XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Partizan - Lokomotiva 2:2
2 19.08.2015 17:00 Lokomotiva - Borac 2:0
3 23.08.2015 10:00 Rad - Lokomotiva 0:0
4 26.08.2015 17:00 Lokomotiva - Radnički 1923 1:0
5 29.08.2015 10:00 Crvena zvezda - Lokomotiva 2:1
6 06.09.2015 16:30 Lokomotiva - Moravac Orion 4:0
7 12.09.2015 13:00 Čukarički - Lokomotiva 4:0
8 20.09.2015 11:00 Lokomotiva - Mačva 2:0
9 27.09.2015 10:30 Novi Pazar - Lokomotiva 0:2
10 04.10.2015 Lokomotiva - OFK Beograd 0:0
11 10.10.2015 10:00 Brodarac - Lokomotiva 1:1
12 18.10.2015 10:00 Jagodina - Lokomotiva 2:1
13 24.10.2015 15:00 Lokomotiva - Radnički (N) 2:1
14 31.10.2015 11:00 Napredak - Lokomotiva 2:0
15 05.11.2015 12:00 Lokomotiva - Vojvodina 0:2
16 15.11.2015 10:30 Lokomotiva - Partizan 1:3
17 22.11.2015 11:00 Borac - Lokomotiva 1:0
18 13.03.2016 12:00 Lokomotiva - Rad 1:2
19 20.03.2016 11:00 Radnički 1923 - Lokomotiva 0:3
20 26.03.2016 11:30 Lokomotiva - Crvena zvezda 1:3
21 03.04.2016 14:00 Moravac Orion - Lokomotiva 1:0
22 10.04.2016 11:00 Lokomotiva - Čukarički 3:2
23 17.04.2016 11:00 Mačva - Lokomotiva 3:1
24 24.04.2016 13:30 Lokomotiva - Novi Pazar 1:1
25 30.04.2016 16:00 OFK Beograd - Lokomotiva 1:1
26 08.05.2016 12:00 Lokomotiva - Brodarac 0:1
27 14.05.2016 10:30 Lokomotiva - Jagodina 2:2
28 22.05.2016 16:00 Radnički (N) - Lokomotiva 3:1
29 29.05.2016 16:30 Lokomotiva - Napredak 5:0
30 05.06.2016 11:00 Vojvodina - Lokomotiva 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Čukarički 30 20 4 6 64
2 OFK Beograd 30 18 8 4 62
3 Crvena zvezda 30 19 4 7 61
4 Partizan 30 18 5 7 59
5 Vojvodina 30 17 4 9 55
6 Rad 30 13 5 12 44
7 Brodarac 30 11 8 11 41
8 Napredak 30 12 3 15 39
9 Mačva 30 11 6 13 39
10 Jagodina 30 11 5 14 38
11 Lokomotiva 30 10 7 13 37
12 Radnički (N) 30 11 4 15 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Grad Kragujevac - Raški okrug Novi Pazar 30 11 4 15 37
14 Borac 30 10 3 17 33
15 Moravac Orion 30 9 3 18 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Grad Kragujevac - Raški okrug Radnički 1923 30 1 3 26 6