XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 897 utakmica za dan
Nedelja, 4 Oktobar 2015

Fudbal

Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Omarska
Omarska
1 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Sloga (T)
Trn
Mladost (DS)
Donja Slatina
1 : 1
Modriča
Modriča
Mladost (R)
Rogatica
0 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Jedinstvo (Br)
Brodac
2 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 2
OFK Lauš
Banja Luka
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
OFK Ravan
Međeđa
Hajduk
Batkuša
2 : 5
Naša krila
Kostajnica
Posavina
Miloševac
2 : 1
Sloga
Dugo Polje
Vranjak
Vranjak
2 : 2
OFK Pridjel
Pridjel
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 0
Polet 1926
Brod
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 0
Ozren
Paklenica
Rudanka
Rudanka
3 : 1
Skugrić
Skugrić
Podrinje
Tršić
1 : 1
Bratstvo
Bratunac
OFK Trnovica
Trnovica
4 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Majevica
Lopare
4 : 2
OFK Šekovići
Šekovići
Milići
Milići
3 : 1
Proleter
Ruhotina-Johovac
Rudo
Rudo
0 : 1
Velež
Nevesinje
Plamen
Donje Vodičevo
5 : 1
Knežopoljac
Knežica
Partizan
Kostajnica
5 : 0
Omladinac
Draksenić
Brzi
Busnovi
1 : 0
Mrakovica
Kozaruša
Radnik Urije
Prijedor
1 : 1
Berek 1975
Prijedor
Sloga
Rakelići
3 : 1
Slaven
Dobrljin
Bratstvo
Kozarac
1 : 2
Kozara
Donji Orlovci
Torpedo
Cerovljani
1 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Borac (M)
Maglajani
3 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Biseri
Čatrnja
1 : 5
Milan
Kosjerovo
Ratar
Stara Topola
0 : 1
Bratstvo
Kozinci
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 3
Mladost
Zalužani
Gorica
Šipovo
5 : 0
Borac
Istočni Drvar
Šnjegotina
Šnjegotina
4 : 3
Sloga-Nektar
Potkozarje
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Vrbas
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
0 : 0
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Sloboda
Vinska
4 : 4
Crvena Zvijezda
Gajevi
Rudar
Stanari
1 : 3
Sloga
Jakeš
Pelagićevo
Pelagićevo
4 : 3
Crkvina
Crkvina
Ukrina
Čečava
1 : 3
Kladari
Kladari Gornji
Jedinstvo
Crkvina
2 : 2
Mladost
Dobrinja
Zvijezda
Kakmuž
7 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Borac
Osinja
0 : 1
Bosna
Modrički Lug
Sveti Jovan
Donji Brezik
0 : 3
Mladost (S)
Sandići
Mladost 2003
Popovo Polje
7 : 1
Grčica
Brčko
Gredice
Gredice 1
5 : 4
Mladost (T)
Trnjaci
Slijepčevići
Slijepčevići
0 : 0
Omladinac
Potočari
OFK Krbeti
Krbeti
0 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
Obilić
Krepšić
3 : 0
Jugović
Brčko
Mladost (L)
Lončari
1 : 2
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Novo doba
Čardačine
5 : 3
Sloga 94
Bijeljina
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 2
Međaši
Međaši
BSK Ledinci
Batković
3 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Majevica
Donje Zabrđe
2 : 3
Semberija
Popovi
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 1
Balatun
Balatun
Drina
Amajlije
4 : 0
Priboj
Priboj
Jasenica
Jasenica
0 : 1
Polet
Kravica
Srpski Soko
Čelopek
2 : 3
Budućnost (S)
Skelani
Jadar
Nova Kasaba
0 : 2
Budućnost (P)
Pilica
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Tabanci
Tabanci
Željezničar
Ravnice
3 : 1
Blatna
Blatna
Moštanica
Božići
1 : 0
Kiseljak
Koprivna
Rasavci
Rasavci
1 : 2
Svodna
Svodna
Podgrmeč
Oštra Luka
9 : 0
Rudar
Blagaj
Kalemi
Trebovljani
7 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
Crni vrh
Jaružani
1 : 3
Studenac
Kobaš
Bratstvo
Povelič
3 : 1
Biseri
Lišnja
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 2
Budućnost
Donji Galjipovci
Vučijak
Majevac
3 : 1
Željezničar
Pridjel Gornji
BSK
Bušletić
4 : 2
Borac (K)
Kotorsko
Radnički
Brodsko Polje
2 : 2
Polet
Podnovlje
OFK Zborište
Zborište
3 : 0
Zadrugar
Sijekovac
27. Juli
Kalenderovci
6 : 1
4. Juli
Pojezna
Hajduk
Kožuhe
3 : 2
Borac (L)
Lužani
Vučijak
Gnionica
4 : 2
Omladinac
Modriča
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
8 : 1
Mladost
Botajica
Partizan
Koprivna
4 : 2
Trebavac
Vranjak
Sloga
Srednja Slatina
1 : 2
Jedinstvo
Obudovac 2
Sutjeska
Brvnik
0 : 3
Polet
Čović Polje
Mladost
Srpska Tišina
1 : 1
Zvijezda
Kruškovo Polje
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Sloboda
Mrtvica
Jedinstvo
Koretaši
8 : 0
Čelik
Grbavica
Budućnost Red Star
Vučilovac
1 : 4
Zadrugar
Bukvik
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 0
Borac
Ražljevo
Stević Jovan
Vršani
2 : 1
Građanski
Bijeljina
Sloboda
Donji Dragaljevac
2 : 0
Proleter
Gornji Dragaljevac
Panteri
Zagoni
2 : 2
Koridor 2011
Bijeljina
Omladinac
Gornja Čađavica
2 : 4
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
2 : 0
Obarska
Velika Obarska
Ljeljenča
Ljeljenča
0 : 3
Jedinstvo
Donja Čađavica
Modran
Modran
0 : 3
Glogovac
Glogovac
Mladost
Patkovača
0 : 2
OFK Batković
Batković
Sloga
Dazdarevo
1 : 4
VSK
Velino Selo
Drina
Batar
5 : 0
Bjeloševac
Bjeloševac
Kovačići 08
Kovačići
3 : 0
Sloga
Donja Bukovica
Buk
Gornja Bukovica
2 : 3
Polet
Mala Obarska
Sava
Gradac
4 : 0
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
Nacional
Bijeljina
3 : 2
Borac
Trnjaci
Lazarevica
Čengić
2 : 5
Polet
Gornji Kojčinovac
OFK Bor
Bor
0 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Temnić 1924
Varvarin
