XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 811 utakmica za dan
Nedelja, 24 April 2016

Fudbal

Zemun
Zemun
0 : 0
Bežanija
Beograd
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Ozren
Petrovo
1 : 0
Željezničar
Doboj
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
1 : 1
Omarska
Omarska
Sloga (T)
Trn
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Liješće
Liješće
0 : 3
Sloga (S)
Srbac
Proleter
Dvorovi
2 : 1
Rudar
Ugljevik
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 0
Famos
Vojkovići
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
3 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Radnički (K)
Karakaj
0 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
Mladost
Kotor Varoš
0 : 3
Željezničar
Banja Luka
Dubrave
Dubrave
2 : 1
Karanovac
Karanovac
OFK Ravan
Međeđa
1 : 2
Budućnost
Banja Luka
Naša krila
Kostajnica
2 : 5
Hajduk
Batkuša
Sloga
Dugo Polje
5 : 0
Posavina
Miloševac
Mineral
Banja Vrućica
1 : 0
Trebava
Osječani
Ozren
Paklenica
1 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
Skugrić
Skugrić
4 : 2
Rudanka
Rudanka
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 1
OFK Trnovica
Trnovica
Jedinstvo
Roćević
2 : 1
Lokanj
Lokanj
OFK Šekovići
Šekovići
5 : 0
Majevica
Lopare
Proleter
Ruhotina-Johovac
1 : 4
Milići
Milići
Rudo
Rudo
4 : 3
Romanija
Pale
Bratstvo
Kozarac
6 : 3
Knežopoljac
Knežica
Sloga
Rakelići
5 : 3
Kozara
Donji Orlovci
Radnik Urije
Prijedor
3 : 4
Slaven
Dobrljin
Brzi
Busnovi
3 : 2
Berek 1975
Prijedor
Partizan
Kostajnica
1 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Plamen
Donje Vodičevo
5 : 2
Omladinac
Draksenić
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 2
Kladari
Gornji Kladari
Milan
Kosjerovo
3 : 0
Torpedo
Cerovljani
Bratstvo
Kozinci
4 : 0
Borac (M)
Maglajani
Tamaris
Mrčevci
6 : 0
Biseri
Čatrnja
Kozara
Turjak
1 : 3
Ratar
Stara Topola
Gomionica
Bronzani Majdan
10 : 1
Džaja
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
5 : 1
Rekreativo
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 1
Vrbas
Banja Luka
Gorica
Šipovo
0 : 1
Krajina
Banja Luka
Sloboda
Vinska
3 : 2
Borac
Osinja
Zvijezda
Kakmuž
1 : 0
Bosna
Modrički Lug
Jedinstvo
Crkvina
0 : 3
Bratstvo
Donja Dubica
Ukrina
Čečava
4 : 4
Mladost
Dobrinja
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 1
Kladari
Kladari Gornji
Rudar
Stanari
1 : 1
Crkvina
Crkvina
Crvena Zvijezda
Gajevi
2 : 1
Sloga
Jakeš
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 2
Obilić
Krepšić
OFK Krbeti
Krbeti
1 : 1
Mladost (L)
Lončari
Slijepčevići
Slijepčevići
1 : 3
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Gredice
Gredice 1
2 : 1
Jugović
Brčko
Mladost 2003
Popovo Polje
3 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
Mladost (S)
Sandići
2 : 2
Omladinac
Potočari
Grčica
Brčko
2 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Sloga 94
Bijeljina
8 : 0
Međaši
Međaši
SFK Akademac UIS
Bijeljina
4 : 2
Novo doba
Čardačine
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Semberija
Popovi
2 : 0
BSK Ledinci
Batković
Priboj
Priboj
3 : 0
Majevica
Donje Zabrđe
Drina
Amajlije
2 : 1
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Budućnost (P)
Pilica
7 : 1
Jasenica
Jasenica
Tabanci
Tabanci
2 : 1
Srpski Soko
Čelopek
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Jadar
Nova Kasaba
Rasavci
Rasavci
6 : 0
Rudar
Blagaj
Moštanica
Božići
1 : 0
Svodna
Svodna
Obradovac
Obradovac
3 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
Borac
Mašići
0 : 3
13 Skojevki
Grbavci
Vilusi
Vilusi
0 : 3
Omladinac
Brestovčina
Polet
Elezagići
0 : 6
OFK Laminci
Laminci
Biseri
Lišnja
2 : 1
Vrbas
Prijebljezi
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 1
Crni vrh
Jaružani
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 1
Bratstvo
Povelič
27. Juli
Kalenderovci
1 : 2
Borac (L)
Lužani
OFK Zborište
Zborište
5 : 1
4. Juli
Pojezna
Radnički
Brodsko Polje
2 : 1
Zadrugar
Sijekovac
BSK
Bušletić
3 : 3
Polet
Podnovlje
Vučijak
Majevac
3 : 2
Borac (K)
Kotorsko
Borac 1975
Osinja
3 : 4
Željezničar
Pridjel Gornji
Partizan
Koprivna
2 : 0
Omladinac
Modriča
Vučijak
Gnionica
1 : 2
Sloga 73
Ždreban
Mladost
Botajica
2 : 5
Trebavac
Vranjak
Sutjeska
Brvnik
6 : 1
Jedinstvo
Obudovac 2
Sloga
Srednja Slatina
4 : 2
Mladost
Srpska Tišina
Polet
Čović Polje
3 : 0
Zvijezda
Kruškovo Polje
Čelik
Grbavica
3 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Zadrugar
Bukvik
5 : 0
Sloboda
Mrtvica
Borac
Ražljevo
2 : 4
Jedinstvo
Koretaši
Crvena zvijezda
Donji Žabar
4 : 2
Budućnost Red Star
Vučilovac
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 4
Stević Jovan
Vršani
Koridor 2011
Bijeljina
0 : 2
Građanski
Bijeljina
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
5 : 2
Sloboda
Donji Dragaljevac
Obarska
Velika Obarska
4 : 0
Panteri
Zagoni
Jedinstvo
Donja Čađavica
2 : 3
Omladinac
Gornja Čađavica
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 1
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
OFK Batković
Batković
10 : 1
Modran
Modran
Tavna
Banjica
2 : 4
Glogovac
Glogovac
VSK
Velino Selo
1 : 1
Mladost
Patkovača
Bjeloševac
Bjeloševac
0 : 0
OFK Janja 2009
Janja
Kolektiv
