82
Mladost Veternik
Veternik
BNS
Banatsko Novo Selo
82 : 131
Jadran
Golubinci
Šimanovci
Šimanovci
68 : 84
Omladinac
Novi Banovci
Opovo 99
Opovo
73 : 48
Vojka
Vojka
Jedinstvo
Kačarevo
78 : 53
Pink
Šimanovci
Stari Ras
Novi Pazar
83 : 51
Sloga (D)
Despotovac
Zvezdara
Beograd
84 : 77
BASK
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
59 : 47
Crvena zvezda
Beograd
Loznica
Loznica
36 : 67
Bor
Bor
Radnički 2016
Kragujevac
53 : 79
Ljubovija
Ljubovija
Karaburma
Beograd
74 : 48
Stara Pazova
Stara Pazova
Mionica
Mionica
45 : 57
Mladost 014
Ub

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Starčevo
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Železničar
Beograd
Futog
Futog
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
VA 014 Gorenje
Valjevo
FAP Livnica
Prijepolje
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Bečej
Bečej
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Užice
Užice
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Timok
Zaječar
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Rudar
Kostolac
Loznica
Loznica
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Knez Lazar
Kruševac
3 : 1
Arilje
Arilje
Šid
Šid
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Mladost
Turija
2 : 3
Banat
Vršac
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
2 : 3
Pirot
Pirot
Mladost
Vranje
1 : 3
Niš 2
Niš
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Vest
Šid
3 : 1
Inđija
Inđija
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Stražilovo
Sremski Karlovci
Novi Sad 2
Novi Sad
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
0 : 3
Partizan
Bač
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Vranje
Vranje
0 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Roda
Beograd
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
2 : 3
Beograd
Beograd
Millennium
Niš
1 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Tutin
Tutin
0 : 3
Borac (Č)
Čačak
Student
Niš
0 : 3
Valjevo
Valjevo
Ub
Ub
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Putevi Trendteks
Prijepolje
2 : 3
Leposavić
Leposavić
Bambi volej
Prijepolje
2 : 3
Trstenik
Trstenik
Vršac
Vršac
2 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 0
Futog vest
Futog
Zaslon
Šabac
0 : 3
Kralj
Beograd
Smeč 5
Kragujevac
0 : 3
Tehničar
Smederevo
Ribnica
Mionica
2 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Beočin Metal
Beočin
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Libero
Bačko Gradište
3 : 0
Star
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Grbić
Temerin
Lavice 07
Novi Sad
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
Bečej
Bečej
2 : 3
Mladost 2
Nova Pazova
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Inđija
Inđija
Banat
Vršac
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Žitište
Žitište
3 : 2
Hercegovina
Ravni Topolovac
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
Hajduk
Kula
1 : 3
Maks
Šid
CVS
Sombor
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Gox-IN
Bački Gračac
0 : 3
Blok aut
Temerin
Đerdap
Kladovo
01.04.2017
Knjaževac
Knjaževac
ŽOK 030
Bor
01.04.2017
Timok
Zaječar
Viner
Bor
01.04.2017
Hajduk Veljko
Negotin
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
33 : 22
Šamot 65
Arenđelovac
Crvena zvezda
Beograd
32 : 18
Spartak Vojput
Subotica
Rudar
Kostolac
37 : 24
Jugović
Kać
Dubočica 54
Leskovac
42 : 30
Vranje 1957
Vranje
Mokra Gora
Zubin Potok
28 : 19
Proleter
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
28 : 19
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
31 : 28
Sivac
Sivac
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 22
Partizan 2
Beograd
Rekreativo
Beograd
25 : 22
Loznica
Loznica
PKB
Padinska Skela
30 : 19
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Novi Beograd
Beograd
30 : 24
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
32 : 25
Vlasotince
Vlasotince
BSK Heba
Bujanovac
34 : 24
Radnički
Ćuprija
Bela Palanka
Bela Palanka
36 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Žitorađa
Žitorađa
30 : 16
Jastrebac
Blace
Lokomotiva
Lapovo
23 : 26
Radnički 2
Kragujevac
Župa 54
Aleksandrovac
31 : 19
Beli andjeo
Prijepolje
Prva Petoletka
Trstenik
33 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Napredak
Kruševac
28 : 27
Trepča
Kosovska Mitrovica
Budućnost
Alibunar
19 : 28
Vladimirovac
Vladimirovac
Dorćol
Beograd
35 : 21
Lazarevac
Lazarevac
Palanka
Smederevska Palanka
40 : 27
Gučevo
Banja Koviljača
Ub
Ub
26 : 33
BASK Soko
Beograd
Smederevo
Smederevo
29 : 27
Metaloplastika 2
Šabac
Paraćin
Paraćin
39 : 31
Rembas
Resavica
Rtanj
Boljevac
43 : 26
Mladost 1949
Zaječar
Bane
Raška
30 : 22
Sjenica
Sjenica
Hidroelektrana
Bajina Bašta
22 : 26
Pobednik
Prijepolje
Sombor
Sombor
25 : 26
Grafičar
Bezdan
Prigrevica
Prigrevica
35 : 25
Kljajićevo
Kljajićevo
Somborelektro
Sombor
32 : 20
Rusin
Ruski Krstur
Naisa
Niš
32 : 28
Jagodina
Jagodina
Medicinar
Šabac
35 : 34
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
30 : 31
Voždovac 1955
Beograd
Vrbas
Vrbas
17 : 21
Mladost (NP)
Nova Pazova
Pančevo
Pančevo
30 : 25
Metalac
Kraljevo
Župa
Aleksandrovac
28 : 27
Požarevac
Požarevac
ORK Loznica
Loznica
15 : 31
Loznica grad
Loznica
Radan
Lebane
28 : 33
Jastrebac
Blace
Radnički
Svilajnac
27 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Pirot
Pirot
27 : 23
Knjaževac
Knjaževac
Dubočica
Leskovac
19 : 27
Rtanj
Boljevac
Mladost
Zaječar
25 : 31
Đerdap
Kladovo
Sočanica
Sočanica
17 : 30
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Laki
Crvenka
28 : 25
Jadran Lider
Feketić
Spartak
Debeljača
29 : 24
Srem
Sremska Mitrovica
Ravangrad
Sombor
20 : 32
Halas Jožef
Ada
Jedinstvo
Kačarevo
26 : 31
Dolovo
Dolovo
Jagodina 2
Jagodina
25 : 18
Niška Banja
Niška Banja

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
6 : 13
Šabac
Šabac

Futsal

Jastrebac
Blace
3 : 6
FON
Beograd
Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 5
Ekonomac
Kragujevac
Apa Futsal
Apatin
2 : 4
TFK
Temerin
RB
Valjevo
5 : 0
Olimp
Vrnjačka Banja
Ivanjica
Ivanjica
6 : 2
Partenon
Smederevska Palanka
Župski rubin
Prijepolje
4 : 6
Ekonomac 2
Kragujevac
Srpska BGD
Beograd
1 : 1
Handy United
Beograd
Ekonomist
Beograd
4 : 4
Banjica
Beograd
Kosjerić
Kosjerić
9 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Zufo
Bujanovac
3 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Dolap
Prokuplje
7 : 1
Rota
Bujanovac

Ragbi 15

RK Vukovi
Crna Gora
0 : 25
BRK Crvena Zvezda
Beograd
Rad Mozzart
Beograd
17 : 7
Partizan
Beograd