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Žarkovo
Beograd
4 : 1
GSP Polet
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 1947
Novi Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Dorćol
Beograd
4 : 2
Sopot
Sopot
Turbina
Vreoci
0 : 2
BASK
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 1
IMT
Beograd
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Morava
Ribare
4 : 1
Lugomir
Rakitovo
Župa
Aleksandrovac
1 : 2
Kopaonik
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 0
Juhor
Obrež
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Radnički (L)
Lubnica
1 : 0
Bukovik
Razanj
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Pukovac
Pukovac
3 : 2
Kablovi
Zaječar
Ropotovo
Ropotovo
2 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Slavia
Kovačica
0 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Tekstilac
Odžaci
1 : 5
Sloga (Č)
Čonoplja
Mladost (T)
Turija
5 : 2
Polet (S)
Sivac
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Subotica
Subotica
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Borac
Novi Sad
0 : 0
ŽSK
Žabalj
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 3
Hajduk (B)
Beška
Prva Iskra
Barič
1 : 0
PKB
Padinska skela
Grafičar
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Surcin
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 1
Baćevac
Baćevac
Sremčica
Sremčica
5 : 1
Vrčin
Vrčin
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Hajduk
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Napredak
Markovac
1 : 3
Rudar
Kostolac
Proleter
Vranovo
3 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Šapine
Šapine
RSK
Rabrovo
3 : 1
Homoljac
Žagubica
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Rađevac
Krupanj
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Brezovica
Brezovica
Ribnica
Mionica
2 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga (S)
Sjenica
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 4
Dragačevo
Guča
Bane
Raška
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Tutin
Tutin
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
Arsenal
Kragujevac
Partizan
Glogovac
2 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Bratstvo
Međureč
3 : 4
Budućnost
Miliva
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
BSK
Buljane
Sloga
Dašnica
3 : 2
Mladi radnik
Bačina
Gradina
Pejovac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Čitluk
Čitluk
4 : 3
Naupare
Naupare
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Šanac
Šanac
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Trajal
Kruševac
Mladost
Makrešane
2 : 1
13. April
Lomnica
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Jastrebac
Blace
4 : 1
NS Tatko
Stara Božurna
Mladost 1982
Donji Drenovac
12 : 0
Omladinac
Podina
Dobrič
Pejkovac
3 : 1
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
3 : 0
Polet
Samarinovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Palilula
Aleksinac
Koprijan 1975
Gradište
0 : 2
Orljane
Orljane
Doljevac
Doljevac
3 : 2
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Radnički 1924
Kočane
2 : 1
Polet
Vitoševac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Malošište
Malošište
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovče
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Slatina
Bor
4 : 1
Polom
Leskovo
Blizna
Blizna
0 : 0
Čubra
Čubra
Krivelj
Krivelj
2 : 0
Poreč
Donji milanovac
ŠSK
Štipina
3 : 0
Rudar
Grljan
Polet
Jablanica
3 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
2 : 4
Midžor
Kalna
Trebič
Sokobanja
0 : 1
Osnić
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 4
Malinik
Podgorac
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Spartak
Pirot
Levosoje
Levosoje
1 : 4
Levosoje Talenat
Levosoje
Vihor
Žbevac
3 : 4
Pčinja
Trgovište
Čelik
Belo polje
1 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Bukuroca
Bukurevac
1 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Trešnjevka
Lopardince
1 : 4
Lugina
Aliđerce
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Umac
Miroševce
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
Sloga (L)
Lipovica
1 : 1
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Sloboda D.B
Donje Brijanje
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
0 : 3
Brza
Brza
Mladi Borac
Živkovo
3 : 2
Železničar
Brestovac
Progres
Ladovica
5 : 0
Mladost V
Vinarce
Radnički
Trupale
1 : 4
Palilulac
Niš
Mladost
Lalinac
0 : 1
Mramor
Mramor
Vrtište
Vrtište
4 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Vulkan
Brenica
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk
Stapar
8 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Bačka
Mol
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Sloga
Ostojićevo
1 : 5
Obilić
Novi Kneževac
Jadran
Golubinci
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk (D)
Divoš
1 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (P)
Popinci
2 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Napredak
Nadalj
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Hajduk
Čurug
Radnički
Rudovci
1 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Strelac
Mislođin
2 : 0
Napredak
Medoševac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Polet