Međaši
7 : 0
Sloga
Dazdarevo
Borac
Ugljevička Obrijež
3 : 0
Jedinstvo
Glinje
Čelzi
Donja Trnova
1 : 3
Strijelac
Tutnjevac
Buk
Gornja Bukovica
3 : 0
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
Kovačići 08
Kovačići
0 : 1
Polet
Mala Obarska
Mladen Perić
Glogovac
3 : 1
Sloga
Donja Bukovica
Nacional
Bijeljina
1 : 4
Polet
Gornji Kojčinovac
Napredak
Dijelovi
0 : 3
Borac
Trnjaci
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
2 : 0
Sloga
Temerin
Dolina
Padina
0 : 3
Cement
Beočin
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Zvižd
Kučevo
0 : 0
FAP
Priboj
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Jedinstvo (M)
Mijatovac
5 : 2
Rembas
Resavica
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Morava
Ribare
Kopaonik
Brus
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
2 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Levač
Rekovac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Brodoremont
Kladovo
0 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Bukovik
Razanj
7 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Rudar (P)
Podvis
8 : 1
Napredak
Aleksinac
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 1
Rtanj
Boljevac
Moravica
Subotinac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Bobište
Bobište
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Jablanica
Medveđa
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Mladost (M)
Medoševac
1 : 4
Sloga (L)
Leskovac
Polet
Izbište
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 6
Radnički (K)
Kovin
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Tisa (A)
Adorjan
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
ŽSK
Žabalj
3 : 2
Borac
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
PKB
Padinska skela
2 : 3
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Surcin
2 : 4
Grafičar
Beograd
Borac
Ostružnica
2 : 1
Balkan
Mirijevo
Baćevac
Baćevac
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Sremčica
Sremčica
Hajduk
Beograd
5 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Napredak
Markovac
4 : 1
Radnički 1926
Požarevac
RSK
Rabrovo
2 : 0
Morava
Velika Plana
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Proleter
Vranovo
9 : 1
Borac
Žabari
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Budućnost
Arilje
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Provo
Provo
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Karađorđe
Ribnica
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 2
Tutin
Tutin
Slavija (K)
Kragujevac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 4
Dragačevo
Guča
Mladi radnik
Novo Laniste
4 : 2
Partizan
Glogovac
Dragocvet
Dragocvet
6 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Budućnost
Miliva
5 : 1
Bratstvo
Međureč
OFK Batinac
Batinac
4 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
BSK
Buljane
0 : 4
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga
Dašnica
4 : 2
Parunovac
Parunovac
Mladost
Makrešane
0 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mačkovac
Mačkovac
0 : 2
13. April
Lomnica
Vinogradar
Zleginje
0 : 3
Trajal
Kruševac
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Šanac
Šanac
Gradina
Pejovac
3 : 1
Naupare
Naupare
Mladi radnik
Bačina
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Polet
Samarinovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 2
Trbunje
Trbunje
Jastrebac
Blace
8 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
Kosovac
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 5
NS Tatko
Stara Božurna
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Radnički
Klokočevac
5 : 0
Branik
Štubik
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Zlot
Zlot
Polom
Leskovo
2 : 3
Slatina
Bor
Čubra
Čubra
2 : 1
Blizna
Blizna
Ključ
Podvrška
2 : 3
Deli Jovan
Sikole
Jedinstvo
Bela Palanka
4 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Padež
Petrovac
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
1 : 6
Zadrugar
Krupac
Željuša
Željuša
1 : 6
Tanasko Rajić
Pirot
Kumarevo
Kumarevo
0 : 1
Radnički (P)
Pertate
Vučje
Vučje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Šumadija
Razgojna
5 : 3
Umac
Miroševce
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Sloga (L)
Lipovica
Omladinac
Donje Sinkovce
6 : 6
Zloćudovo
Zloćudovo
Brza
Brza
3 : 0
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Železničar
Brestovac
2 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Progres
Ladovica
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Radnički
Trupale
4 : 1
Aluminjum
Niš
Rudar
Jelašnica
1 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 1
Vulkan
Brenica
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Morava
Krušce
Mladost
Lalinac
3 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 6
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Borac (S)
Starčevo
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Polet
Nakovo
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 0
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Zadrugar
Lazarevo
0 : 1
Bilećanin
Sečanj
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Hajduk