Grabovac
1 : 2
Borac
Lazarevac
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Borac
Progar
Sindjelić 2012
Ugrinovci
0 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Banja
Višnjička banja
3 : 2
Pionir
Besni Fok
Komgrap
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Pudarci
Pudarci
0 : 5
Boleč
Grocka
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Leštane
Leštane
3 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Ropočevo
Ropočevo
1 : 2
Vinča
Vinča
Kovačevac
Kovačevac
3 : 2
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
3 : 0
Pinosava
Pinosava
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Sloboda
Lipe
Sloga
Miloševac
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
7. Juli
Vodanj
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Ratari
1 : 0
Železničar
Kusadak
Šumadija
Azanja
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
5 : 1
Borac (R)
Ralja
Mladi radnik
Radinac
5 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Rudar
Krepoljin
2 : 2
Borac
Veliko Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
6 : 1
Budućnost
Vezičevo
Integral
Batuša
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 0
Makce
Makce
Mladost
Biskuplje
0 : 0
Đerdap
Golubac
Krilaš
Ćovdin
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Železničar
Požarevac
0 : 1
Dizel
Bare
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Šumadinac
Brzan
Vitlina-Bokanja
Gorovič
4 : 3
Trnava
Donja Trnava
Vinča
Vinča
4 : 0
Banja
Banja
Lepenica
Badnjevac
4 : 1
Pobeda
Sepci
BSK
Belosavci
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Junkovac
Junkovac
1 : 2
Borac
Pajsijević
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
3 : 5
Železničar
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 7
Čajetina
Gostilje
Polet
Rasna
3 : 0
Perućac
Perućac
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Soko
Bajina Bašta
Antimon
Zajača
1 : 1
Jadar
Stupnica
Lipolist
Lipolist
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Drina
Ljubovija
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Borac (L)
Lešnica
4 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Kačer
Belanovica
5 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Partizan
Cerovac
Borac
Drenovac
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Sloboda
Grbice
5 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 4
Srbija
Ilićevo
Maršić
Maršić
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Ćava
Grošnica
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Real
Podunavci
0 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Borac
Vraneši
1 : 2
Rudar
Baljevac
Stubal
Stubal
4 : 1
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Polet
Ratina
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Gruža
Vitanovac
2 : 5
Radnički
Kovači
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Ribnica
Jovac
Čaglavica
Čaglavica
1 : 3
Gracko
Staro Gracko
Brezovica
Štrpce
3 : 2
Radnički
Velika Hoča
Polet
Zabrega
1 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Mladost (S)
Sikirica
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Napredak (Sv)
Svojnovo
0 : 0
Omladinac
Šaludovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Javor
Sladaja
1 : 1
Omladinski
Paraćin
Napredak Stubica
Stubica
2 : 5
Istok 63
Plana
Budućnost
Đurinac
1 : 1
Blagotin
Belušić
Kolare
Kolare
4 : 3
Ursule
Ursule
Crni Vrh
Deonica
0 : 0
Sloga
Voljavče
Morava
Kočino Selo
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Resavac
Subotica
4 : 2
Mladost (G)
Gložane
Juhor
Glavinci
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
Mladost
Donji Katun
1 : 2
Omladinac
Pojate
Rubin (DS)
Donji Stupanj
0 : 3
Rubin (Z)
Zalogovac
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Sloga
Lozna
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Varvarin
Varvarin
Dvorane
Dvorane
2 : 0
Sokolovi
Velika Kruševica
Bukovica
Bukovica
0 : 4
Kupci
Kupci
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Čarapan
Kruševac
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Budućnost
Kaonik
Polet
Radevac
1 : 1
Sloga (K)
Korman
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 5
Jastrebac (T)
Tešica
Tempo
Mozgovo
5 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Borac
Trnjane
1 : 4
Ratar
Gornja Peščanica
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 4
4. Juli
Mekiš
Dušnik
Donji Dušnik
5 : 0
Klisura
Klisura
Moravac (Č)
Čečina
3 : 1
Knežica
Knežica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 11
Napredak
Korbovo
Omladinac
Vajuga
2 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Milutinovac
Milutinovac
0 : 5
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Egeta
Brza Palanka
2 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Koča Andjelković
Tekija
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Pontes
Kostol
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
7 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Kastrum
Gamzigrad
1 : 1
Lovac
Mali Izvor
Lovac
Mali Izvor
0 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Temac
Temska
4 : 3
Rongo Siti
Pirot
Dragoš
Pirot
6 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Pobeda
Držina
2 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Jerma
Sukovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Moravac
Guberevac
Lemind 1953
Leskovac
4 : 2
Mladost (B)
Batulovce
BSK
Belanovce
1 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Morava
Gložane
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
OFK Morava
Leskovac
Polet
Stajkovce
3 : 0
OFK Bobište
Bobište
Navalin
Navalin
1 : 2
Real
Donja Jajina
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 1
Potporanj
Potporanj
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
5 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Banat (I)
Ilandža
2 : 1
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Napredak
Banatska Topola
4 : 0
Terekveš
Hetin
Proleter
Međa
2 : 6
Jedinstvo
Bočar
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 1
Bega
Novi Itebej
Proleter
Neuzina
1 : 2
Potisje
Knićanin
Omladinac
Botoš
6 : 1
Rusanda
Melenci
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
ASK
Aradac
Jedinstvo
Ečka
2 : 0
Naftagas
Boka
Lehel
Mužlja
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
2 : 1
MSK
Mihajlovo
OFK Metalac
Sombor
3 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Telečka
Telečka
1 : 5
Hajduk Junior
Kula
Dunav
Bački Monoštor
3 : 2
Rastina 1918
Rastina
Dinamo
Sonta
1 : 2
Graničar
Riđica
Đurđin
Đurđin
4 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Dušan Silni
Subotica
Palić
Palić
2 : 7
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
8 : 1
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 2
Čantavir
Čantavir
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Noćaj
Noćaj
7 : 1
Sloga
Maradik
Jedinstvo
Platičevo
7 : 1
Radnički
Irig
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 2
Napredak
Žarkovac
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Graničar
Kuzmin
Fruškogorac
Manđeloš
7 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
Omladinac
Molovin
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Hajduk
Gardinovci
0 : 5
Vojvodina
Bačko Gradište
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
4 : 1
Budućnost
Savino Selo
Bačka
Đurđevo
2 : 1
Mladost
Radičević
Sloga
Lok
0 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
1 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Krivanj
Selenča
3 : 0
Labudnjača
Vajska
Borac
Obrovac
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Soko
Nova Gajdobra
2 : 1
Bačka
Despotovo
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Neštin
Neštin
Slavija
Pivnice
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Borac
Rakovac
Kabel - Štrand
Novi Sad
2 : 0
Centar
Novi Sad
Čenej
Čenej
0 : 1
Bačka
Begeč
Sparta
Beograd
0 : 2
Dunavac
Dunavac
Rekreativo 011
Beograd
2 : 1
Dedinje
Beograd
Crvenka
Borča
0 : 5
Minel
Ripanj
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Busije
Zemun
Šumadinac
Bečmen
6 : 2
Atakante
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 7
Studenski Grad
Novi Beograd
Posavac
Tisma
1 : 0
BUSK
Beograd
Budućnost
Vlaški Do
5 : 0
Bašin
Bašin
Proleter
Mala Plana
1 : 1
Vodice
Vodice
Obilić
Staro Selo
1 : 2
Polet
Trnovče
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
5 : 3
Braničevo
Braničevo
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Desine
Desine
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 2
Polet (B)
Bikinje
Rudar
Stamnica
5 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Polet
Aleksandrovac
0 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 2
Radnik
Salakovac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Radnički
Knežica
Mladost
Porodin
7 : 0
Napredak
Toponica
BSK
Boževac
4 : 0
Dragoš
Oreškovica
Mladost Crni Kao
Crni kao
1 : 2
Kusovac
Kusovac
Kotlenik
Selo Leskovac
0 : 1
Bare
Bare
Marjan
Knić
3 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Grivac
Grivac
1 : 1
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Sloga
Milatovac
Jasenica
Božurnja
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Budućnost
Blaznava
Proleter
Jelovik
5 : 1
Sloga
Zagorica
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 2
Partizan
Darosava
Misača
Misača
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 0
Žabare
Žabare
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Ranilović
Ranilović
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Sloga
Krnić
Dobrava
Vukošić
2 : 3
Radnički
Koceljeva
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Mrovska
Mrovska
0 : 3
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Cer
Jadranska Lešnica
8 : 2
Cerova
Cerova
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Crnča
Crnča
1 : 2
Vidojevica
Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (S)
Straža
2 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Stolice
Krupanj
1 : 1
Borac
Kozjak
Borac
Šabac
0 : 2
Partizan
Drenovac
Duško
Klenje
4 : 0
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
4 : 0
Proleter
Šabac
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Cer
Petkovica
1 : 4
Majur
Majur
Omladinac 2013
Slepčević
4 : 3
Torpedo 1924
Tabanović
Sloga
Duvanište
0 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Liplje
Liplje
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 0
Komanice