Stapar
4 : 1
Borac
Bački Gračac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 2
Lipar
Lipar
Bajša
Bajša
0 : 3
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Radnički 1905
Bajmok
2 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
Napredak (P)
Popinci
3 : 0
Sloven
Ruma
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk (D)
Divoš
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
3 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Brestač
Brestač
0 : 5
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hercegovac
Gajdobra
6 : 2
Tvrdjava
Bač
Titel
Titel
1 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 4
Hajduk
Čurug
Napredak
Nadalj
1 : 3
Borac
Šajkaš
Miletić
Mošorin
5 : 1
Kulpin
Kulpin
Vinogradar
Ledinci
4 : 2
TSK
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
4 : 0
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Proleter
Banoštor
Index
Novi Sad
1 : 0
Železničar
Novi Sad
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
Radnički
Rudovci
Veliki Borak
Veliki Borak
6 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Borac
Lazarevac
4 : 0
Polet
Grabovac
Budućnost
Zvečka
4 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Borac
Progar
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
Milutinac
Zemun
Pionir
Besni Fok
2 : 6
Banja
Višnjička banja
13. maj
Zemun
0 : 1
Policajac
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Komgrap
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Boleč
Grocka
4 : 0
Pudarci
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
4 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Pinosava
Pinosava
1 : 3
Dunavac
Grocka
Omladinac
Rakinac
2 : 3
Mladi radnik
Radinac
Pobeda
Golobok
2 : 2
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
1 : 2
Borac (R)
Ralja
Budućnost
Ratari
2 : 1
Udarnik
Lozovik
7. Juli
Vodanj
4 : 0
Železničar
Kusadak
Sloga
Miloševac
1 : 1
Bačinac
Bačinac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Borac
Veliko Laole
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Polet
Suvi Do
Mlava
Malo Laole
1 : 1
Rudar
Krepoljin
Napredak
Veliko Crniće
1 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Makce
Makce
5 : 1
Integral
Batuša
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dizel
Bare
4 : 3
Mladost
Biskuplje
Železničar
Požarevac
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Junkovac
Junkovac
BSK
Belosavci
1 : 2
Borac
Pajsijević
Vinča
Vinča
1 : 3
Pobeda
Sepci
Vitlina-Bokanja
Gorovič
4 : 2
Banja
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Šatornja
Šatornja
2 : 2
Šumadija
Toponica
Železničar
Požega
0 : 0
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
0 : 0
Ariljska rampa
Požega
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Polet
Rasna
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 1
Antimon
Zajača
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 1
Drina
Ljubovija
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 0
Borac (L)
Lešnica
Borac (V)
Vladimirci
3 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
ZSK
Valjevo
5 : 1
Kolubara
Jabučje
Kačer
Belanovica
0 : 1
OFK Divci
Divci
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Joševa
Joševa
4 : 2
Polet
Popučke
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Mladost
Dračić
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Mladost
Pajazitovo
Kolonija
Kragujevac
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
Borac
Drenovac
5 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 2
Partizan
Cerovac
Real
Podunavci
5 : 1
Mataruge
Mataruge
Gruža
Vitanovac
2 : 3
Ribnica
Jovac
Polet
Ratina
3 : 3
Radnički
Kovači
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Budućnost
Konarevo
Borac
Vraneši
4 : 2
Radnik
Ušće
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Rudar
Baljevac
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
2 : 0
Spartak
Trnava
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Mladost
Preljina
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Omladinac
Zablace
Majdan
Majdan
2 : 5
Lunjevica
Lunjevica
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 0
Polet
Zabrega
Hajduk
Čepure
2 : 1
Rudar (P)
Plazane
Omladinac
Šaludovac
4 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar Stenjevac
Stenjevac
10 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Supska
Supska
4 : 1
Radnički
Tekija
Omladinski
Paraćin
2 : 0
Javor
Sladaja
Istok 63
Plana
4 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Sloga
Voljavče
2 : 2
Crni Vrh
Deonica
Osaonica
Bagrdan
0 : 1
Morava
Kočino Selo
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 5
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
0 : 3
Juhor
Glavinci
OFK Gnjila
Igroš
4 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Polet 57
Milutovac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Sloga
Lozna
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Omladinac
Pojate
Dvorane
Dvorane
0 : 5
Kupci
Kupci
Sloga (K)
Korman
3 : 0
Polet
Radevac
OFK Draževac
Draževac
0 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 0
Planinac 2015