Komanice
Popadić
Popadić
1 : 0
Gradac
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Rajac
Kadina Luka
7 : 0
Borac
Rajković
Gunjevac
Gunjevac
1 : 4
Rubribreza
Rubribreza
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Rudar
Radljevo
Stepanje
Stepanje
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Azbest
Stragari
2 : 1
Botunje
Botunje
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Hajduk
Jovanovac
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
3 : 3
Zastava
Kragujevac
Morava
Sirča
1 : 3
Lazac
Lazac
Omladinac
Kalimanići
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
3 : 2
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica
4 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Šumadija
Brdjani
1 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Železničar
Smederevo
0 : 2
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Jezava
Smederevo
3 : 1
Vučak
Vučak
OFK Slavija
Smederevo
0 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Badljevica
Badljevica
Omladinac
Seone
3 : 1
Kolarac
Kolari
Podunavac
Udovice
0 : 0
Drugovac
Drugovac
Landol
Landol
0 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 4
Gorušica
Viča
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 4
Graničar
Đala
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa B
Adorjan
1 : 0
Čoka
Čoka
Tisa (P)
Padej
0 : 5
Jadran
Sanad
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 1
Šampion
Orom
Hajduk
Podlokanj
6 : 2
Tromedja
Majdan
Hajduk
Kamendol
0 : 0
OFK Mladost
Begaljica
Podunavac
Ritopek
2 : 2
Partizan
Kaludjerica
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Slatina
Negotin
7 : 1
Rečka
Rečka
Malajnica
Malajnica
7 : 1
Srbovo
Srbovo
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Smedovac
Smedovac
3 : 0
Polet
Jabukovac
Rtanj
Vrmdža
3 : 1
Sloga
Žučkovac
Palilulac
Šarbanovac
8 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Jedinstvo 1953
Mužinac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 3
Rakova
Rakova
Zadrugar
Gornja Trepca
9 : 0
Čačak 94
Čačak
Morava
Mojsinje
3 : 0
Polet
Goričani
Vujan
Prislonica
3 : 2
Malba
Žaočani
OFK Urovci
Urovci
1 : 2
Posavina
Stubline
Vukićevica
Vukićevica
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Ušće
1 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Zvezda-Konatice
Konatice
2 : 3
Partizan-Draževac
Draževac
Rvati
Obrenovac
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Trstenica
Trstenica
2 : 4
Ljubinić
Ljubinić
Rušanj
Rušanj
4 : 1
Beljina
Beljina
Vranić
Vranić
2 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Bistrica
Bistrica
0 : 3
Rudar
Zeoke
Budućnost
Dudovica
3 : 2
Vreoci
Vreoci
Polet
Mirosaljci
0 : 3
OFK Burovo
Burovo
BSK
Brajkovac
4 : 2
Sloboda
Stubica
OFK Radnički
Dren
0 : 1
Borac
Arapovac
OFK Rogača
Rogača
6 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
3 : 7
Mladost (G)
Guberevac
Vojvoda
Dučina
1 : 0
Vis
Parcani
Popović
Popović
5 : 1
Rudar 2012
Babe
Sloga
Granice
5 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Omladinac
Rajkovac
1 : 5
Napredak
Međulužje
OFK Student
Mladenovac
8 : 0
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
1 : 3
Markovac
Markovac
ISK Izvor
Izvor
1 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Popovac
Popovac
0 : 3
Zemljoradnik
Striža
Buljane
Buljane
3 : 0
Razvitak
Mirilovac
Heroj
Busilovac
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
Budućnost
Lebina
6 : 2
Železničar
Klačevica
Mladi radnik
Grabovica
1 : 0
Sindjelić
Vojnik
Resavac
Veliki Popović
0 : 0
Beljanica
Strmosten
Zelenika
Vitance
1 : 2
Resava
Bukovac
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 0
Planinac
Panjevac
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Hajduk
Miloševo
Omladinac
Bunar
1 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Trnava
Trnava
0 : 2
Belica
Belica
Crnovršanin
Donje Štiplje
3 : 2
Partizan
Majur
Morava
Rajkinac
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Omladinac
Ugljarevo
1 : 3
Sloboda 1948
Mijajlovac
Parcane
Parcane
2 : 1
Mladost
Toljevac
Gradac
Pločnik
2 : 2
OFK Marenovo
Marenovo
Borac
Gornji Katun
4 : 0
OFK Orašje
Orašje
Jašunja
Jašunja
2 : 3
Bratstvo
Zlokućane
Mladost
Kutles
2 : 0
Turekovac
Turekovac
Radnički 1927
Vršac
4 : 0
Banat
Dupljaja
Omladinac
Zagajica
5 : 3
Pobeda
Parta
Vinogradar
Gudurica
6 : 0
Hajduk
Šušara
KSK Konak 1926
Konak
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zlatica
Zlatica
10 : 0
Tisa 1933
Taraš
Mladost
Belo Blato
2 : 2
Borac
Zrenjanin
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 2
Vojvodina
Neradin
Jedinstvo (R)
Ruma
4 : 2
Sloga
Voganj
Mladost (P)
Pavlovci
3 : 1
Graničar
Grabovci
Polet
Nikinci
3 : 8
Fruška Gora
Ruma
Planinac
Rivica
1 : 1
Sremac
Dobrinci
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 0
Car Uroš
Jazak
Fruškogorac
Mali Radinci
8 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Sremac
Berkasovo
0 : 3
Jednota
Šid
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Sinđelić
Gibarac
4 : 1
Bratstvo
Sot
Omladinac
Batrovci
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Borac
Ilinci
2 : 0
Graničar
Jamena
Sloven
Sibač
1 : 3
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