Podgorac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 3
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 1
Borac
Trnjane
Marina Kutina
Marina Kutina
1 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Moravac (Č)
Čečina
5 : 0
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
0 : 0
Knežica
Knežica
4. Juli
Mekiš
5 : 1
Klisura
Klisura
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 1
Rongo Siti
Pirot
Pobeda
Držina
1 : 4
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Dragoš
Pirot
2 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Moravac
Guberevac
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost (B)
Batulovce
4 : 4
Lemind 1953
Leskovac
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Jedinstvo (Š)
Šišava
Gradac
Konopnica
4 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Real
Donja Jajina
0 : 4
Navalin
Navalin
Ratar
Kruščica
4 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Ševac
Kusić
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Vojvodina (S)
Seleuš
6 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Kolonija
Kovin
5 : 4
Borac
Pločica
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Proleter
Mramorak
4 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Polet
Idvor
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Spartak
Debeljača
3 : 1
Omladinac
Opovo
Pobeda
Samoš
7 : 2
Tempo
Sefkerin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
7 : 0
Mika Antić
Pančevo
Napredak
Banatska Topola
1 : 2
Delija
Mokrin
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Bega
Novi Itebej
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 4
2. Oktobar
Kumane
Proleter
Međa
5 : 3
Budućnost
Banatski Dvor
Terekveš
Hetin
0 : 0
Jedinstvo
Bočar
Potisje
Knićanin
4 : 1
Proleter
Neuzina
Rusanda
Melenci
3 : 1
Omladinac
Botoš
ASK
Aradac
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Naftagas
Boka
2 : 2
Jedinstvo
Ečka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 4
Lehel
Mužlja
MSK
Mihajlovo
1 : 3
OFK Klek
Klek
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 0
OFK Metalac
Sombor
Partizan
Kupusina
6 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 4
Crvenka
Crvenka
Hajduk Junior
Kula
4 : 0
Telečka
Telečka
Graničar
Riđica
3 : 0
Dinamo
Sonta
Bratstvo
Ljutovo
1 : 3
Đurđin
Đurđin
Elektrovojvodina
Subotica
10 : 0
Palić
Palić
Solid
Subotica
4 : 2
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
4 : 0
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Borac (M)
Martinci
5 : 0
Omladinac
Molovin
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 5
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Borac (K)
Klenak
5 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Graničar
Kuzmin
Jedinstvo
Platičevo
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Noćaj
Noćaj
3 : 1
Radnički
Irig
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
Budućnost
Savino Selo
2 : 3
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Mladost
Radičević
1 : 3
Bačka
Đurđevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Sloga
Lok
Obilić (Vilovo)
Vilovo
5 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 3
Krivanj
Selenča
Bačka
Despotovo
9 : 2
Labudnjača
Vajska
Neštin
Neštin
1 : 1
Borac
Obrovac
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Slavija
Pivnice
1 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Čenej
Čenej
2 : 0
Sremac
Čerević
Bačka
Begeč
4 : 0
Borac
Rakovac
Tatra
Kisač
4 : 1
Centar
Novi Sad
Dunavac
Dunavac
0 : 4
Heroj Polet
Jajinci
Minel
Ripanj
0 : 2
Mladi proleter
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
6 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Busije
Zemun
3 : 1
Atakante
Beograd
BUSK
Beograd
0 : 3
Šumadinac
Bečmen
Posavac
Tisma
3 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Obilić
Staro Selo
2 : 1
Jasenica
Kruševo
Polet
Trnovče
3 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Kurjače
Kurjače
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Mlava (B)
Bratinac
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Braničevo
Braničevo
0 : 1
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Polet (B)
Bikinje
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 4
Desine
Desine
Zadrugar
Tabanovac
1 : 6
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 0
Rudar
Stamnica
Radnik
Salakovac
6 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnički
Knežica
3 : 1
Polet
Aleksandrovac
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
BSK
Boževac
2 : 1
Mladost
Porodin
Grivac
Grivac
0 : 4
Sloga
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
BSK
Borač
Marjan
Knić
4 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Mladost Crni Kao
Crni kao
0 : 5
Bare
Bare
Karađorđe Vučić
Vučić
6 : 1
Kusovac
Kusovac
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Ranilović
Ranilović
Misača
Misača
1 : 0
Žabare
Žabare
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
2 : 1
Partizan
Darosava
Mladi rudar
Bukovik
2 : 0
Sloga
Zagorica
Kopljari
Kopljari
8 : 1
Budućnost
Blaznava
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
5 : 2
Dobrava
Vukošić
Rankovac
Nakučani
1 : 2
Mrovska
Mrovska
Jevremovac
Jevremovac
3 : 3
Cerić
Miokus
Karađorđe
Mišar
4 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Velika Reka
Velika Reka
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Krasava
Krasava
2 : 3
Cerova
Cerova
Vidojevica
Lešnica
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Borac
Kozjak
3 : 0
Sloga (S)
Straža
Stolice
Krupanj
0 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Gorki
Glušci
8 : 2
Borac
Šabac
Proleter
Šabac
4 : 2
Partizan
Drenovac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 1
Duško
Klenje
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 3
Mladi Borac
Dublje
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 2
Cer
Petkovica
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
Milicionar
Bogatić
Sloga
Duvanište
4 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Komanice
Komanice
3 : 3
Liplje
Liplje
Gradac
Valjevo
0 : 3
Ribnikar
Pecka
Iskra
Donja Bukovica
9 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Borac
Rajković
1 : 0
Popadić
Popadić
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Proleter
Bajevac
Polet (T)
Takovo
1 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Rudar
Radljevo
0 : 2
Radnik
Ub
Stepanje
Stepanje
0 : 6
Dimitrije Tucović
Ćelije
Seljak
Cvetojevac
4 : 3
Kremenac
Rogojevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Divostin
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
6 : 1
Zastava
Kragujevac
Azbest
Stragari
8 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Grdica
Grdica
Magnohrom
Kraljevo
5 : 4
Šumadija
Šumarice
Lazac
Lazac
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Napredak
Gračac
1 : 1
Budućnost
Samaila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Morava
Sirča
Zvezda
Čukojevac
1 : 4
Partizan
Vrba
Proleter
Pečenog
5 : 2
Borac
Adrani
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Mladost
Vrdila
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Sparta Grabovica
Grabovica
Jablanica
Jablanica
0 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Brezak
Pranjani
5 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 0
Velereč 94
Velereč
Petrijevac
Petrijevo
1 : 3
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
1 : 4
Landol
Landol
Drugovac
Drugovac
2 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Prilike
Prilike
0 : 2
Gorušica
Viča
Gradina
Rti
2 : 1
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
2 : 5
LFK Mladost
Lučani
Brezova
Brezova
0 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Horgoš 1911
Horgoš
7 : 0
Tromedja
Majdan
Tisa (P)
Padej
4 : 2
Šampion
Orom
Graničar
Đala
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Partizan
Kaludjerica
3 : 0
OFK Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
3 : 0
Podunavac
Ritopek
Graničar
Aleksandrovac
2 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Rečka
Rečka
0 : 1
Slatina
Negotin
Srbovo
Srbovo
2 : 7
Malajnica
Malajnica
Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Miloševo
Miloševo
Polet
Jabukovac
1 : 0
Smedovac
Smedovac
Ratar
Jasenica
3 : 2
OFK Sikole
Sikole
Morava
Mojsinje
3 : 0
Malba
Žaočani
Prijevor
Prijevor
2 : 0
Planinac
Vujetinci
Strelac
Miokovci
2 : 4
Prijatelji
Čačak
BIP
Čačak
1 : 3
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo
Konjevići
24.04.2016
16:00
Kej
Čačak
Morava
Katrga
2 : 1
Premeća
Premeća
Sloboda
Stara Moravica
24.04.2016
16:00
Njegoš B
Lovćenac
Posavina
Stubline
1 : 5
OFK Urovci
Urovci
Omladinac
Veliko Polje
6 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Krtinska
Krtinska
Ljubinić
Ljubinić
2 : 2
Trstenica
Trstenica
Beljina
Beljina
0 : 8
Lisović
Lisović
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 2
Rušanj
Rušanj
Guncate
Guncati
1 : 2
Vranić
Vranić
Bistrica
Bistrica
1 : 0
OFK Radnički
Dren
BSK
Brajkovac
2 : 2
Sloga
Lukavica
Polet
Mirosaljci
4 : 3
Sloboda
Stubica
Budućnost
Dudovica
0 : 2
OFK Burovo
Burovo
Rudar
Zeoke
10 : 2
Vreoci
Vreoci
Popović
Popović
4 : 2
Stojnik
Stojnik
Vojvoda
Dučina
2 : 1
Rudar 2012
Babe
OFK Rogača
Rogača
1 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Borac
Amerić
2 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Markovac
Markovac
OFK Student
Mladenovac
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Omladinac
Rajkovac
1 : 1
Šepšin
Šepšin
Sloga
Granice
1 : 5
Napredak
Međulužje
Budućnost
Lebina
3 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Heroj
Busilovac
2 : 3
Jedinstvo
Ratari
Buljane
Buljane
8 : 2
Vihor
Golubovac
Popovac
Popovac
3 : 1
Razvitak
Mirilovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Zemljoradnik
Striža
Resava
Bukovac
2 : 1
Zelenika
Vitance
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Bresje
Bresje
Morava
Rajkinac
3 : 2
OFK Borac
Lovci
Crnovršanin
Donje Štiplje
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Trnava
Trnava
0 : 0
Partizan
Majur
Omladinac
Bunar
3 : 1
Belica
Belica
Hajduk
Miloševo
1 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Omladinac
Ugljarevo
4 : 1
Morava
Medvedja
Rujišnik
Rujišnik
1 : 2
Stevka Božurevka
Božurevac
Badince
Badince
5 : 1
Rudar
Rudare
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