2 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Šumar
Ogar
2 : 1
Sremac
Deč
Graničar
Obrež
2 : 2
Lovac
Karlovčić
OFK Bosut
Bosut
1 : 4
Sloboda
Šašinci
Napredak
Šuljam
0 : 5
Sloga (Č)
Čalma
Borac (R)
Radenković
3 : 1
Poletarac
Laćarak
Grgurevci
Grgurevci
1 : 6
BSK
Bešenovo
Planinac
Ležimir
2 : 2
Srem
Sremska Rača
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 2
Sloga (Z)
Zasavica I
Dunav
Novi Slankamen
2 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Železničar
Inđija
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Borac
Surduk
1 : 2
Sloga
Krnješevci
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 5
Dunavac
Petka
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
6 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 1
Dunav
Ostrovo
Sloga (Dr)
Drmno
1 : 5
Zemljoradnik
Trnjane
Brana Paunović
Rašanac
2 : 1
Vukan
Ždrelo
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
Melnica
Melnica
1 : 3
Mladost (R)
Ranovac
7. juli
Lopušnik
0 : 2
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
1 : 0
Soko
Krvije
BSK
Bošnjak
0 : 2
Omladinac
Busur
Partizan
Bumbarevo Brdo
7 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Maskar
Maskar
5 : 3
Jarmenovci
Jarmenovci
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 2
Gorski Car
Garaši
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 5
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Mladost
Svileuva
2 : 3
Galeb
Cerovac
Korman
Korman
2 : 0
Sava
Mrđenovac
Zablaće
Zablaće
3 : 1
Žabar
Žabar
Krnule 09
Krnule
4 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Hajduk
Debrc
1 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
0 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Provo 2015
Provo
0 : 2
Mladost (B)
Belotić
Polet
Jalovik
7 : 2
Sloga (R)
Riđake
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 4
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost (S)
Slatina
2 : 2
Volujac
Volujac
Grušić
Grušić
0 : 5
OFK Varna
Varna
Bair
Bogatic
2 : 1
Omladinac
Bogatic
Premijer
Badovinci
1 : 2
Šumice
Glusci
Radnik
Glogovac
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
OFK Povlen
Brezovice
1 : 4
Bujačić
Bujačić
Paune
Paune
3 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
Lukavac
Lukavac
4 : 1
Rakac Stave
Stave
Mladi radnik
Valjevo
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Dupljaj
Dupljaj
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Mladost
Latković
4 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Vojvode
Mionica
6 : 1
Babajić
Babajić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 1
Toplica
Donja Toplica
Tolić
Tolić
0 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Paštrić
Paštrić
5 : 1
Orao
Poljanice
Nepričava
Nepričava
1 : 2
Mladost
Vračević
Sloga
Bogovađa
2 : 0
Ratkovac
Ratkovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Šarbane
Šarbane
4 : 2
Sloga
Vrhovine
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Čučuge
Čučuge
Zvizdar
Zvizdar
1 : 6
Kalenić
Kalenić
Vukona
Vukona
2 : 1
Sloga
Lončanik
OFK Takovo
Takovo
7 : 2
Strelac 001
Kožuar
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Omladinac
Kalinovac
Brgule
Brgule
1 : 5
Kolubara
Liso Polje
Jedinstvo
Milorci
0 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Borac
Novi Milanovac
0 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 3
Dobrača
Dobrača
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Popovići
Popovići
3 : 0
Lasta
Vitkovac
Jedinstvo
Godačica
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
Musina reka
Musina reka
0 : 2
Žiča
Žiča
Mineral 2015
Rudno
0 : 2
Bane 1931
Raška
BSK 2014
Bukovica
1 : 4
Progorelica
Progorelica
Kumane
Kumane
0 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Ram
Ram
1 : 5
Pek
Kusiće
Sloga
Topolovnik
5 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Radnički
Požeženo
3 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Pečanica
Pečanica
2 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Štitari
Štitari
Grkljane
Grkljane
1 : 2
Mladost VPD
Krusevac
Lipovac
Lipovac
1 : 0
Polet
Kobilje
Srnje
Srnje
0 : 2
Meševo
Meševo
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 5
Vratare
Vratare
Jednota 1950
Gložan
3 : 1
Budućnost
Parage
Mladost
Mali Bač
4 : 0
Sloga
Plavna
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 0
Sloga
Isakovo
Budućnost
Vlaška
0 : 4
Polet
Senje
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 0
Sečica
Seča reka
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 3
Glumač
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Lauš
Lopaš
1 : 3
Bakionica
Bakionica
Lazarica
Prilipac
6 : 2
Duškovci
Duškovci
Blagaja
Rupeljevo
1 : 2
Ježevica
Ježevica
Zupski Biser
Laćisled
3 : 2
Karađorđe 2013
Viševac
2 : 3
Veteran
Popović
Šumadija
Sipić
0 : 3
Pobeda
Đurđevo
Mladost
Bošnjane
0 : 3
Udarnik
Trska
OFK Vinci
Vinci
1 : 2
Usije
Usije
Mladost
Radoševac
0 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Barič
Barič
3 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Strmovo
Strmovo
3 : 4
Petka
Petka
Mladi Borac
Županjac
1 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadinac
Kruševica
0 : 3
Proleter
Vrbovno
Lovćen
Cetinje
2 : 2
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Bokelj