6 : 2
Mladost
Kutles
Jašunja
Jašunja
6 : 3
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Omladinac
Zagajica
0 : 3
Hajduk
Šušara
Radnički 1927
Vršac
2 : 0
Pobeda
Parta
Jedinstvo
Orešac
0 : 3
Banat
Dupljaja
Janošik
Janošik
0 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 2
Vojvodina
Neradin
Mladost (B)
Buđanovci
7 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Rivica
2 : 1
Car Uroš
Jazak
Polet
Nikinci
2 : 2
Sremac
Dobrinci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 4
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 0
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 1
Sloga
Voganj
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Jednota
Šid
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
5 : 5
OFK Bačinci
Bačinci
Bratstvo
Sot
2 : 5
Sremac
Berkasovo
OFK Bikić
Bikić Do
7 : 0
OFK Bingula
Bingula
Graničar
Jamena
3 : 1
Sinđelić
Gibarac
Borac
Ilinci
2 : 1
Omladinac
Batrovci
Šumar
Ogar
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
5 : 2
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
0 : 0
Kameni
Ašanja
Planinac
Ležimir
4 : 2
Sloga (Z)
Zasavica I
Grgurevci
Grgurevci
3 : 3
Srem
Sremska Rača
Borac (R)
Radenković
1 : 4
BSK
Bešenovo
Napredak
Šuljam
5 : 2
Poletarac
Laćarak
OFK Bosut
Bosut
1 : 3
Sloga (Č)
Čalma
Sremac
Jarak
3 : 3
Sloboda
Šašinci
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 4
Dunavac
Petka
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Proleter
Požarevac
1 : 3
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Sloga (L)
Lučica
5 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 2
Metalac
Požarevac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Brana Paunović
Rašanac
1 : 9
Manastirica
Manastirica
Mladost (L)
Leskovac
4 : 4
Vukan
Ždrelo
Radnik
Pankovo
4 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Jedinstvo
Oplanic
Maskar
Maskar
2 : 2
Mladost (R)
Rajkovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Tulež
Tulež
Žabar
Žabar
1 : 4
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Zablaće
Zablaće
3 : 1
Sava
Mrđenovac
Korman
Korman
5 : 1
Galeb
Cerovac
Mladost
Svileuva
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Verko
Suvo Selo
2 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Sloga 1949
Matijevac
4 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Torpedo
Lojanice
7 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost (B)
Belotić
3 : 0
Krnule 09
Krnule
Sloga (R)
Riđake
0 : 0
Hajduk
Debrc
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 2
Polet
Jalovik
Grušić
Grušić
1 : 5
Maovi MH
Maovi
Vrhpolje
Vrhpolje
0 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
Grabovica
Gornja Bukovica
1 : 0
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
Jelav
Jelav
0 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Bratstvo
Krupanj
0 : 3
Tolisavac - VT
Tolisavac
7. Juli
Bela Crkva
1 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Bair
Bogatic
0 : 3
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Premijer
Badovinci
3 : 0
Radnik
Glogovac
Mladost
Očage
1 : 5
Šumice
Glusci
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 3
Kotešica
Kotešica
OFK Brđanac
Valjevo
6 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Paune
Paune
Beloševac
Beloševac
6 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
2 : 5
Lukavac
Lukavac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 4
Mladi radnik
Valjevo
Babajić
Babajić
0 : 6
Mladost
Latković
Toplica
Donja Toplica
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 2
Vojvode
Mionica
Orao
Poljanice
1 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Paštrić
Paštrić
5 : 1
Tolić
Tolić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
4 : 0
Sloga
Bogovađa
Sloga
Vrhovine
0 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Zvizdar
Zvizdar
3 : 2
Dokmir
Dokmir
Sloga
Lončanik
6 : 1
Strelac 001
Kožuar
Omladinac
Kalinovac
5 : 0
Vukona
Vukona
Kolubara
Liso Polje
0 : 3
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo
Milorci
1 : 0
Brgule
Brgule
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Dobrača
Dobrača
Borac
Novi Milanovac
1 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Zgodačica
Godačica
1 : 5
Popovići
Popovići
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Mladost 1981
Štulac
Studen Vitez
Studenica
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Žiča
Žiča
3 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Progorelica
Progorelica
4 : 3
Musina reka
Musina reka
BSK 2014
Bukovica
1 : 3
Mineral 2015
Rudno
Udarnik
Sibnica
5 : 3
Budućnost
Kočetin
BSK
Brzohode
4 : 1
Mladost
Svinjarevo
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 1
Proleter
Četereže
Radnički
Požeženo
2 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Sloga
Topolovnik
5 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Ram
Ram
1 : 5
Mladi Borac
Majilovac
Kumane
Kumane
1 : 1
Pek
Kusiće
Baštovan 2015
Carevac
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Grkljane
Grkljane
3 : 2
Modrica
Modrica
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 4
Mladost VPD
Krusevac
Polet
Šavrane
6 : 3
Štitari
Štitari
Jablanica
Jablanica
0 : 8
Zdravinje
Zdravinje
Gaglovo
Gaglovo
1 : 0
Kruševica
Kruševica
Dedina
Dedina
1 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Meševo
Meševo
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 1
Srnje
Srnje
Mladost
Mali Bač
0 : 2
Borac
Vizić
Jednota 1950
Gložan
1 : 0
Sloga
Plavna
Slavija
Bođani
0 : 8
Budućnost
Parage
Moravac
Krušar
2 : 1
Borac
Ivankovac
Lazarica
Prilipac
0 : 4
Sečica
Seča reka
Lauš
Lopaš
6 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Omladinac
Zdravčići
2 : 4
Ježevica
Ježevica
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 0
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
6 : 1
Bakionica
Bakionica
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar Vranjani
Vranjani
3 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Glumač
Glumač
4 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Veteran
Popović
1 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Udarnik
Trska
2 : 1
Karađorđe 2013
Viševac
Šumadinac
Kruševica
2 : 9
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Lazarevac
Lazarevac
0 : 1
Petka
Petka
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Oniks
Lozovik
Radnički
Berane
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Grafičar
Podgorica
0 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
0 : 0
Brskovo
Mojkovac
Kom
Podgorica
2 : 0
Ibar
Rožaje
Radnički 2013
Rudovci
5 : 3
Karađorđe
Topola
Borac
Čačak
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Napredak
Kruševac
0 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Mačva
Šabac
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 2
Donji Srem
Pećinci
Begej
Žitište
2 : 1
Sloga (P)
Plandište
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Javor
Ivanjica
Polet
Ljubić
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Sloboda (U)
Užice
5 : 0
FAP
Priboj
Sindjelić
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
Policajac
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 5
BSK Borča
Borča
PKB
Padinska skela
2 : 2
Prva Iskra
Baric
Trudbenik
Trudbenik
6 : 5
BSK 1925
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 1
Brodarac 1947
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Buducnost
Dobanovci
5 : 1
Torlak
Beograd
Kom
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Lovćen
Cetinje
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Mornar
Bar
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
IMT MO
Beograd
1 : 3
011 MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
2 : 1
OFK Beograd MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
24.04.2016
10:00
Rad MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
1 : 1
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Sinđelić MO
Beograd
0 : 1
Internacional MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
4 : 1
Brodarac MO
Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
4 : 3
BASK MO
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Real Niš
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Spartak
Subotica
Teleoptik
Zemun
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički
Zrenjanin
3 : 2
Indeks
Novi sad
RFK NS 1921
Novi Sad
4 : 1
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Dominus
Beograd
3 : 1
BASK
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Trudbenik
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Milenium
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Bežanija
Beograd
4 : 2
IMT
Beograd
Radnički Šabački
Šabac
0 : 2
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Drina
Ljubovija
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
4 : 0
Sloga (B)
Batočina
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 6
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Graficar
Beograd
0 : 6
Zuce
Beograd
Beograd 1929
Beograd
6 : 2
Banja
Beograd
Dolina
Padina
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
10 : 0
Vojvodina
Crepaja
Karađorđe
Mišar
2 : 6
POFK Savacium
Šabac
Famos
Vojkovići
0 : 4
Romanija
Pale
Dečić
Tuzi
3 : 1
Graficar
Podgorica
Bokelj
Kotor
3 : 0
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Jezero
Plav
Grbalj
Kotor
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Mladost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
2 : 1
Zeta
Golubovci
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
Petar Puača
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
8 : 2
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Hajduk Junior
Kula
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
Vršac United
Vršac
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Dominus
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 5
Kolubara
Lazarevac
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Bežanija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 5
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 12
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Donjošorac
Šabac
1 : 2
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
8 : 0
Drina
Ljubovija
Radnički
Valjevo
0 : 0
OFK Šabac
Šabac
Institut
Zemun
14 : 0
Borac P.