Kotor
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
Mladost
Podgorica
3 : 1
Grbalj
Radanovići
Mornar
Bar
2 : 2
Dečić
Tuzi
Grafičar
Podgorica
4 : 0
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
1 : 2
Radnički
Berane
Kom
Podgorica
0 : 0
Bratstvo
Cijevna
Brskovo
Mojkovac
2 : 0
Ibar
Rožaje
Spartak
Subotica
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Požarevac
Požarevac
Slatke Male
Burovac
2 : 3
Jerina
Smederevo
Una Fortuna 04
Lužnice
1 : 4
Sloga 036
Kraljevo
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 2
Karađorđe
Topola
Metalmania
Kanjiža
15 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Mladost 2015
Podgorica
3 : 2
Breznica
Pljevlja
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Loznica
Loznica
Radnički
Valjevo
4 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Inđija
Inđija
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Veternik
Veternik
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Plandište
2 : 8
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Begej
Žitište
3 : 7
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Spartak
Subotica
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Karadjordje
Topola
Rudar
Kostolac
2 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Morava
Velika Plana
4 : 1
Homoljac
Žagubica
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
BSK Borča
Borča
4 : 0
BASK
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Policajac
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 2
Voždovac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Jedinstvo
Surcin
Internacional
Beograd
4 : 1
Brodarac 2
Beograd
Unirea
Uzdin
0 : 15
Dolina
Padina
Balkan
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Bresje Superior
Bresje
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Zeta
Golubovci
0 : 3
Mladost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 5
Grbalj
Radanovići
Budućnost
Podgorica
13 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
8 : 0
Lovćen
Cetinje
Zemun MO
Zemun
2 : 1
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
BSK Borča MO
Borča
0 : 3
011 MO
Beograd
IMT MO
Beograd
2 : 3
Rad MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
3 : 1
BASK MO
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Real Niš
Niš
Zemun
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Indeks
Novi sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 2
Inđija
Inđija
Vršac
Vršac
2 : 1
Železničar
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Spartak
Subotica
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Hajduk Junior
Kula
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Radnički
Novi Beograd
Internacional
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
IM Rakovica
Beograd
0 : 13
011
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 6
BASK
Beograd
Dominus
Beograd
2 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Borča
Borča
GSP Polet
Beograd
1 : 3
Balkan
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 4
PKB
Padinska Skela
Milenium
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
6 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Trudbenik
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
OFK Šabac
Šabac
9 : 1
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Mačva
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Apolon 2010
Beograd
10 : 0
Banja
Beograd
Beograd 1929
Beograd
4 : 2
Dorćol
Beograd
Jedinstvo
Surcin
2 : 5
Vinca
Vinca
Famos
Vojkovići
1 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
6 : 0
Indeks
Novi sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 1
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
9 : 0
Vrbas
Vrbas
Hajduk Junior
Kula
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Vršac
Vršac
4 : 2
Železničar
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 1
Vršac united
Vršac
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 0
Slavija
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
8 : 0
FSFV
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 5
BSK 1925
Beograd
Sindjelić
Beograd
3 : 4
Studentski Grad
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Šabac
Šabac
10 : 0
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 1
AF Duljaj
Topola
IMT
Beograd
1 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
1 : 6
Vranić
Vranić
Obilić
Novi Kneževac
3 : 7
Arena Su
Subotica
Palilulac
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 8
Beograd 1929
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
Pionir
Beograd
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Borac
Žabari
Radnički 1926
Požarevac
5 : 0
Šapine
Šapine
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
RSK
Rabrovo
Pobeda
Piroman
0 : 12
Radnički
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
1 : 3
Budućnost
Zvecka
Skela
Skela
1 : 4
Zadrugar
Orasac
Polet
Grabovac
1 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Belo Polje
Belo Polje
2 : 2
Prva Iskra
Baric
Rađevac
Krupanj
8 : 1
Jevremovac
Jevremovac
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 4
OFK Atletiko
Šabac
Lipolist
Lipolist
1 : 10
Karađorđe
Mišar
Milutinac MK
Zemun
1 : 4
Radnički MK