Progar
Vršac
Vršac
10 : 5
Ševac
Kusić
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 5
Polet
Izbište
Sloga (P)
Plandište
9 : 1
Pavliš
Pavliš
Arena Su
Subotica
2 : 0
Subotica
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 8
Spartak
Subotica
Dorćol
Beograd
3 : 1
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
7 : 1
Zvezdara
Beograd
PKB PS
Padinska Skela
1 : 0
Torlak
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 3
Sremčica
Sremcica
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tisa
Adorjan
6 : 4
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
2 : 6
Bačka
Mol
Belo Polje
Belo Polje
1 : 1
Strelac
Mislodjin
Skela
Skela
5 : 1
Budućnost
Zvecka
Jedinstvo
Dren
1 : 3
Radnički
Obrenovac
Pobeda
Piroman
2 : 9
Posavina
Stubline
Mladost (P)
Prnjavor
24.04.2016
10:00
Radnički Šabački
Šabac
Lipolist
Lipolist
1 : 6
Mačva 2005
Bogatić
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Karađorđe
Mišar
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 2
OFK Atletiko
Šabac
Rađevac
Krupanj
24.04.2016
10:00
Jedinstvo (Š)
Štitar
OFK Šabac
Šabac
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
13. Maj MK
Zemun
8 : 1
Tempo
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
5 : 0
Milutinac MK
Zemun
Šumadinac
Bečmen
24.04.2016
BSK 1925 MK
Batajnica
Mačva
Šabac
24.04.2016
11:00
Mačvanka
Dublje
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 7
Napredak
Kruševac
Morava
Žitkovac
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 2
Levač
Rekovac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 10
Mačva (Š)
Šabac
Dominus
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
0 : 5
BSK 1925
Beograd
Olimpik
Beograd
5 : 1
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 1
DIF
Beograd
Dorćol
Beograd
4 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 1
Milenium
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
1 : 6
Lokomotiva
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 16
TSC
Bačka Topola
Spartak '03
Subotica
0 : 2
Subotica '04
Subotica
Plavi 2000
BEOGRAD
5 : 2
Resnik
BEOGRAD

Košarka

Teslić
Teslić
85 : 87
Kozara
Gradiška
Bratunac
Bratunac
74 : 68
Drina Birač
Zvornik
Borac
Banja Luka
68 : 64
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
Crvenka
Crvenka
101 : 93
Odžaci
Odžaci
Paraćin
Paraćin
62 : 71
Duga
Šabac

Rukomet

Obilić
Beograd
21 : 17
Dubočica 54
Leskovac
Šamot 65
Arenđelovac
33 : 18
Crvenka
Crvenka
Jagodina
Jagodina
34 : 28
Aleksinac
Aleksinac
ORK Bor
Bor
38 : 27
Mladost 1949
Zaječar
BSK Heba
Bujanovac
17 : 29
Bela Palanka
Bela Palanka
Smederevo
Smederevo
21 : 29
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Lazarevac
Lazarevac
40 : 25
Gučevo
Banja Koviljača
Pirot
Pirot
36 : 26
Radan
Lebane
Knez Lazar
Kruševac
22 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
38 : 30
Osipaonica
Osipaonica
Mladost
Banja Luka
24 : 25
Drina
Zvornik
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
30 : 21
Lokomotiva
Brčko
Bijeljina
Bijeljina
29 : 28
Hercegovina
Nevesinje
Kotor Varoš
Kotor Varoš
20 : 21
Leotar
Trebinje
Laki
Crvenka
20 : 21
Spartak
Debeljača
Vlasotince
Vlasotince
25 : 38
Jastrebac
Blace
Morava Han
Vladičin Han
29 : 25
Paraćin
Paraćin
Niška Banja
Niška Banja
23 : 18
Remesiana
Bela Palanka

Futsal

Kolubara
Lazarevac
5 : 5
Grocanski
Beograd

Američki fudbal

SBB Vukovi
Beograd
39 : 27
Blue Dragons
Beograd
Meridian Indians
Inđija
14 : 0
Panthers
Pančevo
Vidre
Bečej
6 : 32
Hawks
Obrenovac