Novi Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 2
Zemun B
Zemun
Krstarica
Prokuplje
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Knjaževac 2015
Knjaževac
12 : 0
Levač
Rekovac
Jedinstvo 2014
Pirot
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Morava
Žitkovac
0 : 10
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
1 : 2
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 3
Olimpik
Beograd
IMT
Beograd
3 : 4
Dominus
Beograd
Milenium
Beograd
0 : 5
Borac
Ostruznica
Petlić
Beograd
1 : 1
Lokomotiva (B)
Beograd
Dunav (VS)
Veliko Selo
1 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Senta
Senta
5 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Šampion
Valjevo
0 : 6
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Železničar
Lajkovac
6 : 0
Radnički 2
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 1
Valjevo
9 : 0
OFK Osečina
Osecina
Radnički 1
Valjevo
1 : 2
Omladinac
Ljig
Rad
Banjica
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 3
Forza
Beograd
BSK
Borca
0 : 6
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
2 : 3
Forza
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Ada
Beograd
BSK
Borca
1 : 4
Radnički
Novi Beograd
Dominus
Beograd
0 : 3
Rad
Banjica
Plavi 2000
BEOGRAD
5 : 2
GSP Polet
BEOGRAD
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Dunav Osiguranje
Smederevo

Košarka

Mega Leks
Beograd
76 : 59
Partizan NIS
Beograd
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
93 : 67
Metalac Farmakom
Valjevo
Sutjeska
Niksic
68 : 83
Cedevita
Zagreb
Cibona
Zagreb
71 : 69
Tajfun
Šentjur
Spartak
Subotica
93 : 75
Jagodina
Jagodina
Beko
Beograd
71 : 81
Dynamic BG
Beograd
Sokobanja
Sokobanja
83 : 79
Rtanj
Boljevac
Zone Boys
Blace
91 : 79
Jastrebac
Aleksinac
Železničar
Čačak
91 : 80
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
74 : 65
Polet
Ratina
Radnički 1950
Kragujevac
93 : 57
Zekas 75
Rača
Klik
Arilje
89 : 48
Student BB
Bajina Bašta
Žitko Basket
Beograd
103 : 66
Milan Trivić
Beograd
Borac
Zemun
72 : 87
Zvezdara
Beograd
Slodes
Beograd
97 : 79
Astra
Beograd
Crvenka
Crvenka
49 : 86
Železničar
Inđija
Umka 2009
Beograd
04.10.2015
20:00
Eko Sport
Beograd
Borča
Beograd
77 : 53
Zvezdara 2
Beograd
Viva
Beograd
77 : 67
BASK
Beograd
Cerak
Beograd
70 : 86
LA Basket
Beograd
Jedinstvo
Novi Bečej
37 : 75
Bežanija
Beograd
Karaburma
Beograd
87 : 29
Banat
Kikinda
Njegoš
Lovćenac
48 : 51
Proleter
Novi Sad
Basket Star
Senta
86 : 74
Titel
Titel

Rukomet

Nexe
Osijek
21 : 35
MKB-MVM Veszprém
Veszprém
Požarevac
Požarevac
25 : 24
Železničar 1949
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
35 : 27
Morava
Velika Plana
Proleter
Zrenjanin
28 : 25
Šamot 65
Arenđelovac
Apatin
Apatin
33 : 34
Crvena zvezda
Mokrin
Kikinda
Kikinda
33 : 26
Metalac
Futog
Žitorađa
Žitorađa
26 : 27
Aleksinac
Aleksinac
BSK Heba
Bujanovac
28 : 37
Hajduk Veljko
Negotin
Planinka PV
Kuršumlija
24 : 29
Vranje 1957
Vranje
Radnički 2
Kragujevac
31 : 21
Omladinac
Gornji Milanovac
Napredak
Kruševac
17 : 22
Priboj
Priboj
Studentski grad
Beograd
20 : 20
Rekreativo
Beograd
Loznica
Loznica
25 : 24
Mačva
Bogatić
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 27
Nova Pazova
Nova Pazova
Smederevo
Smederevo
24 : 28
Zemun 1957
Beograd
Dorćol
Beograd
32 : 34
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Niška Banja
Niška Banja
33 : 25
Pirot
Pirot
Titel
Titel
37 : 20
Partizan
Budisava
Bačka Palanka
Bačka Palanka
41 : 17
Vojka
Vojka
Sloga
Hrtkovci
22 : 17
Putinci
Putinci
Crepaja
Crepaja
27 : 36
Budućnost
Alibunar
Graničar
Gakovo
27 : 29
Vojput 2
Subotica
Sonta
Sonta
31 : 31
Rusin
Ruski Krstur
Senta
Senta
23 : 28
Naftagas
Elemir
Gradnulica
Zrenjanin
31 : 19
Zrenjanin
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
23 : 41
Partizan
Iđoš
Udarnik
Lozovik
31 : 20
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Metalac
Kraljevo
36 : 24
Radnički (S)
Svilajnac
Topličanin
Prokuplje
27 : 31
Pirot
Pirot
Požarevac
Požarevac
29 : 23
Pančevo
Pančevo
Bor RTB
Bor
12 : 15
Mladost
Nova Pazova
Petrovac
Petrovac na Mlavi
24 : 28
Radnički
Obrenovac
ORK Loznica
Loznica
37 : 25
Mladost
Smederevska Palanka
ORK Beograd
Beograd
33 : 21
Voždovac 1955
Beograd
Radnički BG
Beograd
30 : 20
Metalac 2015
Valjevo
Temerin
Temerin
17 : 24
Halas Jožef
Ada
Čačak
Čačak
38 : 16
Napredak 12
Kruševac
Radan
Lebane
29 : 17
Mladost 1949
Zaječar
Deronje
Deronje
22 : 28
Dolovo
Dolovo
Mokrin
Mokrin
28 : 19
Želja
Žabalj
Remesiana
Bela Palanka
33 : 11
Paraćin
Paraćin
Niška Banja
Niška Banja
26 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Gradnulica
Zrenjanin
33 : 16
Lehel
Mužlja
Sonta
Sonta
17 : 17
Radnički
Šid
Klenak 09
Klenak
27 : 15
Hajduk
Beška
Miletić
Mošorin
33 : 9
Rusin
Ruski Krstur

Futsal

Flash Bečej
Valjevo
6 : 8
FON
Beograd
Tango
Novi Sad
3 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
Viking
Ruma
4 : 4
Telep
Novi Sad
Forum
Vršac
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 1
Srbobran
Srbobran
Hajduk
Kula
3 : 3
Apa Futsal
Apatin
Kraljevićevo
Kačarevo
12 : 3
Kruna
Novi Sad

Ragbi 13

Radnički (NP)
Nova Pazova
32 : 28
Radnički (N)
Niš
Tašmajdan
Beograd
18 : 72
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
12 : 72
Dorćol
Beograd